HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19357
5452
5063
1426
1599
7090
5296
11020
1687

Online 38283 uživatelů

Návody > Battlestrike: Force of Resistance


Zobrazení:4796
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Mortyr je válečná série původem z Polska. Je jasné, že zdaleka nedosahuje kvalit Call of Duty, avšak rozhodně existují i horší věci (viz např. série Battlestrike - kromě posledního dílu, ten je super). Hra Mortyr 3 nemá na svojí dobu nejhorší grafiku, avšak na druhou stranu má tato hra i své nedostatky. Například klišovité suché hlášky hlavního hrdiny mi přijdou nejen nevhodné, ale někdy až vyloženě hloupé. Hra sama o sobě je natolik striktně lineární, že prostředí, ve kterém se pohybujete je často vystavěno tak absurdně, že je jasné, že takto by to ve skutečnosti vypadat nemohlo. Toto je sice normální do určité míry u všech lineárních her, ale považte: Vejdete do nepřátelského tábora a jediná možná průchozí cesta je kličkování mezi bednami sem a tam, poté jedinou možnou cestou procházíte stany či budovami (z boku je obejít prostě nejde), na konci se obrátíte o 180 stupňů a procházíte další stan, přičemž jiná možná vedlejší cesta neexistuje. Co je moc, to je příliš. Tohle tvůrci opravdu trochu přepískli. Aby hru jen nepomlouval, musím rozhodně pochválit rozmanitost misí a prostředí. Zbraňový arzenál není nejhorší, ale spíše průměrný. Možnost občas zalehnout za nějaké to dělo či kulomet potěší, stejně jako občasné sestřelování letadel. Celkově lze o hře Mortyr 3 řící, že se jedná o čistě průměrnou záležitost, která však neurazí, i když některé její horší výše zmíněné nedostatky jde hůře překousnout.


První mise

Jste na korbě náklaďáku. Vlevo seberte samopal. Střílejte za auto na ze stran vybíhající Němce. Po chvíli se vám auto porouchá, Pokračujte pěšky vpřed. U dřevěné ohrady na vás začnou vybíhat další nepřátelé. V dřevěné boudě vlevo najdete několik lékárniček. Zastřelte vojáka na náklaďáku, vpravo se nad srázem se objeví další nebezpečný voják s puškou. Pokračujte dál kolem ohrady. Vlevo za ohradou začnou vybíhat další nepřátelé, kteří jsou však v trávě špatně viditelní. Schovejte se za strom a postupně je zlikvidujte. Poté pokračujte dál kolem dřevěného kříže. Po chvíli začne cesta zahýbat vpravo. Brzy dojdete k jakési lesní samotě. Jakmile vstoupíte na dvůr, tak se začnou rojit nepřátelé. Až je postřílíte, důkladně prohledejte okolí a najdete nějaké lékárničky a zbraně. Poté pokračujte po cestě dál. Po chvíli přijdete k nízké skále, která vám bude blokovat cestu dál. Skálu přeskočte a na druhé straně pokračujte vpřed. Po chvíli přijdete k potoku s polozbořeným mostem. Skočte dolů a vyskákejte po sudu a bedně na druhou stranu. Za mostem se setkáte s odbojáři. Pokračujte s nimi stále vpřed dokud nedorazíte do tábora.


Přílíš vzdálený most

Jděte vpřed. Po chvíli na vás začnou vybíhat nepřátelé. O něco dál se octnete pod skalní pevností, z jejíchž bunkrů zhora na vás budou pálit. Přímá cesta tudíž nepřipadá v úvahu. Využijte situace až nepřátelé nahoře budou nabíjet a přestanou střílet a proběhněte vlevo skrz dřevěnou ohrádku až ke skále, kde se dostanete na skalní stezku. Touto stezkou se dostanete nahoru do nepřátelského tábora. Po chvíli na vás vyběhne první voják. Další vás bude ohrožovat ze střílny nahoře. Hoďte mu tam granát. Pokračujte dál zákopem a střílejte nabíhající nepřátele. Na konci vylezte po žebříku nahoru. Tady jsou však zamčené dveře. Musíte tudíž vylézt po stupínkách nahoru. Pokračujte dál tudy a o kousek dál po dalších stupínkách slezte dolů (neskákejte, jinak přijdete o část zdraví). Za dveřmi venku jsou dva docela nepříjemní vojáci. Hoďte tam pár granátů a poté vyjděte ven do zahrady. Sejděte dolů ke kolejím. Ve vagónu je další lékárnička. Pokračujte vlevo po kolejích a zakrátko dorazíte k tunelu. Projděte jím na druhý konec. Po chvíli uvidíte před sebou most, který je však ostře hlídán. Zabijte obě přední hlídky. Vběhněte na most. V tom okamžiku na vás zaútočí letadla. Zastřelte rychle hlídku uprostřed mostu vlevo a poté vpravo. V místě, kde stála pravá hlídka, je kulomet, kterého se chopte a postupně sundejte z nebe pět letadel. Letadla nalétávají z různých směrů. Sestřelit je však není žádný větší problém. Až tak učiníte, slezte po žebříku vlevo dolů k mostnímu pilíři. V místě, kde bliká červený model výbušniny, umístěte první nálož, na druhé straně pilíře umístěte druhou. Přejděte po prkně k sousednímu pilíři a rovněž umístěte z obou stran výbušniny. Poté vám začne ubíhat časový limit do exploze, takže nyní musíte co nejrychleji vypadnout. Vylezte po žebříku nahoru a běžte rychle vpravo přes most. V následné animaci budete sledovat zkázu mostu. Pokračujte dál po kolejích a brzy dorazíte k jakémusi odstavnému nádraží. Sledujte koleje. Dávejte pozor na velice nebezpečné vojáky ležící na vagónech. V jednom z vagónů je lékárnička. Na druhé straně na konci prostranství na vás čeká náklaďák.


Tygři v mlze

Jděte vpřed a brzy dorazíte na rozcestí. Vlevo je most, který je však velice dobře hlídaný. Tudy tedy jít nemůžete. Zabočte na lesní pěšinu a pokračujte vpravo. Brzy dojdete k lávce přes potok. Dole pod vámi jsou tři vojáci. Zabijte je a od jednoho z nich získejte skělou odstřelovačku. Sejměte vojáky vlevo na vzdáleném mostě. Přejděte lávku na druhou stranu. Ta se za vámi zřítí a zezadu vás začnou ohrožovat další dva Němci. Zabijte je a pokračujte po pěšině vpřed. Brzy dorazíte k nepřátelskému táboru. Vylezte po schodech do nejbližší strážní věže. V tom okamžiku se spustí alarm. Vlezte na děravou střechu, proskočte dírami dolů a pozabíjejte všechny nepřátele. Vyjděte ven z domu. Vlevo jsou v ohradě vrata, jejichž polohu si zapamatujte. Pokračujte vpravo mezi stany dozadu a postřílejte pár dalších nepřátel. Po chvíli se vám v animaci otevřou výše zmíněná vrata. Vraťte se tedy k nim a projděte jimi. Pokračujte mezi bednami skladiště. Před vámi se objeví velká prosklená hala. Jděte dál vpravo mezi domy. V jednom místě vám bude blokovat cestu dál náklaďák; projděte tudíž domem vpravo. Odstřelovačkou zlikvidujte vojáka, který vás ohrožuje ze strážní věže za plotem. Vraty v plotě projděte na prostranství před prosklenou halou. V animaci sem vtrhne náklaďák a z něj vyskákají další vojáci. Až je pozabíjíte, jděte do haly. Vojáci vám uzavřou vrata a uvězní vás tu. Až je pozabíjíte, prohledejte důkladně celou halu a najdete několik lékárniček. Na opačné straně haly jsou vlevo a vpravo od vrat spínače. Je třeba je oba stisknout. Tak se vám vrata na druhé straně otevřou. Na prostranství před vámi je celkem 6 tanků, na které je třeba umístit výbušniny. Moc u tanků neokounějte, protože limit do výbuchu je velmi krátký. Po zničení tanků uvidíte v animaci, jak se k vám blíží nepřátelské tanky. Jděte k dělu a postupně odstřelte všechny útočící tanky. Každý tank je třeba zasáhnou 2x, abyste ho zničili. Poté budete zajati a přesunete se do další mise.


Útěk a vloupání

Jste ve vězeňské cele. Na stole je zmuchlaný papír. Rozbalte ho a vypadne z něj pilulka. Pilulku spolkněte načež se octnete v márnici. Spolu s Marií se probijte ven. Vyjděte na dvorek. Průjezdem projděte na vedlejší dvůr a poté se dejte dírou ve zdi. Na druhém konci vejděte do domu a dejte se po schodech nahoru. Tady se setkáte s velitelem odbojářů, který vám vysvětlí podstatu následující mise – vyloupení banky. V animaci přejedete s náklaďákem k bance, přičemž vám Marie vysvětlí podrobnosti. U banky vyčistěte okolí vchodu. Poté vejděte dovnitř a dejte se vlevo. Vyjděte po schodech nahoru a na stolku seberte munici a lékárničku. Dorazíte do velké místnosti. Sejděte po schodech dolů a pokračujte dál dolní chodbou. Po dalších schodech vyjděte nahoru a zakrátko dorazíte nad malé nádvoří. Seskočte dolů a umístěte na dveře výbušninu. Jděte jedinou možnou cestou vpřed. Až dojdete k lékárničce, stiskněte páku na zdi a otevřete si tak mříž, čímž si následně zkrátíte únikovou cestu. Jděte dolů ke dveřím trezoru, na něž umístěte výbušninu. Vezměte bednu vpravo vzadu a co nejrychleji se vracejte stejnou cestou, jak jste přišli. Budova je zaminovaná a zakrátko vyletí do vzduchu, takže si musíte hodně pospíšit.


Evakuace

Před vámi se rojí Němci. Střílejte dokud neuslyšíte povel k ústupu. Nechoďte až ke kraji, jinak budete snáze zranitelní. Po povelu k ústupu utíkejte dozadu až k vraku tramvaje, kde na vás čekají vaši. Poté zalehněte za kulomet a koste Němce. Jakmile zaslechnete varování, že se blíží tank, opusťte svůj post a běžte dozadu ve směru zelených šipek. Dorazíte do velkého skladiště. V jednom místě vpravo je třeba se skrčit mezi sudy a prolézt úzkou škvírou. Až se probijete na druhou stranu, vyběhněte po schodech nahoru ke dveřím. Marie vás požádá, abyste Němce ještě chvilku zadrželi. Používejte granáty na nepřátele pod vámi. Poté vběhněte do dveří a na konci skočte do jakéhosi kovového kotle (či co to je). Skočte dolů a na stole seberte výbušniny. Z obou stran tyče umístěte výbušniny a běžte dál velkou rourou. Dostanete se k místu, kde musíte nastražit další tři bomby. Pokračujte rourou až k východu, kde na vás čekají vaši. V animaci se Marie vrátí a následný výbuch ji uvězní v budově. Vyběhněte za ní a odstraňte trosky, aby mohla Marie vylézt. Poté se společně vraťte k náklaďáku a v animaci z místa odjedete.


Mayday! Mayday!

Jste na začátku jakési vesnice. Postřílejte všechny nepřátele. Pozor na nebezpečného odstřelovače na střeše. V domku vpravo je lékárnička. Jděte do domu vlevo a po žebříku vylezte do podkroví. Na druhé straně seskočte a jděte vlevo, kde je porušený plot. Projděte tudy a pokračujte vlevo až dojdete do další vesnice. Vejděte do domu a seberte novou zbraň – brokovnici. Brokovnicí vystřílejte celý dům a poté vyjděte dveřmi pod schody ven. Jděte do zříceniny domu a projděte skrz ke druhému domu. Tady vylezte po žebříku do podkroví a na druhé straně seskočte dolů. Vejděte na most, který je třeba zničit umístěním výbušnin na dřevěné podpěry. Přibližte se k těmto podpěrám. Až se vám objeví ikona ruky, stiskněte POUŽÍT a budete moci po trámech normálně slézt jako po žebříku až k místům, kde je třeba umístit nálože. Poté rychle běžte na druhou stranu, načež most vyletí do vzduchu. Nyní se nacházíte na okraji nepřátelského tábora. V první řadě vždy odstřelujte hlídky ve strážních věžích nebo jim nahoru hoďte granát. Postupujte jedinou možnou cestou mezi bednami až se dostanete k nepřátelským ubytovacím stanům. Projděte levým stanem, vyjděte ven a vpravo projděte dalším. Poté pokračujte podél skalní stěny až k vratům (pozor na odstřelovače na skále). Za vraty projděte vlevo mezi budovami, zahněte vlevo a vejděte do poslední budovy vlevo. Za dveřmi vás čeká nepříjemné překvapení v podobě tří vojáků. Vpravo před dveřmi je lékárnička. Když postoupíte o něco vpřed, vyrojí se velká skupina vojáků, kterou běžnými zbraněmi těžko zvládnete. Couvejte tudíž zpátky a vylezte do strážní věže, kde je kulomet, kterým nepřátele snadno dostanete. Poté se vydejte vpřed k nejbližšímu domku. Projděte jím až k dělům, kterými musíte sundat 10 letadel. Raději použijte levé dělo, protože pravým letadla hůře zaměříte a navíc proti vám bude svítit slunce, což vám viditelnost dost ztíží. Nejprve budou zprava doleva přelétat skupinky letadel, které jsou pro vás neškodné. Po sestřelení všech 10 letadel na vás začne nalétávat stíhačka, která už vám však nebezpečná být může. Až sestřelíte i ji, je konec mise.


Vlak

Jste v jedoucím vlaku. Postupujte vagóny až do vagónu s kupé, kde jsou Němci. Projděte až do jídelního vozu. Přes několik dalších vagónů s kupé se dostanete k nákladním vagónům. V jednom z nich jsou 3 granáty. Seberte je a vylezte na střechu následujícího vagónu a vhoďte dírou ve střeše do vagónu pár granátů. Poté seskočte dolů. Dole můžete sebrat brokovnici. Pokračujte dál přes vagón s kmeny. Pokračujte přes několik dalších vagónů 2. třídy, vagónů s kupé a nákladních vagónů až k vagónu s tankem, na kterém je kulomet. Pomocí tohoto kulometu zničte nalétávající stíhačku. Pokračujte po vagónech dál a zakrátko dorazíte k lokomotivě.


Poslední úder

- Ke konci této mise doporučuji kontrolovat stav vlastního zdraví a držet ho pokud možno na maximu. Ke konci ho budete potřebovat mít co nejvyšší.

Jděte vpřed a odstřelovačkou zabijte hlídku za strážním domkem. Projděte strážním domkem. Vyjděte ven na druhé straně a jděte ke kolejím. V animaci uvidíte, jak se k vám blíží vlak, ze kterého vyskáčou vojáci. Nejprve zabijte nejnebezpečnějšího Němce za kulometem na vagónu a poté ostatní. Postupujte vpřed, v domku vlevo jsou lékárny a spousta munice. Jděte stále vpřed až k místu, kde se u štosu beden dá zabočit vlevo. Pokračujte tudy, avšak po chvíli zprava vyjede tank. Rozstřelte sudy a zničíte tak i tank. Běžte se rychle schovat dozadu vlevo, kde je vchod do jakési budovy. Nahoře není nic důležitého, jen pár lékárniček a nějaká munice. Pokračujte k vagónu s tanky. Tady umístěte postupně na všechny 4 tanky bomby. Až tanky vybouchnou umístěte ještě jednu výbušninu na zeď vzadu. Výbuchem se vám uvolní cesta dál. Vpravo za rohem jsou vojáci u auta. Rozstřelte zelené sudy a zbavíte se jich tak naráz. Pokračujte k obřímu kanónu. Vylezte nahoru a umístěte na dělo další výbušninu. Až dělo vybouchne, jeho hlaveň spadne tak, že po ní budete moci přejít do další lokace. Odstřelovačkou zabijte vojáka u závory. Ve strážní budce je lékárnička. Pokračujte roklí vpravo. Brzy dorazíte k tajné továrně. Postřílejte všechno okolo a vpředu umístěte bombu na tank. Pokračujte podél tanku vlevo a vzadu prolezte dírou v plotě. Kličkujte mezi bednami a vzadu je vchod do budovy, do kterého vejděte. Dávejte pozor na vojáky nahoře na lávkách. Umístěte výbušniny na dva sloupy. Na druhé straně vyběhněte nahoru na lávky a na konci přeskákejte po kontejnerech k otvoru ve zdi. Zdola útočí velká horda Němců. Střelte do některé z raket a vše dole vybouchne. Seskočte dolů. Vpravo v rohu je na bedně lékárnička. Na další 2 podpěry umístěte výbušniny, vyběhněte nahoru po dalších schodech a přejděte do vedlejší haly. Tu důkladně vyčistěte od nepřátel, seskočte dolů a dole na dvou místech umístěte další 2 výbušniny. Po schodech vyběhněte nahoru a u schodů umístěte třetí bombu. Nyní zbývá umístit poslední bombu, avšak než tak učiníte, zlikvidujte nepřátele nahoře nad žebříkem (toto bude vlastně vaše úniková cesta). Stačí tam hodit pár granátů. V okamžiku, kdy Mortyr prohodí další ze svých suchých hlášek o tom, že nepřátelé moc silní nebyli znamená to, že jsou nahoře všichni mrtví. Pokud by se vám to nedařilo, tak nahoru vylezte, a v okamžiku, kdy vás nepřátelé spatří zase slezte a teprve poté jim tam naházejte granáty. Až toto tedy skončíte, jděte umístit poslední nálož a po zmíněném žebříku vylezte nahoru. Projděte dveřmi na druhém konci a vpravo slezte po žebříku. Nyní musíte zničit raketu. Počkejte až budova vybouchne a až dole zmizí plameny. Poté seskočte dolů. Tento seskok vám však ubere velkou část zdraví. Zjistil jsem, že když se seskočí u zdi, tak to ubere zdraví o trochu méně. Nyní musíte rychle umístit výbušninu na raketu. Ta je však žhavá a pobyt v její bezprostřední blízkosti vám bude ubírat další cenné zdraví. Pokud máte zdraví na příliš nízké úrovni a nestíháte umístit výbušninu na raketu, aniž byste nezemřeli, běžte rychle k nedalekému náklaďáku a vyskákejte na něj; nahoře je lékárnička. Po umístění bomby se jděte schovat do nedalekého bunkru a poté již jen sledujte pěknou závěrečnou animaci.

Súvisiace hry: Battlestrike: Shadow Of Stalingrad
The Royal Marines Commando
Battlestrike: Secret Weapons
World War II Combat: Road to Berlin
Battlestrike: Call to Victory
Battlestrike: The Siege
Battlestrike: The Road to BerlinDiskusia Príspevkov: 1 Hodnotenie
63 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |