HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19620
5452
5063
1426
1599
7150
5396
11295
1687

Online 17740 uživatelů

Návody > Dame Was Loaded


Zobrazení:8347

Hra se dá ukládat pouze v kanceláři, proto jakmile se tam objevíte, UKLÁDEJTE.

K získání některých věcí je několik způsobů. Návod je nejkratší cesta, za ním jsou uvedeny další způsoby řešení.

July 29.

Seberte fotku se stolu (picture of Angela), pro pozdější ukládání použijte psací stroj. Promluvte s Ralphem. Z jeho stolu si vezměte cigaretu (cigarette), z pod umyvadla zvon (plunger) a prozkoumejte kalendář. Zkuste odejít z místnosti, ale zastaví vás domácí. Chce 150$, dejte mu jen 50$. Opusťte kancl a v autě otevřete přihrádku s mapou. (vlevo). Jeďte k holiči (Barber Shop - 12:30). Zde si přečtěte noviny na lavici, nechte se ostříhat ťuknutím na křeslo a jeďte do bufetu (Diner 13:00). Objednejte si pomocí tabule koláčky (Donuts). Jeden snězte, druhý si schovejte, vypijte kafe, zaplaťte a jedem na policii (Police Station 13:45). Ptejte se na Dana Kleina, Angelu Donald, ukažte fotku Dana (photo of Dan), zjistíte že Dan Klein=Dan Small.Zeptejte se na Dana. Dejte koláček poldovi a rychle seberte listinu z přihrádky (raid roster). Přesuňte se do redakce novin (Newspaper office 14:30 - 15:00). Zeptejte se na Angelu a Dana. Teď máte čas. Vraťte se do kanclu a uložte hru. Přesuňte se do baru (Jake´s Joint 17:30). Zaťukejte na dveře, chlápkovi dejte raid roster. S třemi individui hrajte poker. Po hře se ptejte na Dana. Po další hře na Freddyho Creela. Vraťte se do kanclu a vyspěte se .

July 30.

Přečtěte si noviny v holičství, nechte se ostříhat. V bufetu si objednejte koláčky a zaplaťte. Zaskočte do redakce (Newspaper office 9:00). Ťukněte na dveře (morgue) a zeptejte se na Creela, Thumbs McKenzie a od Frankieho vyzvedněte něco o Louise Creel. Na policii se ptejte na Creela a McKenzie, při neúspěchu podplaťte poldu koláčkem. Navštivte vdovu po Creelovi (Louise Creel´s apartment), zaťukejte a ptejte se na F. Creela, McKenziho, Dana, Angelu. Ukažte ji fotku Angely, pak fotku Dana. Otočte se a nad krbem vlevo ukažte na láhev s alkoholem. Louisa odejde. POZOR, teď musíte jednat rychle. Otočte se zpět a z kabelky seberte POUZE sponku (hairpin). Vraťte se ke krbu a sundejte obraz nad ním, ukažte na sejf a druhým klepnutím na obraz vraťte vše do původního stavu. Podívejte se na skleněnou vitrínu. Jděte zpět a čekejte na Louisu. Jakmile opět odejde, pomocí sponky otevřete vitrínu, seberte krabici (shoe box), postavte ji na stojan, prohlédněte a pak ji vraťte do vitríny. Zeptejte se na 1´s National. Cestujte do vězení (Jail). Aby jste si získali Thumbse, dejte mu cigaretu a ptejte se na Dana, 1´s National, F.Creela, Louisu, Thumbse. Nakonec mu ukažte fotky Dana a Angely. Na policii chtějte informace o 1´s National. V baru (Jake´s Joint 17:30pm) si během hraní nechte povědět o 1´s National, Thumbsovi a ukažte fotku Dana. Zpět do kanclu a spěte.

July31.

Vstupte do auta a pod volantem otevřete kufr. Vemte si klíč (wrench) a páčidlo (tire iron). Zajeďte do slévárny (Foundry). Nalevo ukažte na lis, otevřete ho, vložte do něj páčidlo. Zavřete dvířka a zmáčkněte tlačítko. Slisované páčidlo použijte 2x na škvíru pod lisem a dostanete tužku. Páčidlo vraťte do kufru. Jedeme do hotelu ( Palm Tree Hotel). Recepčního se ptejte na Dana, ukažte jeho fotku, dejte mu 10$. Jděte nahoru, zaklepejte a ukažte svou průkazku (I.P. licence). Pokoj je volný. Ukažte na box s klíči a pokoj odemkněte. Rozsviťte v koupelně. Na umyvadlo použijte zvon a na trubky pod ním klíč (wrench). Dostanete diamant. Vraťte klíč od pokoje a přesuňte se do novin a zeptejte se Frankieho i poslíčka (morgue) na Carla Brewera a 1´s National. V autě vás přepadnou dva chlápci a odvezou do skladiště (Warehouse). Klikněte na mapu, otočte ji a pošlete ty dva kamkoliv. 2x se pošoupněte dopředu, prozkoumejte alarm a poskočte 2x k němu. 3x zkuste zmáčknout alarm, pak couvněte a seberte střep z kolenou. Seberte mapu, z beden vytáhněte láhev whisky (bottle of whisky). Zpět v kanclu si přečtěte vzkaz od Louisy a jeďte k ní. (Louis Apartment 17:45). Vejděte do otevřených dveří a seberte u postele fotku ( Fredy & G-G photo). Seberte šití ( Nedle) z postele a 2x se podívejte na kožešinu a klobouk. Louisy se ptejte na Big Jonese, G-G, Dana, Angelu, 1´s National a ukažte ji fotku, kterou jste našli na zemi. V Jake´s Joint se zeptejte na Big Jonese, Angelu, 1´s National a vraťte se do kanclu. POZOR, až do konce hry nezapomeňte sbírat klobouk, pokud spadne na zem. Spěte.

August 2.

Přečtěte si dopis únosců a odložte ho do šuplíku ve stole. Seberte ze stolu psací pero (pen). U holiče si přečtěte noviny, nechte se oholit, seberte vlasy (hair) zpod židle. Obvyklým způsobem si opatřete koláček a na policii odpovězte “Diamonds”. Uplaťte ho koláčkem a seberte listinu z poličky. Ptejte se na Big Jonese, G-G, Thumbse. V redakci ze šuplíku užijte makeup, seberte lístek do čistírny (10 loundry ticket) a zbraň (Frankie´s gun). Pomocí telefonu se zeptejte na Big Jonese, Angelu, Frankie, 1´s National a znovu na Jonese (pokud to nepůjde, nebo to nestihnete, zkuste to zítra). Jeďte do čistírny (Red Dargon Loundry) a za lístek dostanete šaty. V autě se Mickeho ptejte na Big Jonese, G-G, Red Randalfa, 1´s National, Thumbse. V kanclu SEBERTE klobouk. A mrtvému Ralphovi vezměte rychle klíče.

August 3.

V kanclu otevřete skříň a dejte do ní šaty, kliknutím na ně si je zkuste obléknout a najdete notes Frankie (Frankie´s notepad). Přečtěte ho a odložte do šuplíku, šaty si vemte zpět. Klíčky od Ralpha otevřete zamčený kabinet s listinami a zjistěte si něco o Angele.Vraťte šaty do čistírny a s lístkem za šaty jeďte do novin, položte ho na stůl. Naplňte pero inkoustem z prostřední lahvičky a užijte ho na lístek. Zvolte číslo 20. U holiče přečtěte noviny, dejte se oholit a holiči předejte listinu (raid roster). Na policii se zeptejte na Ralpha a rychle se podívejte na zápalky + listinu v krabici a seberte uhlík (charcoal). Ptejte se na Mickey Murphyho. V redakci vlasy použijte na lepidlo vlevo, přepudrujte se, zeptejte se na Murphyho a za lístek v čistírně dostanete sako (tuxedo). Stejně jako šaty ho v kanclu pověste. Použijte na něj šití a pokud je po 18:00, oblečte si ho. Jeďte do modrého Anděla (Blue Angel´s Hlub). V chodbě otevřte skříň a seberte pracovní plášť.Vejděte do dveří. Prohlédněte si 3 fotky za stolem, pomocí sponky otevřete kabinet s listinami a nalezněte si informace o Angele, Red Randalfovi, G-G, Francine a Thumbsovi. Prohledejte stůl a pomocí uhlíku začmárejte bílý papír a seberte zprávu (racing tip). Ten ukažte v Jake´s Joint G-G. Popojeďte do kanclu. SEBERTE klobouk, sundejte sako a vezměte si ho. Spěte.

August 4.

(Newspaper 9:00) a ptejte se na Big Jonese. U louisy (16:30) se zeptejte na Angelu a Frankie. Navštivte Jake´s Joint (17:30) a pak jděte spát.

August 5.

Vraťte sako do čistírny. Nechte se oholit a v 9:00 buďte v redakci. Použijte makeup a na lístek namalujte 18 (stejně jako minule). Přesuňte se do chaty Big Jonese (Big Joel´s Cabin 10:00). Klikněte vpravo vedle dveří a z vlasů Frankie vemte sponku. Otočte se (kliknutí pod krb), seberte vedle okna past (bear trap) a použijte ji na okno. RYCHLE klikněte vpravo vedle dveří. Za falešný lístek si v čistírně vemte poslíčkovskou uniformu a pověste ji do skříně v kanclu. V 17:30 navštivte Jake´s Joint. Posledního hráče se zeptejte na Red Randalfa a dejte mu lístek (Red Receipt). V kanceláři si oblečte uniformu a jedeme čmuchat do hotelu Seville. Otevřte dveře klíčkem a opět RYCHLE. Ve skříni vlevo se 2x podívejte na hnědé oblečení. Prozkoumejte noční stolek blíž k vám, prohlédněte si Oregon directory a seberte lístek (postal receipt). V druhém stolku najdete náboje. Běžte do koupelny a schovejte se za závěs. Až se rozhrne, uhoďte chlápka do HLAVY. S pomocí soupravy na holení (shaving kit) (blízko hlavy) oholte chlápka a opusťte hotel. V kanceláři vraťte peníze a zeptejte se na Angelu, Dana, 1´s National. Klikněte, pod stolem seberte diamanty a ze šuplíku prsten. Běžte do auta. Naskočí k vám Louisa. Ukažte na její dveře a rychle seberte pistoli z její kabelky.

  1. jeďte pryč - použijte volant (zatrubte)
  2. znovu ukažte na dveře u Louisy.

Odevzdejte diamanty a nabídněte sňatek redaktorce Frankie pomocí prstenu. Jeďte na místo označené jako Client.

Ošálení vězně.

Obrázkem ze stěny ve Scottově kanclu, jde ošálit jako s cigaretou chlap ve vězení.

Jiný pokus prozkoumání krabice u Louisy

Pokud se vám včas nepovede sebrat krabici, promluvte s Ralphem a on telefonem odláká Louisu při další návštěvě.

Získání peněz bez hraní pokeru

Jestli se vám nedaří v pokeru, získejte prachy jinak. V bufetu si objednejte jedno z prvních tří jídel a seberte vidličku (fork), lžíci (spoon) a zaplaťte. Ve slévárně běžte napravo k vozíku, otevřete kapotu, dráty opravte lžící a vidličkou. Nastartujte. Prohledejte mrtvolu a její doklady. Seberte všechny peníze. Nastartujte vozík. Vraťte se do auta. POZOR, nesmíte ale předtím najít tužku v lisu.,

Uvolnění pokoje 11

Pokoj 11 v Palm Hotelu uvolníte mimo průkazky i fotoaparáem, který leží na Scottově stole v kanclu. Pokoj lze také otevřít sponkou.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
495 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |