HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19134
5449
5063
1423
1599
6998
5180
10779
1687

Online 27469 uživatelů

Návody > Hooligans: Storm Over Europe


Zobrazení:28220
Autor návodu:Jan "Cepin" Dohnálek

Je to velmi dobrá hra, kterou stojí za to dohrát, tak tady je na ni návod.


1) Holandsko - Postup Holandskem

Nejprve se naučíš ovládat skupinu, tím že budeš poslouchat instrukce. Až instrukce skončí tak si to namiř přímo ke stadionu , kde rozbij takou malou budku na placení. A jdi do vchodu na stadion. Toť vše.


2) Francie - Šílenství ve Francii

Na začátku tohoto kola máte vojsko rozdělené na dva tábory. Ten vrchní tábor rychle označ a snaž se ho připojit k dolnímu. Jestli se ti to dobře podaří, tak navedeš policii přímo na cizí fanoušky a tím je skoro vyvraždíš. Teď už jen zbývá zabezpečit příjezd autobusu. Nejprve se mu pokusí do cesty dát kontajner , a to v pravém dolním rohu, takže si je radši pohlídej. Pak nějaká skupinka vyběhne z domu, který je v levém dolním rohu, ty pobij a sleduj jak autobus dorazí k hotelu.


3) Anglie - Zadržení v Anglii

Začni tak, že si s motorkářem sedni do auta a zajeď těžkooděnce, kteří stojí u brány ( tam jak jsou ty dvě policejní auta ). Pak se dostaň ke hromadě kamení u trajektu a ukamenuj policisty. Hned jak se tak stane vtrhni do skladu pro zbraně. Teď si počkej u trajektu na posily. Pak jdi obsadit hospodu v pravém dolním rohu, po cestě pobij malou skupinku hooligánů. V hospodě si kup tlusťocha ( ještě předtím ale vyrabuj pár obchodů - kvůli penězům ). Teď by někdy měla přijet další policie a proto vyval bránu u parkoviště. A jdi s tlusťochem odtahnout malý zelený kontejner, tím osvobodíš vůdce. Pak jdi nahoru k hordě kamení a pobij velkou skupinu nepřátel nebo jen utíkej rozbít jejich hospodu. Jak to uděláš, tak oba vůdce rychle dostaň na vlakové nádraží.


4) Anglie - Výtržnosti ve městě

Toto kolo je trošku zdlouhavé. Začni tak , že obsadíš hospodu vedle tebe a koupíš si v ní dva tlusťochy. Pak se dostaň bez konfliktu až k benzince , kde je hromada kamení . Znič čisternu kameny a pak i barel za čistírnou. Pak dej vydrancovat benzinku , ale pozor na chlápka z brokovnicí. Od benzinky jde vidět drogové doupě a vedle něj je hospoda , kterou obsaď. Jestli máš prachy, můžeš zde nakoupit další bojovníky. Vedle kostela je vila , kterou musíš taky zničit. Vila má dva vchody a v každém je chlápek s brokovnicí. Jak vilu dobiješ , automaticky musíš mít škodu 4 miliony , a jestli ne , tak jen tak znič nějaké libovolné bodovy. Teď už jen utíkej zničit bar vedle policejní stanice. Jestli máš dost vojáků , tak můžeš vyloupit i obchod se zbraněmi. A teď už zbývá ten nejtěžší úkol - zabrat 2 bary na náměstí. Stačí si vzít pár vojáků a jít rozbít obě hospody ( ale musíš mít jednoho vojáka někde zašitého ) . Teď počkej až se bary opraví a jen do nich vtrhni. A bary jsou tvoje.


5) Holandsko - Drogová kytka

Účel této mise je jednoduchý, stačí jen zničit drogovou farmu. V levém dolním rohu je maringotka a v ní bordel. Najmi si jednu děvku za litr. A s ní odlákej malou skupinku lidí. Mezitím se svými huligány rozbij vrchní skleníky a když po tobě nějaká skupinka vystartuje, tak zdrhej na místo , kde jsi začínal. Jak rozbiješ dostatek skleníků aby jsi si mohl objednat další děvky. S něma pak lákej a s huligány rozbijej skleníky. Musíš rozbít alespoň 16 skleníků. V tomhle kole jsou také zbraně a to u těch dvoch traktorů v kontajneru s nápisem " Magnoum -Corpa- ". Jak rozbiješ 16 skleníků tak počkej na autobus a odjeť. V tomto kole se ale vůbec nemusíš prát.


6) Německo - Pevnost v Německu

Označ celou svou skupinu a rychle utíkej na náměstí. Tam musíš zdemolovat ( ze začátku) alespoň 1 hospodu.- než se tam nashromážní velká skupina rozvášněných němců. Jak ji zničíš tak se dostaň do levého rožku mapy , kde je hospoda , kterou obsaď a kup si alespoň dva tlusťochy. S těma rychle zdemoluj další hospodu , ale nezapomeň mít stále jednoho vojáka v záloze. Když je tenhle úkol splněný tak stačí vyrabovat pár obchodů a nakoupit si vojáky a v klidu odjet tramvají.


7) Itálie - Italské výbuchy

Abys jsi sehnal 5000 vypleň pár obchodů. Pak si jdi od hotolu objednat kravaťáka s kterým vylup banku. Až ji vyloupíš , tak s ním jdi do bordelu , který je dole v pravém koutě mapy. Tam se dozvíš , že ten bordel musíš ochránit před vyděrači , kteří si jsem dojdou pro prachy. Ale pozor ty vyděrači mají granáty , ale v klidu je pobiješ. Až bordel ochráníš , tak tam za chvíli přijde chlap ( s euro na hlavě :-) a donese lístky na zápas. Nyní si je jedním ze svých šéfů vyzvedni. Už jen stačí si zajít k člunu.


8) Francie - Málo benzinu

Stačí si vzít jednu krysu a přeběhnout s ním přes dálnicu , pak na sebe nalákat velké množství soupeře a pak zase přeběhnout dálnici , tedy jde o to aby vás nezajelo auto a aby jim ty projíždějící auta popřejížděly co nejvíce vojáků. Jestli nějaký malý hlouček zbyde , tak je dobijte ručně. Za nedlouho policie zablokuje dálnici a pak dorazí další fanoušci soupeře. Nechte volný průběh policii ( nepleť te se jim do cesty ) a oni je už pobijí. A zas co zbyde dořežte. V tomto kole se policie ani nechytej te , velmi ti to usnadní práci.


9) Španělsko - Konečně prázdniny

Stačí si na začátku zaběhnout do jedné se svých hospod a nakoupit si velkou armádu. Pak si spoj obě družiny v jednu. A podle potřeby přebíhej mezi bary. Můžeš si najmout kravaťáka nebo šlapku. Snaž se jim dobít všechny jejich bary, protože se mě zdá, že od tama chodijů další a další huligáni. Musíš vydržet 20 minut bez ztráty barů.Vždy musíš mít alespoň dva bary.


10) Anglie - Městská pomsta

V pravém dolním rohu mapy je auto. Musíš vyvalit bránu, aby ses k němu dostal. Pak ho vem a jdi s ním k stadionu (tam jak je ta brána s kopačákem na vršku slůpku). A zablokuj s ním vstup na stadion. Pak si v tvojé hospodě kup tych nejlevnějších vojáků. Musíš jich splašit aspoň sto a utíkej na stadion. Samozřejmě, že musíš vyrabovat pár obchodů a to pro prachy, abys mohl nakoupit vojáky.


11) Německo - Vezmi si. Co je tvé.

Jako první si v tomto kole kup s huligánem granáty (v dodávce na parkovišti ). Pak obsaď hospodu a nakoupi si co nejvíce bojovníků, budou se hodit!!! Pak s tlusťochem vyval bránu a pak musíš hodit granát s huligánem mezi policii a pak vyval další bránu a dostaň se za spodní bránu, kde vyval minimálně dva mantinely. Na hřišti u poháru je skupina nepřátelských huligens, ale stačí zaútočit tak, aby jsi s někým zebral pohár. Jak se zmocníš poháru, tak se vyser na bitky. Sprintuj k místu, kde jsi vyvalil mantinely. Jestli policie blokuje průchod mezi oběma vyvalenýma bránama, tak tam hoď zbylé dva granáty. Jde o to, aby se ten kdo vlastní pohár dostal do auta, které tam čeká (u hospody ). Jak ho dostaneš do auta, tak si vychutnej závěrečnou animačku a závěrečou píseň.
Diskusia Príspevkov: 4 Hodnotenie
1579 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |