HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
18895
5449
5063
1423
1599
6965
5114
10542
1687

Online 27103 uživatelů

Návody > Dino Crisis


Zobrazení:21024

Předem návodu Vás chci upozornit na pár věcí.

1. Prohledávejte všechny mrtvé, mají totiž u sebe klíče, ozdravovací prostředky a plugy, které slouží k otevírání boxu s náboji a zdravím.

2. Čtěte všechny zprávy, co se povalují na stolech, protože budete získávat informace a hlavně číselné kódy.

3. Šetřete municí, protože v určitých částech hry jí je nedostatek.

4. Videa ve hře, kde se Vám zobrazí na monitoru nápis "DANGER", jdou ovlivnit a to pomocí kláves "D", "V" a MEZERNÍKU, které musíte postupně stisknout.

5. Počítač Vám ve čtyřech případech dá vybrat možnost, jak pokračovat dál. Tento návod je psaný tak, jak jsem hrál já - v prvních dvou případech jsem si vybral možnost první, ve třetím druhou a ve čtvrtém opět první.

6. Prohledávejte každou místnost, každé zákoutí, může tam být schovaný klíč, nebo karta k dalšímu postupu.

A teď už k samotnému návodu !!!

Po úvodní animaci otevřte jediné dveře, které jdou otevřít a uvnitř seberte klíč od generátoru, odsuňte skříň a seberte skříňku se zdravím. Ještě pro podrobnost tyto skříňky obsahují i náboje, takže je všechny vysbírejte. Vyjděte ze dveří ven a dejte se doleva až k drátěným dveřím. Po kratičké animaci otevřte dveře a dejte se doprava k dalším drátěným dveřím. Otevřte dveře a dlouhou pěšinou dojdete k mrtvole. Zase animace a po ní nezapomeňte prohledat mrtvého. Dojděte k plechovým dveřím a otevřte je. Jste u generátoru, dojděte na konec chodbičky a před Vámi se objeví páky a cívky. Jděte k cívkám a seřaďte je podle barev červená, modrá, zelená a bílá. Teď jděte k pákám a aktivujte generátor, což se Vám projeví v animaci. Jděte ven z místnosti, ale v půli cesty uslyšíte střelbu, odejděte z místnosti a za chvíli tu bude první útok velociraptora. Třemi ranami ho skolte a běžte až na začátek k prvním drátěným dveřím. Otevřte je a v animaci se dozvíte, že máte jít do počítačové místnosti, která se V ám ukáže i na mapě. Pokračujte rovně a otevřte dveře. Běžte až k místu, kde je spadlý kus plechu. Vylezte nahoru do ventilace a pokračujte až k dalšímu otvoru. Slezte dolů a za rohem vejděte do místnosti. Po animaci vyjděte ven a běžte zpátky nahoru do ventilace, ale nevracejte se zpátky a běžte dál k druhému otvoru. Slezte dolů a kousek popojděte dopředu a vejděte do místnosti. Tato místnost je na tomto patře sejfovací, takže kdykoli jí opustíte, počítač Vám nabídne si hru zasejfovat.

V místnosti zmáčkněte tlačítko, které je u dveří a tím si odblokujete počítač, který je na stole. Otevřte ho a na mailu si přečtěte, jak se používají karty "DDK". Vždy k otevření dveří, které podporují "DDK", musíte mít dvě karty. Přejděte do druhé části místnosti a u mrtvého seberte kartu. Popojděte dopředu a aktivujte skříň s číselným kódem. Kód je "0375". Seberte klíč a bedničku. Nezapomeňte sebrat u počítače kartu "H". A u dokumentu si seberte první plug. Vyjděte ze dveří tam, kde jste aktivova li tlačítko na zdi. Dejte se doleva k malým dveřím a otevřte je. Uvnitř si přečtěte zprávu v žlutých deskách a ze skříně seberte kartu s označením "H". Vyjděte ven a dejte se rovně k velkým dveřím. Otevřte je a objevíte se v hale se schodištěm, dejte se doprava a otevřte dveře klíčem, který byl pod číselným kódem. Ocitnete se venku, oběhněte trávník až dojdete k dalšímu mrtvému.

Seberte kartu s označením "N" a bedničku s náboji. Nezapomeňte prohledat mrtvého. Přečtěte si dopis a zapamatujte si číslo. Vraťte se do haly a vylezte po schodech nahoru. Seberte bedničku a odsuňte velkou bednu a co bylo pod ní, seberte taky. Vejděte do dveří a dejte se doprava. Zabijte velociraptora a přistupte ke dveřím. Zde budete muset použít obě karty s písmenem "H". Objeví se Vám kód, napište tam "HEAD". Otevřte dveře a v krátké animaci Vám šéf podá kartu. Přistupte ke krabičce na které jsou medaile a vložte dva panelové klíče. Na číselný kód napište "705037". Seberte kartu "L". Dále seberte kartu "N". Jděte pryč z místnosti, ale zastaví Vás animace, kdy do místnosti oknem vtrhne Tyranosaurus a odvleče mrtvého šéfa. Vám se musí z místnosti podařit odejít. Až odejdete, běžte naproti do velkých dveří.

Otevřte je, zabijte velociraptora a podél baru dojděte k malé skříňce a napište kód "7687". Najdete tam vylepšení k pistoli. Vyjděte ven až do haly a sejděte schody dolů. Jděte za schody a p oužijte na otevření karty s písmenem "N". Napište kód "NEWCOMER". Vejděte dovnitř, z bedýnky si vemte plug a dalšími otevřenými dveřmi odejděte. Ocitnete se na chodbě. Zatím zapomeňte na dveře nalevo a běžte dál chodbou. Zabijte velociraptora a vejděte do velkých dveří. Jste v učebně, projděte jí mezi stoly až nakonec a na pravé straně seberte klíč k druhému generátoru. V animaci Vás napadne velociraptor, ale Gail Vás zachrání. Po krátké animaci vyjděte ven a jděte doprostřed chodby kde jsou automat y na pití.

Uvidíte spadlý kus plechu, vylezte nahoru do ventilace a úzkou chodbou dojděte k dalšímu otvoru. Slezte dolů a ocitnete se na záchodcích. Seberte oboje zdraví a vyjděte ven. Vypněte sensory a jděte až nakonec chodby až k velkým dveřím. Otevřte je, přejděte přes celou halu a otevřte dveře. Vypněte sensory a vyjděte až ven před barák. Zahněte doprava a zase doprava a doleva a zastavíte se před drátěnými dveřmi. Otevřte je, seberte zdraví a sejděte po schodech dolů. A jsme u druhého generátoru. Minete dveře a u malých svítících dvířek vyjměte baterii a vložte jí na konci chodby na správné místo. Teď seřaďte cívky jako minule - červená, modrá, zelená a bílá. Pákami aktivujte generátor. Odejděte pryč od generátoru a musíte se dostat do počítačové místnosti, která se Vám ukáže na mapě. Než odejdete, odsuňte regál u pák a vemte si plug.

Došli jste v počítačové místnosti a počítač Vám navrhnul, jak máte pokračovat dál. Vyberte si možnost první. Vyjděte ven a dejte se doprava. Seběhněte schody a ocitáte se v sekci B1. Vejděte do prvních dveří a hned u dveří seberte plug. Dojděte ke stolu seberte kartu "ID". Vedle v regále si seberte zdraví a to hned dvě. Na stole si přečtěte zprávu, ta Vám říká, že dnes v noci se bude konat experiment ve Strategické místnosti. V druhé části místnosti jsou na stole dvě bedýnky, ke kterým se dostanete později, protože k nim nemáte ještě klíč. Vyjděte ven, jestli chcete, uložte si hru.

Postřílejte otravná mláďata a na konci chodby vejděte do dveří. V krátké animaci uvidíte, jak Gail uteče za Dr.Kirkem. Váš úkol je aktivovat výtah, abyste se dostali za Gailem. Běžte dál a vstupte do dveří. Zabijte velociraptora a vejděte do velkých plechových dveří. Seberte uspávací šipky a prohledejte mrtvolu. Má u sebe zprávu, jak aktivovat výtah. Vyjděte malými dveřmi ven a jděte nazpátek do sekce B1. Vyjděte po schodech nahoru a jděte až ven před barák. Běžte rovně až k drátěným dveřím. Otevřte je, nezahýbejte doprava, ale běžte kousek rovně k dalším drátěným dveřím. Otevřte je, zabijte dva velociraptory a dojděte až nakonec cesty. Otevřte velké plechové dveře. V animaci Vás napadne raptor. Až odletí, seberte pistoli, která Vám vypadla z ruky a běžte přes celé nádvoří až ke dveřím. Otevřte je. Uvnitř seberte kartu s písmenem "L". Prohledejte mrtvolu a dostanete druhou kartu "L".

Vyjděte druhými dveřmi ven do malé místnosti. Na zdi seberte mapu a dalšími dveřmi vyjděte na druhé nádvoří. Utíkejte kolem velkého ventilátoru a doběhněte až ke dveřím. Otevřte je a po žebříku slezte dolů. Odsuňte regál, seberte zdraví a vedle ještě kartu "B1 CRANE". Jděte doprost řed místnosti a uvidíte 6 stolů s barevnými tlačítky. Teď musíte aktivovat velký výtah. Stoupněte si tak, že koukáte na velkou zelenou stěnu. Napravo u stěny aktivujte červené tlačítko. Přesně křížem od tohoto stolu aktivujte také červené tlačítko. Dojděte k prostředním stolům a na obou stranách aktivujte zelená tlačítka. U dvou zbylých stolů aktivujte modrá tlačítka. V animaci uvidíte, jak nabíhá energie do velkého výtahu. Vylezte po žebříku, otevřte dveře. V animaci Vás napadne raptor a Vy musíte mačkat tlačítka "D,V a MEZERNÍK". Jest-li to dobře dopadlo, uvidíte jak raptor spadne do ventilátoru.

Běžte zpátky do místnosti kde jste našli dvě karty "L". Vyjděte na nádvoří a uprostřed aktivujte výtah. Až dojedete dolů, vylezte na žebřík. Odsuňte regál a seberte zdraví. Pokračujte dál a uvidíte stůl s barevnými tlačítky. Použijte kartu"B1 CRANE". Nyní budete přesouvat bedny, abyste se dostali dál. Takže máte aktivováno, a teď postupujte přesně takhle : 2 dozadu, 1 doleva, 1 dopředu, zvednout, 2 dostrany a položit. Dále 2 dozadu a zvednout a máte cestu volnou. Teď se musíte dostat ke dveřím, které jsou stříbrné s červeným znakem. Je to hned vedle záchodů. Použijte "ID" kartu. Otevřte dveře. Uvnitř seberte kartu "E" a věcičku na snímání otisků. Nezapomeňte vzít plug. Přečtěte si zprávu která obsahuje použití "ID" karty. Teď se musíte dostat do hlavní haly. Vyjděte na zahradu, oběhněte trávník a u mrtvého použijte F.C.DEVICE a sejměte mu otisky. Vraťte se do haly a jdět e za schody do místnosti s výtahem. Projděte do dalších dveří a na chodbě si všimněte dalších malých dveří. Vstupte a dojděte až k počítači. Použijte "ID" kartu. Číselný kód je"47812". Potom všechno potvrďte a dostanete kartu, která aktivuje výtah. Vyjděte z místnosti malými dveřmi a na chodbě se dejte doprava a otevřte malé dveře. Teď běžte k výtahu, u kterého svítí zelené tlačítko. Použijte "ID" kartu. Sjeďte dolů, zabijte velociraptora. Seberte zdraví a přečtěte si zprávu, která píše o použití kó du v dalších sekcích.

Běžte ke dveřím a použijte obě karty "L" a napište kód "LABORATORY". Vejděte a ocitnete se na chodbě. Vypněte sensory a zabijte dva velociraptory. Běžte rovnou do velkých dveří. Uvnitř zabijte velociraptora. Seberte zdraví a mezi skříňkama krabici, ve které je další vylepšení pistole. Malými dveřmi opusťte místnost. Na chodbě zlikvidujte dva otravné velociraptory, zahněte doprava a zase doprava a otevřte malé dveře. Uvnitř seberte kartu "E" a v regálu plug. Klikněte na světelný panel na stole a zapa matujte si číslo. Do dveří za sebou nechoďte a vyjděte znovu na chodbu. Než odejdete, tak si přečtěte zprávu, ve které se píše o experimentech v určitých obdobích. Vyjděte na chodbu a dejte se doleva až na konec chodby. Otevřte dveře od počítačové místnosti. Uvnitř seberte plug a z červené krabičky seberte šroubovák. Obejděte stůl a zapněte počítač, zadejte číselný kód "5037". Tím jste si otevřeli dveře do plynové místnosti, to je tam, kde jste našli kartu "E". Vyjděte ven a běžte do zmiňované místn osti. Uvnitř místnosti dojděte k pultu a musíte dostat všechen plyn z místnosti pryč. Aktivujte a zmáčkněte zelenou, červenou a modrou. Plyn máte pryč a můžete vstoupit do místnosti. V animaci Vám dá zaměstnanec kartu.

Po animaci ho prohledejte a seberte mu "SMALL KEY". Při odchodu Vás napadne velociraptor, takže ho klidně zabijte. Teď se musíte dostat do knihovny (LIBRARY ROOM), která je kousek od dveří - tam, kde jste našli 2x vylepšení k pistoli. V místnosti přistupte k počítači na stěně a aktivujteho kartou "B1 KEY CHIP". Napište kód "3695". Teď tady máme malou hru - musíte složit kostky tak, aby vypadaly jako na malém obrázku vlevo. Až se Vám to podaří dostanete kartu, kterou otevřete schránku, která se Vám u kázala v animaci. Přistupte ke skříňce a použijte kartu, kterou Vám nabídl počítač. Otevřte skříňku a vemte si kartu s písmenem "R". Přečtěte si vzkaz, ve kterém se dozvíte o tajné laboratoři. Teď se musíte dostat do počítačové místnosti a zde na stěně na velkém počítači musíte aktivovat karty "R a L". Karty se používají ve dvou kontaktech vedle počítače. Použijte kartu "L". Za chvíli Vám přijde pomoct Gail. Otevřou se Vám dveře a vy na ně použijte kartu "E" a napište "ENERGY". Vejděte dovnitř a po krátké animaci seberte zdraví a přečtěte si zprávu, která pojednává o pokusech se Třetí Energií. Po odchodu z místnosti vypadne energie a Vám se zablokují všechny dveře. Teď se dejte doprava a naproti červené krabičce jsou dvě skříňky. Na tu blíže ke dveřím použijte šroubovák který jste našli v červené krabičce. A budeme hrát další malou hru. Tentokrát musíte složit obrazec ze tří částí. Až se Vám to podaří, tak v animaci Vám počítač zase dá vybrat možnost, jak pokračovat dál - vyberte první možnost.

Odejděte z místnosti a po cestě zabijte všechno, co se Vám připlete do cesty. Musíte se dostat do místnosti s výtahem. Tentokrát nechoďte do výtahu, ale projděte velkou bránou, kde byla před tím mříž. Vejděte do jediných možných dveří a dostaňte se tam, kde jste přehazovali bedny jeřábem. Po krátké animaci Vám mapa ukáže, že se máte dostat do počítačové místnosti na prvnim podlaží. Dostanete se tam přes dveře od druhého generátoru. Až příjdete do počítačové místnosti, vejděte do výtahu a sjeďte dolů. V místnosti otevřte plugem červenou skříňku a vyzbrojte se náboji. Běžte k druhým dveřím a u nich vyjměte ze skříňky "ANTENNA KEY". Vyjděte na terasu a běžte až na konec. Otevřte dveře Antenna Room. Uvnitř použijte na tlačítko Antenna Key. V animaci uvidíte, jak se otevírá anténa. Po skončení otevírání antény odejděte z místnosti. Jakmile se ocitnete na terase, zavřou se veškeré dveře a napadne Vás Tyranosaurus. Vy musíte utíkat zpátky přes celou terasu a u dveří se musíte otočit a po Tyranosaurov i střílet. Za chvíli se Vám dveře otevřou a Vy vejděte dovnitř. Tam po krátké animaci se dozvíte, že máte jít na zahradu.

Až se tam dostanete, rychle oběhněte trávník a běžte k velkým plechovým dveřím. Otevřte je a ocitnete se na úzké cestičce obehnané betonovým plotem. Dojděte až na konec, postřílejte vše na Vaší cestě a na konci chodby vstupte do malých dveří. Ocitnete se ve skladišti. Vylezte na žebřík a jděte na konec ochozu. Tam si vemte náboje a na zpáteční cestě k žebříku se koukejte do skladiště dolů, protože budete muset odstrkovat bedny tak, abyste se dostali dál. Až se Vám to podaří, vstupte do jediných možn ých dveří. Zde v animaci uvidíte jak přilétá vrtulník. Náhle se ale zjeví Tyranosaurus a vrtulník zničí. Vašim úkolem je dostat se ke dveřím výtahu. Oběhněte vrtulník a přistupte k malým pootevřeným dveřím. Ale John Vám řekne, že výtah není ještě aktivován. Teď musíte utíkat kolem vrtulníku do té doby, než John vystřelí z pistole. Potom můžete do výtahu vstoupit. Výtah se ale v půli cesty zastaví. Vyjděte ven a utíkejte chodbou. Zahněte doprava a pokračujte cestou dál. V půli cesty je výklenek a v n ěm dveře. Otevřte je, obejděte regál, vezměte si kartu "C.O.PASS" a hlavně si přečtěte zprávu. Je nutná, bez ní nerozjedete druhý výtah. Po přečtení opusťte místnost a dejte se doprava.

Na konci chodby vejděte do velkých dveří. Výtah Vás vyveze na známe místo k obřímu výtahu. V animaci s nim sjedete do sekce "B3". Po otevření velikých vrat jěště uvidíte, že potřebujete sehnat cívku do generátoru. Dejte se doleva až k malým dveřím. Vejděte a v malé místnosti seberte zdravou cívku. Doneste jí Johnovi. Poděkuje Vám a v animaci uvidíte, jak naběhnul generátor. John se rozběhne a Vy jděte za ním. Než vstoupíte do dveří, seberte náboje. Vstupte do dveří. Tato místnost je sejfovací. Seber te náboje, kartu "B3 CRANE CARD2" a po odstrčení regálu i plug. Jest-li máte málo nábojů, otevřte červený box. Přistupte k Johnovi a seberte kartu "B3 CRANE CARD1". Nezapomeňte si přečíst vzkaz, tento ale není tak důležitý k dalšímu postupu. Přistupte k druhým dveřím a než otevřete, doporučuji si pořádně nabít zbraně. Po vstupu do místnosti jděte pořád rovně a seberte zdraví. Teď popojděte kousek a uvidíte animaci jak Vás napadne Dino a přetrhne nad Vámi řetězy. Zase musíte mačkat "D,V a MEZERNÍK". Až se zachráníte, začněte okolo sebe střílet, protože tyto potvory jsou nebezpečné. Po jejich zlikvidování vstupte do velkých plechových dveří. Zabijte vše a seberte klíč "C.O.AREA KEY" a kartu "B3 CRANE CARD3". Odejděte z místnosti a hned vedle dveří vylezte na žebřík. Kousek popojděte a vylezte na druhý žebřík. Zde použijte všechny 3 karty "B3 CRANE CARD". Teď musíte jeřábem přendat velké mašiny tak abyste se dostali k mrtvému, který má u sebe kartu. Až se Vám to podaří, dojděte k mrtvému a vemte si kartu s označením "W". Teď běžte zpátky do místnosti kde je John a opačnými dveřmi opusťte místnost.

Venku běžte doprava přes svítící nápis B3 a dále běžte doprava kolem cívek generátoru a musíte se octnout u větších dveří. Otevřte je klíčem "C.O.AREA". Doporučuji si nabít a všechno postřílet. Jedinou možnou cestou pokračujte dál až k dalším dveřím. Otevřte je a mějte stále nabito. Vejdete do malé místnůstky a zde prohledejte mrtvolu, která má u sebe plug. Klikněte na zelenou mapu, aby se Vám dostala do evidence a hned vedle ní jsou dveře do kterých vstupte. Zabijte vše, zahněte doprava a po malých schůdcích vyjděte nahoru. Zde je starý známý velociraptor, takže ho zlikvidujte a vstupte do dveří. Tato místnost je opět sejvovací. Jakmile projdete okolo detektoru zbraní, spustí se alarm. Musíte vejít do místnosti k pultům, které svítí červeně a deaktivovat systém. V místnosti seberte kartu s označením "S" a u mrtvoly najděte chip "B2 KEY CHIP1". Opusťte místnost a vyjděte ven.

Uvidíte spadlý plech od ventilace, takže vylezte nahoru. Až objevíte druhý otvor, slezte dolů a dejte se rovně. Uvidíte kartu, ale jakmile k ní přistoupíte, napadne Vás ještěr. Zabijte ho a vemte si kartu s označením "KEY CARD Lv.C." a otevřte dveře, které jsou poblíž Vás. Uvnitř seberte kartu s písmenem "W" a přečtěte si vzkaz je totiž dost důležitý. Pojednává o tom z čeho budete skládat Hlavní Generátor. Vyjděte z místnosti ven a dejte se doleva. Na konci chodby zabijte ještěra a otevřte dveře. Uvnitř potkáte Gaila ale ten hned odejde. Z regálu s nářadím vemte plug a za rohem vemte zdraví. Přečtěte si vzkaz a dozv íte se že Dr.KIRK udělal v experimentu chybu a pokus se nezdařil. Teď vyjděte z místnosti a vylezte zpátky do ventilace. Projděte jí a slezte dolů. Jděte za roh a sejděte schůdky. Tady Vám John vysílačkou řekne, že deaktivoval sensory, což se Vám ukáže i v animaci. Deaktivujte je a z bedničky si vemte plug.

Teď se otočte a jděte do místnosti se zelenou mapou. Jděte přímo až ke dveřím u kterých je nápis PORT. Zde použijte karty s označením "W" a napište kód "WATER WAY". Uvnitř místnosti prohledejte mrtvolu a získáte plug.Dále vemte chip "B2 KEY CHIP2. V animaci se dozvíte že máte jít k velkému výtahu. Je to tam, kde jste v sekci B3 přinesli Johnovi baterku do generátoru. Při odchodu si uložte hru a vydejte se směrem k výtahu. Přijďte až k výtahu a v animaci uvidíte, jak zabije elektrika Tyranosaura. Mus íte vyjmout z generátoru baterii a dát jí na místo, odkud jste jí před tim vzali. A stejným postupem jí tam zase vraťte. Nastavte cívky "červená, modrá, zelená a bílá" a pákama aktivujte druhý generátor. Ještě nezapomeňte v této místnosti odstrčit regál a vzít si náboje. Teď vyjděte ven a vstupte do velkého výtahu. Jsou tam tři mrtví, takže je prohledejte a získáte plug, kartu "PORT CARD KEY" a kartu s písmenem "D". Teď se musíte vrátit k Johnovi a tem Vám otevře dveře od přístavu. Bude tu delší ani mace, v které se dozvíte, že důsledkem experimentu nemůžete touto cestou pokračovat dál. Po animaci nezapomeňte vzít kartu s označením "S". Teď jděte ven a musíte se dostat do místnosti, kde je detektor zbraní. Jsou tam totiž dveře, na které použijete karty právě s označením "S". Zadejte kód "STABILIZER". Otevřte a pokračujte úzkou chodbou dál k dalším dveřím. Otevřte a jděte rovně. Otevřte si další dveře a jsme na známé chodbě. Dejte se doleva. Až dojdete k sensorům, deaktivujte je a před dveřmi se berte zdraví. Vstupte dovnitř, zabijte ještěra. Z bedny vemte plug a ze stolu kartu s označením "D". Teď opusťte místnost a jděte tam, odkud jste přišli. Na konci chodby zahněte doleva a tam aktivujte kartu s označením "D".

Jako kód napište "DOCTOR KIRK". Teď se musíte vrátit do místnosti, kde jste deaktivovali detektor zbraní. Vstupte do místnosti a na stěně je velká obrazovka a vedle ní jsou na každé straně dva sloty na chip karty. Takže použijte obě karty "B2 KEY CHIP" a přistupte k obrazovce. Ak tivujte jí a zadejte číselný kód "0392". Proběhne nová magnetizace karet ale než k tomu dojde, budete muset složit kostky tak, aby červené byli dole a bílé nahoře. Až se Vám to podaří dostanete karty zpátky. Teď se musíte dostat do místnosti kde jste použili karty s označením "D". V uličce je krabička ze slotem na kartu "B2 KEY CHIP2" a tu právě použijte. Otevřou se dveře a u dalšího slotu použijte kartu "B2 KEY CHIP1. Otevřou se další dveře a vstoupíte k hlavnímu generátoru.

Seberte ze země zdraví a pokračujte uličkou dál. Až dojdete k svítícímu panelu, tak ho aktivujte. Vysune se most který vede k počítačům. Tam ale zatím nechoďte. Jděte dál a otevřte dveře. Nescházejte dolů po schodech, ale běžte rovně. Zahněte doleva, minete výtah a zase doleva a vstupte do dveří. Minete zraněnou ženu a přistupte k obrazovce. Aktivujte jí a čeká nás další hlavolam. Až se Vám ho podaří vyluštit, vyjděte znovu ven a přímo naproti aktivujte simulaci generátoru. Nezapomeňte si přečíst zp rávu, je velice důležitá a je o tom, jak aktivovat celý generátor. Po simulaci generátoru uslyšíte střelbu. Vraťte se ke zraněné ženě, která už bude mrtvá. Sejměte jí otisky a přečtěte si zprávu. Nezapomeňte prohledat ženu a u ní najdete papírek s číslem "1281". V animaci poběžíte za doktorem Kirkem. Jak skončí animace, pokračujte v pronásledování. Budete napadeni doktorem Kirkem, ale Gail Vás zachrání. Po dlouhé animaci máte zase možnost vybrat si, jak pokračovat dál. Tentokrát si vyberte možnost d ruhou. V animaci Vám dá Doktor Kirk kartu s označením "KEY CARD Lv.A." a ještě dostanete "PLANNING DISC". Nezapomeňte si přečíst zprávu, pojednává o součástkách do generátoru.

Vejděte do místnosti, kam odešel Gail a uvnitř seberte zdraví a přečtěte si zprávu. Pojednává o Třetí Energii jako o nebezpečné zbrani. Teď se musíte dostat do místnosti, kde jste deaktivovali sensor na zbraně. Vstupte do místnosti, přejděte k počítači a použijte "ID CARD" a napište číselný kód "78814". Všechno potvrďte a dostanete kartu Edwarda Kirka. Teď se musíte dostat do dveří s písmenem "A". Dveře jsou v uličce, kde jste použili karty s písmenem D. Vstupte a u stěny odsuňte skříň. Vemte si plu g a klikněte na modré světýlko. Po krátké animaci zjistíte, že Vás čeká hlavolam, ale tentokrát hudební. Poslechněte si tóny a přistupte k počítači. Použijte "PLANNING DISC" a jeďte po číslicích "3,6,7,2,0, a 4". Tím dostanete první dvě součástky, které se použijí u generátoru. Opusťte místnost, dejte se doprava a zase doprava a chodbičkou dojděte až na konec, kde jsou dveře. Otevřte je a zabijte dva ještěry. Dejte se doprava až přijdete k boxům. U nich otevřte dveře. Uvnitř zabijte ještěra a přistu pte k počítači na zdi. Aktivujte ho "KEY CARD Lv.A." A máme tady další hlavolam, musíte si pamatovat písmena, jak jdou za sebou a ta potom napsat a takhle všechno čtyřikrát opakovat. Potom se Vám otevřou tajné dveře, ale do nich vstoupíte až aktivujete Hlavní Generátor.

Teď vyjděte na chodbu a celou jí přejděte a na konci otevřte dveře. V místnosti jděte k malému počítači na zdi, je u něj skleněná vitrína. Zadejte číselný kód "1281" a dostanete vylepšení k opakovačce. Otočte se doprava a přejděte k počítačům u skleněných dveří. U nich otevřte dveře. Obejděte celou místnost a u malé skleněné vitrínky použijte "PLANNING DISC" a dostanete třetí část ke generátoru. Opusťte místnost a odejděte zpátky na chodbu. Běžte kousek rovně a zahněte doleva a na konci chodby otevř te dveře. Běžte rovně a na konci je počítač. Aktivujte ho "PLANNING DISCEM". Zadejte kód "0367" a vemte si čtvrtou část ke generátoru. Přejděte celou místnost až k velkému počítači a aktivujte ho "PLANNING DISCEM". Zadejte kód "0204". Seberte poslední dvě části ke generátoru.

Teď se vraťte do místnosti kde jste našli třetí část ke generátoru. Zase jí celou obejděte, tentokrát se nezastavujte u malé skleněné vitríny, ale popojděte o kousek dál. Musíte se dostat k velké mašině, která Vám spojí šest částí na dvě. Aktivujte ho částí "CORE PARTS 1" a teď budete muset šikovně natáčet části tak, aby se spojily. Až se Vám to podaří, dostanete dvě časti a to "STABILIZER a INITIALIZER" a tyto dvě součástky použijte u generátoru. Takže odejděte z místnosti a jděte až k Hlavnímu Gen erátoru. Ten zatím minete a otevřte dveře do další sekce. Teď běžte k počítači, kde jste aktivovali zkušební rozjezd. Potvrďte to a aktivujete si skříňky u generátoru. Nyní se kousek vraťte a sejděte po schodech dolů. Celé to obejděte a seberte kartu "KEY CARD Lv.B". Vyjděte po schodech nahoru a můžete jít ke generátoru. Vejděte na můstek, který jste si na začátku aktivovali a na konci otevřte skříňku a do ní vložte "STABILIZER". Teď přistupte k počítači a aktivujte generátor. Vraťte se na ochoz a j děte ke dvěma dveřím, do nich ale nevcházejte a dejte se doprava a za chvilku jste u malého výtahu. Sjeďte dolů, jděte kousek rovně, přejděte můstek a za chvíli jste u druhé skříňky. Vložte "INITIALIZER" a popojděte kousek dál a aktivujte celý generátor. Vraťte se k výtahu, vyjeďte nahoru a musíte jít zpátky kde jste vložili Stabilizer. Znovu aktivujte počítač a generátor se rozběhne, což uvidíte i v animaci.

Po animaci běžte do knihovny Dr.KIRKA. Ta probíhá celá v animaci a Gail Vám dá Detektor pohybu. V další animaci Vám nabídne počítač jak pokračovat dál. Vyberte možnost první. Vyjděte ze dveří, kterými odešel Gail. Jděte přímo naproti přes celou místnůstku a otevřte dveře. Zabijte dva ještěry a jděte přes celou chodbu a na konci otevřte dveře. Uvnitř aktivujte pojízdný jeřáb, který Vás odveze na druhou stranu. Na druhé straně jděte přímo a otevřte velké železné dveře. Za dveřmi jděte doprava a otevřt e druhé velké dveře. Za dveřmi zabijte ještěra, jděte opět doprava a otevřte jediné možné dveře. V animaci odvedete Dr.KIRKA a GAILA k vrtulníku. Po animaci si vemte náboje, které jsou u vrtulníku. Těmito náboji si nabijte zbraň, protože budou velice důležité. Projděte kolem vrtulníku a malými dveřmi opusťte tento prostor. Nyní bude probíhat animace v které uvidíte, jak na Vás útočí Tyranosaurus. Těsně po animaci začněte ze všech sil střílet a pokuste se ho zabít. Pak bude následovat už jen závěrečn á animace, hezky si jí vychutnejte a těšte se na druhý díl !!

Súvisiace hry: Dino Crisis 2Diskusia Príspevkov: 3 Hodnotenie
779 hlasov

100
60
20

80
40
0
51
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |