HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19009
5448
5063
1423
1599
6978
5149
10659
1687

Online 41641 uživatelů

Hry > Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

 Hra 
Videa

Žánr:Akčná, RPG
Datum vydání:2. čtvrtletí 2020
Stránky hry:werewolf-videogame.com
Výrobce:Cyanide Studio, Bigben Interactive
Koupit hru Werewolf: The Apocalypse - Earthblood
Koupit hru

Akční RPG Werewolf: The Apocalypse – Earthblood přináší temnou alternativní verzi naší reality. Svět obývají stvoření z různých legend a mýtů. Hrát budete za vlkodlaka Cahala, který se vrací z vyhnanství, aby pomohl ohroženému klanu a zabránil narušení rovnováhy přírody. Cahal se s ostatními vlkodlaky musí postavit mocné upíří korporaci Pentex a vyhrát válku.

Příběh hry se odehrává na americkém severozápadě a Cahal se může transformovat do podoby vlka, člověka nebo vlkodlaka. Transformace je důležitá pro plnění různých úkolů, včetně průzkumu prostředí, konverzace a boje. Každá forma má tedy svou specifickou hratelnost. Vlčí formu budete využívat při průzkumu, sledování, špionáži nebo při cestování úzkými průchody. Lidská podoba slouží pro interakci, ať už jde o obsluhu strojů nebo rozhovory s lidmi. Forma vlkodlaka je ideální k boji. Ale pozor, při této formě může Cahala postihnout šílenství a on nebude vědět, kdo jsou přátelé a kdo nepřátelé. Jediný způsob, jak se zbavit šílenství je zabít všechny přítomné, bez ohledu na to, co jsou zač.

K dispozici je strom dovedností, prostřednictvím něhož je možné Cahala vyvíjet, vybrat si můžete různé archetypy spojené se slabými a silnými stránkami. Pochopitelně se ve hře nachází i nadpřirozené dovednosti. Kromě hlavních misí nezapomněli vývojáři ani na vedlejší úkoly, které je možné postupně odemykat.
Další videa »Hodnocení hry

Hra ještě nevyšla.Diskuse o hře Werewolf: The Apocalypse - Earthblood Přidat příspěvek
Žádné diskusní příspěvky.

| Hry |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |