HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20927
5455
5063
1438
1600
7330
5944
12660
1687

Online 32761 uživatelů

Návody > State of War


Zobrazení:29550
Autor návodu:Zbyněk Chomát (Abecedaher.cz)

Stavby:


Hra:

Jednotlivé mise se nemusejí hrát postupně a postupem obtížností se hra stává pěkně těžká. Přesto však po celou dobu zajímavá.

Oblast 01

K vaší základně vede jen jedna cesta a po ní se dostanete k výzkumné stanici. Pomocí PVC jí obsaďte a pošlete na její obranu všechny jednotky. Postupně jak budete získávat body vylepšete továrnu na výrobu strojů. Po získání 1000 výzkumných bodů Vám přiletí na pomoc letecké síly. Obsaďte celé území a pak pomocí bombardérů zlikvidujte děla u základny nepřítele. Potom proveďte výsadek a dokončete dílo zkázy.


Oblast 02

Pomocí PVT obsaďte těžební věž v území nikoho a vybudujte kolem obranu. Hlavně použijte protivzdušné děla. Přitom si hlídejte vaší věž úplně vlevo. Až bude vaše armáda dost silná vydejte se na nepřítele.


Oblast 03

Pomocí jaderného nosiče zlikvidujte děla vlevo u malé továrny a továrnu získejte. Pak pomocí PVT získejte elektrárnu a opět jaderným nosičem zlikvidujte děla vpravo. Tím se Vám otevře cesta k druhé továrně. Po jejím získání se zaměřte na zlatý důl. Pak už je lehké obsadit celé území.


Oblast 04

Nemůžete nic stavět a zdokonalovat, ale naštěstí dostanete docela dobré zbraně pro hru. Všechny věže se dají zlikvidovat bez ztráty vlastní jednotky. Nechte u své satelitní stanice dva roboty a děla rozestavte nahoře. Tím zajistíte že se k Vám nikdo nedostane a s dvěma roboty se snažte dostat do pravého rohu dole kde se vyrábějí roboti. S těmito dvěma se dá obsadit jak výrobna robotů, tak i malá továrna. Pak se vraťte k radaru a přes něj k druhé malé továrně. Až získáte i jí můžete se soustředit na zbytek nepřátelských budov.


Oblast 05

Hned jako první se vydejte s PVT obsadit neutrální malou továrnu na severu. Vyrábí jaderné nosiče a bez nich nemáte šanci. Já jsem v počátku ještě postavil směrem doleva lehké děla. Cíl je jednoduchý. Nepustit nosiče k sobě a tím si trochu zajistit obranu. Pak jsem si spodní části vůbec nevšímal. Nepřítel sem za chvíli přestane útočit a nemůže Vám zde udělat moc škod. S PVT pak postupně obsaďte všechny neutrální velké továrny. Co je však nejdůležitější, hlídejte si výrobu nosičů. Jakmile je hotov a necháte ho na místě bude nemilosrdně nepřítelem zničeno. Jeho použití pak směřujte doleva a nahoru. Po pravé straně neprojdete. Vlevo pak postupně obsaďte ty tři budovy a můžete se vydat ke středu mapy. Několikrát továrnu ve středu jistě ztratíte, ale postupně budete mít navrch. Nosiče posílejte hlavně na raketomety. Ty Vám brání v použití letadel.


Oblast 06

Získejte celou levou část a zdokonalte budovy. Všechny budovy zajistěte 3-4 raketomety. Hlavní cíl je laboratoř pro kvalitnější zbraně a dostatek dolů pro děla. Dočkáte se velkých náletů kde bomby dopadají formou koberce. Jakmile budete mít celou levou část pod kontrolou můžete se vydat dolu do údolí. Raketomety zlikvidujte nálety a postupně se zmocňujte radarů. Jako poslední vás čeká hlavní stan nepřátel.


Oblast 07

Na východě je několik budov které musíte rychle získat a tím si zajistit dostatek kreditů na děla. Útok jde ze tří stran a tam kde je nejhůř použijte meteority. Nemusíte vůbec stavět raketomety a malé děla. Jakmile přiletí PVT začněte obsazovat jednu nepřátelskou továrnu za druhou. Tím oslabíte útok a pak teprve zaútočte na ostatní budovy.


Oblast 08

Nepřátelské jednotky stále útočí a je to otázka vytrvalosti a stálého hlídání. Hlavní je zlepšit doly a udělat neprodyšnou obranu. Rozmístění robotů musí být stejnoměrné. To znamená že musíte mít rozmístěny oba druhy robotů po celé severní části území. Snažte se co nejrychleji získat velkou továrnu kousek na severu a pak hned důl trochu vlevo. Samozřejmé je získání neutrálních budov.


Oblast 09

Mise je lehčí než se zpočátku zdá. Používejte zde však ukládání při každé zdařené části. Hned na začátku pošlete od každého druhu 2 roboty na most a to až k třetí čáře od děl. Pak je umístěte tak aby sestřelili děla a jim se nic nestalo. Robota na pozemní cíle postavte mezi konvoj a továrnu. Zbývající čtyři roboti budou chránit konvoj proti letadlům. Než konvoj dorazí musíte zničit děla u mostu a polovinu děl na severu. V tomto okamžiku vyšlete od každého druhu jednoho robota ve směru cesty konvoje a s jejich pomocí musíš zlikvidovat všechny rychlopalné děla v cestě. Ostatní roboti už jen brání konvoj. Nyměl by to být velký problém a musíte si je jen hlídat.


Oblast 10

Zde záleží hlavně na taktice. Samotnou obranou nic nezískáte a prvořadým poslání je získat továrny nepřítele. Pomocí rychlých letadel zlikvidujte vždy u továrny protivzdušnou obranu a pak pomocí ostatních letadel zlikvidujte ostatní děla. PVT pak obsadí továrnu. Přitom proveďte letecký výsadek pro prvotní obranu. Nepřítel se snaží po celou dobu útoku PVT stavět děla. Začněte továrnou vlevo a pak vpravo dole. Zde vysaďte kompletní armádu kterou máte k dispozici a snažte se získat ostatní budovy které jsou teď bez obrany pozemních jednotek. Než se vydáte dál nalevo zdokonalte spodní továrnu a to jak pomocí PVT tak laboratoře. Obranu spodní továrny podporujte leteckými silami. Až bude celé toto území vaše můžete se vydat na zbytek území.


Oblast 11

Na první pohled těžká mise se dá zvládnout celkem lehce. Máte dostatek kreditů na děla a tem se pomocí lehkých děl dostaňte po pravé straně až za převis a pak po celé délce zprava do leva rozestavte těsně vedle sebe střídavě pulzní děla a raketomety. Musíte je postavit rovnoběžně a těsně pod převisem. Tím jste si zajistili neproniknutelnou obranu a můžete se soustředit na postupné obsazování ostatních budov. Hlavně dolů pro zisk kreditů. V pozdější části hry se nebojte použít letecký útok.


Oblast 12

S pozemní jednotkou se co nejrychleji přesun kousek na sever a u soutěsky získej malou továrnu pak co nejrychleji rozestav 5 rychlopalných děl . Tři na západě a dvě na jihu. Potom se vydejte na sever k další lokalitě pod strží. Po získání budovy postavte dvě rychlopalná děla a to tak aby odstřelovaly i horní část. Situace se tím dost uklidní a můžete začít obsazovat ostatní budovy. Rozvrhněte si síly tam, aby jste neztratily pozice uprostřed a přitom postupně získaly továrny na severu. Podaří-li se Vám toto do příletu vzdušných posil máte vyhráno. Ihned po příletu zdokonalte továrny (máte 2000 kreditů) a vydejte se na úmorné postupné obsazování nepřátelských pozic. Já začal na jihu a pak jsem teprve zaútočil na západ.


Oblast 13

Hned v počátku postavte nejlevnější děla od své základny doleva. Na konci pak postavte vrhač kamenů. Musíte ho postavit tak, aby robot dělo nezničil, ale naopak dělo komplet zničilo robota. Pak už není problém konvoj doprovodit na základnu. Jestli Vám přebývají ¨nějaké letecké jednotky použijte je na dobytí velké továrny. Tu bezpodmínečně získejte jakmile konvoj dorazí a pomocí robotů získáte i elektrárny. Pak už postupujte systematicky a získávejte jednu továrnu za druhou.


Oblast 14

Pro začátek je největší strategií získat pomocí PVT laboratoř uprostřed mapy. Tu po získání pořádně opevněte a udržte zbytek hry. Ve stejné době pomocí pozemních jednotek získejte neutrální radary a ostatní budovy. Jakmile budete moc zlepšete výrobu pozemních jednotek a postavte okolo továrny dostatek raketometů. Tím získáte silné vojsko a můžete se pustit do protivníka. Nejlépe je pomocí letadel uvolnit okolí továrny vpravo dole a napadnout protivníka od zadu.


Oblast 15

Zde se nedá postupovat pomalým obsazováním jednotlivých budov. Musíte se přesunout vždy doprostřed nepřátelského území a zde získat budovu. Tu zabezpečit a získat další strategické místo. Mezitím hlavně zdokonalujte Radary. Nejrychlejší způsob je hned na začátku vyšlete pozemní jednotky na postupné obsazování budov a s PVT obsadit neutrální elektrárnu na severu uprostřed mapy. Zde pak postavte z každé strany dvě rychlopalné děla a postupně zajišťujte neutrální stavby. Dalším cílem je elektrárna úplně vlevo nahoře. Tuto musíte získat postupním bombardováním. Až bude vaše zajistěte její okolí děly. Teď už pokračujte pomalu doleva za podpory tanků (které si v továrně zdokonalíte) a letectva. Moc vám nejsou platné pomalé letadla a tak co nejvíc používejte stíhačky. Jsou sice málo účinné, ale nic je nesestřelí. Dá se to stihnout tak 2 minuty před koncem limitu.


Oblast 16

Pamatujte si že PVT nesmí zahálet a musí stále zdokonalovat doly pro větší zásobu zlata. V první fázi pošlete 2-3 pozemní jednotky na východ obsadit neutrální elektrárnu a hned před ní postavte 4-5 děl. Pak se věnujte neutrálním budovám. PVT jako první pošlete na sever obsadit radar a pak hned vedle důl. Okolo radaru a dolu postav dostatek raketometů a postupně u dalších staveb na pobřeží. Veškerý letecký útok směřuj za vodu na továrnu úplně vlevo. Cílem je tuto budovu získat jako první a vystavět kolem silnou obranu. Po obsazení je už zbytek lehký. Měly by jste mít dostatek dolů a stavění děl není problém. Oblast 17

Nestavte ze začátku moc děl (šetřete zlato) a pomocí leteckých sil obsaďte celou část na severozápadě (je tam jedna neutrální a jedna protivníkova továrna). Tím trochu snížíte tlak na Vás a můžete se snáze ubránit. Nešetřete moc vlastní jednotky a postavte je před děla. Po příletu posil zdokonalte rychle továrny a zničte nepřítele nejprve na jihu a pak se vydejte na sever.


Oblast 18

Jako první získejte továrnu uprostřed mapy (vyrábí protivzdušnou obranu) a obě laboratoře. Pak teprve to ostatní. Protivzdušnou obranu i jako první zdokonalte a vozy postavte v úrovni této továrny co nejvíce doprava. Místo mezi továrnou a protivzdušnou obranou pak využívejte pro seskupování jednotky. Přitom stále sledujte zda vám nepřátelské PVT neničí vaší budovu. Útoky podnikejte minimálně s 15 vozy a soustřeďte se na jedno místo. Postupujte stále dál na nepřátelské území. Největší problém jsou vrhače kamenů v poslední části. V té době jsem odstřeloval nepřátelský radar zespoda a tím vždy získal jedno letadlo a s jeho pomocí jsem obranu prolomil.


Oblast 19

PVT pošlete jako první na protivníkovy radary vpravo. Musíte je získat co nejdřív a s pomocí bombardéru pak rychle dobít ostrov a tím laboratoř. To je totiž strategické místo hry. Za prve se zbavíte jednoho PVT a můžete vylepšit jednotky. Mezitím co dobýváte radary získejte všechny neutrální budovy. Nepodaří se získat asi malou továrnu, ale to není zase takový problém. U elektrárny v horní části mapy jsem postavil kamenomet a tím získával přechodně radar v nepřátelském území. Jakmile získáte laboratoř zaměřte se na továrnu která vyrábí nejsilnější jednotky a tu zničte. Nepřítel jí jistě znova získá, ale již nemá sílu jednotky zdokonalit. Já jsem se těžce v této fázi bránil a musel jsem na nepřátelské jednotky použít meteority. Pak už se síly pomalu otáčejí a není problém dohrát úspěšně celou tuto misi.


Oblast 20

Co nejrychleji obsaďte všechny radary a podnikněte útok na ostrov na pravé straně. Jakmile bude dost místa pro výsadek a budou zničeny rychlopalné děla v tomto místě proveďte výsadek. Mějte poblíž i PVT protože nepřítel nasadí nové děla. Získejte co nejrychleji laboratoř a zničte hlavní budovu. Tím se zbavíte jednoho nepřátelského PVT a máte napůl vyhráno. Pak už postupujte systematicky a hlavně si hlídejte ostrov aby nepřítel nezískal nazpátek laboratoř a elektrárnu.


Oblast 21 a 22

U obou oblastí je nejdůležitější získat laboratoř a rychle útočit. Mě se ani jedna mise v termínu 50 minut nepovedla splnit. Sama obtížnost 9 znamená silné nepřátelské vojsko a proto nevím proč autoři ještě dali časový limit.

Související hry State of War 2: Arcon
State of War: WarmongerDiskusia Príspevkov: 29 Hodnotenie
1104 hlasov

100
60
20

80
40
0
52
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |