HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19620
5452
5063
1426
1599
7150
5398
11295
1687

Online 36952 uživatelů

Návody > Dark Earth


Zobrazení:9600

Návod ukazuje nejjednodušší řešení a postupy ve hře Dark Earth. Je zde spousta problémů, které můžete vyřešit i jiným způsobem, ale v návodu je neuvádím, stejně jako umístění předmětů, které nejsou pro další postup příliš důležité. Ukládat pozici lze pouze na místech, kde je destička se znakem Rahalu.

Probuzení

Po probuzení si promluv s Kalhi a dojdi si do přístěnku obléknout uniformu. Seber meč a vyjdi zmístnosti ven. (Kdo chce, může si jít vyzkoušet ze Zedem bojové techniky). Sejdi dolů do haly a ven z budovy. Až vyjdeš ven, uvidíš svého otce Rylsadhara, jak mluví s Lory. Až skončí, běž za nimi do budovy, promluv si s vojákem a zaujmi své místo na stráži přede dveřmi. Po videosekvenci zlikviduj nájemného vraha (přepni do Combat Mode). Až vyhraješ, následuje další film, po němž se ocitneš v nemocnici, kontaminován temnotou. Po probuzení nemilosrdně zabij příchozí stráž a promluv si s Thanandarem. Získej maximální množství informací a až uslyšíš větu "Is everything all right", můžeš vyjít ven. Teď navštiv dům svého otce (dveře jsou vlevo) a promluv si s ním. Po příchodu Kalhi, Arkhanovy dívky, odejdi a vrať se do hlavního chrámu, na místo, kde byla napadena Lory. Jdi po schodech nahoru do levých dveří, do knihovny. Promluv si s knihovníkem a seber malé zrcátko (mirror from before). Až ti knihovník Sesekan řekne všechno o historii města, vrať se do kasáren, kde jsi začínal, po schodech nahoru a okolo zábradlí na balkon. Jdi napravo do Boghdaranovy laboratoře, nahoru a z levé poličky vezmi klíč. V dolním patře otevři klíčem truhlu a seber starou uniformu. Vyjdi ven na balkon a do protějších dveří do vězení. Zabij stráž, seber klíč z jejího opasku a otevři pravé dveře. Promluv s Kalhi a dej jí uniformu. Teď s ní můžeš projít okolo stráží na hlavní nádvoří. Až si půjde popovídat se stráží u zdviže, schovej se za vůz. V momentě, kdy bude stráž odcházet, oběhni vůz z druhé strany a běž ke Kalhi do zdviže. U malé kabinky zmáčkni SPACE, sjedeš do dolní části města.

Hledání léku

V dolní části města zajdi nejprve do taverny a po tanečku si promluv s Deliou v jejím pokojíku. Až bude chtít dárek (something shiny), dej jí zrcátko z knihovny. K dohrání hry tato akce není nutná, ale Delia ti na oplátku řekne heslo, které ti umožní promluvit s Armalem Sadakem v jeho lodi. U lávky k lodi Armala Sadaka skoč do vody (napravo) a jdi do stok. Po vyhrané potyčce se dvěma Konkality pokračuj až ke schůdkům a vylez nahoru. SAVE. Zabij dalšího Konkalitu a přeběhni do rozlehlé místnosti. Další potyčce se dvěma Konkality se můžeš vyhnout, pokud jim dáš včas Stohll (zdejší oblíbený alkohol). Stohll seženeš v kasárnách, kde je poblíž ohnivé fontány plný sud, ze kterého si můžeš do všude se povalujících lahviček natočit alkoholu, kolik chceš. Běž do dveří, které jsou za nimi. Pokud chceš přežít, musíš zabít jak tlusťocha Sordose, tak zrádce Thanandara. Po jatkách prozkoumej jejich těla, získáš tak několik důležitých věcí, mezi nimi je i klíč, kterým otevřeš truhlu a můžeš sebrat listinu, která dokazuje, že Dhorkan je zrádce (proof). Pomocí zdviže se přesuň do horní části města a jdi zpátky do kasáren ke dveřím od Dhorkanova pokoje, které stráží Phedoria. Promluv si s ní a ukaž jí listinu usvědčující Dhorkana ze zrady. Až budeš v Dhorkanově pracovně, zkoumej pořádně jeho stůl, dokud nenajdeš malou tenkou dýku (stilleto). Běž ke stěně, kde zmizel Dhorkan a použij stilleto na malý otvor ve zdi. Projdi tajnou chodbou a až se objevíš v dolní části města, běž ke kovářce Danrys. Dej jí papír s návodem, jak vyrobit plamenomet, který jsi získal z truhly od Sordose. Danrys se ho pokusí vyrobit, ale chybí jí páka. Páku najdeš ve ztokách v jednom ze sudů v místnosti před Sordosovým doupětem. Až vylezeš ze stok, jdi doprava. Tam právě probíhá potyčka mezi Kalhi a nějakým místním otrapou. Zachraň svou milou, dostaneš od ní zbraň. Vrať se zpátky do horního města a běž do paláce, kde jsi zachránil Lory. Projdi halou až do svatyně s obrovským krystalem (RAHAL), kde se už mrtvý Thanandar změní v Shankcreature. U jedné z kazatelen se propadnou schody a objeví se tajný vchod. Jdi dolů. Až bude po všem, odejdi s Lory do její pracovny.

Klíč

Ve studovně ti Lory dá první část klíče tvého otce Rylsadhara. Vrať se na náměstí a jdi do budovy naproti kasárnám, teď tam můžeš (builders palace). Stráži dej jídlo a pití - pokud nic nemáš, zabij ji. Jdi do výtahu a jeď nahoru. Promluv si s Bandorem a jeho služebníkem Khoradem. Seber papír na stole. Pokus se papír spálit v krbu. Znovu promluv s Bandorem a ukaž mu první část klíče. To ho konečně přesvědčí, dá ti druhou část klíče. Vrať se na náměstí a sjeď výtahem do dolní části města. Běž až k lodi před bunkr, kam ses zatím nemohl dostat. Zabij zde zevlujícího Dhorkana a seber třetí část klíče. Tajnou chodbou se vrať do horní části města a běž znovu do vězení. Zlikviduj stráž. Seber její klíče a otevři kobku. Zabij zavřeného Konkalitu a přepni si postavu do agresivního chování (Dark Mode). Kopni do postele, vypadne z ní k tvému překvapení poslední část klíče. Klíč tvého otce Rylsadhara je teď kompletní. Běž na malé náměstíčko s kašnou, a pak do domku svého táty. Klíčem otevři tajné dveře. Prozkoumej místnost a seber Rylsadharovy zápisky. Jdi k teleskopu a přepni do Dark Mode. Prozkoumej 2x teleskop a seber klíč, tím otevřeš mříž od studně na hlavním náměstí.

Dark Tomb

Běž do dolního města a k bunkru. Magnetickou kartou, kterou jsi získal od Dhorkana, otevři dveře do bunkru. Prohledej podezřelé místo nalevo u dveří a získáš zatím nefunkční bombu (object from before). V bunkru ještě můžeš najít rychlopalnou pistoli, při soubojích se bude hodit. Vrať se do města nahoru a běž do Boghdaranovy laboratoře naproti vězení. Promluv si s ním (je nutné na chvíli přepnout do Combat Mode a zkusit ho uhodit) a dej mu předmět nalezený v bunkru. Vyjdi ven a zase se vrať. Boghdaran ti vrátí opravenou a funkční bombu, pokud mu přivedeš jeho dceru Deliu. Znovu do dolního města, do hospody a do pokojíku, kde už čeká Delia. Při cestě zpátky se vám postaví do cesty šenkýř Mahor. Zabít. Až budeš s Deliou v přízemí kasáren, postaví se ti do cesty hodně silná potvora. Tady pomůže jedině střelba. Když přivedeš Deliu k Boghdaranovi, dostaneš hotovou bombu. Běž na náměstí, otevři mříž na studni a hoď do ní bombu. Běž na malé náměstíčko s kašnou a seber kus urvaného zábradlí. Vrať se na hlavní náměstí a připevni kus toho právě sebraného zábradlí k tyči, která tady zbyla. Přepni do Dark Mode a použij složené zábradlí. Až budeš v hrobce, otevři dveře a projdi dalšími dveřmi před hrobku. V tomto okamžiku se za tebou zavřou dveře. S pomocí Rylsadharových poznámek a šesti pák (3 vpravo, 3 vlevo) sestav tuto větu: Runka, Sun, Protects, Planet, Destroy, Shankr. Každá z pák ovládá několik symbolů, z nichž jeden představuje vždy jedno slovo z požadované věty. Začni u první páky vlevo. Až bude vše správně nastaveno, potvrď to poslední pákou vpravo. Až se otevřou dveře, opatrně projdi malým bludištěm plným ostrých rotujících vrtulí. V poslední místnosti tě čeká souboj s převtěleným Thanandarem. Tento poslední souboj je hodně těžký, a dá se říci, že pokud nemáš plamenomet, jsi v podstatě bez šance. Po terminaci knížete temnoty dojdi k zářícím dveřím a nastav pomocí pák správnou kombinaci (doleva, doprava,dolů, doprava, doprava, nahoru). That's end.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
638 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |