HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19513
5452
5063
1426
1599
7126
5361
11183
1687

Online 111048 uživatelů

Návody > Soldier of Fortune


Zobrazení:58224
Autor návodu:Jirka Storm Nehyba (Abecedaher.cz)

TIPY:

WALK-THROUGH

MISSION: RESCUE AND PROTECT

New York, New York map TSR1

Na první křižovatce doleva a do místnosti, kde seberte nějaké zásoby a vyřiďte si to se šmejdy co vás přišli opruzovat. Pokud chcete vědět, jak vypadá "nazi-punk fuck off", tak z místnosti jděte rovně a až to půjde, tak doleva na dámský záchod. Jednou ze dvou zbývajících chodeb dojděte k prodejně lístků, kde čeká několik šmejdů co by vám radši dali nějaké olovo (a zadarmo :-). Vychutnávková taktika je rozstřelit sklo a hodit jim tam granát.
Jakmile bude čisto (jen trochu krve tu a tam), tak přes výčnělek u okna skočte do oné prodejny lístků, pohněte pákou vpravo a pokud byste snad měli málo healthu kvůli těm nezdvořákům, tak USEněte lékárničku před vámi. Potom vyjděte dveřmi jako každý slušný člověk a dejte se chodbou která se otevřela, jež vás dovede až na nástupiště.
Na kolejích sestřelte blbečka napravo, dejte se doleva a pokud vám jsou vaše střeva milá, tak za odbočkou vběhněte do prvního výklenku který potkáte. Po průjezdu metra dojděte na další zastávku, vyskočte na nástupiště a pokračujte dál.
Pozor! Toho pokérovaného chlápka nechte být, to není Sabre ale váš parťák Hawk (i když z dálky vypadá stejně), ať se vám nestane to co mě při prvním paření...
Po krátké animaci přeskočte zábradlí a hupsněte na vlak, který vás doveze k poslední přestřelce a ke konci kola.

MISSION: NUKE RETRIEVAL

Soroti, Uganda map TRN1

Tato mise je skutečně přímočará. Vaším úkolem je dostat se na začátek vlaku a zneškodnit atomovku, takže vzhůru do toho.
Na vagónu s bednami je potřeba rozstřílet ty co vám brání v cestě. Ve voze s uhlím se můžete schovat a sejmout vrtulník, ale není to nutné.
Na posledním vagónu (nemyslím lokomotivu) otevřete dveře vlevo, uvnitř rozstřelte zámek a jděte směrem k bombě.

MISSION: "THE ARMOURY"

New York map ARM1

Toto je základna organizace pro kterou pracujete, jež má výstižný název "The Shop". V průběhu hry se sem ještě několikrát vrátíte.
Dojděte k prodavači a pokecejte s ním (USE), potom ho následujte do místnosti kde čeká váš parťák Hawk, vyslechněte pokec a USEněte počítač.
Po odklepnutí vašeho jména se nalogujete do hlavního menu, kde klikněte na položku vpravo-dole a budete seznámeni s nastávající misí. Vyberte si zbraně a předměty (můžete jich zvolit omezený počet) a klikněte na "deploy".

MISSION: QUEEN BEE

Gracanica, Kosovo
Level 1 map KOS1

Jděte jedinou možnou cestou až k žebříku, vylezte nahoru a otočte kolem, skočte dolů a pokračujte dál. Pokud jste sledovali animaci, tak víte kudy tekla voda a tudíž i kudy máte jít. Zanedlouho vylezte po dalším žebříku, přejděte přes ochoz a skočte doleva dolů na cestu.
Ignorujte žebřík a jděte do chodby, kterou vlevo blokuje auto a vám nezbývá než proskočit dírou vpravo, prolézt kanálem a na druhé straně po žebříku vylézt do skladiště. Neschopný řidič to nezvládne, auto se vybourá, na vás vyběhne nějaký ten zmetek a život jde dál, takže vylezte po dlouhém žebříku, otočte kolem a vraťte se dolů, jděte uvolněnou cestou (doprava) a vylezte po žebříku, který jste předtím ignorovali.
Skočte na spadlou trubku, přelezte přes ní a jděte dál. Za zatáčkou v tunelu vřele doporučuji použít snajprovku a až z něj vylezete, tak bacha na dva Miloševičovi příznivce, kteří vás budou chtít vykuchat.
U ucházející páry střelte do roury, vlezte do ní a protáhněte se k další díře, kde skočte do tunelu před vámi, jděte dál, využijte okének k postřílení kosováků, na konci vylezte po žebříku a zneškodněte zbytek.

Level 2 map KOS2

Rozstřelte bednu a máte sluneční... pardon, tepelné brýle.
Vylezte po žebříku, vklouzněte do tunelu vlevo a na druhém konci se chvíli pozastavte, jelikož proběhne výbuch auta. Na prostranství bacha, vlevo je sniper. Projděte kostelem, cestou za ním i dalším prostranstvím (majzla na schované střelce - jeden je vepředu vpravo a druhý nad vámi když vylezete z průchodu).
Ve skladišti projděte dveřmi, zabte snipera vlevo a jděte tam kde stál, přeskočte na druhou římsu a za dveřmi dojděte k žebříku, vylezte nahoru a hurá k druhým doorům.
Až vyjdete ven, tak běžte doleva, schovejte se pod otevřená okna, zabte zmetky a jděte pomalu dál. Po chvíli vyjede tank a udělá díru do plotu, takže budete moct skočit na kus roury vyčnívající ze zdi a prolézt skrz ní.
O kus dál, tam kde vybouchne náklaďák, projděte dveřmi (bacha na snipera vpravo), skočte dolů a až vybouchne kus zdi, tak prolezte, za dveřmi napravo seberte nějaké dobrůtky a další dírou ve zdi vylezte na trámy, rozstřelte okénko, skočte ven a pozabíjejte zbytek šmejdů.

Level 3 map KOS3

Vylezte z kanálu, zmačkněte tlačítko a vlezte do díry na druhém konci prostranství, projděte dalším kanálem a až budete venku, tak jděte do skladiště nalevo od kabiny s hlídkou (bacha na páku, spouští alarm). Na druhém konci skladu se dejte doprava, projděte menšími dveřmi a za nimi si zapamatujte ty vpravo. Jděte však doleva, projděte prvními doory které potkáte a po shlédnutí animace v další místnosti zmačkněte tlačítko, načež se vraťte a projděte dveřmi které jste si měli zapamatovat, za nimiž hurá chodbou vlevo.
O kus dál v místnosti s přístroji USEněte čudlík a až se přesune bedna, tak rozstřelte mříž a prolezte dírou, vyskočte a jděte ke dveřím vlevo.
V další místnosti se dejte opět doleva a dojdete na prostranství. Vlezte do dveří vpravo, projděte chodbou, vylezte po schodech a dejte se po ochozu doleva. Za dveřmi vykoste pár šmejdů, shlédněte animaci a vraťte se pod širé nebe, jděte dveřmi před vámi a vejděte do baráčku uprostřed velké haly, kde už stačí jen vykosit zbývající zmetky.

MISSION: NEST EGG

Uedineniya, Siberia
Level 1 map SIB1

První rada zní: bez snajprovky sem vůbec nelezte!
Postupujte pomalu a opatrně, rusky mluvící zmetky nejlépe dostanete ostřelovačkou. Až dojdete k druhému kulometnému hnízdu a uslyšíte zvuk motoru, tak buďte obzvlášť pozorní. Vykoukněte zpoza rohu, zaměřte kulomet na střeše tanku a zlikvidujte ho, načež pokračujte dál až k vratům na konci tunelu a za nimi se dejte dveřmi vlevo, vylezte o patro výš a za dveřmi zmačkněte tlačítko. Po shlédnutí animace máte 45 vteřin na to, abyste po žebříku vylezli až nahoru, čudlíkem otevřeli vrata, naběhli k poklopu vpravo a skočili do roury, kde je zapotřebí dojít na konec a rozstřelit prasklou stěnu.
Vyskočte ven a pokračujte až k propasti přes kterou vedou dvě trubky, z nichž jedna rozbitá. Víte co máte dělat.
Až otevřete dveře, tak si dejte bacha na ostřelovače vpravo a nad vámi, vlezte do roury za tankem a skočte dolů.

Level 2 map SIB2

Vylezte po žebříku nahoru, USEněte mříž a jste v základně.
Za jedinými dveřmi v této místnosti pokračujte jedinou možnou cestou až do místnosti s velkou plošinou na podlaze (ovládá se čudlíkem u monitoru), ale než se vydáte po schodech dolů, hoďte tam granát (automatický kulomet) a pokud nemáte, tak vám nezbývá než střelit do držáku žebříku nad schodištěm a prolézt větrací šachtou. V další místnosti rozstřelte mříž na podlaze ochozu, skočte do díry a pokračujte dál.
Až dorazíte do širší chodby, tak se dejte doleva (dveře vpravo vedou zpátky), na další křižovatce znova a o několik desítek mrtvých rusáků dál dorazíte k vratům, které nejdou otevřít. Skočte dolů z mostu, projděte dveřmi a opět jedinou možnou cestou pokračujte až do tmavé místnosti, kde pomocí dvou osvětlených tlačítek nahoďte generátor a jděte druhým východem dál.
Za dveřmi na čudlík se dejte doprava a již známou cestou k vratům, co předtím nešly otevřít.

Level 3 map SIB3

Otevřete dveře a rozpoutejte peklo na zemi. V místnosti za sklem zmačkněte tlačítko mezi monitory, projděte dveřmi co se otevřou a pak těmi nalevo do dekontaminační místnosti, kde chvíli počkejte a až se otevřou druhé dveře, tak pokračujte.
Po očistci jděte do menších dveří před vámi, u okna zmačkněte tlačítko, vraťte se na chodbu a jděte do proskleného tunelu, kde rozbijte okno, skočte dolů a odejděte dveřmi které jdou otevřít. Za dalšími doory doprava, otevřete výtahovou šachtu a skočte dolů.
Za velkou místností se skleněnými dveřmi jděte rovně, u trubek vlevo otočte kolem a běžte do chodby kterou jste před chvílí minuli, vyskákejte po bednách do větrací šachty a plazte se stále dál, dokud se nepropadnete.
Nyní by vás ti rusky mluvící šmejdi málem dostali, nebýt hodného vědce.
Až použijete otevřený výtah a dojdete do kulaté místnosti s raketou, tak budete mít minutu na to, abyste došli k výtahu naproti, o patro výš otevřeli hnědé dveře a použili páku pro zrušení sekvence. Jakmile to bude hotovo, tak použijte výtah na druhé straně ochozu, sjeďte dolů a zlikvidujte poslední blbečky.

MISSION: LIGHTFOOT

Baghdad Outskirts, Iraq
Level 1 map IRQ1A

Dříve než se ukážete na veřejnosti, vykoukněte zpoza dveří doleva a zabte hajzla s raketometem (má very strong armor, ale magnumka ho bez problémů prostřelí).
Projděte budovou za cisternou, vyskočte z okna a dojděte na konec uličky, zahněte doleva (nebo doprava, podle toho které okno jste použili), vylezte po žebříku, po stříšce přejděte na druhou budovu, skočte z výstupku na římsu a oknem pronikněte dovnitř. Druhou úmyslně vytvořenou dírou ve zdi :) zase vylezte a skočte do kulaté díry, vyjděte ven a vlezte do domku před vámi, kde se setkáte s Hawkem.
Pokud po animaci nevytáhnete zbraň, tak si vás nikdo nebude všímat.
Vylezte z kumbálu, jděte doprava, za barákem použijte žebřík, ze střechy skočte na balkon vpravo a projděte jedinými dveřmi co jdou otevřít. Nepřeskakujte žádné zábradlí a jděte jedinou možnou cestou až k otravným vojákům co chtějí vidět vaše dokumenty. Ukažte jim je.
Rozstřílejte bedny nalevo, protáhněte se škvírou a jedinou možnou cestou dojděte k hromadě beden, vylezte okénkem ven a pokračujte po schodech a chodbou dál.
Tam kde spadne žebřík jděte doleva, uvnitř budovy najděte jiný, dostaňte se na ochoz a dojděte k vrátnici, kde stačí zmačknout tlačítko dole v místnosti a projít otevřenými vraty.

Level 2 map IRQ2A

Vkročte do budovy, na plošině zmačkněte tlačítko vlevo a už se vezete. Dole projděte chodbou a otočte dvěma koly po stranách trubky, dejte pozor na výbuch a skočte do díry pod rourou. Prolezte větračkou, na konci jděte po schodech naproti vám a ve skladišti se žlutou ještěrkou najdete dva žebříky. Vylezte po tom levém ven, u rozbourané zdi si dejte bacha, za ní je věžička kde číhá zmetek s raketometem a další se snajprovkou. Dojděte tam, otočte kolem a malým okénkem uvidíte jak se otevírají vrata. Až se otevřou úplně, tak proběhněte na druhou stranu a pokračujte vesele dál.
Na konci ulice vejděte do budovy, zmačkněte čudlík a vyjeďte nahoru, poblíž tahače slezte dolů a dojděte k díře, kde na vás vpravo-dole mluví Hawk. Zastřelte šmejda naproti, počkejte až vám váš kolega pošle nahoru most a přejděte přes něj. Pokračujte až k lékárničce na zdi, naproti které je tlačítko. USEněte ho, shlédněte animaci, skočte dolů a pokračujte dál.
Vlezte do větrací šachty, na křižovatce rovně (doprava = vrátit se zpátky) a až vylezete, tak nebuďte tak hloupí jako arab v animaci a jednoduše přeskočte na druhou stranu ochozu, načež vlezte do další větračky a pokračujte dokud nedojdete k Hawkovi.

Level 3 map IRQ3A

Vyjděte z budovy, u stojícího náklaďáku vejděte do skladu, projděte dveřmi nalevo a než vylezete z uličky, tak se zbavte snipera vlevo. Sejděte dolů do tunelu (bacha na kontejner za vámi) a za dveřmi na konci jděte doleva, skočte dolů, vylezte po žebříku nalevo, zmačkněte tlačítko a svezte se na plošině.
Až dojedete, tak skočte dolů, vylezte po žebříku, projděte dveřmi a v dalším skladu vlezte do kanceláře, odejděte druhými dveřmi a dostaňte se na ochoz, kde rozstřelte zámek u drátěných dveří, za nimi dvakrát pohněte pákou, čímž pomocí zavěšeného motoru rozrazíte vrata, kterými samozřejmě projděte, za nimi pak dveřmi vlevo a budete zase venku.
Zabte zmetka s raketometem, bude se vám velmi hodit na tank který sem co nevidět přijede. Schovejte se za bedny, zničte ho a odejděte uličkou v rohu, tam kde hoří oheň.
Na druhé straně vběhněte do letadla, kde už čeká Hawk a snaží se zneškodnit bombu. Bude potřebovat abyste ho kryli, takže na sebe upozorněte šmejdy venku, v letadle se schovejte za rohem a čekejte, oni si budou chodit pro smrt. Až jich zabijete požadované množství, tak letadlo odstartuje.

MISSION: "THE ARMOURY"

New York map ARM2

Jste opět na vaší základně, kde musíte znovu oslovit Sama za pultem a jít za ním do tajné místnosti, nalogovat se, ozbrojit a jít do akce.

MISSION: SABRE

New York, New York
Level 1 map NYC1

Prolezte kontejnerem, vejděte do budovy a vyskočte na regál v pravém rohu (až nahoru), z něj pak na ten druhý, přes trámy se dostaňte za plot a vyjděte ven z baráku. Na druhém konci ulice odpalte červený sud, po výbuchu přelezte po spadlém trámu a postupujte až do místnosti kde se odehraje animace.
Pozor, jakmile skončí, tak po vás okamžitě půjdou, takže jim uštědřete pár granátů a seberte novou krásnou zbraň - těžký kulomet. S ním je život hnedka snazší :-).
Vylezte ven a dejte si pozor na spoustu zmetků číhajících v záludných koutech, projděte uličkou na druhém konci kol jeřábu, držte se stále vpravo a až zabijete zmetka co se usmaží o elektrický plot, tak se otočte, držte se opět po pravé straně a jděte k otevřeným vratům.

Level 2 map NYC2

A jsme v kanále...
Vlezte do roury, na druhém konci jděte doleva, na křižovatce rovně, za rohem odpalte sud a pokračujte jednoduchou cestou až do funkční části metra, kde přeskočte na druhou stranu (hlavně nespadněte na koleje, nebo se rozeserete) a dojděte na konec kola, kde stačí postřílet větší množství zmetků a je vymalováno... krví...

Level 3 map NYC3

Zde není moc co vysvětlovat, prostě postupujte kupředu a snažte se nezabíjet rukojmí.
Až dojdete ke druhému schodišti, tak sejděte o patro níž, rozbijte okno, vylezte na balkón, vyjděte nahoru, vyskočte na zábradlí, stoupněte si přímo proti menší díře v protější zdi, malinko se rozeběhněte a skočte do ní. V díře se zastavte, popojděte malinko dopředu a přes výčnělek vlevo hupsněte na plošinu před vámi.
Za dveřmi se propadnete a nezbude vám nic jiného než jít jedinými dveřmi co jdou otevřít, na konci chodby si to zopakovat, v další části vylézt po žebříku v šachtě napravo a přelézt po prkně na druhou stranu.
Za dveřmi si dejte pozor na mříže vlevo - číhají tam zmetci -, dojděte do poslední místnosti a vylezte po trámu nahoru.

MISSION: DRAGONFIRE

Kordofan, Sudan
Level 1 map SUD1

Vyjděte ven z budovy, vlevo zabte plamenotmetníka a seberte mu zbraň (ujišťuji vás že je opravdu účinná), potom jděte opačným směrem, hned jak to půjde tak vlezte do dalšího baráku, vyjděte do druhého patra, přejděte přes most a za dveřmi buď sejděte dolů pro munici, běžte rovnou do místnosti s mechanickou rukou, kterou dvakrát aktivujte tlačítkem na panelu a pak skočte do díry dole v podlaze.
Nyní se můžete šedivou chodbou vrátit, nebo jít druhou cestou dál, skrz klece pro dobytek až na další prostranství, kde stačí vylézt po žebříku v pravém rohu (vedle verandy) a dojít k oknu.

Level 2 map SUD2

Na první křižovatce jděte rovně, vyskákejte po bednách, prolezte trubkou a jděte chodbou vpravo. Dojděte na konec, rozbijte okno, vyskočte na střechu, rozbijte druhé okno a v místnosti za nim zmačkněte čudlík, načež skočte dolů ze střechy a koridorem napravo jděte doprava.
Na konci přeskočte zídku, vlezte do budovy a pohněte pákou vlevo, než se vrátíte ven, tak zajděte nahoru do muničního skladu.
Venku je otevřen další vchod, kde přeskočte hnědé vrátka a vstupte do JATEK. Bacha ať vás nedostane pan Volt ani pan Ampér, hupsněte za zídku, jděte doprava a na konci chodby pohněte pákou, pak se vraťte na křižovatku a jděte zbývající cestou, za dveřmi skočte dolů a pokračujte dál. Cestou otočte kolem, prolezte tunelem, nahoře jděte do mrazáku a protáhněte se rourou nalevo, na jejímž konci skočte do díry, projděte kanálem (určitě velmi vonným) a hupsněte do poslední díry.

Level 3 map SUD3

U jezdícího pásu je tunel - protáhněte se jím, cestou pokecejte s Hawkem, pak vyskočte do větrací šachty a na jejím konci pokračujte vpřed.
O notný kus cesty dál dorazíte k panelu, na němž je tlačítko aktivující buchary poblíž - použijte ho a prolezte pod nimi. Na konci jezdícího pásu vám Hawk opět zničí cestu, takže rozstřelte sudy napravo, slezte po schodech a až k vám pošle barely, tak na ně z okna skočte a z nich pak hupsněte na druhou stranu.
Po animaci jděte dál, svezte se vagónem, skočte dolů, prolezte tunelem a pokračujte po dalších kolejích, ale bacha, protože až budete nad propastí tak proti vám pošlou vagón, takže skočte na výčnělek a až bude relativně bezpečno, tak dojděte k výtahu a svezte se nahoru.
Jděte doprava, pak doleva a dostaňte se až k žebříku, po kterém slezte dolů, pohněte dvěma pákami, vylezte zas nahoru, proskočte oknem, na druhé straně bacha na výbuchy, hupsněte dolů, v další místnosti zmačkněte čudlík a jděte zpátky k výtahu.
Smůla, zablokované dveře, musíte tedy po trubce vlézt do větračky nalevo a na jejím konci vylézt porouchaným výtahem. V chodbě jděte cestou kterou jste předtím ignorovali, na konci si dejte bacha na blbečka s novou zbraní "slug-throwerem" a vlezte do dveří za ním.

MISSION: "THE ARMOURY"

New York map ARM3

Oznamte Samovi špatnou zprávu a udělejte to co obvykle.

MISSION: JESSICA SIX

Tokyo, Japan
Level 1 map JPN1

Dojděte na konec ulice, vlezte do kuchyně a použijte žebřík vpravo. Nahoře je větrací šachta, ale moc daleko se stejně nedostanete - je to past. Až spadnete dolů, tak utíkejte do vchodu před vámi a buď skočte za kasu napravo, odkud se můžete docela dobře bránit, nebo rovnou zdrhněte ven z budovy a pokračujte dál.
Dojděte na konec další ulice a u náklaďáku projděte dveřmi, dejte se doleva, v místnosti u vybouraného auta zmačkněte čudlík a jděte do garáže, která je nyní otevřená.
Sejděte po schodech až dolů, vkročte do temné chodby, za prvními dveřmi vpravo naberte nějakou munici a energii a dojděte ke dveřím na konci chodby, za nimiž je generátor, který spustíte tlačítkem na druhé straně. Budiž světlo.
Vraťte se do chodby, v místnosti ze které na vás vyběhne Yakůzák vlezte do větračky, rozstřelte mříž na konci, vylezte po žebříku a prolezte další větračkou, která vede zpět do garáže. Vyjděte po schodech o patro výš a použijte výtah v rohu.

Level 2 map JPN2

Běžte doleva a na "dámském" zachraňte rukojmího, který vám dá kód. Potom projděte dveřmi naproti výtahu, držte se po pravé straně a v tmavé místnosti jděte do dveří v protilehlém rohu (bacha na zmetka s mikrovlnkou - novou obzvlášť brutální zbraní).
Za oknem kanceláře sjede výtah - skočte na něj, otočte se čelem k budově a lezte po římse doleva. O kus dál narazíte na další okno, za kterým zabte pár Yakůzáků a pokecejte s rukojmímí, načež se dveřmi vraťte do tmavé místnosti a projděte doory na druhé straně.
Najděte kovové dveře, použijte panýlek vedle nich, za nimi se držte vlevo, projděte dalšími dveřmi, vylezte na ochoz a pokračujte jedinou možnou cestou dál, až do místnosti za množstvím oken, kde stačí popojít a animace už to vyřeší za vás.
Vyjděte zpět na chodbu a hurá do místnosti vlevo, rozstřelte mříž, prolezte větračkou a dostaňte se zpátky do žluté chodby, kde stačí jít pořád doleva a použít výtah.

Level 3 map JPN3

Až vybouchne výtah, tak vylezte po žebříku za vybouchlou stěnou, nahoře skočte do místnosti, projděte dveřmi před vámi-vlevo a vběhněte do baráčku na střeše, kde kromě jiných věcí najdete raketomet a nekonečno raket (po chvíli se respawnují). Seberte zmíněnou zbraň, otevřete dveře (ale nevylejzejte, to je zbytečné) a zničte vrtulník (secondary fire, 4 rakety najednou).

MISSION: WHITE RABBIT

Basra, Iraq
Level 1 map IRQ1B

Za mostem zahněte vpravo a vyjděte nahoru, přejděte přes něj a na druhé straně odpalte sud, čímž si uvolníte cestu.
Dojděte do muničního skladu, na jeho konci rozstřelte závoru na vrátkách, jděte doprava, vlezte do kontejneru a vyskákejte po bednách na střechu, z té pak na střechu skladu a zde rozbijte okno vlevo, za nímž se přes bedny dostaňte na druhou stranu (neskákejte přes díry, náš Mullins to přejde). Skočte dolů a jděte průchodem dál.
O hodně rozstřelených hlav dál se ocitnete na terase ve druhém patře budovy, kde budete muset přeskočit zábradlí, jít po stříšce doprava a hupsnout na další terasu. Po chvíli dorazíte ke schodišti, sejděte tedy dolů, na prostranství, v rohu vepředu-vpravo, zničte pár beden a vyskákejte po paletách a bednách na stříšku a z ní na další terasu, odkud je to jen kousek na uzavřenou střechu, kde je nutno slézt malou dírou dolů a dojít na větší prostranství. Zde už stačí jen vykosit pár zmetků a vlézt do chodby naproti té kterou jste přišli.

Level 2 map IRQ2B

Dojděte do budovy, vyskákejte po bednách v rohu, rozstřelte mříž a prolezte větračkou. Pod tankem jsou nějaké granáty a armor. Projděte dveřmi, vykoste zmetky na prostranství, vylezte na věž a zmačkněte tlačítko, které otevře vrátka dole. Slezte a pokračujte v krvavé cestě.
Za příštími dveřmi vás čeká překvapení - tank. Zničit ho je velmi jednoduché, stačí vykouknout zpoza dveří a rozstřílet ho, třeba kulometem (miřte vždy na věžičku). Pokud si to chcete zkomplikovat, tak v protilehlém rohu prostranství je raketomet.
Až bude čisto, tak pokračujte v cestě a v budově se zaparkovaným náklaďákem vylezte po žebříku k tlačítku, zmačkněte ho a až přijedou sudy, tak z bezpečné vzdálenosti střelte do toho spodního, který výbuchem uvolní cestu dál.
Nyní už je to jen pár kroků do Saddámova paláce, kde stačí jít pořád dál a střílet. Akorát v knihovně je napravo za jednou policí místnost se zásobami. Po animaci odejděte dveřmi nalevo (pokud k nim stojíte čelem) a co nevidět jste na konci.

Level 3 map IRQ3B

Otočte se o 180° a jděte doleva. Zapamatujte si místnost s výtahem, budete se sem vracet. Za plotem je první ze čtyř kol, kterými musíte otočit.
Otočte jím tedy a jděte do chodby, na konci zahněte doprava a USEněte panel, čímž zapnete výtahy, potom se vraťte do chodby kterou jste přišli a jděte doleva, ovšem držte se stále na pravé straně, cestou otočte druhým kolem, jděte dál a až budete venku, tak projděte plotem, ten druhý zatím ignorujte a jděte rovně. Za dvěma sily je čtyřhranný "počítač", na jehož druhé straně je třetí kolo k otočení.
Až to uděláte, tak projděte plotem který jste před chvílí ignorovali a dejte se doprava. Jste opět na začátku kola, jděte k výtahu který předtím nefungoval, vyjeďte nahoru (USEněte panýlek na zadní stěně výtahu) a na křižovatce doprava. Za mostem se držte stále u pravé stěny, za ochozem pak pokračujte podél té levé a za chvíli dorazíte do prosklené místnosti, kde je poslední kolo k otočení.

MISSION: ENDGAME

Hanover, Germany
Level 1 map GER1

Až dorazíte k zamčené mříži, tak střelte do modrého tlačítka za ní a ona se otevře.
V hale s mříží co tvrdí že se musí otevřít jinde (OPENS ELSEWHERE) skočte do vody a rozstřelte mříž na konci kanálu a prolezte na druhou stranu.
V místnosti s točitými schody na jejichž konci jsou zamčené dveře je pod schodištěm roura - vlezte do ní, doplazte se k díře napravo a střelte do jejího bezprostředního okolí, pak vyskočte ven, vylezte po žebříku nahoru, zničte bedny nalevo a vlezte do další trubky, kde je napravo díra vedoucí dál.
Spadněte dolů, skrčte se a jděte doleva, k jediným dveřím na ochozu které jdou otevřít. Vyjděte ven z budovy, zahněte doprava, dojděte na nádvoří s velkou branou (číhají zde raketometníci) a vlezte do chodby nalevo od ní.
Na konci USEněte kolo a malým okénkem uvidíte jak se na druhé straně nádvoří otevírá mříž - počkejte až se otevře úplně a hned k ní utíkejte.
Za mříží dojděte do stáje, vylezte po žebříku nahoru, zmačkněte tlačítko a podle animace už poznáte kam máte jít.

Level 2 map GER2

UPOZORNĚNÍ: v tomto levelu nikdy neotvírejte dveře nad kterými bliká červená kontrolka nebo spustíte alarm.
První dveře otevřete pákou nalevo od nich a jděte dál.
Až dojdete do chodby s malými zelenými dlaždicemi na podlaze, tak se dejte doleva, projděte kuchyní a knihovnou a v další chodbě jděte opět doleva, držte se u levé zdi a opodál projděte dveřmi nalevo, dojděte do místnosti kde se odehraje animace a po skončení udělejte to, co udělal voják (USEněte zrcadlo). V kontrolní místnosti zmačkněte modré tlačítko, vraťte se na chodbu, jděte doleva, projděte dveřmi nad kterými bliká zelená kontrolka, za nimi doleva a v sále USEněte knihovnu u schodiště a dojděte k výtahu.

Level 3 map GER3

Na konci chodby vejděte do jediných dveří které jdou otevřít, vyjděte po schodech, na druhém konci ochozu vyskočte na bedny, pak na ty v rohu a z nich na žlutou traverzu, dojděte do protilehlého rohu místnosti, rozstřelte mříž a vlezte do větrací šachty. V místnosti na druhém konci zmačkněte tlačítko na panelu, vyjděte na chodbu a jděte nově otevřenými dveřmi dál.
Lasery stačí přeskočit nebo podlézt a ve dvou kancelářích na konci schodiště je potřeba zmačknout celkem dva modré čudlíky pro otevření dveří. Na druhém konci chodby je čudlík napravo.
Po přejití ochozu začne odpočet, což pro vás znamená, že si musíte trochu máknout. Projděte chodbami a v místnosti kde na vás střílejí z ochozu zničte modrý "počítač" nalevo. O dvě chodby dál jděte za skleněnou stěnu a vzadu zničte druhý "počítač". Poslední kousek čeká ve velkém sále, vedle dveří kterými po zrušení sekvence odejděte.
Cesta dál je jednoduchá (až na ty zmetky), žádné křižovatky a každé dveře mají svůj čudlík. V místnosti za ochozem je třeba vyjet výtahem napravo, přejít na druhou stranu, zmačknout a skočit dolů, kde už bude volná cesta.
Na střelnici se nezapomeňte skrčit, aby po vás terče nestříleli :-) a za ní už je výtah do dalšího kola.

Level 4 map GER4

DEKKER!!!
Dojděte ke dveřím, otevřete je tlačítkem a jděte na věc. Nejdřív na vás naběhne pár zmetků, nejlepší taktika je držet se poblíž dveří kterými jste přišli a smažit je mikrovlnkou už z dálky.
Až naběhne sám obrzmetek, tak se schovejte za bednu u nábojů (též poblíž dveří), vykoukněte zpoza ní a palte do něj. Ideální je těžký kulomet a "secondary attack" (granáty s kyselinou či co to je) nebo mikrovlnka.

Súvisiace hry: Soldier of Fortune 3: PayBack
Soldier of Fortune 2: Gold Edition
Soldier of Fortune 2: Double Helix
Soldier of Fortune: Platinum Edition
Soldier of Fortune: Gold Edition
Soldier of Fortune OnlineDiskusia Príspevkov: 38 Hodnotenie
1487 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |