Blood Omen 2 | ABCgames.cz

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
22016
5463
5063
1438
1600
7396
6412
13788
1687

Online 3666 uživatelů

Blood Omen 2


Žánr:Akčná, Adventúra
Datum vydání:20. Březen 2002
Výrobce:Eidos Interactive, Crystal Dynamics
Koupit hru Blood Omen 2
Koupit hru

400 let uběhlo od té doby, kdy upír Kain strašil svět v prvním díle akčního RPG Blood Omen. Kaina osvobodila z věčného ztracení až smrt. Spolu s armádou nemrtvých kreatur ovládl a drancoval zemi Nosgotu. Když už smrt všech živých v zemi zdála neodvratnou, postavili se k armádě nemrtvých - odvážní rytíři a Kaina spolu s jeho spojenci rozprášili. Kain se však vrací ze své smrti na zem, aby se pomstil a získal zpět svou nadvládu nad světem.




Alternativní názvy
The Legacy of Kain Series: Blood Omen 2; Blood Omen 2: Legacy of Kain

Další videa »


Fanstránky
Kain.wz.cz - LoK česko-slovenský fansite.


Blood Omen 2 - screenshot
screenshoty »




Související hry Legacy of Kain: Ascendance
Legacy of Kain: Defiance Remastered
Legacy of Kain: Soul Reaver 1 & 2 Remastered
Nosgoth
Legacy of Kain: Defiance
Soul Reaver 2: The Legacy of Kain Series
Legacy of Kain: Soul Reaver
Blood Omen: Legacy of Kain

Diskuse o hře Blood Omen 2 Přidat příspěvek
17.10.2008 18:20 - cez co si tu hru stahoval?, bo ja som cez torenta v poho za den stiahla normal...
07.07.2008 05:31 - Ja to mam po taliansky tak mi nieco hovor :p je to ppc hra moc sa mi lubi...ho...
19.09.2006 18:40 - Bolo by fajn mať k tomu úplný preklad,veľa sa tam rozpr...
Zobrazit všechny příspěvky (3) »

| Hry |




© 99-2025 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |