Datum vydání:26. Leden 2022
Výrobce:Motorsport Games
Koupit hru KartKraft
Koupit hru

Ovládněte závodní motokáry, zrychlujte až na 60 mil za hodinu za pouhé 3,2 vteřiny, zatímco budete soupeřit s 20 dalšími řidiči. Zjistěte, co znamená zvládnout zatáčky nad 2,5G, balancovat na třech kolech, když motor křičí na 21 000 ot./min. Poslouchejte pískot pneumatik během klouzání a deformování, jak se snaží zachytit na trati. Objevte nejmodernější fyziku vozidel, která kdy byla vytvořena v závodní hře. Seznamte se s KartKraft.

Laserem skenované tratě
Cítíte, jak se motokáry točí, skáčou a odrážejí se při každém nárazu, rozbíjí se a otáčejí se po trati při jízdě na oficiálně licencovaných tratích po celém světě. Stopy byly skenovány stejnou technologií, jaká se používá v laserem řízených raketových systéméch, přičemž každý povrch byl zachycen přesně na milimetr. Jediná věc, která se tomu blíží víc, je skutečný život.

Úplná personalizace
Sestavte své vozidlo od začátku s více než 60 komponentami a více než 1000 díly, které ovlivňují jeho řízení. Vyměňte nápravy, převodové stupně, karburátory, ráfky, torzní tyče a mnoho dalšího. Pokud to uvidíte, můžete to změnit.

Prezentujte svůj styl
Odlište se v KartKraft od konkurence. Souprava s nejmodernějším vybavením: Alpinestars, Arai, Freem, Momo, OMP a Sparco. Oblečte se, jak se vám zlíbí, vyberte si kombinézu, rukavice, boty a helmu a ukažte svůj jedinečný styl.

Tabulky výsledků
Naučte se od nejlepších, když se dostanete na vrchol žebříčku v nejžhavější soutěži - hotlapping. Zjistíte, kde se nacházíte vy i vaši přátelé, porovnávejte s ostatními ve vaší zemi nebo na celém světě. S každým okruhem zaznamenaným a zaslaným na servery s vysokou přesností zjistěte, kde váš závodník brzdí, otáčí a zrychluje, aby získal výhodu.