HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19131
5449
5063
1423
1599
6998
5180
10775
1687

Online 49750 uživatelů

Návody > Terrorist Takedown: Conflict in Mogadishu


Zobrazení:4271
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Veškeré střílečky od City Interactive patří jednoznačně do budgetového segmentu, avšak to neznamená, že se mezi nimi nenajde hra, která by nedokázala zaujmout. A mezi ně právě patří i Terrorist Takedown: Conflict in Mogadishu. I když se jedná o starší hru a podprůměrnou grafikou, nelze hře upřít zajímavou atmosféru, takže při hraní hry budete mít pocit, že se opravdu nacházíte v Somálsku. Co se týče hudby, tak ta i budgetových her většinou za mnoho nestojí, což je pochopitelné, avšak v této hře uslyšíte hudbu, která rozhodně přesahuje onen budgetový standart. Hudba je opravdu pěkná a dokonale dokresluje atmosféru hry.
  • Někteří z nepřátel mohou mít bazuky a jsou tak nejnebezpečnější. Tyto nepřátele je tudíž nutné zlikvidovat v první řadě.
  • Neplýtvejte bezhlavě municí. Během mise ji nemůžete doplňovat. To co si u sebe nesete vám musí vystačit do konce mise.
  • Pokud hrajete na vyšší obtížnosti, nenechte váš tým, aby za vás vše řešil. I výdrž vašich spolubojovníků má své hranice. Jakmile někdo z vašeho týmu zemře, hra pro vás končí.


Command Post

Otočte se vlevo a projděte mezi ploty. Pokračujte směrem k cvičícím vojákům a vlevo od nich projděte dveřmi do hangáru. Odtud jděte směrem vlevo k nastartovanému vrtulníku.


Interference

Jste za kulometem vrtulníku. Po chvíli letu se začnou na svahu objevovat první nepřátelé. Snažte se je co nejrychleji kulometem zlikvidovat. Někteří mají totiž bazuky a mohou být tak nebezpeční. Vyčistěte základnu a poté v animaci slaníte z vrtulníku dolů. Než začnete cokoliv dělat tak doporučuji přepnout si u zbraně z jednotlivých výstřelů na automatickou střelbu (klávesa Fire Mode Toggle). Poté běžte do nedaleké malé budovy a uvnitř sejděte po schodech dolů. Postupujte chodbou stále vpřed a likvidujte nepřátele. Až dorazíte na rozcestí chodeb, vyslechněte si rádiovou komunikaci. Pozor vlevo za rohem jsou další nepřátelé. Po skončení komunikace běžte dál chodbou vpravo a vyjděte po schodech nahoru do hangáru. Tady budete čelit mohutnému nepřátelskému odporu. Až všechny postřílíte, vyjděte velkými vraty vpravo ven. Pokračujte dál směrem vlevo a dávejte pozor na nepřítele nahoře v otevřeném kontejneru. Projděte uličkou kolem dřevěné věže a na druhé straně vejděte mezi další kontejnery. Prostřílejte se až na molo a pokračujte stále rovně. Až postřílíte zbylé nepřátele, seskočte vlevo dolů. V animaci nasednete na člun a přijedete k lodi, kde po síti vyšplháte nahoru. Sejděte po schodech dolů a vejděte do chodby. Dejte se směrem vlevo a dávejte si pozor na přilehlé místnosti a chodby, ve kterých se rovněž mohou ukrývat nepřátelé. Na konci chodby zahněte vlevo a sejděte po dalším schodišti dolů. V následujícím podlaží se dostaňte na jeho druhý konec, kde se nachází další schodiště. Sejděte i po tomto schodišti a vejděte do strojovny, kde přistupte k bombě, kterou automaticky zneškodníte. Nyní se vracejte stejnou cestou, jak jste přišli a vyjděte až do nejhornějšího podlaží. Jděte podle směrovky a v jedné z místností naleznete další bombu. Sejděte opět o podlaží níž a v koutě další místnosti zneškodněte poslední bombu. Nyní opět sestupujte po schodech stále dolů, čímž tuto misi završíte.


Cleen Sweep

Až se auto rozjede tak v úžlabině střílejte po nepřátelích, kteří sbíhají ze svahů. Po chvíli dorazíte do malé osady tvořené třemi chýšemi. Postřílejte všechny teroristy, kteří se objevují mezi chatrčemi. Poté se auto opět rozjede. Až dorazíte k bráně teroristické základny, sestřelte nejprve teroristy na dřevěných strážních věžích a poté palte do těch, kteří přibíhají po zemi. Zároveň si však hlídejte pravou stranu, protože od chýší na vás pálí další nepřátelé. Až všechny postřílíte, tak se auto opět rozjede a bude se vracet stejnou cestou zpět. Až dorazíte k závalu, budete čelit mohutnému nepřátelskému odporu z obou stran úžlabiny. Počkejte až auto zával objede a vrátí se s vámi zpět do základny.


Command Post

Známou cestou přes hangár jděte k připravenému autu.


A Forceful Return

Připojte se ke své jednotce a společně postupujte hlavní ulicí města. Vaše zbraň můžete přepínat i na granátomet, tak toho využívejte proti hloučkům nepřátel. Vlevo dávejte pozor na nepřátele na vysokém srázu. Pokračujte dál v cestě po hlavní ulici a nikde neodbočujte. Dávejte pozor na rebely na střechách domů. Po dlouhé cestě nakonec dojdete k vašim vojákům a tady mise končí.


Command Post

Známou cestou skrz hangár dojděte k vozidlu.


The Rescue

Vyjděte ven z domu a připojte se ke své jednotce. Zde máte k dispozici vynikající odstřelovačku. Postupujte vpřed roklí a dávejte pozor na nepřátele nahoře na mostě. Dojděte až k separaci a vyčistěte okolí od nepřátel. Dávejte pozor na další útok teroristů ze skály vpravo nahoře. Poté pokračujte přes velké prostranství směrem vpravo. Vlevo dávejte pozor na útok teroristů ze skalní stěny. Projděte pod dalším mostem a stáčejte se směrem vpravo. Na velkém prostranství pokračujte směrem vpravo a dávejte pozor na zákeřné teroristy, kteří se objeví na skalní stěně za vámi. Jděte dál další roklí, která se bude postupně zvedat nahoru a přejde v další menší prostranství. Zlikvidujte nepřátele na protější skále a vpravo za rohem přibíhá další skupinka. Dojděte až k chatrčím, kde postřílejte několik dalších teroristů. Brzy dojdete k mostu, kde však musíte nejprve odstřelovačkou postřílet nepřátele na druhé straně. Vejděte na most a zlikvidujte nepřátelskou skupinu útočící zprava zezdola. Za mostem dávejte pozor na útok nepřátel z obou stran. Na rozcestí se dejte vlevo a brzy dojdete k nepřátelskému táboru. Sejděte dolů a vejděte dovnitř. Postřílejte nepřátele a dejte se směrem vlevo mezi chatrče. Vstupte do plechové boudy vpravo a vyjděte na druhé straně. Prostřílejte se prostranstvím a poté v animaci spatříte vězně, kterého máte za úkol osvobodit. Jděte směrem vpravo ven z vesnice a dávejte pozor na nepřátele, kteří vám vpadnou do zad. Dojděte na konec úžlabiny, vystoupejte po srázu nahoru a poté pro vás v animaci přiletí vrtulník.


Guard Duty

Jste opět za kulometem vrtulníku. Nepřátelé útočící z travnatého srázu nejdou příliš dobře vidět, takže se spíš orientujte podle záblesků ze zbraní. Až přiletíte k prvním chatrčím, tak dávejte pozor na nepřítele s bazukou. Brzy dorazíte k aliančnímu konvoji, který je přepaden teroristy. V žádném případě nestřílejte po vašich autech, jinak pro vás bude mise neúspěšná. Raději rozstřílejte auta teroristů. Za nějakou dobu dorazíte s vrtulníkem až k jakési vesnici, kde je opravdu hodně nepřátel. Někteří jsou i na střechách a mají bazuky. Jakmile oblast vyčistíte, vrtulník odletí a tím mise končí.


Command Post

Otočte se vlevo a projděte opět hangárem až k připravenému autu.


The Informant

V této misi budete mít k dispozici kulomet, takže budete mít větší palebnou sílu, avšak nábojů do něj není mnoho, takže stejně raději střílejte v dávkách. Nezapomínejte, že si s sebou nesete ještě pistoli a granáty, které používejte na čištění místností. Dejte se ulicí směrem vpravo a postřílejte všechny nepřátele, kteří se objeví. Na rozcestí se dejte vpravo a pokračujte až na konec ulice, kde vejděte do dveří vlevo. Prostřílejte se garáží a dveřmi na druhé straně projděte do další podobné garáže. Podobným způsobem se prostřílejte ještě pár garážemi a poté dveřmi vyjděte opět ven na ulici. Jděte ulicí rovně a na křižovatce odbočte vlevo. Zajděte do domu hned vpravo. Projděte chodbou a vejděte do místnosti vpravo. Odtud se dejte vlevo a na druhé straně domu opět vyjděte ven na ulici. Dejte se vpravo a postupujte další ulicí. Zajděte do úzké uličky vlevo a následně vejděte na konci do vchodu domu. Prostřílejte se až ke schodišti, po kterém vyjděte nahoru. Hoďte do místnosti granát a projděte dozadu, kde se setkáte s informátorem. Vaším dalším úkolem bude dostat se k hotelu. Stejnou cestou, jak jste přišli, sejděte dolů a vyjděte ven z budovy. Dejte se po ulici směrem vlevo a na rozcestí odbočte vpravo. Vejděte do dalšího domu vpravo a projděte jím na druhou stranu. Pokračujte dál v cestě po ulicích a střílejte všechny nepřátele, kteří se objeví. V dlouhé ulici zahněte vlevo a projděte tak průchodem mezi domy. Vyjdete na další dlouhé ulici, po které postupujte stále vpřed. V místě, kde se ulice láme vpravo, vyjděte vpravo po schodech nahoru a projděte až do átria hotelu. Vyjděte po schodech nahoru a v místnosti vpravo na konci najdete další kontaktní osobu. Vyjděte ven do átria a zlikvidujte nepřátele, kteří přibíhají dole. Používejte nejlépe granáty. Sejděte po schodech dolů a vpravo vyjděte ven na ulici. Postupujte ulicí stále vpřed a dávejte pozor na nepřátele na střechách. Projděte přes rozcestí a vpravo zajděte do domu. Projděte na jeho druhý konec a po další ulici pokračujte vpřed. Vlevo zajděte do dalšího domu a opět se prostřílejte na druhou stranu. Jděte kousek ulicí a vpravo zajděte do garáží.


Command Center

Opět projděte hangárem a jděte k připravenému autu.


Raising the Bar

Vlevo projděte mezi bednami a vejděte do hangáru, který je obsazený teroristy. Vpravo vyjděte z hangáru ven a pokračujte po prostranství směrem vlevo. Vlevo se vyřítí další nepřátelé, tak je zpacifikujte. Vejděte do dalšího hangáru a opěr prokličkujte mezi bednami. Vpravo vyjděte ven a dejte se po prostranství směrem vlevo. Postřílejte všechny teroristy a po pravé straně projděte vrátky v pletivu. Stisknutím tlačítka Použít vypnete generátor. Vyjděte ven a projděte kolem dřevěných věží. Zajděte do malého domku vlevo a sejděte po schodech dolů do podzemního tunelu. Tunel je však zastavěn bednami, takže vejděte do jedné z místností vlevo a projděte do části tunelu za bednami. Na rozcestí se dejte nejprve vpravo, avšak zjistíte, že tento tunel je slepý. Vraťte se zpět na rozcestí a dejte se vpravo. V místnosti na konci aktivujte skříňku na zdi a nyní se vraťte zpět do slepého tunelu. Světlo vpravo na zdi nyní svítí zeleně, takže vejděte do dveří na konci chodby a projděte tak do další části tunelu. Vyjděte po schodech nahoru do hangáru. Prokličkujte mezi bednami, obejděte letadlo a dávejte pozor na nepřátele útočící shora. Škvírou projděte za hradbu z beden a dostaňte se až ke schodišti. Vyjděte po něm nahoru a přejděte k dalšímu schodišti, po kterém opět sejděte dolů. Vejděte do místností vlevo a postupujte dozadu dokud se nespustí animace.


Command Post

Projděte opět hangárem a nastupte do připraveného vozidla.


The Maug

Jste opět za kulometem džípu. Zpočátku se budou nepřátelé objevovat jen sporadicky, avšak za nějakou dobu začnou útočit i ze střech. Až se auta zastaví, tak na vás začnou nepřátelé útočit ze všech stran. Vpředu budou pobíhat i nějací teroristé s bazukami, takže na ty si dávejte největší pozor. Po chvíli se auta opět rozjedou a zanedlouho zastaví u velké budovy, ve které jsou zajatci. Musíte je krýt dokud nenaskáčou do aut.


Black Hawk Down

Tuto misi budete absolvovat opět s vynikající odstřelovací puškou. Dávejte si pozor na všudypřítomné nepřátele s bazukami. Vyjděte na ulici a jděte přes křižovatku stále vpřed. Poté zahněte vpravo a hned poté vlevo. Projděte pod oblouky a dejte se vpravo, kde na vás budou útočit nepřátelé ze střech ze všech stran. Postupujte dále ulicemi jedinou možnou cestou. Tady se opravdu zabloudit nedá. Projděte kolem velkého domu a brzy dorazíte na místo havárie vrtulníku. Vaším dalším úkolem je vyčistit okolí od nepřátel. Šipka vás bude postupně směrovat na různé části prostranství a vstupem na vyznačené místo se na vás vyvalí nová vlna nepřátel. Zde jsou skoro všichni nepřátelé na střechách a tedy o to nebezpečnější. Nakonec vstupte do domu, prostřílejte se místnostmi a vyjděte opět ven. Jděte do vedlejšího domu, kde opět zneškodněte nepřátelský odpor. Vraťte se k vrtulníku a nyní budete čelit opravdu velkému odporu nepřátel, kteří se budou objevovat hlavně na okolních střechách. Nakonec musíte uchránit trosky vrtulníků před útoky nepřátel s bazukami. Jeden se objeví nahoře na rohu domu a druhý vyběhne na ulici. Poté se přesuňte na vyznačené místo, kde bude následovat krátká radiová komunikace a konec mise.


Extraction

Přejděte do vedlejší budovy, kde proběhne krátká radiová komunikace a do oblasti bude poslán konvoj. Vyjděte ven před budovu a jděte k troskám vrtulníku. Nyní bude následovat opravdu velmi silný útok nepřátel, kteří se objevují na okolních střechách. Musíte být opravdu rychlí, protože se může velmi snadno stát, že některého z vašich vojáků zabijí a to pro vás automaticky znamená konec mise. Po vyčištění okolí od nepřátel zbývá poslední úkol – doprovodit konvoj na určené místo. Držte se neustále u konvoje, čistěte okolí od nepřátel a příliš se od konvoje nevzdalujte, protože jinak se může stát, že se vám hra ukončí. Nakonec se spustí animace spolu s titulky a tím hra končí.

Súvisiace hry: Terrorist Takedown 3
Terrorist Takedown 2: US Navy Seals
Terrorist Takedown: Covert Operations
Terrorist Takedown: War In Colombia
Terrorist Takedown: Payback
Terrorist TakedownDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
57 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |