HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19303
5452
5063
1426
1599
7074
5269
10965
1687

Online 63449 uživatelů

Návody > Metal Gear Solid


Zobrazení:29661
Autor návodu:Roman Ficnar (Abecedaher.cz)

1.Level : The Docks

Ve vodě seberte Ration k doplňování zdraví. Vraťte se zpátky kde hra začala a proplazte se pod ventilátor. Rychle přeběhněte do rohu nalevo a počkejte než stráž zmizí z mapy. Přeběhněte do rohu místnosti který je napravo,a skryjte za ventilátor. Znovu do pravého rohu pro malý zásobník,kde je další ration (zdraví). Čekejte až přijede výtah a vyleze z něj stráž.Makejte do výtahu a další level.

2.Level : The Helliport

Doběhněte za tři krabice vpravo, kde je ration. Běžte dozadu za APC, kde je za krabicí chovaná bouchačka Socom. Opatrně po schodech je jsou sledovány kamerou, na římse uprostřed prolezte šachtou a next level.

3.Level : The Tank Hanger

Jděte do výtahu uprostřed spodní části místnosti. Svezte se na patro B1. Až budete dole jděte dozadu a vpravo, kde je žebřík a vylezte po něm do ventilace. Plazte se šachtou než dorazíte k dvojici ventilátorů kde slezete. Pokecejte s šéfem Dapra a dá vám kartu první úrovně. Po prvním setkání s Meryl jděte zpět do Tank Hanger. Kartou otevřete dveře v místnosti, kde naberete nějaké předměty. Pokud si chcete zastřílet zajeďte do podlaží B2, kde je blokáda (brokovnice). Pokud budete prolézat skladiště dejte si pozor padací dveře a na stráže. Sjeďte do hlavní buňky a vezměte si výbušninu C4. Jděte do levého rohu zbrojnice, kde by měl být vidět ve zdi zabetonovaný otvor. Připevněte na stěnu C4 a vyhoďte to do vzduchu :-). Prolezte dírou do chodby, kde byste měli narazit po pravé straně na zabetonovaný otvor znovu C4 a zabojujte si s Revolver Ocelotem

4.Level : The Canyon

Použijte detektor min,který jste dostali ukončením minulého levelu. Na mapě se objeví žluté značky(miny). Jestli budete blízko min zneškodněte je. Jděte stále kupředu dokud nebude animace. A další protivník Vulkan Raven (v tanku):-(.

5.Level : Nuclear Bio-Chemikal Building

Vyndejte kartu třetí úrovně a proplazte se pod veliké dveře. Nalevo od vás je stráž proběhněte za ní a dejte se doleva. Potom vyjděte schody a vlezte do výtahu a jeďte do B2. Vezměte kartu a jděte ke dvoum dveřím. Teď se vám ozve Deepthroat a řekne vám, abyste střelili do kruhu napříč místností. Potřebujete odpalovač Nikit,jestli ho nemáte tak ho najdete v podlaží B1 nalevo v kancelářích. Vystřelte z raketometu a přepněte do vlastních očí. Naveďte střelu chodbou dolů, doprava a otevřenými dveřmi nalevo. Za těmito dveřmi nalevo je skřínka s vysokým napětím, zasáhněte jí střelou. Vydejte se chodbou zahněte doprava a dejte si pozor na odstřelovačku nade dveřmi. Vezměte si kartu a otevřete řadu trojích dveří a vejděte do Hallway of Dead. Po animaci budete bojovat s ninjou. Až bude po všem jděte do B1 a pozor na stráž na levé straně kanceláří chvilku počkejte, stráž odejde na hajzliky jděte za ní na WC. Zjistíte že stráž je Meryl převlečená za vojáka. Meryl vám dá přístupovou kartu. Odejděte z WC. Po krátké animaci naberte v kancelářích dostatek vybavení na souboj s Psycho Mantisem. Odejděte z kanceláří průchodem mezi toaletami a výtahem. Jděte dál dalším průchodem a znovu se setkáte s Meryl. Po skončení animace budete bojovat s Psycho Mantisem.

6.Level : The Caves

Nasaďte si noktovizor a vezměte si Famas. Jděte doprava malým průchodem a proplazte se pod kamennou stěnou. Nejspíš uvidíte vlka, když ne tak chvíli počkejte a vlk se objeví. Počkejte až bude vlk co nejdál a rychle vyběhněte prěpněte do pohledu první osoby s nasazeným noktovizorem, kolmou čáru dostaňte na úroveň vlka a vypalte z Famas. Opakujte to i s jinými vlky. Nyní zamiřte nahoru a doleva,kde je malý roh a otočte se doprava. Chvíli počkejte objeví se další vlci.znovu opakujte taktiku (několik řádek výše). Teď jděte k nejvzdálenějšímu rohu vpravo, kde by měla být další lokace s vlky. Znovu se otočte doprava a vyčkejte až přijdou vlci, znovu opakujte taktiku. Až to tu vyčistíte, jděte na místo kde stáli dva vlci a jděte dolů ke stěně. Prolezte malým otvorem a sebertediazpane, ration, bullets. Jděte zpátky na velké prostranství. Vpravo by měla být štěrbina ve zdi. Prolezte štěrbinou a setkáte se s Meryl. V inventáři si připravte cardboard box, který použijete na Meryl a dostanete vlčí štěně. Teď máte na sobě vlčí pach a až se budete vracet jeskyněmi vlci vás nebudou otravovat Vemte si kartu páté úrovně a projděte dveřmi a Meryl vám řekne že je to tu podminované a poví vám cestu a abyste jí sledovali (nejlepší je jít prostředkem). Potom Meryl prostřílí sniper Wolf.Vraťte se zpátky do zbrojnice a najděte sniper rifle (sniperku). Lasery na nákladních dveřích nepracují. Když se budete vracet přes The Canyon, používejte detektor min,jestli to půjde tak miny sbírejte. Až dorazíte k velkým dveřím na opačné straně minového pole.Infra paprsky jsou vypnuté. Projděte celým místem až k nákladnímu výtahu a sjeďte do B2. Tady vlezte do buňky v levém rohu místnosti. Nasaďte si terminální brýle a seberte sniperku, C4, náboje, granáty rakety do Nikity. Jděte zpátky a do podzemních prostor do mučírny.

6.Level : The Medical Cell

Jakmile projděte mučírnou,dostanete se do lékařské ordinace.Ihned se spojte s Otaconem, který vám až půjdete nazpět dá trochu kečupu, přístupovou kartu a kapesník s pachem Sniper Wolfa. Když půjdete znovu jeskyněmi, použijte kapesník. Vemte si kečup lehněte do středu místnosti a polijte se kečupem. Až vás stráž uvidí přiběhne k vám. Rychle vystřelte a vyběhněte ze dveří a schovejte se na stranu. Až stráž vyběhne za vámi tak si to sní vyřiďte ručně dokud jí neomráčíte. Vraťte se do mučírny a vezměte si krabici s věcmi. Teď hledejte bombu, když jí nenajdete odejděte a vracejte, opakujte to dokud se bomba neobjeví (zřejmě technická chyba). Když se neobjeví po delší době tak tady nebude.

7.Level : The Comms.Tower A

Jděte malou chodbou a zahněte jedinou chodbou vlevo, kde byste měli narazit na dveře. Když vejdete ozve se alarm. Seberte dvě krabice, v jedné je provaz a utíkejte dolů a potom dveřmi. Teď by měl alarm ztichnout. Vyběhněte po schodech ,pozor stráže chodí po dvou jestli zastřelíte jednoho druhý je někde blízko tak nepokoušejte štěstí. Jděte nahoru a měli byste narazit na čtvercové odpočívadlo a tady seberte věci a vyšplhejte se po žebříku. Až budete venku jděte středem plošiny stále dopředu. Teď jděte nahoru a vlevo pomalých schodech na plošinku,kde uvidíte animaci. Teď běžte dolů po chodech a měli by se před vámi objevit trubky. Jděte stále dál až budete na pravé straně otočte se dopředu a jděte doleva, znovu dopředu a použijte provaz a další animace. Seskočte z budovy dolů a zatáhněte za ventil a zavřete plyn, který unikal z trubek. Seskočte dolů a až budete dole sejměte sniperkou tři stráže,které hlídají lávku. Přejděte lávku a teď doleva. Stále rovně až dojdete k dveřím otevřete dveře a stále chodbou a projděte další dveře. Tady byste měli nalézt Stinger. Zpátky dveřmi a jděte dolů po schodech a zjistíte že schody jsou zničené, ale teď je ještě nepřeskakujte. Vraťte se nahoru a zajděte za roh tady najdete Otacona a animaci. Teď po schodech nahoru z posunutých kontejnérů. Když budete vybíhat nahoru vemte si granát proti kamerám. Krok za krokem a granáty likvidujte kamery. Na konci schodiště vás čeká nepřítel Hind. Až ho zdoláte, projděte dveřmi a dolů kde je výtah, který Otacon opravil. Předem si připravte Famas, protože až pojedete výtahem dolů budete přepadeni. Tak jeďte dolů a jděte do pravého rohu, kde jsou dveře,kterými projděte.

8.Level : Sniper's Field

Jděte dopředu a budete postřeleni sniperem Wolfem (Nedá se tomu vyhnout a nic vám to neubere,tak hlavu vzhůru). Po souboji jděte do levého rohu, kde jsou dveře. Otevřete dveře a hoďte granát proti elektronice. Teď jděte rovně potom doprava dolů do haly a znovu dolů po schodech.

9.Level : The Blast Furnace

Jděte dopředu a zneškodněte hlídku před vámi. Potom jděte po první lávce dolů a doleva. Teď jděte do levého rohu obrazovky a zatlačte proti stěně a pomalu do strany a stále držte tlačítko proti stěně. Další cestu vám zařídí rameno jeřábu. Zdolejte točící se lávky a na schodiště. Teďka si dejte pozor na stráž pod schodištěm, zlikvidujte jí nejlépe potichu. Projděte dveřmi pod schody.

10.Level : Cargo Elevator A A B

Jakmile projdete místnosti dostanete se do výtahu. Teď jste v pravé části celé oblasti. Právě se nacházíte na otevřeném prostranství. Jděte doprava a do výtahu. Stiskněte ovládací panel a výtah pojede. Teď vás napadnou zase strážní, schovejte se v malé lokaci na vrcholu celé oblasti a zlikvidujte je. Jděte do dalšího výtahu a až vystoupíte do dveří, budete čelit znovu Vulcan Ravenovi.

10.Level : The Underground Maintenace Base

Až zabijete Freezera, projděte dveřmi sedmé úrovně a dostanete do oblasti s kamerami. Proběhněte dolů chodbou a sérií žebříků a nástrah. Jděte vpravo do kontrolní místnosti. Po skončení animace se vám ztratí Pal karta. Jděte do prvního podlaží a v ruce mějte detektor min. V kanalizaci uvidíte malou zelenou tečku nebo někde okolo. Ta zelená karta je krysa, která vám ukradla kartu,vezměte odstřelovačku a sejměte jí a karta je vaše. Vraťte se před kontrolní místnost a hoďte tam granát to kvůli kamerám. Vložte Pal kartu do žlutého computeru (počítače). Jděte zpátky k Freezovi a kartu ochlaďte. Vraťte se a dejte kartu do modrého terminálu, zopakujte to třikrát a setkáte se s Liquid Sneakem.

11.Level:The Unlucky For Liquid

V malém výklenku seberte ration. Jděte k džípu a pistolí sestřelte barely opakujte to když vám barely zablokují cestu. Teď bude následovat závěrečná animace, která se liší podle toho jestli jste zachránili Meryl nebo Otacona.

Súvisiace hry: Metal Gear Survive
Metal Gear Online 3
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Metal Gear Rising: Revengeance
Metal Gear Solid 2: Substance
Metal Gear Solid: VR MissionsDiskusia Príspevkov: 19 Hodnotenie
1403 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |