HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19189
5451
5063
1425
1599
7023
5210
10840
1687

Online 75907 uživatelů

Návody > The Forgotten: It Begins

 Hra 
Návod
CD obaly

Zobrazení:9165
Autor návodu:Petr Ticháček

Úvodem jedno malé upozornění. Během hraní hry The Forgotten narazíte na spoustu zajímavých předmětů (např. různé fotografie nebo listiny), které ale nejsou důležité pro úspěšné dokončení hry. Z toho důvodu jim taktéž v návodu nebudu věnovat téměř žádnou pozornost a Vám tímto doporučuji, abyste každou nově objevenou lokaci důkladně prozkoumali ještě dříve než se odhodláte k nakouknutí do tohoto návodu. Jinak by vám mohla uniknout hromada souvislostí v příběhu hry.

Od pracovny až do hotelu:

Přistupte k pracovnímu stolku, prozkoumejte balíček a přečtěte si dopis od Richarda (má více stránek). Z balíčku dále seberte hodinky, pistoli a glóbus. Otevřete druhý šuplík shora v levé části stolu a přečtěte si nalezené listiny. Odsuňte balíček a seberte kartu, kterou uložte do levého inventáře a klikněte na ni - následuje teleportace do opuštěné ulice. Jděte rovně ulicí, dokud nenarazíte na boční uličku napravo. V ní otevřete velký kontejner na odpadky a přečtěte si nalezené listiny. Vraťte se zpět na ulici a hned naproti uvidíte obchod - otevřete dveře a vejděte dovnitř. Na podlaze uvidíte červený kobereček - odsuňte jej a pod ním objevíte malou puzzle. Cílem tohoto puzzle je zatlačit všech 7 válečků, a to v pořadí uvedeném na obrázku. BTW, někde v obchodě naleznete i nápovědu v jakém pořadí máte válečky zasunovat. Vejděte do tajného vchodu a slezte ještě o patro níž (klikněte na žebřík). Jděte kanálem pár kroků dopředu až narazíte na dřevěnou bránu nalevo. Pohněte s lucernou u brány a vlezte do hotelového sklepení...

Hotel - sklepení a přízemí:

Jděte k pracovnímu stolku na konci místnosti (nalevo od kovadliny). Otevřete šuplík u stolku a seberte z něj klíč. Klíčem odemkněte dveře za kovadlinou (směrem od pracovního stolku jsou nalevo). Uvnitř prolistujte knihu nalevo - získáte další klíč. Vyjděte ven z místnosti a získaným klíčem otevřete dveře nalevo. Projděte do vinného sklípku, kde prozkoumejte malé dvířka ve zdi nalevo od vchodu. Pohněte s pákou u dvířek do prostřední polohy, vlezte dovnitř a pohněte s pákou do horní polohy. Objevíte se v opuštěném hotelovém baru - odejděte na chodbu, kde zahněte doprava a otevřete dvojité dveře na konci chodby. V recepci přistupte k přepážce (nalevo) a prozkoumejte knihu na pultu. Seberte pero, namočte ho do inkoustu a zapište se na prázdné místo v registrační knize - hotel nyní "ožije". Seberte obálku z dopisních přihrádek za pultem - objevíte dopis (ten si přečtěte) a klíč (ten seberte). Jděte do hotelového baru, zahněte doleva (k pódiu) a prozkoumejte jeden ze stolečků - seberte z něj kartu. Jděte k piánu a prozkoumejte jeho pravý bok - objevíte slot, do kterého zasuňte kartu. Ve zdi napravo od piána se otevře tajná skrýš, ze které seberte klíček s číslem 8. Vraťte se do recepce, přistupte k výtahu, prozkoumejte ho, zatáhněte za páku napravo a nastupte. Uvnitř prozkoumejte panel nalevo ode dveří, vložte klíč č.8 do slotu č.8 a zatáhněte za páčku napravo od panelu - objevíte se v 8. patře.

Hotel - 8. patro:

Jděte rovně až na konec chodby, kde klíčem odemkněte dveře č. 814 a vejděte. Jděte k hrací skříňce u postele, otevřete ji a seberte z ní kulatou karu (tu uložte do levého inventáře). Pročtěte si zprávu od Richarda, která se nachází taktéž v hrací skříňce. Otevřete první šuplík pod hrací skříňkou a seberte z ní gramodesku. Jděte do koupelny, přistupte k vaně a otečte oběma kohoutky - vypadne klíč, který seberte. Vyjděte ven z pokoje a sjeďte výtahem dolů do recepce. Jděte do hotelového baru, přistupte ke gramofonu, položte na něj gramodesku a zatočte s klikou napravo - na gramofonu se otevře tajná přihrádka. Z přihrádky seberte klíč a prozkoumejte papír s hádankou - chybějící číslo je 7. Jděte do výtahu, vložte klíč do slotu č. 7 a stiskněte páčku - objevíte se v 7. patře.

Hotel - 7. patro:

Dejte se chodbou nalevo a na jejím konci vejděte do místnosti označené jako "UTILITY ROOM". Nejdříve otočte velkým kolem u boileru a pak odsuňte dřevěnou bednu do rohu místnosti. Vylezte na bednu, prozkoumejte ventilační mřížku a odstraňte obě dvě závlačky. Prozkoumejte ventilaci a seberte z ní dva lístky, kartu a klíč. Vyjděte na chodbu a pokračujte rovně, projděte kolem výtahu až ke druhým dveřím nalevo. Odemkněte dveře klíčem a vejděte dovnitř. Pozorně prozkoumejte sochu napravo - chybí jí oko. Jděte až na konec místnosti ke dvěma lampám a z té napravo seberte stínítko. Odstraňte i levé stínítko, seberte žárovku a nyní již bezpečně seberte červený šutr z pravé lampy. Jděte k soše u dveří a vložte šutr do jejího pravého oka - získáte další karu. Přistupte ke stolku s okřídlenou soškou (vejce a dva ptáci) - použijte kartu na vejce a seberte klíč. Klíčem odemkněte menší dvířka nalevo od velké sochy a vejděte dovnitř. V místnosti naleznete skříň, na níž je položená hrací skříňka se slotem. Vložte do slotu kartu - otevře se tajný vchod. Vejděte dovnitř, po pravé straně prozkoumejte dřevěnou bednu a seberte z ní zápalky. Vraťte se až k výtahu a uvnitř kabiny prozkoumejte malý panel, který se nachází v rohu u podlahy. Otevřete panel a otočte klíčem - výtah vyjede do nejvyššího patra a vy vylezte ven otvorem ve stropě kabiny.

Finále (???):

Stiskněte kulatý objekt na stěně u dveří - dveře se otevřou a vy vejděte dovnitř. U podlahy uvidíte další kulatý objekt - prozkoumejte ho a stiskněte. Otevřete dřevěné dveře, vejděte na půdu a jděte rovně a pak doleva ke svíčkám. Na osamocenou svíci uprostřed použijte krabičku zápalek, otevřete ji, uchopte první sirku zprava a tahem s ní škrtněte po spodní části krabičky - hořící sirkou pak zapalte svíci. Prozkoumejte krabici pod svící, otevřete ji a na kartu v krabici použijte kulatou katru z inventáře. Klikněte na nově vzniklou karu a rázem se objevíte v hotelovém baru. Prozkoumejte zrcadlo za barem, pak prozkoumejte listiny na baru a nakonec klikněte na kartu, která se po přečtení listin na barovém pultu objeví... ...a zazvonil zvonec a hororu je konec... vlastně ani nevím, jak to dopadlo. A jsem si naprosto jistý, že se to nedozvím ani v příštím díle :-(.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
577 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |