HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19761
5453
5063
1426
1599
7188
5458
11448
1687

Online 105763 uživatelů

Návody > NHL 2000


Zobrazení:17686
Autor návodu:Dreb

JAK POHODLNĚ SKÓROVAT

1. KLASICKÝ ÚNIK

Nejjistějším způsobem, jak vsítit branku, je ujet soupeřově obraně a v samostatném nájezdu překonat brankáře. Pokud hrajete proti počítači, bude to jednoduché. Stačí jet podél mantinelu a obránci si vás moc nebudou všímat. Až přebruslíte posledního, překřižujte šikmo k brance a těsně před brankářem, ale v uctivé vzdálenosti od jeho hole naznačte pohyb směrem od branky a ihned vystřelte. Pokud se tento rychlý pohyb a následné vystřelení dobře naučíte, budete proměňovat tak šedesát až osmdesát procent nájezdů.

2. KOLMÁ NAHRÁVKA

Neznám lepší pocit než dopravit puk do prázdné branky za bezmocně ležícího brankáře! Metoda rychlých kolmých nahrávek většinou platí na týmy, které nehrají osobní obranu. Při té se totiž stává, že vám počítačoví obránci celkem jednoduše přihrávku překazí a sami se vydají do nebezpečného protiútoku. Touto metodou se nejlépe skóruje během druhé a třetí třetiny, kdy jsou soupeřovi hráči většinou unavení a nestačí pokrýt prostor před brankovištěm.

3. Rozehrávka zpoza branky, objetí a nahrávka na střelu

Další věcí, která nám přibyla do NHL 2000, je možnost účelně využívat prostoru za brankou. Pokud se za ni dostanete, můžete většinou volit ze dvou variant postupu. Buď zastavit, počkat na prvního najíždějícího hráče a pokusit se soupeře uzavřít v jeho obranné třetině pomocí série rychlých nahrávek s následnou střelou z vhodné pozice nebo branku plynule obkroužit a pokud budete mít dostatečně rychlého hráče, nahrát k druhé tyčce a vstřelit ukázkový one-timer.

4. OBKROUŽENÍ BRANKY A NÁSLEDNÁ STŘELA

Nejspíš chyba programu. Stačí odkroužit branku a při výjezdu podržet střelu. Brankář se zasekne a vy můžete klidně vymést pavučinu z druhého rohu jeho branky.

5. STŘELA OD MODRÉ

V minulých dílech brankáři likvidovali střely z větší vzdálenosti naprosto jednoznačně. V NHL 2000 to ale neplatí. Stačí nahrát dozadu na obránce a vystřelit. Budete-li mít trochu toho potřebného štěstí a brankář zakrytý výhled, tak se vám ho podaří prostřelit. Ke zvýšení šance na úspěch můžete použít teče.

6. TEČE A DORÁŽKY

Pokud střílíte z větší dálky, snažte se s útočníky tečovat letící puk. Můžete tím změnit jeho směr a oklamat tak brankáře. Na dorážky slouží speciální tlačítko a doporučuji ho hojně využívat, jelikož odražených puků bývá dostatek.

7. PŘESILOVKY

Jednou z největších zbraní v hokeji je hra v početní převaze. Konečně máme i my možnost soupeře pořádně uzamknout a buď střelou z dálky nebo rychlou kombinací dopravit puk do branky. Pro maximální využití přesilovky je ale třeba v menu navolit taktiku Střílení, protože po zapnutí této volby se vám před branku sjedou dva útočníci a vy můžete lépe kombinovat, případně tečovat puky nebo dorážet.

8. TAKTICKÉ RADY A TIPY DO HRY

PROBLÉMY S MULTIPLAYEREM.

Mohlo se ale stát, že vás velmi nemile překvapilo, jak hra začala po první buly cukat a stala se tak téměř nehratelnou. Pokud ano, čtěte dál. Problém je v tom, že před započetím multiplayeru je třeba vypnout na všech počítačích rezidentní programy. Většina z nich se s NHL 2000 moc nepřátelí. (Největším kazičem plynulé hry, pokud máte nainstalovaný Word, je fast find.) Po vypnutí těchto okupantů paměti by vám měl multiplayer šlapat jako hodinky.

Súvisiace hry: NHL 09
NHL 08
NHL 07
NHL 06
NHL 2005
NHL 2004
NHL 2003
NHL 2002
NHL 2001
NHL Championship 2000
NHL 99
NHL 98
NHL Powerplay 98
NHL 97
NHL Open Ice 2 on 2 Challenge
NHL 96
NHL 95
NHL '94Diskusia Príspevkov: 2 Hodnotenie
1228 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |