HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21211
5455
5063
1438
1600
7336
6058
12961
1687

Online 4974 uživatelů

Návody > Gabriel Knight 1: Sins of the Fathers


Zobrazení:17393
Autor návodu:Tomáš Tenkrát

Day 1.

Ze stolu seberte pinzetu a lupu. Přečtěte si noviny. Prohlédněte knihovnu

a) vlevo nahoře
b) vpravo.

Otevřete pokladnu, kde si vezměte poukázku. V koupelně seberte zřejmě tužidlo na vlasy, a ze stolečku nezbytnou baterku. Promluvte si se sekretářkou a zeptejte se na otázku messsages (vícekrát). Vyjděte ven. Na mapě se vydejte ke své babičce a pořádně si s ní pokecejte. Jděte na půdu tam vezměte knihu s obrázky. Prohlédněte hodiny, a nastavte na nich čas tři hodiny a draka v okruží nad dvanáctkou. Otočte klíčkem. Prohlédněte fotografii, kterou jste nalezli, znovu obrázkovou knihu, ale hlavně dopis ! Nyní už můžete jít dolů promluvit si s babičkou, hlavně o jméně Ritter! Jděte do kostela. Tam vkročte do místnosti vpravo. Seberte límec a farářovu košili. Teď se vydejte k policistům, tam se zeptejte na Moselyho a hlavně na fotky ! Teď otevřete obálku kde si prozkoumejte fotografie. Jděte na náměstí a v jeho horní části je mim, tak ho bafněte a odveďte k policistovi. Až bude policista plně zabrán do mima, poslechněte si rádio na motorce. Teď už znáte lokaci vraždy. Jeďte na nové místo na mapě. Svůj notýsek použijte na kresby, co jsou na zemi. Koukněte se na obrázek. Prohlédněte lupou divnou trávu napravo. Nyní pinzetou seberte šupinu. Teď na břehu jezera seberte trochu hlíny a vyrazte zpět domů. Promluvte se sekretářkou a zadejte jí: Request research on Maria Gedde.

Day 2.

Pročtěte si novinky v novinách a vydejte se do obchodu Dixieland. Prohlédněte tabulku na pultu a ukažte fotku mrtvé ženy prodavači. Mrkněte se k policistům a zeptejte se policisty na komisaře Moselyho. U pravých dveří je topení, tak tam nastavte teplotu 90° a jděte k Moselymu do kanclu. Pořádně si s Moselym promluvte. Vyjděte ven a zeptejte se policistky na spisy. Až vám je přinese, vraťte se k Moselymu a znovu si s ním pořádně promluvte. Řekněte, že se s ním chcete vyfotit, ale napřed si musíte upravit vlasy. Teď venku fofrem seberte spisy z přihrádky, ofoťte v kopírce a vraťte je zpět do přihrádky, kde byly. Teď už se můžete s Moselym vyfotografovat. Pošlete Moselyho pro kafe a ukradněte mu ze saka policejní odznak. Zajeďte do musea voodoo a prokecejte profesora. Na hřbitově si promluvte s hrobařem a seberte kus cihly. Překreslete znaky na hrobce do notesu a vydejte se za věštkyní na adresu, kterou jste dostali od profesora. Přemluvte ji k hadímu tanci a až bude tančit, rychle seberte hadí kůži z klece. Ukažte jí opis znaků z hrobky. Vydejte se do vily Gedde, zaklepejte a ukažte sluhovi do kukátka odznak. Sluha vás pustí dovnitř k Marii. Ta vám prozradí plno zvláštních věcí. Během rozhovoru se pokoušejte trochu flirtovat. Běžte na náměstí a párkaři dejte poukázku z pokladny. Dostanete párek. Několikrát se pokuste navázat kontakt s malířem, a až mu ulítne výkres, promluvte si s ním. O kousek dál stojícímu chlapci darujte párek a pošlete ho pro výkres. Vraťte výkres malíři a dejte mu i nákres z místa vraždy a kopii ze stanice policistů. Běžte domů a sekretářce nakažte ať něco sežene o madam Cazzanoux.

Day 3.

Zase si pročtěte noviny a zeptejte se sekretářky na vzkazy. Dostanete číslo H. Rittera. Vzadu v pokoji zapni telefon a vytoč tel.číslo: 555-1280 a 555-6170. Ptejte se na adresu Cazzanouxové a zmiňte se o psovi Castrovi. Zavolejte Ritterovi 49093243333. V Dixeland shopu se zeptejte na masku krokodýla Willieho. Skočte si domů a prodejte obraz sousedovi. Za peníze kupte Willieho masku a zdarma ještě dostanete gambling oil. V putyce Napoleon House si promluvte s hospodským a šachistu přemluvte, že s použitím voodoo oleje bude vyhrávat a dejte mu gambling oil. Jděte na náměstí, kde vám dá malíř hotový nákres. Promluvte si vlevo s tanečnicí, dotkněte se jí a až začne tancovat, seberte šálu a prohlédněte ji lupou. Pinzetou vezměte šupinu a šálu vraťte. Po chvilce si prohlédněte lupou obě šupiny. Jděte za Moselym a podívejte se na výslech jednoho svědka. Jděte do univerzity a po přednášce vejděte do profesorova kabinetu. Promluvte si s ním a darujte mu fotografii mrtvého a nákres od malíře. Vydejte se na hřbitov. Na druhém konci potkáte Gedde. Po rozhovoru se vraťte na náměstí, kde pomocí vykřičníku promluvte s věštkyní. Jděte k madam Cozzanoux. Před dveřmi si ještě rychle upravte vlasy tužidlem a oblékněte si farářovu košili s límečkem. Promluvte si z Cozzanoux a zeptejte se jí hlavně na francouzská slova Cabrit sans Cor a odpovězte human victims. Ještě se zeptejte na Voodoo hounfour. Získaný náramek obtiskněte do hlíny z jezera. Otisk ukažte Samovi v hospodě, ten vám druhý den vyrobí kopii. Jděte ven.

Day 4.

Přečtěte si noviny. Dejte sekretářce k prostudování nákres od malíře. Zaběhněte si do hospody pro náramek. Jděte (na mapě) na místo overlook, kde se podívejte do levého dalekohledu. V kostele ukažte svědkovi náramek a poté si s ním promluvte. Zeptejte se ho na Drummer a Hounfour. Po jeho smrti prozkoumejte mrtvolu, vyhrňte jí tričko a vytetovaný symbol si nakreslete do zápisníku.

Day 5.

Přečtěte si noviny :)). Zeptejte se sekretářky na Rada Drums. Prozkoumejte všechny nové věci v inventáři. Jděte na univerzitu, kde najdete mrtvého profesora. Prozkoumejte mrtvolu, seberte zápisky ze stolu a přečtěte je. Jděte do musea Voodoo, a až vás napadne had, rychle rozsviťte tlačítkem vlevo od dveří. Jděte se podívat na hřbitov, kde si znovu určitě poznamenáte znaky. Použijte nové znaky na staré. Chvilku počkejte až se okolo přestane ochomítat hrobník. Teď napište cihlou na hrobku DJ BRING SEKEY MADOULE. Odejděte domů a tam lupou prozkoumejte popelník na stole. Porovnejte šupinu z vraždy s šupinou z muzea. Jděte na policejní stanici a promluvte si s Moselym - Reopen Case. Abyste ho přesvědčili, ukažte mu obě dvě šupiny, článek z novin 1810, nákres od malíře a profesorovy nesmyslné čmáranice. Tím docílíte znovuobnovení případu.

Day 6.

Přečtěte si noviny a dopis. Dejte pozvánku s obrázkem hada sekretářce a povězte jí, že jdete na párty, a že nemá proč žárlit. Zajděte na náměstí a povězte prodavači, ať se vrátí na svoje místo. Použijte knihu Rada Drum na bubeníka a listováním v stránkách navolte Call Conclave, Tonight, Swamp. Běžte na policii a počkejte až strážník odejde ke stánkaři. Rychle vběhněte za přepážku a odemkněte klíčkem Moselyho kancl. Pozor na limit !! Z šuplíku uvnitř seberte tracking device. Jděte do muzea Voodoo a použijte první část tracking device na krabici u dveří. Přesuňte se na adresu bažin a použijte druhou část tracking device na sebe. Podle něho se orientujte až k cíli. Nasďte si masku krokodýla a vyslovte jméno Damballah Ogoun Badagris.

Day 7.

Zatelefonujte Ritterovi a pořádně si s ním pokecejte . Přečtěte si noviny a jeďte na hřbitov. Zmáčkněte tlačítko u hrobky Gedde a uvnitř rozsviťte baterku. Otevřete zvírazněný šuplík. Seberte 2X peněženku a uvnitř najdete kartu. Stiskněte tlačítko a vypadněte z hrobky. Doma zavolejte cestovní kancelář 5851130 a objednejte si cestu do Německa. Odjeďte na letiště. Až budete na zámku, jděte nahoru do svého pokojíku a ze schránky u dveří seberte listinu. Podívejte se na horní rám levých dveří a běžte se zeptat služky na portal poem. V kapli se podívejte na obraz. Znovu si popovídejte se služkou a zeptejte se jí na Chapel panels a Initation Ceremony. V pokoji si vezměte nůžky a ostříhejte si vlasy. Otevřete okno a umyjte si ruce ve sněhu. Seberte misku a jděte ke služce. Ze země seberte solničku a ze stěny dýku. V kapličce položte misku na oltář a nasypte do ní sůl. Řízněte se dýkou a použijte diář - kleknout. Vkleče přečtěte slib na listině.

Day 8.

Vezměte klíč a odemkněte levé dveře. Prozkoumejte prostřední knihovnu ve vzdálenější stěně a seberte knihu. Poté prohlédněte knihovnu napravo a seberte druhou knihu. V poličce na levé stěně najdete třetí knihu. Čtvrtá kniha je nalevo na protější strěně a poslední vpravo v dolní polici, kde naleznete Ancient Digs of Africa. Knihu dejte služce. Zaplaťte cestu kreditkou.

Day 9.

Procházejte kruhovou stavbu a ve třetí místnosti najdete hůl. Seberte dvě destičky na zemi a dalších dvanáct místností vnějšího kruhu. V místnosti s hlavou prozkoumejte destičku. V místnosti vlevo umístěte destičku s osmi hady, a tak postupujte podle čísel dokola. Destička č.12 je plná. Pokračujte 1-6. Až budou všechny destičky správně umístěny, strčte v místnosti č.3 hůl do otvoru. Vyhýbejte se nepřátelům a opatrně postupujte až do šestky. Tam k útěku využijte liánu. V sedmičce strčte hůl do dalšího otvoru a dostanete se do kruhu vnitřního. Jděte do místnosti vpravo a prozkoumejte stůl. Nasaďte obě železa do stolce a otoč jimi. V levé místnosti vyřízněte mrtvé stráži srdce a jeďte domů.

Day 10.

Přečtěte noviny a zprávu na stole. Pokecejte si s očkem o posledních událostech a jeďte do kostela. Vlevo jsou dvě zpovědnice, jdi do první a strč hůl do otvoru. Poté hůl spolu se signal device schovejte pod lavičku pro Moselyho. Jděte do pokoje sedm a tam si vezměte dvě masky a dva obleky. Ve čtyřce seberte ze stolku černou knihu. Koukněte se optrně do dvojky. Běžte do centrální místnosti a zabubnuj Summon Brother Eagle. Rychle běžte znovu do dvojky a seberte kartu. Kartou otevřete jedničku. Seberte peníze a kartou otevřete jedenáctku. Prozkoumejte pokoj a jděte do osmičky. Použijte zlatý amulet na holku. Převlečte se do masky a obleku. Až dojde k obětování, použijte zlatý amulet na Marii a hoď ho Moselymu. Seberte figurku v oltáři. Teď se rychle rozhodněte, jestli chcete mít dobrý konec - pokusíte se jí zachránit, nebo špatný konec - použijete na ní nůž.....

Související hry Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition
Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned
Gabriel Knight Mysteries: Limited Edition
The Beast Within
Gabriel Knight 2: The Beast WithinDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
862 hlasov

100
60
20

80
40
0
53
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |