HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19235
5452
5063
1426
1599
7033
5227
10891
1687

Online 16062 uživatelů

Návody > Maniac Mansion: Day of the Tentacle


Zobrazení:16118
Autor návodu:Maestro B.

Po úvodním intru musíš najít tajnou laboratoř. Otevři tedy hodiny. Přečkej intro a seber patent na baterii (paper), který je pověšen napravo od Hampster generátoru. Začíná další intro.

1) Hoagie

Změňt se na Hoagieho tak, že klikneš na jeho obrázek. Jdi doleva. Pak vstup do domu a skrz dvojité dveře se dostaň do kuchyně. Jdi skrz lítací dveře. Jdi do kabinetu po pravé ruce a seber kartáč, potom seber kýbl a u pumpy ho napusť vodou. Ještě než se vypravíš zpátky skrz dvojité dveře, seber olej a špagety. Jdi krbem na střechu a prolez levým oknem. Seber barvu a jdi dolů skrz padací dveře. Projdi okolo koně dál. Budeš v sále s trojími dveřmi. Vlez do prvních zprava. Seber láhev vína. Pokračuj do třetích dveří (Georgův pokoj). Pochroumej mu postel a zatáhni za provaz. Jakmile přijde služka, vyjdi ven a z vozíku seber mýdlo. Použij ho na kýbl s vodou. Jdi dolů a dej víno Thomasu Jeffersnovi - ten ho dá do časového pouzdra. Jdi ven z domu a vrať se k záchodům. Použij červenou barvu na strom a tu potom pošli Bernardovi. Jdi před dům a použij mýdlovou vodu na kočár. Přečkej intro. Otevři poštovní schránku a seber dopis, který pošli Bernardovi skrz Chron-o-John. Stačí použít věc na jeho portrét. Vrať se do domu a projdi hodinami k Red Edisonovi. Dej mu plán na baterii a olej. Seber kladivo. Vrať se do hlavní haly a promluv s Georgem Washingtonem - o třešňových stromech (cherry trees). George strom porazí a osvobodí tak Laverne, která 400 let v budoucnosti na něm uvízla. Klikni na Bernarda.

2) Bernard

Dej knihu s textem Hoagiemu. Jdi do kanceláře a seber Booboo-B-Gone (běloba) a Švýcarskou kreditku. Vrať se do haly a seber z telefonu 1 dime. Seber ještě Help WANTED ceduli z okna a ještě leták. Oboje pošli Hoagiemu. Jdi do kuchyně. Seber vidličku a konvici s kávou. Jdi do prádelny a z kabinetu vytáhni trychtýř. Jdi do haly. Otevři kanál a jdi k zubům doprava. Naveď je až do kanálu a ten zavři. Pak to otevři a seber je. Promluv si se salesmanem. Jdi do prvních dveří na chodbě s chrápacím obrem. Dveře zavři a seber z nich klíče. Jdi do druhých dveří. Dej Dwaynemu dopis od Hoagieho a seber pistoli s vlajkou. Seber inkoust a jdi do dalších dveří. Seber videokazetu a strč do pravého reproduktoru. Stiskni čudlík na přehrávači. Zvuk způsobí, že cosi slizkého sletí ze stropu dolů. Vypni to a jdi o patro výš do pravých dveří. Mluv s Weird Edisonem. Použij inkoust na album. Seber známku a album vrať zpět majiteli. Seber Hampstera. Přejdi chodbou do levých dveří k Edně a přepni se na Hoagieho.

3) Hoagie (podruhé)

Jdi do dveří nalevo od kone. Vyměň své kladivo pro leváky za kladivo pro praváky, které používá Ned. Ned a Jed se vymění. Jed změní sochu v budoucnosti, kde je teď Bernard. Zmeň se zpět na Bernarda.

4) Bernard (podruhé)

Strč do Edny (push) a ona vylítne z pokoje. Použij videokazetu ma VCR. Jdi k doktorovi Fredovi a dej mu decaff-coffee. Usne a bude z něj náměsíčník a odejde do kanceláře. Vrať se k videu a koukni na monitor. Zmáčkni RECORD čudel. Uvidíš, jak Freda zajmou. Klikni na přetočení zpět. Stiskni rychlostní čudlík (vpravo dole) a pusť si film. Jdi do kanceláře a otevři sejf. Seber kontrakt. Jdi na střechu a seber kličku. Jdi do okna. Je čas začít něco dělat s Laverne.

5) Laverne

Mluv s tentaklím strážcem a řekni mu, že chceš na záchod. Budeš moct k Chron-o-Johnu a použít ho k poslání skalpelu Bernardovi.

6) Bernard (potřetí)

Dej vidličku, Booboo-B-Gone a kličku Laverne.

7) Laverne (podruhé)

Jdi zpátky k Tentaklímu strážci a nech se zavřít. Opět, tudíž opakovaně si promluv se strážcem. Tentokrát ti není dobře. Octneš se u doktora. Seber tentaklí plán těla na stěně. Vyjdi ven a nech se zase zavřít. Zase se ti chce na záchod, a tak si promluv. Můžeš poslat plán Hoagiemu.

8) Hoagie (potřetí)

Jdi do dveří, kde baba šije vlajku. Promluv s ní a polož plán tentakla na původní. Až budeš hotov, pošli špagety a otvírač konzerv Laverne.

9) Laverne (potřetí)

Nech se zavřít a řekni, že je ti zase špatně. Jdi komínem na střechu. Použij kličku na kladku a přitáhni si vlajku, kterou následně i obleč. Ted vypadáš jako Tentakl a můžeš se pohybovat kde chceš. Vrať se komínem zpátky a promluv si s modrým Tentaklem - dostaneš přihlášku na lidskou soutěž krásy. Jdi na chodbu a použij otvírač na časovou kapsuli. Seber víno. Dej ho Hoagiemu. Jdi do dalších dveří. Seber kolečkové brusle a nasaď je a strč do ní. Seber prodlužovačku. Jdi k mrazicímu boxu na chodbě.

10) Bernard (počtvrté)

Seber provaz z Dr Freda a dej ho na kladku na střeše. Jdi před hotel. Natři mumii na červeno a přivaž k ní provaz. Jdi na střechu a zatáhni za provaz. Použij mumii s Dr. Fredem. Privaž provaz k Fredovi. Jdi před dům a zatáhni za provaz. Teď se vydej do laboratoře a použij trychtýř na Dr. Freda. Nalij mu do chřtánu kafe. Promluv si s ním o kontraktu, řekni mu o Růžovém tentaklovy a on ti ho podepíše. Použij na něj známku a pošli ho Hoagiemu.

11) Hoagiemu (počtvrté)

Dej dopis do schránky a hni s vlaječkou. Počkej si na intro.

12) Bernard (popáté)

Jdi do pokoje s tlusťochem a pusť TV. Teď, když jsi boháč, si můžeš diamant koupit. Použij k tomu telefon. Seber balík. Popojdi dál, a zloději v masce dej klíče - dá ti za to páčidlo. S tím jdi do haly a použij ho na ten bobeček na zemi (dime stuck in it) Seber žvejku a slizkou věc, která díky reproduktoru vypadla. Jdi nahoru a na chodbě dej do mrazicího boxu Hamstera. Pak pokračuj do pokoje s tlusťochem. Vyžvejkej žvejkačku (use gum) a strč oba dimes do přístrojku (dime slot). Seber svetr. Jdi na chodbu a použij páčidlo na automat na bombony. Seber mince a jdi do prádelny. Dej svetr do pračky a nasázej do ní mince. Vrať se do haly, kde se koná párty a propíchni Ooza skalpelem. Seber krabici smíchu. Použij pistoli s vlajkou na pistoli na stole a promluv si se salesmanem. Přemluv ho k dalšímu doutníku a ten dej ještě se zapalovačem a zubama Hoagiemu. Pak ještě dej slizkou vec a krabici smíchu Laverne.

13) Hoagie (popáté)

Dej doutník Georgovi a rozpadnou se mu zuby. Dej mu tedy ty skákací. Teď bude intro. Seber deku a jdi na střechu. Použij deku na komín. Další intro. Jdi do haly a seber zlaté pero. Dej ho Redu Edisonovi. Opět intro. Dej mu ještě víno a ceduli HELP WANTED a vezmi kabát a baterii. Jdi do pokoje Bena Franklina. Dej mu kabát. Zase intro. Až budeš moct, dej do draka baterku a vyhoď draka (pull). Ještě jedno intro. Teď už můžeš připojit baterku k Chron-O-Johnovi.

14) Laverne (počtvrté)

Seber zmrazeného Hampstera z mrazicího boxu a dej ho do mikrovlnky. Jdi pak do prádelny, vezmi svetr a použij na hampstera. Jdi do haly a použij přihlášku na mumii. Jdi ven a použij Booboo-B-Gone na plot. Pak jdi o obrazovku dál a použij prodlužovačku na kabel od Chron-O-Johnu a tu strč do okna.

15) Hoagie (pošesté)

Jdi ke koni a přečti mu něco z knihy. Až usne, seber mu jeho zuby a jdi na střechu. Abys získal myš, použij Nedovu postel na Jedovu. Sedni na skřípající postel a padej sebrat myš. Dej myš a zuby Laverne.

16) Laverne (popáté)

Použij myš na kočku a jdi úplně nahoru. Použij zuby, krabici smíchu a špagety na mumii. Špagety ještě uprav vidličkou. Pak ještě slizkou věc na Harolda. Intro. Mluv s porotci a přesvědč je, aby šli hodnotit. Vyhraješ a dostaneš cenu + certifikát na jednu večeři pro dva. Tu dej strážci ve věznici. Zmáčkni čudl na osvobození Edisonovy rodiny a pusť na ně kočku. Strážce je začne honit a ty máš šanci se dostat do laboratoře. Když jseš tam, použij Hampstera na Hampster Generator.

17) Hoagie (posedmé)

Jdi do hlavní haly a strč leták do bedničky. Pak si jdi promluvit s úředníkama, až dopis přinesou. Teď se přesuň zpět k Laverne.

18) Laverne (pošesté)

Použij vacuum s myší dírou. Otevři stroj a seber kouli prachu - hamstera a strč ho znova do generátoru. Pak ještě prodlužovačku z okna zastrč do zásuvky. Intro.

19) Všichni tři dohromady

Když se octnou spojení a vlezou do prvních dveří, kde byl dřív tlouštík, vylezou ven. Děda je zmenší, ale počkej, oni se zase zvětší. Otevři prostřední dveře a nech je se zmenšit. Vlez do dveří a honem do myší díry. V dalším pokoji se zase zvětší, seber kulečníkovou kouli. Jdi do laboratoře a použij kouli na tentakly. Pak přijde děda. Toho přemluv, aby zabil Dr. Freda.

Súvisiace hry: Day of the Tentacle Remastered
Night of the Meteor
Maniac Mansion Deluxe
Maniac MansionDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
1234 hlasov

100
60
20

80
40
0
54
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |