HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19011
5448
5063
1423
1599
6978
5150
10662
1687

Online 41448 uživatelů

Návody > Space Quest 5: The Next Mutation

 Hra  Cheaty
Návod

Zobrazení:7064

Starcon

Poté, co budete vyhnáni z místnosti s trenažéry musíte najít vaši třídu. Přijdete právě na písemku a tak si ji napíšete. Správné odpovědi jsou: D, E, E, C, E, C, E, D, A, A. Protože jste ale přišli pozdě, budete muset vyčistit podlahu. Jděte tedy dolů a ve spodních dveřích seberte kužely (safety cones) a leštič podlah (floor scrubber). Jděte tedy výtahem dolů a položte kužely na zem. Vytáhněte leštič a ještě jednou ho použijte. Až bude podlaha hotová, přijde Quirk. Poté jděte opět ke třídě. Dozvíte se, že jste jako jediný dostal na povel kosmickou loď EUREKA.

Eureka a tři mise

Sedněte si do křesla a poručte Flo "Hail Starcon". Poté poručte Droolovi "Lay In A Course" a zadejte mu kombinaci 71552. Hned nato zadejte Droolovi "Lite Speed". Až vám Drool řekne, že dosahujeme svého cíle, zadejte mu "Regular Speed". Dále mu poručte "Activate RRS". Ozve se vám Cliffy. Běžte tedy na chodbu a proberte box na nářadí na zemi. Seberte zde tablety (anti-acid tablets), kleště (hole punch), laserovou pistoli (laser cutting torch) a pojistku (circuit fuse). Zmáčkněte panel vedle kontejneru a vypadne na vás odpad a tvor, kterého pojmenujete Spike. Běžte doleva a zpět, a pak zase doleva. V laboratoři si stoupněte k levé straně obrazovky a počkejte. Objeví se Spike. Dejte ho do biologického kontejneru a přihoďte k němu i tablety.

Poté se vraťte na můstek a poručte Droolovi "Lay In A Course" a zadejte mu 92767. A opět mu zadejte "Lite Speed". Až se Drool ozve, opět mu poručte "Regular Speed". A znovu "Activate RRS". Přečtěte si zprávu a poručte Droolovi "Lay In A Course" a zadejte mu koordinace 20011. Opět poručte "Lite Speed". Budete ale zasaženi protonovým torpédem. Proto běžte do laboratoře a stoupněte si na podstavec uprostřed místnosti. Rozkažte podstavci "Energize".

Objevíte se na Kiz Urazgubi. Běžte za vodopád a potom doprava. Tam ulomte větev (sturdy branch). Dole ji pak seberte. Jděte zpátky k místu, kde jste ulomili větev a právě tou rozhoupejte banány v levé části obrazovky. Potom si jeden banán (banana) vezměte. Jděte jednu obrazovku doleva a pak pokračujte dírou ve skále. Počkejte, až přiletí robot a potom jděte do levé části nad jezírkem. Přeskočte mezeru a klackem odpáčíte balvan na skále. Robota to shodí dolů, a tak si tam zajděte. Potom běžte do obrazovky s banány a vlezte do klády. Až zde přistane robot, dejte mu do motoru banán. Robot se posléze rozbije. Seberte robotovu hlavu (metal head) a běžte dolů k jezírku. Objeví se Cliffy. Pošle vás zpět na loď. Běžte pryč z místnosti a potom zpět. Odevzdejte Cliffymu hlavu robota a za odměnu dostanete ovladač (left-over part). Stoupněte si na podstavec a poručte mu "Energize". Cliffy se k vám připojí. Jděte k okraji skály a použijte ovladač na sebe. Poté vstupte na vysunutý výtah. Objevíte se v lodi robota. Na pravé stěně musíte nastavovat správné kombinace kruhových tlačítek. Až se vám podaří všechno odkrýt, získáte krycí zařízení (cloaking device). To si potom vezme Cliffy. Běžte na můstek. Sedněte si a Droolovi poručte "Lay In A Course" a poté mu zadejte 69869. A opět "Lite Speed". Po dosažení cíle zadejte opět "Regular Speed" a potom "Standard Orbit". Poté běžte do laboratoře, seberte Spika a na podstavci poručte "Energize". Budete ve vesmírném baru.

Spacebar

Přisedněte si ke stolu, kde sedí Flo a Droole. Přijde obsluha a rozdá vám pití. Poté přijde jakýsi chlap a zase odejde. Po chlapovi přijde Quirk, a bude chtít, aby jste si s ním zahráli Battle Cruiser. Je to víceméně jistá verze hry na lodě. Tuto mezihru můžete ale ukončit. Až se vrátíte zpět, uvidíte Cliffyho, jak ho odvádí vesmírná policie. Poté se vraťte ke stolu a prokecejte Flo a Droola. Dejte do pití balík Space Monkeys. Hned nato běžte napravo. Hlídka, která tu bude stát, odběhne kvůli poplachu. Zmáčkněte kontrolní panel a běžte ke druhé mříži na levé straně. Podívejte se na ni. uvnitř bude Cliffy. Na mříže použijte Spika, ten svou kyselinou mříže rozleptá. Běžte na teleportační plošinu, a poté zpět na Eureku.

Clorox II

Na můstku zadejte Droolovi "Lay In A Course" a koordinace 90210. Dále zadejte "Lite Speed". Poté, co dosáhnete svého cíle, zadejte "Regular Speed" a "Standard Orbit". Běžte do laboratoře a Spika dejte do kontejneru. Vstupte na podstavec a poručte "Energize". Objevíte se na Cloroxu. Běžte k budovám vlevo a vstupte dovnitř. Klikněte rukou na terminál, budete napadeni mutantem. Po rozhovoru uhýbejte podle toho, kam bude mutant plivat sliny. Po pěti úspěšných úhybných manévrech vám pomůže Drool, který mutanta postřelí. V levé části skleníku bude vidět papírek (battered scrap). Seberte ho a prohlédněte si ho. Bude na něm napsané číslo 80869. Nyní opět pusťte terminál a naťukejte číslo z papírku. Text v počítači si přečtěte a potom vylezte ze skleníku. Běžte nahoru a nalevo. To je tajná cesta, o které mluvil mutant. Prohlédněte si plechovku Genetixu a běžte pryč. Použitím vysílačky na sebe se teleportujete na Eureku.

Thrakus

Běžte na můstek a sedněte si na křeslo. Flo vám ukáže zprávu, kterou vysílal Goliáš. Droolovi zadejte "Lay In A Course" a potom 53284. Následuje "Lite Speed" a po čase, co dorazíte ke svému cíli, "Regular Speed" a "Standard Orbit". Robotovi WD40 zadejte "Scan Planet". Běžte do podpalubí a tam seberte kyslíkovou bombu (tank full of air) a masku (rebreather mask). Běžte zpět nahoru do laboratoře a na podstavci si nasaďte masku. Objevíte se na Thrakusu. Běžte k modulu a tam seberte plášť (frock). Deaktivujte motory červeným tlačítkem. Běžte doleva. Napadne vás Beatrice v domění, že jste mutant. Až budete viset u okraje, podejte Beatrice visící na vás plášť. Poté použijte vysílačku pro přivolání pomoci. Počkejte až vám Beatrice hodí liánu a po té vylezte. Flo vás naštěstí včas teleportuje zpět na Eureku i s Beatrice Wankmeisterovou. Od té dostanete vršek distributoru (distributor cap) a hned nato upadne Beatrice do bezvědomí. Proto vysuňte hibernační kapsuli a otevřete ji. Seberte Beatrice a položte ji dovnitř. Potom se na ni podívejte. V levém spodním rohu použijte ikonku s okem a nastavte v něm následující. Naťukejte 10 vteřin a přepněte na Cryofreeze. Potom stlačte START. Beatrice bude uvedena do hibernace.

Běžte na můstek. Droole vás bude informovat o tom, že vás napadl Goliáš. Poručte mu "Raise Shields" a potom "Evasive Action". Droole se bude cukat, ale odpovězte mu první možností. Schováte se do roje asteroidů. Cliffy půjde opravit vnější poruchu, když v tom se odpoutá od povrchu lodě. Jděte do podpalubí a na kontrolním panelu navolte "Pod Rotation" a vlezte do modulu.Levá páka je na posun v prostoru a pravá slouží jako ovládací páka mechanické ruky. Až bude Cliffymu svítit na hrudníku zelený obdélník, vysuňte mechanickou ruku a pomocí dvojitého použití CLAW na pravé páce Cliffyho chytněte. Poté se vraťte do lodi. Ale pozor, musíte si hlídat množství kyslíku a paliva.

Genetix

Droolovi zadejte "Lay In A Course" a koordinace 41666. Následuje "Lite Speed" a až se ozve, zadejte mu "Regular Speed". Potom mu poručte "Standard Orbit". Běžte do laboratoře a teleportujte se na vesmírnou stanici.

Při teleportaci dojde k chybě a proto se z vás stane moucha. Leťte tedy nalevo a potom do malého slotu vedle dveří. Objevíte se v laboratoři. Přistaňte na terminálu a postupně si prohlédněte všechny údaje. Poté se vraťte k místu, kde jste se teleportovali a létejte kolem vysílačky. Po čase vyskočí žába a zapne vysílačku. Pokecejte s Flo a leťte nalevo. Přistaňte Cliffymu na nose a potom leťte doprava, ale za skálu. Až vám Cliffy řekne, že se máte spojit s tělem, prostě na něm přistaňte. Běžte ke dveřím a pomocí kleští a lístku z baru udělejte do lístku X. Děrovaný lístek potom vsuňte do slotu a vstupte dovnitř. U spodní části schodů zmáčkněte tlačítko a seberte láhve dusíku (nitrid tanks). Poté zmizte a venku se nechte teleportovat na Eureku.

Po teleportaci se vám Spike bude snažit něco sdělit. Až bude Roger odpovídat vyberte poslední možnost. Podívejte se na kapsuli, a potom na ovládání. Zvolte "Defreeze" na 10 sekund.Potom dejte Beatrice na podstavec a potom zase do kapsule.

Goliáš

Běžte na můstek a Droolovi zadejte koordinace 81100. Po zadání "Regular Speed" vám WD40 řekne, že Goliáš je v dosahu do deseti sekund. Zadejte Cliffymu "Cloak Ship" a běžte do laboratoře. Dozvíte se plán zničení mutantů na Goliášovi. Běžte do podpalubí a vstupte do modulu. Myší potom ťukněte na místo, o kterém vám Cliffy řekl, že by bylo nejlepší. Otevřete dveře pomocí panelu vedle nich a na plášť Goliáše použijte laserovou pistoli. Budete u motorů Goliáše. Až odejde strážný, běžte k blikajícímu zařízení v pravé části obrazovky. Položte zde vršek distributoru a opět počkejte až strážný odejde. Poté se vydejte za ním. Na chodbě použijte ikonku ruky na podlahu a tak vlezete dovnitř. Plazte se nahoru, doprava, nahoru a vlezte do otvoru. Běžte do šestého patra. Plazte se dolů, doleva, nahoru, nahoru, doprava a nahoru.. Dírou se protáhněte ven a běžte do čtvrtého patra. Zde se plazte dolů, doleva, nahoru, nahoru, doleva a nahoru. Opět se protáhněte dírou a běžte do druhého patra. Zde jděte dolů, doleva, dolů, dolů, doprava a dolů. Na zdi by měl být deaktivátor štítů. Stiskněte ho. Budete vytaženi mutanty. Naštěstí se včas objeví WD40 a mutanty zmrazí. Ve vedlejší obrazovce vám Cliffy řekne, že z mutantů udělá opět lidi stejným postupem jako u Beatrice. Až budou všichni mutanti na teleportu, dejte Cliffymu nějak znamení (mluvením). Po krátkém demu se nechte teleportovat na Eureku. Droolovi zadejte "Fire" a potom "Activate RRS". Na svém panelu u křesla stiskněte červené tlačítko a aktivujte sebezničení. Běžte do laboratoře a pomozte Beatrice ven. nechte se teleportovat. Bohužel vypadne pojistka a tak běžte do chodby a vlezte do díry na pravé straně. Vyměňte vadnou pojistku podle schématu na zdi a běžte do laboratoře. Seberte Spika a teleportujte se na Goliáše.. A to už je opravdu konec.

Súvisiace hry: Space Quest: Collection Series
Space Quest 6: Roger Wilco in The Spinal Trontier
Space Quest 4: Roger Wilco and The Time Rippers
Space Quest 3: The Pirates of Pestulon
Space Quest 2: Vohaul's Revenge
Space Quest: The Sarien EncounterDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
568 hlasov

100
60
20

80
40
0
46
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |