HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20814
5455
5063
1438
1600
7314
5879
12541
1687

Online 64443 uživatelů

Návody > NHL 2002


Zobrazení:29063
Autor návodu:Spy-Milhaus

Úvod:

Na NHL si myslím,že návod není tak potřeba jako např. na Hitmane atd. Ale až si přečtete těchto pár řádku tak se vám bude třeba víc dařit v útoku nebo v obraně.

Polovina úspěchu spočívá v tom, jakou zvolíte taktiku týmu.Jestli bude útočný tým nebo bránící tým to je na vás. Já si vždy zvolím Nejvíce Ofenzívy a nejméně defenzívy, protože pokud se budete dobře vracet tak většinu náporu odoláte.

Pokud si nechcete vytvářet svůj vlastní tým hráčů a chcete je raději vytrejdovat tak tady máte soupisku hráčů, kteří se mi zdají nejlepší a s nimi jsem vyhrál Stanley Cup

Útok:
1.řadaP.EliasM.LemiuxJ.Jagr
2.řadaB.ShanahanJ.SakicM.Hejduk
3.řadaM.SatanP.ForsbergT.Amonte
4.řadaB.HullJ.O´NeillM.Rucinský

Obrana:
1.řadaB.LeetchS.Zubov
2.řadaR.BlakeD.Hatcher
3.řadaA.ZhitnikD.Kasparaitis

Brankáři:
1.brankářP.Roy
2.brankářD.Hasek
3.brankářE.Belfour


Útok:

únik:
Když jedete sám na bránu tak se to většinou přepne do nového módu hry, že vidíte jenom vás a brankáře. Nebo jedete sám na bránu a zůstane to při starým. Každopádně když jedete sám na bránu, tak většinou stačí udělat před kruhy kličku (Z) a poté držet šipku doleva nebo doprava a vystřelit.

Z obrany do útoku:
Nejlépe se to daří, když se chcete dostat do rychlého protiútoku. Jeden z obránců přihraje centrovi a ten to zatáhne za půlku a přihraje jednomu hráči na křídle. Tento zatáhne do útoku a přihraje před bránu centrovi a ten možná bude skórovat.

Na 70% skórujete:
Jeden z hráčů to přihraje na křídlo, ten to přihraje na protější křídlo a ten objede branku až skoro u rohu a jak pojede směrem k bráně tak stiskněte mezerník a až bude mezi kruhy, tak vystřeli a většinou to je branka. Ale musí to být rychle nebo vás někdo mezi tím sundá.


Střelba:

Střelba zápěstím:
Ta je nejúčinnější když jedete sám na bránu.Jeďte z jakéhokoliv křídla a na začátku kruhu zatočte k bráně a zmáčkněte mezerníky, ale pozor čára může dojet jenom do půlky modré.

Střela z první:
Ta je dobré, když jedete třeba dva na jednoho.Tak si normálně přihrávejte až k bráně a s tím hráčem s kterým budete chtít vystřelit, tak tomu přihrejte a stačí stisknou mezerník.

Prudká střela:
Ta je nejtypičtější pro obránce.Například při přesilovce nahrej jednomu z obránců a stiskněte mezerník a držte ho až do té doby dokud neproběhne celá čára až do konce. Pozor pak to pusťte jinak se hráč stočí a bude to malá střela.


Obrana:

U té není co psát. Mějte co nejtvrdší obranu, každého hned sražte ať se nedostanou ani k střelbě. Můžete mezerníkem hákovat, když vám ujíždí nebo vypíchnout puk. A položit hokejku na zem (mezerník).

Pozn: Způsob jak skórovat se nemusí povést, záleží na tom jakou si zvolíte taktiku a rozestavění hráče. Ale když bude před bránou nějaký hráč tak to střelí on.

Související hry NHL 09
NHL 08
NHL 07
NHL 06
NHL 2005
NHL 2004
NHL 2003
NHL 2001
NHL Championship 2000
NHL 2000
NHL 99
NHL 98
NHL Powerplay 98
NHL 97
NHL Open Ice 2 on 2 Challenge
NHL 96
NHL 95
NHL '94Diskusia Príspevkov: 8 Hodnotenie
1478 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |