HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19484
5452
5063
1426
1599
7125
5347
11151
1687

Online 16008 uživatelů

Hry > X: Rebirth > hodnotenie


X: Rebirth
61%

Moje hodnotenie - X: Rebirth

Recenzie - X: Rebirth

Najímanie posádky, vedenie vlastnej spoločnosti, koordinovanie konvojov a niektoré ďalšie možnosti v X Rebirth sľubujú komplexnú simuláciu s hĺbkou a veľkým uplatnením. Je to však len klam. X Rebirth je ako dom, ktorý má dobré základy, ale deravú strechu, zle utesnené okná a nedostatočný priestor na bývanie. V takejto hre sa nebudete cítiť pohodlne a nepomôže ani oneskorené lepenie dier, ktorých má nové X-ko ako sito. Egosoft zjavne dopláca na príliš vysoké ego a za tento počin si nezaslúži priazeň hráčov, ale klietku hanby.


Užívateľské hodnotenia - X: Rebirth

Hodnotím verzi 2.0
Hra vypadá opravdu dobře. Ovládání bylo oproti předchozím dílům dosti zjednodušeno. Jenom mě trochu mrzí, že když přiletíte ke stanici tak si ji napřed musíte celou prohlédnout, abyste našli místa specializovaná na prodej jednoho konkrétního typu zboží nebo zadavatele misí, což je podle mě oproti předchozím dílům zbytečně složité. Souboje také doznali zjednodušení, jsou zábavnější a snadno se v nich zorientujete. Prostě pokud máte rádi vesmírné simulátory a z jakéhokoliv důvodu nemůžete zainvestovat do Elite Dangerous nebo Star Citizen, berte.

0 Dobré Zlé
50%Koby
Hra samotná není špatná, skvělé nápady a vymoženosti zlepšily hru... Mnohem lepší grafické zpracování, možnost chodit po stanici a lodi, mít členy posádky ap. dělají ze hry pecku, ALE hra je neskutečně dementně naoptimalizována a hratelná bude až za pár týdnu/měsíců!
Téměř 90% hráčů hru nemůže rozjet, nebo mají FPS pod hranicí hratelnosti, případně hrají mezi 5-30FPS... Dokud hru neoptimalizují, více, než 50% si nezaslouží...

-1 Dobré Zlé


100%manv


| Späť |


| Hry |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |