HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20130
5454
5063
1428
1599
7250
5596
11842
1687

Online 100015 uživatelů

Návody > SWAT 3 - Close Quarters Battle


Zobrazení:22381
Autor návodu:Jan Eisler

ZBRANĚ

M4A1

když chcete tu největší palebnou sílu o nezáleží vám na tichém postupu, potom je právě tohle to pravé. Sekundární projektil M4 je nesmrtící střelou, kterou můžete paralyzovat většinu protivníků a přinutit je tak k poslušnosti. Často ale budete potřebovat více než jenom jeden výstřel. Heckler & Koch MP5 - nemáte-li speciální náklonnost k německým zbraním, není příliš mnoho důvodů pro tuhle volbu - slabší než M4A1 a hlučnější než tlumená varianta této zbraně, za to však mnohem přesnější.

Heckler & Koch MP5SD

některé mise můžete "vyřešit", aniž byste museli vzbudit pozornost teroristů. Pro takové situace je MPSSD ideální zbraní - vlastně se hodí pro většinu misí, protože zvýšená pozornost nepřátel není nikdy pro dobro věci.

Benelli M1 Super 90

tuhle brokovnici si vezměte jenom pro případ, že si potrpíte na efekt a na spektakulární otevírání dveří sekundární municí. V nejhorším můžete Benelli dátjednomu z policistů ve vašem týmu a kochat se pohledem na dramatický vstup do dveří. Jinak ale malý dostřel a pomalé dobíjení vylučují brokovnici jako primární zbraň.

Některé mise SWATu jsou menší, jiné větší. Některé zvládnete projít za pár minut, s jinými se budete patlat hodiny. Protože nelze polohu a pohyb protivníků nikdy předvídat, vyplatí se vám, osvojíte-li si několik základních pravidel, které vám mohou zachránit život. Vám i členům vašeho týmu. A mohou také zvýšit vaši reputaci a prestiž u policie, jestli vám na tom záleží.

PSYCHOLOGIE

Jestli vám opravdu záleží na slušném hodnocení, měli byste si vyzkoušet, jak funguje psychologie podezřelých a civilistů. Můžete tak dosáhnout překvapivých výsledků a někdy dokonce leckterou kritickou situaci vyřešit bez jediného výstřelu. Funguje to jednoduše - musíte jen vyvinout dostatečný tlak. Těžko se vám podaří přinutit k poslušnosti ozbrojeného teroristu na velkou vzdálenost. Ani to nezkoušejte. Pokud ale dokážete překvapit nic netušícího protivníka a použijete správný postup, máte velkou šanci. Ten postup je následující - před vstupem do místnosti (anebo před vyběhnutím zpoza rohu) se ujistěte o počtu a poloze nepřátel. Dobře mířený kouřový granát anebo flashbang vám dá dostatek času k tomu, abyste se k paralyzovanému protivníkovi přiblížili, namířili na něj zbraň a přinutili ho vzdát se (příkaz Compliance z hlasového menu). Pokud tak učiníte ještě s jedním, případně oběma týmy policistů, šance na kolaps protivníka se zvětšují, ovšem zvětšuje se také riziko, že některý z nedočkavých policistů stiskne spoušť dříve, než stačíte nasadit želízka. Pokud se o takové hrdinství pokoušíte sami, můžete si kromě paralyzujících granátů a slovního nátlaku pomoci ještě střelou nonlethal projektilu z M4A1, ale dávejte dobrý pozor, abyste měli vybraný skutečně ten správný druh munice. Namísto přátelského dloubnutí do břicha můžete totiž rozcáknout střeva po celé místnosti.

Pacifikované subjekty musíte okamžitě spoutat a pokud možno co nejrychleji evakuovat. Často se stává, že se zločinec v poslední chvílí rozmyslí, přestane si hrát na hodného beránka, vezme nejbližší zbraň a půjde znovu po vás. Ostatní policisté jsou si toho dobře vědomi, a tak hlídají i všechny ty, kteří dosud nebyli spoutáni - tak se ale může stát, že nestačí pokrývat všechny přístupy do místnosti a protivník je může zaskočit. Co nejrychleji proto také zajistěte a evakuujte civilisty-jednak je uchráníte před možným zraněním, jednak uvolníte svým policistům ruce. A pokud jde o evakuaci, okamžitě evakuujte i zraněné teroristy a hlavně členy svého týmu - dojde-li ke zranění některého z nich. Ne vždy musí být ztráta některého z policistů důvodem k restartu mise - zranění policisté se vyléčí, pokud je ovšem včas odstraníte z bojiště.

TAKTIKA

Při postupu po jednotlivých úrovních je především třeba dbát na opatrnost a obezřetnost. Pamatujte si, že nikdy nic nezískáte rychlým postupem a žádné kulce také nikdy neuhnete "strafováním". Protivníci mění místa, schovávají se do temných koutů, patrolují pokaždé jiné oblasti, dokážou se rychle přesouvat. Proto je nezbytně nutné mít neustále pokryté všechny přístupové cesty a nenechat se zaskočit. K tomu nejlépe využijete modrý a červený tým, který by vám měl neustále "krýt záda" - každé dveře nechejte hlídat a snažte se postupovat systematicky, tak, aby vás nikdy nemohl nepřítel překvapit zezadu. Je lépe nechat jeden tým hlídat schodiště na začátku úrovně, než se později nechat zastřelit teroristou, který využije vaší nepozornosti.

Při vstupu do místností, které jsou s největší pravděpodobností obsazeny ozbrojenými protivníky, je mnohem taktičtější obezřetně a tiše otevřít dveře, potom prozkoumat oblast pomocí "Optiwand" kamery a teprve potom se rozhodnout o dalším postupu, než vpadnout dovnitř s pomocí výbušnin anebo odstřelením zámku. Při násilném vniknutí na sebe přilákáte pozornost a může se vám stát, že pak budete čelit nepřátelům uvnitř i vně místnosti. Tichý postup a pomalejší otevírání dveří se samozřejmě nehodí v případech, kdy dveře zevnitř hlídá někdo s namířenou zbraní na dveře.

Když už musíte vnikat do místnosti dynamicky, použijte k tomu celý tým, tedy všechny čtyři policisty i sebe. Zatímco jeden bude připevňovat a odpalovat výbušninu, druhý ihned po otevření dveří vhodí dovnitř oslepující granát a zbývající dva, respektive tři i s vámi budou mít připravené zbraně pro případ, kdybyste narazili na odpor. Jestliže preferujete nenásilné řešení, můžete si před otevřením dveří připravit kouřový granát a hodit jej dovnitř souběžně s oslepujícím. Šance na vyvolání zmatku a na paralyzaci protivníků jsou tak mnohem větší.

Pozor - některé z dveří mohou být opatřeny výbušninou, která exploduje při otevření, anebo zabezpečovacím zařízením, které spustí alarm. V takovém případě musíte příslušné zařízení nejprve odpojit prostřednictvím multifunkčního nástroje a teprve potom dveře otevřít.

PÁR DROBNÝCH RAD NA ZÁVĚR

Súvisiace hry: SWAT 4: The Stetchkov Syndicate
Swat 4: Special Weapons and Tactics
Swat: Urban Justice
SWAT: Generation
SWAT 3: Tactical Game of the Year Edition
SWAT 3 - Close Quarters Battle: Elite Edition
Police Quest: SWAT 2
Police Quest: SWAT
Police Quest: Collection Series
Police Quest 4: Daryl F. Gates Open Season
Police Quest 3: The Kindred
Police Quest 2: The Vengeance
Police Quest: In Pursuit of the Death AngelDiskusia Príspevkov: 12 Hodnotenie
982 hlasov

100
60
20

80
40
0
50
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |