HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19299
5452
5063
1426
1599
7074
5267
10961
1687

Online 47649 uživatelů

Návody > Operation Flashpoint: Red River


Zobrazení:10272
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Pokud jste se nikdy nepodívali do Tadžikistánu, tak máte tuto možnost právě s hrou Red River, kde budete čelit invazi čínských vojáků. Budete disponovat týmem, který budete moci ovládat a celou řadou zbraní a pomocného vybavení. Toto není žádná Rambo střílečka, takže stačí pár zásahů od nepřátel a je po vás. Je tudíž nezbytné taktizovat, spolupracovat s týmem a využívat všech možností, které hra nabízí.
  • Pečlivě plňte zadané úkoly. Stisknutím klávesy Esc si v průběhu mise pročítejte úkoly. Pokud nějaký úkol nesplníte, může se stát, že se vám hra neuloží a to může mít pro vás nepříjemné následky. Dále to bude mít dopad na vaše hodnocení a místo dvou nebo tří bodů k vylepšení postavy získáte jen jeden.
  • Mezi misemi se kliknutím na Player Progress dostanete do menu vylepšení schopností. Zde si můžete vylepšovat schopnosti postavy za body, které získáte v misích.
  • Naučte se zacházet s taktickým rozhraním pro zadávání příkazů svého týmu (Klávesa Quick Command).
  • Další taktické rozhraní je pro podpůrné letecké útoky (klávesa Combat Support).
  • Postupujte s nejvyšší opatrností. Vysílejte svůj tým na průzkum a k zajištění budov.
  • Pokud si chcete vyléčit zranění, přidržte klávesu Use a poté přidržte levé tlačítko myši.
  • Musíte se starat i o svůj tým a léčit jim zranění. Čím méně vás bude, tím máte menší šanci na úspěch.
  • Pokud jste zraněni a sraženi na zem, vyberte příkaz vpravo, abyste přivolali parťáka, který vás vyléčí.
  • Pokud chcete hrát za jinou postavu, jděte před startem mise do menu nastavení postav (Class Setup), klikněte na jednu ze 4 lišt nahoře a potvrďte Enterem.
  • Během hry automaticky sbíráte body a dostáváte se na vyšší a vyšší level. Mezi misemi kliknutím na Class Setup se dostanete do zbraňového nastavení. Některé lepší zbraně nebo součásti vybavení se odemykají až na vyšších levelech. Přepínejte směrovými klávesami mezi výbavou. Konečný výběr potvrďte stiskem klávesy Enter.

AKT 1

Mise 1 – Welcome to Tajikistan
Jděte podle červených značek a dojděte na střelnici, kde si vyzkoušejte střelbu. Řiďte se přesně podle instrukcí dole na obrazovce. Vyjděte ze střelnice a seskupte se se svým týmem. Pokračujte k autu a nastupte do něj. Po delší jízdě se dostanete před vesnici, kterou máte za úkol vyčistit. Kryjte se za zdmi a postřílejte všechny nepřátele. Poté se přeskupte na konci vesnice a jděte ke koloně aut. Přistupte k zadnímu transportnímu autu, namiřte na něj kurzor a podržením klávesy Quick Command se dostanete do příkazového menu. Stiskněte směrovou klávesu k příkazu Mount Vehicle a poté další směrovou klávesu pro přikázání vašemu týmu, aby nastoupil do auta. Dojedete do další vesnice, kde se kryjte v budovách a odražte nepřátelské útoky z obou stran. Nastupte opět do auta a dostanete se do další vesnice, která je rozdělená údolím. Jděte podle značek a nakonec se dejte vpravo dolů po mostě, abyste se dostali na druhou stranu údolí. Pokračujte podle značek a vyčistěte celou oblast od nepřátel. Jděte dál nahoru do svahu, postupujte mezi domy a dávejte si pozor na nepřátele zákeřně vybíhající ze stran. Vysílejte raději vpřed svůj tým a zbytečně neriskujte. Až zničíte zbytek nepřátel, nasedněte opět na auto, které vás zaveze na základnu.

Mise 2 – Meet the Neighbors
Až vystoupíte z auta, běžte podle značek až na vrchol budovy. Tady na vás z údolí zaútočí horda nepřátel. Lehněte se a kryjte. Opatrně na dálku odstřelujte jednoho nepřítele po druhém. Až jich postřílíte dostatečné množství, zbylí se dají na útěk. Pokračujte dál podle značek, jděte po silnici vpřed do strmého kopce a dávejte si pozor na nepřátele ukryté za budovami. Vpravo dole pod vámi jsou vaši, které máte chránit. Rozběhněte se dolů a pomozte jim vystřílet všechny nepřátele. Poté utíkejte za ostatními směrem nahoru do svahu. Musíte chránit inženýra. Nepřátelé ho nesmí zasáhnout. Odražte nápor nepřátel a poté utíkejte za ostatními. Po krátkém briefingu se budete muset o přesunout o celý kilometr. Po cestě vyčistěte domek vpravo a poté se přesuňte na střechu dalšího domku o kousek dál vpravo. Nyní si přivolejte podporu na vzdálený cíl. Stiskněte klávesu Alt a vyberte políčko vlevo pro přivolání podpory. Po vybombardování cíle běžte na další místo určení, kde máte za úkol vyčistit školu a blízké okolí od nepřátel. Je tu i jeden sniper, ale jeho likvidace není nezbytně nutná. Poté již jen dojděte k autu, nastupte a nechte se extrahovat.

Mise 3 – The Human Terrain
Postupujte vpřed a vyčistěte oblast kontejnerů od nepřátel. Dávejte pozor na balkóny, kde se objevují odstřelovači. Pokračujte k místu, kde přijede pro vás konvoj a spolu s týmem nastupte do auta. Po vystoupení vyčistěte ulici před vámi a poté se pusťte vpravo mezi domy. Pokračujte až k domku, kde je odstřelovač, vyjděte po schodech nahoru, zabijte ho a na druhé straně seskočte dolů. Jděte dál k dalším domům, kde pozabíjejte zbytek nepřátel. Počkejte si na konvoj a spolu s týmem nastupte do auta. Až vystoupíte, běžte na rozcestí, kde máte za úkol držet pozici. Pokud máte u sebe miny Claymore, můžete s jejich pomocí připravit nepřátelům past. Běžte po cestě vlevo nahoru a do zatáčky umístěte první minu. Další umístěte o něco blíž k přibližně v místě, kde je strom. Jednu dejte přímo na silnici a druhou do trávy zhruba mezi okrajem silnice a stromem. Běžte zpět na Hold Position a počkejte si na příjezd nepřátelských aut. Pokud jste miny šikovně umístili, měly by zlikvidovat obě dvě přijíždějící auta. Odstřelte zbylé nepřátele a pokračujte po silnici vpravo stále vpřed až na okraj srázu. Dole pod sebou uvidíte malebnou vesničku. Sestupte dolů a pusťte se do čištění vesnice. Projděte vesnicí a po dlouhé cestě pokračujte směrem k přehradě. Postřílejte všechny nepřátele, které potkáte a dojdete do další vesnice, kde opět vše důkladně vystřílejte. Pusťte se do travnatého svahu vlevo nahoru a dojděte až na vrchol. Po jeho vyčištění se kryjte u nízké zídky a z této pozice likvidujte vzdálené nepřátele v krajině. Tady může docházet k nepříjemnému bugu, že vás hra nebude chtít pustit dál. Aby se tak stalo, musíte nezbytně nutně zničit posádku přijíždějícího nepřátelského auta. Poté se přesuňte k další budově, kterou máte chránit. Postřílejte všechny odstřelovače a ostatní nepřátele a přesuňte se k poslednímu objektu, kde po likvidaci všech nepřátel nastupte do auta a tím misi zakončíte.

Mise 4 – Almost too Easy
Běžte stále vpřed kaňonem a zastřelte hlídku u domku vpravo. O kousek dál narazíte na nepřítele, který má Kalašnikova s optikou. Pokud si nenesete zbraň s optikou, tak si ji rozhodně seberte. Pokračujte až k místu, kde budete napadeni větším množstvím nepřátel. Vpravo u stěny jsou muniční bedny, kde si můžete doplnit munici. Běžte dál po cestě vpřed a v rokli pod sebou zastřelte 2 nepřátele. Sestupte dolů a projděte na konec. Pokračujte až k domům, kde je zapotřebí na jeden vylézt a zničit tři vzdálené cíle pomocí leteckého útoku. Máte na to 3 pokusy. Poté se vydejte směrem k mostu, kde zuří bitva. Zastřelte nepřátele na druhé straně, přejděte přes most a vyčistěte okolí od zbývajících nepřátel. Poté se vraťte po mostě zpět a dejte se vpravo nahoru do svahu. Vyčistěte oblast a pokračujte podél řeky k visutému mostu. Druhá strana mostu je hlídaná odstřelovači a také jedním raketometčíkem. Ten je na vzdálené skále a je třeba ho zabít jako prvního. Poté pokračujte podél řeky směrem zpět až dojdete k prvnímu mostu. Postřílejte nepřátele na druhé straně, překročte most a dejte se vlevo po silnici. Zde jsou okolo domů a i přímo v domech spousty nepřátel. V posledním domě je opět raketometčík, kterého zlikvidujte. Pusťte se dál po silnici vpravo nahoru a poté do kopce vpravo, kde je poslední bašta nepřátel. Pokud máte granáty, tak je naházejte do dvora, kryjte se opatrně za bránou a odstřelujte jednoho nepřítele po druhém. Po vyčištění oblasti už jen dojděte k autům a nastupte.


AKT 2

Mise 5 – The Wrong Way
Běžte za ostatními vojáky na místo setkání. Musíte udržet vyznačenou pozici proti útokům čínských vojáků. Během boje dostanete rozkaz zničit AA Gunery, tedy raketometčíky, tak je všechny do jednoho postřílejte. Jakmile se vám objeví nápis Fall Back, ustupujte před nepřáteli na další obrannou pozici. Zde vylezte na budovu a kryjte se za pytli s pískem. Takto budete ještě 3x vyzváni, abyste ustoupili. Nakonec ustoupíte i z páté pozice a budete muset běžet do vesnice, kde je třeba zajistit a poté bránit křižovatku. Vylezte si na dům, kde jsou pytle s pískem a odsud odstřelujte nepřátele. Po chvíli dostanete zprávu, že vaše auta pro extrakci jsou na místě, ale je zapotřebí je opravit. Braňte tudíž dál křižovatku před neustále přibíhajícími nepřáteli a čekejte až jeden z vojáků auto opraví. Až dostanete zprávu, že se blíží nepřátelská obrněná vozidla běžte k muničním bednám nedaleko a seberte si bazuku. Tu si vyměníte za hlavní zbraň. Běžte vpřed po silnici, po které jste přišli. Tam přijíždí dva obrněnci. Prvního zničte přímou střelou, druhý zahýbá vpravo (vlevo z vašeho pohledu) a chce se vám tak dostat do boku. Kryjte se za budovami a zničte i jeho. Třetí obrněnec přijíždí zhora od věže, tak se postarejte i o něj. Zakrátko dostanete zprávu, že auta jsou opravena. Nastupte do auta z levé strany na místo řidiče a jeďte autem na místo určení. Zde budete mít za úkol chránit oblast. Běžte k munici pro raketomet a jděte se na střechu domu, kde jsou stacionární kulomety. Koste přibíhající nepřátele, a když se objeví nepřátelské tanky, střílejte do nich raketometem. Poslední tank je asi superobrněný, protože vydrží hodně zásahů. Poté dostanete rozkaz přemístit se a zajistit nedalekou oblast. Než se tam ale vydáte, běžte opět k munici a tentokrát si seberte protileteckou střelu SAM. Doběhněte na místo určení a v tom okamžiku budete napadeni nepřátelskou helikoptérou. Použijte střelu SAM na její zničení. Teď jste ale bez hlavní zbraně, což však nevadí, protože extrakční vrtulník je na cestě a po chvíli přistane. Nastupte do něj spolu s týmem a zakončíte tak misi.

Mise 6 – Careful What You Wish For...
Nejprve si naberte zásoby, čímž si splníte jeden z vedlejších úkolů a poté si aktivujte noční vidění (Night Vision), protože jinak byste se těžko orientovali. Doporučuji si z hromady munice sebrat odstřelovačku Model M107, která má puškohled s tepelným viděním a můžete s její pomocí likvidovat nepřátele na velké vzdálenosti. Vyběhněte vpravo nahoru na kopec a touto zbraní, která střílí velice přesně, zlikvidujte vzdálené nepřátele, hlavně ty na mostě, čímž si splníte jeden z vedlejších úkolů. Než se vydáte na cestu, vraťte se na začátek mise a doplňte si munici do odstřelovačky. Teprve poté se vydejte na první obrannou pozici. Vyčistěte okolí od nepřátel a pokračujte k budově, ze které máte odvysílat zprávu svému týmu. Vyjděte u budovy po schodech nahoru a vysílání se uskuteční. Máte další vedlejší úkol a to povolat letecký útok na asi 600 m vzdálené nepřátelské postavení. Poté se vydejte na další místo přeskupení, kde se setkáte s Alfa týmem. Zde se vám konečně hra uloží a před vámi je mělká úžlabina a spousta velice vzdálených nepřátel. Zlikvidujte je s pomocí M107 a pokračujte k nedaleké farmě, kterou vyčistěte od nepřátel a vlevo si doplňte munici z muničních beden. Přemisťujte se krajinou od jednoho objektu k druhému a pečlivě likvidujte všechny nepřátele. Nakonec se vydejte do lokality označené jako Ambush Location 1. Vylezte na budovu, kde jsou pytle s pískem a postřílejte všechny nepřátele v okolí. Poté použijte stacionární kulomet a počkejte si na konvoj. Až konvoj přijede střílejte do vozidel dokud všechna neexplodují. Poté se vydejte na pozici označenou jako Evade, kde budete napadeni nepřátelským vrtulníkem. Postřílejte nepřátele a pokračujte na další pozici Evade, kde jsou muniční bedny. Nakonec se stáhněte do ruin, kde pomozte týmu v obraně proti nepřátelům. Nakonec dostanete rozkaz se stáhnout a jít k extrakčním autům.

Mise 7 – Line in the Sand
Po skončení animace nastupte do auta a jeďte po silnici do první vesnice. Vystupte, zlikvidujte nepřátele a pokračujte v jízdě do další vesnice, kde budete mít za úkol bránit most. Vystupte z auta a chopte se stacionárního kulometu. Koste nabíhající nepřátele do té doby dokud nedostanete zprávu o blížícím se nepřátelském APC. V tom okamžiku zahalí silnici kouřová clona, tak opusťte kulomet a běžte směrem zpět, kde se kryjte za budovami, aby vás obrněné vozidlo nezasáhlo svým kulometem. Až dostanete rozkaz Fall Back!, utíkejte po silnici vpřed, překročte most a pokračujte k další obranné pozici. Zde si doplňte munici u kulometu a poté se opět chopte kulometu a likvidujte přibíhající nepřátele. Až prostor před vámi opět zahalí kouřová clona, padejte zpátky za ostatními do vesnice. Zde si u hromádky s municí seberte skvělou odstřelovačku Model M107. Braňte svoji pozici a kryjte se až přijede nepřátelské APC. Poté dostanete rozkaz zlikvidovat raketometčíky. Běžte k řece, přebroďte se přes ni a zlikvidujte všechny nepřátele na tomto břehu. Poté se přebroďte zpět a nasedněte do extrakční helikoptéry.


AKT 3

Mise 8 – 1st and 10, Let´s Do it Again
Až do razíte na místo určení, dostaňte se do nedaleké vesnice, kde máte za úkol dobýt návrší s věží. Nepřátelé jsou schovaní za vrcholem stoupání, takže si dávejte pozor, ať nenaběhnete přímo mezi ně. Po jejich likvidaci se vraťte k autům a nastupte. Až vás auto vysadí, vyčistěte nedaleký areál od nepřátel a poté opět nasedněte do auta. Až opět vystoupíte, vydejte se na místo určení, které vyčistěte od nepřátel. Zde se cesta rozděluje. Vlevo máte jako vedlejší úkol vyčistit vesnici, jinak vaše cesta povede dál vpravo nahoru do svahu. Měla by tu být také hromádka munice a u ní raketomet SAM. Až se objeví nepřátelská helikoptéra, tak ji s pomocí SAMu ji sestřelte. Po chvíli by se měla objevit ještě jedna zásobovací helikoptéra, kterou rovněž zničte pomocí protiletecké střely. Pokračujte do svahu vpravo nahoru, projděte obloukovou bránou a odstřelovací puškou likvidujte nepřátele v opevnění ve vzdáleném svahu. Poté se vydejte do tohoto svahu. Musíte dobýt plošinu na vrcholu se zříceninami, což je docela obtížné. Poté se přemístěte na nedaleké místo srazu s ostatními a tím tuto misi zakončíte.

Mise 9 – Vantage Point
Běžte na první místo určení a vyčistěte okolí od nepřátel. Poté se máte dostat na horu vpravo od vás. Musíte ji obejít zleva a hledat méně strmé místo na svahu, po kterém bude možné vystoupat. Zničte nepřátelské stanoviště a pokračujte po cestě výš a výš. Vyčistěte okolí jednopatrové budovy. Odtud se dejte dál po svahu vzhůru. Obsaďte vrchol kopce, kde se zahnízdili nepřátelé. Poté se vaše úkoly rozdělí na 3 části. Jako první je třeba zlikvidovat nebezpečný nepřátelský vrtulník. Jděte podle červené značky kousek zpět, kde přijedou vaše auta. Nedaleko je hromada munice a z ní si seberte speciální raketomet FGM-148 Javelin. Vyběhněte na vrchol kopce a pomocí raketometu sestřelte vrtulník. Nyní máte splnit hned 3 úkoly. Nejjednodušší je likvidace odstřelovačů vysoko na kopci. Dojeďte si tam autem a všechny oddělejte. Nyní si můžete vybrat jak budete dál postupovat. Musíte vyčistit oblast kolem observatoře, kde je značné množství nepřátel, někteří s raketomety a také 2 APC, která jsou velice nebezpečná. V levém areálu s kopulemi je hromada munice s raketometem. Tento raketomet se mi však příliš neosvědčil. Podle mne je nejlepší vrátit se zpět na místo, kde vám bylo přistaveno auto a opět si sebrat protileteckou střelu. Dejte se pěšky přes kopec s budovou, kterou jste předtím vyčistili a postupujte směrem k observatoři. Odstřelujte vzdálené nepřátele, a až se dostane na dohled APC zlikvidujte ho protileteckou střelou. Vraťte se zpět na křižovatku pro další protileteckou střelu a zlikvidujte i druhé APC. Toto je sice trochu zdlouhavý postup, ale mně se osvědčil. Postřílejte zbytek nepřátel a v levém areálu s kopulemi si seberte raketomet, kterým běžte zničit dělo. Tím splníte poslední úkol mise a jděte na přistávací plochu pro vrtulníky.

Mise 10 – End of the Beginning
Vaším úkolem v poslední misi je dobýt město Gudovgrad. Postupujte vpřed od pozice k pozici. Dostanete se k místu, které máte držet. Puškou s optikou likvidujte nepřátele nahoře ve svahu. Postupujte vpřed a opatrně se kryjte za trosky tanku. Nyní již vstupujete na předměstí Gudovgradu. Na budově vysoko na kopci je spousta nepřátel, tak je všechny důkladně vystřílejte a můžete si pomoci zavoláním vzdušného útoku. Postupujte do centra města a dobuďte budovu staré továrny, která je obsazená spoustou nepřátel. Tuto pozici budete muset nějaký čas udržet. Vyběhněte po schodech až nahoru a čekejte na nově příchozí nepřátele. Je jich opravdu hodně, tak si pomáhejte stacionárními kulomety. Navíc se objeví nepřátelský vrtulník. U jedné z hromádek munice je střela SAM, tak ji použijte na zničení vrtulníku. Až dostanete rozkaz, abyste se stáhli, seběhněte rychle dolů a sprintujte k místu přeskupení. Nyní musíte bránit budovu hotelu na místě přeskupení. Použijte opět stacionární kulomet a čekejte na rozkaz eskortovat vaše APC. Než se vydáte na cestu naberte si maximum munice. Poté postupujte společně s obrněnými transportéry. Zlikvidujte nepřátele v budově vlevo. Primárně likvidujte raketometčíky. Postupujte dál a dobuďte pozici označenou jako Assault. Poté se stáhněte do budovy označené jako Secure. Po obdržení dalších informací se přesuňte do nedaleké budovy směrem vpravo. Na vrcholu máte stacionární kulomety a také hromady munice s raketomety. Likvidujte nepřátele ve vzdálené krajině, můžete též povolávat vzdušné útoky. Pokud umíte dobře zacházet s raketometem, můžete likvidovat přijíždějící nepřátelské obrněné vozy. Někdy není špatně střelit přesnou střelu raketometem do středu nepřátelské skupiny. Po likvidaci všech nepřátel budete vyzváni k přeskupení na vrcholu budovy, což je totéž místo, kde se nacházíte, takže jen počkejte na závěrečnou animaci a máte celou kampaň za sebou.


DODATEK

Pokud toho nemáte dost, tak si můžete zahrát bonusové mise (Fireteam Engagements), kde asi další popis je celkem zbytečný. Získáváte zde body, pokud nějaký úkol nesplníte nebo někdo z vašeho týmu zemře tak se vám body odečtou. Pokud budete hodně dobří, můžete získat zlaté, stříbrné nebo bronzové ocenění. Kromě toho si můžete koupit a stáhnout DLC Valley of Death, které vám přidá nové bonusové mise.


ACHIEVMENTY KAMPANĚ

Welcome to Gissar (20 bodů) – za dokončení 1. kapitoly Welcome to Tajikistan.
Protection Detail (20 bodů) – za dokončení 2. kapitoly Meet the Neighbors.
Venomous Bite (20 bodů) – za dokončení 3 kapitoly The Humain Terrain.
Doing it the Hard Way (20 bodů) – za dokončení 4. kapitoly Almost too Easy.
Operation Enduring Shield (50 bodů) – za dokončení Aktu 1 kampaně.
Work you Bolt (20 bodů) - za dokončení 5. kapitoly The Wrong Way.
Devils at the Crossroad (20 bodů) – za dokončení 6. kapitoly Careful What You Wish For...
The Alamo Vahdat (20 bodů) – za dokončení 7. kapitoly Line in the Sand.
Operation Unbroken Resistance (75 bodů) – za dončení Aktu 2 kampaně.
Keeping it Simple (20 bodů) – za dokončení 8. kapitoly 1st and 10, Let´s Do it Again.
Freeing the Eagles (20 bodů) – za dokončení 9. kapitoly Vantage Point.
Shock and Ore (20 bodů) – za dokončení 10. kapitoly End of the Beginning.
Operation Dragon Slayer (100 bodů) – za dokončení Aktu 3 kampaně.
Pride of Kirby (10 bodů) – za dokončení úrovně jako Rifleman.
Pride of Taylor (10 bodů) – za dokončení úrovně jako Grenadier.
Pride of Soto (10 bodů) – za dokončení úrovně jako Scout.
Pride of Baletto (10 bodů) – za dokončení úrovně jako Autorifleman.
Of the People, For the People (5 bodů) – seberte nepříteli jeho Kalašnikov. To si můžete splnit hned v první misi po první přestřelce.
Old enemies Die Hard (5 bodů) – za zabití prvního čínského vojáka v 5. misi.
Driver´s Ed (5 bodů) – řiďte auto (automaticky splníte v 5. misi).
Buzz Kill (5 bodů) – zničte v 5. misi raketometem SAM nepřátelskou helikoptéru.
Catch This! (5 bodů) – pokud se budete řídit rozkazy, automaticky splníte v 9. misi, kdy je zapotřebí speciálním raketometem FGM-148 Javelin zničit nepřátelskou helikoptéru.
Danger Close (5 bodů) – přivolejte si leteckou podporu na vzdálenost menší než 300 m. Snadno splníte v druhé misi. Až dostanete za úkol přivolat leteckou podporu, přibližte se k cíli na méně než 300 m.
Weaponsmith (5 bodů) – velice jednoduché: před startem mise jděte do menu nastavení zbraní (Class Setup), trochu si pohrajte s nastavením zbraní a doplňků a potvrďte Enterem.
Outlaw 2´s Brave (10 bodů) – dosáhněte maximálního levelu u jedné postavy.
Outlaw 2´s Finest (30 bodů) – dosáhněte maximálního levelu u dvou postav.
Outlaw 2´s Hero (50 bodů) – dosáhněte maximálního levelu u všech čtyř postav.
Hardened (10 bodů) – vylepšete na maximum jednu z vlastností postav.
Veteran (30 bodů) – vylepšete na maximum 3 vlastnosti postav.
Lifer (30 bodů) – vylepšete na maximum všechny vlastnosti postav.


KNOXOVA PRAVIDLA

Rule 1 (20 bodů) – podle toho co jsem se dočetl, měl by se tento úspěch odemknout pokud dokončíte úroveň, aniž byste byli jedinkrát zasaženi. Mně se tento úspěch ale odemkl automaticky po odehrání hry.
Rule 2 (20 bodů) – pomocí zbraně M16A4 zneškodněte 5 nepřátel bez přebití zásobníku. Nemusíte nepřátele přímo zabít, stačí zneškodnit. Zbraň musíte mít nastavenou na střelbu dávkou.
Rule 3 (20 bodů) – odemkne se automaticky po odehrání kampaně.
Rule 4 (20 bodů) – zlikvidovat 5 nepřátel na vzdálenost přesahující 550 herních metrů. Toto lze nejlépe splnit v 6. misi, kde si na začátku mise vezměte speciální odstřelovačku Model M107. Po dosažení druhého checkpointu se před vámi otevře mělká kotlina, kde je spousta velmi vzdálených nepřátel. Musíte mířit nad nepřátele, protože kulky stejně jako v reálu mají elipsovitou dráhu.
Rule 5 (20 bodů) – vyléčte si své zranění bezprostředně po zásahu.
Rule 6 (20 bodů) – opravdu snad nejjednodušší achievment. Až narazíte na muniční bedny, střílejte útočnou puškou a zároveň si během střelby neustále doplňujte munici opakovaným tisknutím klávesy Use. Toto dělejte tak dlouho dokud se achievment neodemkne.
Rule 7 (20 bodů) – v 5. misi musíte opakovaně ustupovat před nepřáteli. Jakmile uvidíte nápis Fall Back, utíkejte na další obrannou pozici a achievment by se vám měl odemknout automaticky na posledním (pátém) obranném stanovišti.
Rule 8 (20 bodů) – velice jednoduché: zadejte 5x příkaz Supressed a úspěch se odemkne.
Rule 9 (20 bodů) – musíte alespoň ve třech misích splnit všechny hlavní a vedlejší úkoly.
Rule 10 (20 bodů) – v třetí misi, kde máte vyčistit oblast s kontejnery, nechoďte mezi kontejnery a odstřelte všechny nepřátele z dálky.


ACHIEVMENTY BONUSOVÝCH MISÍ FIRETEAM ENGAGEMENTS

Sweeper (10 bodů) – dokončete jednu misi v módu Combat Sweep.
Defender (10 bodů) – dokončete jednu misi v módu Last Stand.
Rescuer (10 bodů) – dokončete jednu misi v módu CSAR.
Protector (10 bodů) – dokončete jednu misi v módu Rolling Thunder.
Peacekeeper (20 bodů) – dokončete a přežijte jednu misi v módu Combat Sweep a mějte zabité všechny nepřátele a zničené všechny nepřátelské skrýše zbraní.
Get to the Chopper! (20 bodů) – dokončete jednu misi v módu Last Stand, dosáhněte 4. stupně útoků a 4. vlny a unikněte živý.
Package Delivered (20 bodů) – dokončete a přežijte jednu misi v módu CSAR a extrahujte se s oběma piloty.
Thunder Run (20 bodů) – dokončete jednu misi v módu Rolling Thunder, aniž by váš konvoj utrpěl jakoukoli újmu (nevztahuje se na vaše auto). Splníte velice snadno. Prostě si konvoj zastavujte (přidržením klávesy Quick Command a následným stisknutím klávesy Use), běžte vyčistit oblast před vámi, aby nikdo z nepřátel konvoj nezasáhl, a teprve poté dejte konvoji rozkaz k dalšímu přesunu.


OSTATNÍ ACHIEVMENTY

With a Little Help (10 bodů) – zahrajte si Red River s třemi dalšími přáteli.
Florence Nightingale Award 2.0 (20 bodů) – vyléčte hráče, který vytvořil hru nebo člena týmu, který už tento achievment má.


DLC VALLEY OF DEATH

Unstoppable (20 bodů) – odehrajte misi v módu Rolling Thunder.
Millionaire´s Club (20 bodů) – dokončete misi v módu Last Stand s více než miliónem bodů.
More Speed, Less Haste (20 bodů) – v misi v módu CSAR najděte piloty a zničte vrtulník do 5 minut.
Lethal Modelling Clay (15 bodů) – zničte tank pomocí C4 v jakékoli misi Valley of Death.
VOD Master (50 bodů) – získejte zlaté hodnocení ve všech misích Valley of Death.

Súvisiace hry: Operation Flashpoint: Red River - The Valley of Death Pack
Operation Flashpoint 2: Dragon Rising
Operation Flashpoint: Game of the Year Edition
Operation Flashpoint: Resistance
Operation Flashpoint: Between the Lines
Operation Flashpoint: Red Hammer Gold Upgrade
Operation Flashpoint: Cold War Crisis
Operation Flashpoint: Resistance: The Last Enemy
Operation Flashpoint: Planet of War
Operation Flashpoint - demoDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
80 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |