HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19353
5452
5063
1426
1599
7090
5293
11017
1687

Online 35869 uživatelů

Návody > Driver


Zobrazení:34035

MISE 1: THE BANK JOB

Vaše první nasazení do akce. Jedná se o relativně snadnou misi, ve které budete mít za úkol vyzvednout pár chlapíků, kteří se zrovna vracejí z nákupu v místní bance. Stačí se držet zobrazovaného směru (na sever) a brzy dorazíte k oné inkriminované bance, kde naložíte gang zlodějů a odvezete je na místo určení (červenou šipkou). Cestou dávejte pozor na policajty a hlavně na to, aby se v cílové lokaci žádný policejní vůz nenacházel, protože by v tomto případě členové gangu odmítali z pochopitelných důvodů vystoupit a mise by byla ztracena. A to přece nechcete.

MISE 2: HIDE THE EVIDENCE

Každej polda na ulici vám teď bude v patách, protože nějakej trouba na vás prásknut jisté kompromitující informace. Musíte najít chlapíka jménem Phil Mitchell, aby za vás vykonal potřebnou práci. Naštěstí bydlí kousek od vaší pozice v "North Bal Harbouru". Ve skutečnosti je to na druhé straně města. Cokoliv uděláte, nepouštějte se ulicí "Tuttle Causeway ", protože by se tam na vás poldové pěkně nalepili. Snažte se dostat do doků a za každou cenu se zbavte všech těch závěsů, dokud je čas, protože to v závěru půjde velice těžko.

MISE 3: TICCO'S RIDE

Ticco má pro vás práci. Evidentně mu nějaký týpek dluží prachy a Ticco je chce zpátky. Vaším úkolem bude lokalizovat Ticcův bordel a odválet se směrem ke "Coral Gables" lokaci. Vyvarujte se kontaktu s policajty, Ticco je nemá rád.

MISE 4: CASE FOR A KEY

Nyní vás očekává choulostivá mise dělící se na několik částí, ve kterých váš vůz dostane pořádně zabrat. Snažte se splnit první sekci s co nejmenším poškozením to půjde. Úspěšnost v dalších fázích bude záviset na tom, jak jste si vedli v té první a kolik poldů se vám podařilo na sebe nabalit. Počítejte s tím, že vás na mostě na "Dodge Island" bude očekávat zátaras, který bez škrábnutí velmi těžko prorazíte. Takže, nejprve si to zamiřte na "South Miami Beach" a vyzvedněte klíč, poté to vezměte zpátky napříč zálivem k druhému naložení v přístavu. Touto dobou se již na vás patrně napojila kopa otravných poldů, tak se jich pokuste zbavit. Až to bude v klidu, zamiřte na "Dodge Island", kde mise končí.

MISE 5: THE CLEAN UP

Základním problémem v této misi bude vyhýbání se dotěrné policii. Nějaký hlupák nechal své auto před domem policejního komisaře a váš úkol bude tento vůz odvést do bezpečí. Použijte čtyřproudou dálnici, abyste se vrátili zpět do malé garáže na východ od centra Miami.

MISE 6: TANNER MEETS RUFUS

Čeká vás jedna z prostších misí hry. Stačí rychle projet MacArturovou ulicí a spojit se s Rufusem na východě "Miami Beach". Hlavně dávejte pozor, aby se na vás nepověsili poldové, protože byste tím Rufuse moc nepotěšili a znamenalo by to opakování mise.

MISE 7: BUST OUT JEAN-PAUL

Počítejte s tím, že se v této misi patrně chvilku zdržíte (tedy samozřejmě pouze v případě, že vás nepodpoří vaše šťastné ponožky). Terčem snažení je dodávka převážející vězně. Chce to předvést bleskovou akci, vybourat dodávku a naložit v ten okamžik uprchlého trestance. Problém je hlavně v tom, že řidiči těchto vozů jsou většinou tvrďáci a budete muset být sakra rychlí, abyste je sundali. Nejlepší je nahnat je do úzké ulice typu MacArthur, kde se dá velice snadno před povědět jejich následující akt a hlavně příjemně využijete mantinelů jako nárazníků mezi vámi a nebohým vozem.

MISE 8: PAYBACK

Vypadá to na libý zvuk vyděračství v nedělní odpoledne. Tato mise působí na první pohled komplikovaněji, než jaká ve skutečně je. Vyražte do ulic a "ukliďte" pět kaváren patřících Alexovi Bomperinimu, který získal pocit, že již déle nepotřebuje vaši "ochranu". Jeho restaurace naleznete velice snadno, budete-li sledovat mapu a radar. Pár jich objevíte v centru města, jednu v lokaci "Downtown", další v "Coral Gables" a poslední se schovává v "Coconut Grove" lokaci. Po prvním zaparkování v kavárně zkuste ještě další výpad, při kterém zničíte větší část vybavení, čímž získáte více bonusových vteřin.

MISE 9: SUPERFLY DRIVE

Těší se na vás docela tuhá mise, utáhněte si pásy! Obzvláště pokud zvolíte špatnou cestu. Lákavá se bude zdát ta kratší a rychlejší přes "Tuttle Causeway" po druhé straně zátoky. Problémem této cesty ale je, že poldové s ní tak trošku počítají a nachystali si na vás celou řadu nepříjemných zátarasů. Tímto způsobem pochopitelně není vyloučené misi dokončit, ale docela se zapotíte. Lepší je zvolit širší cestu, která vám zaručí sice zdlouhavé, ale zato snadné a téměř jisté vítězství. Volba je tedy pouze na vás.

MISE 10: A SHIPMENT'S COMING IN

Tohle bude pro změnu zase jedna relativně snadná záležitost, přestože opět budete muset protahovat svůj vůz skrze úzké uličky vedoucí na "Dodge Island". Naštěstí se o vás poldové nebudou moc zajímat, čili natočte motor na plné obrátky a projeďte bleskově "Causeway" třídu, dokud si vás nikdo nevšímá. Pokud budete dostatečně rychlí, nesetkáte se na cestě s žádnými zátarasy a měli byste se do cíle dostat hladce. Na ostrově stačí "rozrazit" krabice se zásilkou a upalovat stejnou cestou zpět.

MISE 11: BAIT FOR A TRAP

Zde si užijete docela dost legrace s přesným časováním. Vaším cílem bude se dostat alespoň do vzdálené lokace "Bal Harbour" v tak krátkém čase, jak to bude jen možné. Opět pojede skrze tradiční MacArthurovu třídu - může to být sice delší, ale mělo by to zabránit silničním zácpám v podobě policajtů. Na místě to napalte do zadku černého vozu, čímž ho poštvete proti sobě. Uhánějte podél pobřeží a dávejte pozor na to, aby vás neztratil. Jakmile dosáhnete Miami pobřeží, následujte červenou šipku a pak už jen sledujte smutnou nehodu, při které se rozbije baseballová pálka o chlapíkovu nešťastnou hlavu. Smutný to konec někoho, kdo se vás snažil dostat.

MISE 12: TAKE OUT DI'ANGI'S CAR

Očekává vás další snadný úkol, ve kterém budete muset uklidit z cesty protivníkovo auto. Podstata je ale v tom, že tento řidič je mnohem zkušenější, nežli onen chudák v předchozím případě. Ovšem myslím, že tak zkušení řidiči, jak v tuto chvíli již určitě budete vy, ani s tímto chlapíkem nebudou mít vážné problémy. Až jeho vůz poletí vzduchem, bude již patrně příliš pozdě na jakoukoliv mírovou cestu.

MISE 13: THE INFORMANT

Docela zákeřná mise, hlavně díky záři vody rozprostírající se na silnicích. S deštěm mlaskajícím ve všech částech města a policajty v zádech si užijete poctivý kus legrace. Vaším cílem v tomto deštivém dni bude sledování vlaku, což nebude nic složitého. Po kratší jízdě vlak zastaví a červená šipka vám ukáže, kde přesně zastavit, abyste naložili důležitého informátora. Tím vaše putování ulicemi Miami končí, připravte se na San Francisco.

MISE 14: THE CASINO JOB

Těší se na vás další z relativně snadných misí, čili se nemusíte ani připoutávat. Nejprve si to zamiřte do kasina umístěného na jih od "Nob Hill" lokace. Vyzvedněte nějaké kukly a jeďte do skladiště v jižním "Downtownu". Dávejte pozor na poldy, kteří jsou v tomto městě na trošku vyšší úrovni nežli v Miami, a hlavně na komplikovanější systém městských silnic a silniček (spousta nevhodně nastražených slepých uliček a tramvaj k tomu). Cestou do skladiště si užijete dlouhé vyhlídkové jízdy, ale nemějte strach, přehlédnout červenou šipku označující cílovou budovu je zhola nemožné. Ovšem jak se do skladu dostanete, je věc druhá. Vjezd naleznete na jižní straně, kde projedete skrze krabice a vydáte se ve směru hodinových ručiček kolem budovy a pak? Netřeba dalších komentářů.

MISE 15: THE BRIEFCASE

Ještě předtím, než se setkáte se "svým" mužem, budete muset lokalizovat tři místa. První je "Levy's", kteroužto lokaci naleznete v "Downtown" části mapy. Druhou zastávkou bude lihový obchůdek v "Nob Hillu" a třetí návštěva v "Russian Hill" části San Francisca. Na červených šipkách nezastavujte, stačí skrze ně proletět rychlostí blesku a úkol bude splněn. Maupina naleznete v lokaci "Presidio", což se zároveň bude hodit pro druhou část mise. Nezapomeňte se pokochat cestou přes známý "Golden Gate Bridge".

MISE 16: GUNS IN THE TRUNK

A máme tu další jednoduchou "zásilkovou" akci. Jeďte k "Fisherman's Wharfovi", vyzvedněte balíček s brokovnicemi a odvezte je k Jimmymu. Tak jako vždy se vyvarujte zbytečných kontaktů s policisty, protože to poslední, čím byste je potěšili, je plný kufr munice a zbraní (respektive policajty možná ano, ale svého šéfa určitě ne). S časem nebudete mít problémy, takže se nebojte případně chvilku počkat, než si to poldové nevědomky projedou kolem vás.

MISE 17: VISIT TO THE MAIL

Nasměrujte si to do obchodního centra za rychlou demoliční a čórkařskou prací. Precizně naplánované časování je velmi důležité, zejména při útěku. Jakmile se prokoušete ven, připravte se na docela dlouhou cestu domů, při které si dávejte hlavně pozor na poškození svého vozu. Počítejte s tím, že téměř po celou dobu vám bude v patách rozezlená tlupa policajtů. Snažte se využívat tramvají jako návnad, do kterých se i ten nejzručnější zástupce zákona nakonec chytí.

MISE 18: TAXI!

Ze všech jednoduchých misí ve hře se bez větších komplikací stane ta osmnáctá králem. Dostanete do vozu jednoho protivného chlapíka, kterého budete muset "trošku" postrašit. Nyní máte možnost předvést své řidičské umění, aby si týpek přidělal něco do kalhot. Naučte ho třeba, jak se dělá taková třistašedesátka, nebo si dejte trošku agresivnější honičku s policií a uvidíte, že začne nakonec mluvit, ale určitě si ucpěte nosy.

MISE 19: IN THE PICKUP

Připravte se na pořádnou kopu legrace, protože nějaký vtipálek po vás chce, abyste převezli silně explozivní náklad přes město. V této misi platí jako v žádné jiné zvýšená obezřetnost. Prostě nemůžete tradičně laškovat s policisty, protože stačí trocha neopatrnosti a váš náklad, včetně vašeho vozu, poletí vzduchem a my vám garantujeme, že to bude hodně vysoko.

MISE 20: COSY TO THE CHOPPER

Nejprve vyzvedněte Cosyho, což vzhledem k tomu, že je v podstatě za rohem, nebude velký problém. Ovšem další část mise bude patrně z časových důvodů trošku zákeřnější. Cesta k přistávací ploše je vcelku dlouhá a vlhká silnice rovněž nebude obnášet nic moc příjemného. Budete se muset naučit ostře řezat zatáčky a nespouštět oči ze stopek. Policajti se naštěstí nebudou moc plést do cesty, takže je pusťte z hlavy (možná v závěru mise začnou tropit problémy).

MISE 21:THE CHINATOWN PICKUP

První "vyzvedávka" je relativně snadná, ale přesto prošlápněte pedály, abyste se nakonec dostali rychle do severní části "Downtownu". Zde vyzvedněte zásilku před pawn shopem a převezte ji celou tu dálku zpátky do "Russian Hill" a "Chinatown" lokace města. Jako vždy se vyvarujte kontaktu s policií, pak by to mělo jít hladce.

MISE 22: THE MERCY MISSION

Mojo se dostal do vážných problémů a vypadá to, že věc zůstane klasicky na Tannerovi, aby ho z toho opět vysekal. Připravte se na honičku za třemi telefony s docela těsným časovým limitem. Nejprve se odvalte na severní konec "Downtownu", druhý očekávejte na dalekém jihu rovněž v "Downtownu" a nakonec zajeďte zpátky do "Nob Hill" části města a vyzvedněte zuboženého Moja. Kořenem této mise je rychlost a bezpečná jízda, pokud dodržíte tyto předpoklady, vše půjde velice hladce.

MISE 23: THE SETUP

Prvním problémem, na který v této misi narazíte, bude velice špatné počasí, které se hravě postará o nadstandardní tanec vašeho vozu. Dostaňte se do mnohopodlažního parkoviště v "Downtownu" a vezměte to přímo nahoru. Patrně si všimnete, že vám kola budou solidně podkluzovat, přestože zde je již úplné sucho a za tu dobu by mohly být suché i vaše pneumatiky. Váš cíl se nachází na samotném vrcholu baráku, ale brzy narazíte na hordu policajtů brousící si na vás zuby. Zkuste to nějak zařídit, ale vězte, že máte v patách snad celý policejní sbor San Franciska.

MISSION 24: THE HYDE STREET PICKUP

Taková malá obdoba taxíkářské mise z Miami. Stačí, abyste naložili chlapíka vystupujícího z tramvaje v ulici "Hyde", a jistě vás už nepřekvapí nabuzená kupa policajtů, která se vám v tom bude snažit zabránit.

MISE 25: STEAL A COP CAR

Z jistého nezákonného zdroje se vám podařilo získat policejní vůz (taková malá delikátní záležitost). Za úkol nemáte nic komplikovanějšího než ho ve slušném stavu dopravit na místo určení označené na mapě. Jedná se o uvítací misi do Města Andělů, takže nepočítejte s něčím tuhým a nezapomeňte občas houknout sirénou na protivné řidiče.

MISE 26: TANNER AND SLATER

Čeká vás další poměřování sil s docela vytvrdlým protivníkem. Slater není žádný salát, takže počítejte v této misi s menším zdržením. Jediné, co vám můžu doporučit, je být prostě lepší než on, jinak to nejde.

MISE 27: LUCKY TO THE DOC'S

Jeden váš kámoš má nemalé problémy. Kdosi ho na ulici střelil do nohy a vaším úkolem bude rychle ho dopravit do nemocnice. Sídlo gangu naleznete v jižní části města a času je velice málo, čili se zbytečně nezdržujte na pokecu s policajty, jinak vám ten chudák vykrvácí.

MISE 28: THE CHASE

Vypadá to na další misi složenou převážně z horkých honiček v ulicích Los Angeles, ve kterých budete pronásledovat mistra mafiósu Duvala. Ovšem vaší zásadní výhodou v této části hry je, že vždy velice snadno zjistíte, jakým směrem vaše oběť prchá. Podívejte se do mapy k lokaci "LAX", kde si povšimněte uličky směřující k letišti, přímo zrozené k takové nešťastné nehodě, co říkáte?

MISE 29: MAYA

Mise zplozená přímo z análů filmu Pulp Fiction. První část mise je velice prostá, stačí jet, co nejrychleji to jde, a nezískat za sebe žádný závěs. S Mayou v sedadle uhánějte do označené nemocnice a zapomeňte na to, že existuje něco jako červená na křižovatce. Času budete mít velice málo a policajti by způsobovali jenom zbytečné trable, tak je neberte.

MISE 30: THE MADDOX HIT

Hned zpočátku vyzvedněte jednotlivé členy přepadové skupiny. Sice jsou rozházení do všech koutů města, ale neměl by to být problém, jen se snažte co nejméně hazardovat a likvidovat svůj vůz. Jakmile je budete mít všechny pod kapotou, jeďte do cílového obchodu a na střechu. V druhé části mise zavezte tým do ulice "Sunset Boulevard", přímo do divadla. Po efektní přestřelce budete mít zase jednou v zádech celý policejní sbor, takže upalujte, co to dá, do bezpečí.

MISE 31: LUCKY TO THE CRIB

Opět budete muset nejprve posbírat jednotlivé členy skupiny poházené skoro po celém městě a překvapivě zase tahat Luckyho z malérů. Po vyzvednutí posledního člena týmu budete mít pouze minutu na to, abyste dorazili na místo určení, jinak klíčový chlápek chytne jednu kulku do hlavy a konec mise na sebe nenechá dlouho čekat. Hlavně si dávejte pozor na policajty, aby vás nezmerčili, protože v závěru mise nebudete mít čas na to, abyste se jich zbavili.

MISE 32: THE BEVERLEY HILLS G ETAWAY

Máte před sebou ,prázdniny" v krásném, bohatstvím těch největších snobů planety vyzdobeném Beverly Hills. V první sekci si hned povšimnete, že jakékoliv dopravní přestupky hned znamenají policejní závěs za vás vůz. Náplň mise je velice prostá, opět budete muset někoho kamsi převést a času bude velice málo. Jen nebuďte překvapeni, že si na vás v Santa Monice počíhá celý kordon policajtů.

MISE 33: THE TEST RUN

Přestože se jedná o závěrečnou misi v Los Angeles, bude až směšně jednoduchá. Jeďte na plný motor z jedné části města do druhé a vyzvedněte zásilku. Na další místo určení jeďte buďto přes centrum, nebo to vezměte přes "Santa Monica" dálnici. Problém je pouze v tom, že je LA obrovské město a času není nazbyt, ale pokud zvolíte správnou cestu, cíl naleznete v severozápadním rohu města.

MISE 34: THE GRAND CENTRÁL STATION SWITCH

První věc v New Yorku nebude komplikovaná, spíše se jedná o dlouhou poznávací cestu po vlhkých ulicích město. Svůj kontakt potkáte před budovou připomínající radnici a budete ho muset zavést na vzdálený jihovýchodní blok města. Času je docela dost i na cestu zpátky, jen policajti a zlí chlápkové trošku přitvrdili, takže to po této stránce bude ostřejší nežli v LA.

MISE 35: LUTHER' S HEAP OF JUNK

Připravte se na relativně nudnou misi, ve které dostanete k dispozici lehce v rozsekané auto. Stačí dvakrát neopatrně vyjet z ulice a mise je skončena, čili řiďte velmi, ale velmi opatrně. Pojedete ze severní části města až do vzdálené lokace "East River" na malinkatý ostrůvek. Sice máte před sebou dlouhou cestu, ale není zde žádný časový limit, takže policajty klidně objíždějte velkým obloukem.

MISE 36: THE ACCIDENT

Připoutejte se ve svém policejním voze a vyražte na sledovačku Grangera. Uvidíte ho zdrhat před vjezdem, kde se nenápadně schováváte, čili udeřte v pravý okamžik. Naštěstí jeho vůz není moc odolný, čili pár dobře mířených nárazů ho snadno vyřadí ze hry. Rovněž není moc mazaný chlapec a předpovědět jeho budoucí kroky je v podstatě hračka, takže další prosím.

MISE 37: THE RESCUE

Vaše další práce bude zahrnovat osvobození jistého týpka z rukou proradných policistů. Jistě nemusím podotýkat, že policajti nemají rádi, když jim někdo krade vězně, čili počítejte s docela slušnou legrací. V první fázi mise si dávejte velký pozor na závěsy, protože byste se jich později nezbavili. S chlápkem v zadní části vozu pořádně prošlápněte pedál, protože půjde do tuhého. Jakmile se dostanete na dálnici, snažte se na jejím konci mít méně nežli poloviční poškození, protože byste to dále nedotáhli.

MISE 38: TAKE A CAB

Další jednoduchý úkol klepe na dveře vašeho ,taxíku", tedy pokud zvolíte tu správnou cestu. Taxík, který řídíte, je ze zvláštních důvodu velice málo odolný, a stačí pár nešťastných nárazů, a je po všem. Naštěstí mise neobsahuje žádný časový limit, ale i tak radši nepoužívejte Brooklynský most, protože by vás tam mohli čekat nemalé trable.

MISE 39: TRASH GRANDER' S WHEELS

Ani cíl následující mise nebude představovat vážné problémy. Pronásledovanému řidiči stačí několikrát ťuknout z boku do kapoty a ztratí přehled o situaci na silnici. Problémy začnou teprve v okamžiku, kdy se budete snažit prchnout z obklíčení policajtů. Bude to vyžadovat notnou dávku zručnosti, ale nakonec byste se přeci jenom měli dostat do Central parku.

MISE 40: TAKE OUT G. BOYS

Čeká vás další pronásledovačka, která se ovšem díky faktu, že budete muset dostat hned čtyři vozy najednou, projeví jako nad míru komplikovaná záležitost a veškeré řidičské umění přijde v tuto chvíli vhod. Nejlepší způsob, jak se zbavit těchto otravných vozů, obnáší zapojení i okolních struktur do hry (vlastní, vůz se snažte šetřit, jak to půjde, a s podporou policie taky moc nepočítejte).

MISE 41: THE NEGATIVES

A přichází na řadu další pronásledovací akce. Tentokrát budete mít za úkol dostat jednoho vcelku schopného týpka. Docela nepříjemným faktem je skutečně špatné počasí, které vám zápolení rozhodně neusnadní. Snažte se ho dostat co nejdříve, protože čím déle to budete natahovat, tím větší trable vám to způsobí.

MISE 42: RITE OF PASSAGE

Je proklatě obtížná mise. Během čtyř minut budete muset profrčet skoro přes celý NY a řeknu vám na rovinu, vážně to není žádná legrace. Do minuty musíte být na Brooklynském mostě a poté jet na sever, kde nakonec odbočíte na východ. Tato sekce vám dá zabrat patrně ze všech nejvíce. Chce to být sakra rychlí, abyste to stihli všechno ve stanoveném čase.

MISE 43: THE ALI SITUATION

Sprostě jednoduchá mise čeká na gentlemana vašeho formátu. Nakopněte motor a vezměte to přes město do motelu. Za pasažéra dostanete mladou ženu, takže předveďte, co je ve vašich řidičských silách (bohužel to holka neocení a zavezte ji tam, kam bude chtít).

MISE 44: THE PRESIDENT'S RUN

Finální mise je připravena. Předvedete se při záchraně samotného prezidenta ze spárů temného podsvětí a myslím, že jak všichni správně předpokládáte, nebude to nic snadného. Povezete ho ze západní části města do podzemního parkoviště na východě. Ovšem vůz, který vám na tenhle úkol přišili, je extrémně náchylný k rozpadu a jakákoliv neopatrnost se hnedle projeví v technické závadě. Budete muset jednat s celým policejním oddělením (včetně tajných) a ještě navíc s kopou najatých kriminálníků. Hlavně si nezapomeňte vyměnit nervy za nějaké skutečně ocelové, protože jestli všechny předchozí, tak tuhle misi rozhodně nedohrajete napoprvé. Po vítězství shlédněte efektní outro a zkuste udělat taky něco užitečného, třeba kupte své slečně hezkou květinu (protože jste ji patrně v průběhu hraní Drivera trošku zanedbali).

Súvisiace hry: Driver: San Francisco
Driver: Parallel Lines
Driver 3
Driver 2Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
1004 hlasov

100
60
20

80
40
0
55
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |