HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19182
5451
5063
1425
1599
7023
5208
10833
1687

Online 54938 uživatelů

Návody > Lost Planet 2


Zobrazení:5576
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

První díl Lost Planet byl velice úspěšným titulem, takže není divu, že se japonští autoři rozhodli udělat pokračování. Vsadili na zavedený herní systém, na o trochu jiné prostředí a přinesli několik novinek především co se týče kooperativní činnosti. Už nebudete sami, ale bude s vámi postupovat několik spolubojovníků, což vám může mnohé situace ulehčit. I obtížnost hry je celkově o něco nižší.
  • Datové posty vám ukládají herní pozici, doplňují tepelnou energi a vždy přidají 500 jednotek boje.
  • Jednotky boje získáváte za svůj postup ve hře a také díky aktivaci datových postů. Pokud zemřete vy nebo některý z vašich kolegů, odečte se vám 250-500 jednotek boje a znovu se narodíte u posledního datového postu. Pokud vaše jednotky boje klesnou na nulu hra pro vás končí.
  • Své kolegy můžete zásobovat tepelnou energií pokud je stav jejich zdraví kritický. Otočte kolečkem myši a podržte klávesu pro granát. Namiřte na spolubojovníka a pusťte klávesu.


Prolog

Přečtěte si rady na obrazovkách a poté nastupte do bojového robota a následujte ostatní. Po nastoupení do robota ho musíte ještě další klávesou aktivovat. Pokud cestou narazíte na hnízda Akridů, tak zničte v první řadě hnízda a poté vylíhnuté Akridy. Brzy dojdete ke skalní stěně, kde vystupte z robota a přečtěte si informace na dalších obrazovkách. Poté aktivujte datový post (rychle za sebou tiskněte klávesu Použít) a použijte kotvu, abyste se dostali na terasu ve svahu. Takto použijte kotvu ještě několikrát, abyste se dostali až nahoru. Na druhé straně se spusťte ze svahu dolů a pokračujte k budově. Za rohem je několik hnízd Akridů, tak je zničte nejlépe pomocí granátů. Poté jděte k nedalekému porouchanému robotovi a vezměte si z něj těžký kulomet. Pokračujte k velkému Akridovi a pusťte se do něj kulometem. Nejpve mu ustřelte končetiny. Musíte střílet do žlutých kloubů. Poté střílejte do jeho žlutého zadku a nakonec ho tak ustřílíte. Nedaleko po chvíli přistane výsadková loď, ke které jděte.


Epizoda 1 – Návrat na E. D. N.

1.
Jděte vpřed, seberte ze země brokovnici a aktivujte první datový post. O kousek dál je další datový post a poté se před vámi objeví dvě akridská hnízda. Obě zničte a pokračujte v cestě dál. Na palouku se máte setkat s dalším výsadkem. Než přeskočíte kmen, tak si můžete vlézt do jakéhosi malého exoskeletonu, který vás bude lépe chránit než standartní oblek. Na planině se tedy setkejte s dalším výsadkem a poté společnými silami zničte velkého akrida. Opět mu nejprve střílejte do nohou a teprve poté do těla. Aktivujte nedaleký datový post a pokračujte směrem vlevo. Po cestě likvidujte žluté koule a poté akridská hnízda. Dojděte až na konec, kde vidíte světlo.

2.
Jděte vpřed přejděte přes řeku a na druhé straně se setkáte s další podpůrnou skupinou. O kousek dál se poprvé setkáte se sněžnými piráty. Pusťte se do nich a všechny je postřílejte. O kousek dál seberte ze země těžký raketomet. Pokračujte přes rozcestí rovně a dojdete k zavřeným vratům. Aktivujte zařízení vlevo od vrat a přesunete se do další lokace.

3.
Vaším úkolem je nejprve aktivovat 5 generátorů. Sejděte chodbou dolů, kde na plošině je první generátor (1/5). Cestou likvidujte pomocí raketometu automatické obranné systémy a rovněž další nepřátele. Dole najdete nedaleko ještě jeden generátor (2/5). Vyjděte zpět na hlavní prostrantví a vejděte do další chodby. Na konci chodby vylezte spolu s ostatními po žebříku nahoru a horní chodbou se dostaňte k dalšímu generátoru (3/5). Pokračujte po terase k dalšímu žebříku, vylezte po něm nahoru a vlevo seskočte na plošinu. Projděte k dalšímu generátoru (4/5) a aktivujte ho. Nyní zbývá poslední generátor, který vidíte na minimapě. Dostaňte se k němu za pomoci kotvy a jeho aktivací (5/5) tuto část zakončíte.

4.
V této části mise musíte deaktivovat čtyři (všechny jsou dole) a udržet je deaktivované minutu a půl. Budou vám sem neustále nabíhat nepřátelé a budou se snažit o opětovnou aktivaci věží. Pokud se nepřátelům podaří něajkou věž opět aktivovat, odpočet času se zastaví a vy musíte rychle opět tuto věž aktivovat.

5.
Postupujte vpřed a likvidujte Akridy. Dostaňte se na betonovou plošinu, vpravo seberte raketomet a aktivujte datový post. Pokračujte dál vlevo podél vody a aktivujte další post. Přejděte přes vodu a pomocí kotvy se vyhoupněte na plošinu nahoru. Na druhé straně seskočte a vpravo aktivujte další datový post. Pokračujte do rokle a zde dávejte pozor na nebezpečné valící se Akridy. Jejich jediným zranitelným místem je ocas, tak toho využijte. V rokli aktivujte poslední datový post a pokračujte v cestě dál.

6.
Nyní vás čeká souboj s obrovským bossem. Aktivujte datové posty, běžte vlevo kolem vodní nádrže a vyběhněte po schodech nahoru. Je tu spousta zbraní a také stacionární dělo. Nejprve ustřílejte monstru končetiny a poté palte do jeho citlivého místa na hlavě. Až monstrum zničíte musíte aktivovat zbylé posty v okolí. Poté jděte k velkým vratům, kde misi zakončíte.

7.
Jděte po pěšině vpřed a zničte nepřátelskou obranu v okolí prvního datového postu. Poté tento post aktivujte a pokračujte až k jakési stavbě. Vyčistěte okolí od nepřátel a hlavně zničte nepříjemný kulomet, který na vás pálí z patra. Vzadu si můžete sebrat obrovský granátomet a poté vystoupejte po schodech nahoru do prvního patra. Tady doporučuji využít tepelného generátoru k maximálnímu možnému doplnění tepla. Po žebříku se dostaňte o patro výš, kde aktivujte další datový post a poté pokračujte po dalším schodišti o další patro výš, kde zničte všechnny útočící nepřátele včetně bojového robota. Přejděte k mechanismu vrat, který aktivujte, a poté do vrat vstupte.

8.
Nyní musíte opět aktivovat všechny datové posty, aby vaši spojenci získali představu o síle pirátů džungle. Probojujte se na konec prostranství. Zde najděte schody a vystoupejte po nich nahoru. Nahoře se nachází nebezpečný automat, který musíte sestřelit. Nechte zatím vaše kolegy, aby aktivovali datové posty. U jednoho z datových postů můžete nasednout do bojového robota. Dostaňte se až k vodě, dejte se vpravo a postřílejte další nepřátele. Poté zničte i nepřátelské roboty. Nakonec se dejte vpravo na konec a budete pokračovat do další části.

9.
Čeká vás souboj s obrovským bossem. V blízkém okolí si najděte nějaké účinné zbraně, protože obyčejná útočná puška vám asi stačit nebude. Také je tu několik datových postů a jeden tepelný generátor. Musíte obrovské zrůdě ustřelovat nohy a poté – jakmile zařve bolestí – střílet jí do otevřené tlamy. Toto opakujte stále dokola dokud příšera nepadne.


Epizoda 2 – Poslové NEVECu

1.
V této úrovni se pokud možno vyhýbejte místů osvětleným reflektory, protože v tomto případě vás nepřátelé ihned spatří a spustí palbu. Jděte k nejbližší stěně a pomocí kotvy se vyhoupněte nahoru. Pokračujte směrem vpravo, kde můžete sebrat odstřelovací pušku a s její pomocí postřílet několik vzdálenějších nepřátel. Vylezte po žebříku ještě výš a pokračujte k prvnímu datovému postu. Hned vedle něj si seberte nějaké zbraně do zásoby. Vpravo je temný průchod, kterým se dostanete nahoru. Vstupte do chodby a vystoupávejte stále výš a výš za neustálé likvidace nepřátel.

2.
Vstupte do haly a seberte si odstřelovačku, kterou skvěle využijete na likvidaci vzdálených nepřátel. Vzadu v místnosti si můžete sebrat exoskeleton, abyste byli lépe chráněni proti zraněním. Vlevo vyjděte po schodech nahoru a zničte červenou poplachovou věž. Postřílejte nepřátele a aktivujte první datový post. Postupujte stále vpřed, střílejte nepřátele a červené věže a vzadu aktivujte další datový post. Projděte úzkým průchodem dozadu do další haly, přejděte lávku, postřílejte několik dalších nepřátel a aktivujte poslední datový post. Jděte dál vpravo nahoru, kde se však setkáte s nebezpečnými nepřáteli s raketomety. Použijte na ně nejlépe granáty a poté pokračujte do temné chodby.

3.
V této části jen postupujte stále vpřed, likvidujte nepřátele, roboty a aktivujte datové posty. Dostaňte se až do temné chodby na konci a budete pokračovat dál.

4.
Vaším úkolem je získat pod svoji kontrolu vlak. V oblasti se nachází jen jediný datový post a také generátor. Pokud vám ještě zůstala odstřelovačka z minulé části mise, tak ji nyní dobře využijete. Postřílejte nepřátele vpředu, vyjděte na železnou lávku a postřílejte několik dalších nepřátel napravo. Dostaňte se ke generátoru a aktivujte ho. Nyní vám začal ubíhat časový limit, do jehož uplynutí musíte udržet generátor zapnutý. Nesmíte dopustit, aby ho některý z nepřátel vypnul, protože to by se vám zastavil časový odpočet. Na druhé straně kolejí ještě můžete aktivovat datový post, o kterém jsem se již zmiňoval, a poté vyskočte na vlak a koste přibíhající nepřátele dokud neuplyne časový limit.

5.
Postupujte vpřed rovární halou. Můžete se svézt na pásu, ale lépe je jít postranními chodbami, protože zde můžete lépe čelit nepřátelům a také tu najdete spoustu munice. Aktivujte vpravo datový post a vlevo zničte stropní kulomety. Pokračujte vlevo podél dalšího pásu až k obrovské drtičce. Do té nesmíte spadnout, jinak zemřete. Pomocí kotvy se vyhoupněte vlevo nahoru a dávejte pozor, ať vás nepřáteleé nedhodí do drtičky. Postřílejte nepřátele a nyní pokračujte další chodbou, tentokrát proti směru pohybu pásu. Aktivujte další datový post, postřílejte všechny nepřátele a na konci vejděte vpravo do chodby, kde vylezte vlevo po žebříku nahoru.

6.
Nejprve zajděte na konec pravé chodby a vezměte si exoskeleton. Poté pokračujte na druhou stranu do levé chodby, a až dojdete do prosklené části, dávejte pozor na útočící nepřátele za okny. Sestupujte chodbou stále níž a níž a aktivujte datový post. Na konci chodby rozstřílejte dveře vpravo a dostaňte se k východu z oblasti.

7.
Probijte se přes prostranství a aktivujte první datový post. V kontejneru před vámi můžete nasednout do bojového robota. Druhý datový post je pak na plošině vlevo nahoře. Seberte si někde raketomet nebo nějakou jinou těžkou zbraň a vyjděte do hlavní haly, kde na vás začnou útočit těžce obrnění protivníci a také několik robotů. Všechny je zničte, aktivujte třetí datový post a pokračujte na druhou stranu haly. Zničte další roboty a poté seskočte dolů na vlak, kde se nachází několik dalších nepřátel. Pro opuštění oblasti musíte zničit úplně všechny nepřátele.

8.
Ptrobijte se do mítnosti, aktivujte všechny datové posty a poté postřílejte zbytek nepřátel. Poté budete napadeni obrovským Akridem, kterého musíte zabít. V okolí se poavaluje spousta zbraní, tak jich využijte a palte do slabých míst. Až se na tělě Akrida objeví praskliny, můžete pálit téměř kamkoliv do jeho těla. Po prvním sražení na zem však akrid opět povstane a vy ho budete muset dorazit definitvně.


Epizoda 3 – Osvoboď mě

1.
V této části nic moc udělat nemůžete. Běžte jen vlakem stále směrem vpřed a nezasatavujte se dokud se nespustí video.

2.
V okolí se nachází větší množství nepřátelských odstřelovčů. Jděte stále vpřed, prohledejte domy a pokud možno si seberte odstřelovací pušku. Projděte kolem věže a v jedné budově vzadu najdete první datový post. Jeho aktivací se vám ukáží pozice nepřátel. Vylezte po žebříku na věž a všechny nepřátele rychle postřílejte. Poté na vás zaútočí dva obrovští Akridé. Mají citlivé místo na břiše, takže se musíte dostat pod ně nebo počkat až se vztyčí.

3.
Nejprve musíte postřílet všechny nepřátele na sousedním vlaku. Teprve poté v animaci na tento vlak přeskočíte. Nyní se musíte probít vpřed po dvou vedle sebou jedoucích vlacích a postupně aktivovat 3 datové posty. Prohledávejte i vnitřky vagónů a najdete nějakou munici. Až se dostanete na konec budete muset porazit obrovského bosse, který vás pronálseduje. Nejprve však musíte aktivovat všechny datové posty v okolí (je jich asi 6). Teprve poté vstupte do vnitřní místnosti vlaku, kde po stranách aktivujte chlazení. Poté vyskákejte na vrchol vlaku a po stranách aktivujte zbraňový systém. Poté jděte z levé strany k dělu a použijte ho. Miřte Akridovi na kulaté body na bocích jeho těla. Až je zlikvidujete tak se k vám začne Akrid natáčet druhou stranou, což je pro vás signál, abyste mu pálili do těch samých míst, jen na jeho druhém boku. Nejspíš se vám stane, že dojde k přehřátí děla. V tom případě musíte opustit pozici a opět jít ručně aktivovat zbraň. Hlídejte si modrý ukazatel v dolní části obrazovky – to je výdrž vlaku. Až Akrida udoláte, spustí se animace a přesunete se do další epizody.


Epizoda 4 – Protiútok

1.
Vyjděte z cely a pokračujte chodbami k prvnímu datovému postu. Po jeho aktivaci se otevřou vrata vpravo. Můžete jít po schodech i nahoru, kde je spousta dalších chodeb a místností, avšak tudy cesta dál nevede. Sejděte tudíž chodbou vedle datového postu do nižšího patra a vpravo zničte stropní kulomety. Pokračujte k dalšímu schodišti a takto sejděte až úplně dolů do velké haly. Poražte nepřátele a také nepřátelské roboty. Skočte dolů do díry, kde aktivujte mechanismus dveří a projděte dál.

2.
Takže se nyní nacházíte v kanalizační síti a z té se musíte nějak vymotat. Jděte vpřed a likvidujte hnízda akridů. Na konci seskočte dolů a aktivujte datový post. Pokračujte směrem vlevo, zlikvidujte další hnízda a poté ustřílejte velké Akridy, kteří vylézají z potrubí. Projděte na konec kanálu, aktivujte zámek dveří a projděte dál.

3.
Vyskočte ven z kanálu a pusťte se do nepřátel na druhé straně. Seberte si někde raketomet a s jeho pomocí zničte stropní děla vpravo za rohem. Pokračujte dál tímto směrem a vlevo od vás je spousta nepřátel a několik robotů. Použijte na ně opět raketomet, projděte na konec a aktivujte zámky po stranách.

4.
Nacházíte se ve velké hale, ve které musíte postupně aktivovat několik datových postů. Aktivujte první datový post a dostaňte se do vrchního patra, kde v jedné místnosti najdete druhý datový post. Seberte si nedaleko odstřelovačku, vyjděte ven a v dálce uvidíte další datový post, jehož okolí vyčistěte důkladně od nepřátel. Postupně se dostaňte až na molo, kde si seberte raketomet a zničte nepřátelské roboty. Po aktivaci posledního postu, který se nachází nedaleko vstupte do červeně orámovaného výklenku pro dokočení této části.

5.
V této misi máte za úkol ukrást nějaké plavidlo. Vyjděte ven k vodnímu kanálu a postupujte po jeho levé straně. Aktivujte první datový post a poté někde přejděte přes můstek na druhou stranu kanálu. Na konci aktivujte druhý datový post a poté musíte skočit dolů na loďku, kde se nachází třetí datový post. Na této loďce už zůstaňte, protože bude to právě ona, která vás vyveze z nepřátelské základny. Likvidujte nepřátele a roboty v okolí. Na roboty používejte pokud možno raketomet.

6.
Jděte pryč od vody, projděte jakýmsi plotem a vlevo po sklaní stezce vystoupejte nahoru. Vejděte vchodem do bunkru, kde vpravo za rohem najdete první datový post. Vyjděte ven a nahoře na bunkru si nasedněte do bojového robota. Pokračujte s ním k terasovité budově, kde postupně aktivujte zbývající tři datové posty. Poté budete čelit masivnímu útoku nepřátelských jednotek. Pokud jste na mě dali a nasedli do robota, tak je snadno všechny zničíte. Střílejte i do vzdušných člunů s posilami.

7.
Takže pokud ještě sedíte v robotovi, tak jedině dobře pro vás. Jděte vpřed a zničte Akrida-ochránce. Poté vystupte a aktivujte první datový post. Pokračujte po kamenné stezce až k ochrannému štítu. Opět vystupte a dostaňte se na železnou plošinu vpravo od vás, kde deaktivací zámku vypnete ochranné pole. Vraťte se zpět, aktivujte druhý datový post a opět nastupte do robota. Vpravo na útesu je třetí datový post. Tady však počítejte s útoky valících se akridů. Po aktivaci třetího datového postu jděte na druhou stranu, kde opět deaktivujte zámek a vypnete tak silové pole. Můžete si tu také přesednou do jiného bojového robota pokud chcete. Pokračujte dál a zničte dalšího Akrida-ochránce. Dojděte k třetímu silovému poli a opět z robota vystupte. Vyjděte na plošinu vpravo nahoře nad vámi a opět vypněte silové pole. Seskočte dolů, projděte dál a aktivujte poslední datový post. Prostřílejte se za hradbu a poté vyjděte po schodech nahoru, kde aktivací zámku vypustíte vodu dole v příkopě. Skočte dolů do příkopu a jděte k vratům.

8.
Hned za vašimi zády si seberte raketomet, protože ho za chvíli budete potřebovat. Jděte na druhý konec haly a raketometem zničte pavoučího robota. Pokračujte na výtahovou plošinu a vlevo vylezte po žebříku nahoru. Jste na velkém prostranství u břehu přehrady. Nejprve jděte vlevo a nasedněte si do bojového robota. Vraťte se na prostranství a zlikvidujte veškerý nepřátelský odpor. Poté skočte do vody a jděte na konec k podvodním vratům. Aktivujte datový post a poté budete moci vraty projít. Postřílejte podvodní Akridy a pokračujte k dalším vratům, kde opět aktivujte datový post. Nyní jsou dole pod vámi velcí podvodní Akridé. Ty je třeba zničit, abyste mohli pokračovat dál. Až je zabijete pokračujte k dalším vratům, kde opět aktivujte datový post. Zničte bojové roboty, kteří na vás zaútočili a poté pokračujte k posledním vratům, kde opět aktivujte další datový post.

9.
Vyjděte ven z vody a vystoupejte po lávce až nahoru. Nejpve jděte vlevo, postřílejte nepřátele a nastupte si do robota. Poté pokračujte na druhou stranu, kde aktivujte datový post a dejte se vpravo na plošinu. Zde můžete nasednout do vrtulníku a použít ho v boji. Sejděte dolů a na spodní spojovací lávce aktivujte další datový post. Pomocí vrtulníku se dostaňte na úplně opačný konec plošiny. Zde je třeba aktivovat ovládání mostu, aby se ostatní dostali za vámi. Na opačném konci mostu můžete ještě aktivovat datový post. Vraťte se zpět a pokračujte vpravo nahoru na plošinu, kde je výtah do podzemí. Než do něj však vstoupíte, použijte mecha, který stojí nedaleko, a zničte útočící nepřátelské vrtulníky.

10.
Projděte k prvnímu datovému postu a aktivujte ho. Poté jděte do dveří vpravo a následně do dalších dveří vlevo. Za nimi postřílejte několik nepřátel a pak vstupte do dalších dveří, za kterými se opět setkáte s dalšími nepřáteli. Projděte temnou chodbou a v nejzadnější místnosti aktivujte další datový post. Nyní se vraťte zpět do chodby a zde se vám nově zpřístupnily dveře vlevo. Projděte ještě jedněmi dveřmi a aktivujte další datový post. Vraťte se zpět do chodby a pokračujte do dveří naproti. Projděte až do místnosti, kde je spousta nepřátel a také bojový robot, kterého rovněž zničte. Pokračujte dalšími dveřmi a pokračujte dolů dlouhou chodbou. Zničte hnízda Akridů a i Akridy samotné. Jděte dál oválnou chodbou a zajděte vpravo do malé místnosti, kde se nachází další datový post. Po jeho aktivaci postřílejte Akridy, kteří vyskočili ze skleněných nádob a vraťte se zpět do chodby, kde se dejte vlevo a hned vlevo zajděte do nově zpřístupněných dveří. Sejděte chodbou opět o něco níž a v oválné chodbě nejprve vstupte do malé místnosti vpravo, kde najdete bojového robota. Vyjděte zpět do chodby a zničte roboty, kteří se objevili nově otevřené chodbě. Pokračujte do zadní části chodby, kde za pomoci robota snadno zničíte nepřátelský odpor. Poté na konci chodby aktivujte další datový post. Následně se vraťte zpět do oválné chodby a vstupte do dveří výtahu naproti, kde zničte posledního nepřátelského robota.

11.
Pokud vám z minulé části ještě zbyl bojový robot, tak jedině dobře pro vás. Skočte do vody a pokračujte směrem dolů. Seskakujte po lávkách níž a níž a dostaňte se prvnímu datovému postu. Pokračujte stále níž a aktivujte i druhý datový post. Nakonec na vás zaútočí velká ponorka. Všude okolo je spousta zbraní, tak je použijte na zničení ponorky. Plate do ní co to jde a po jejím zničení se spustí video a tím zakončíte kapitolu.


Epizoda 5 – Drahocennost

1.
Jste na vzdušném skútru a musíte dohnat obrovské vznášedlo. Nakonec přistaňte na palubě vznášedla a aktivujte první datový post na zádi. Zničte stropní kulomety a vstupte do vniřku vznášedla. Zajděte do místnosti vpravo, zlikvidujte všechny nepřátele a aktivujte dva zámky vpravo na konci.

2.
Postupujte chodbami stále vpřed, ničte stropní kulomety a střílejte nepřátele. Aktivujte první datový post a pokračujte dál. Nyní musíte do jednoho z vrchních pater a aktivovat první generátor. Poté jděte k místu, kde leží na zemi odstřelovačka a v dálce uvidíte spoustu nepřátel, kteří se motají kolem druhého generátoru. Nepřátele postřílejte odstřelovačkou a poté se dostaňte k druhému generátoru a rovněž ho aktivujte. Nyní máte časový limit minutu a půl na to, abyste udrželi oba generátory pod svojí kontrolou. Pokud jeden z genrátorů nepřátelé vypnou, zastaví se odpočet času a vy se k němu musíte opětovně dostat a znovu ho zapnout.

3.
V dálce vlevo je první datový post, který můžete aktivovat. Sesbírejte si munici do raketometu a poté na vás začnou útočit vrtulníky. Po straně je stacionární kulomet, který použijte proti nim. Střílejte do nich tak dlouho dokud se ukazatel dole nedostane na úplné minimum.

4.
V této části musíte zničit obrovského pavoučího bosse. Dostaňte se k velkému energetickému kanónu a s jeho pomocí palte do kloubů na nohou pavouka. S dělem je trochu problém, že musíte nejpve nahromadit energii k výstřelu. Musíte opakovaně tisknout levou myš. Jakmile se k vám pavouk přiblíží na těsnou vzdálenost, palte mu do citlivých partií na tělo a tím ho nakonec dorazíte.

5.
V poslední části této epizody se musíte bránit útokům nepřátelského vznášedla. Nejdříve mu musíte ustřelit pomocí stacionárních kanónů křídla na obou stranách. Jedná se vlastně o svislé mantinely, které jsou dva na každé straně. Až vznášedlo poškodíte a to se natočí k vašemu vznášedlu, běžte do přední části a mohutným skokem se dostaňte na nepřáteské vznášedlo. Musíte opět obsadit věž, aktivovat ji a určitý čas ji udržet proti nepřátelům.


Epizoda 6 – Sloučení

1.
Běžte vpřed, postřílejte nepřátele a poté budete vyvrženi do volného kosmu. Dostaňte se zpět do člunu a aktivujte datový post. Vejděte do chodby, zabijte nepřítele a vpravo aktivujte zařízení.

2.
Nejprve udělejte čelem vzad, seběhněte dolů a ativujte si datový post. Poté pokračujte na druhou stranu, seberte si nějakou těžkou zbraň (nejlépe laserové dělo), likvidujte nepřátele a dostaňte se na plošinu, ze které se velkým skokem přeneste na sousední vesmírnou loď. Zde pokračujte až ke vchodu do tunelu, které je silně hlídaný roboty a automatickými věžemi. Všechno zničte a poté pokračujte tunelem nahoru.

3.
Jděte vpřed a skočte do hluboké šachty. Pokračujte k další šachtě a dole uvidíte na jedné plošině první datový post. Dostaňte se k němu a aktivujte ho. Vraťte se zpět nahoru a nyní se musíte dostat do vyšší úrovně, kde se nachází další datový post. Ostatní datové posty se nacházejí ve vyšších patrech. Přemisťujte se velkými přeskoky a používejte kotvu k tomu, abyste dosáhli nepřístupných plošin. Zničte veškeré nepřátele a roboty, aktivujte zbylé datové posty a pokračujte stále výš.

4.
Nyní bude proti vám stát spousta nepřátelských robotů, které musíte porazit (střílejte do nich kulomety). Jakmile proti vám vyjede tank, tak ten není zranitelný kulomety. Musíte si buď přesednout do robota, který má silnější zbraně, nebo vystoupit, sebrat raketomet a pálit to do něj.

5.
V krátké mezihře se jen budete vznášet nad planetou. Počkejte dokud se nespustí animace a poté budete pokračovat dál.

6.
Takže nakonec jste úspěšně přistáli na planetě. Jděte k prvnímu datovému postu a aktivujte ho. Pokračujte k dalšímu a ničte Akridy, kteří se vám připletou do cesty. Nakonec na vás zaútočí obrovský Akrid, kterého musíte zabít koncentrovanou střelbou do jeho zadní části těla (zespoda).

7.
Nejprve si posbírejte co nejvíc zbraní v okolí a poté běžte aktivovat datový post, abyste viděli pozice Akridů. Poté běžte na jeden z výběžků a chopte se stacionárního děla. Až dostanete pokyn pokračovat, tak seskočte dolů a jděte k dalšímu datovému postu. Pokračujte až na místo, kde se stkáte s obrovským Akridem. Opět mu palte do kulatých bodů na boku a tak ho nakonec udoláte. Poté následujte ostatní do vyznačené zóny a přesunete se do dalšího levelu.

8.
V této úrovni musíte střílet do světlých částí biomasy, abyste si uvolnili cestu dál. Aktivujte všechny datové posty, na které narazíte. Až narazíte na Akridy, zničte jejich hnízda na stěnách a pokračujte takto dál až do konce.

9.
Aktivujte první datový post a poté střílejte raketometem do biomasy, abyste si uvolnili cestu k druhému datovému postu. Po aktivaci druhého datového postu se otočte čelčem vzad, kde se vám odemkl vchod.

10.
Vlevo za rohem aktivujte první datový post a prostřílejte se na konec chodby, kde vlevo vyskákejte po ohnivých vodopádech. Na kraji srázu se chopte těžkého kulometu a zlikvidujte všechny výběžky biohmoty. Poté seskočte dolů, aktivujte další datový post a dejte se vpravo, kde zničte zbylé výběžky biohmoty a také velké Akridy. Pokračujte takto až do konce a poté se přesunete do další části.

11.
Opět musíte postupně likvidovat výběžky biomasy a to nejlépe raketometem. Poté seskočte dolů a aktivujte další datový post. Po zničení všech výběžků se vám uvolní cesta dál nad ohnivým vodopádem.

12.
Opět aktivujte datový post a likvidujte výběžky biomasy dokud se vám neuvolní cesta dál. Likvidujte rovněž malé výběžky, ze kterých vylézají malí Akridé.

13.
Pomocí kotvy se dostaňte nahoru a běžte po biomase stále vpřed. Dostanete se na obrovské prostranství, kde je hlavní biomasa (vlastně závěrečný boss). V okolí máte tři datové posty, které můžete aktivovat a seberte si nějakou účinnou zbraň. Střílejte na výběžky biomasy, přesněji na místa, kde jsou vidět jakési skořápkovité fragmenty. Toto jediné může biomasu poškodit. Poté se stane, že jeden z výběžků se celý pokryje skořápkou a klesne k zemi. V tom okamžiku k němu přiběhněte a umístěte na něj vysílač. Bude to sice chvíli trvat, ale nakonec budete odměněni nádherným závěrečným videem.

Súvisiace hry: Lost Planet 3
Lost Planet: Colonies
Lost Planet: Extreme ConditionDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
71 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |