HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
18853
5449
5063
1423
1599
6952
5103
10502
1687

Online 10957 uživatelů

Návody > Sam & Max: Hit The Road


Zobrazení:12329

Na začátku hry vyberte z díry peníze a z komory žárovku. Ještě seberte sendvič ze země, ale ten vám Max zabaví, ale to teď není důležité. Vyjděte z kanceláře a běžte před dům. Maxe použijte na kočku, čímž získáte povolení ke vstupu do cirkusu. Potom nasedněte do auta a nechte se odvézt kam budete chtít na mapě USA.
Jeďte k hamburgeru, který je nejníže ze všech. Zde seberte kelímek ze země a běžte dovnitř. Max si začne stěžovat, že se mu chce na záchod. U obchodníka se zeptejte otazníkem a potom záchodem. Prodavač dá Maxovi klíč. Okamžitě ukončete rozhovor a opusťte obchod. Před obchodem k Maxovi promluvte, a zeptejte se ho ? a potom klíčem. Max vám dá ochotně klíč i s pilníkem. Důležité je ale koupit bonbóny. Můžete si pro osvěžení pořídit i hru podobnou lodím, vybarvování a nebo oblékání. Poslední tři jmenované věci ale nejsou ke hře vůbec potřeba. Nyní jeďte do cirkusu.
Listinu s povolením dejte fakírovi u vchodu a jděte dovnitř. Zde po pokecu se siamským dvojčetem dostanete papírek. Dále seberte ruku v lihu a chlupy ze země. Jděte dál. Ze stanu seberte čočku a zahrajte si mlácení krys. Když ze 40 krys trefíte alespoň 20, vyhráváte baterku. Na tu použijte žárovku a máte funkční světlo. Nyní běžte na atrakci vlevo a tím, že prokecáte chlapíka se nechte svézt. Poté se podívejte do krabice. Uvidíte, že nic nevidíte (nebo alespoň ne to co tam bylo). Promluvte si opět s chlápkem a zeptejte se ho na krabici. Dá vám papírek, na kterém budou napsány ztráty a nálezy. Venku, napravo od fakíra je stan se ztráty a nálezy. Na ten použijte lístek ztrát a nálezů a dostanete své věci a ještě něco navíc. Navíc tam bude ryba. Tu když si prohlédnete, na mapě se vám ukáže další místo. Zamiřte k tunelu lásky. Vevnitř si posviťte baterkou a až uvidíte pojistky, použijte Maxe na ně. S Maxem tak vyrazíte pojistky a můžete jít k popravišti. Strčte do chlapíka stojícího na popravišti a dojde k popravě. Přitom se otevřou dveře a tak do nich vlezte. Budete u Douga, člověka, jehož strýc se zajímá lidoopy. Když mu potom dáte cukroví z obchodu, dá vám páčidlo. S tím otevřete dveře do karavanu Trixie, kde seberte kostým ze skříně a kartu se skóre z golfu. Potom odcestujte do jednoho z rychlých občerstvení a prodavači dejte láhev s rukou Jessieho Jamese. Ten ji otevře.

Jeďte k největšímu klubku na světě. Lanovkou vyjeďte na vrchol a potom jeďte výtahem nahoru. Pokecejte s telekinetikem a po zeptání se na klíč dostanete právě onen zmiňovaný klíč. Vedle seberte dráty ze země a připojte je do kukátka stojícího vedle. Na to použijte ještě čočku. Od tohoto okamžiku máte krásný výhled na krajinu a navíc zadarmo.
Nyní nastala ta správná doba zajet si k rybářům. Tam seberte kýbl ryb a nalevo odšroubujte rybu pomocí klíče. Vlezte si do ní i s Maxem. Rybář vás uloví a vrtulník vás potom odnese zpět ke klubku. Nahoře u kuchaře použijte Maxe na uvolněný konec. Tím získáte kus lana. V tom ale přijde kuchař a tak oba dva uprchnete.
Běžte ke hřišti golfu. Tam seberte podavač míčků z koše a běžte ke Gatorgolfu. potkáte Bumpuse a jeho bodyguarda. Poperete se spolu a Bumpus odpálí Maxe do akvária v pozadí. Vyměňte tedy kýbl ryb za kýbl míčků. Potom postavte praporek tak, aby krokodýl v dané úrovni zůstal po snězení ryby tak, aby se po nich dalo přejít. Až budete mít cestu hotovou, Max se ozve a řekne vám, že už můžete jít. Tak běžte. Nahoře otevřete dveře, a až vám dá Max chlupy, otevřete spodní dveře. Tam seberte kouli Vortexu a běžte pryč. Nasedněte do auta a jeďte k Mystery Vortexu.
V Mystery Vortexu běžte až do místnosti, kde je všechno vzhůru nohama. Seberte chlupy a běžte zpět. V zrcadle nastavte takovou kombinaci magnetů, aby jste mohli vstoupit do některých dveří. Tam potkáte Dougova strýčka. Řekne vám o místu, kde je oltář. Nyní ale jeďte k největšímu klubku na světě. V domku u klubka dejte podavač míčků, ruku Jessieho Jamese a magnetickou rybu dohromady a vzniklým předmětem zašátrejte do klubka v domku. Získáte prsten Dougova strýčka. Lanovkou vyjeďte nahoru do klubka a kukátkem zkuste najít místo, o kterém vám říkal Dougův strýček. Jeďte zpět k Mystery Vortexu a prsten dejte Shuv-Oohlovi. Za odměnu vám dá magický prášek.
Zamiřte k Frog Rocku. Na kámen položte 3 kusy Brunovy srsti a nakonec vše posypte magickým práškem. Objeví se UFO a nechá po sobě vzkaz. Řekne vám, že máte jet do Bumpusvillu. Jeďte tam.

Uvnitř domu jděte do dveří, které jsou co nejvíce napravo. Tam seberte polštář a ruku Jessiho Jamese s podavačem míčků použijte na knihu nade dveřmi, zjistíte tak, jak se ovládá domácí robot. Až robota potkáte, v jeho mozku píchněte banánek, který je úplně vlevo, do díry v mozku. Za chvíli přijde Bumpusův bodyguard. Využijte toho a jděte do druhých dveří zprava. Ve virtuální realitě seberte meč a zabijte draka. Z jeho srdce potom seberte klíč. Jděte doleva, až k "museu" Conroye Bumpuse. Ze zdi seberte obraz Johna Muira a jděte doleva. Budete v sále, kde se bude nacházet Bruno a Trixie. Klíč strčte do zámku vedle dveří, a Bruno vám za odměnu řekne o party lidoopů. Ihned se tam vydejte.
Ve vestibulu motolu dejte lidoopovi pilník a promluvte si s ženou za pultem. Dostanete od ní brožurky od National Dinosaur Bungee Parku a od Museum Of Vegetable Celebrites. Nejdříve si zajeďte do musea celebrit. Seberte hlavu Conroye Bumpuse a obraz Johna Muira dejte umělkyni v obří tykvi. Teď se vydejte do národního parku. Běžte až k bungee jumpingu. Výtahem vyjeďte až nahoru a převlečte se za zástěnou. Potom použijte kelímek podavač s rukou na sebe. Skočte si a zatímco se budete houpat, naberte kelímkem na podavači trochu asfaltu. Opět se převlečte a běžte pryč. hned nato veďte svoje kroky k mamutovi. Stiskněte tlačítko u tyranosaura a potom použijte na jeho tlamu lano. Na lano poté použijte Maxe a tím získáte zub. O kousek vedle použijte opět Maxe, ale tentokrát na mamuta. Za chvíli vám Max odevzdá hromadu mamutí srsti. Tu použijte na asfalt. Poté své kroky odveďte opět k Bumpusově domu. Jděte do pokoje vpravo a na paruku použijte tykev. Získáte tak paruku, kterou s asfaltem a vlnou použijte na kostým. Tak si vyrobíte oblek lidoopa. Jeďte teď do musea celebrit a řekněte si o hlavu Johna Muira.
A opět zajeďte na setkání lidoopů. V telefonní budce se oblečte do obleku lidoopa. Jedinec, kterému jste dali pilník vás nyní pustí dál. Ze stolu seberte láhev vína a zamiřte do zadních dveří, hned vedle jeviště (je to napravo). Tam seberte šroubovák a běžte ven. Přijde ale Bumpus a jeho bodyguard. Použijte Maxe na oblek a počkejte. Až Bumpus a jeho gorila zalezou do mrazáku, řekněte Maxovi, aby zavřel dveře. Přijde starý lidoop a uvede vás do zahrady. Potom běžte pryč a na okamžik si skočte k největšímu klubku na světě. Lanovkou si vyjeďte nahoru a telekinetikovi dejte šroubovák, aby ho ohnul. Pomocí toho otevřete láhev vína. Potom si ho vezměte a zajeďte do Mystery Vortexu. V místnosti, která je obráceně, si vlezte do Vortexu a kouli použijte na Vortex budku. Potom kouli zašpuntujte. S poslední věcí, kterou budete potřebovat, zamiřte zpět na sraz lidoopů. Jděte do zahrady, a potom do altánku vzadu. Do bazénku vhoďte hlavu Johna Muira, polštář Bumpuse, kouli z Mystery Vortexu a zub tyranosaura.

Súvisiace hry: Sam & Max: The Devil's Playhouse: The City That Dares Not Sleep
Sam & Max: The Devil's Playhouse: Beyond the Alley of the Dolls
Sam & Max: The Devil's Playhouse: They Stole Max's Brain!
Sam & Max: The Devil's Playhouse: The Tomb of Sammun-Mak
Sam & Max: The Devil's Playhouse: The Penal Zone
Sam & Max Episode 205: What's New, Beelzebub?
Sam & Max Episode 204: Chariots of the Dogs
Sam & Max Episode 203: Night of the Raving Dead
Sam & Max Episode 202: Moai Better Blues
Sam & Max Episode 201: Ice Station Santa
Sam & Max Episode 6: Bright Side of the Moon
Sam & Max Episode 5: Reality 2.0
Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die!
Sam & Max Episode 3: The Mole, the Mob and the Meatball
Sam & Max Episode 2: Situation: Comedy
Sam & Max Episode 1: Culture Shock
Sam & Max: Freelance PoliceDiskusia Príspevkov: 2 Hodnotenie
891 hlasov

100
60
20

80
40
0
44
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |