HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20122
5454
5063
1428
1599
7250
5591
11831
1687

Online 143056 uživatelů

Návody > BioShock 2: Minerva's Den


Zobrazení:9668
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Není třeba asi blíže přibližovat sérii Bioshock, která nás už pár let provází herním světem. Minerva´s Den je druhé DLC k Bioshocku 2. Jedná se vlastně o rozšíření singleplayerové části hry, kdy absolvujete další dobrodružství v podmořském světě Rapture. Toto DLC můžete zakoupit ve Windows Live za 400 Microsoft bodů (cca 150 Kč). Je pochopitelné, že musíte vlastnit originální verzi hry nebo mít alespoň do hry zadaný platný CD klíč, abyste si mohli vytvořit on-line profil u Windows Live a zde si poté v sekci Downloadable Content doplněk do hry stáhnout. Oproti základní hře se toho mnoho nemění. Přibyde jedna nová zbraň – laserová puška – a také jeden nový plasmid. Jedná se o Gravity Well, kterým můžete zaútočit devastující silou proti nepřátelům, obzvlášť pokud si pořídíte vylepšené verze tohoto plasmidu. Navíc vám tento plasmid bude pomáhat otevírat jinak nedostupné dveře na elektromagnetický zámek. Drobná změna je u Big Daddyů – budete potkávat trochu jiné průvodce malých sestřiček, kteří se jmenují Lancer Daddy. V Minerva´s Den dále odpadají automaty pro vylepšování zbraní, protože občas budete nacházet zbraně s novými vylepšeními, které se vám na zbraň automaticky přidají. Ještě dochází k jedné drobné změně – housenky Adama už nebudete nacházet jen na mořském dně, ale občas také různě po základně. Občas potkáte tzv. Vacuum Boty, které když zničíte získáte různé užitečné předměty. Jinak co se týče získávání Adama a všech ostatních věcí, na které jste zvyklí ze základní hry, tak se nic nemění. Stejně jako v základní hře i zde platí, že je na místě důkladně prohledávat všechny kouty, bedny, těla atd. kvůli získávání užitečných předmětů, hlavně munice. Herní mechanismy zde popisovat nebudu, jelikož předpokládám, že kdo se pouští do hraní tohoto datadisku, tak má jistě odehranou i základní hru. Pokud by vám cokoliv nebylo jasné (například efekty plasmidů či tonik) doporučuji nahlédnout do mého staršího návodu na základní hru Bioshock 2, kde je vše velice podrobně popsáno.


Achievmenty (úspěchy)

Lancer Killer (10 bodů) – zabijte Lancer Daddyho.
Garbage Collection (10 bodů) – zničte všech 10 Vacuum Bots ve hře.
ADAM Addict (10 bodů) – vytěžte nebo zachraňte všechny malé sestřičky ve hře.
Login (20 bodů) – dosáhněte Rapture Central Computing Operations.
Root Acces Granted (20 bodů) – dosáhněte Computer Core Acces.
High Score (10 bodů) – nahrajte na hře Spitfire 9999 bodů. Umístění automatu je popsáno v kapitole Operations, v podkapitole Get to Computer Core Acces.
SUDO (20 bodů) – převezměte kontrolu nad Thinkerem od Reeda Wahla.
Logout (50 bodů) – unikněte z Minerva´s Den.Minerva´s Den

1) Find Charles Milton Porter

V úvodní animaci kráčíte v roli subjektu Delta podvodním tunelem. Jakýsi Reed Wahl vám tam však pošle robota, který způsobí explozi tunelu. Ztrácíte vědomí a po chvíli se probouzíte pod vodou. Jděte po mořském dně vpřed a na kameni po pravé straně seberte 10 Adama (jsou to takové housenky. Seskočte dolů, a projděte až ke schodišti. Než na něj vstoupíte, obejděte sloupy a na jednom z nich najdete dalších 10 Adama. Vystoupejte po schodech nahoru do odčerpávací komory a stiskněte ovládání.


2) Restore Power to Minerva´s Den

Dejte se nejprve vlevo a na konci seberte záznam Your Link of the Chain. Vraťte se zpět, vyjděte po schodech nahoru a vstupte do vstupní haly, kde je recepce s figurínou. Nyní se dejte po jednom z postranních schodišť. Obě cesty se scházejí u dveří, kterými vstupte do potemnělého sálu, kde zatím nefunguje elektřina. Vlevo a vpravo jsou postranní dveře. Do nich se však zatím nedostanete, jelikož k tomu nemáte odpovídající vybavení. Levé dveře odemknete vrhnutím plasmidu Elektrický blesk na ovládání dveří; ten však zatím nemáte. U pravých dveří musíte střelit hackovací šipku skrz díru ve zdi do ovládání dveří. Je tedy jasné, že se sem později ještě vrátíme. Jinak u pravých dveří si můžete sebrat záznam The Thinker´s Potential. Vyjděte po schodech nahoru, prohledejte tělo Lancer Daddyho a seberte si novou zbraň – Ion Laser. Poté stiskněte ovládací pult, čímž obnovíte dodávku elektrické energie.


3) Get to Porter´s Office

Pokud chcete můžete opět sejít dolů a hacknout všechny automaty. Jinak pokračujte dál dveřmi nahoře. Vstupte k recepci, nabourejte se do kamery a ze stolu seberte PLASMID BEZPEČNOSTNÍ KOMANDO. Nyní se můžete dát vpravo, což jse vlastně slepá odbočka, ale můžete hacknout automatický kulomet a také trezor (3x Eva). Dále zde seberte tonikum Sporťák, díky kterému se budete pohybovat o trochu rychleji. Vstupte za recepční stůl a seberte záznam The Thinker. Obejděte opět recepci ke vstupním dveřím a nyní se dejte do dveří vlevo. V chodbě můžete zahnout do dveří vpravo, což je další slepá odbočka. Dostanete se tak do zaplavené místnosti, kde kromě několika splicerů nic zajímavého není. Vraťte se zpět do chodby a v ohybu chodby zničte Vacuum Bota (1/5). Pokračujte dlouhou chodbou vpřed a zahněte vlevo. Rovně před vámi jsou dveře chráněné elektromagnetickým zánkem; sem se zatím nedostanete. Dejte se vlevo, u zábradlí seberte novou zbraň – harpunu – a vyčistěte sál od nepřátel. Sejděte po schodech dolů a prohledejte celou místnost – najdete mj. záznam Reversing ADAM Sicknes. Dále zde najdete první spciální munici do laseru. Odbočte do postranní chodby, kde najdete raketové šípy do harpuny a také tonikum Soustředěný hacker. Vraťte se zpět po schodech nahoru a u dveří s elektromagnetickým zámkem můžete ještě vstoupit do pravých dveří, za kterými je jen malá místnost a kde nic moc zajímavého není. Nyní se už můžete vrátit zpět do dlouhé chodby, ze které jste předtím odbočovali a pokračujte až ke dveřím po pravé straně, do kterých vstupte. U mrtvoly v centru místnosti seberte záznam The Predictive Equation. V bazénku vzadu seberte 10 Adama. Dejte se vlevo a po schodech dolů do sklepa. Seberte si nabourávač, díky kterému budete nyní moci hackovat dveřní panely. Hned si to vyzkoušejte na dveřích vedle a střelte šipku dírou ve zdi. V tajné místnosti najdete tonikum Hackerova radost. Jděte zpět ke vstupním dveřím, avšak zjistíte, že jsou zablokované. Střelte tudíž další šipku dírou ve zdi a dveře tak hackněte. Vyjděte zpět po schodech nahoru a vraťte se do dlouhé chodby. Jděte až na konec, kde skrz díru hackněte dveře a pokračujte podvodním tunelem až ke kanceláři C. M. Portera. Počkejte na konec skenu a poté vstupte do místnosti.


4) Take the Operation Punchcard

Vpravo vzadu hackněte trezor (2x samonabourávací šipka, 3x Eva, tonikum Lidské Inferno), ze stolu seberte záznam Nothing But Ashes a pak pod stolem žlutě svítící předmět.


5) Head for Operations

Odejděte z kanceláře a budete napadeni elitním splicerem. Zabijte ho a po známé cestě se vracejte zpět až do velké vstupní haly, kde jsem upozorňoval na dvoje nepřístupné dveře po stranách. Zde byste měli potkat prvního Lancer Daddyho s malou sestřičkou. Takže ho zabijte a adoptujte si malou sestřičku. Jděte pod schody dolů, kde je vstup do Operations. Zde je tělo k vytěžení (1 ze 6), tak toho hned využijte. Sejděte po schodech dolů, avšak narazíte opět na dveře blokované eletromagnetickým zámkem, do kterých se zatím nedostanete.


6) Find the Gravity Well Plasmid, část 1. – Electro Bolt

Vraťte se zpět do haly a jděte vlevo k zamčeným dveřím, do kterých se nyní již dostanete, jelikož máte nabourávač. Nabourejte tudíž panel dveří skrz díru ve zdi a pokračujte tudy dál. Ze stolu si seberte nové tonikum Drill Dash. Pokračujte dál a uprostřed místnosti si seberte novou zbraň – nýtovačku. Nyní se nacházíte na rozcestí. Nejprve se dejte rovně a dostanete se do zaplavené místnosti, kde je další tělo k vytěžení (2 ze 6). Vzadu ve výklenku si seberte záznam New Bot Models, zničte dalšího Vacuum Bota (2/5) a pokračujte do dveří vpravo na konci. Projděte až na konec místnosti a najdete tonikum Spojení s Evou. Nyní se vracejte stejnou cestou, jak jste přišli až do místnosti, kde jste sebrali nýtovačku. Dejte se vlevo po schodech nahoru a projděte dveřmi. V chodbě je možné jít do dveří vlevo, avšak tam zatím nechoďte a vstupte do dveří na konci chodby. Vyjdete ve velkém sálu, kde se dejte nejprve do vchodu vpravo a na konci místnosti proražte kryt, skrčte se a vlezte do tajné místnosti. Zde seberte záznam Robotics Little Sister, hackněte trezor (128 dolarů, 2 samonabourávací šipky, 3 raketové šípy) a nakonec zničte Vacuum Bota (3/5). Vraťte se zpět do haly, v budce si sebrte nástražné nýty, vyjděte po schodech nahoru, hackněte raketometnou věž, což se vám bude za chvíli velice hodit, a pokračujte až do místnosti s ovládacím panelem. Seberte si záznam The Turing Test a poté zatáhněte za páku, čímž posunete jeřáb v místnosti. Vyjděte zpět do haly a ubraňte se útoku pavoučích splicerů. Pokud jste si předtím hackli raketometnou věž, jak jsem vám radil, ta ta udělá většinu práce za vás. Z horního patra sálu přejděte po železném trámu na druhou stranu místnosti, seberte záznam Thinker, Meat Pearl a vpravo u okna si seberte nový PLASMID ELEKTRICKÝ VÝBOJ. Poté ještě prohledejte trezor ve zdi (96 dolarů, 2 miniděla a 3 raketové šípy).


7) Find the Gravity Well Plasmid, část 2 - Warehouse

Sejděte dolů do haly a měli byste tu narazit na dalšího Bigg Daddyho. Zabijte ho a dole v hale máte tělo k vytěžení (3 ze 6). Nyní se vracejte stejnou cestou zpět, avšak v následující chodbě si ještě udělejte odbočku do dveří vpravo a hned nad schody je další tělo k vytěžení (4 ze 6). Na úplném konci v poslední místnosti najdete záznam Somebody Else´s War a také můžete hacknout trezor (80 dolarů, 100 laserové munice, 80 tepelné munice). Vraťte se zpět stejnou cestou do chodby a vracejte se známou cestou až do vstupní haly. Přímo naproti jsou dveře, kde použijte Elektrický blesk na ovládání dveří, čímž si je zpřístupníte. Projděte chodbou, vpravo si můžete udělat odbočku na toalety, kde však nic důležitého není, a v chodbě seberte záznam The Wager. Projděte dveřmi na konci chodby a vlevo u mrtvoly Lancer Daddyho si seberte vylepšení laseru (zvýšené poškození). Nyní vyjděte po levém schodišti a dostanete se na balkón, kde si seberte záznam Praying Eyes. Sejděte dolů a vyjděte po schodišti na druhé straně. Vstupte do místnosti, kde rozbijte Vacuum Bota (4/5), seberte tonikum Chlastometr a rozbijte sklenici na stole a získáte 10 Adama. Sejděte zpět dolů do haly a pokračujte vpravo do chodby, kde se cesta opět rozděluje. Nejprve běžte rovně po krátkém schodišti a dostanete se do zaplavené místnosti. Rychle hackněte kameru vlevo nahoře a zlikvidujte splicery. Vlevo najdete záznam How to Get Ahead. Vraťte se zpět na rozcestí a dejte se do dveří vlevo, ke kterým směřuje šipka Warehouse. V místnosti sejděte po schodech dolů, pobijte splicery a na konci první malé místnůstky najdete záznam Thinker Input 1. Podívejte se nahoru a uvidíte díru ve stropě. Touto dírou hackněte dveřní panel. Pokračujte vlevo a hackněte trezor (80 dolarů, 18 nástražných nýtů, 2 miniděla). Vyjděte opět po schodech nahoru a vstupte do dveří, které jste si zpřístupnili. Octnete se v archívech. Nejprve jděte rovně a v místnosti na konci seberte záznam Subversives in the Archives. Vraťte se zpět do sálu archívu a sejděte po schodech dolů. Pobijte splicery, vpravo hackněte věž a pokračujte směrem vpravo do další místnosti, která je zatopená. Zde najdete tonikum Kamufláž, což je asi nejlepší tonikum co existuje. Pokud budete stát chvíli na místě a nebudete se hýbat, stanete se neviditelnými. Vraťte se zpět do archívního sálu s regály a vpravo u schodiště seberte novou zbraň – brokovnici. Vyjděte po schodech nahoru, projděte dveřmi a seberte záznam Implicating Porter. Dále hackněte vpravo trezor (80 dolarů, 18 nástražných nýtů a 100 Burst Cell) a vlevo konečně seberte PLASMID GRAVITY WELL.


8) Head for Operations

Nový plasmid si hned vyzkoušejte na dva splicery, kteří jsou dole v archívu. Zjistíte tak, že tento plasmid má opravdu devastující účinky. Sejděte zpět dolů do archívů a zde byste měli potkat posledního Lancer Daddyho s malou sestřičkou. Hned pod prvním schodištěm je tělo k vytěžení (5 ze 6). Po jeho vytěžení se vracejte zpět stejnou cestou jak jste přišli až do sálu s postranními schodišti. Zde je poslední tělo k vytěžení (6 ze 6). Vraťte se až do vstupní haly, kde jsou dole pod schody dveře vedoucí do Operations, které jsou blokované magnetickým zámkem. Zatím však k nim ještě nechoďte a udělejte si malou odbočku. Vyjděte po schodech nahoru a jděte po stejné cestě, jak jste šli do kanceláře. Pokud jste zachraňovali malé sestřičky a netěžili je, tak u Gatherers Garden najdete medvídka s odměnou – tonikum Hrdý rodič, 80 dolarů a 100 Adam. V dlouhé chodbě zahněte vlevo do postranní místnosti, kde jsou ještě jedny dveře na magnetický zámek. Abyste dveře odemkli musíte hodit plasmid Gravity Well tak, abyste přehodili zeď a plasmid aby spadl do místnosti. Svým účinkem zničí elektrické zařízení v místnosti a dveře se vám otevřou. Vstupte do pochmurné chodby a vpravo v místnosti najdete záznam Attracting the Lotters, hackněte trezor ve zdi (160 dolarů, 100 Burst Cells, 3 tepelně naváděné rakety) a dále jděte v této místnosti do dveří vpravo a najdete posledního Vacuum Bota (6/6). Seberte nové tonikum Tichošlápek a vraťte se do předchozí místnosti. Na druhé straně předchozí místnosti je krátké schodiště a na konci rozbijte sklenici – získáte 10 Adama. Vraťte se zpět do pochmurné chodby a dejte se chodbou vpravo. Na konci v prosklené místnosti najdete novou zbraň – granátomet. Nyní už se můžete normálně vrátit do vstupní haly, kde se dejte po schodech dolů k zavřeným dveřím a podobně jako v prvním případě hoďte plasmid Gravity Well přes stěnu, čímž si zpřístupníte dveře. Pokud jste snad náhodou v situaci, že nemáte žádnou Evu, tak vedle na zdi je automat na Evu, ze kterého můžete zdarma získat neomezené množství Evy. Po otevření dveří už jen nastupte do výtahu a stiskněte tlačítko.Operations

1) Find a Batysphere Signal Beacon

Vystupte z výtahu a jděte k recepčnímu stolu, na kterém je ve sklenici 10 Adam. Projděte dveřmi a octnete se ve velkém sálu. Na jednom z pultů najdete záznam Partnership with Porter. Vstupte do dveří vlevo (hned vedle Gatherers Garden) a seberte záznam The Man and the Machine. Hned vedle leží vylepšení pro brokovnici (zvýšení kapacity zásobníku na 6). Pokračujte až do zatopené místnosti, kde je voda pod proudem. Hackněte šipkou dveřní panel na druhé straně a tím elektřinu vypnete. V koutě vlevo seberte další záznam Signal Beacon. Vstupte do odčerpávací komory a stiskněte ovládání, čímž komoru zatopíte. Vyjděte ven na mořské dno a vpravo u okna seberte 10 Adama. Pokračujte dál a ze skály seberte dalších 10 Adama. Odbočte vlevo a na konci slepé odbočky najdete ještě 10 Adama. Projděte po mořském dnu až na konec, kde seberte ovládání signálního zařízení.


2) Hack the Signal Beacon

Vracejte se stejnou cestou zpět až k přečerpávací komoře a stiskněte tlačítko. Na chodbě na vás zatím spliceři připravili past v podobě dvou automatických kulometů. Oba je rychle hackněte šipkami a poté ještě hackněte panel dveří. Vyjděte zpět do hlavní haly, kde byste měli potkat prvního Lancer Daddyho s malou sestřičkou. Ve stejné hale také najdete první tělo k vytěžení (1 ze 6). Vstupte do dveří na opačné straně místnosti (jděte ve směru Programming) a za dveřmi vlevo si pomocí Elektrického blesku otevřte dveře. V malé místnosti najdete vylepšení nýtovačky (zvětšení zásobníku) a také tu najdete Vacuum Bota (1/5). Vraťte se zpět do chodoby a pokračujte dál až k místu, které je zaplavené vodou a kde najdete záznam In Capable Hands. Jděte dál a dojdete do dalšího velkého sálu, kde elitního splicera, který stojí ve vodě zabijte plasmidem Elektrický blesk. Kromě toho se zde nachází tělo k vytěžení (2 ze 6). Vstupte do Office of Reed Wahl, hackněte nebo zničte obě kulometné věže a u stolu seberte záznam The Books Are the Code. Z něj se dozvíte kód 2341. Ten zadejte do žlutě svítícího kódového zámku pod stolem. Vlevo od vás se vám otevřou tajné dveře. Projděte na konec a použijte ovládací panel.


3) Retrieve the Hacked Signal Beacon

Chvíli počkejte a poté odeberte z ovládacího panelu hacknuté signalizační zařízení.


4) Get to Computer Core Acces

Vraťte se zpět do sálu, kde byste měli narazit na Lancer Daddyho s malou sestřičkou. Po jeho zabití a adoptování sestřičky se dejte vpravo po schodech nahoru. Vyjděte po schodech nahoru a pokračujte do dalších dveří, kterými se dostanete do místnosti, kde najdete záznam How We Meet a také tonikum Odolné stroje. Ještě můžete v této místnosti hacknout trezor ve zdi (15 dolarů, nástražný šíp a obvazy). Kromě toho se tu nachází tělo k vytěžení (3 ze 6). Vraťte se zpět do sálu a jděte přesně naproti a po dalším schodišti nahoru.Vpravo si všimněte místnosti za sklem. Dveře od ní jsou opět uzavřeny na elektromagnetický zámek. Musíte tudíž z místa, kde nyní stojíte použít plasmid Gravity Well a hodit ho přes stěnu. Vstupte do dveří a pobijte v místnosti splicery. Vpravo jsou odemčené dveře, které jste si předtím otevřeli Gravity Wellem. V místnosti vše posbírejte a hlavně hackněte trezor (80 dolarů, 3 nástražné šípy a 8 tvrzených nýtů). Vyjděte z místnosti a najděte tělo k vytěžení (3 ze 6). Po skončení těžení se dejte do dveří na druhé straně a dostanete se ke schodišti, po kterém vyjděte nahoru. Octnete se na rozcestí. Z terminálu seberte záznem Spitfire a pokud chcete můžete si na terminálu zahrát minihru. Pokud nahrajete 9999 bodů, budete odměněni achievmentem. Poté zajděte nejprve do dveří vpravo, kterými se ovšem nikam nedostanete, ale budete moci sebrat záznam Milk Money. Poté zajděte do dveří vlevo, kde najdete kulomet (a rovnou vylepšený co se týče poškození) a vpravo na konci Vacuum Bota (2/5). Přeskočte přes zábradlí dolů, čímž si zkrátíte cestu a vyjděte zpět do sálu. Nyní se vydejte známou cestou zpět do hlavní haly, tady se dejte vpravo a pokračujte směrem do Core Acces. V podvodním tunelu zlikvidujte subjekt Alfa na servisní lávce rozstřelte sud a zlikvidujete oba splicery. Jděte stále rovně, projděte dveřmi a poté dojde ke zmražení vchodu.


5) Unfreeze the Computer Core Acces Chamber

Vraťte se zpět a sejděte vpravo po schodech dolů. Vlevo zničte Vacuum Bota (3/5) a vedle mrtvoly seberte vylepšení vrtáku (zvýšené poškození). Nastupte do výtahu a stiskněte tlačítko. Dole vystupte z výtahu a hned u protějšího sloupu seberte záznam Wheels within Wheels. Dejte se vlevo a seberte PLASMID UPÁLENÍ. Prohledejte obvod místnosti a najdete dalšího Vacuum Bota (4/5). Vraťte se opět k výtahu a vyjeďte nahoru. Jděte ke schodišti, vedle kterého se vám otevřely nové dveře. Zabijte splicera a rozmražte plasmidem Upálení ledové bloky. Projděte do místnosti, kde seberte záznam Porter´s Legacy. Vlezte do vody pod železnou lávku a najdete pod vodou 10 Adama a průrazné náboje do kulometu. Nad schody vstupte do dveří, v zamrzlé chodbě zlikvidujte Houdiniho splicery a dostanete se na rozcestí. Vpravo zatím nechoďte a jděte do dveří rovně. Použijte opět plasmid Gravity Well a hoďte ho přes stěnu. Projděte dveřmi do průmyslové haly. Vpravo se skrčte vlezte si pro vylepšení granátometu (deflektor zabraňující poškození vlastními střelami). Poté sejděte po schodech dolů a projděte dveřmi, nad kterými je nápis Turbine. Dejte se vlevo, pobijte splicery a vpravo z ovládacího pultu si seberte záznam Detonating the Tunnel. Také byste v těchto místech měli narazit na posledního Lancer Daddyho s malou sestřičkou. Až ho zabijete a adoptujete malou sestřičku, tak na druhé straně lávek je tělo k vytěžení (5 ze 6). Projděte dveřmi a před vámi je zamčená místnost s bezpečnostní kamerou. Jděte zprava, kde jsou poškozené dveře a střelte dírou ve dveřích šipku do zámku dveří. Z druhé strany pak vstupte do místnosti a seberte mj. tonikum Ledová smršť. Vyjděte ven a vlevo se dejte po schodech dolů. Vlevo na stole rozbijte sklenici a získáte 10 Adama. Vpravo rozmražte led a zatáhněte za páku na ovládacím pultu.


6) Get to Computer Core Acces

Nyní se vracejte stejnou cestou jak jste přišli až na rozcestí v chodbě. Zde se dejte vlevo po schodech nahoru a v místnosti je v koutě poslední Vacuum Bot (5/5). Také je tu poslední tělo k vytěžení (6 ze 6). Pokračujte do chodby vlevo a sestupte po dalším schodišti dolů. Vpravo u skla najdete tonikum Bonusová Eva, o kousek dál hackněte trezor (99 dolarů, 5 brokových koulí a 4 raketové šípy) a vpravo na konci seberte záznam Pearl, Alone. Vraťte se zpět na rozcestí v chodbě a dejte se vlevo. Známou cestou projděte ke schodišti, vyjděte po něm nahoru a zastavte se u Gatherers Garden, kde budete mít dárek od sestřiček v podobě medvídka, ovšem za předpokladu, že jste sestřičky zachraňovali a netěžili (tonikum Obrněný krunýř 2, 160 dolarů a 120 Adama). Nahoře se dejte po lávce vlevo a dveřmi na konci projděte ke vchodu, který byl předtím zamrzlý. Vstupte do přechodové komory otočte pákou.The Thinker

1) Print out the The Thinker´s Code

Pobijte nepřátele a hackněte kameru nad vaší hlavou. Dejte se vlevo po schodech dolů a vpravo rozbijte na stole sklenici – získáte 10 Adama. Pokračujte vlevo, vyjděte po schodech nahoru a vpravo střelte plasmid Elektrický blesk do ovládání dveří, aby se vám otevřely. Seskočte dolů do vody a prolezte nízkým tunelem. V ohybu tunelu seberte tonikum Živý pramen. Ničte střelecké věžičky, které vám nepřátelé hází do cesty. Na konci opět seskočte dolů a pokračujte jedinou možnou cestou vpřed až dojdete do temného části chodeb. Zde seberte ze země záznam Rapture Departure Protocol a počkejte dokud se automaticky nepřehraje. Poté projděte dveřmi do velkého sálu. Nejprve hackněte automaty a doporučuji nakoupit si co nejvíc munice můžete, protože vás čeká poslední a obtížný boj. Vyjděte po schodech nahoru a vstupte do kontrolní místnosti, kde použijte ovládací pult.


2) Defeat Reed Wahl

Chvíli počkejte a poté přiběhne spousta nepřátel, tak se do nich pusťte a všechny je pozabíjejte. Nakonec na vás vyběhne sám Reed Wahl, ten toho vydrží nejvíc. Používejte na něj tu nejúčinnější munici – granátomet, raketové šípy nebo výbušné broky. Střílejte do něj dokud ho neudoláte.


3) Reactivate the Thinkers Code Printer

Vyběhněte rychle nahoru a vstupte do kontrolní místnosti, kde znovu použijte ovládací panel. Bude následovat krátká prezentace, po jejímž skončení se vám ozve Tenenbaumová.


4) Return to the Surface

Vyjděte ven z budky a seskočte dolů do haly. Jděte ke dveřím, projděte jimi, sestupte po schodech dolů a dalšími dveřmi se dostaňte do podvodního tunelu. Zahněte vlevo, projděte dalšími dveřmi a v kanceláři nastupte do výtahu a stiskněte tlačítko. Dole vystupte, projděte dveřmi vlevo a seberte záznam Pearl. Pokračujte dál vlevo, projděte chodbou a dostanete se do sálu s lávkami. Přejděte jedinou možnou cestou na druhou stranu a pokračujte do další potemnělé místnosti, kde se nachází stanice batyskafu. Sejděte po schodech dolů, nastupte do batyskafu, zatáhněte za páku a pak už vás čeká jen závěrečná animace.

Súvisiace hry: System Shock 3
BioShock: The Collection
BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two
BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode One
BioShock Infinite: Clash in the Clouds
BioShock: Infinite
BioShock 2: Protector Trials
BioShock 2: Sea of Dreams
BioShock
System Shock 2
System ShockDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
67 hlasov

100
60
20

80
40
0
44
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |