HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19271
5452
5063
1426
1599
7056
5248
10933
1687

Online 3352 uživatelů

Návody > Lost Eden


Zobrazení:10259
Autor návodu:Zbyněk Chomát (Abecedaher.cz)

HISTORIE EDENU

Po mnoho generací žili mírumilovní obyvatele Edenu ve strachu před tyranem Moorkusem Rexem. Se svou krvelačnou hordou zuřivých Tyrannosaurů zahájil Moorkus Rex hrůzné tažení proti lidem a dinosaurům. Jeho konečným cílem bude ovládnutí celého Edenu. TVÝM úkolem je zabránit mu v tom. Tvé jméno je Princ Adam z Mo, dědic trůnu království Mashaar. Jsi ambiciosní a statečný. A máš starosti s budoucností, která přichází. Nejen se svojí budoucností, ale máš starosti o celý Eden. A vůbec nejvíc ze všeho chceš porazit Moorkuse Rexe. Tvůj otec Král Gregor má jen velmi málo sil, aby mohl zvítězit nad vůdcem Tyrannosaurů. Jeho vize budoucnosti je bezútěšná. Nic nemůže zabránit vítězství Moorkuse Rexe. Jednoduše je to jen otázka času, než Tyrannosauři ovládnou celý Eden. Ano, respektuješ svého otce, ale nesouhlasíš s jeho vidinou věcí příštích. Samotným začátkem je den, zvaný Příchod Dospělosti. Král Gregor ti zakázal opustit bezpečí města Mo, protože tvá matka a setra byly zavražděny Tyranny na pláních Mashaaru. Jsi poslední přežívající dědic trůnu. Nesmíš se vydávat na pospas nebezpečí tam venku. Ale ty si přeješ opustit Mo, vidět překrásné pláně Edenu na vlastní oči. Nedíváš se na svět očima svého otce, a rozhodneš se zastavit smrtelnou vlnu Tyrannů dřív, než bude pozdě. Máš už promyšlenou výbornou ochranu proti nim...

Tvůj domov, velká citadela Mo, je nedobytná pevnost, která nebyla nikdy Tyrannosaury napadena. Zatímco ty jsi v Mo bezpečný, Tyrannové zuřivě pobíhají po okolních krajích, zabíjejí a zotročují své rádoby protivníky: ostatní rasy lidí a mírumilovných dinosaurů. Ve svých snech jsi viděl konec téhle záhuby. viděl jsi konec tyranie Moorkuse Rexe. Máš hrdinské plány, sjednotit lidi a dinosaury proti Tyrannosaurům. A hlavně máš plán. Přesvědčit ostatní sloužit tvým zájmům. Pokud budeš moci postavit citadely, podobné Mo, v údolích, obydlených lidmi, budou bezpeční před útoky Tyrannů. Se sítí citadel po celé zemi bude opět naděje do budoucnosti. Pokud ostatní přesvědčíš o svých skvělých záměrech, budou ti věřit a pomáhat. Pokud sjednotíš zbytek Edenu proti Tyrannům, budou určitě poraženi. Má to jen jeden háček. Velké tajemství citadely bylo ztraceno! Tvůj velký děd Priam, známý jako Architekt, postavil citadelu Mo. Tahle obrovská stavba využila všech výdobytků architektury. Samotná její existence je záhadou - zdrojem obdivu všech, co ji spatřili. Jak mohl architekt takovou budovu stvořit? Tohle tajemství se během let ztratilo. Všechny poznatky o konstrukci odstranil Priamův vlastní syn Vangor. Nelítostný bojovník, který usiloval o spojenectví s moorkusem Rexem, a byl známý pod přezdívkou Otrokář. Vangor vše, co se týkalo konstrukce citadely, zničil, aby dokázal své úmysly Morkoosovi. Ty ale vřele doufáš, že velké tajemství Architekta bude znovu objeveno. Tvoje poslání má proto dvě části. Nejdříve musíš objevit velké tajemství. Musíš zjistit, jak postavit podobnou citadelu, jako Mo. Potom musíš navštívit mnoho údolí Edenu, v každém z nich musíš postavit citadelu na obranu obyvatel před Tyranny. Musíš také přesvědčit obyvatele, aby se stali tvými spojenci, aby se s tebou spojili ve válce proti Morkoosovi Rexovi a jeho legiím smrti...

PLAYING THE GAME (Vlastní hra)

Po intru od Eloi Posla hra začíná. TY jsi Princ Adam, a právě je den tvého dovršení dospělosti. Není to ale den oslav. Otec se právě dozvěděl o posledním napadení Tyranny. Zavolá tě do trůnního sálu. Když se dozvíš tu novinu, tvé odhodlání vzroste. Musíš najít cestu, jak porazit Moorkuse Rexe!

CITADELA MO

Dobrodružství začíná ve Vstupní Hale (Entrance Hall) velkolepé Citadely v Mo. Musíš najít cestu do útočiště v nitru budovy, kde tě otec očekává. Zkoumej citadelu, potkáváš se s obyvateli: Eloi the Messenger (Eloi Posel), Jabber the Executioner (Jabber Popravčí), Thugg the King's loyal sergeant (Thugg věrný seržant), Monk - věrný otcův kancléř. Tvým prvním posláním bude nalézt velké tajemství stavby citadely. Bylo tajemství tvého děda definitivně ztraceno? Nebo vyřešíš záhadu a zjistíš, jak postavit nové citadely na obranu proti Tyrannům?

VENKU Z CITADELY

Když objevíš tajemství citadely, můžeš Mo opustit. Najdi cestu zpět do Vstupní Haly, a vyjdi hlavní branou. Venku pak můžeš cestovat údolími Edenu, sdílet tajemství s tvými spojenci, a zakládat stavby na obranu proti Tyrannům. Citadelu opustíš kliknutím kamkoli na oblohu. Kursor se změní na znak pro cestování na delší vzdálenost. Na cestách potkáš mnoho podivných bytostí a záhadných ras lidského typu. Musíš je přesvědčit, aby souhlasili s tvým postupem. mnozí se k tobě na cestě přidají. Také objevíš mnoho čarodějných předmětů a smrtelných zbraní, které užiješ proti Tyrannům.

POHYB V ÚDOLÍ

Když tě Eloi zavede do prvního údolí (Chaamar), uvidíš přehledný obrázek tohoto údolí (Pohled z ptačí perspektivy). Pokyny, uvedené níže, platí pak pro všechna údolí. Když budeš pohybovat kursorem po zmíněném pohledu seshora, zvětší se. Všimni si malého plánku (Plan Map) v pravém horním rohu obrazovky. Ty a tví společníci budou označeni jako černý čtverec. Když klikneš někam na zobrazenou oblast, budeš přepraven na tuhle část mapy, a uvidíš nový výhled na okolí. Jakmile se jednou octneš v údolí, pohybuješ se klikáním na okraje obrazovky do čtyř světových stran. Pohneš se tak o jeden krok zvoleným směrem. Pozoruj, jak se černý čtvereček pohybuje po mapě v pravém horním rohu obrazovky. Můžeš se pohybovat takto, nebo zvolit pohled seshora (kliknutím na malou mapku). V ptačí perspektivě se pak dostaneš na jakékoli místo údolí tak, že na něj klikneš.

ODCHOD Z ÚDOLÍ

Vrať se do pohledu z ptačí perspektivy (kliknutím na mapku), a klikni kamkoli na oblohu v horní části obrazovky. Eloi se tě zeptá, kam chceš jít, a povede tě tam, kam klikneš.

POSTAVENÍ CITADELY

Než budeš moci postavit citadelu, musíš odhalit Architektovo Tajemství uvnitř Mo. Jakmile je jednou znáš, budeš potřebovat pomoc ke stavbě. Pomoc si můžeš koupit. Musíš ale zjistit, jak a od koho.

OBRANA TVÉ CITADELY

Když se tvoje citadela staví, musíš na ni dávat pozor. Tyrannové se pokusí ji zničit, než bude dokončena. Často jsou stavby napadeny, zatímco ty jsi v jiném údolí! Musíš být připraven na odvrácení útoku. Musíš citadely opevnit, aby byly před útokem bezpečné. Musíš se dozvědět od lidí a jiných bytostí, které potkáš na cestách, jak odvracet útoky Tyrannů a jak citadely opevnit...

VYHRÁT HRU

můžeš jen tak, že se na konci svého snažení utkáš s Moorkusem Rexem, a porazíš ho. Existuje jen jeden způsob - ten musíš objevit.

TIPY:
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
728 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |