HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19235
5452
5063
1426
1599
7037
5227
10891
1687

Online 17426 uživatelů

Návody > Project I.G.I. - I'm Going in


Zobrazení:75491
Autor návodu:Jan Kramárik, Jirka Storm Nehyba (Abecedaher.cz)

Zbraně

Výbava

  1. Další součástí vaší výbavy, kterou dostanete vždy, je kromě nože dalekohled, který vám sám označí všechny nepřátele, kteří jsou vidět. Před vstupem na nepřátelskou základnu (či pokud se objevíte v jedné misi přímo v jejím středu) doporučuji důkladně prozkoumat všechny hlídky, bezpečnostní kamery a i zda si všimnete poplašných tlačítek, neboť vám to značně ulehčí proklouznutí misí.
  2. Digitální mapa vám slouží k zjištění bližších informací o nepřátelích, jsou-li mimo dosah vašeho dalekohledu. Pokud si alespoň jednou zmáčknete tlačítko pro přiblížení, zobrazí se vám na ní v podobě červených trojúhelníčků veškeré hlídky, které se pohybují po otevřeném prostranství (nejsou-li tedy schováni pod nějakou střechou, ve strážnici nebo v budově). Kliknete-li na bezpečnostní kameru, zobrazí se vám její "zorné pole". V poslední řadě vám slouží jako notýsek, jehož úkolem je připomenout kam a v jakém pořadí se musíte dostat.
  3. Lékárnička je velice vzácnou součástí vaší výbavy, někdy si budete muset vystačit celou misi jen se svými zkušenostmi.

POZNÁMKY AUTORA

TIPY

Level 1 - Trainyard

Dojděte k žebříku na druhém konci budovy, USEněte ho, vylezte na střechu a dojděte k díře. Neskákejte dolů ale slezte po žebříku (musíte si stoupnout tak, aby se ukázala ikonka lezení). V místnosti najdete Uzi a náboje. Za dveřmi sestřelte vojáka stojícího u automatu na pití (nejlepší je Mp5 Sd3), pak přilákejte toho u dveří nalevo a schovejte se do místnůstky s žebříkem, zavřete dveře a až k vám doběhne, tak ho sejměte a seberte mu Ak47.
Na druhém konci velké místnosti je vedle dveří tlačítko. Pokud si chcete užít pořádnou bitku, tak ho zmačkněte, je to totiž alarm, ale jinak se to nedoporučuje .-).
V chodbě za dveřmi je nalevo další místnost a v ní počítač, s jehož pomocí můžete hacknout bezpečnostní kamery, ale je to celkem zbytečné.
Vyjděte ven, dejte se doleva, vyšplhejte na vodojem a obejděte nádrž zprava. Pro maximální vychutnávku doporučuji místnímu sniperovi probodnout míchu nožem a samozřejmě sebrat Dragunovku (jednu z nejlepších zbraní ve hře).
Sniperovací postup je tento: zmetek ve strážní věži (Guard Tower), kamera na strážní věži, druhý zmetek v boudě dole (Checkpoint), kamera úplně vzadu na budově skladu (Small Warehouse). Po vykosení výše jmenovaných pomalu stočte pohled doleva a zbytek nábojů naperte do vojáků a kamer v levé části mapy (nejdřív kamery!).
Dejte si pozor, jeden zmetek chodí podél dlouhé budovy a není odsuď vidět, takže si pomocí satelitu zkontrolujte jestli je k vám zády, pak USEněte lano nad vaší hlavou a udělejte si vzdušnou projížďku do strážní věže, odtud dolů a doleva, kolem kontejnerů, stále po levé straně, z bezpečné dálky sestřelte kameru visící u dveří dalšího skladu, přelezte plot (dá se též vyskákat po kontejnerech na střechu, ale to je jedno), zastřelte vojáka, kterého jste předtím kontrolovali satelitem a buď jděte přímo k vratům (čudlík nalevo od nich), nebo se držte vpravo a projděte proskleným domkem (najdete nějaké náboje) do poslední části, kde již stačí jen doběhnout k náklaďáku zaparkovanému v garáži.

Level 2 - SAM Base

Ihned utíkejte doleva, obejděte zezadu barák (Barracks), zabte vojáka u hromady beden, zprava obejděte další barák, sejměte zmetka u skladu nalevo, dojděte tam a vevnitř seberte všechno co najdete, hlavně nálože C4.
Vběhněte do kulometného hnízda (Heavy Machinegun Post), ve skrčené pozici naházejte pár granátů směrem k SAMu (ten protiletadlový vůz) abyste zneškodnili dva vojáky, potom zastřelte nepřítele v hnízdu opodál (pozor, má kulomet Minimi) a vydejte se k SAMu. Stoupněte si k jeho zadní straně a až se objeví ikonka, tak ho USEněte a držte tlačítko dokud se bomba nenainstaluje.
To samé udělejte s druhým SAMem a utíkejte směrem ke třetímu. Dejte si po cestě pozor na vojáky (jsou asi dva) a zejména na zmetka v dalším hnízdu, kterého zpoza některého kopečku zastřelte.
Až nainstalujete i třetí výbušninu, tak dojděte na helipad a hurá pryč.

Level 3 - Military Airbase

Ignorujte kopuli na měření počasí (nebo co to je) a směrujte své kroky dopředu a doprava. Za chvíli uvidíte objekt obehnaný zdí. Jděte ke strážní věži (Watch Tower) v rohu a až budete blízko, tak zničte kameru a sejměte vojáka na ochozu, načež se vydejte doleva podél zdi, vykoukněte zpoza druhého rohu, počkejte si až bude hlídka před vraty zády k vám a pic.
Na konci zdi se otočte doprava, skrz plot zabte vojáka stojícího u garáže, vejděte do areálu, schovejte se za náklaďák, zlikvidujte dva zmetky u budky (pokud hrajete na HARD, tak pozor na snipera na vodojemu, vidí až sem!), jděte k tlačítku na bunkru, otevřete vrata, vevnitř pozor na další dva tupce (prvního zabte skrz okénko auta), projděte garáží, nahoru po žebříku a než vylezete ven, tak prokonzultujte mapu co se týče snipera a zmetka patrolujícího okolo. Až bude příhodná chvíle (sniper zády k vám, tak doběhněte pod vodojem, schovejte se za rouru a zastřelte zmetka na balkonu Guard HQ vpředu (pozor, má taky Dragunovku), zabte i ostatního vojáka a vylezte na vodojem, seznamte snipera s čepelí vašeho "rambonože", použijte jeho zbraň k likvidaci všeho co je na dohled (nejdřív kameru na nejvzdálenější červené budově!), nechte si alespoň jeden náboj, slezte dolů a pokračujte dál.
Mezi kontejnery chodí voják, na terase budovy je sniper (pro něj jste si schovali ten poslední náboj do Dragunovky), obejděte budovu, vevnitř najděte lékárničku a dvě sniperovky, a můžete jít k vratům.
Přejděte co nejrychleji přes dvůr, vejděte do baráku, zastřelte dva vojáky v místnosti za chodbou a připravte se na tříčlenný výbor zvenku (nevím jestli to jde ovlivnit, ale mně tam vždycky vběhnou, aniž bych spustil poplach).
Dveře vpravo vedou na střechu, tam ale nic nenajdete, takže jděte těmi druhými do sklepa, zneškodněte jednoho zmetka, v ošetřovně seberte lékárničku a vraťte se ven.
Jelikož cíl vaší mise, Josef Priboi, zde není, je potřeba se vrátit ven z areálu. Já osobně se vracím po vlastních stopách, ale pokud jste si v checkpointu na začátku otevřeli vrata, tak můžete projít hlavní cestou.
Nyní se vydejte k věži napravo v dáli a cestou vysniperujte všechen odpor, přičemž opět zničte nejdřív obě (!) kamery, pak vojáka v checkpointu a potom ty ostatní.
Pokud budou vrata zavřená, tak je otevřete čudlíkem v budce, projděte barákem (opatrně až půjdete kolem okna, na dvorku jsou dva zmetci), přes dvůr a výtahem nahoru do kontrolní věže (po otevření výtahu na vás bude čekat uvítací výbor s Ak47 a o patro výš ještě jeden), USEněte počítač, vraťte se dolů, obejděte objekt a hupsněte do připravené stíhačky v hangáru.

Level 4 - GOD

Tato mise je kráká a jednoduchá. Zabte snipera v okně baráku napravo, potom zmetky za náklaďákem a toho opodál postávajícího, doběhněte k vodojemu, vylezte nahoru, zapněte si dalekohled a Dragunovkujte každý červený čtvereček, který uvidíte.
Po chvíli vás Anya upozorní na vojáky, tak se podívejte do rohu vlevo pod vámi a zabte dva hajzlíky, kteří vás chtějí vykuchat na dálku, načež pokračujte ve sniperování, dokud vaše komando nedokončí misi.

Level 5 - Radar Base

Sejděte z kopce, zastřelte vojáka u vrat, vejděte do objektu, dejte si pozor na vojáka chodícího kolem budovy (většinou ho zastihnete stát vzadu u zdi), majzla také na zmetka stojícího na terase.
Hackněte počítač, čímž vypnete kamery na dvě minuty, a otevřete vrata.
Přesuňte se do baráku, sjeďte výtahem dolů, dejte pozor na uvítací výbor (stoupněte si k levé stěně, jakmile se otevřou dveře, tak zabte zmetka napravo a potom toho nalevo), v jedné místnosti seberte Desert Eagle (velmi přesná i na dálku, ale ne tak brutální jako v Soldier of Fortune :-), ve druhé lékárničku, vyjeďte nahoru, nenechte se překvapit zmetkem stojícím nalevo u okna, zastřelte i toho na druhé terase a zničte kameru u sloupku, načež se vraťte ven, projděte vraty (nejdřív se však podívejte do mapy - jeden zmetek stojí za bednami a druhý obchází budovu vpravo. Dejte se uličkou vpravo, zničte další kameru, obejděte budovu a zlikvidujte vojáka na věži (nejlepší je použít granát z M16), pak zaběhněte mezi kontejnery, škvírou sestřelte zmetka stojícího u dveří opodál, chvíli čekejte a pak zabte i toho co přiběhne dodatečně.
Otevřete vrata, nejprve navštivte sklad napravo, kde najdete Minimi, nějaké miny a oslepující bomby, a pak se vydejte do druhého baráčku.
Pokud jste na sebe zatím nijak neupozornili, tak budou všechny dveře zavřené. Pokud už je za vás někdo otevřel, tak buďte mimořádně opatrní až polezete do první místnosti, protože v rohu té další je dost nepříjemně postavený zmetek se samopalem (v pravém rohu).
Nyní je nejlepší čas zkonzultovat mapu, venku totiž chodí několik vojáků a vy jste díky oknům dost zranitelní. Nejlepší je vystřílet je z této místnosti a jít dál.
Než vylezete na další dvorek, připravte si granát z M16 na kameru (dá se i rozstřelit, ale dost často se to nepovede, alespoň mně :-), v další budově v místnosti s počítači pozor na dva zmetky (jeden vepředu a jeden napravo), seberte ze stolu kartičku a vraťte se na hlavní prostranství (s věží), kde jsou třetí, zatím nepoužitá vrata.
Vyjděte ven z objektu a hurá do radarové kopule. Vylezte po žebříku na ochoz, hackněte terminál a vraťte se zase ven.
Zbývá poslední úkol: zabezpečit přistávací plochu pro váš vrtulník. Obejděte radarovou kopuli a uvidíte helipad. Schováni za kopcem dojděte zhruba na úroveň baráků, zabte zmetky chodící kolem, potom postřílejte tři vojáky u zděného baráku vzadu (je na vás odkud to uděláte) a jděte k betonovému H (zkuste stát přímo uprostřed háčka a dívat se jak přistává vrtulník, je to docela sranda :-).

Level 6 - Get Priboi

V první budově do které musíte vejít, jsou dva hlídači a čudlík pro poplach, venku přede dveřmi kamera a všude kolem plot. Je několik způsobů jak se tam dostat.

  1. První: skryti kopcem dojděte zhruba na úroveň dveří, dalekohledem si přesně zaměřte jednoho ze zmetků (tak aby ho ten druhý neviděl), potom si vezměte Glock 17 a zabte ho (miřte zhruba na krk). Pokud budete mít štěstí, tak ho dostanete na jednu ránu. To samé udělejte s tím druhým a pokud nebude spuštěn poplach, tak máte vyhráno. Jděte ke dveřím, mimo dosah kamery a až bude otočená na druhou stranu, tak vejděte dovnitř (neničte jí). Pokud se vám to nepodaří bez poplachu, tak postřílejte těch několik zmetků, kteří vyběhnou ze dveří, naběhněte dovnitř a poplach vypněte.
  2. Druhý: nechte zmetky vevnitř být, tak aby vás neviděla kamera (viz. první způsob) se dostaňte dovnitř a oba postřílejte. Zdá se to jednoduché, ale není tomu zcela tak.
  3. Třetí: dojděte k oplocenému transformátoru, po sudech skočte dovnitř, pak po bednách na trafo a po kabelu se přeneste na střechu baráčku (musíte ale nejdřív sejmout kameru v rohu u okna, zmetka vevnitř a několik dalších, kteří na vás vyběhnou).

Ať už jste zvolili kterýkoliv postup (já preferuji ten první), tak jděte do místnosti se dvěma teroristy a seberte raketomet, který se vám bude již brzy hodit, ve druhé místnosti zabte zmetka a ihned potom kameru visící za oknem vlevo (což jste při postupu tři již učinili), potom zde přečkejte eventuelní útok několika dalších zmetků a vyjděte ven.
Proběhněte mezi kontejnery, zahněte doprava a pak se držte u levé zdi. Pokud jste vyvolali poplach, tak na vás byl poslán obrněný transportér. Pokud jste ještě poplach nevyvolali, tak je vozidlo zaparkováno v levé části garáže u stíhačky. V obou případech použijte raketomet a poplachu si nevšímejte.
Na konci zdi se zastavte, zničte kameru na budově před vámi, pod přístřeškem si dejte pozor na zmetka, seberte další raketomet a granáty a jděte do velkého skladu, z něhož je slyšet střelba (použijte dveře u sestřelené kamery!).
Připravte si brokovnici (Spas12) a ihned po otevření dveří zabte zmetka v saku, pokud chcete, tak hackněte počítač a seberte lékárničku.
Otevřete druhé dveře, vběhněte do místnosti a rychle se schovejte u zdi vpravo. Hoďte granát přes kontejner, po výbuchu zabte eventuelní přeživší, seberte jim zbraně: Ak47, Spas12, Dragunovka a Jack Hammer (skvělá automatická a velmi rychlá brokovnice) a nezapomeňte především na dvě nálože, položené na bednách s municí.
Vraťte se ven, šourejte se zpět podél zdi a pak podél kontejnerů směrem ke garáži se stíhačkou. Uvnitř v rohu je schovaný zmetek. Dragunov. Civilisty nechte rozprchnout, jděte směrem k vratům, zničte kameru a hlídku za plotem, vejděte do budovy, dole USEněte terminál, čímž vypnete proud a vraťte se nahoru.
Jelikož jste již vyvolali poplach, tak jste si jistě všimli třech zmetků pendlujících mezi místem kde se právě nacházíte a barákem na druhém konci prostranství. Pokud jsou zrovna zalezlí, tak sami zmačkněte čudlík poplachu (u dveří budovy s generátorem) a hned ho vypněte, schovejte se za rohem, sledujte mapu a jakmile se začnou tři zmetci vracet směrem k baráku, tak jim proklouzněte za zády (nezabíjejte je), cestou vysniperujte zmetka v dáli na druhém elektrickém sloupu, vylezte na ten co máte po pravé ruce a projeďte se po kabelu.
Možná si nyní říkáte, proč dělat poplach, když se vám povedlo dosud nebýt detekován. Vysvětlení je prosté: ti tři zmetci by v každém případě vylezli ven, a to právě ve chvíli, kdy byste byli uprostřed lezení po žebříku a tudíž velmi zranitelní. Když jim takto proklouznete za zády, tak budete mít mnohem víc času předtím, než znovu vylezou ven.
Svezte se ještě jednou, z posledního sloupu zastřelte dva blbce stojící dole, rychle se sklouzněte po žebříku a utíkejte směrem k dalšímu objektu v povzdálí (držte se hodně vpravo, aby vás nikdo neviděl).
Zeširoka objekt obejděte, nikoho nezabíjejte, počkejte si na vhodnou chvíli a přelezte plot vzadu za cisternami (na mapě cíl č.3), nainstalujte na ně nálože a rychle utíkejte přes plot zpátky.
Po výbuchu zabte chlápka ve věži a znovu přelezte plot u baráku v rohu (cíl č.4).
Nastává poslední delikátní část mise. Budova má troje dveře a za každými z nich několik zmetků. Vezměte si Jack Hammer, otevřete dveře nejblíže k plotu, zabte zmetka za nimi, jděte k oknu, rozbijte sklo, hoďte mu tam granátek, otevřete dveře, postřílejte zbytek zmetků, vejděte do kanceláře kam jste házeli granát, prohledejte obě kartotéky, otevřete třetí dveře, bleskurychle zabte zmetky v místnosti, potom tam naběhněte a neméně bleskurychle se schovejte vpravo. Zmetka v kanceláři nad vámi buď zastřelte hned, nebo mu tam potom vhoďte granát.
Prohledejte kartotéky nahoře a to je vše.

Level 7 - Border Crossing

Trochu přehnaná animace. Přežít sestřelení raketou a pád... No budiž.
Probodněte sniperovi krk, utíkejte po levé straně silnice za zbořenými zdmi a až uvidíte přijíždět transportér, tak se schovejte a počkejte až projede.
Ve dvou domech v dáli před vámi jsou ostřelovači. Najděte je pomocí dalekohledu, zlikvidujte a cestou detekujte další tři vojáky mezi ruinami nalevo od silnice. Otevřete dveře baráku kde byl první sniper a buďte připraveni ihned zabít vojáka, který vyběhne zpoza beden. O patro výš je taky jeden.
Posbírejte zbraně, v baráku s nakresleným křížem seberte lékárničku a jděte po silnici dál.
Projděte kolem domu s druhým sniperem, vylezte hodně vysoko na kopec vpravo od silnice, tak abyste viděli na tank zaparkovaný mezi ruinami. Počkejte až bude pryč, jděte ještě dál a jakmile vás Anya upozorní na blížící se vrtulník, tak se vraťte ke zmíněnému domu, kde kromě Dragunovky najdete úkryt před vrtulníkem.
Jakmile bude i vrtulník pryč, tak se vraťte na kopec, úplně nahoře zaujměte pozici a vystřílejte celkem sedm zmetků na prostranství před vámi (nezapomeňte na snipera v nezbořeném baráku). Pokud chcete, tak zastřelte i dva blbce hlídkující pod vámi na úpatí hory.
Pod vámi se jaksi nelogicky onen tank snaží vyjet na horu nebo co, tak ho nechte být a pokračujte v cestě. Zeširoka obejděte zatáčku silnice (pozor na minové pole), dejte pozor na zmetka schovaného za domem kde byl sniper a na dalšího, který je pro změnu schovaný přímo v domě za bednami.
O kus dál je ošetřovna, v ní voják a lékárnička.
Z bezpečné pozice (nejlépe ze strážní věže) vystřílejte všechno a všechny v posledním objektu a dejte výjimečný pozor abyste nespustili poplach, jinak na vás pošlou vrtulník. Nejdřív zničte kameru na strážní věži, potom tu na baráku a na vratech a pak se dejte do vojáků (začněte těmi u zděné budovy).
Jakmile bude čisto, tak si otevřete vrata a hurá s náklaďákem pryč.
Tento postup je v rozporu s tím, co vám říká Anya. Tvrdí totiž, že hlavní vrata jsou dobře chráněná a že si máte najít bezpečnější místo pro infiltraci. Já osobně si myslím své... Pokud jí ale chcete poslechnout, tak obejděte objekt zleva a najdete kousek plotu bez ostnatého drátu, kde se dá přelézt. Je to ale zcela zbytečné a riskantní a když už máte tolik nábojů do sniperovky, tak proč riskovat přestřelku přímo v objektu?

Level 8 - Re-supply

Pokud přesně dodržíte mnou popsaný postup, tak bude tahle mise hračka. Pokud ne, bude to jen o něco tužší hračka :-).
Vyskočte z náklaďáku a bleskově se schovejte u zdi vlevo aby vás nesejmul sniper z nedaleké věže. Až přestane střílet, tak malinko poodstupte, zaměřte si ho Dragunovkou a vystřelte mu mozek z hlavy (alespoň pomyslně, neboť tato hra to neumožňuje ze dvou důvodů. První je ten, že to nejde kvůli grafickému zpracování, a druhý ten, že místní zmetci žádný mozek nemají :-). To samé udělejte s ostřelovačem na vzdálené věži vpravo.
Na hlavním prostranství je dost ošemetná situace s kamerami, které se navzájem hlídají, ale nebude problém je vyřadit z provozu.
Napravo od místa kde stojíte chodí za plotem voják. Až bude mimo zorné pole kamery zavěšené nad vraty, tak ho sejměte a kamera nechť ho ihned následuje do věčných lovišť.
Oknem druhého patra budovy za betonovou zdí zlikvidujte dalšího nepřítele a potom pistolí zničte vzdálenější auto-cisternu (chce to asi 4 střely do "nákladového prostoru"), čímž vyřadíte zbylé kamery a nevyvoláte žádný poplach.
Jděte k vratům za zničeným vozem, otevřete je, obejděte budovu zleva a za třetím rohem pozor na kameru. Proklouzněte až bude koukat jinam a buďte připraveni zastřelit zmetka vpravo za dveřmi, od kterého získáte brokovnici. Ve vedlejší místnosti je ještě jeden, ale můžete ho nechat žít.
Vyjeďte výtahem, vyčistěte druhé patro (jeden vlevo u okna a jeden na terase), tlačítkem vzadu si otevřete vrata, vraťte se ven (výtah sjede nejdřív do sklepa, ale tam kromě jednoho zmetka nic není), klidně zničte poslední kameru a opusťte objekt.
Pokud se vám to nepodařilo bez poplachu, tak sem brzdy přijede obrněný transportér, takže vyběhněte na kopec a dejte se doleva k ostřelovačské věži, seberte Dragunovku a zastřelte posledního snipera napravo.
Udělejte si menší zdravotní procházku do věže před vámi (kde byl druhý dragunovkář), odkud nádherně a pohodlně vyčistíte objekt nalevo. V žádném případě neútočte na strážnou věž uprostřed. Zabte nejprve vojáka úplně vpravo za bunkrem (pokud to nestihnete, tak si počkejte až se objeví na druhé straně), potom toho úplně vlevo za cisternami s benzínem (či co v nich je), nezapomeňte na kameru ve "vyříznutém" rohu velkého bunkru (je špatně vidět, ale pokud si šikovně stoupnete, tak vám neunikne) a pokud jste šikovní, tak zabte i zmetka v kulometném hnízdu nalevo u východu z objektu (je vidět jenom škvíra, ale ta stačí).
Až bude vzduch čistý, tak doběhněte k lešení za garáží, vylezte na střechu, rozstřelte okno a hupsněte dovnitř, odsud ven a doprava podél plotu.
Za chvíli dorazíte ke dveřím do bunkru, ale nebuďte ukvapení. Až je otevřete, tak dovnitř co nejvíc doleva hoďte granát a připravte si zbraň pro případ, že by náhodou přežil zmetek uvnitř. Buďte stále opatrní, protože kamera uvnitř může také ještě fungovat.
Za dalšími dveřmi budou dva zmetci se samopaly a v místnostech u rampy vaše vybavení (mapa), dva raketomety a satelitní zaměřovač pro nálety. Všechno to seberte, vraťte se ven, jděte doleva podél plotu a hurá ven z objektu (nyní již klidně zabte zmetky ve věži, stejně by vás viděli). Pozor na vojáka schovaného v místnosti na druhé straně bunkru a na poplach (pokud se spustí, tak na vás pošlou tank.).
Nyní se můžete podívat do mapy, takže se vydejte směrem k bodu číslo 4 a dejte pozor na tank (i když máte raketomet, radši jděte oklikou po vrcholu kopce). Nainstalujte na SAMu zaměřovač pro nálet a pokračujte k bodu 5. Zabte dva blbce uvnitř, vlezte do radarové kopule, vypněte radar a hurá k vrtulníku (bod č.6).

Level 9 - Missile Trainyard

V této misi nesmí být spuštěn poplach na víc jak dvacet vteřin.
Slezte z věže a dejte se doprava směrem k mostu. Až budete patřičně blízko, tak pošlete jeden granát z M16 zmetkovi na věži, dejte se po mostě a držte se u levého okraje, dokud nebude dobře zaměřitelný voják v další věži nalevo.
Zabte hlídku chodící dole u checkpointu, co nejrychleji se přesuňte k plotu napravo a uhánějte podél něj až k dalšímu mostu. Nedbejte na výstřely nedalekého snipera, pořád utíkejte a nic se vám nestane.
Druhý most zezadu oběhněte, vyčistěte barák na konci (na mapě bod č.1) od zmetků, kterých je tu asi šest, pořád dávejte pozor, aby nebyl poplach spuštěn na víc jak dvacet vteřin, hackněte počítač, čímž vypnete bezpečnostní systém, a utíkejte k bodu číslo 2.
Držte se u plotu, proklouzněte mezi kontejnery, z dálky zničte kameru úplně v rohu a pošlete granát z M16 zmetkovi na strážní věži. Otevřete si vrata a potichu doběhněte k vlaku stojícímu mezi prvním a druhým nástupištěm zleva (jiný vlak zde ani není :-).
V první řadě otevřete zadní vagón a zabte dva zmetky uvnitř, potom je na vás, jestli vojáky hlídkující venku na nástupištích zabijete z relativního bezpečí vlaku, nebo z neméně relativního bezpečí vzadu za vlakem (v tomto případě doporučuji vyřídit nejdřív ty napravo). Druhý vagón je prázdný, ve třetím je hnedka naproti dveřím číhající hajzl a na konci vlaku konečně Priboi.

Level 10 - Defend Priboi

Utíkejte k bráně, cestou zastřelte běžícího vojáka, seberte mu Uzi, za plotem se dejte doleva a skočte do zastřešeného skladiště, kde na vás budou čekat další dva zmetci. Ukažte jim zač je toho olovo, sejměte i dva blbce stojící na rampě opodál a jednoho schovaného v garáži, načež se otočte a utíkejte směrem ke skladu (Small Warehouse) napravo na druhé straně objektu, kde je také jeden zmetek.
Nevím jestli je to chyba nebo halucinace, ale když jsem hrál Project IGI poprvé, tak šel sklad bez problémů otevřít a uvnitř byly kromě jednoho zmetka také nástěnné bomby, které se později velmi hodily. Při druhém paření této hry sklad otevřít nešel, takže bylo po bombách (ale zmetka jsem skrz stěnu zastřelil).
Ať tak nebo tak, po vyčištění celého objektu jděte do domku nalevo od skladů, zabte tři zmetky schované uvnitř, čudlíkem v budce (checkpointu) otevřete vrata a pokračujte v cestě.
Druhá fáze mise se odehrává v opuštěné vesnici.
Pokud máte nástěnné miny, tak jednu nebo dvě nastražte na roh předpolední budovy vlevo na konci ulice, potom jděte do průmyslově vzhlížejícího červeného baráku napravo, ve druhém patře seberte dva raketomety a běžte ulicí zpátky směrem ke skladištnímu objektu. Od skladů k vám přijede náklaďák (Anya hodí hlášku). Pošlete řidičovi raketu mezi oči a pomocí granátů z M16 zlikvidujte bandu zmetků, která se vyskytla tam kde jste nastražili bombu (po vypálení granátu se chovejte někde za rohem, počkejte až k vám přijdou a postřílejte je).
Jakmile toto uděláte, tak uhánějte do červené budovy a cestou nandejte zbytek bomb na vnitřní stěnu rozbořeného domu vpravo (ne ven, ale dovnitř do baráku), tedy pokud už tudy proběhl Priboi, jinak byste si parádně nas... kakali do bot :-)
Stoupněte si do vchodu červené budovy, připravte samopal a sledujte mapu. Za chvíli by se na začátku ulice měli objevit tři červené trojúhelníčky a běžet k vám. Pokud jste nakladli bomby, tak nejprve uslyšíte pár výbuchů a můžete se tiše zasmát pod vousy :-). Celkem na vás budou vyslány tři tříčlenné skupiny a až se s nimi vypořádáte, tak vás Anya upozorní na blížící se tank.
Vyběhněte do druhého patra, oknem nejblíže ke schodišti na střechu zastřelte zmetky číhající v okně a před barákem naproti, chvíli čekejte a jakmile zprava vyjede tank, pošlete mu dáreček z Law 80 (raketomet) a jděte na střechu.
Pozor! Na konci schodiště je programová chyba a nezřídka se mi stalo, že jsem se propadl až do přízemí, což z hlediska zdraví nebylo zrovna příjemné.
Pokud nechte riskovat, že vás tank sejme, tak po sestřelení zmetků v protějších domcích vyběhněte na střechu, zapněte mapu a sledujte pohyb vozidla. Po chvíli se otočí o 180 stupňů a bude se pomalinku pohybovat podél zdi vašeho baráku. Jakmile ho přes okraj střechy budete moct zaměřit, tak do něj napalte raketu a je hotovo. Pokud jste sejmuli hajzla v okně naproti, tak se Priboi bez problémů dostane na střechu, po chvíli přiletí vrtulník a máte to za sebou.

Level 11 - Eagle's Nest I

Objekt který máte před sebou zeširoka obejděte zprava, dojděte k lešení, zabte zmetka pochodujícího podél zdi, hoďte granát do horního patra (dobře miřte, máte jen jeden), v díře o patro níž zastřelte zmetka a seberte munici (nebo hoďte granát do dolního patra a po sebrání munice další do toho horního), dejte pozor na zmetky, kteří přežili, buď po lešení nebo po schodech vylezte nahoru, vyskákejte po bednách na střechu, seberte z komína Dragunovku a než se svezete po elektrickém vedení, tak vystřílejte zmetky dole.
Přibližte se k dalšímu objektu, zničte nejdříve kameru na strážní věži, potom zlikvidujte zmetka v checkpointu, na dřevěné věži, na betonové věži, zkontrolujte situaci uvnitř objektu a pokud je na dostřel některý ze zmetků chodících blízko brány, tak ho taky sejměte. Sniperovku šetřete a střílejte pokud možno Mp5 Sd3. Dragunovkou zabte pouze strážného na dřevěné věži vlevo u cíle číslo 2 (toho úplně v rohu nechte klidně být).
V checkpointu si otevřete vrata (hranatým čudlíkem, ten druhý je alarm), běžte k bunkru, počítačem uvnitř místnosti vypněte kamery, potom otevřete vrata, projděte budovou, na druhé straně rozstřelte kameru zavěšenou na levém rohu baráku číslo 2 a jednu vpravo za rohem bunkru ze kterého jste právě vyšli.
Vchod do budovy číslo 2 je vpravo. Slezte dolů, USEněte terminál, čímž zapnete proud pro lanovku, a vraťte se stejnou cestou ven z objektu.
Z patřičné vzdálenosti obejděte komplex, který jste právě opustili a hurá k tomu dalšímu (na mapě s číslem 3). Zbylými náboji do sniperovky zničte obě kamery, vojáka v checkpointu i všechny ostatní (konzultujte mapu, pokud nemáte dost nábojů do Dragunovky, tak použijte opět Mp5 Sd3), otevřete si vrata (hranaté tlačítko v budce) a dostaňte se do poslední budovy (pozor na zmetky, kteří za vámi vyběhnou z Barracks), kde už stačí jen USEnout terminál a vstoupit do kabiny lanovky.

Level 12 - Eagle's Nest II

Vylezte z lanovky s připraveným samopalem a postřílejte dva zmetky vzadu. Další bude stát v chodbě za nimi.
Vybaveni Ak47 otevřete dveře a utíkejte tunelem. Nenechte se překvapit zmetkem, který proti vám vyběhne. Odbočku doleva ignorujte, je tam pouze jeden zmetek a slepá cesta.
U dalších dveří pozor: USEněte je a ihned couvněte, opatrně po levé straně popojděte dopředu a zastřelte šmejda číhajícího v pravém rohu a potom toho nalevo u dveří výtahu.
Vyjeďte nahoru, buďte připraveni na zmetka vlevo, mapou lokalizujte vojáka obcházejícího budku v níž právě stojíte, zabte ho a vejděte do věže v rohu.
Vylezte nahoru, jděte na slepý ochoz, připravte si sniperovku a zlikvidujte všechny červené čtverečky, které uvidíte. Podívejte se do mapy a uvidíte vlevo jednoho bastarda schovaného za zdí. Jakmile bude na dostřel, tak prásk (pokud to neuděláte, bude za chvíli dělat potíže). Nechte si dalekohled na očích, přejděte přes dlouhou hradbu a zastřelte každého, koho uvidíte (miřte přesně, náboje jsou akorát).
Slezte dolů, dejte se podél levé zdi, pořád dál, obejděte garáž s tanky a pomocí beden přeskočte na druhou stranu. Budova vpravo je prázdná, nechoďte tam.
Dojděte k průchodu mezi hradbami, vyčkejte na hlídku zprava, zabte jí (samopalem, ne sniperovkou), potom zastřelte vojáka stojícího opodál u baráku (stačí Mp5 Sd3), v domě nalevo si vezměte lékárničku a v baráku u něhož stál zastřelený zmetek najdete další Dragunovku.
Pokud jste nahoře na hradbách zastřelili opravdu každého, tak je zde nyní bezpečno. Projděte vrátky vzadu, sejměte hlídku stojící na terase budovy vpravo, dojděte na konec zdi a zastřelte dva spetnazi chodící na prostranství (pozor, jsou mimořádně ostražití).
Pokud jste to ještě neudělali, tak vyčistěte poslední hradbu úplně vzadu (jsou tam celkem tři blbci, ale radši konzultujte mapu), držte se stále u levé zdi a dojděte až k úplně nejvzdálenější věži, kde vylezte na hradby, přejděte k další věži, sklouzněte se dolů a vykročte k bunkru.
Pozor. Přímo za dveřmi číhá bastard se samopalem. Dole v garáži jsou další dva. Vyjděte druhou stranou ven, použijte Dragunovku na hajzly ve strážních věžích napravo, potom opatrně popojděte dopředu a zlikvidujte po obou stranách u zdi číhající zmetky a jděte do baráčku.
Přivolejte si výtah, sjeďte dolů a buďte připraveni na překvápko v pravém rohu. Další čeká nalevo.
Projděte chodbou, zastřelte vojáka vzadu v levém rohu a potom toho napravo, který je poslední. Pokud jste byli přesní a šikovní, tak vám zbyla zhruba půlka zásobníku do Dragunovky. Nechte se s ním třeba vyfotit :-).
Dojděte do velké haly s vrtulníkem, vylezte po žebříku do prosklené místnosti a počkejte na animaci.
Konec kola.

Level 13 - Nuclear Infiltration

Vysnajprujte všechny tři vojáky, které vám dalekohled ukáže (toho chodícího uprostřed zabte až po zničení kamery). Vejděte dveřmi do skladu, na druhé straně opět vezměte do ruky Dragunovku a zastřelte zmetka chodícího podél druhého skladu (pokud je blízko, postačí samopal). Vojáka stojícího v rohu nalevo klidně ignorujte, neuvidí vás. Ve druhém skladě najdete granáty do M16 a také "vajíčka".
Pokračujte v používání Dragunovky a zastřelte každého, kdo bude na dohled (včetně toho v dáli na terase). Kolem domu s terasou chodí voják, tak pozor na něj. Uvnitř najdete na stole lékárničku.
V bunkru opodál je výtah do podzemí. Použijte ho a dole zastřelte překvápko nalevo. Za chvíli sem přiběhne další voják. Nechť následuje svého zesnulého kolegu. Projděte chodbou, skrčte se, otevřete druhé dveře a hoďte dopředu granát. Pokud to zmetky nezabilo, udělejte to tradičním způsobem. Prostřílejte se chodbou (pozor na zmetky schované ve výklencích) a v další místnosti seberte (ó božský) Jack Hammer. Nyní vás již nic nezastaví a v pohodě se dostanete k dalšímu výtahu, vedoucímu zpět na povrch.
Nyní se s tím nemusíte párat. Zastřelte nejprve chlápka ve strážní věži a potom všechny ostatní (je jich asi pět). V jednom z baráků najdete na palandě lékárničku.
Jděte jedinou možnou cestou dál, kolem obrovských komínů a připravte si Dragunovku (měli byste mít minimálně půl zásobníku). Zastřelte následující zmetky: na věži, v kulometném hnízdu, snipera úplně vzadu na silu a potom ty ostatní. Doporučuji využít poslední náboje do sniperovky pro vyčištění levé části objektu, abyste se bez problémů dostali k mrtvému sniperovi a z jeho pozice mohli zlikvidovat zbytek nepřátel.
Jakmile nebude na mapě ani jeden červený trojúhelník, dojděte k baráku s parabolami na střeše, zneškodněte poslední odpor uvnitř a je hotovo.

Level 15 - Find The Bomb

A máme tu poslední a také nejtužší misi z celé hry. Takže do toho.
Sniperovkou zabte vojáka nahoře vpravo na mostě, ve zbrojnici seberte všechno co najdete a jděte dál. V chodbě zastřelte zmetka, připravte si M16 a v další místnosti uštědřete granát nepříteli u výtahu. Další je schovaný hned za rohem nalevo.
Po otevření dveří do velké místnosti sejměte nejprve toho napravo, pak toho co vyběhne nalevo a jděte doleva. Pozor. Za elektronickým panelem číhá chlápek se Spas12. Vyskočte po bednách na příčku, skrčeni dojděte na její konec, bleskurychle vstaňte, střelte zmetka dole, zase se skrčte, pak sejměte toho napravo a skočte dolů. Hackněte počítač, rozstřelte okno, zabte posledního zmetka za rohem a jděte zpátky k výtahu.
Až vám Anya hodí hlášku, tak se vraťte do velké místnosti, rozbitým oknem pošlete raketu na tank, který právě přijel a jděte zase dolů.
Otevřete dveře od zbrojnice a hoďte ven granát. Po výbuchu vběhněte mezi kontejnery a číhejte na několik zmetků, kteří možná ještě přiběhnou. Jakmile bude klid, tak jděte dál.
V chodbě se občas objeví ještě poslední zmetek, tak pozor na něj (přichází vždy zleva). V další části za dveřmi je u stropu kamera a o kousek dál ještě jedna. Pokud by vás zmerčily, tak jste dohráli, protože stropní kulomety jen tak neoblafnete. V kancelářích seberte (ó božský) Jack Hammer a oslepující granáty, za dalšími dveřmi se nenechte překvapit chlápkem s Uzinou, projděte chodbou a do místnosti za ní vhoďte granát (jsou tam dva vojáci a kamera). Jakmile bude ticho, posbírejte všechny věci, hackněte počítač a otevřete další dveře, za nimiž je vzadu zmetek.
Nechoďte rovně, dejte se chodbou vpravo, zabte dalšího nepřítele a jakmile otevřete dveře, tak urychleně slezte po žebříku nalevo a zaběhněte do nejbližší chodby (a skrčte se). Zastřelte dva hajzly v místnosti a hackněte počítač, což obrátí stropní kulomety proti nepřátelům (bude jich sem ale chodit nekonečno, takže nečekejte až je všechny postřílí). Vyjděte z místnosti, sjeďte po žebříku vpravo, pak po tom v rohu před vámi a potom hurá do chodby v protilehlém rohu této haly.
Na křižovatce jděte doleva, pokud chcete být opatrní, tak vykoukněte zpoza rohu a buď vojáka zastřelte cestou, nebo počkejte až k vám dojde a překvapte ho.
Cesta pokračuje doprava a rovně přes křižovatku (vpravo u stropu je kamera). Za chvíli dorazíte do místnosti s výtahem a utíkající Ekk. Ženskou ignorujte, zmačkněte tlačítko výtahu a schovejte se vpravo za zelený panel.
Ke dveřím, kterými jste sem přišli si stoupnou dva vojáci. Čekejte na výtah a až se otevře, tak jim pošlete granátek z M16 a ujeďte.
Nahoře pozor na kameru hnedle na začátku chodby a na další hnedle na začátku další chodby. Sniperovkou zničte kameru a zmetky na druhém konci dlouhatánské chodby a utíkejte tím směrem. Na křižovatce se dejte doleva a pozor na dva hajzly ve výklencích.
V další místnosti je hromada beden a vzadu dva vojáci. Můžete jim hodit granát, ale často to nevyjde (alespoň mě), takže je lepší vzít si Mp5 Sd3, skrčit se, pomalu si je zaměřit mezerami mezi bednami a provrtat jim hlavy kulkou.
Dole pod ochozem je cestička mezi naskládanými bednami a na jejím konci spousta munice, granátů a lékárniček.
Za dveřmi dejte pozor na zmetky po pravé i levé straně, obejděte elektronický panel, zabte dalšího, počkejte až se otevřou dveře a překvapte ještě jednoho hajzla a vezměte si buď Dragunovku, nebo Mp5 Sd3.
Opatrně jděte po ochozu doprava, dalekohledem najděte zmetka o patro níž, až ho zabijete, tak slezte po žebříku a tento postup opakujte, dokud nebudete úplně dole.
Nyní je potřeba spěchat, protože Ekk vypnula chlazení reaktoru a je tedy potřeba ho znovu aktivovat. Proběhněte rourou, vylezte po žebříku, zastřelte dva vojáky v černém v počítačové místnosti a hackněte počítač, načež se okamžitě skrčte a schovejte. Do místnosti s reaktorem se nahrnula hromada lidí, kteří se navzájem trochu postřílejí, takže je nechte a až bude klid, tak slezte dolů, zabte poslední přeživší a rychle pryč těmi dveřmi, které budou po slezení ze žebříku napravo (v této místnosti nepoužívejte granáty!).
Po proběhnutí chodbou se nacházíte v prosklené místnosti, kde seberte ze stolu lékárničku a co nejrychleji otevřete menší dveře, slezte po žebříku a zastřelte každého koho uvidíte již připraveným (ó božský) Jack Hammerem. Soustřeďte se zejména na Ekk, stojící na druhé straně místnosti.
Jakmile vůdkyně teroristů zhebne, tak je potřeba chránit Anyu, která přiběhne deaktivovat bombu. Pobíhejte mezi dvěmi dveřmi, zpoza kterých střídavě vybíhají zmetci a okamžitě zastřelte každého, kdo se na vás jen křivě podívá. Pokud to schytá Anya, tak bude po všem. Za chvíli přiběhnou vaše posily a bude hotovo.
A to je konec návodu. Jsem rád, že jsem zase pomohl pařanům v nesnázích.

Súvisiace hry: IGI: Origins
Project I.G.I. 2: Covert StrikeDiskusia Príspevkov: 49 Hodnotenie
1355 hlasov

100
60
20

80
40
0
56
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |