| OSTATNÍ | ||
| KALENDÁŘ FÓRUM FIRMY TOP 10 KUP SI HRU | ||
| UŽIVATEL | ||
|
Přihlásit Registrace Uživatelé | ||
| Hry v obchodě | ||
|
Zlevněné hry | ||
| ABCgames | ||
| Kontakt, RSS, Spolupráce | ||
| STATISTIKY | ||
Online 31795 uživatelů | ||
|
Koupit hru |
| Diskuse o hře Pro Evolution Soccer 3 | Přidat příspěvek |
|---|---|
|
24.01.2012 21:46 - NEviete preco mi vzdi zapas bezi vzdi tak velmi pomali ? pls odpiste 29.12.2011 14:39 - omg ved uz je PES 2012 :-D 11.09.2005 20:46 - mam novu grafiku128, hra mi už ide dobre ale ked kopem alebo centrujem ta... 30.07.2005 16:55 - JA MAM ATI RADEON 9800 128MB a nemam problem bezi ako 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8 14.05.2005 15:56 - mam ATI RADEON 7100 64MBA asi nestíha aká by bola najvhodnejšia... ... |
|
| Zobrazit všechny příspěvky (7) » | |
| Hry |
| © 99-2025 ABCgames.cz |