HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19623
5452
5063
1426
1599
7150
5399
11298
1687

Online 18807 uživatelů

Návody > ÜberSoldier 2: Crimes of War


Zobrazení:6318
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Před několika lety vyšlá ruská střílečka Uber Soldier zcela jistě potěšila nejednoho příznivce žánru FPS. Nabízela v té době nadprůměrnou grafiku, skvěle zpracované efekty (exploze) a přitom za přijatelnou cenu. Když jsem slyšel o tom, že vychází dvojka, měl jsem z toho upřímnou radost a těšil jsem se na ní. Jaké bylo však moje překvapení, když jsem spustil úvodní misi a viděl ty naprosto šíleně zpracované exteriéry (a nejvíc ten vodopád tekoucí z malého kuželovitého kopce). I když začátek hry je vyloženě odfláklý, v pozdější fázi se kvalita hry zlepšuje a rozhodně oceňuji změnu prostředí (severní Afrika, Tibet). Nicméně můj celkový dojem ze hry je ten, že se ve srovnání s jednotkou zabředla do hlubokého budgetu. Tím však nechci říct, že je dvojka vyloženě špatná hra. Jen si myslím, že náročného hráče FPS zmlsaného áčkovými peckami současnosti typu Crysis těžko osloví. Uber Soldier 2 se zařadí mezi průměrné tituly a stane se příjemnou oddychovkou za příjemnou cenu.

Schopnosti postavy a jejich vylepšování
Carl Stolz, za ketrého hrajete, disponuje speciálním štítem, který ho chrání proti kulkám a střepinám. Příslušnou klávesou ho aktivujete a vypnete. Modrý pruh vlevo dole je energie štítu a ta po zapnutí štítu začne ubývat. Stejně tak ubývá tehdy pokud s postavou běžíte. Štít se sám od sebe obnovuje, avšak to nějakou dobu trvá. V průběhu hry pokud 4x rychle za sebou zabijete nepřátele střelou do hlavy, aktivuje se tzv. mód Uber Sniper, což v praxi znamená, že určitou omezenou dobu se zpomalí čas, stanete se nezranitelnými a při střelbě vám nebude ubývat munice. Navíc za každý další zásah hlavy v tomto módu se vám obnovuje energie štítu. Dalším podobným módem je Berserk, který se aktivuje, když 4 vojáky rychle za sebou zabijete nožem. V takovém případě můžete omezený čas jedinou ranou nože zabíjet, jste rovněž nezranitelní a navíc za každého dalšího skoleného nepřítele v tomto módu získáte bonus ke zdraví. Zároveň se vám za Uber Snipera a Berserk střádají body (za Berserk jich dostáváte podstatně více), které po skončení každého levelu můžete použít na vylepšení vlastností postavy. Můžete takto vylepšovat zdraví, štít, tzv. Emotion Time (prodloužení trvání obou výše zmíněných módů) a také přesnost.


CHASE

Na začátku vás čeká honička. Snažte se spíše zasahovat auta než samotné vojáky, protože auta jsou celkem snadno zničitelná. Až Marie zastaví snaží se odblokovat dveře a vy ji musíte při tom krýt. V polozbořeném domě před vámi je puška a v bedně náboje. Až všechny postřílíte, Maria dveře otevře. Sejděte dolů a dejte se vlevo. U brány stiskněte páku, vyjděte ven a nasedněte zpět do džípu.


T9 SECRET FACILITY – FACTORY

Jděte do dveří vpravo a projděte mříží vpravo. Vyjděte po schodech nahoru, projděte dveřmi, přeskočte díru a přes trubky se dostaňte k žebříku. Přejděte po lávce a po dalším žebříku vlevo slezte dolů. Zde vás čeká tuhý boj se strážemi, kteří na vás budou vyskakovat z děr ve zdi. Zde se dobře uplatní pistole. Až je všechny pobijete, vylezte po žebříku nahoru a proskočte dírou v podlaze. Projděte dveřmi a vyjděte po dalších schodech nahoru. Zanedlouho přijdete ke schodišti krytému pletivem. Nahoře do dveří vpravo se nedostanete. Musíte k těmto dveřím najít klíč. Jděte tudíž do levých dveří. V místnosti je na stěně malá skříňka s nápisem SCHLUSSEL. Rozstřelte u ní sklo a vezměte si klíč. Nyní tedy projděte dříve nepřístupnými dveřmi. Dejte se vlevo a na konci je další skříňka s klíčem. Nyní se vraťte zpět na rozcestí, jděte do protějších dveří a slezte po žebříku dolů. Za dveřmi aktivujte spínač, čímž zastavíte větrák nahoře. Vraťte se nahoru, prolezte větrákem a dejte se vpravo. Obejděte pletivo a otvorem proskočte dolů. Přijdete do jakéhosi skladiště. Rychle vylezte po žebříku vlevo nahoru, protože vojáci na vás shora házejí granáty. Úplně nahoře aktivujte ovládací panel, čímž se přesune jeřáb s nákladem a uvolní vám tak cestu dál. Slezte dolů a vlevo vylezte po dalším žebříku. Jděte do dveří vlevo a poté zahněte vpravo načež se spustí animace. Po skončení animace jděte vpřed a na zemi seberte bazuku. Vojáky postřílejte a bazukou zničte tank, který vás ohrožuje z dvora. Pooté přejděte po žluté lávce, průrvou ve zdi pokračujte ke schodišti, po němž seběhněte. V místnosti se dobře kryjte, protože jsou tu 2 vojáci s kulomety. Vyjděte po schodech, přes dřevěnou lávku přeskočte na bednu a po další lávce vyjděte k ventilační šachtě. Tou se dostanete za mříž, zpoza které vás ohrožovali vojáci s kulomety. Jděte do dveří vpravo.


T9 SECRET FACILITY: LABS

Přišli jste o všechny zbraně. Na zemi seberte samopal a na nedalekém stole pistoli. Proskočte otvorem v podlaze. Jděte do dveří a v dlouhé chodbě vejděte do posledních dveří vpravo. Místnost je však v plamenech. Musíte tudíž aktivovat spínač na zdi vlevo, čímž plameny uhasíte. Vpravo za pletivem vejděte do dveří a poté vlevo a po schodech dolů. Vpravo za sklem uvidíte scénu, jak Němci popravují civilisty. Po chvíli se sama odblokuje mříž, kterou projděte a vyjděte po schodech nahoru. Sejděte po dalším schodišti dolů a vejděte do místnosti, kde předtím vojáci popravili civilisty. Až zde všechny vojáky postřílíte, jděte do dveří vlevo a vzápětí do dalších dveří vpravo. Jste u vězeňských cel. Ty můžete (ale nemusíte) odblokovat spínačem na zdi. Pokračujte do dveří vpravo, po schodech nahoru, po dalších schodech opět nahoru a dostanete se na železné lávky. Jděte do dveří vlevo a dorazíte do spalovny. Přes další dveře se dostanete ke schodišti, po němž sejděte. Rozstřelte dole sud, abyste si uvolnili cestu dál. Zde vás opět čeká velká bitka. Hned vedle dveří, kterými jste přišli, se vám odblokují další dveře. Budete svědky další popravy za sklem. Pokračujte mříží přes dřevěnou místnost rovně. V další místnosti jděte do pravých dveří. Octnete se tak v noclehárně. V rohu místnosti vylezte po žebříku nahoru. Přes potrubí bedny a palandy přeskákejte k průrvě ve zdi. Po dalším potrubí prolezte do ventilační šachty. V chodbě dávejte pozor na horkou páru a na konci na elektrické výboje. Za dalšími dveřmi vlevo vlezte do další ventilační šachty a poté po žebříku nahoru. Spínačem vypnete elektriku. Slezte dolů a přes dříve nepřístupnou místnost projděte do malé místnosti s dalším žebříkem. Nahoře přes železné lávky přejděte přímo do protějších dveří. Poté jděte vpravo a v místnosti se sloupy prolezte vlevo do průrvy ve zdi. Vyjdete na dalších železných lávkách. Sejděte o trochu níž a u dřevěných beden zatočte železným kolem (musíte držet tlačítko POUŽÍT). Tím si zpřístupníte velká vrata dole. Prolezte kruhovou šachtou dolů, jděte do dveří vpravo a po schodech nahoru. Poté se spustí animace.


ESCAPE FROM OPPOSITION HEADQUARTERS: THE ASSAULT

Pomáhejte přátelům likvidovat odpor; poté je následujte po schodech dolů. V místnosti s bednami vyjděte nahoru. Maria bude odblokovávat dveře a vy ji musíte při tom krýt. Pokud vám ji zabijou, končíte. Vlevo od Marie jsou dveře vedoucí do malé zbrojnice. Až Maria otevře dveře, následujte ji do malé místnosti. Až pobijete všechny nepřátele, jděte za Marií do vedlejších dveří. Následujte ji až do místnosti, kde se setkáte se svými spolubojovníky. Kryjte je dokud neprobourají zeď. Poté vyjděte po schodech nahoru a pokračujte dveřmi přes další schodiště. Vlevo za zábradlím uvidíte Němce, jak tam dole cosi dělají. Přestřelce s nimi se můžete klidně vyhnout, pokud chcete. Stačí již jen projít do protějších dveří a sejít dolů.


ESCAPE FROM THE OPPOSITION HEADQUARTERS: THE CATACOMBS

Jděte stále vpřed, ve velké místnosti obejděte bedny a na konci jděte do dveří vpravo. V další místnosti pozor na vojáky útočící shora. Na konci vlevo vylezte po žebříku. Po trubkách si přelezte nad místo, kde na vás zpoza beden stříleli a seskočte dolů. Přes další malou místnost vyjděte ven. Vpravo vedle pletiva stiskněte spínač a přesunete si tak jeřábem náklad a uvolníte cestu dál. Jděte až na konec a projděte velkým potrubím do malé místnosti. Musíte otočit oběma koly tak, abyste zavřeli poklopy. Problém je v tom, že vám tam budou neustále nabíhat noví vojáci a útočit na vás. Můžete si pomoci tím, že se při této činnosti skrčíte. Vylezte po žebříku nahoru a jděte po lávce, kde fouká pára. Opět si musíte vystihnout správný okamžik a proběhnout tak, aby vás pára neopařila. Jděte jedinou možnou cestou vpřed mezi polozbořenými zdmi, až dojdete do podlouhlé místnosti s kovovými mřížemi po stranách. Dveřmi na konci vpravo vyjděte ven. Až zde všechny postřílíte, jeden z vašich vykopne další dveře. Obsaďte kulometné hnízdo a koste všechno co se hne. Po krátké animaci opusťte kulomet a vyjděte na železnou lávku nahoru. Obejděte místnost a vlezte do ventilační šachty na druhé straně. Vlezte po žebříku do kanálu a na druhé straně vylezte nahoru. Až vše postřílíte, spustí se animace.


THE SUPPLY TRAIN „CHIMERA“

Jste ve vlaku, který musíte za každou cenu zastavit. Jděte jedinou možnou cestou vpřed, přeskákejte přes tank. Po chvíli vás začne dohánět druhý vlak a z něj vás budou ohrožovat vojáci. Až dojdete na konec k pletivu, vylezte po špatně viditelném žebříku nahoru a na strop umístěte výbušninu. Běžte se schovat. Po výbuchu prolezte vzniklým otvorem na střechu a hned vedle seskočte dalším otvorem dolů. U cisternového vagónu přestřelte držadlo vpravo a spustí se vám lávka. Přejděte ji na konec a po malém dřevěném žebříku vylezte na kmeny. Přeskákejte je a vejděte do dalšího vagónu. Vyjděte ven a hned u dveří vylezte po žebříku. Přeskočte na koleje na vagóně. Zanedlouho dorazíte k velkému dělu, kterým musíte zničit nepřátelský vlak. Šijte to do něj co to jde, hlavně do lokomotivy. Je to trochu zdlouhavé, ale nakonec se vám takto vlak podaří zničit. Pokračujte vlakem dále, obejděte kolem dřevěná prkna a vylezte po žebříku na střechu. Seskočte dolů mezi vagóny a přejděte do vagónu s kupé. V jednom kupé je díra v podlaze, kterou musíte proskočit dolů a podlézt do vedlejší části vagónu. V dalším voze na vás kdosi zaútočí a vy se najednou octnete na vnějšku vagónu. Klávesami vpravo a vlevo se můžete přesunovat po vnějšku vagónu. Okny rychle postřílejte Němce, jinak dlouho nepřežijete. Další vagón má opět zamčené dveře, tak vylezte po žebříku na střechu. Z vagónu neseskakujte a přeskočte na další a pak teprve seskočte. Projděte až na konec načež se spustí animace.


AL-NASIRATH

Dejte se vlevo a vpravo projděte skrz jeden z domů. Držte se vpravo, projděte kolem střílejícího tanku a vlevo zajděte do dvora. Na konci dvora vyjděte po schodech nahoru, seberte bazuku a oknem zničte nepřátelský tank. Vraťte se zpět na dvůr. Váš tank nyní probourá dřevěná vrata a těmito pokračujte i vy. Tank najede do zdi a vzápětí je zničen. Nyní vás začnou ohrožovat velice nebezpeční vojáci s bazukami. Stoupněte si pod zeď tak, abyste je měli na mušce skrz ozdoby na vrcholu zdi. Oni vás takto nebudou moci zasáhnout, zatímco vy je ano. Proskočte probouranou udí, do které předtím najel tank. Jděte hned vlevo do hnědých dveří. Za mřížemi je uvězněný jeden z vašich. Ustřelte zámek, načež vězeň vyběhne z cely a odsune obraz na stěně. Vezměte si klíč a následujte ho ven. Otevřete dveře, u kterých se zastaví a přes balíky slámy proskočte průrvou ve zdi. Ze schodiště na vás útočí Uber Soldier. Pokud máte stále u sebe bazuku, snadno ho zlikvidujete, jinak vás čeká docela tuhý boj. Vyjděte po schodech, ze kterých útočil Uber Soldier, a projděte domem. Nyní musíte krýt pyrotechnika. Nesmí vám ho zabít. Až pyrotechnik projde k bráně, brána se otevře a váš tank se rozjede. Rychle zavřete bránu spínačem na zdi a sestřelujte vojáky s bazukami, kteří ohrožují tank. Takto projdete ještě dalšími dvěmi bránami, které pokaždé musíte spínačem na zdi zavřít. Až se vám zobrazí úkol „Penetrate into the Tower“, vyjděte po nakloněné lávce nahoru a tím tento level končí.


„TARJAHALLA“ STRONGHOLD

Jděte do dveří v rohu nádvoří. Vyjděte nahoru, projděte několika místnostmi a na konci projděte ven na železné lávky. Vyjděte nahoru, projděte až na konec (držte se vpravo) ke dveřím, které vedou do chodby. Projděte na její druhý konec, vyjděte po schodech, čímž se dostanete do dalších místností. Na konci je průrva ve zdi a za ní nebezpečný plamenometčík. Tudy projděte a pokračujte dále do dveří. Přes několik dalších místností dojdete do místnosti se zábranami z pletiva. Na konci jsou elektrické výboje. Musíte se vrátit o kousek zpět a u válcovitého stroje je spínač, který je třeba stisknout. Pokračujte dále do prostor, kam vám blokovaly přístup elektrické výboje. Projděte dveřmi a v malé místnosti neslézejte dolů, ale obejděte ji kolem dokola a slezte za pletivem. Na konci skladiště vylezte po žebříku a hned vpravo do ventilační šachty. Na konci vylezte po dalším žebříku a projděte dveřmi. Přejděte širokou železnou lávku a jděte do dveří vlevo a stiskněte páku na zdi, čímž aktivujete výtah. Nastupte do výtahu a stiskněte páku. Tak vyjedete o patro výš. Projděte dvěma dvěřmi a na zeď umístěte výbušninu. Prolezte nově vzniklým otvorem a vpravo po římse přejděte k dalšímu otvoru ve stěně. Projděte dveřmi a prolezte otvorem v pravé stěně a pak ještě jedním. Vyjděte po schodech nahoru. Seskočte dolů a projděte ven. Ještě než tak učiníte, vezměte si u stěny odstřelovačku. P o lávkách vpravo přejděte do horizontálního výtahu, kterým předtím jeli vojáci a přeskočte na další lávky. Za pletivem je žebřík, po kterém vylezte. Projděte dveřmi, vyskákejte po bednách nahoru a projděte do další části skladu. Projděte dveřmi na konci vlevo a prolezte dírou. Vzadu na polici seberte bombu a vraťte se o kousek zpátky. Použijte bombu na mříž. Přejděte po trámu na druhou stranu a dejte se vlevo, kde je žebřík. Vylezte po něm a projděte dalšími dveřmi. Přelezte po dalším trámu a vylezte po dalším žebříku nahoru.


THE TOP OF THE STRONGHOLD

Vylezte po žebříku. Nyní musíte zabít Klause. Pokud si ještě stále nesete bazuku, tak ji rozhodně použijte. Je docela odolný; jiná možnost než ho ustřílet však není. Když zapne ochranný štít, vždy chvilku počkejte až ho vypne, a pak to do něj opět šijte co to jde. Až ho zabijete, umístěte 2 nálože na antému. Nálože zatím nevybouchnou. Jděte do dveří, ze kterých na vás vyběhli vojáci, a vyjděte po točitém schodišti nahoru a za dveřmi se dejte vpravo. Po dalších lávkách vyjděte výš, dejte se 2x vlevo a vylezte po žebříku. Dejte se opět 2x vlevo a po dalších lávkách vlezte do věže. Nyní na vás začnou útočit parašutisté. Šancí je zasáhnout však moc nemáte. Projděte na druhou stranu a po žebříku vylezte zase o něco výš. Projděte opět věží a po lávkách naproti vystoupejte o další kus. Dostanete se na točité schodiště, které vyběhněte nahoru. Vyjděte ven a dejte se po lávce vpravo. Na konci vylezte po žebříku k anténě.


ASSAULT ON UBER MACHT HEADQUARTERS: STREETS OF BERLIN

Proskočte dírou v podlaze. Zlikvidujte střelce naproti. Poté jeden z vašich kolegů vykopne dveře, ale zároveň přitom zařve. Jděte do těchto dveří a vyjděte nahoru. Jděte ven a po velice špatně viditelném žebříku vlevo vylezte nahoru. Dejte se vlevo a přes plechovou střechu vlezte vlevo do okna. Proskočte o patro níž, poté dírou ven a dole projděte dveřmi. Na dvorku vše důkladně vystřílejte a pak jděte do dvoukřídlých dveří. Za dveřmi naproti si doplňte munici a vezměte si odstřelovačku. Vyjděte nahoru, projděte dveřmi a octnete se opět venku. Seskočte vlevo mezi sutiny. Vyjděte po schodech a přes další sutiny přelezte do vedlejšího domu. Na poškozeném můstku seberte bazuku. Jděte do protějšího domu. Několikerými dveřmi se dostanete opět ven. Nyní musíte zničit nepřátelský tank. Seskočte dolů a přeskočte zeď. Tank zničte bazukou a vše v okolí důkladně vyčistěte od nepřátel. Poté následujte své spolubojovníky. Jeden vykopne dveře (opět to pro něj nedopadne dobře). Projděte dvěma dveřmi, obejděte zleva hořící trosky a projděte mezi plameny po křídle letadla. Na budově před vámi se objeví Uber Soldier. Schovejte se k bedně se střelivem a používejte bazuku. Po zabití Uber Soldiera se otevřou dveře pod balkonem, na kterém stál. Pokračujte těmito dveřmi. Trochu pomozte vašim v zuřivém boji s Němci a poté jděte do dveří přímo naproti. Projděte chodbou, vejděte do dveří na konci a vylezte po žebříku. Jděte vpravo a kulometem zlikvidujte vojáky dole. Následně jeden z vašich kolegů umístí bombu na stěnu. Prolezte vzniklým otvorem, projděte dveřmi, v chodbě hned dalšími dveřmi vpravo a slezte dolů. V hořící místnosti jděte dveřmi vpravo, vylezte po závalu nahoru, proskočte otvorem a jděte ke dveřím nad schody.


ASSAULT ON UBER MACHT HEADQUARTERS: THE ATTACK

Jděte vpravo a za zdí aktivujte spínač. Tím se otevře branka. Jděte za brankou do dveří vpravo. Vyběhněte po schodech a vyjděte ven tam, kde vybouchla zeď. Přejděte po pavlači až k otvoru ve stěně. Proskočte skrz otvor a pak skrz podlahu dolů. Přes několik místností se dostanete opět ven. Zde na vás zaútočí další 2 Uber Soldieři. Opět – pokud máte bazuku, jste ve velké výhodě. Až je zabijete, přeběhněte po rouře hořící příkop. Projděte dvěma dveřmi a poté jděte po schodišti nahoru. Vyběhněte na balkón a pomozte kolegům pomocí kulometu vyčistit ulici. Nyní jděte průrvou vlevo a další průrvou vlevo vlezte zpět do domu. Projděte několika dveřmi a pod schody se setkáte s Antonem. Nechte ho vypovídat a poté ho následujte. Spustí se video. Po jeho skončení projděte dveřmi. Nyní musíte zabít 2 Dietrichovy asistenty. Jsou dost odolní a jeden má plamenomet a je o to nebezpečnější. Navíc prostor je omezený a máte tudíž malé možnosti k manévrování. Pokud vám nezbyly náboje do bazuky, používejte granáty. Až se vám podaří projít tímto tuhým soubojem, jděte do dveří přímo naproti těm, kterými jste vešli. Dostanete se k samotnému Dietrichovi, kterého musíte porazit. Vydrží opravdu dost. Střílejte po něm v krátkých dávkách (pokud možno do hlavy) a utíkejte před ním. Využívejte mezeru ve zdi k tomu, abyste se kryli. Až ho porazíte, spustí se animace.


AGARTHA: TIBETAN MOUNTAINS

Jděte vpřed, zahněte vpravo a naberte si nějakou munici. Když slezete po žebříku dolů, najdete bazuku. Poté jděte rovně po svahu stále nahoru. Vejděte do dveří a dalšími dveřmi naproti vyjděte opět ven. Slezte po žebříku a po schodech sejděte až úplně dolů. V místnosti vše důkladně vystřílejte a poté u výtahové šachty aktivujte spínač, čímž si přivoláte výtah. Pak již jen stačí nastoupit a stlačit další páku ve výtahu a rozjedete se dolů.


AGARTHA: THE UNDERGROUND CITY

Projděte několikerými dveřmi a na konci vpravo vylezte po žebříku nahoru. Obejděte místnost na druhou stranu a vejděte do další podobné místnosti. Jděte do dveří vlevo, projděte místnost a na konci jděte vpravo. Projděte ještě jednou místností a vyjdete u ovládání výtahu. Stiskněte páku uprostřed místnosti a vracejte se zpět do místa, kde nyní svítí druhé zelené světlo. Nastupte do výtahu a sjeďte dolů. Sejděte po schodech a dveřmi projděte do chodby, kterou se dejte vpravo. Na konci vyšlapte schody a projděte dveřmi do další místnosti. Jděte do dveří přímo naproti a za nimi zahněte vpravo a na konci vylezte po žlutém žebříku. Přejděte na druhou stranu a po dalším žebříku slezte. Jděte do dveří, po schodech dolů a dalšími dveřmi se dostanete do skladiště. Zde vás čeká další, tentokrát trochu jiný typ supervojáka, kterého musíte porazit. Obíhejte dokola a používejta na něj granáty nebo mu po dávkách střílejte do hlavy. Poté vyjděte po schodech na konci místnosti do dalších dveří. Přes lávky se dostaňte ke dveřím na pravé straně. Následně jděte chodbou vlevo, do dveří vpravo a po schodech nahoru. Další prostranství obejděte po lávkách zleva a vyjděte po nakloněné lávce nahoru. Otáčejte kolem. Postupně na vás budou vybíhat vojáci, tak se dobře kryjte (nejlépe za plechem vpravo). Až dotočíte kolo na doraz, vracejte se zpět stejnou cestou až úplně dolů, kde jste předtím zabili supervojáka. Jděte do zpřístupněných vrat. Stiskněte páku na levé zdi a projděte dalšími vraty. Před vámi je most a zamčená brána. Střílejte snipery v oknech (dva jsou i ve věži), a až je všechny zabijete, brána se otevře. Zastřelte ještě dva vojáky s bazukami rychle jděte tyto bazuky sebrat. Na opačném straně prostranství se objeví další 2 supervojáci, které však bazukou snadno zničíte. Po jejich likvidaci na konci u vrat, která nejdou otevřít, slezte po žlutém žebříku dolů. Jděte po dřevěné lávce vpravo a poté zahněte na chodník vlevo. Přecházejte po spodních chodnících přes žhavou lávu, vyhýbejte se stříkající lávě. Vpravo u klece stiskněte spínač a plošina v kleci vyjede nahoru. Vraťte se kousek zpět na ohrazené chodníky a jděte vlevo přes výše zmíněnou plošinu do chodby. Projděte dvěma dveřmi a sejděte vlevo dolů. Po skalním chodníku vpravo sejděte dolů, kde stříká láva. Přejděte úzkou stezku až k žebříku, po kterém vylezte vzhůru. Na konci u beden je spínač, kterým si otevřete bránu pod vámi. Vraťte se tedy stejnou cestou zpět přes lávu, až dojdete k otevřené bráně. Pokračujte po železné lávce dál, přeskákejte přes balvany v lávě až k žebříku. Vylezte nahoru, kde na vás čeká nejodolnější ze všech supervojáků. Používejte na něj granáty. Až ho zdoláte, přejděte most a dejte se po úzkém chodníku vpravo. Skočte na velký balvan přímo pod vámi a jděte vlevo ke dveřím.


AGARTHA: THE COLLAPSE OF THE APOCALYPSE

Nyní vás čeká finální bos, tedy Ernest. Běžte do kulometného hnízda vpravo a střílejte do něj z kulometu. Po chvíli se objeví Dietrich, který vám přijde na pomoc a bude se snažit dobývat se do Ernestova tanku. Palte do něj dál. Po nějaké době začnou vyjíždet z vrat v protilehlé části sálu vlaky, které začnou po stranách kolejí vykládat červené sudy. Tyto sudy jsou klíčem ke zničení Ernesta. Snažte se ho nalákat k těmto sudům a pokaždé když se k nějakému přiblíží, tak ho rozstřelte. Zároveň musíte stíhat rozstřelovat energetické výboje, které na vás tank posílá. Rozstřelení sudu Ernestův tank na chvíli paralyzuje a on buď aktivuje hasící zařízení, nebo zůstane ochromený na chvíli stát. Právě v druhém zmíněném případě na tank skočí Dietrich a začne se do něj dobývat. Ernest na něj však pošle raketu a shodí ho z tanku. Toto celé je třeba opakovat asi pětkrát. Poté se spustí záverečná animace. Ještě bych rád dodal, že při souboji může nastat problém, když se tank střetne s vagónem a ty se tak o sebe zaseknout. V takovém případě je nutné tank zase odlákat jiným směrem, což je však zdlouhavé. Navíc sudy, které vagóny vykládají po určité době zajedou do země. Pokud vám dojde munice, je zde rozmístěno více beden, kde si můžete libovolné množství munice doplnit. Jen lékárniček je omezené množství.

Súvisiace hry: ÜberSoldierDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
92 hlasov

100
60
20

80
40
0
50
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |