HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19270
5452
5063
1426
1599
7056
5246
10931
1687

Online 13050 uživatelů

Návody > Earth 2140: Mission Pack 2 - Final Conflict

 Hra 
Návod
CD obaly

Zobrazení:14508
Autor návodu:Douber2

Zdar všem příznivcům této supr pařby. Tak už jsem konečně sehnal oba datadisky v češtině a dokonce originál, což je v mé sbírce her opravdu veliká vzácnost. No řeknu vám že to byl opravdu nadlidský úkol, protože se celkem dá blbě sehnat. Ale povedlo se a můžu si vychutnat to co mi datadisk nabízí.
Opravdu nabízí veliké množství dobře propracovaných misí. U Mission Packu 1 je to celkem 20 misí u každé aliance a u Mission Packu 15 misí u každé aliance takže máte na nějaký ten měsíc vystaráno.
Co se týče nových filmových sekvencí tak to už je slabší. U každého packu je jeden filmeček, u Misson Packu 1 je filmeček slátaný z těch co už ve hře byly v základní verzi takže se dá říct že to není nic nového ale v jeho průběhu je docela dobrá muzika. U Mission Packu 2 vás zasvětí do tajemství výroby vojáků SCS.
A co se týče nových jednotek a budov jsem i nejsem zklamaný na každé straně přibyly tří nové jednotky a jen jediná budova.
Určité změny jsou vidět i v grafice a animaci prostředí a některých jednotek (výbuchy a oheň jsou trochu více propracované, u laserových tanků se při střelbě pohybuje kanón směrem dozadu, …….). Taky je vylepšená umělá inteligence jednotek a počítače a příznivcům maskovacího auta SCS počítač zkomplikuje život, protože počítač za ED vyrábí a používá Screamer a při útoku je na vás hrne ve velkém počtu. Nejen že vám to odmaskuje zamaskované jednotky včetně Shadow, ale přeruší komunikaci s jednotkami které vás neposlouchají a musejí se spolehnout na vlastní inteligenci. Takže se můžete rozloučit se stylem boje - zamaskovat a ničit a bát se jen věží a min. (Blbé co ????) Taky na vás hrne kamikadze všeho druhu ( Silver T a Goliat). Novinkou je i že se ze sila dá opakovaně vystřelit a dokonce se u něho po vystřelení rakety objeví odpočet do nového nabití to samé platí i u Plasma Blastu. No zkrátka dobře odvedená práce.Popis jednotek

Jak už jsem napsal u každé aliance přibyly tři nové jednotky (žádní vojáci, jen stroje) které se vyskytují jen v Mission Packu 2, v Misson Packu 1 jsou jen nové mise!
Přesto že je nových jednotek na datadisku málo tak se nenechte odradit protože doplňují to co vám v boji chybělo a od základu mění styl boje.


Jednotky SCS

Gargoil II

Výzbroj: Těžké rakety
Pancíř: Lehký
Cena: 900

Jednotka co opravdu chyběla vzdušnému boji tam kde jste museli útočit jen HellWindy a doufat aby nějak správně namanévrovali a shodili dávku bomb (což mě velmi sra.o a mezitím vám jich polovinu sejmuli) a Gargoil se svou chabou výzbrojí hodil jen na průzkum než k boji. Tak antigravitační letoun Gargoil II opravdu změní vzdušný boj od základů, takže úplně zapomenete na Hellwind. Zachoval si dobré manévrování svého předchůdce ale ta výzbroj se změnila k lepšímu. Velký počet těchto strojů dokáže opravdu velice potrápit. Nevýhoda je ve výdrži stačí jen dvě malé rakety nebo jedna velká a řítí se k zemi.


Big Mech

Výzbroj: Lehké rakety
Pancíř: Těžký
Cena: 1500

Tak tento stroj bych nazýval postrachem bitevních polí. Přestože se zdá že je slabě vyzbrojen, ale na jednu dávku vystřelí 16! malých raket a to už je docela síla. Po seznámení s tímto strojem zapomenete na Tigera Assaulta a budete ho určitě hojně používat. Má nejsilnější pancíř v celé hře, takže má docela tuhý kořínek. Z toho vyplívá že skupinka těchto strojů dokáže dost potrápit.
Akorát bych vytknul že při chození vydává zvuk jako Raptor na to že je to robustní stroj a ve hře se jmenuje - Big Meh. To už ale nějak přežijete.


Goliat

Výzbroj: Sebedestrukční roznětka
Pancíř: Střední
Cena: 600

Stroj které vypadá jako měsíční vozítko má jen jednu jednoduchou úlohu, doufat že se mu povede projet obranou a najet do předem označeného cíle a vybuchnout a tím jeho úloha končí, zkráceně - další otravné kamikadze. Takže vylepšený spolupracovník robota Silveru T. Je o trochu silnější výbušninu než Silver T a má silnější pancíř takže má větší šanci na úspěch. V datadisku ho počítač na vás žene v docela velkých skupinkách takže se chystejte že čas od času ztratíte nějaký ten tank.


Jednotky ED

Vertical Takeoff Flier - "VTOL"

Výzbroj: Těžké rakety
Pancíř: Lehký
Cena: 900

Je to obdoba Gargoilu II. Má stejnou výzbroj a doplňuje jen vzdušné jednotky ED a používám ho v kombinaci s Thunderem.


Heavy Nuclear Bomber - "Nemesis"

Výzbroj: Jaderné pumy
Pancíř: Těžký
Cena: 2300

Toto je opravdová metla nebes a božské jméno napovídá o síle. Je to veliký bombardér který shazuje jaderné pumy a jakoukoliv jednotku nebo budovu v mžiku zničí, takže velice usnadní práci při dobývání nepřátelské základny . Výhodou je těžký pancíř který docela hodně vydrží a samozřejmě i výzbroj. Nevýhodou je složité manévrování a dlouhá doba opětovného nabití, takže po shození pumy ho ukliďte do bezpečí. Nevýhodou je i vysoká cena z kterého dělá nejdražší jednotku hry ale po boji se shodneme že se přece jenom vyplatí.


Warhammer

Výzbroj: Tři těžké kanóny
Pancíř: Těžký
Cena: 1200

Těžký tank který je opravdu na bitevním poli válečným kladivem. Tři kanóny které střílí najednou mají trochu větší sílu než velké rakety si dokáží poradit skoro se vším. Někdy má ale problémy se zaměřováním a střelí vedle. Neposílejte ho ve velkých skupinách, protože je bezbranný proti leteckému útoku, takže v doprovodu s jednotkami které mají raketomety.Budovy

U každé aliance přibyla jen jediná budova takže žádná sláva :-(


Obrana SDI

Výzbroj: Tři lasery
Pancíř: Lehký
Odolnost: Střední
Cena: 2000
Energetické požadavky: 1000 jednotek energie

Nová budova SCS. Slouží jako aktivní ochrana proti jaderným raketám takže jadernou raketu sejme dříve než dopadne a způsobí veliké škody. V jedné misi datadisku se bez ní neobejdete protože počítač na vás hrne jaderné rakety po tuctech. Nevýhodou je velká energetická spotřeba.


Centrum AN

Výzbroj: Žádná
Pancíř: Lehký
Odolnost: Střední
Energetické požadavky: 1000 jednotek energie

Nová budova ED. Je to radar který odkrývá velkou oblast a má v sobě zabudovaný Screamer který na velkou vzdálenost odkrývá zamaskované jednotky takže lepší příbuzný pásového Screameru. Nevýhodou je opět vysoká spotřeba energie.Super tip

Nezničitelný Shadow: Pokud hrajete za SCS a hlídáte určitou oblast zamaskovanou jednotkou a hrajete v datadisku kde na vás počítač posílá Screamery po tuctech a bojíte se že o Shadow při útoku přijdete tak v blízkosti zamaskované jednotky postavte kryt a Shadow do něj ukryjte a při útoku je chráněn zdmi krytu ale co je nejlepší že i když je schovaný v krytu (a ten opravdu hodně vydrží) pořád dokáže krýt zamaskovanou jednotku jako kdyby byl mimo kryt. Stejný způsob se dá uplatnit i u Screameru.

Súvisiace hry: Earth 2160
Earth 2150: Trilogy
Earth 2150: Lost Souls
The Moon Project
Earth 2150: The Moon Project
Earth 2150
Earth 2150: Escape from the Blue Planet
Earth 2140
Earth 2140: Mission Pack 1Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
1387 hlasov

100
60
20

80
40
0
51
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |