HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19761
5453
5063
1426
1599
7188
5458
11448
1687

Online 11718 uživatelů

Návody > Prototype


Zobrazení:15652
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Úvodem

Hra Prototype je brutální rubačkou z pohledu třetí osoby. Sice je ve hře možnost používat i střelné zbraně popřípadě vojenskou techniku (tanky, vrtulníky), avšak těžiště hry spočívá v pohybových a bojových schopnostech hlavní postavy. Ve hře existuje extrémně velké množství různých komb, útoků a výpadů, které vytváříte jednak kombinací akčních a pohybových kláves a jednak pomocí dalších speciálních kláves, což doporučuji důkladně nastudovat v rozložení kláves . Výborná odreagovávačka, která má rozhodně na víc než být jen tímto.


Co je dobré vědět
 • Zelené značky na mapě znamenají vedlejší mise, které můžete absolvovat v rámci volného režimu hry. Můžete zde vyhrát evoluční body. Můžete získat zlatou, stříbrnou nebo bronzovou medaili. Pro každou medaili je určitý minimální čas, který je třeba dosáhnout. Čím hodnotnější medaili získáte, tím více dostanete evolučních bodů. Nepouštějte se do běžeckých tratí dokud si nevylepšíte běhání a skákání.
 • V menu pozastavení pečlivě prostudujte všechny odkazy. Kromě statistik tu najdete i vstup do menu vylepšení schopností.
 • Evoluční body získáváte za plnění jak hlavních tak vedlejších misí a můžete je použít k nákupu vylepšení svých schopností.
 • Nová vylepšení sil a schopností se vám budou postupně odemykat v průběhu hraní hlavních misí.
 • Snažte se získat co nejvíce evolučních bodů, abyste si mohli nakupovat nové síly a schopnosti.
 • Důkladně studujte menu vylepšení, kde najdete přesný popis všech schopností.
 • Při boji používejte kombinace různých pohybových a akčních kláves a budete objevovat nová komba a útoky.
 • Pokud se chcete ztratit co nejrychleji nepřátelům z dohledu vylezte na nějakou budovu a po získání anonymity použijte Kamufláž.
 • V režimu volné hry hledejte po městě červeně označené ozbrojence, jejichž vysátím získáte nové části Pavučiny paměti. Dále sbírejte obláčky nápověd a známek, za což budete vždy odměněni evolučními body. Čím více známek nasbíráte, tím více evolučních bodů získáte.
 • Při vybíhání kolmých stěn používejte skákání a zrychlíte svůj postup.
 • Při seskoku podržením klávesy Skok zrychlíte svůj pád.
 • Až získáte schopnost plachtění tak v okamžiku, kdy jste ve vzduchu, stlačte krátce klávesu Skok a budete plachtit. Používejte plachtěni v kombinaci s větrnými kopy (klávesy Vpřed + Sprint), abyste vzduchem dokázali urazit co nejdelší vzdálenost.
 • Dávejte si pozor na světelné věže v okolí nepřátelských základen. Tyto jsou schopné prohlédnout vaši kamufláž. Pokud věž svítí žlutě znamená to, že vás zpozorovala; pokud svítí červeně, věž vaše krytí odhalila a vyhlásila poplach.
 • Snažte se zneškodnit nepřátelské tanky tím, že je obsadíte. Poté využijte jejich palebnou sílu ke zničení dalších nepřátel.
 • Silnější nepřátele můžete zničit vrháním předmětů. Při vrhání předmětů používejte klávesu pro zaměření, abyste zpřesnili hod.
 • Vrtulníky můžete zničit nejen vrháním předmětů, ale také vzdušným kopem.
 • Až získáte sílu biče můžete této zbraně využít k přitažení se k vrtulníku a jeho následnému obsazení.
 • Naučte se devastator útok. Jedná se o velice silný pozemní útok, kterým zničíte veškeré slabší nepřátele.
Návod je psaný pro počeštělou hru. Češtinu si stáhněte na těchto stránkách v sekci Preklad.


Mise

Prolog

Po skončení úvodní animce, kdy seskočíte z budovy dolů do ulic, se pusťte do ozbrojenců (červené body na mapě) a všechny je pobijte. Používejte k útokům jak pravé tak levé tlačítko myši, abyste si vyzkoušeli oba útoky. Až s nimi budete hotovi běžte podle mapy na další místo určení. Při běhu držte klávesu Sprint, abyste běželi rychleji, přičemž budete i automaticky přeskakovat přes překážky. V další animace vám opět zmorfuje ruka. Pusťte se do dalších nepřátel a opět si vyzkoušejte útoky pomocí obou tlačítek myši. Poté běžte na další místo určení a ruka se vám přemění do další podoby. Rozbijte kladivy všehny tanky a poté pokračujte na další místo určení. Nyní vám ruka zmorfuje do jakési dlouhé čepele a zaútočí na vás jakási monstra. Rozsekejte je na kusy a pokračujte ulicí o kus dál, kde máte označeného velitele speciálních jednotek. Zaútočte na něj a až budete nepřítele držet ve vzduchu stiskněte pravé tlačítko myši. Bude následovat dlouhá animace.


Rodinný zvrat

Běžte vpřed a přeskočte přes plot (Skok). Pokračujte ulicí vlevo dokud nedoběhnete na míste, kde vás začne otravovat vrtulník. Jakmile budete držet auto nad hlavou stiskněte a podržte klávesu Tab, čímž zaměříte vrtulník. Pohybem myši můžete přepínat mezi cíli. Poté vrhněte auto na vrtulník a tím ho zničíte. Nyní musíte vyběhnout na budovu vpravo, čehož docílíte tím, že budete sprintovat proti zdi a automaticky po zdi poběžíte nahoru. Nahoře dostanete další úkol - vyběhnout na vysoký mrakodrap. Seskočte dolů, dojděte k mrakodrapu a vyběhněte na něj. Tady budete napadeni dvěma vrtulníky. Použijte proti nim objekty na střeše. Uchopíte je stiskem klávesy Akce, zaměřte vrtulíky stiskem Tab a vrhněte objekty proti vrtulníkům levým tlačítkem myši. Po další animaci se octnete v jakési postranní uličce. Stiskem klávesy Uchopit uchopte velitele ozbrojenců a poté ho vysajte pravým tlačítkem myši. Můžete se z normální podoby přepnout do kamuflované podoby stiskem tlačítka Kamufláž, díky čemuž budete vypadat jako jeden z vojáků. Pobijte všechny nepřátele v okolí a poté pokračujte na místo určení, na které musíte vylézt po budovách, abyste si obhlédli situaci. Poté seskočte dolů a na určeném místě vstupte do budovy.


Minulost a současnost

Po skončení animace se vydejte po ulicích ke svému domu. Až dorazíte na místo určení spustí se animace a po jejím skončení se postaraejte o vojenskou jednotku. Snaží se zavolat posily. Pokud je zlikvidujete rychle tak posily nepříletí. V každém případě si hlídejte mapu, a až se vám objeví nový úkol mise - dorazit na místo výsadku před vrtulníkem -, vydejte se na cestu do parku. V parku zničte nepřátele okolo, hlavně nahoře jsou dva s bazukami. Seberte bazuku, skočte dolů a několikrát střelte do tanku. Tím donutíte agenta opustit tank. Pronásledujte ho, dohoňte a vysajte. Získáte přístup do Pavučiny pravdy. Řiďte se podle pokynů, přehrajte si vzpomínku agenta poté z menu Pavučiny pravdy odejděte.


Za sklem

V rámci volného pohybu si můžete splnit vedlejší mise, popřípadě prohledávat město najít nápovědy či známky - nacházejí se často na skrytých, špatně viditelných a vyvýšených místech. Poté běžte na místo určení a dostanete za úkol přemístit se na další místo na střeše. Tady je dole pod vámi základna, do které se musíte dostat. Použijte Kamufláž, seskočte dolů a vejděte bránou do základny. Vzadu vysajte velitele a poté běžte na nové místo určení, což je místo kudy vstoupíte do nitra budovy. Po skončení animace běžte na nové místo určení. Na vrcholu budovy seskočíte do místnosti dolů. Tady zaútočí lovci, což jsou ona zvířecí monstra. Musíte jednoho omráčit a poté vysát - získáte drápy. Mlaťte do něj dokud ho neochromíte a poté se nad ním objeví značka genetické šroubovice. Nyní můžete pomocí drápů pozabíjet kolik lovců chcete. Pokud nějakého omráčíte raději ho vysajte, protože takto získáte daleko víc bodů a kromě toho se vám obnoví velká část zdraví. Musíte zničit všechny palivové nádrže v okolí, k čemuž máte v okolí celou řadu bazuk. Při troše šikovnosti to jde provést i prudkým skákáním po nádržích. Po zničení všech nádtží se konečně zastaví další příliv lovců.


Kolo štěstí

Vylezte z místnosti horem ven a jděte na nové místo určení. Musíte si však nejprve zakoupit novou schopnost - Tichou kamufláž. Stiskněte tedy Escape a v menu pozastavení klikněte na Vylepšení, kde vyberte příslušnou schopnost a zakupte ji. Pokud máte málo evolučních bodů musíte zabít několik nepřátel, abyste je získali. Poté se přemístěte na další místo určení a následně musíte vysát vojáka nedaleko, abyste získali pozici nepřátelské základny. V tom okamžiku zaútočí Lovci, ale toho si nevšímejte. Pokračujte k nepřátelské základně a cestou se převlečte za vojáka (použijte Kamufláž). Vstupte na základnu, kde musíte vysát velitele, avšak mělo by to být nepozorovaně. Pokud vás přesto někdo zahlédne, rychle utíkejte pryč a nebojujte s nepřáteli. Až vaše známost klesne na nulu vraťte se zpět, použijte nově získanou kamufláž a vraťte se zpět na základnu, kde jděte na místo určení a vstupte do budovy. Musíte vysát řidiče tanku, abyste se naučili řídit tank. Poté zničte všechny nepřátele v okolí a vyběhněte ven ze základny. Před základnou ukradněte tank a jdete na další místo určení. Tank ukradnete tak, že přijdete k němu a stisknete klávesu Akce. Poté rychle tiskněte pravé tlačítko myší pro obsazení tanku. Zaměřovací klávesou zaměřte infikované a palte po nich. Poté se i s tankem vraťte k hnízdu a začněte pálit do budovy, do míst kde jsou červené výčnělky. Po zničení hnízda se musíte tankem dostat na místo, kde je zapotřebí vyzvednout Karin. Nejprve však utečte někam na střechu, abyste nebyli hledaní. Poté se převlečte za vojáka a vraťte se do tanku. Dojeďte na místo určení, které se nachází na malém dvorku mezi budovami, kam se dostanete jen z jedné strany.


Nová zakázka

Běžte na místo určení a obdržíte nový úkol - nasbírat genetický materiál z vodárenských věží, ze kterých se líhnou lovci. Běžte na další místo určení a poté se pusťte do ničení vodárenských věží. Vždy je nutné co nejrychleji zničit věž (přepněte si na drápy), protože pokud nebudete dostatečně rychlí, z věže se začnou líhnout Lovci a žádný genetický materiál nezískáte. Sledujte ukazatel vpravo nahoře, kde vidíte kolik máte nasbíráno genetického materiálu. Až tento ukazatel zaplníte vydejte se na další místo určení, kde budete mít nyní za úkol nasbírat genetický materiál z hnízda. Na hnízdo útočí vojáci, takže stačí jen běhat sem a tam a sbírat žluté obláčky, které z hnízda vypadávají.


Otevřené spiknutí

Pokud chcete můžete ukrást tank a zničit hnízdo, díky čemuž získáte nějaké ty body. Běžte na místo určení na vrcholu budovy. Pod vámi je nepřátelská základna, do které pronikněte v přestrojení a vysajte velitele. Poté nejlépe obsaďte nějaký tank a vystřílejte okolí od nepřátel. Následně běžte na další místo určení, kde je zapotřebí zničit hlídku. Běžte na místo označené červenou lebkou, kde musíte zničit nejen tanky, ale též mobilní detekční věže. Na ničení tanků musíte mít koupenou schopnost, která vám dovolí morfovat ruce v kladiva, kterými snadno tanky rozbijete. Pro zničení detekčních věží jednoduše vyskočte do vzduchu a máchněte rukama. Takto budete muset zničit několik skupin nepřátel. Pro úspěšné zničení skupiny se vám musí objevit nápis, že hlídka byla zničena. K hlídce, která přímo ohrožuje váš dům, musíte doběhnout a zničit nepřátele v časovém limitu.


Na síti

Běžte na místo určení a obdržíte další úkol. Musíte zničit celkem 10 senzorových věží, které se většinou nacházejí na vrcholcích budov. Je třeba neustále si hlídat zdraví a pokud příliš klesne, vysát nějakého vojáka, což vám obnoví značnou část zdraví. Tanky romlaťte kladivy a na senzorové věže vám stačí normální drápy. Po vrtulnících házejte objekty ze střech nebo proti nim skočte a zničte je.


Změněný svět

Běžte nejprve k Dane domů a poté budete mít za úkol sabotovat 4 nepřátelské senzorové věže. Běžte nejprve na první místo určení, kde máte za úkol vysát velitele přeživších vojáků. Až budete s tímto hotovi jděte na další místo určení a pusťte se do sabotování. Musíte být v anonymitě a převlečeni za vojáka, jinak se vám sabotáž nepodaří, protože vás nepřátelé budou neustále obtěžovat. Přistupte vždy k věži, stiskněte pravé tlačítko myši a poté tiskněte přesně ty klávesy, jejichž názvy se vám zobrazují. Až budete se sabotáží hotovi pokračujte na další místo určení, kde zavolejte McMullenovi. Musíte se však nejprve zbavit všech nepřátel, popřípadě jim utéct a dojít na místo určení v převleku za vojáka. Pro dokoncčení mise unikněte z oblasti a ztraťte se vojákům z dohledu.


Poslíček

Jděte na místo určení na okraji parku, kde se v animaci setkáte s Karin. Dostanete za úkol opět sesbírat nějaké genetické vzorky. Běžte na další místo určení a vnikněte do infikované budovy. Začně sbírat vzorky (žluté obláčky) a po chvíli se objeví kapitán Cross, kterého musíte v souboji porazit. Vpravo nahoře vidíte ukazatel jeho výdrže. Během boje na vás vyběhnou monstra a také vojáci, ale s těmi si snadno poradíte (používejte drápy). Až kapitána Crosse porazíte v animaci vám vpíchne do těla parazita a od nynějška nemůžete dočasně používat mutované ruce jako zbraně, avšak jinak vaše síla, rychlost a schopnost kamufláže nejsou ovlivněny.


Pod ostřím

Takže jste ztratili některé ze svých schopností, avšak to není zas takový problém. Běžte na místo určení a poté se vydejte na místo, kde se nachází nepřátelská hlídka. Vnikněte do tanku označeného genetickou šroubovicí a získáte paměť velitele tanku. Nyní je zapotřebí vydat se na další místo určení, avšak je lépe z tanku vystoupit a doběhnout tam po svých. Na místě budete čelit několika po sobě jdoucím útokům nepřátel. Vždy ukradněte tank a používejte ho proti ostatním tankům a vrtulníkům dokud vám ho nepřátelé nezničí. Nakonec se objeví další tank s genetickou značkou. Do toho je třeba se dostat a získat infotmace z obsluhy tanku.


Zcizené tělo

Běžte za doktorem do márnice a obdržíte nové úkoly. V první řadě musíte ukrást někde tank a s tímto tankem ujet z dosahu nepřátel, aby klesla na nulu vaše známost. Po úniku z dosahu se vám zobrazí na mapě nový cíl mise. Jeďte tedy na toto místo a cestou si dávejte pozor, abyste nepřejeli někoho z vojáků. Až dorazíte na místo musíte chránit doktora, který je za skleněnou stěnou. Odrážejte útočící monstra a infikované, kteří nesmějí rozbít skleněnou stěnu. Vydržte to do uplynutí časového limitu a poté odvezte doktora tankem na poslední místo určení, čímž tuto misi završíte.


Biologická nezbytnost

Běžte do márnice a poté se přesuňte na další místo určení. Musíte seskočit dolů, vysát pilota vrtulníku, abyste vstřebali jeho vědomosti, a poté obsadit vrtulník. Podívejte se do rozložení kláves a případně si ho poupravte, aby vám nastavení vyhovovalo. Nejprve se řiďte pokyny a vyzkoušejte si stoupání vrtulníku, poté klesání a nakonec otáčení za pomoci myši. Leťte vrtulníkem na místo, kde jsou na střeše tři detekční věže. Zaměřte první věž a poté musíte za podržení tlačítka pro zaměření stisknout pravou myš a změnit zaměření na jinou detekční věž. Poté věže zničte a leťte na další místo určení. Orientujte se podle síly signálu v pravém horním rohu obrazovky. Poté zničte infikovanou vodárenskou věž. Nyní musíte umlátit do bezvědomí lovce a vpíchnout mu injekci, což provedete stejným způsobem, jako kdybyste ho chtěli vysát. Jděte na další místo určení a opět vysajte lovce. Získáte novou sílu čepele a i ostatní vaše ztracené schopnosti se vám vrátí.


Dveře do zdi

V této krátké misi běžte nejprve za Danou a poté budete mít za úkol sledovat velitele lovců. Pokud jste si dosud nevylepšili sprint a skákání, tak doporučuji tak učinit teď. Běžte za velitelem lovců přes ulici a budovy a dávejte pozor, abyste ho neztratili z dohledu. Na druhou stranu se k němu nesmíte příliš přiblížit, jinak vás napadne. Na jednom místě se objeví velitelovy posily a ty je třeba pobít (červené lebky). Poté opět následujte velitele dokud se nespustí animace.


První a poslední věci

Jděte opět na místo určení a poté se vydejte na další místo, kde máte za úkol vysáte velitele lovců. Nejlépe obsaďte nějaký tank a palte do velitele lovců tak dlouho dokud ho neoslabíte. Poté vylezte z tanku a 2x po sobě se ho pokuste vysát. Bohužel se to nepodaří, takže běžte na další místo určení na infikovaném domě, kde poražte všechny lovce, kteří na vás zaútočí. Vaším další úkolem je nalákat na sebe velitele lovců a dojít s ním na opuštěnou vojenskou základnu. Zároveň nesmíte otálet a dopustit, aby vám ho armáda zabila. Jednoduše se k němu přibližte, abyste vzbudili jeho pozornost a pak se mu snažte utéct. Zároveň na mapce sledujte, zda běží za vámi. Dále sledujte ukazatel vpravo nahoře, což je míra jeho zájmu. Zájem strácí především díky útokům proti němu. Jakmile jeho zájem poklesne na nulu, zastaví se. Toho využijte k doplnění svého zdraví vysátím kohokoliv kolem. Poté do něj praštěte, aby za vámi běžel dál. Až ho takto nalákáte k základně budete s ním muset svést boj. Umlaťte ho kladivy a tím tuto misi završíte.


První monstrum

Nejprve běžte za doktorem do márnice a poté běžte na místo určení a vstupte do budovy. Poražte velitele lovců a vysajte. Nemusíte s ním nijak dlouho bojovat, prostě ho jen vysajte. Získáte novou schopnost - viral pohled. Aktivujte tuto schopnost v inventáři schopností a odhalíte, že jeden z vojáků je infikovaný. Toho vysajte a vpravo nahoře uvidíte úroveň vašeho propojení s hnízdem. Abyste našli unesenou Danu, musíte získat maximální propojení s myslí hnízda. Tato propojenost však neustále klesá a je tudíž nezbytné, abyste vysávali další infikované lidi pro udržení propojení. Pobijte zbytek vojáků a poté vyjděte z budovy ven na ulici. Nyní musíte proniknout na vojenskou základnu, kde je zapotřebí vysát tolik infikovaných, aby se ukazatel propojení dostal na svojí maximální hodnotu. Poté jděte na další místo určení, kde budete muset svést další souboj s jedním z velitelů Lovců. Mlaťte do něj kladivy a až ho ochromíte tak ho vysajte.


Výroba budoucnosti

V této misi musíte najít vojenský konvoj, jehož součástí je tzv. termobarický tank. Ten musíte ochraňovat a nesmíte dopustit, aby byl zničen. Můžete obsadit nějaký další tank, ale lepší se mi zdá, zapnout si brnění a drápy a zlikvidovat všechny Lovce v okolí, kteří se budou pokoušet o zničení tanku. Během cesty se tank několikrát zastaví. Zlikvidujte vždy všechny nepřátele označené lebkami a poté tank zničí hnízdo. U třetího hnízda bude posádka tanku zabita hydrou, takže sami vlezte do termobarického tanku a zničte hnízdo. Poté v tanku jeďte ke čtvrtému hnízdu (musíte se k němu dostat z levé strany, kde je jakési nádvoří) a odtud ho rozstřílet.


Děti Blacklightu

V této krátké misi musíte porazit nejvyššího lovce. Bušte do něj kladivy a nevšímejte si okolního dění. Jakmile ho ochromíte skočte na něj jako byste ho chtěli vysát. Musíte však tisknout rychle za sebou levé tlačítko myši, čímž ho budete mlátit do hlavy a ubírat mu zdraví. Toto opakujte dokud ho neudoláte.


Muži jako bozi

Nejprve běžte na první místo určení a vyzvedněte si mobil z telefonní budky. Poté běžte na další místo určení, které je na vysoké budově. Musíte nejprve vysát jednoho z vojáků na střeše a získáte tak znalosti řízení bojového vrtulníku. Nasedněte do vrtulníku a leťte na další místo určení, kde přistaňte na střeše. V animaci nastoupí do vrtulníku vojáci. Poté leťte zničit hnízdo. Pravým tlačítkem myši si přehoďte na silnější rakety a poté palte do hnízda. Až hnízdo zničíte přeleťte na další místo, kde budete muset zničit hydry, které se začnou klubat ze země. Nesmíte být příliš nízko, protože tak vás hydry snadno zničí vrženými předměty. Buďte neustále v pohybu a měňte často výšku. Pokud budete příliš vysoko hydry zalezou do země. Vždy klesněte, abyste je vylákali, a poté rychle opět nahoru. Je snad jasné, že musíte neustále střílet, protože hydry toho vydrží docela dost. Až budete s hydrami hotovi přistaňte a poté leťte na další dvě místa vyzvednout vojáky. Nakonec doleťte na základnu a přistaňte. V animaci budete odhaleni, takže musíte pobít všechny vojáky v hale. Po chvíli proti vám nastoupí supervojáci. Mlaťte do nich co to jde, a jakmile je ochromíte, rychle stiskněte klávesu, která se vám zobrazí, čímž jim zasadíte zdrcující úder. Až se ocntete opět venku utečte z vojenské základny a tím tuto dlouhou misi završíte.


Sen o Armageddonu

Nejprve jděte do kontaktní telefonní budky a poté budete mít za úkol zničit celkem 9 turbodmychadel, která rozprašují infekci po městě. Používejte nejlépe kladiva a příliš se nezabývejte bojem s nepřáteli. Vždy po zničení jednoho turbodmychadla odběhněte do klidnější části města, kde vysávejte nakažené, abyste si obnovovali zdraví. Po zničení posledního turbodmychadla utečte pryč a ztraťte se vojákům z dohledu.


Vysvobození světa

Jděte ke kontaktní telefonní budce pro instrukce pro novou misi. Pokračujte k vojenské základně, kde použijte vojenskou kamufláž a vysajte velitele. Rychle utečte, abyste nebyli hledaní, a poté se opět vraťte. Na cestu se vydá konvoj, jehož hlavní vozidlo musíte ochraňovat. Nastupte do tanku a jeďte s konvojem. Po cestě vás budou napadat hydry vylézající ze země, tak do nich palte dělem a neustále si hlídejte ukazatel výdrže vozidla, které máte ochraňovat.


Věci příští

V této misi musíte jen neustále ochraňovat pumpu před neustávajícími útoky nepřátel. Lovce jednoduše umlaťte kladivy nebo dlouhou čepelí a hydry na konci zlikvidujte vrháním předmětů popřípadě do nich také bušte.


Muži jako bozi

V této misi budete bojovat proti obrovské příšeře. Jako zbraň si vybete dlouhou čepel. Skákejte na příšeru a sekejte do ní. Musíte ji zničit ochranu, což představují 3 ukazatele nahoře. Dávejte si pozor na šokové vlny, které občas vypouští. Čím blíže k ní budete, tím více zdraví vám bude ubírat. Jakmile vám klesne příliš zdraví, zaběhněte někam do postranní ulice a doplňuje si zdraví zabíjením popř. vysáváním nepřátel. Až přišeře zničíte ochranu přiběhněte k ní a sekejte do ní co to jde. Po chvíli ovšem se ochrana příšery obnoví a vy budete muset opět nejprve zničit její ochranu, abyste ji učinili zranitelnou. Situace se pro vás však podstatně zlepší, protože přijedou tanky a vrtulníky. Takže obsazujte tanky a využívejte jejich palebné síly. Opět jí zničte ochranu a poté do ní palte a sledujte ukazatel vpravo nahoře, který představuje její zdraví. Takto postupujte dokud příšeru neudoláte. Vždy, když příšera zaleze pod zem, objeví se v okolí spousta obláčků, které sesbírejte, abyste se vyléčili. Nakonec z nitra příšery vypadnete doktorka Greenová a Alex ji v animaci vysaje.


Šok a úcta

Běžte nejprve do kontaktní telefonní budky a poté pokračujte na další místo určení. Vaším další úkolem je zničit celkem 9 rozprašovačů. Oblast je však silně hlídána vojáky, takže to nebude tak lehké. Použijte vojenskou kamufláž a pronikněte do základny. Obsaďte tank a s jeho pomocí se pusťte do ničení rozprašovačů (jsou to takové budky s červenými světly). Až vám nepřátelé tank zničí utečte, vysajte nějaké chodce, vraťte se opakujte to samé s tankem. Pokud byste byli předčasně prozrazeni nebo váš tank zničen rozsekejte rozprašovače čepelí, utečte za účelem doplnění zdraví a poté se opět vraťte.


Poslední muži

V této misi budete mít za úkol zastavit transporty vrtulníků. Běžte na první místo určení a vylezte na budovy vpravo. Vlevo startuje jeden z vrtulníků, který máte sundat. Obsaďte vrtulník na střeše a hned jak vzlétne naberte co nejvyšší výšku, jinak vás pozemní síly sestřelí. Pronásledujte vrtulník a střílejte do něj raketami. Dříve nebo později váš vrtulník stejně bude zničen a vy máte dvě možnosti: buď si najít další vrtulník k obsazení, nebo vrtulníky pronásledovat pěšky, což mně osobně vyhovuje víc. Můžete využít sílu biče k přitažení se a obsazení vrtulníků. Úplně nejlepší však je plachtit mezi budovami a poté útočit na vrtulníky pomocí větrného kopu. Je samozřejmě nezbytné, abyste měli zakoupená patřičná vylepšení. Takro budete muset postupně zničit asi 8 vrtulníků a poté se mise ukončí.


Dvě vstupenky

Nejprve běžte na místo určení, kde obsaďte nějaký tank a palte do označeného domu. Dále budete muset doprovázet označený tank a cestou zlikvidovat všechny další nepřátelské tanky označené červenými lebkami. Vždy obsaďte jeden z nepřátelských tanků a s jeho pomocí zničte ostatní. Až se nad hlavním tankem změní ikona na genetickou šroubovici obsaďte tento tank a vysajte posádku.


Tisíc sluncí

V závěrečném souboji budete muset porazit nejvyššího lovce. Takže si aktivujte brnění a jako zbraň vyberte dlouhou čepel. Sekejte do něj co to jde dokud ho neomráčíte. Pak na něj skočte, jako kdyby jste ho chtěli vysát a poté rychle za sebou tiskněte levé tlačítko myši a mlaťte ho do hlavy. Nejnebezpečnější jsou jeho deavastator útoky, kterými vás může zabít. Jakmile se začne schylovat k takovému útoku a postaví se do nepřitozené polohy, utíkejte co nejrychleji pryč, abyste se tomuto jeho útoku vyhnuli. Poté opět použijte výše popsanou taktiku dokud ho neudoláte. Pokud selžete spustí se video, ve kterém uvidíte zkázu New Yorku. Až ho porazíte spustí se jiné, tenrokrát mnohem pozitivnější video a budou následovat titulky a konec hry. Po dohrání hry budete mít možnost zahájit novou hru s již dosaženými vylepšeními popřípadě pokračovat v režimu volné hry a plnit nesplněné vedlejší mise.

Súvisiace hry: Prototype 2Diskusia Príspevkov: 2 Hodnotenie
78 hlasov

100
60
20

80
40
0
52
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |