HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19673
5452
5063
1426
1599
7155
5419
11353
1687

Online 80389 uživatelů

Návody > Deadly Dozen


Zobrazení:11916
Autor návodu:Arduška (Abecedaher.cz)

Úvod do hry:

Pro vás, kteří máte v oblibě akční hry a zejména takové, které se odehrávají v období druhé světové války, bude tato hra pro vás skutečnou lahůdkou. Příběh, jak už jsem naznačila, se odehrává za druhé světové války, tuto hru lze jejím obsahem zcela srovnat se známou hrou s podobnou tématikou, Medal Of Honor. Stanete se velitelem paradezantního výsadku, na pomoc si můžete vybrat další tři kamarády. Před začátkem každé mise dostanete zadané úkoly, které musíte beze zbytku splnit, abyste misi úspěšně dokončili. Působit budete v týlu fašistů na okupovaných územích, začínáte ve fašisty obsazené Francii. Svoje tříčlenné družstvo si vybíráte sami, velitelem jako čvrtý jste vy. Ale pozor, na rozdíl od jiných her tohoto typu jsou členové vašeho družstva jednak ovladatelní, pomocí přepínání, ale také zranitelní a tudíž i smrtelní. Musíte se tedy v průběhu bojů o ně starat, doplňovat jim zdraví a zásobovat je municí a novými zbraněmi, které seberete mrtvým fašistům. Pokud v průběhu mise některý člen vašeho družstva zemře, do další mise už nemůže být vybrán, takže pokud by se vám nepodařili členy svého družstva v bojích uchránit, nemohli byste si už v dalších misích nikoho vybrat jako doprovod a museli byste s fašisty dále bojovat sami, což by asi nebylo moc příjemné, vaši hoši totiž dokáží odvést při likvidaci fašistů pořádný kus práce. Doporučuji vám, abyste si ze všeho nejdříve vyzkoušeli a nacvičili všechny úkony v tréninkové misi, která je vám též k dispozici. Zde se naučíte nejen ovládat zbraně, ale i na př. jezdit autem a jiné potřebné věci. Zde platí dvojnásob ono známé "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti." Po spuštění hry se vám na obrazovce objeví nabídka, kde si můžete upravit grafiku, doprovodnou hudbu, ozvučení a ostatní. Po kliknutí na "Nová hra" se dostanete do hry, kde se vám objeví mapa vaší současné mise a vlevo od ní zadané úkoly pro tuto misi, které je nutno splnit. Kliknutím na "Continue" si dále můžete vybrat své doprovodné kamarády pro tuto misi, v další nabídce si vyberete pro sebe a pro členy svého družstva druh zbraně a ostatní pomůcky. Potom už jenom kliknete na "Start" a ocitnete se na začátku mise.


Ovládání:

Pohyb zvolené postavy ovládáte pomocí kurzorových šipek a otáčení m celou myší. Střílíte levou myší a pravou myší sbíráte zbraně a ostatní užitečné předměty, musíte ovšem ale mít dostatek místa ve vašem inventáři. Pravou myší také předáváte zbraně, munici a jiné předměty svým kamarádům. jí také dáváte příkaz k jakékoliv akci. Kdykoliv chcete zjistit, jaké úkoly máte před sebou, klikněte na klávesu "Pause", zpět se dostanete opětným kliknutím na ni nebo klávesou "Escape". Ve hře máte velmi široké možnosti pro udělování příkazů, informací a nabídek pomocí dalších kláves. Zde jsou ty základní, které je nezbytné používat:

[F1] až [F8] - nabídka zbraní a doplňků z vašeho inventáře
klávesy [1] až [4] - přepínání členů družstva, provést lze také klikáním na klávesu [Tab]
[C] - přepínání pohledu kamery

[M] - ukáže mapu[H] - příkaz do střehu[F] - příkaz k následování[J] - připravit ke střelbě
[G] - sledovat cíle[A] - prohlédnout okolí[Q] - uspořádat formaci[W] - přeskupit formaci
[E] - zpět do formace[R] - formovat vlevo[T] - formovat vpravo[Y] - nepřítel zleva
[U] - nepřítel zprava[F9] - rychlé uložení[F10] - rychlé nahrání[Sift] + [kurzor] - běh

Mimo to můžete hru ukládat a nahrávat kliknutím na klávesu Esc a kliknutím nahoře na obrazovce na Save nebo Load.


Mise 1. Calais

Hned na začátku udělte vašim kamarádům příkaz k následování a sledování cílů. Pak pokračujte opatrně dopředu. Vpravo nahoře na obrazovce máte podobizny všech členů družstva včetně vás, můžete si je tedy libovolně přepínat, koho chcete ovládat. Doporučuji nechat ovládání na č.1, to jste vy. Pokud totiž padne z některých vašich kamarádů, nemůže už sice nastoupit do další mise, ale hra pokračuje dál, pokud padnete ale vy sami, mise končí. Můžete ale soustavně přepínat mezi postavami a tak se velmi opatrně dostávat vpřed. Nepřátel je hodně a někteří na vás pouštějí i psy. Dostanete se až k malému domečku na levé straně, vstupte do něj a seberte lékárničky. Můžete hned ozdravit sebe a vaše kamarády, abyste si uvolnili místo ve vašem inventáři. Pokračujte kolem vysokého domu na pravé straně přes křižovatku rovně, mezi dvěma vysokými domy dále rovně dopředu. Na další křižovatce doprava, na další křižovatce doleva. Vstupte do domu před vámi a celý ho prohledejte, je tam spousta užitečných věcí i ve sklepě. Vaším prvořadým úkolem je však zastřelit hauptmana Strause a jeho pobočníka a ze stolu sebrat kufřík s tajnými dokumenty. Běžte tedy po schodech z přízemí doprava nahoru, kolem toalety vpravo a zastřelte oba nacisty. Seberte ze stolu kufřík a vyjděte zpět před dům a vracejte se po cestě, odkud jste přišli zpět. Na první křižovatce zatočte doprava, pokračujte rovně, na další křižovatce opět rovně mezi dvěma zídkami dále, na křižovatce doprava. Po cestě mezi dvěma ploty dopředu. Za kulometném hnízdě vejděte vlevo do domečku a zde odvysílejte vysílačkou vašemu ústředí zprávy, které jste získali sebráním tajných dokumentů v kufříku. Vyjděte ven a vlevo si nasedněte do terénního automobilu. Jeďte v něm po cestě zpět a zatočte na druhou cestu vlevo. Nebojte se o kamarády, budou vás sami následovt, zřejmě jim jejich nohy slouží více než dobře. Jeďte po cestě dále dopředu, fašisty, kteří po vás střílejí a stojí vám v cestě, srážejte autem a tak ušetřte práci a zdraví vašim kamarádům. Tímto způsobem jízdy se dostanete až na konec této mise. Konec první mise.


Mise 2. Kostel

Objeví se vám statistika vámi splněných úkolů, včetně všech údajů o počtu zabitých fašistů i čas, za který jste celou operaci uskutečnili a další zajímavé údaje. Nyní se budete muset setkat s francouzskými antifašistickými odbojáři, pak se vám objeví mapa, znovu si vyberete kamarády do následující mise, pak výstroj a výzbroj a můžete začít. Pokračujte rovně přes můstek dopředu. Projděte vchodem a zatočte doleva do brány a po kamenné cestičce jděte vpřed. Přes další bránu dopředu, u hrobek mírně doprava. Dále mezi kryptami dopředu, na konci bránou doleva ven. Kolem zdi doleva, před zdí doprava a opět doprava, vstupte do levé brány. Za bránou doprava, po kamenné cestě doprava a bránou doleva. Za bránou opět vlevo. Za kapličkou doprava, dále pokračujte na západ. Narazíte na zeď, před ní doleva. Udržujte směr na jih a kolem zátarasů dojdete až do jihozápadního rožku, zde se dejte doleva. Obejděte zátaras a pokračujte po cestě ke kostelu. Vystoupejte až nahoru do kostelní věže a tam rozstřílejte obě radiostanice. Vraťte se zpět, pokračujte od kostela na jih, až se dostanete k podstavci se sochou. Od něj se dejte doleva a příjdete k sajdkáře. Nasedněte a jeďte po cestě vlevo, cestou porážejte motocyklem všechny fašisty, kteří vám stojí v cestě i vedle ní, po případě zastavujte a všechny je postřílejte. Když vám některý z kamarádů zůstane pozadu, přepojte se na něj a dojděte s ním k motocyklu. Narazíte na fašistický tank, zničte ho a to tak, že se přepnete na toho z vašich kamarádů, který má v inventáři pancéřovou pěst. Postřílejte posádku terénního auta, pak si do něj můžete nasednout. Pokud se vezete v jakémkoliv vozidle, nejde vám zobrazit mapa, nemůžete střílet ani ukládat hru. Jestliže chcete něco z tohoto udělat, musíte vždy nejdříve zastavit a vystoupit si, po skončení úkonu opět nastoupit a pokračovat dál. Pokračujte po cestě dál, na pravé straně je polozbořená chalupa, v ní jsou lékárničky. Proti vám vyjede další tank, zničte ho stejným způsobem jako ten první, můžete mu také položit do cesty protitankovou minu a rychle utéci zpět. Pokud bude vaše auto zničeno a vy vyváznete se zdravou kůží, můžete na konec levelu dojít po svých, dbejte jen na to, abyste měli při sobě všechny své kamarády a tak o ně nepřišli. Po cestě vpřed se tak dostanete až na konec mise.


Mise 3. Libye

V této misi je vašim úkolem zmocnit se nákladního auta, které je plně fašisty naloženo vzácnými artefakty a připraveno k odvozu těchto cenností do Říma. Před tím však ještě musíte najít a zlikvidovat doktora Pagurraliho, který fašisty těmito vzácnými nálezy zásobuje z vykopávek, které tu provádí. Jen tak mu můžete zabránit v dalším vyhledávání cenných artefaktů z nalezišť a jejim krádežím a dopravit poklad do bezpečí. Jděte tedy rovně dopředu, vpravo vstupte do budky, jsou v ní dvě lékárničky. Pokračujte po cestě dál, po stranách pobíjejte nácky. Objeví se tank, zlikvidujte ho jedním z dvou už mnou popsaných způsobů. Jen podotýkám, že protitanková mina stačí jedna, z pancéřové pěsti musíte vystřelit a samozřejmě se trefit dvakrát. Vlevo ve stanu seberte pancéřovou pěst a dvě lékárničky, můžete si nasednout do terénního vozidla, ať vám cesta rychleji ubýhá, vaši kamarádi si sami přisednou. Všude po stranách jsou kryty, všechny důkladně prohledejte, je tam plno munice a lékárniček po zabitých nacistech. Dojedete k dvěma domků po pravé straně, zatočte doprava mezi ně a zastavte. Vystupte si a oba domky prohledejte, najdete tam mnoho užitečného. Pokračujte dál dopředu, projeďte mezi dvěma vysokými kamennými sloupy, pokračujte kolem osamoceného kamenného sloupu dopředu. Jeďte až na konec, zde zničte fašistický tank již dobře známými způsoby a pobijte všechny nacisty. Pak pěšky jděte do chrámu nalevo od stanu, vstupte obrovskou bránou dovnitř a na konci zlikvidujte všechny fašisty i samotného doktora Paguralliho. Vraťte se zpět k nákladnímu autu, nasedněte si do něj i s vašimi kamarády a ujíždějte po cestě zpět. Přijedete znovu k oněm dvěma malým domkům po stranách, tentokrát však zabočte doprava a pokračujte dál dopředu. Zlikvidujte obrněný transportér a tank, abyste mohli projet dál. Nasedněte si opět do náklaďáku, jestli chcete, můžete zastavovat a bojovat. Jestli ale budete ujíždět na plný plyn co nejrychleji po cestě dál a vyhýbat se střelám fašistů, může se vám podařit bez zastavování dojet až na samý konec mise.


Mise 4. Tel An Wadis - Letiště

Jděte dopředu a zničte fašistický tank, pokračujte dále a na první křižovatce zahněte doleva. Naproti strážní věžičce v malém domečku seberte pancéřovou pěst, pomocí ní zničte další německý tank vpravo od věže. Vaším úkolem v této misi je osvobodit tříčlennou uvězněnou posádku amerického bombardovacího letadla, které fašisté donutili přistát na svém letišti. Dalším důležitým úkolem bude pro vás zcela zničit veškeré zařízení hlavní letištní kontrolní věže a tak vyřadit letiště z provozu. Takže se do toho pustíme, ne? Pokračujte mezerou v plotě dopředu a zatočte doleva. Dejte se doprava mezi hangáry, zprava se vynoří fašistický tank, zničte ho. Za ním rozstřílejte pro jistotu nacistickou stíhačku, otočte se zpět a zničte ještě jednu. Pokračujte dále dopředu, zde vyhoďte do povětří další dva fašistické stíhací letouny. Vyčistěte prostor kolem amerického bombardovacího letadla od fašistů, aby vám nezastřelili americkou posádku bombarďáku, až je po jednom osvobodíte, budou se sem totiž po svém osvobození vracet. Za americkým bombardérem vidíte vysokou kontrolní věž, jděte tedy k ní, vystoupejte po schodech až úplně nahoru, pozor na dva fašisty. Rozstřílejte všechny kontrolní přístroje kolem zdí a tak jste splnili jeden z hlavních úkolů. Vraťte se dolů zpět na volné prostranství, musíte ještě osvobodit posádku amerického bombardéru. Jděte kolem terénního automobilu dopředu k malému domečku, v něm je uvězněn první člen posádky amerického letounu. Nemusíte se dále starat o jeho osud, doběhne si sám ke svému bombardéru a pokud jste řádně vyčistili celý prostor okolo letounu od fašistů, nemůže se mu již nic stát, počká tam na vás, až se k letadlu vrátíte. Nasedněte do terénního automobilu a jeďte po cestě dozadu, zde sestřelte dva strážné z věžiček a zlikvidujte jednoho nácka v malém domečku. Vraťte se k bombardéru a vydejte se kolem něj zleva po cestě po cestě dopředu. Z malého domečku vlevo vysvoboďte dalšího člena posádky amerického letounu. Jeďte dále, dojedete na prostranství, kde stojí nákladní automobil. Vystupte si, vyčistěte prostor od fašistů a zničte další německou stíhačku. V malém domečku vedle ohrady s bednami je vězněn poslední člen posádky amerického bambardéru, osvoboďte ho. Tím jste tedy splnili všechny vaše úkoly pro tuto misi a můžete se vrátit k americkému letounu, kde už na vás čeká celá jeho tříčlenná posádka. Nyní se můžete rozhodnout, jak se k letounu vrátíte, můžete jet terénním osobákem, nebo náklaďákem, také se můžete vrátit pěšky, jenom jako vždy dbejte na to, abyste měli všechny tři vaše členy komanda v patách, aby s vámi společně opustili misi, kdybyste některého tady zapomněli, nemohli byste ho už pro další misi použít. Vraťte se tedy po cestě nazpět k americkému bombardovacímu letadlu, kde už uvidíte kompletní posádku letadla, čekající na váš příchod. Vejděte pod letadlo a to je poslední, co jste v této misi vykonali. Konec mise.

Mise 5. Norsko - Enigma

V této misi musíte najít a sebrat německý šifrovací přístroj Enigma, tím znemožnit fašistům předávat dále zakódované zprávy a rozstřílet světlo na majáku.Tak překazíte možnost orientace německým ponorkám při jejich přistávání. Pokračujte tedy cestou dopředu, postřílejte v okolí všechny fašisty. Narazíte na kulometné hnízdo, jsou v něm tři lékárničky a pancéřová pěst. Pokračujte po cestě dopředu, stále pobíjejte fašisty. Objeví se nacistický tank, zlikvidujte ho. U dalšího hnízda vyčistěte kolem domečků celý prostor od fašistů a pokračujte dále. Narazíte na další fašistický tank, zlikvidovat. Vraťte se od něj zpět na cestu, po chvilce zabočte doprava mezi domečky. Pokračujte po klikatící se cestě až na křižovatku, tam se dejte doprava ke kulometnému hnízdu. Z něj můžete postřílet všechny zle dotírající fašisty. Nyní se vraťte zpět a pokračujte přímo rovně dál. Vraťte se až ke zničenému tanku, od něj se dejte doleva těsně po pobřeží nebo přímo po moři doleva, až se dostanete k fašistické ponorce. U ní zničte kulometné hnízdo se všemi nacisty okolo a seberte šifrovací přístroj Enigma. Prozkoumejte všechna vysoká skaliska, z toho nejvyššího rozstřelte světlo na majáku. Podotýkám, že tento úkol nemusíte splnit, abyste se dostali dál. Vraťte se zpět na cestu a zničte další nepřátelský tank. Pokračujte po cestě dopředu a mezerou v plotě se dejte doleva ke skříňovému automobilu. Nasedněte si do něj, rozjeďte se vpřed, na křižovatce odbočte doleva, srazte autem dva nacisty a pokračujte v jízdě na konec mise.

Mise 6. Francie - Point du Hoc

V této misi je vaším úkolem zničit pět obrněných nacistických bunkrů a zdemolovat čtyři dalekonosná děla, zabudovaná nastálo v betonových pevnostech. Musíte tak uvolnit vstup od moře na pláž, neboť se tam hodlají vylodit spojenecká vojska. Očekává se totiž těžký boj s fašistickou pěchotou a elitními vojsky SS a SA. Jděte tedy přímo od moře na druhou stranu a kolem drátěného zátarasu k prvnímu bunkru. Vstupte do něj zezadu, zastřelte kulometčíka a seberte dvoje nálože. Pokračujte k druhému bunkru, zde odpráskněte dva kulometčíky a jděte dopředu k třetímu bunkru. Opět zezadu do něj vstupte a zlikvidujte oba fašistické kulometčíky. U čtvrtého bunkru už na vás čeká nacistický tank, tak mu dejte co proto, vstupte do bunkru a postřílejte jeho osazenstvo. Uvnitř najdete tři lékárničky a pancéřovou pěst. I pátý bunkr se musí stát vaší kořistí, jsou v něm dva kulometčící, pancéřová pěst, nálože a lékárničky. Nyní se vydejte doleva do kopců kolem drátěných zátarasů až nahoru, pokračujte doleva a vpřed, až na pravé straně uvidíte pevnůstku. Náloží nebo pancéřovou pěstí zlikvidujte dělo. Uděláte to tak, že zezadu vystřelíte z pancéřové pěsti na méně chráněnou část děla, anebo položíte pod hlaveň nálož. Najdete si ji v inventáři, pravou a levou myší ji načasujete a odentrujete. Tím se spustí čas od výbuchu, tak rychle i se svými kamarády poodejděte dopředu a můžete se zdáli podívat, co vaše nálož způsobila. Pak pokračujte dopředu k další pevnůstce a celý postup si tam zopakujte. Pokračujte dále vpřed a toto vše proveďte u třetí i čtvrté pevnůstky. Tím jste úspěšně splnili vám zadané úkoly pro tuto misi. Po likvidaci posledního děla pokračujte doprava, sejděte až dolů, tam musíte nejdříve zničit tank a postřílet dotírající fašisty. Tak jste spojencům tím, že jste zničili nepřátelská opevnění, otevřeli bránu do Normandie a zachránili tak mnoho životů vojákům v invazní armádě. Jděte dopředu k závorám, tím zakončíte tuto misi.

Mise 7. St. Peter de Marguis

Vašim úkolem v této misi je obsadit a udržet dva mosty přes kanál v St. Peter de Marguis. Jděte dopředu kolem zničeného tanku a postřílejte ostřelovače v oknech rozbombardovaných trosek domů. Jděte doleva a zničte přijíždějící fašistický tank. Za zničeným tankem zabočte doprava, dávejte si dobrý pozor a kryjte se, v troskách zničených domů jsou spousty nacistických zákeřníků. Vpravo zničte kulometné hnízdo, pokračujte rovně kupředu. Přelezte přes rozvaliny dále dopředu, projděte dopředu rovně mezi zdmi a přes další rozvaliny dále kupředu. Narazíte na silnou fašistickou jednotku se dvěma kulometnými hnízdy. Zprava na vás zaútočí fašistický tank, rychle ho zlikvidujte. Dejte se doleva, rozstřílejte další kulometné hnízdo, od něj vpravo zničte další nacistický tank. Jděte zpět rovně naproti zničenému tanku, zabočte doleva a dejte se vpravo. Pokračujte rovně, zabočte doleva, potom doprava. Vraťte se , zabočte doleva a znovu doleva, narazíte na plot, u něj se dejte doleva, na křižovatce rovně a na konci doleva. Kolem zničeného tanku dopředu, na konci doprava, kde zničte další fašistický tank. Teď se vraťte zpět až na konec, kolem plotu doleva a stále dopředu, tady zničte poslední německý tank. Tak, teď jste vyčistili od nacistů a jejich bojové techniky celé město, pokud jste na nic nezapomněli, přejděte most a tak ukončíte tuto misi.

Mise 8. Holandsko - Grave

V této misi je vaším úkolem zničit fašistického Generála a pobít co nejvíce nacistů a tak umožnit spojencům jejich další příští invazi. Hned na začátku vám prozradím, že nějakého vysokého nacistického důstojníka byste v této misi marně hledali. Generál je totiž krycí název spojenců pro fašistický super tank, který musíte zlikvidovat. Takže se do toho ihned pustíme. Jděte rovně dopředu, pokračujte přes most, zničte fašistický tank před vámi. Kolem zničeného tanku pokračujte dopředu, můžete si nasednout do osobního auta vlevo před vámi, nebo auto zničit a pokračovat dál pěšky. Před vámi zničte další nacistický tank, na křižovatce se dejte doprava, pokračujte po klikatící se cestě dopředu, dále přes most kolem větrného mlýna a kulometného hnízda dále, vpravo zničte další německý tank a pokračujte vpřed. Tak jste si vyčistili od hakošů únikovou cestu z této mise. Nyní se vraťte na křižovatku, kterou jste už minuli, zabočte doleva a dostanete se tak k budově nacistického štábu. Před ní stojí onen Generál, fašistický super tank. Zničte ho přesnými zásahy z pancéřové pěsti, budete muset vystřelit třikrát. Tak jste splnili váš hlavní úkol pro tuto misi. Teď si můžete s klidným svědomím nasednout do nacistického štábního osobního auta, vycouvat a vrátit se po cestě zpět. Na křižovatce zatočte doprava a na konci doleva. Ujíždějte dopředu jako s větrem o závod a tak dojedete zcela bezpečně až na konec mise.

Mise 9. Belgie

Tady vás čeká opět důležitý úkol, zničit nacistická skladiště pohonných hmot a tak ochromit německé motorizované síly. Těchto skladů je celkem pět, z toho tři jsou v jižní části a dvě skladiště jsou v severní části. No, skladiště, zprvu mne to také mátlo, zřejmě jste dostali od svého vedení nepřesné informace, fašisté jsou zřejmě zcela bezstarostní a uskladnili svoje zásoby pohonných hmot na úplně volných prostranstvích, takže nehledejte žádné sklady, ale jen se pořádně rozhlížejte kolem sebe, pohonné hmoty jsou skladovány v železných barelech na velkých hromadách. Jděte tedy rovně po cestě dopředu, po stranách likvidujte fašisty. Přejděte přes most a pokračujte dopředu. Za zatáčkou zlikvidujte německý tank a vlevo za ním kulometčíka. Pokračujte po klikatící se cestě dál. Po stranách je spousta fašistů a psů, tak si dávejte dobrý pozor a buďte ve střehu. Přejděte přes můstek, dostanete se na křižovatku s nákladním autem, raději ho zničte, není vám nyní k ničemu. Pokračujte dále rovně až na další křižovatku. Vlevo zlikvidujte tank a kulometčíka. Kolem drátěného zátarasu pokračujte rovně dopředu. Na křižovatce vpravo zničte další tank, ale pokračujte opět rovně dopředu. Před velkými domy zabočte doleva. Jděte po cestě rovně, až příjdete ke kulometnému hnízdu, seberte pancéřovou pěst a zastřelte kulometčíka. Pokračujte dále a mezerou v plotě dojděte k nákladnímu autu. Od něj vlevo vidíte na sobě naskládány barely s pohonnými hmotami, hromady jsou tři, to je onen již zmíněný jižní sklad pohonných hmot fašistů. Rozstřelte je pomocí pancéřové pěsti, nebo k nim položte nálož. Tím pro vás na tomto místě váš úkol skončil, pro jistotu však ještě zničte nákladní auto s naloženými barely a můžete se vrátit zpět. Abych nezapomněla, v troskách barabizny po schodech nahoru leží pancéřová pěst, vemte si ji sebou na další cestu k severnímu skladišti pohonných hmot, bude se vám určitě hodit. Vyjděte z ohrady ven, dejte se doleva a pokračujte po cestě zpět až na křižovatku s drátěným zátarasem doleva. Potom po cestě pořád rovně dopředu, až narazíte na další fašistický tank, který samozřejmě také zlikvidujte. Pokračujte kolem něj dopředu a zabočte do ohrady vlevo k nákladnímu autu. Od nákladního auta vlevo zlikvidujte navršené barely s pohonnými hmotami, jděte dozadu za nákladní auto a vlevo za ním je poslední hromada barelů s pohonnými hmotami, zlikvidujte ji také. Teď jste tedy zcela splnili vám zadané úkoly pro tuto misi. Nyní již můžete pro zpáteční cestu použít nákladní auto. Připomínám znovu, dbejte opravdu pečlivě na to, aby s vámi nasedli společně i všichni vaši kamarádi, jinak o ně příjdete. Nasedněte všichni do nákladního auta a kolem zničeného tanku ujížděte dopředu, před dalším vyhořelým tankem zabočte kolem kulometu doleva a pokračujte vpřed. Kolem trosek nákladního auta doprava a pořád vpřed po klikatící se cestě. Kolem vás po vás střílejících fašistů si nevšímejte, pokud pojedete rychle, nemohou vám vůbec nic udělat, jestli se vám ale stavějí do cesty, tak je bez zastavování srazte tak, že do nich bez milosti najedete. Přejeďte přes most a zastavte si, vystupte a zničte před vámi fašistický tank, pobijte fašisty v okolí. Nastupte si a dojeďte až na konec mise.

Mise 10. Německo - Rýn

Dostane se vám velkého uznání, neboť fašistický útok proti spojencům v Belgii zcela zkrachoval, fašisté tam nasadili sice velké množství tanků a motorizovaných jednotek, ale došly jim pohonné hmoty a tak se fašisté stali snadným terčem pro spojenecká vojska. Teď jste byli nasazeni k Rýnu, přechod spojeneckých vojsk přes most na této řece je vlastně vstupní branou do Německa. Fašisté se tady ale velmi silně obrnili, samotný most je střežen dalekonosným železničním dělem a vaším úkolem je toto super dělo na železnici zlikvidovat a otevřít tak spojencům cestu přes most do srdce Německa, na Berlín, zde pak dorazit nacistickou šelmu v jejím vlastním doupěti, což bude definitivní konec tisícileté Třetí Říše. Takže, s chutí a vervou i bojovým srdcem do toho. V této misi, jak sami za chvíli zjistíte, už budete mít podporu od svých amerických kamarádů, tankistů, jen dávejte pozor, ať se jim nepřipletete do rány. Ničí totiž fašistické cíle před vámi s velkou chutí a zaujetím. Jděte tedy kolem amerického tanku dopředu, ten už zničil nacistický transportér před vámi a za ním fašistický tank. Obejděte zprava vyvrácený strom. Rozstřelte před sebou dva barely, to vyhodí do vzduchu dva nacisty. Dojdete až k dalšímu nepřátelskému zničenému transportéru za drátěným zátarasem, vy se nyní potřebujete dostat na cestu za ním. Dejte se tedy doprava a před americkým tankem zabočte doleva a na konci opět doleva. Přes místa, kde je nižší drátěný zátaras se tak dostanete k onomu již zmíněnému vyhořelému fašistickému transportéru, od něj se dejte po cestě doprava a stále po ní dopředu. Narazíte na zničený nacistický tank, pokračujte kolem něj po cestě vpřed. Zničte kulometné hnízdo, vlevo seberte pancéřovou pěst, osobní automobil raději zlikvidujte, budete mít po cestě hodně práce a nebudete mít čas se zdržovat neustálým zastavováním a vystupováním a znovu nastupováním. Dostanete se ke kulometnému hnízdu, zničte ho a projděte mezi vagóny a zničeným nacistickým transportérem na cestu, po ní se dejte doprava a zničte před vámi fašistický tank. Pokračujte kolem něho vpřed, pobíjejte fašisty a pokračujte po cestě rovně dopředu. Tak příjdete až k železničnímu podjezdu, po náspu vlevo si vylezte nahoru na koleje. Pokračujte po kolejích doprava přes železniční most, za ním zničte další fašistický tank. Vejděte do tunelu, pokud si chcete zabojovat, v každém tunelu jsou boční chodbičky a v nich je plno ozbrojených nacistů, také je možno tunely ze dvou stran obcházet, i tam je všude plno nacistů. Já vám však popíši nejkratší cestu, která vede ke splnění vašeho úkolu v této misi. Pokračujte tedy tunelem vpřed, na jeho konci zlikvidujte fašistický tank, kolem něho pokračujte vpřed a vstupte do dalšího tunelu a po kolejích jděte stále vpřed, na jeho konci zničte vlevo terénní automobil, kousek od něj rozstřelte dva barely, uvidíte, jak dva blízko se nacházející fašouni krásně vyletí do vzduchu. Pokračujte vpřed a vpravo před vámi se už nachází hledané železniční super dělo. Jděte tedy až k poslednímu vagonu soupravy, na které je naloženo a tam zezadu položte na zem nálož. Po výbuchu bude super dělo zlikvidováno a vy jste tak splnili poslední úkol nejen v této misi, ale ze všech misí, kterými jste již prošli. Nyní se tedy musíte vrátit, můžete opět jít různými jinými cestami a znovu si zastřílet, opět vám však popíši tu nejkratší cestu, vedoucí k opuštění této vaší poslední mise. Jděte tedy pořád po kolejích zpět, přes tunel kolem vyhořelého nacistického tanku do dalšího tunelu, opět kolem vraku tanku vpřed, pokračujte po železničním mostě, pořád vpřed po kolejích, až příjdete k drátěnému zátarasu. Přibližte se až k němu a tím ukončíte tuto misi i celou hru. Dostane se vám upřímného poděkování za perfektně odvedenou práci ve všech misích. Splněním úkolu v poslední misi jste tak otevřeli Američanům cestu po mostě přes Rýn a vaše služby, to jest služby vašeho komanda Deadly Dozen, což v překladu znamená Vražedný Tucet, budou navždy zapsány do historické kroniky II. světové války. Zachránili jste tak desetitisíce životů svým spojeneckým kamarádům a přispěli tak velmi podstatným dílem ke zničení fašistické Třetí Říše a k totálnímu vítězství spojeneckých armád. V závěrečné animaci pak uvidíte autentickou filmovou reportáž, natočenou válečnými kameramany z dobývání Berlína spojeneckými vojsky v roce 1945. A to je, vážení přátelé, vše. Co dodat? Podařilo se mi dovést do vítězného konce všech 12 členů komanda Deadly Dozen. Podaří se vám to také? Zkuste to, určitě to dokážete, hra skutečně stojí za povšimnutí.

Súvisiace hry: Deadly Dozen 2: Pacific TheaterDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
740 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |