HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20816
5455
5063
1438
1600
7314
5880
12541
1687

Online 65593 uživatelů

Návody > Inversion


Zobrazení:7182
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Inversion je od autorů před časem vyšlé vynikající střílečky TimeShift a graficky je jí také v mnohém podobná. Na rozdíl od ní se však jedná o střílečku z pohledu třetí osoby stylově dost podobnou Gears of War. Kromě běžného střílení vás čeká ovládání gravitačních sil, pohyby v pásmech nulové gravitace a mnohé další vychytávky. Co se týče obtížnosti tak ta v pozdějších fázích hry dost stoupá, takže začátečníkům bych doporučoval zkusit nejprve lehkou obtížnost (Low Gravity).

 • Používejte krytí za překážkami, abyste byli chráněni před nepřátelskou palbou. Do krytu se dostanete stisknutím klávesy Roll/Cover.
 • V krytu se můžete od překážky k překážce též přemisťovat stisknutím příslušné směrové klávesy.
 • Pokud podržíte směrovou klávesu Vpřed a stisknete klávesu Roll/Cover, překočíte přes objekt, za kterým se kryjete.
 • Podržením klávesy Roll/Cover budete sprintovat.
 • Pokud jste v krytu a nepřátelé jsou blízko vás, můžete na ně z krytu střílet naslepo.
 • Krýt se za auty nemusí být vždy nejlepší nápad. Vlivem nepřátelské střelby se mohou vznítit a poté explodovat.
 • Můžete nést dvě zbraně a několik granátů. Rozvažujte jaké dvě zbraně ponesete. Například kombinace raketomet a odstřelovačka nemá smysl.
 • Speciální odstřelovačka s výbušnými střelami se dobře hodí i do boje proti bossům.
 • Jestliže je váš parťák v boji zraněn, nenechte ho umřít, jinak hra končí. Přistupte k němu a akční klávesou ho povzbuďte, aby se mohl opět zapojit do boje.
 • Pokud je nepřátel přesila, vymrštěte je do vzduchu modrou gravitační silou a poté je dodělejte útoky na blízko.
 • Použijte gravitační síly na nepřátele, kteří se kryjí. Tím je dostanete z krytu ven. Berte však v úvahu, že podobnou taktiku mohou nepřátelé použít i proti vám.
 • Jeden článek gravitačních sil se vždy automaticky regeneruje, ale až po určité době, takže gravitačních sil můžete používat neomezeně.
 • Sbírejte pečlivě modré články, které vám doplní vaše gravitační síly, abyste je mohli používat častěji.
 • V pásmu nulové gravitace se směrovými klávesy přemisťujete po objektu. Skáčete mezi objekty stisknutím klávesy Cover/Sprint. Při skákání se musíte nasměrovat k objektu, jehož okraj modře svítí.
 • Modrá gravitační síla způsobí dočasnou beztíži zasažených objektů.
 • Červená gravitační síla způsobí zvětšení tíže zasažených objektů.
 • Gravitační sílu aktivujete stisknutím klávesy Gravling. Mezi gravitačními sílami přepínáte stisknutím klávesy Switch G Modes.
 • I v pásmu nulové gravitace můžete střílet, přebíjet a rovněž používat své gravitační síly.
 • Pomocí klávesy Manipulation/Shield můžete předměty v beztížném stavu házet proti nepřátelům.
 • V pásmu nulové gravitace si můžete pomocí klávesy Manipulation/Shield přitahovat i zbraně a munici.
 • Energetický štít, který aktivujete rovněž klávesou Manipulation/Shield vás bude dočasně chránit před zraněními dokonce i kontaktními zbraněmi.


Inversion
Po skončení úvodní animace stojíte za stacionárním kulometem. Střílejte po nepřátelích v protější budově a poté bude následovat další animace. Až se octnete na ulici se zbraní v ruce běžte vpřed a postřílejte nepřátele. Až vás gravitace hodí na stěnu budovy zastřelte nepřátele za zábranou a budete pokračovat dál další animací.


Vanguard Down
Vrátili jste se v čase o 38 dní zpět. Po skončení úvodní animace se ocitáte na ulici. Běžte vpřed a vpravo uvidíte hromotluka, který zabije jakéhosi civilistu. Zabijte ho i všechny ostatní ozbrojence. Nestřílejte do civilistů. Pokud jich zabijete určitý počet hra pro vás končí. Po další animaci běžte vpřed na křižovatku a postřílejte všechny nepřátele. Poté se v animaci začnou ulice hroutit. Až uniknete do bezpečí octnete se v parku. Postřílejte nepřátele na druhé straně u pomníku. Poté jděte vpravo a oklikou se dostaňte k pomníku. Kryjte se za květináči a zlikvidujte nepřátele útočící z prvního patra domu a také ty, kteří vybíhají z průjezdu. Projděte domovním průjezdem a po skončení animace se octnete v podzemních garážích. Postřílejte nepřátele, běžte směrem vlevo a vpravo vystoupejte po schodech nahoru. Dejte se chodbou vpravo a zajděte vpravo do místnosti. Projděte na konec a vlevo vstupte zpět do chodby, kde jděte směrem vpravo. Jděte až k místu, kde se před vámi propadne podlaha. Nepřítel stojí na stropě, tak ho odstřelte. Vraťte se o kousek zpět a vlevo se rozrazí dveře. Projděte ohořelou chodbou a po dalším schodišti vyjděte nahoru. Pokračujte chodbou vpřed dokud se nespustí animace, ve které budete zajati.


Caged
Octli jste se zajati v táboře invazorů. Po skončení animace běžte vpřed a sestupte dolů do tábora. Následujte ostatní zajatce jedinou možnou cestou vpřed. Až vás pustí z vězení následujte dalšího vězně až dojdete k obrovské jámě, kde nastupte do výtahu. Sjedete do podzemí a zde budete vybaveni speciálním zařízením. Projděte velkými vraty a jděte až k místu, kde jsou překážky přes cestu. Nyní musíte použít gravitační síly pomocí zařízení, kterým jste byli vybaveni. Mezi gravitačními módy přepínáte klávesou Switch G Modes; navolenou sílu použijete stisknutím klávesy Gravling. Použijte červenou sílu, díky čemuž uvedete balvany před vámi do stavu beztíže. Pokud na ně opětovně použijte červenou sílu, vrátíte je do normální gravitace. Až si tedy takto vyčistíte cestu zahněte do tunelu vpravo, kde se pod vámi část tunelu propadne. Jděte k propasti a užijte červenou sílu na trámy nahoře. Jeden spadne tak, že budete moci přejít na druhou stranu. Při přecházení se snažte držet balanc. Ostatně pokud spadnete, můžete se pomocí akční klávesy vyhoupnout zpět nahoru. Na druhé straně si můžete vlevo ve slepé odbočce nasbírat modré články. Tyto články pečlivě sbírejte, abyste si doplňovali svou gravitační sílu. Jděte k vratům a stiskněte akční klávesu. S pomocí parťáka přelezete a vykopnete vrata. Sejděte dolů a zde se cesta rozděluje. Je jedno, kterou se dáte, protože se obě zakrátko spojují. Pro prolomení prken aktivujte modrou gravitační sílu a poté uchopte jeden z plovoucích objektů pomocí klávesy Manipulation/Shield a hoďte proti prknům. Stejným způsobem vyražte kamenné krápníky a poté se dejte po podzemní cestě směrem vlevo. Brzy budete napadeni nepřáteli. Použijte modrou sílu na vymrštění předmětů a jeden z nich hoďte proti nepřátelům. Spadne balvan a udělá se vám cesta dál. Vylezte za pomoci parťáka na dřevěnou plošinu, vyjděte nahoru a dejte se vlevo, kde si konečně seberete zbraň po padlém nepříteli. Zatím však do ní máte málo munice. Běžte po cestě dál a brzy dojdete do podzemní jeskyně, kde je spousta mrtvol. Zde si konečně můžete nabrat dostatek munice. Pokračujte v cestě a brzy budete zastaveni zemětřesením. Objeví se jakýsi dron a začne po vás pálit. Střelba do něj útočnou puškou není příliš účinná. Použijte tudíž své gravitační síly na jeho zničení. Vymrštěte pomocí modré síly předměty do vzduchu a předměty v beztížném stavu si přitahujte a házejte proti nepříteli pomocí klávesy Manipulation/Shiled.


Breakout
Po skončení úvodní animace akční klávesou vypáčte zámek cely. Dejte se vlevo, kde vylezete oknem ven. Venku se držte v krytu u stěny a jděte směrem vpravo. Sprintem se přemístěte ke stěně vpravo a pokračujte v krytu podél stěny směrem vpřed. Následujte dál od krytu ke krytu parťáka. Až budete za rohem můžete normálně běžet vpřed až do průchodu mezi kontejnery. Dejte se vpravo, vyjděte po schodech nahoru a opatrně přejděte po trámu. Vlevo vylezte do okna nahoře a v následné animaci konečně opět získáte zbraně. Postřílejte všechny nepřátele, pokračujte směrem vpravo, kde si ze stolu seberte munici. Počkejte až se uvolní vchod a dovnitř začnou nabíhat nepřátelé. Po jejich likvidaci projděte nově vzniklým průchodem, dejte se vpravo a poté za sebou v animaci zabouchnete dveře. Postřílejte všechny nepřátele a poté v animaci opět získáte gravitační zařízení. Běžte vpřed, vykopněte dveře a sestupte po schodišti dolů. Prostřílejte se až k výtahu, do kterého nastupte a zatáhněte za páku. Dole běžte po kolejích stále vpřed a vpravo sestupte dolů, kde je kruhová místnost s mnoha položenými výbušninami. Jděte za parťákem vlevo až dojdete k díře v centru místnosti.


Road Home
Běžte po ulici stále vpřed, vstupte na střechu autobusu a slezte dolů. Pokračujte dál v cestě, sejměte hlídku a vpravo vykopněte vrata. Sejděte po schodech dolů na dvorek. Hned vlevo od vás použijte modrou gravitační sílu na nakloněnou plošinu. Ta se převrátí a vy můžete z druhé strany vyběhnout po plošině nahoru. Vstupte do vchodu vlevo a v místnosti vpravo vykopněte dveře. Vlevo vyjděte na prostranství a z krytu zlikvidujte snipera. Sejděte dolů a vpravo vyjděte po schodech nahoru. Přejděte po želeném můstku a můžete si udělat odbočku vlevo, kde na konci chodníku najdete odstřelovačku. Doporučuji vyměnit si ji za brokovnici. Od mostku běžte směrem vpravo a vlevo vyjděte po schodech nahoru na terasu. Z terasy rozstřelte barely dole a zničíte tak rázem všechny nepřátele. Vpravo sejděte po točitém schodišti dolů a pokračujte do uličky na druhé straně. Vlevo společnou akcí s parťákem nadzvedněte roletu. Zlikvidujte nepřátele na prostranství. Zde se velice hodí odstřelovací puška. Uličkou vzadu projděte na další prostranství, kde po likvidaci všech nepřátel, vstupte na druhé straně do zničené budovy, projděte chodbou a vyjdete venku na ulici. Zprava obejděte zátaras a na konci ulice vlevo přelezte přes dřevěnou ohradu. V ulici před vámi se dostanete do pásma nulové gravitace. Až se zachytíte kusu silnice, ručkujte na jeho druhou stranu a poté se přemisťujte letem k dalším podobným objektům namířením k objektu a stisknutím směrové klávesy. Dostaňte se na úlomek s kašnou, vyskočte na kašnu a poté vlétněte do rozbořeného domu, kde pásmo nulové gravitace končí. Jděte chodbou vpravo a na konci vstupte vpravo do místnosti. Po skončení animace vyjděte z místnosti a dejte se vlevo, kde seskočte dírou o patro níž. Seberte odstřelovací pušku a kryjte se. S pomocí odstřelovací pušky zlikvidujte nepřátele na prostranství. Poté zlikvidujte 4 snipery na střechách. Nakonec na vás zaútočí boss. Seskočte dolů a někde se kryjte. Doporučuji použít na něj granáty – ty na něj platí. Jinak použijte gravitační síly a házejte po něm objekty.


Street Fight
Běžte po ulici vpřed až na křižovatku. Pozabíjejte útočící nepřátele a poté na vás vyjede APCéčko. Rychle běžte vpravo do postranní ulice, kde se kryjte za nějakou překážkou a střílejte po nepřátelích. Preventivně rozstřelte sudy nahoře na lávce, abyste zamezili dalšímu přísunu nepřátel odtud. Až jeden z vašich otevře roletu vpravo, rychle k ní běžte, abyste APCéčku unikli. Projděte na konec chodby a vlevo vylezte po troskách o patro výš. Vpravo se připravte u dveří a poté je akční klávesou vykopněte. Vtrhněte do místností a všechny vyčistěte od nepřátel. Po skončení animace sestupte po schodech dolů a octnete se na ulici. Tady vás bude otravovat nebezpečný kulomet. Po chvíli běžte do domu vpravo. Vlevo skrz okno zastřelte kulometčíka a o kousek dál vlevo seskočte dolů. Chopte se sami dalšího kulometu a zlikvidujte všechny nepřátele v protějším domě. Poté ještě zlikvidujte obrněnce a následně opusťte svoji pozici a běžte směrem vpřed pod zničeným domem. Po další animaci běžte dále vpřed, seskočte na nižší ulici a někde se kryjte. Změní se gravitace a vy se octnete na stěně budovy. Běžte směrem vlevo a sestupte dolů. Vstupte do modré gravitační anomálie a gravitace se opět změní. Postřílejte všechny nepřátele a po schodišti vpravo vystoupejte nahoru. Vpravo vykopněte dveře a pokračujte až na okraj budovy, kde si seberte odstřelovací pušku a zlikvidujte všechny vzdálené nepřátele. Poté běžte směrem vpravo, sestupte po venkovním schodišti, přejděte přes terasu, sestupte po dalším schodišti dolů a na konci slezte dolů po žebříku. Vstupte do nedaleké gravitační anomálie a octnete se na stěně budovy. Postřílejte nepřátele na protější terase a poté po laně sjeďte dolů na tuto terasu. Vstupte do další gravitační anomálie a poté ještě do jedné. Dostaňte se až do podzemních garáží, kde mají nepřátelé obrněnce. Tohoto obrněnce musíte nyní v souboji porazit. Hází po vás granáty, před kterými utíkejte do bezpečí. Všude možně po obvodu místnosti jsou granáty, které jako jediné na něj platí. Až ho ochromíte běžte k němu a v animaci mu hodíte granát pod kryt ovládací kabiny. Díky tomu bude nyní už normálně zranitelný i z klasických zbraní (musíte ale mířit přesně na kabinu řidiče). Zároveň na vás však začne nabíhat, a pokud se dostanete do těsného kontaktu s ním, je to vaše smrt. Po boji běžte k roletě v rohu haly a nadzvedněte ji. Ve skladu nejprve vymrštěte pomocí gravitační síly regály nahoru a poté uchopte jeden z plovoucích objektů a zničte jím podpěrná prkna vpravo, díky čemuž probouráte plot. Vyjděte vlevo ven a octnete se v zóně nulové gravitace. Přemístěte se až na kus zničeného schodiště. Dole je překážka z prken, kterou zničte pomocí jednoho z plujících předmětů. Proplujte tímto průchodem a dostanete se do místa, kde vás napadnou nahoře plující nepřátelé. Až je zlikvidujete přemístěte se k poslednímu předmětu vlevo nahoře a přeskočte vlevo do sousední místnosti. Zde se už snadno dostanete do místa, kde pásmo nulové gravitace končí. U dveří pak už jen za pomoci parťáka vylezte nahoru.


Road to Hell
Projděte na konec střechy, vpravo vyjděte po schodech nahoru, přejděte na konec balkónu a opět sejděte po schodech dolů. Vlevo vylezte s parťákem nahoru na vyšší střechu a pokračujte dál vpravo nahoru, kde vstupte do budovy. Dejte se vlevo a projděte do haly s výtahy. Hned vlevo jděte ke schodišti, po kterém sejděte dolů a na konci seskočte. Pokračujte na most mezi budovami, kde přeskočte trhlinu v mostě, postřílejte nepřátele a vstupte do budovy na druhém konci mostu. Projděte na terasu, kde vlevo sjeďte po laně dolů. Seskočte vpravo ještě o něco níž a zlikvidujte všechny nepřátele v okolí. Na konci vylezte nahoru a vpravo vstupte do gravitační anomálie. Projděte jedinou možnou cestou vpřed. Na konci pozor na snipera, který je vzhůru nohama na protější budově. Vlevo přejděte k další gravitační anomálii a vstupte do ní. Projděte prosklenými partiemi až na konec a vstupte do další anomálie. Počkejte si až parťák vykopne vpravo dveře a poté sejděte po schodech dolů, kde se setkáte s jedním z vašich. Projděte nově zpřístupněnými dveřmi vpravo a vyjděte ven na ulici. Tady vás bude zprava ohrožovat nebezpečný kulomet, který musíte zničit raketometem. Jeden držíte v ruce a další raketomety najdete poházené po okolí. Trefte 4x kulomet a znovu si seberte raketomet, který použijte na zničení Behemotha. Vstupte do budovy, kde hoří oheň, a dejte se vpravo, kde podlezte roletu. Dostáváte se opět do pásma nulové gravitace. Přeskakujte přes objekty vpřed a postřílejte všechny nepřátele. Na poslední zdi se přemístěte na její opačnou stranu a poté skočte směrem k místu, kde je modrá šipka. Vyjděte po schodech nahoru, vylezte po žebříku a po dalším schodišti opět sestupte. Poté vpravo projděte dírou ve zdi. Postřílejte nepřátele v okolí a poté vlevo dole zničte Mortar. Použijte raketomet popř. granáty. Vpravo sejděte po schodech dolů a na konci slezte dolů po žebříku. Zamiřte k APCéčku a poté ho následujte směrem vpravo. Nyní musíte APCéčko chránit. Obyčejní nepřátelé mu nejsou nebezpeční, ale objevují se tu také raketometčíci. V prvním úseku bude raketometčík vpravo nahoře na budově, v druhém úseku na mostě nahoře mezi budovami. Po skončení animace si pomocí gravitačních sil vyčistěte cestu – zničte hradbu z aut. Vymrštěte auta do vzduchu, jedno uchopte a rozbijte jím zbytek hradby. Pokračujte po ulici směrem vpravo. Používejte auta na ničení nepřátel a vrhejte je proti nim. Stejným způsobem na konci prostranství zničte i obrovské stroje, ze kterých nepřátelé vylézají. Poté se dejte vlevo po popraskané cestě, autem zničte nepřátelský kulomet a zvedněte nedalekou roletu, abyste se dostali dovnitř do budovy. Vyjděte po schodech nahoru a můžete si udělat odbočku na ochoz vpravo, kde najdete těžký kulomet. Jděte pryč z ochozu a dejte se vpravo. Opět se dostáváte do pásma nulové gravitace. Přeskákejte po trokách na ulici a poté se dostaňte k železnému lešení vpravo. Vyskákejte po lešení co nejvýš to jde, ručkujte vpravo a nyní musíte skočit nahoru a zachytit se úlomku silnice. Odtud se už snadno dostanete k šipce v nedaleké budově. Pod vámi je dole Mortar, který musíte zničit. K tomu použijte okolo se povalující raketomety. Můžete též použít granáty.


Edge of the Worlds
Po skončení úvodní animace se ocitáte kdesi na venkově. Běžte směrem vpravo, kde jsou raketomety. Použijte je na zničení bunkru s kulometem. Poté sestřelte raketometčíka vlevo nahoře ve věži. Prostřílejte se vlevo do budovy a vzadu vyjděte ven. Raketometem zničte další bunkr. Pokračujte dozadu k zavřené bráně. Počkejte si až velitel rozdělí úkoly a poté váš parťák vykopne bránu. Přeskočte přes trhlinu, avšak budete odděleni od vašich. Běžte vpřed, zlikvidujte nepřátele dole a poté jděte vlevo na konec. Obrovská traverza visící na jeřábu je zatížena hromadou aut. Odpalte pomocí gravitační síly tato auta a tím se udělá most pro vaše přátele. Počkejte si až přejdou po traverze a poté vám pomocí jeřábu přisunou traverzu k vaší plošině. Přejděte na druhou stranu, vpravo seskočte na plošinu jeřábu a poté na zem. Odpalte pomocí gravitační síly nedalekou hromadu aut a pak další vpravo, abyste si uvolnili cestu dál. Po skončení animace seskočte vpravo dolů, podběhněte pod mostem a zastřelte hlídky na mostě. Přejděte přes most, zlikvidujte okolní nepřátele, hlavně toho na vrcholu brány, a pokračujte dál směrem vpravo. Vstupte do podzemní chodby a na konci zatáhněte za páku vpravo. Vracejte se zpět a vpravo od vás se rozrazí dveře. Běžte dál touto cestou, na konci vylezte po žebříku nahoru a na plošině zatáhněte za další páku. Vpravo vykopněte dveře, jděte po cestě směrem vpravo a oklikou se dostaňte k bráně. Ta se ovšem zase zavře. Použijte jedno z aut a pomocí gravitačních sil probourejte bránu (musíte udeřit do brány 2x). Projděte bránou, dejte se vpravo, projděte nízkou budovou, vlevo vyjděte ven a vykopněte dveře vedlejší budovy a poté dírou vlevo vyjděte ven na prostranství. Zlikvidujte bosse a pokračujte vzadu do mrazáku, kde sejděte po schodišti po levé straně. Projděte chodbou a na konci vykopněte dveře. Sestupte dolů a slezte dolů po žebříku. Projděte vězením a vstupte do místnosti vpravo na konci. Odtud projděte ven do uličky mezi vězeňskými klecemi a pokračujte na velké otevřené prostranství připomínající arénu. Zde budete bojovat proti nebezpečnému bossovi. Musíte vždy počkat až vystřelí ze své gravitační zbraně. Pak se stane na chvíli zranitelným a pak do něj střílejte co to jde. Okolní zombie likvidujte rychle útoky na blízko, což je nejrychlejší, ale bude to za cenu poškození vašeho zdraví. V druhé polovině souboje se držte od bosse dál, protože začne používat také svůj bič. Až ho udoláte, tak si v animaci upgradujete své gravitační zařízení. Použijte červenou sílu na 2 velká závaží po stranách brány, abyste ji otevřeli. Kromě červené síly vám přibyla i nová schopnost – energetický štít, který můžete aktivovat stejnou klávesou, kterou házíte objekty s nulovou gravitací. Seběhněte chodbou dolů, nastupte na plošinu lanovky a zatáhněte za páku.


Into the Depths
Začínáte opět v pásmu nulové gravitace. Přemísťujte se od jednoho objektu k druhému a na konci seskočte. Zastřelte hlídku před vámi a jděte vlevo, kde se kryjte za důlními vozíky. Před vámi je spousta nepřátel a také odstřelovačů. V krytu stisknutím směrové klávesy Vpřed posunujte vozík po kolejnici až na konec kolejí. Oddělejte snipery a dejte se po nakloněné plošiny vlevo nahoru. Sejděte po schodech a seskočte dolů na plošinu s bednami. Přeběhněte po kontejnerech až na konec a použijte červenou gravitační sílu na kontejner nahoře. Přejděte po provizorním mostě a octnete se na pohyblivé plošině. Pákou ji uveďte do pohybu. Během cesty plošinou střílejte po vzdálených nepřátelích a používejte pokud možno odstřelovačku (pokud si ji ještě nesete). Až vyskočíte z plošiny, tak před vámi bude nebezpečný bunkr s kulometem. Musíte si shazovat dolů zavěšené kontejnery pomocí červené síly a od jednoho druhého se přemisťovat. Až se dostanete vpravo na konec udeřte 3x nějakým předmětem do stěny vlevo a bunkr se zřítí. Oběhněte místo, kde předtím stál bunkr, zleva a brzy dojdete na rozcestí. Pravá cesta je slepá, avšak na jejím konci najdete speciální odstřelovačku, která používá výbušné střely. Je to vážně vynikající zbraň, která stojí za sebrání. Poté se dejte vlevo a brzy se s vámi kus tunelu utrhne. Vylezte za pomoci parťáka nahoru a poté zůstanete oddělení, protože parťák za vámi nebude moci vylézt. Pokračujte tudíž sami dál tunelem. Vpravo dole na plošině uvidíte parťáka. Toho musíte nyní chránit před nepřáteli a jeho ukazatel zdraví nesmí klesnout na nulu. Chopte se kulometu a všechny nepřátele postřílejte. Poté Leo bude moci otočit kolem, abyste se mohli dostat k němu na plošinu. Na plošině vás čeká souboj s dalším bossem, který vystoupí z nedalekého výtahu. Používejte stejnou taktiku jako poprvé a střílejte do něj jen v okamžiku, kdy má štít vypnutý. Tady je to ztížené tím, že někteří Slaveové, kteří na vás nabíhají, mají na těle připevněné výbušniny a vybuchnou vždy při kontaktu s vámi. Je třeba je tedy rozstřelovat zdálky. Po boji nastupte do výtahu a ten se dá do pohybu. Až zastaví, kryjte se vpravo od dveří výtahu a postřílejte všechny nepřátele venku. Vpravo je opět pásmo nulové gravitace. Přemisťujte se od jednoho předmětu k druhému. Poté na vás zaútočí nový typ nepřítele. Musíte ho odstřelovat zdálky nebo po něm házet objekty. Pokud se vám tyto ženské dostanou na tělo nemusí to pro vás dobře skončit. Směřujte směrem vpravo, kde se nakonec dostanete ke vstupu do tunelu. Projděte dvojitými dveřmi a po skončení další animace běžte vpřed, postřílejte nepřátele a poté v chodbě vlevo nastupte do výtahu.


Enlightenment
Až sjedete do podzemí seběhněte tunelem dolů a dveřmi se dostaňte na nákladní plošinu. Použijte modrou sílu na kontejnery vpravo a proběhněte vzniklým průchodem. Postřílejte všechny nepřátele a na konci vlevo přelezte přes nízkou stěnu. Bude následovat souboj s dalším bossem. Používejte proti němu červené výbušné nádrže, granáty a také raketomety, které najdete po stranách prostranství. To však stačit nebude na jeho zničení. Vždy, když se zastaví pod některých zavěšeným autem, tak červenou silou toto auto na něj shoďte. Až bude po něm běžte vlevo na konec, kde seskočte do místnosti dolů. Tady poražte bosse s energetickým štítem a poté vykopněte červená vrata. Vylezte nahoru, dejte se vpravo mezi kontejnery a vlevo od vás je plošina ovládaná nepřátelskými kulomety. Běžte podél kontejnerů vpravo a postřílejte všechny nepřátele. Poté pomocí červené síly shoďte dolů zavěšený předmět nahoře. Po jeho pádu vyjděte po nakloněné lávce vlevo nahoru na terasu s kulomety a pozabíjejte všechny nepřátele. Poté se sami chopte kulometu a střílejte na všechno co se hne dokud v animaci nenaskočíte do vlaku, ve kterém odjedete pryč.


Reveal
Na konci cesty skočte k nejbližšímu objektu do bezgravitačního pole. Pokračujte vpravo tunelem až se dostanete do jiného užšího tunelu. Dejte se vpravo a projděte vraty. Postřílejte malé létající roboty a poté vás čeká souboj s velkým bezpečnostním robotem. Nejvíce ho budete poškozovat vrháním předmětů. Nezůstávejte v krytu, jinak vás roboti udolají. Snažte se uhýbat před raketami velkého robota, protože ty mají zničující účinek. Po boji běžte na konec místnosti a vylezte nahoru. Pokračujte až k místu, kde začíná bezgravitační pole. Proskákejte tunelem, zničte roboty a na konci seskočte na lávku. Běžte jedinou možnou cestou až do ovládací místnosti, kde stiskem akční klávesy otevřte kryty oken. Bude následovat dlouhá a působivá animace, po jejímž skončení vstupte do vrat vpravo a poté už jen nastupte do výtahu.


Red Sky
Běžte vlevo a pomocí modré síly si odkliďte trosky z cesty. Na konci vlevo seskočte dolů a pokračujte vpřed po cestě na okraji lávového pole. Projděte průchodem vpravo a poté se octnete na obrovském prostranství, které musíte vyčistit od všech nepřátel. Po boji si důkladně v okolí nasbírejte munici a pokračujte dál do široké klenuté chodby. Postupně přeskakujte přes gravitační anomálii ze stěny na stěnu a pobijte všechny nepřátele. Projděte jeskynním průchodem a octnete se v obrovském dómu. Přejděte po mostě na druhou stranu a proplujte bezgravitačním polem. Zde musíte zlikvidovat všechny nepřátele, jinak vás to dál nepustí. Pokračujte po skalním chodníku až dorazíte k zavřeným dveřím. Ty však normálním způsobem neprobouráte. Musíte je zapálit. Pomocí modré energie vymrštěte balvan ze žhavé lávy a ten pak mrštěte proti dveřím. Vyjděte po chodníku až nahoru a po laně sklouzněte dolů. Dojděte na prostranství s lávovými bazény, kde budete muset porazit bosse jménem Brute. Jeho likvidace je velice lehkou záležitostí – stačí z lávových bazénů vytahovat žhavé balvany a házet je proti němu. Po boji zapalte lávovým kamenem dřevěné dveře a pak ještě jedny. Vyjděte na skladištní prostranství, kde plamenometem všechny spalte. Projděte na konec stezky, sejděte dolů a vlevo na konci přes šikmou plošinku přeskočte vlevo na další prostranství. Tady vás začne ohrožovat nebezpečný kulomet. Shazujte si kontejnery a přemisťujte se od jednoho k druhému vpravo na konec. Zde si seberte nejlépe raketomet a odpalte kulometné hnízdo (nebo hoďte oknem dovnitř granát). Vlevo na konci prostranství si shoďte most, který je nahoře. Pokračujte dál, kde budete muset zdolat dalšího bosse se štítem, což je už pro vás známá záležitost, takže bližší vysvětlování netřeba.


Deja Vanguard
Projděte až na konec, kde vám cestu otevře explodující Slave. Pokračujte po lávkách až na konec, kde vlevo seskočte dolů. Tady narazíte na dalšího bosse Brutea. Tentokrát to bude o něco obtížnější než minule. Boj bude na tři kola, při čemž při druhém kole na něj musíte házet lávové balvany do prvního patra. Po boji jděte vpravo a otevřte dveře. Přejděte na druhou stranu, projděte skladištěm a zajděte do chodby vpravo, kde podlezte pod roletou. Pokračujte k bezgravitačnímu poli, kde přeskakujte po úlomcích silnice rovně a poté vlevo mezi červená písmena. Po pobití všech nepřátel doskočte na konec silnice, vyjděte nahoru a dejte se vpravo, kde přeskočte přes trhlinu. Tady si dávejte pozor na nepřátele, kteří po vás střílí z bezgravitačního pole. Můžete si tu sebrat speciální odstřelovačku, což vám může značně ulehčit práci. Přeskákejte přes trhliny a opět skočte do bezgravitačního pole. Vyskákejte co nejvíc nahoru a zlikvidujte nepřátele, kteří po vás střílí z budovy. Skočte do budovy a projděte na konec chodby, kde na vás zaútočí Behemoth. Pokud jste na mě dali a sebrali speciální odstřelovačku, tak tou ho nyní bez problémů zlikvidujete.


Reversion
Po skončení animace se kryjte za překážkami. Musíte zlikvidovat dva obří roboty. V postranních místnostech lze sebrat celkem 3 raketomety, které na ně použijte. Poté je dodělejte lávovými kameny. Jděte na konec a skočte dolů do šachty. Přeskakujte od jednoho objektu k druhému. Až se octnete v místnosti s reaktorem, tak si dávejte pozor, abyste nebyli ve středu místnosti, jinak by vás mohl oheň spálit. Přeskakujte od jedné strany komory k druhé a vždy si vystihněte okamžik, kdy nešlehají plameny. Na konci skočte do šachty dolů. Octnete se v dlouhém tunelu, kterým se musíte probít na konec. Velké bezpečnostní roboty ničte vrháním předmětů. Na konci seskočte a počkejte si až se před vámi otevřou obrovská vrata. Jděte vpřed po dlouhém mostě, který se před vámi bude skládat. A teď přichází to hlavní – souboj se závěrečným bossem. Nejprve mu musíte zničit jeho žlutý štít. Kousek vlevo od vás je položený raketomet, kterým si můžete pomoci. Střílejte do něj co to jde. Až mu uberete část štítu bude se dobíjet z energetického jádra ve středu. Střílejte do obnaženého jádra, které vypadá jako slunce, a zároveň zlikvidujte několik bezpečnostních botů, které z jádra vylétnou. Pokud se vám podaří dosáhnout toho, že z jádra vyjde výboj, tak si boss svou sílu nedobije. Pokud nebudete do jádra dostatečně střílet obnoví si štít na předchozí úroveň. Choďte si doplňovat munici k modrým teleportačním válcům, kde se vám objevuje nová a nová donekonečna. Až mu touto taktikou zničíte štít bude normálně zranitelný a snadno ho dorazíte. Bude následovat několik závěrečných animací a konec hry.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
107 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |