HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19756
5453
5063
1426
1599
7188
5456
11444
1687

Online 16590 uživatelů

Návody > Left 4 Dead


Zobrazení:9309
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Left 4 Dead je hororová střílečka, která se ve své podstatě dost podobá oldschoolovým hrám typu Doom nebo novějším jako Painkiller. Na rozdíl od těchto her nabízí tato hra kooperativní mód, kdy hráči mohou hrát za 4 postavy a společně procházet úrovněmi. Pokud budete hrát sami, bude ostatní vaše parťáky řídit počítač. Toto je ideální hra pro ty, kdo chtěji prostě vypnout a pokosit stovky nepřátel.


VÝBAVA

Můžete nést jednu nebo dvě pistole, jednu hlavní zbraň, jednu výbušninu, jednu lékárničku a jeden lék proti bolesti.
 • Pistole – disponuje nekonečnou municí a v podstatě se jedná o zbraň, jejíž použití je na místě v případě, že vám dojde munice do hlavní zbraně. Po startu každé kampaně se snažte najít další pistoli, abyste mohli používat 2 pistole současně, což vás značně zvýhodní v boji.
 • Samopal – ideální volba pro boj s nepřáteli.
 • Útočná puška – nejlepší zbraň, kterou si můžete vybrat. Je o něco účinnější než samopal.
 • Brokovnice – extrémně účinná na blízko a ideální do interiérů. Její další výhodou je rychlá kadence. Nevýhodou je menší přesnost na větší vzdálenosti.
 • Odstřelovací puška – v podstatě nechápu, proč v této hře je. Sice s ní můžete odstřelovat vzdálenější osamocené nepřátele, ale jakmile dojde na kontaktní boj, tak je k ničemu.
 • Molotov – pokud se na vás valí příval nepřátel je velice vhodné pomocí Molotova udělat ohnivou stěnu a spálit tak všechny nepřátele, které oheň zasáhne. Vytvořením ohnivé stěny dočasně zastavíte příliv nepřátel.
 • Dynamit – pokud ho hodíte mezi nepřátele, tak ti se k němu seběhnou, jelikož jdou za teplem, a tím v podstatě spáchají sebevraždu, protože granát všechny v bezprostřední blízkosti zlikviduje.
 • Lékárnička – pokud jste zraněni doplní větší část vašeho zdraví.
 • Lék proti bolesti – doplní část vašeho ztraceného zdraví, avšak jen dočasně. Vaše zdraví bude postupně klesat, takže se jedná jen o dočasné řešení. V každém případě je vhodné vyhledat lékárničku a použít ji.

TYPY NEPŘÁTEL
 • Běžný infikovaný – jedná se o nejběžnější typ nepřátel, se kterými se budete setkávat doslova na každém kroku. Nejsou příliš odolní a snadno je zabijete. Jejich síla spočívá v jejich rychlosti a také v tom, že útočí v obrovských počtech.
 • Boomer – je to tlustá zombie, která není příliš nebezpečná. Střelte ji do břicha a ona okamžitě exploduje. Zákeřnost tohoto nepřítele spočívá v tom, že pokud se s ním dostanete do těsného kontaktu a on exploduje, tak sliz z jeho těla vás na chvíli oslepí a vy budete dezorientovaní.
 • Hunter – dokáže dělat obrovské skoky, a jakmile na vás přistane bude se vás snažit umlátit. Pokud vám rychle někdo nepřijde na pomoc, zemřete.
 • Smoker – tento nepřítel disponuje dlouhým chapadlem, které proti vám často i z velké vzdálenosti vymrští a omotá vám kolem krku. Pokud vám rychle někdo nepřijde na pomoc, zaškrtí vás. Když Smokera zabijete, uvolní se zelený toxický plyn, který vám bude ubírat zdraví.
 • Tank – jedná se o velkého tlustého hromotluka, který disponuje nesmírnou silou a je velice odolný. Navíc po vás bude vrhat těžké předměty a snažit se vás tímto zraňovat. V žádném případě se k němu těsně nepřibližujte, protože jeho údery jsou opravdu drtivé. Jediná možnost, jak ho zabít je ustřílet ho, což však určitou dobu trvá vzhledem k jeho odolnosti.
 • Witch – jedná se o nejnebezpečnějšího nepřítele ve hře. Čarodějnice jsou sice o trochu méně odolné než Tankové, ale dokážou zaútočit drtivější silou. Obvykle čarodějnice uslyšíte už na dálku jak pláčí. Jakmile do nich střelíte, obrovskou rychlostí se k vám rozběhnou a jediným úderem vás srazí na zem a těžce zraní. Pokud vám nikdo nepřijde včas na pomoc je to váš konec.

TAKTIKA PŘI HŘE

Během hry nezapomínejte, že se se svými parťáky musíte na sebe navzájem spolehnout, navzájem se krýt a pomáhat si. Obzvlášť v situacích, kdy někoho z vás zasáhl některý nebezpečný nepřítel a hrozí vaše smrt. Pokud jste sraženi nebezpečným nepřítelem na zem, ukazatel vašeho zdraví zčervená a zobrazí se hodnota vašeho zdraví do absolutní smrti. V této pozici můžete ještě střílet. Jestliže společně s parťáky nepřítele udoláte než klesne červený ukazatel na nulu, jste zachráněni. Léčit se můžete navzájem a navzájem si předávat i lék proti bolesti. Ve hře neexistují checkpointy, takže pokud zemřete objevíte se na začátku kapitoly.Kampaň 1 – No Mercy

The Apartments
Začínáte na střeše domu. Seberte si lékárničku a také samopal. Vpravo otevřte dveře (klávesa Use) a sestupte po schodech dolů. Dejte se místnostmi vlevo a po levé straně najdete další schodiště vedoucí dolů. Sestupte po těchto schodech dolů a projděte až do kuchyně, kde je díra ve zdi. Projděte dírou, dejte se vpravo a dostanete se k díře v podlaze. Postřílejte všechny nepřátele, kteří na vás útočí a zároveň si hlídejte záda, protože nová vlna nemrtvých vám vpadne do zad. Seskočte dolů, projděte do chodby se schodištěm a posledními dveřmi na konci chodby se dejte vlevo. Zničte novou vlnu zombie´s, kteří seskakují dírou ve stropě vlevo a poté vyjděte z budovy ven na ulici. Dejte se vlevo a postupujte po ulicích jedinou možnou cestou vpřed a likvidujte všechny nepřátele. Brzy se dostanete na širokou ulici, kde je policejní auto. Dejte se vpravo, projděte kolem hořící cisterny a na konci ulice vpravo vejděte do domu. Vejděte do místnosti se zásobami, počkejte až doběhnou za vámi vaši parťáci a pak za sebou zabouchněte dveře.

The Subway
Nejprve si doplňte munici a také seberte lékárničku, pokud potřebujete. Otevřete masívní dveře a dostanete se do podzemí. Seskočte dírou dolů, sejděte po schodech dolů a dostanete se do metra.
Dejte se vlevo přes turnikety a po dalším schodišti vyjděte nahoru. Dojdete tak do horní stanice metra. Zlikvidujte novou záplavu zombie´s a dejte se po kolejích směrem vpravo. Dostaňte se až k vagónům metra a projděte vagóny. Zde narazíte na velice odolného tlustého mutanta, které udolejte koncentrovanou střelbou. Až vylezete z vagónu, vyskočte vlevo na nástupiště a vstupte do chodby, kde vyjděte po schodech nahoru. Dostanete se do sálu se sloupy, který důkladně vyčistěte od nepřátel. Vpravo si ze stolu můžete doplnit munici a také sebrat 2 nové zbraně – útočnou pušku a odstřelovací pušku. Doporučoval bych spíš útočnou pušku. Na konci vpravo vstupte do chodby a zde si dávejte pozor na tlustou zombie, která vybuchuje. Sliz vás na okamžik oslepí a vy ztratíte orientaci. Vyjděte po schodech nahoru, vyčistěte místnost a na jejím opačném konci stiskněte ovládání dveří. Dveře se však otvírají velice pomalu a vy budete muset chvíli vydržet nápor útočících zombie´s. Až se dveře otevřou, vyběhněte rychle po schodech nahoru, přejděte po ochozu a vstupte do místnosti, kde si opět můžete doplnit nějakou tu munici. Projděte dveřmi vpravo se zeleným nápisem Exit a poté vlevo sejděte po schodech dolů. Projděte dlouhou úzkou chodbou a dostanete se ven na ulici. Pokračujte až k budově, na které je velký nápis Pawn. Zlikvidujte velkou záplavu nepřátel, vstupte do budovy a dostaňte se až do přechodové místnosti.

The Sewer
Opět si doplňte munici a zdraví. Toto je na začátku každého levelu samozřejmost, takže na to nadále nebudu upozorňovat. Otevřte masívní dveře, projděte skladištní chodbou a vyjděte ven do úzké uličky. Dejte se vlevo a hledejte po pravé straně vchod do budovy. Projděte kuchyní, dejte se vpravo a proskočte vitrínou ven do dvora. Jděte do nejvzdálenějšího kouta dvora, kde je servisní výtah, na který nastupte a nechte se vyvézt nahoru. O ostatní se nestarejte; ti za vámi vylezou po žebříku. Projděte na konec střechy, vlevo skočte na potrubí a poté vpravo oknem do budovy, Seskočte dírou v podlaze a odražte útok nepřátel, kteří se valí oknem. Za vašimi zády je vstup do chodby, kde odbočte vlevo a sejděte po schodech dolů. Otevřte dveře vpravo a vstupte do rozsáhlého skladiště. Přejděte na druhou stranu, postřílejte všechny nepřátel a vyjděte ven. Dejte se vpravo a pokračujte až ke schodišti, po kterém sejděte dolů. Octnete se ve velké sále s nádržemi. Vstupte do červeně osvětlené chodby vpravo a zde proskočte dírou v podlaze dolů do stok. Jděte na rozcestí stok a pokračujte rovně. Po pravé straně vstupte do místnosti a poté vlevo do velmi úzké chodby. Zde zlikvidujte obrovského mutanta a pokračujte touto chodbou stále rovně, nikde neodbočujte. Dostanete se do další části stok. Dejte se vpravo a po levé straně hledejte žebřík, kterým vylezete ven na povrch. Dostaňte se k nedalekému vchodu do nemocnice, projděte recepcí a vstupte do přechodové místnsoti.

The Hospital
Pokud chcete můžete si sebrat ze stolu vynikající rachlopalnou brokovnici. Vyjděte ven do nemocniční chodby, dejte se vpravo a jděte rovně až na konec, kde je schodiště, po kterém vyjděte nahoru. Otevřte dveře, dejte se vlevo a vstupte do velkého sálu, kde zlikvidujte značné množství nepřátel. Na druhém konci sálu, vyjděte po schodech nahoru a projděte dvoukřídlými dveřmi do dlouhé chodby. Na konci chodby odbočte vpravo a vyjděte po dalším schodišti nahoru. Jděte vpravo, projděte kolem recepčního pultu a dejte se rovně chodbou. Na konci zahněte vpravo do další dlouhé chodby, kde budete muset zabít výbušného tlusťocha a hromotluka zároveň. Na konci chodby zahněte vlevo, kde jsou výtahové dveře. Stiskněte tlačítko pro přivolání výtah, avšak než výtah přijede, bude to nějakou dobu trvat a vy se budete muset bránit hordám nepřátel. Až se dveře otevřou, nastupte do výtahu a stiskněte tlačítko. Vystupte z výtahu a octnete se v rozestavěné střešní nástavbě. Držte se stále levého okraje střechy a postupujte vpřed za neustálé likvidace nepřátel. Až to dál nepůjde, zahněte vpravo, projděte mezi mřížemi a dostaňte se vlevo do přechodové místnosti.

Rooftop Finale
Otevřte masívní dveře a vyjděte po schodech nahoru. Projděte na konec dlouhé chodby a zahněte vlevo. Vpravo rozstřelte kryt a prolezte průlezem. Po pravé straně hledejte žebřík, po kterém vylezte nahoru. Vylezte po dalším žebříku a dostanete se na úplný vrchol střechy. Rozběhněte se a skočte na plošinu heliportu a poté seskočte vpravo dolů. Na konci je malá místnost, kde vlevo použijte vysílačku. Ozve se vám pilot helikoptéry a oznámí vám, že pro vás přiletí za 15 minut. Nebude to ovšem trvat 15 minut reálného času, ale zhruba 5 minut. Použijte znovu vysílačku a pilot vám oznámí, že je na cestě. Do doby než přiletí budete muset odrážet neustálé útoky zombifikovaných nepřátel. Na zemi máte munici a ve skříňce lékárničky. Pokud vyběhnete po schodech nahoru na střechu budky, tak zde můžete použít stacionární kulomet, avšak to není příliš vhodné. Až uslyšíte přilétající vrtulník, běžte směrem k heliportu a rychle do vrtulníku nastupte.


Death Toll

The Turnpike
Tak z městského prostředí se přesouváme na venkov, což je celkem příjemné. Nejprve si ze země seberte lékárničku a poté se vydejte po silnici vpřed. Brzy dorazíte ke zničenému mostu. Vpravo kolem auta sejděte dolů pod most a na druhé straně použijte žebřík, abyste se tak dostali zpět na silnici za zničený most. Pokračujte dál po silnici, projděte tunelem, přeskočte přes zátaras z aut a na konci vstupte do vchodu vlevo. Sesjděte po schodech dolů a projděte dveřmi. Dostanete se do podzemní místnosti s ochozem. Sestupte dolů, na druhé straně vylezte po žebříku a poté vyjděte po schodech nahoru. Vyjdete venku v jakési rokli. Jděte stále směrem nahoru a vlevo vstupte do budovy, kde za sebou zavřete dveře přechodové místnosti.

The Drains
Nejprve se pořádně vyzbrojte a vezměte si ze stolu buď brokovnici nebo samopal. Nahoře otevřte dveře a vstupte do místnosti plné zombií. Po jejím vyčištění se dejte vpravo obrovským potrubím, které vás dovede do další podzemní místnosti s ochozem. Sešplhejte po žebříku dolů a doporučuji si vyměnit stávající zbraň za útočnou pušku. Jděte vpřed a poté vpravo prolezte úzkým potrubím do další podzemní místnosti. Vpravo vylezte po žebříku a na konci ochozu stiskněte tlačítko ovládání stavidel. Než se stavidla spustí braňte se hordám nepřátel a nejlépe je sestřelujte, v okamžiku, když se k vám snaží vyšplhat na ochoz. Poté přejděte po lávce na druhou stranu místnosti a dejte se vlevo. Pokračujte podzemní chodbou až na konec, kde vyšplhejte po troskách schodiště. Vlevo proskočte oknem ven, postřílejte nepřátele na dvoře a na druhém konci proskočte oknem. Rychle zapadněte do vagónu, který je zároveň přechodovou místností.

The Church
Vyjděte ven na velkou nákladní vlakovou stanici. Dostaňte se na opačnou stranu velkého prostranství, kde vlevo vyjděte po schodech nahoru, přeskočte na vrchol vagónu a přes vagón se dostaňte z areálu pryč. Seskočte vpravo dolů a pusťte se po silnici vpřed. U vagónu si můžete sebrat druhou pistoli. Nakonec dojdete k dřevěné chatě po pravé straně. Vstupte dovnitř a v koutě vpravo si doplňte munici. Vyjděte z chaty na druhé straně a pokračujte dál po asfaltce. Vlevo je vchod vedoucí na hřbitov. Zde to opět důkladně vyčistěte od nepřátel. Dostaňte se ke kostelu, kde přeskočte zátaras a vpravo zkuste otevřít dveře od přechodové místnosti. Nepůjdou však otevřít a vy budete opět muset po určitou dobu čelit útoku nepřátel. Až se dveře otevřou, rychle jimi projděte a zabouchněte je za sebou.

The Town
Vylezte po žebříku nahoru a otevřte masívní dveře. Seskočte dolů a dírou ve zdi vpravo vyjděte na ulici. Prostřílejte se k zátarasu z vozidel, proskočte mezi nimi a pokračujte dál po ulici až na konec, kde vlevo vstupte do otevřených dveří. Projděte skrz budovu a octnete se na další ulici. Na jejím konci vpravo uvidíte budovu s balkónem a otevřenými dveřmi na balkóně. Vlevo pod balkónem je bílá dodávka, přes kterou vyskočte nahoru na balkón a vstupte dovnitř do budovy. Na druhé straně seskočte do další ulice, vyčistěte ji od nepřátel a dejte se vpravo, kde uvidíte zdvižku. Aktivujte zdvižku, aby se spustila dolů šikmá plošina, přes kterou budete moci pokračovat v další cestě. Zůstaňte stát na římse a braňte se obrovskému přílivu nepřátel. Poté seskočte dolů, obejděte auto a dejte se do průjezdu vlevo. Projděte na konec úzké uličky, vlevo vystoupejte po schodech nahoru a v malé místnosti vlevo rozstřelte okno. Přejděte po prknech na střechu sousední budovy. Proskočte oknem do místnosti, kde je čarodějnice, kterou zabijte. Vyskočte dalším oknem vlevo a poté vlevo seskočte dolů do uličky. Tím jste překonali plot, který vám předtím bránil v cestě. Pak už jen na konci uličky vstupte do přechodové místnosti.

Boathouse Finale
Otevřte dveře a octnete se v garáži. Vyjděte ven na ulici a dejte se vlevo. Vpravo vstupte do dřevěné chaty, vedle které hoří sud. Projděte chatou a vyjděte na lesní palouk, který důkladně vyčistěte od nepřátel. Pokračujte po lesní cestě stále vpřed až dojdete na pobřeží. Vstupte do domu vlevo a použijte vysílačku. Dozvíte se, že pro vás mohou do 10 minut přijet. Jděte do prvního patra a chopte se stacionárního kulometu. Nepřátelé se valí ze dvou stran, tak si obě strany hlídejte a všechny postřílejte. Ty, kteří vám proklouznou, zabijí vaši parťáci. Držte se dokud nepřijede loď. Poté běžte na nedaleké molo a naskočte do lodi.


Dead Air

The Greenhouse
Seberte si ze stolu brokovnici a nějakou výbušninu. Přejděte přes hromadu písku a přeskočte přes zeď. Na konci projděte dveřmi vpravo a vyjděte na střešní terasu. Přejděte po prknech na sousední budovu, vlevo rozstřelte okna a vstupte do budovy. Projděte bytem k oknům po pravé straně a vylezte jimi na střechu. Postřílejte všechny nepřátele a poté vpravo vyšplhejte po žlutém žebříku. Na druhé straně střechy opatrně seskákejte dolů, vstupte do budovy a po levé straně sejděte po schodišti vedoucímu dolů. Vpravo proskočte oknem dolů na autobus a poté vlevo na ulici. Vstupte do protější budovy, což je hotel, a zabouchněte za sebou dveře přechodové místnosti.

The Crane
Vyjděte ven na prostranství s kupou písku. Právě kupu písku použijte k tomu, abyste vlevo přeskočili přes plot. Přes popelnici vyskákejte ke žlutému žebříku a vylezte po něm nahoru. Vyjděte po požárním schodišti o patro výš a projděte na chodbu, kde se dejte vlevo. Na úplném konci chodby přeskočte přes zátaras vpravo (použijte klávesu pro přikrčení, abyste prolezli) a oknem vpravo proskočte ven na střechu, kde uvidíte před sebou jeřáb. Vylezte po žebříku k ovládání jeřábu a aktivujte ho. Tím si spustíte břemeno, zavěšené na jeřábu, avšak bude to chvíli trvat a po tu dobu se budete muset bránit masívnímu útoku nakažených. Po břemeni vyšplhejte nahoru a dostanete se tak na další střechu, ze které po prknech přejděte vpravo na další střechu. Vyjděte po střešní nástavbě, přejděte na další střechu a okny vlevo vlezte do budovy. Vstupte do chodby, zahněte vpravo, vyskočte oknem a po prknech opět přejděte do další budovy. Kousek od vás je schodiště, po kterém sestoupejte dolů. Dostanete se do velké kancelářské místnosti. Prostřílejte se na druhou stranu ke schodišti, sestupte po něm dolů a octnete se v podobné kancelářské místnosti. Opět se probojujte na druhou stranu a po dalším schodišti sestoupejte dolů. Vlevo vyjděte z budovy ven na ulici, dejte se vlevo a vstupte do budovy vpravo, kde je přechodová místnost.

The Construction Size
Vyjděte z přechodové místnosti a postupujte uličkou stále vpřed až vyjdete na staveništi. Postupujte směrem vpravo až dorazíte k barikádě zabraňující ve vstupu do uličky. Pro zničení barikády musíte rozstřelit červený barel. Bude to však chvíli trvat než barikáda shoří a po tu dobu se budete muset bránit útokům nepřátel. Poté vejděte do uličky, v jejím ohybu si doplňte munici a vyjděte na širokou ulici, kde postřílejte všechny nepřátele. Pokračujte k elektrickým transformátorům na druhé straně. Jedinou možnou cestou projděte mezi transformátory a na konci vejděte do dveří vlevo. Projděte několika místnostmi a na konci vlevo projděte dírou ve zdi na velké prostranství před letištním terminálem. Probojujte se směrem vlevo a vstupte do podzemních garáží. Vyjděte o patro výš, zlikvidujte další příval nepřátel a na druhé straně garáží je schodiště, po kterém vystoupejte nahoru. Projděte prosklenou spojovací chodbou do sousední budovy a zabouchněte za sebou dveře přechodové místnosti.

The Terminal
Vyjděte ven a octnete se v obrovské letištní hale. Hoďte dolů nakaženým granát, poté se dejte po ochozu vpravo a vstupte do chodby, kterou projděte až na konec a vyjdete na jiné části ochozu. Sestupte po schodech dolů a použijte vpravo dodávku. Ta se rozjede a probourá nedaleký plot. Pokračujte skrz probouraný plot a vlevo na zemi si z hromádky doplňte munici. Vlevo prolezte na zavazadlové dopravníky a pokračujte chodbou s dopravníky až na konec, kde sestupte po schodech dolů a projděte dvoukřídlými dveřmi. Vyčistěte halu od nepřátel, na druhé straně vyjděte po eskalátoru a dejte se vlevo dlouhou prosklenou čekárnou. Po pravé straně jsou dveře přechodové místnosti, do které vstupte a zavřete za sebou dveře.

Runway Finale
Vyjděte ven a octnete se na samotném letišti. Postupujte vpřed a likvidujte nepřátele. Vpravo od letadla u palivové nádrže je mrtvola s vysílačkou. Použijte s vysílačku a ozve se vám pilot letadla. Můžete odletět letadlem, avšak musíte nejprve naplnit palivo do letadla. Stiskněte tudíž páku na nádrži a nyní budete opět muset vydržet útoky nepřátel dokud se plnění letadla nedokončí. Poté se roztočí vrtule letadla a zadní část letadla se otevře. Rychle vběhněte do letadla a v následné animaci odletíte pryč.


Blood Harvest

The Woods
Z města se přesouváte kamsi do lesů, což je příjemné osvěžení hry. Nejprve se otočte čelem vzad a ze stolu si seberte nějakou výbavu. Jděte po cestě jedinou možnou cestou vpřed, likvidujte nepřátele a přejděte přes visutý most. Za mostem vlevo vstupte do domku, kde si můžete doplnit munici. Vyjděte, dejte se vlevo a pokračujte dokud nedojdete k velké budově, kde vstupte do přechodové místnosti.

The Tunnel
Vyjděte z přechodové místnosti a dejte se vpravo, kde svítí nápis Exit. Sejděte po schodech dolů, projděte chodbou a vstupte do druhé místnosti vlevo, kde se oknem dostanete na lávku v obrovské hale. Sestupte opatrně dolů a dveřmi vlevo na konci haly vejděte do malé místnosti, kde otevřte nouzové dveře. Dejte se další podlouhlou halou vlevo a na konci projděte dveřmi vpravo. Dostanete se tak do železničního tunelu. Jděte tunelem stále vpřed, přelézejte přes závaly, po žebříku přelezte přes bílou cisternu a na konci vlevo vstupte do přechodové místnosti.

The Bridge
Vyjděte do chodby, dejte se vlevo a pak stále rovně až k místu, kde je propadlý strop. Pokračujte do červeně osvětlené chodby vlevo. Projděte touto chodbou a vyjdete v jakési lesní úžlabině. Jděte po cestě jedinou možnou cestou vpřed a likvidujte nepřátele dokud nedojdete k betonové budově. Než do ní zajdete můžete si udělat krátkou odbočku vpravo do lesa, kde najdete místo se zbraněmi. Až vstoupíte do vchodu, sestoupejte po schodech až úplně dolů, projděte dlouhou chodbou a vyjdete venku na kolejích. Dejte se po kolejích směrem vlevo. Cestou se můžete zastavit v malém domku po levé straně, kde je munice. Jděte až na konec co to jde a u vagónu stiskněte páku brzdy, aby se vagón rozjel. Následně se ubraňte masívnímu útoku nepřátel a poté se vracejte zpět směrem k domku. Vpravo uvidíte, že vám vagón shodil dřevěný můstek a po troskách tohoto můstku vpravo vyjděte nahoru. Pokračujte po cestě stále vpřed dokud ndojdete ke dveřím přechodové místnosti a dveře za sebou zavřete.

The Train Station
Vyjděte ven a postupujte po lesní cestě stále vpřed. Projděte kolem červené plechové budovy a brzy dojdete k nádraží. Seskočte dolů, dejte se vlevo po kolejích a v malém domku vpravo si doplňte munici. Dojděte k několikapatrové zelené budově, sejděte vpravo dolů a vstupte do této budovy. Vyjděte po schodech do nejhořejšího podlaží a proskočte oknem ven. Před vámi je železniční most. Přejděte přes tento most na druhou stranu a vstupte do vagónu, který je vlastně přechodovou místností.

Farmhouse Finale
Vyjděte z vagónu ven a jděte podél kolejí až se dostanete k zavalenému tunelu. Na červeném vagónu je žebřík, po kterém vylezte nahoru na vagón a vlevo přeskočte na lesní cestu, po které pokračujte dál. Brzy dojdete na konec cesty a pod sebou uvidíte kukuřičné pole. Seskočte dolů, projděte kukuřičným kolem a dostanete se na farmu. Vstupte do hlavní budovy (je to ta vícepodlažní), kde v přízemí použijte rádio a odpovíte tak na volání neznámého. Ozve se vám armáda a nabídne vám záchranu. Znovu aktivuje rádio pro potvrzení a dozvíte se, že pomoc je na cestě a že přijede do 10 minut. Opět se budete muset bránit masívním útokům nepřátel. V přízemí hlavní budovy máte munici a lékárničky. Poté pro vás přijede obrněný transportér, do kterého rychle nastupte a v závěrečné animaci transportérem odjedete.

Súvisiace hry: Left 4 Dead 3
Back 4 Blood
Left 4 Dead 2: Cold Stream
Left 4 Dead 2: Dead Air
Left 4 Dead 2: The Sacrifice
Left 4 Dead 2: The Passing
Pixel Force: Left 4 Dead
Left 4 Dead 2
Left 4 Dead: Crash Course
Left 4 Dead: Survival PackDiskusia Príspevkov: 1 Hodnotenie
65 hlasov

100
60
20

80
40
0
46
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |