HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19151
5449
5063
1423
1599
7007
5188
10800
1687

Online 90164 uživatelů

Návody > Rune (2000)


Zobrazení:19185
Autor návodu:Marek Šmidák, McMichal

Hned na začátek bychom Vás chtěli upozornit na chyby, které hra obsahuje a díky kterým se nemusí otevřít nějaké důležité dveře. Proto si raději nainstalujte patch, který všechny tyto chyby opravuje. Další věcí, na kterou bychom Vás chtěli upozornit je, že se nenačte level 41, pokud nebudete mít nainstalovaný editor (nechte ho zaškrtnutý při výběru instalace).

Level 1 - Wotankeld (trénink)

Hned na začátku se ocitnete ve vesnici, kde se naučíte ovládat vaší postavu a poznat kvalitu Unreal enginu.

Jděte levou stranou kde uvidíte vesničana kácející strom a promluvte si s ním. Pokračujte dál a obejděte dům zleva, vyskočte na střechu a z ní na další střechu před vámi a na konci seskočte dolů. Vejděte branou a dejte se doleva, vejděte do domu, kde si vezměte zbraně, štít a jídlo. Po otevření dveří vás čeká tréninkový souboj (ale pozor na životy).

Level 2 - The Ship's Graveyard

Po animaci vyplavte na hladinu, zabijte potvory a snězte pár jablíček ze stromu. Skočte zpět do vody, kde doplavte k vraku a proplujte jím co nejhlouběji až do dalšího levelu.

Level 3 - The Underworld

Proplujte jeskyní až do velké místnosti, kde vyplavte u "věže". Zbraní rozbijte stěnu, opět se ponořte a proplavte levou stranou do ní, kde vyplavte. Zbraní rozbijte dřevěnou stěnu, vyskočte na zeď a přeskočte přes vodu na druhou stranu. Zde se propadnete do vody, kde proplavte tunelem až na konec, tam vyplujte a v místnosti po pravé straně stiskněte páku. Opět se ponořte a proplavte "skulinou" nahoru.

Level 4 - Underworld Ruins at Sigmundr

Proběhněte rovně mezi "hady", jděte dál, seskočte dolů, opět prokličkujte mezi "hady" a vyskočte na zídku s dalším "hadem". Vyskočte nahoru, opět prokličkujte a na konci přeskočte k provazu na pravé straně. Vyšplhejte nahoru, seskočte na most, dejte se doleva, rozbijte stěnu a jděte doprostřed zbytku chrámu, kde bude animace a projděte nově otevřenou stěnou. Seskočte dolů a potom dále na ochoz věže na levé straně. Jděte po ochozu věže až dolů k vodě. Přeskákejte do otvoru ve zdi a potom sejděte dolů do dalšího levelu.

Level 5 - Underworld Caverns at Skorkir

Sejděte dolů, opatrně sklouzněte pomocí plošinek až k vodě. Zde se potopte a proplavte tunelem až ke čtyřem vodopádům, kde vyplavte a vyskočte do otvoru ve zdi. Jděte doprava, prokličkujte mezi "hady" a na konci vyšplhejte po provazech nahoru, kde seskočte do otvoru ve zdi. Jděte po ochozu na pravé straně, projděte až na konec, kde vyšplhejte po provaze. Projděte k dalšímu otvoru, přeskočte jámu, seberte štít, obejděte hada a jděte po ochozu doleva k dalšímu otvoru. Seskočte do dalšího levelu.

Level 6 - Underworld River Caverns

Projděte jeskyní až na konec a opatrně sjeďte dolů. Jděte okolo provazu a po animaci vyskočte na kámen, přeskočte na provaz a z provazu seskočte na plošinku. Projděte na konec. Pomocí provazu slezte dolů, projděte jeskyní, na konci podél římsy, po vodě nahoru, na konci vylezte po provaze, seskočte, dejte se doleva, na konci se pomocí provazu dostaňte nahoru a seskočte na "most". Projděte jeskyní rovně a na konci se potopte. Okolo rybičky plavte nahoru do dalšího levelu.

Level 7 - Eitri Underworld Lair

Vyplavte, vyskákejte co nejvýše, projděte okolo velkých pavouků, projděte okolo vody, na konci vlezte do "díry", sjeďte dolů a obejděte lávu z pravé strany. Na konci si "prokopejte" cestu ve zdi, seskočte dolů a rychle proběhněte okolo "hadů" na druhou stranu. Vyskákejte nahoru, vodu oběhněte levou stranou a na konci se potopte. Pod vodou plavte doprava, doleva a nahoru. Vejděte do místnosti a zabijte všechny pavouky. Vyskočte nahoru (ze zad jednoho z pavouků), jděte po římse a seskočte do dalšího levelu.

Level 8 - Helgrind: A Gate of Hel

Projděte jeskyní, po levé straně sejděte úplně dolů, pomocí klecí přeskákejte na druhou stranu, dejte se doleva a znovu přeskákejte po klecích na druhou stranu. Vejděte do otvoru ve zdi, vyskákejte nahoru, rozbijte zeď, projděte branou, další branou, zabijte dvě zombie (usekněte jim hlavy, jinak budou stále vstávat). Jděte doleva, vyskočte nahoru, seskočte na "balkón" (na pravé straně), jděte doprava, vyšplhejte po provaze nahoru, zabijte dvě zombie a seskočte otvorem v zemi dolů. V místnosti seberte ze zdí výzbroj, slezte po provaze dolů a rychle stiskněte páku. Po zabití zombie se vám otevřou dveře. Vyjděte po schodech nahoru, na konci stiskněte páku, jděte do otevřených dveří. Jděte doleva, stiskněte dvě páky a sjeďte výtahem do dalšího levelu.

Level 9 - Bridge over Geirvimul

Projděte dveřmi, jděte rovně. Po otevření mříží se dejte nalevo (napravo), jděte do levých dveří, seberte louč a projděte dveřmi, rovně tunelem a na konci stiskněte páku. Jděte doleva, na konci stiskněte páku u zdi, vyjeďte výtahem, stiskněte další páku na konci chodby a projděte prvními dveřmi nalevo od výtahu, kde zabouchejte na gong. Vraťte se zpět na výtah, sjeďte dolů a jděte rovně k "obnovenému" mostu. Jděte po schodech dolů, zpět nahoru a vyskočte na střechu. Ze střechy skočte do okna, jděte doleva a stiskněte páku. Vejděte na výtah (vyhýbejte se plamenům) a hurá do dalšího levelu.

Level 10 - Vargeisa: Fires of Hell

Stiskněte páku, počkejte si na výtah a stiskněte páku znovu. Dole vylezte po řetěze nahoru, stiskněte páku a slezte po řetěze zpět. Jděte dál, kličkujte mezi ohni, u gongu si počkejte na plošinu, přejděte po ní, jděte do jeskyně a vyskákejte nahoru. Seskočte nalevo dolů, zabijte zombie a rychle vyskákejte nahoru (láva stoupá !). Nahoře vyskočte na sloupek z kterého přeskočte na protější římsu a vyšplhejte po řetěze úplně nahoru.

Level 11 - Eliudnir: Hel's Chamber

Projděte dveřmi až na konec, kde stiskněte páku a projděte dveřmi. V místnosti rozbijte stěnu, vejděte na římsu a přeskočte doprava. Vejděte stěnou do chodby a dejte se doleva. Stiskněte další páku a projděte dveřmi. Jděte dolů do výklenku a stiskněte páku. Projděte dalšími dveřmi, pokračujte chodbou rovně, kde na konci slezte po řetězu dolů, kde zabijte skřeta a projděte dveřmi do malé místnosti, kde stiskněte další páku. Vyjděte z místnosti ven a jděte do pravého rohu vedle mříže, kde stiskněte zase páku. Vyjděte a projděte mřížemi do chodby. Na konci chodby skočte z "můstku" doprava, vylezte po řetězu nahoru a seskočte. Zde stiskněte páku, skočte do výklenku, zabijte zombie a jděte do levého výklenku, kde sjeďte dolů. Dole zabijte všechny pavouky a na konci přehoďte (v pravé části) páku. Vyjeďte "výtahem" do obrovské místnosti, kde musíte rychle vyběhnout nahoru do pravých dveří, opět do pravých dveří, v chodbě stisknout páku, rychle z "římsy" přeskočit na plošinu a z plošiny sejít na "balkón", kde přehoďte další páku. Od páky se dejte (z pohledu plošiny na které jste před chvílí stály) doprava, pak dveřmi doleva, chodbou rovně, kde přehoďte páku. Pokračujte dál dokud nenarazíte na místnost s pastmi. Zde můžete jít rovně, nebo doprava (cestou si nezapomeňte přehazovat páky). Až dojdete do úzké uličky s bílými čtverci na zemi, jděte dál, bílé čtverce přeskočte, na konci přehoďte páku a skočte dolu. V místnosti vejděte do pravého výklenku, kde sešlápněte spínač. Tímto se "sjede" zeď a zároveň odkryje další chodba. Projděte do až do malé místnosti, kde se dejte pravým vchodem. V místnosti zabijte stvoření (pozor na padací klec). Po boji "vylákejte" klec tak, aby spadla, ale "nechytla" vás. Po dopadu klece na ní vyskočte ze schodů a přeskočte k páce kterou stiskněte. Seskočte dolů a projděte nově otevřenou chodbou. Jděte až dolů, kde přehoďte páku, vraťte se zpět a projděte dveřmi na pravé straně. Přejděte přes most, chodbou doprava, přehoďte druhou páku a vraťte se zpět na most, ze kterého seskočte dolů. Sejděte po schodech pod sochou, potom chodbou doleva, (doprava) a vchodem uprostřed chodby do místnosti s výtahem a hurá dál.

Dodatek: Pokud se vám po načtení levelu postava "propadne" podlahou výtahu, pak dejte v Load Game úplně dole možnost Restart Level. Tuto chybu opravuje patch.

Level 12 - The Firest of Sultr

Jděte rovně do místnosti, kde sejděte až dolů ke dveřím, které prorazí dvě zombie, které zabijte, pokračujte po schodech dolů, kde rozbijte stěnu před vámi. Ve velké místnosti rozbijte další stěnu (po pravé straně). Vejděte dovnitř, doleva a pak doprava. V místnosti s lávou seskočte dolů a postupně shazujte (rozbíjejte) všechny sloupy, čímž se dostanete na druhou stranu, kde vylezte nahoru (k ohňům), zabijte čtyři zombie, seberte meč a seskočte dolů po levé straně, vejděte do chodby a na konci rozbijte zem a skočte dolů do dalšího levelu.

Level 13 - Hyrokkin: Realm of Hungr

Na rozcestí se dejte doleva, projděte dveřmi a seskákejte až dolů. V místnosti se dejte doleva a projděte dalšími (2mi) místnostmi (po stranách), ve kterých přehoďte páky. Vejděte do nově otevřené chodby, kde zahněte první uličkou doleva, pak doprava a na konci rozbijte stěnu po pravé straně. Seskočte dolů a projděte dveřmi do obrovské místnosti, ve které musíte projít všechny (3) místnosti a v každé přehodit páku. Jako první si můžete zkusit místnosti v tomto pořadí: levou, naproti levé a prostřední (na pořadí nezáleží) - (po dokončení tohoto úkolu by mněly v hlavní místnosti zmizet blesky). Vyšplhejte po řetěze (který se nachází napravo od vchodu do prostřední místnosti). V další místnosti se musíte dostat až nahoru do místnosti naproti "můstku", ve které se dejte dveřmi a pak doprava do dalšího levelu.

Level 14 - Nagrind: Stand Of the dishonored

Dejte se první uličkou doleva, pak doprava, dokud nenarazíte na místnost se "zrcadlovou" podlahou, kde musíte nalákat zombie na nášlapné čtverce tak, aby byly oba nášlapné čtverce. Až se Vám to povede, tak rychle vběhněte do malé místnosti, kde projděte do další místnosti, přehoďte páku a vejděte do místnosti s lávou. Zde se pomocí plošinky dostaňte na druhou stranu. Vejděte do další místnosti a vyšplhejte po řetězu. Na protější straně rozbijte stěnu, přehoďte páku, rychle seskočte dolů a utíkejte do vedlejší místnosti, kde si stoupněte na "plošinku" v rohu. Pak přeskočte na protější "plošinku" a na konec přeskočte do chodby naproti. Projděte do další místnosti, kde Vás čeká menší boj, po kterém se dejte do nově otevřené místnosti, ve které přehoďte dvě páky (levá, pravá) a hurá do dalšího levelu.

Level 15 - Helreginn: Machine Of Hell

Hned, jak vyjdete z "lanovky", vejděte do dveří napravo a jděte k dalším dveřmi napravo, tentokrát dole. Nalevo od nich přeskočte přes lávu na druhou stranu. U dveří opodál se ohlédněte napravo, uvidíte sudy které rozsekejte (na cimpr campr) i se zdí za nimi. za otvorem ve zdi si stoupněte na lavičku u stěny a vyskočte na kameny "trčící" ze zdi a odtud na vrchní okraj stěny. Pozor!!!: rozbijete-li lavičku, musíte hrát level znovu! Naproti vzadu seskočte dolů a napravo od lavičky je otvor, který rozbijte a prolezte jím (musíte vyskočit a seknout, nebo hodit zbraň).V další místnosti zatlačte na páku u mříže nalevo a otevřou se vám dveře napravo. Pokračujte dále, až dojdete k výtahu, vyjeďte jím nahoru a tam na vás čeká další páka na ''balkóně''. Jděte doleva k plošince, která se začne zvedat (nestůjte u rohů) a až opět sjede dolů, projděte mříží. Dejte se do nově zpřístupněné chodby, přejděte po padacím mostě, až do obrovského výtahu, který vás po zmáčknutí páky doveze do dalšího levelu.

Level 16 - Skelkingr Caverns: Goblin's Lair

Po dojetí přehoďte páku, vyjděte ven a dejte se cestou, která vede do jeskyně (není to vchod naproti výtahu), kterou projděte až na konec, kde rozbijte stěnu před vámi. Jděte cestou doprava a dojděte až k lanu na které vyskočte z "ochozu" nalevo pod vámi. Vyšplhejte až nahoru, odkud seskočte do chodby v jeskyni kterou projděte do obrovské místnosti. Seskočte dolů, zabijte skřety a dejte se dozadu, kde vyskákejte nahoru až ke "kopuli". Po boji jděte vchodem od jeskyně (napravo od kopule) a na konci dírou v zemi do dalšího levelu.

Level 17 - Skerkir Ravines: Goblin's Lair

Držte se, protože se právě propadáte! A až dopadnete, tak na vás čeká ''překvapení'' v podobě tří skřetů, ze všech různých stran. Až se vzpamatujete ze šoku, poohlédněte se, po ''pěti drápech ve vodě''. Jakmile je uvidíte, vlezte do průchodu, nalevo od nich (vlezli by jste mezi drápy, trampolína by vás vyhodila. nahoru k životům a vlezli by jste k jasnému žlutooranžovému světlu, životy by vám naopak ubyli) Projděte''brouzdalištěm'', a v další místnosti plavte za ''drápy'', kde vás chytí do pasti. Past jednoduše rozmlaťte. Potopte se pod obrovský kámen (skála u zábradlí). Plavte do zadu, tam se nadechněte a ponořte se hlouběji. Nechte se chytit druhou pastí (zelený provaz), až se z ní vysekáte a přejdete po velrybí páteři, vyskočte nahoru hned prvním gejzírem. Přeskákejte po skalách, až k liáně a vyšplhejte po ní nahoru. Z provazu seskočte k mostu napravo (na most se to nevyplácí), u ''táboráčku'' přeskočte přes lávu a po kamenech nalevo znovu vylezte k mostu. Přejděte po něm a skočte na liánu, odtud pak na kůži pod vámi, která vás odrazí nahoru. Opět jděte přes most k liáně a vyskočte pomocí kůže opět o něco výše. Použijte další dvě kůže (první je nalevo pod skalou). Teď jděte otvorem ve zdi na další kůži, odtud dopředu k další kůži (musíte na ni skočit, nestačí na ni jít). Po odražení do klece, kde rozsekejte spodní část a tím padáte do dalšího kola.

Level 18 - Lair Of The Torfar-Kolla

Hned na začátku rychle utíkejte do jeskyně před vámi, kde vyskočte po levé straně pro zbraň a štít (nesejvujte se zbraní a štítem v ruce, jinak Vám po loadu tato výzbroj zmizí). Přeskočte na provaz, vyšplhejte nahoru a přeskočte na druhou stranu, kde rozbijte stěnu a seskočte dolů. Zabijte pár pavouků a vyskočte do jeskyně, kde na konci přeskočte na kámen a sekněte do sloupu. Seskočte úplně dolů, projděte jeskyní s vodou a na konci vyskočte nahoru. Ve velké místnosti jděte na "ochoz", na kterém seberte zvláštní "sílu" a další level je tu.

Level 19 - The Gates Of Thorstadt: Holora's Pass

Seberte louč ze země a jděte do levé soutěsky. Až se dostanete na druhou stranu, zabijte skřeta naproti (vezměte si jeho výbavu) a dole nalevo projděte tunelem. Vylezte na skálu nalevo, přeskočte z ní na druhou, u jámy seskočte dolů a rozsekejte dřevo. Za boudou se znovu prosekejte, vyskákejte po dvou skalách, obraťte se o 180° a opět vyskákejte po skalách. U ''padajících kamenů'' se dejte po levém okraji k mřížím (v bedně napravo leží meč). Nalevo před mřížemi vylezte po skalách. Od gorily doleva. Od oltáře k hradu a napravo na konci skály, přerušte táboření několika skřetů. Jděte k hlavní bráně u hradu a od ní nalevo do dveří. Uvnitř vylezte po provaze napravo a výtahem nalevo sjeďte do dalšího levelu.

Level 20 - Mountain Fortress Of Thorstadt

Jděte rovně, na konci doleva a pak doprava, kde zabijte dva strážné a vyskočte na "stříšku", ze které přeskočte bránu. Dejte se po schodech nahoru a ve výklenku po levé straně rozbijte zem a seskočte dolů. V nové místnosti seskočte zase dolů. Jděte doleva, doprava a zase doprava. Vylezte po řetěze nahoru zabijte další dva strážné a rozbijte dřevěnou stěnu po levé straně. Opět vylezte po řetěze nahoru, rozbijte další stěnu a jděte až na konec, kde vejděte do otevřeného vchodu, vylezte po řetěze nahoru, shoďte krabice a seskočte dolů. Projděte dveřmi naproti, zabijte dva strážné a vyjděte nahoru. Na protější straně rozbijte zeď, sejděte dolů, doprava a pak doleva. U sochy přehoďte dvě páky, zabijte skřety a jděte nově otevřenou chodbou vpravo.

Level 21 - Hergimer Quarter: Streets Of Thorstadt

Vezměte si do ruky, nějakou zbraň, kterou nepoužíváte a hoďte jí na klády u řetězu (nad mřížemi, nyní vylezte po dřevě. Rozbijte dveře rovně (trochu nalevo), ale zároveň si kryjte záda. Potom se vraťte o místnost zpět a od naší levé strany dovnitř. Zde odsekněte dřevo, které drží propadlo, vlezte tam, odtamtud vyskočte oknem, skočte dolů napravo. Nyní projděte tunelem za vámi a tam zmáčkněte páku napravo. Vyjeďte výtahem nahoru, vzadu napravo vylezte nahoru, seskočte oknem napravo dolů. Jděte dále až k animaci a odtud jděte k hořící věži, kde obejděte (zleva) barák nalevo od věže a tím najdete vchod. Vylezte až nahoru, přeskočte na další barák, odtud jděte po venkovní římse k plamenům a ten "hluboký kalich" hned vedle vás dostane hádejte kam...?

Level 22 - Grottintana: Vessel Of Blood

Vyjděte po schodech nahoru, kde přesekněte dvě podpěry sloupu. Zabijte chlápka a vydejte se nově otevřenou chodbou, kde na konci seskočte dolů a přesekněte dva řetězy, čímž osvobodíte zvíře, které vám "udělá" novou cestu, kde zabijte další strážné a vejděte do chodby, odkud vyšla druhá stráž. Za chvíli narazíte na dva chlápky, které zabijte a vemte si od nich nový druh meče. Kousek od vás najdete po levé straně dřevěné dveře, které rozbijte a vylezte po řetěze nahoru. Zde rozbijte další dveře, přeskočte na druhou stranu, na konci doprava a po řetěze opět nahoru. Přeskočte na druhou stranu, sekněte do řetězu, který drží "lustr", seskočte dolů a v pravé místnosti přehoďte páku. Vyjděte ven, dejte se doleva, na konci doprava, kde se "pokuste" vyskákat po krabicích nahoru. Vraťte se zpět, zabijte tři strážné a jděte do nově otevřeného "průchodu" v levé zdi. Vejděte do místnosti napravo, vyskákejte nahoru a seskočte dolů.

Level 23 - Mojsognir: Fierce Resistance

Běžte na balkón a seskočte z něj, vzadu stiskněte páku (napravo), projděte dveřmi a zatáhněte za páku nalevo. Teď běžte na opačnou stranu a přeskočte dvě propasti, rozsekněte dveře napravo, běžte k dalším dveřím a až se před vámi zavřou, nalevo si jistě všimnete jedné nezmáčknuté páky, která dveře otvírá.Několikrát zabouchejte na gong nalevo a projděte otevřenou mříží, vylezte po řetěze až úplně nahoru, přeběhněte po střeše ke dvoum zabedněným oknům, jedno z nich prosekejte a projděte jím. Seskočte mezi troskami, vysekejte další otvor a teď jednoduše stačí jít doleva po levé straně až k bedně, z ní nahoru, vyjet výtahem (pomocí páčky vpravo) doslova"vzhůru" do dalšího levelu.

Level 24 - Skeggjold Meeting Hall

Po vyjetí výtahem nahoru seskočte na prosklenou zem, odkud seskočte ještě níž. Vejděte do místnosti, rozbijte stěnu naproti. Ve velké místnosti rozbijte stěnu ve druhém "výklenku" nalevo a zabijte dva muže. Teď vás čeká další souboj při kterém si dejte pozor na padající sloupy. Po boji vyskočte na zbytek sloupu ve třetím "výklenku" vlevo, vyskákejte nahoru a na protější straně rozbijte první dveře zprava. V místnosti přehoďte páku, vejděte dovnitř, zabijte pár strážců a vemte si ze zdi louč (pochodeň), se kterou najděte páku na protější straně.

Level 25 - Haugspori Plain: Outher Temple Wall

Sejděte dolů, nalevo rozbijte sklo a vyjeďte výtahem do druhého patra. Skočte na střechu, kde se propadnete, prosekejte dřeva v podlaze, seskočte dolů, na pohřebišti (před ukřižovanými stiskněte páku, otevřou se vám tak mříže hned nalevo a dřevěné dveře u nich rozsekejte. Napravo za krabicemi je vchod,Vyskočte na bednu (z jedním hrnkem), odtud na sloup a ze sloupu nahoru. Nahoře je páka, kterou otevřete dveře dole, proskočte trhlinou ve zdi napravo a dejte si pozor na "oživující se sochy" (oživnou pouze, když se k nim přiblížíte). Jděte doprava, zahněte doleva k "hořícím křížům", po animaci vás strhne kláda, na kterou platí když vyskočíte (za ní jede ještě jedna). Obejděte "velestavbu" zleva a u rohu vlezte dovnitř otvorem vpravo. Po pravé straně stiskněte další páku a pravými dveřmi projděte do dalšího levelu.

Level 26 - Loki Temple At Thorstadt

V místnosti vyskákejte nahoru, kde se vám ukáže animace. Vraťte se zpět, jděte doleva, přeskočte díru v zemi a na konci přehoďte páku. Vraťte se k díře a kousek od ní vyskočte do výklenku po pravé straně, ze kterého přeskočte do díry ve zdi, čímž se dostanete do nové místnosti. Vyskočte do "místnosti" napravo, kde na konci vyskočte ze zdi na trámy, ze kterého skočte do otvoru ve zdi. Po animaci seskočte do chodby napravo, kde si promluvte s umírajícím mužem. Jděte dál, kde rozbijte stěnu a sejděte po schodech dolů. Dojděte do polozbourané místnosti, kde po pravé straně přehoďte páku. Projděte nově otevřenou cestou ven, kde jděte na "druhou" stranu a opatrně seskákejte dolů.

Level 27 - Tyrdall Mountain Range: Vendol's Lair

Po další animaci zabijte gorilu napravo a jděte nalevo, kde se propadnete a vzápětí vás stáhne vodní proud.Vyplujte k ledu a nadechněte se, napravo u rostlin je otvor v ledu. Až vylezete ven, tak uvidíte zamrzlé gorily,kdo chce může je vyloupnout ze své skořápky, ale pro všechny platí, že na konci skály skočte dolů do vody.Proplavte nalevo, vyskákejte po skalách, až k modrému světlu nahoře, odtud skočte nalevo dolu, běžte rovně k pochodni ležící na zemi, u rozcestí se dejte chodbou napravo. Seskočte k popraskanému ledu a po kamenech vyskákejte do "soutěsky". Gorila vám za chviličku prorazí cestičku, na konci chodbyčky se dejte doprava a teď šikmým srázem utíkejte až úplně dolu (jeskyňky napravo si nevšímejte). Dole pak stačí jen skočit trhlinou v zemi po vaší levé ruce a další kolo vás jistě nemine.

Level 28 - Tyrdall Mountain Ranges Windsvarl Ravines

Přejděte přes most. Zde se musíte dostat přes propasti pomocí "větrů" až k jeskyni. Tam seskočte dolů, zabijte tři skřety, seskočte opět dolů a venku dojděte podle ohňů k další jeskyni, kterou projděte ven. Zde zabijte pár skřetů a vejděte do další jeskyně, kde seskočte dolů. Na konci proplavte vodou k otvoru naproti. Vylezte ven z vody a v jeskyni jděte rovně, zabijte potvoru a na konci vyskákejte nahoru. Zabijte dva skřety, projděte jeskyní a sekněte do krápníku. Seskočte dolů do vody, proplavte tunelem a vylezte z vody po pravé straně. Projděte po zmrzlé zemi až na konec, kde po menším zemětřesení vyskočte nahoru, projděte jeskyní na konec, kde zabijte potvoru a vraťte se zpět. Seskočte dolů, opět projděte jeskyní a na konci seskočte dolůůůůůůůůůůůůůůů a plavte směrem ven.

Level 29 - Dwarven mountain Retreat At gust

Vyjděte z boudy, probijte se a přebroďte se na druhou stranu vpravo, u mříží se obraťte a vstupte do zamaskované jeskyně (dva stromy), spustíte tím výtah, kterým jeďte dolů. Nyní od mříží napravo skočte do vody a proplavte tunelem, plavte za světlem a vylezte v místnosti s pákou a tu přehoďte, ale honem rychle do dalšího tunelu (je vedle toho, kterým jste připlavali), než se mříž zpět zasune (možno to několikrát opakovat, takže klid). Běžte na "molo", rozmlaťte všechny sudy, čímž vám zůstane páka, kterou přehoďte. Otočte se, vylezte nahoru, jděte napravo, pak nalevo, rozmlaťte sudy i se zdí za nimi a jděte doleva. Seskočte dolů k "ocelárně", projděte velkými dveřmi, vyjděte po schodech nahoru, zabijte všechny příšery v místnosti, projděte dalšími dveřmi, přejděte přes most, jděte dveřmi nalevo, přehoďte páku nalevo, přehoďte páku vedle schodů, a projděte dalšími dveřmi. Skočte na levou plošinku ve vodě. Napravo od dveří vylezte po skalách a po "ochozu" přejděte na druhou stranu, kde přehoďte páku, projděte dveřmi a přehoďte další páku. Nyní vás jedno ze čtyř "pádel" mlýnu vynese do "okénka" na levé straně (stačí si jen stoupnout na okraj). Jděte do přístroje a u druhé "lůže" je vchod dolů, rozbijte sloup, skočte do vody a vodopádem se dostanete do dalšího kola.

Level 30 - Reginn River Engines

Vylezte z vody po pravé straně, bouchněte do gongu, zabijte dva strážné a jděte do chodby odkud vyšli. Tam přehoďte páku, vraťte se zpět k gongu a proplavte do další "místnosti" na konec, kde vylezte na "kolo", kterým se dostanete do další místnosti. Zde na druhé straně proplavte úzkým tunelem. V nové místnosti vylezte po levé straně z vody, vyskákejte nahoru a v místnosti zabijte strážné. Vyjeďte výtahem nahoru, opatrně sejděte dolů a skočte do vody dál od vás. Proplavte pod otevřenými vraty a vylezte z vody po pravé straně. Vyskákejte nahoru, slezte po řetěze dolů a přehoďte páku. Vraťte se zpět na místo, odkud jste vylezli z vody a skočte na malý "výstupek" na zdi, přeskočte doprava a skočte do vody (kousek před vámi). Vylezte z vody, vyšplhejte po řetěze nahoru, přehoďte páku a vraťte se zpět. Zabijte stráž, na konci vyskákejte nahoru, zabijte dalších pár nepřátel, vyjeďte výtahem nahoru a jděte chodbou vlevo.

Level 31 - Dwarven Mountain Lair at Nordi

Běžte rovně, venku zabouchejte na gong, počkejte chvíli až se vysune most a přejděte po něm. Na druhé straně uvidíte hned několik "rour", jděte tedy k té úplně nalevo a vyšplhejte po dvou řetězech nahoru. Napravo je páka, kterou pustíte nepřátelskou rasu na rasu již přítomnou a proto ji tedy stiskněte, až se navzájem pozabíjejí, stiskněte další páku která se nachází v místnosti pod vámi, kam slezte pomocí řetězu. Otevřou se vám protější dveře, odkud jděte doleva a prosekejte se "harampádím". V další místnosti běžte dozadu k velkému stroji a když se ho pokusíte obejít, zanedlouho se vynoří "mini šéfik", kterému stačí useknout jeho "skládající ruce". Nyní už můžete jít doleva mezi skřety, nalevo jsou dveře s páčkou, zabijte dvě "sochy" a potom šlápněte na obě "plošinky", na kterých stály, teď už máte volný otvor ve zdi mezi dvěmi sochami. Seskočte dolů, nalevo stiskněte páku, skočte na kámen nalevo od páky, vyskočte nalevo k další páce, nalevo se spustí výtah (za příšerou), nalevo je páčka (na konci u díry), přeskočte ke gongu a opět na něj zabouchejte a skočte dále. Třikrát zahněte doleva a na konci skočte doprava (pozor na malé "smrady" na zemi), neskákejte dolů, ale běžte doleva, pak doprava a tam skočte. Zde pobijte všechny síly na pásech na obou stranách ( na každé jsou dva a dva). Teď vylezte po řetěze nahoru, který je u hlavního "reaktoru" nalevo a odtud dále do okénka s ohněm napravo, seskočte vzadu na plošinku a přeskákejte po nich až dozadu (pozor klouže to)vlezte do tunelu a trubkou se dostanete do dalšího levelu!!!

Level 32 - Dwarvwen Anqaducts at Fullangr

Zabijte strážné, dejte se doprava, vyskočte do tunelu, seskočte dolů, přeskočte díru a na konci vyskočte do místnosti. Jděte doprava, na konci doleva, první uličkou vpravo, pak druhou vlevo a na konci opět doleva. Přeplavte na druhou stranu, rozbijte zeď, skočte do vody a proplavte k otvoru napravo, kde vylezte, vejděte do místnosti a zabijte pár nepřátel. Po boji rozbijte dveře nalevo, kde přehoďte páku. Rozbijte dveře naproti, vyjděte po schodech nahoru, rozbijte další dveře a bouchněte do gongu. Tímto by se vám měly otevřít dveře naproti vám. Vejděte tedy dovnitř a rozbijte podpěry sloupu nalevo. Po voru přeplujte naproti k páce, přehoďte ji a vejděte dovnitř.

Level 33 - Water Reserves at Goinn

Jděte po okrajích ven na první "plošinku", odtud doleva k louči a díře, dvakrát rovně na "plošinkách", v animaci uvidíte dalšího "mini šéfíka", takže si raději vezměte dočasnou nesmrtelnost, která se vyhřívá na okně a až bude po boji, odsekněte dvě dřeva podpírající "rozvod elektřiny"a teď honem nalevo, protože voda je vzápětí pod proudem. Zde stiskněte páku a po vysunutém mostě přejděte na druhou stranu, kde tiskněte další páku a od poloviny dalšího vysunutého mostu skočte do vody a rychle k "bývalým dveřím" na "plošinku", potom doleva po provazech do výklenku, nalevo skočte do jámy, kterou padáááte do dalšího levelůůů (to bylo ale krátký kolo co?).

Level 34 - Hlevangr Reservdir

Přehoďte páku před vámi, potom páku naproti a na konec páku poslední. Až se začne napouštět voda do místnosti, snažte se držet uprostřed. Po vyplutí nahoru jděte tunelem, na konci rozbijte zem a skočte dolů. Zabijte "plecháčka", jděte do místnosti se třemi pákami a přehoďte páku prostřední. Vyjděte nahoru, vejděte do výklenku nalevo a skočte na "kámen", který odsekněte. Seskočte do vody, (nejděte k plecháčkovi) ale na druhou stranu, kde vyskočte nahoru, zabijte nepřátele, přehoďte páku nalevo a skočte do vody.

Level 35 - Hornbori: Outside The Dwarven Forge Towers

Nebudu to zbytečně protahovat, takže: Vodopádem do vody (bacha na "parybu"), plavte k plošince z řetězem nalevo a počkejte si, až "paryba narazí do sloupu ve vodě. Nyní vylezte po řetěze, obejděte budku a skočte napravo na "římsu" (dobrá dobrá, chcete-li tak tedy "ochoz"). Nalevo i napravo rozbijte dřevěné dveře a stiskněte obě páky. Skočte do vody a nalevo se prosekejte horní zdí a dále pak až dozadu k výklenku.Po animaci jím projděte, nahoru se dostanete buďto po sloupech, nebo po řetězech, potom dole napravo dveřmi, rovně, přehoďte dvě páky, následuje most, na pravé straně skočte na potrubí a nakonec skočte do takového "otvoru" (vypadá to trochu jako masomlýnek),ale hlavní je že vás dostane do dalšího kola a levelu součastně.

Level 36 - Solbindi: Dark Dwarf Citadel

Hned na začátku zabijte tři strážné. Vyjeďte výtahem nahoru, projděte chodbou až na konec, kde seskočte dolů a projděte dveřmi. Jděte doleva a podívejte se na animaci. Vyskočte na okraj a přeskočte na druhou stranu. Vyskákejte rychle nahoru, zabijte tři strážné a jděte směrem k hradu. Tímto by se vám měl spustit most, na kterém zabijte další tři strážné a jednoho "plecháčka". U hradu přehoďte páku vlevo i vpravo a vejděte dovnitř. Pozabíjejte nepřátele a vemte si od jednoho z nich nový druh kladiva. Vyjděte nahoru, přehoďte páku a vejděte do nové místnosti. Po zabití "plecháčků" vejděte do "věže", kde počkejte na otevření dveří. Zde vás čeká další boj, kde vždy musíte projít teleportem (čímž se dostanete na ochoz), tam přehodit páku, seskočit dolů, vejít do nového teleportu, zase přehodit páku, atd. až do té doby, dokud se nerozletí na malé kousíčky. Až se vám to povede, tak vstupte do zlatého teleportu.

Level 37 - The Dwarven Outpost

Až si vydechnete, běžte zleva, nebo i klidně zprava, až uvidíte "zelené brouzdaliště" a odtud do jeskyně pořád rovně, až u "kotlíku" do domu, po schodech nahoru, stiskněte, nebo přehoďte páku, "přelanovkujte" se (přejeďte pomocí lanovky) na druhou stranu a tam stiskněte další páku. Přeskočte zábradlíčko u lanovky a běžte k otevřeným mřížím, odtud dolů k mostu, nalevo od vstupu na most sejděte po schodech, znovu a odtud jděte tmou rovně. Uvidíte (neuvidíte, ale je tam)hrozně tenkou lávku (pokud se vám stane že spadnete z lávky, zkuste po ní skákat). Vyjděte nahoru po schodech ke katapultu, stiskněte páku u dveří a projděte do dalšího levelu.

Level 38 - The Castle Entrance

Na konci chodby přehoďte páku, zabijte tři strážné, vraťte se zpět k páce a vejděte do místnosti, kde rozbijte rakev a skočte (šlápněte) na ní. Vejděte do nové místnosti, zabijte pár zombie a sejděte dolů.

Level 39 - The Tricksters Maze

Dojděte až ke dveřím s pákou (sochy na vás útočí), kde zabijte "kostěje" a teď mně dobře poslouchejte (správně čtěte), stačí jen jedna malá chybička a jste naprosto zmateni, takže postupujte pomalu, ale jistě: doprava, dvakrát rovně, naproti visící mrtvole opět dvakrát rovně, doprava, (nyní jste vzhůru nohama), rovně, doprava, rovně, doleva, rovně do "zlaté brány", (jste normálně) doprava, doleva, doprava, rovně, doprava, (jste na straně) rovně, doprava (padat), rovně, doprava (padat), (jste opět normálně) doprava, doleva, rovně a až uslyšíte hlasité (záleží na tom, jak to máte nahlas) NOOOOO! Potom zuřivě proběhněte chodbou do dalšího levelu.

Level 40 - The Tricksters Chamber

Tak jste sem přeci jen trefili - to je dobře protože hra ještě nekončí :-) A teď už k návodu:

Sejděte až dolů do místnosti, kde přehoďte páku. Vejděte do místnosti, jděte druhou uličkou vpravo a otevřete druhé dveře vlevo. Vejděte dovnitř, rozbijte zeď a seskočte dolů. Zde zabijte parchanta a vejděte do chodby, kde rozbijte podpěru sloupu. Vylezte nahoru, zabijte dvě zombie, přehoďte páku a vraťte se zpět ke schodům (kousek od první páky). Vyjděte po nich nahoru a vejděte do místnosti vlevo. Tam zabijte dvě zombie, projděte do další místnosti, kde šlápněte na čtverec u levých dveří, zabijte potvoru a přehoďte páku. Vyjděte z místnosti a projděte do dveří naproti. Jděte doleva a pak jděte po schodech vlevo dolů. Tam zabijte zombie a otevřete si dveře vpravo (ale nevcházejte do nich), ale jděte chodbou vedle. Otevřete dveře a vejděte do místnosti naproti, kde vás čeká další z mnoha bojů. Až bude po boji, tak by se vám měly otevřít hlavní mříže vedoucí k "hadočlověku". Ten na vás pošle svého nejlepšího bojovníka, kterého zabijte. Teď by se vám měla změnit zelená "kyselina" na modrou tekutinu (vodu), do které skočte.

Level 41 - The Barren Canyons

Pro úplné uzdravení si ještě pár vteřin dopřejte koupel, jako přisluhovač zla (že tak vypadáte, to ještě neznamená, že se tak musíte chovat) se teď totiž můžete uzdravovat v takto obarvené tekutině. Nyní jste totiž daleko silnější, mrštnější, rychlejší, mohutnější a proto také daleko výše nyní můžete skákat, ale zatím nemáte žádnou manu ke zbraním. Tak tedy naproti lázni vyskočte do průchodu, přeplavte močál, jděte po schodech nahoru, přeskočení most vám teď již problémy dělat nebude. Projděte mezi dvěma oběšenci, nalevo u špičáků vyskočte nejprve na výstupek vpravo, z něho na výstupek nalevo a tradá přes propast. Po "bitce" běžte napravo a potom nalevo k "močálku", kde vyskočte nahoru (levá strana výstupku), běžte pořád rovně, v místnosti vyšplhejte po řetěze a rozsekejte dřeva, jděte do jeskyně, doprava po římse a doleva na další výstupek, jděte dolů, narazíte na "zbojníky", ale nezapomeňte, oni teď ve vás vidí příšeru (prosím neubližujte jim, jestli nemusíte, jsou hodní), potom jděte mezi dva stromy a skočte dolů (další kolo).

Level 42 - Embers of Hrafnborg

Po chvilce se vám objeví animace. Až skončí, tak jděte dál, zabijte pár nepřátel a dojděte ke zdi na levé straně, kterou obejděte zezadu, vyskočte na ní a přeskočte do jeskyně. U ohně pozabíjejte otravné skřety, jděte dál až k mostu, přes který přejděte. Přejděte přes ochoz a přeskákejte po provazech na druhou stranu. Zde opět přeskákejte na druhou stranu a po posledním provaze slezte dolů a skočte do vchodu do jeskyně. Jděte až k lávě, přejděte na konec, kde po levé straně vyskočte ke vchodu. Přeskočte na zbořený most, vejděte do místnosti nalevo (jako bych tuto místnost už někdy viděl), projděte na druhou stranu do jeskyně, kde zabijte nepřátele, vyskočte nahoru a jděte dál.

Level 43 - Return to Wotenkeld

Běžte nalevo, přeskočte doleva po liánách, jedno "individum" vám zavalí vchod, zabijte hlavního bosáka na druhé straně hory (dočasná nesmrtelnost vás vám jeho zbraň stejně ublíží) a až ho zabijete jak už jistě intuitivně a reflexně víte běžte do portálu ale honem, ať už jsme v tom posledním kole.....

Level 44 - The Journeys End

A teď konečně den zúčtování a čas jít za duhou, na jejíž konci je snad lepší život, než tahle krvavá řeš.

Súvisiace hry: Rune II
Rune Classic
Rune: Gold
Rune: Halls of ValhallaDiskusia Príspevkov: 9 Hodnotenie
829 hlasov

100
60
20

80
40
0
50
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |