HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19356
5452
5063
1426
1599
7090
5294
11020
1687

Online 5340 uživatelů

Návody > The Ultimate Doom


Zobrazení:21619
Autor návodu:Jirka Storm Nehyba (Abecedaher.cz)

A. SCREEN SHOT

Pokud chcete dělat pěkné fotky v Doomovi, tak stačí spustit hru s parametrem "doom -devparm" a ve hře pak fotit klávesou F1 do formátu .pcx.

B. VYSVĚTLIVKY

1. V textu narazíte na výraz USEnout, který nemá nic společného se spánkem, nýbrž znamená zmačknout tlačítko USEe" u určitého předmětu a čte se "jůznout". Pro jistotu je toto slovo vždy v uvozovkách.
2. V textu narazíte na výrazy "vpravo-dole", "vlevo-nahoře" apod., které se vztahují na mapu, což je vždy poznamenáno v závorce.

C. SEZNAM TAJNÝCH LOKACÍ

Epizoda 1 - KNEE DEEP IN THE DEATH

1) HANGAR - SECRET 100 %

1) V chodbě za kyselinou jsou vpravo tajné dveře co vedou na dvůr kde je Megarmor.
2) Když vlezete do předposlední místnosti, tak v místnosti s kyselinou sjede balkónek na kterém stáli Impové.
3) Za výše zmíněným balkónkem je v levém rohu výtah. Aby se snížil, tak musíte běžet směrem ke schodům co vedou na začátek kola a vlézt do sectoru kde je stín.

2) NUCLEAR PLANT - secret 100 %

1) Od startovní pozice jděte doprava, před šedým sloupem doleva, zastavte před blikajícím pruhem světla a otevřete tajné dveře nalevo, za kterými je kromě batohu, armoru a energie také tlačítko, které na schodišti co vede k červené kartě otevře dveře na dvůr s chaingunem, náboji a supercharge.
2) Za červenými dveřmi jděte doprava, na sloupu v kyselině zmačkněte tlačítko a ponořte se do chodeb, které se otevřou nalevo od červených dveří. Jděte podél levé zdi až na místo, kde je napravo slepá ulička se dvěma vojáky a naproti ní, mezi dvěma býlími pruhy, trochu odlišná textura - jsou to tajné dveře a za nimi batoh.
3) Ve výše zmíněné chodbě, u armoru, střelte do zdi a otevře se chodba co vede k motorové pile.
4) Ve výše zmíněné chodbě, na třetím mezipatře, jsou vpravo dveře a za nimi pár armor bonusů.
5) Těsně před výtahem s náboji do brokovnice jsou vpravo tajné dveře co vedou na balkónek v další místnosti.

3) TOXIN REFINERY - secret 100 %

1) V místnosti se žlutou kartou jsou dvě blikající okna; po vyčištění od nepřátel se vraťte na schody (na ty co jsou níže) a pak rychle běžte k blikajícímu oknu vlevo, kde bude snížená podlaha, tajné dveře a za nimi schodiště co vede k Supercharge.
2) To samé musíte udělat s tím druhým blikajícím oknem (je jednodušší k němu běžet od toho za kterým je supercharge), za ním je místnost s RPG a armorem. Po stranách jsou v kyselině chodbičky, jedna z nich vede k tlačítku, které otevře cestu k tajnému kolu. Nalevo od tohoto tlačítka jsou tajné dveře, za nimi chaingun a cesta ven.
3) Pokud jste zmačkli výše popsaný čudlík, tak na začátku kola vznikl přes kyselinu most, za kterým je chodba a na jejím konci tlačítko do tajného kola MILITARY BASE.
4) Na zdi za výše uvedeným tlačítkem je výtah, který vede na malý balkónek s nábojemi do RPG.
5) Za modrými dveřmi jděte doprava a těsně před úzkou chodbičkou otevřete dveře, potom další (na žlutou kartu) a za nimi najdete supercharge, megarmor a neviditelnost.

4) COMMAND CONTROL - secret 100 %

1) Úplně na začátku jsou v levé zdi tajné dveře a za nimi batoh, lékárna a náboje.
2) Když v první velké hale půjdete do chodby úplně vlevo, skočíte do kyseliny a půjdete doleva, tak dojdete k výtahu co vede k supercharge. Musíte na něj stoupnout a teprve potom zmačknout tlačítko, jinak vám ujede.

5) PHOBOS LAB - secret 100 %

1) Na začátku vyjděte po schodech do místnosti, kterou se prochází když se jde pro žlutou kartu, odpalte dva sudy a za nimi najdete tajnou místnost s brokovnicí a náboji.
2) Až půjdete se žlutou kartou zpátky, tak skočte do kyseliny a jděte směrem k hnědému pruhu před vámi - jsou to dveře a za nimi RPG, megarmor, náboje a lékárny.
3) V místnosti za žlutými dveřmi, mezi okny, je lékárnička a za ní malá komůrka se skafandrem, v ní jsou dveře do další komůrky, ve které je motorová pila a ještě jedny dveře, vedoucí na dvůr se supercharge.
4) V místnosti za žlutými dveřmi jsou v kyselině dva sloupy, které sjedou dolů, když stoupnete na plošinku s čudlíkem. Vylezte na sloupy a až budou skoro nahoře, tak skočte na ochozy po stranách, kde jsou náboje a metarmor.
5) V místnosti za žlutými dveřmi je ještě jedno tajné místo. Od výtahu jděte doprava na další výtah, dopravte se nahoru a otevřete tajné dveře napravo, za nimiž jsou další a za těmi konečně místnost s neviditelností, teleportem na začátek kola (ve tvaru pentagramu), lékárnami a dvěma dveřmi co propojují různé místnosti.
6) V místnosti s modrou podlahou jsou v pravém rohu dveře a za nimi mapa kola, batoh, chaingun, náboje a lékárny.
7) V zatměné místnosti za modrými dveřmi je hned nalevo dobře ukrytá komůrka (bez dveří) a v ní brýle. Naproti vchodu, za sloupem, se dá otevřít zeď a přímo za ní jsou dveře do poslední místnosti.

6) CENTRAL PROCESSING - secret 100 %

1) Po sebrání modré karty skočte do kyseliny a vpravo za rohem si vezměte skafandr, v tmavé chodbě vepředu je supercharge, vlevo plošina s megarmorem a chodba s neviditelností, brýlemi a náboji do RPG.
2) Dojděte před modré dveře, čímž se sníží balkónek v kyselině a v místnosti za ním najdete tajné dveře. Je to zkratka ke žluté kartě.
3) Za modrými dveřmi jděte pořád doleva a za chvilku dorazíte na místo, kde je trochu jiná textura - jsou to samozřejmě tajné dveře, za kterými je mapa.
4) Po sebrání žluté karty, když se jde z modrých dveří, je vpravo otevřená chodba ze které lezou Impové a na jejím konci dveře, za kterými je dvůr s brokovničáři a supercharge.

7) COMPUTER STATION - secret 100 %

1) Po sebrání žluté karty jděte do nejbližších žlutých dveří, za nimi doprava (pokud půjdete těmi druhými, tak budete muset jít doleva) a dojděte na místo kde to bliká, čímž sjede výtah a nahoře najdete RPG.
2) Až projdete kolem modrých dveří a vyjdete po schodech ke sloupu s brokovničáři, tak na něj vylezte a skočte do kyseliny nalevo od schodů (pokud jste k nim zády), kde je plošinka s chaingunem, batohem, náboji a lékárnou.
3) Když z výše zmíněného sloupu skočíte doprava, na balkónek, tak najdete mapu kola.
4) Když po sebrání mapy půjdete dál kyselinou, tak dojdete ke skafandru a tlačítku na zdi vpravo, za kterým je chodba a na jejím konci další čudlík, ten zmačkněte a jděte zpátky ke sloupu co sjíždí (cestou v kyselině seberete ještě megarmor a supercharge). Za sloupem jsou vlevo dveře a za nimi chodba co vede k motorové pile, která je teď přístupná díky onomu tlačítku.
5) Po sebrání modré karty se poblíž modrých dveří otevře místnost s nepřáteli, v jejíž levé stěně jsou tajné dveře co vedou na dvůr s neviditelností.

8) PHOBOS ANOMALY - secret 100 %

1) Na konci schodiště je trochu nazelenalá zeď - to jsou tajné dveře za kterými je ukrytá supercharge.
2) Pokud by se někdo chtěl po zabití Baronů vrátit na začátek kola, tak může v komůrce napravo (pokud stojí zády k výtahu) otevřít zeď vpravo a zmačknout čudlík, čímž sjede výtah kterým sem přijel. Dá se i skočit.

9) MILITARY BASE - secret 100 % (tajné kolo)

1) Jděte do místnosti napravo od startovní pozice a pak do levého rohu, nebo do místnosti naprroti startovní pozici a pak do pravého rohu, dostanete se tak k výtahům, které vedou k chaingunu a nábojům.
2) Za modrými dveřmi, ve zdi napravo, jsou tajné dveře a za nimi motorová pila, brokovnice, batoh a náboje.

Epizoda 2 - THE SHORES OF HELL

1) DEIMOS ANOMALY - secret 100 %

1) Po zmačknutí tlačítka za červenou kyselinou ze země vyjede zídka s dalšími dvěmi - jedno otevře stěnu vpravo, za kterou je červená karta. Po stisknutí toho druhého se vraťte na místo kde jste vzali modrou kartu, vlezte do teleportu a najdete plasmovku.

2) CONTAINMENT AREA - secret 100 %

1) Od startovní pozice jděte pořád po pravé straně, až do úzké uličky mezí zdí a šedými bednami, kde to vezměte doleva a hnědá bedna co blokuje cestu sjede, čímž zpřístupní dvě krabice s náboji.
2) Z centrální zelené místnosti se čtyřmi sloupy jděte za dveřmi doprava a až dojdete k batohu po jehož sebrání se vyhrne hromada nepřátel, tak v místnosti ze které se vyhrnuli otevřete tajné dveře, za nimi další a vejděte do chodby, na jejíž pravé straně jsou další dveře a za nimi mapa, náboje a lékárna. Na konci chodby jsou další dveře, vedoucí zpátky do zelené místnosti.
3) Žlutou kartu seberete tak, že v kyselině budete všelijak chodit, čímž se vytvoří můstek. V kole jsou dvoje žluté dveře, za jedněmi je chaingun a za druhými batoh, RPG a náboje.
4) Cestou k modré kartě jděte před kyselinou do osvětleného rohu vpravo, tím se za kyselinou otevře komůrka se supercharge.
5) U třetího lisu směrem od červených dveří je vlevo chodba co vede k motorové pile. Když seberete pilu, tak se ze stran vyhrnou lebky.
6) Když jste zády ke dveřím od konce kola, tak jděte do druhé místnosti nalevo a dostanete se k hnědému sloupu, na kterém je čudlík co spustí dolů plošinku s plasmovkou.

3) REFINERY - secret 100 %

1) Na konci chodby se zarostlými stěnami (na jejímž začátku jsou modré dveře), naproti vchodu do místnosti s pohyblivou podlahou, jsou v rohu tajné dveře a za nimi batoh (ve verzi SNES je tam i tlačítko tajného kola).
2) V místnosti s pohyblivou podlahou, kam se dostanete výše popsanou chodbou, jsou hned nalevo tajné dveře do místnosti s megarmorem a vlevo další, co vedou zpět do chodby se zarostlými stěnami (je to zkratka aby se nemuselo chodit přes kyselinu).
3) Cestou k modré kartě jděte na začátku zelené doleva, opodál skočte do červené kyseliny a v chodbě napravo seberte plasmovku. Z chodby vyskočíte do místnosti s modrou kartou.
4) V poslední kyselině, skoro u konce kola, je za pravou zídkou chodbička se skafandrem.

4) DEIMOS LAB - secret 100 %

1) Hned na začátku je vpravo blikající kousek, to jsou tajné dveře a za nimi brokovnice, náboje a lékárna.
2) Po prvním teleportování jděte rovně a pak výtahem, dostanete se do místnosti, kde jsou za sloupy předměty. Musíte jít k červenému sloupku vpravo a natlačit se mezi něj a sloup. Nemusí se používat USE, je to totiž nášlapné místo.
3) V první kyselině jděte doleva a kousek za chodbou nalevo přejdete neviditelnou čáru, která otevře dveře na opačné straně kyseliny. Je tam supercharge, náboje a lékárna.
4) Za výše popsanou kyselinou se dejte doprava a v rohu na konci chodby střelte do zdi napravo - jsou to tajné dveře a za nimi místnost s chaingunem a neviditelností.
5) Když za žlutými dveřmi půjdete doleva v místnosti s kyselinou a čtyřmi dveřmi omylem spadnete do té kyseliny, tak otevřete únikové dveře v rohu za raketkou.
6) Když půjdete chodbou za výše popsaným únikem, tak dojdete do kulaté místnosti a zatarasí se za vámi cesta. Dostanete se odsud tajnými dveřmi (kousek zelené textury).
7) Za žlutými dveřmi jděte doleva a skoro na konci zelené chodby skočte do díry nalevo, kde je za tajnými dveřmi plasmovka.
8) Po vlezení do místnosti s vypínačem kola se vzadu postaví můstek k supercharge.

5) COMMAND CENTER - secret 90 %

1) Když vylezete z první místnosti a půjdete doleva, do rohu kde je lékárnička, tak se samy otevřou dveře s několika Impy a municí. V symetrické poloze je taková místnost i vpravo.
2) Na začátku jděte po schodech a pak do dveří vpravo, projděte celou chodbu, v další místnosti vlezte do dveří vpravo a zmačknete tlačítko, díky kterému se v předchozí místnosti, vpravo, postaví schody do červeného výklenku, ve kterém je holografická stěna a za ní teleport co vedoucí k tlačítku tajného kola FORTRESS OF MYSTERY.
3) Na dvoře s kyselinami po stranách a sloupem s obličejem Cyberdemona jděte do dveří vzadu, pak do místnosti vlevo a tam pak do levého rohu, kde je za tajnými dveřmi motorová pila.
4) Když vyjdete po točitých schodech a vrátíte se dolů, tak najdete otevřenou místnost s skafandr.
5) Na vrcholu točitých schodů jděte rovně, za dveřmi doprava do kyseliny a buďte pořád u zdi, na jednom místě se otevře chodba vedoucí na tajné místo.

6) HALLS OF THE DAMNED - secret 100 %

1) Po sebrání modrého klíče se za vámi otevře místnost s prasaty - její zadní stěna jsou tajné dveře ukrývající motorovou pilu.

7) SPAWNING VATS - secret 100 %

1) Blízko konce kola je místnost s několika výklenky s kyselinou. Za jedním z nich je chodba, co vede k teleportu který teleportuje do místnosti, kde je za červenými dveřmi tlačítko, a to na začátku kola otevře místnost se supercharge.

8) TOWER OF BABEL - secret 100 %

1) V tomto kole není nic tajného.

9) FORTRESS OF MYSTERY - secret 100 % (tajné kolo)

1) V tomto kole není nic tajného. Východ z kola je přímo naproti dveřím do místnosti Cacodemonů.

Epizoda 3 - INFERNO

1) HELL KEEP - secret 100 %

1) V předposlední místnosti, tam kde je spousta Impů, je na levé straně tajná místnost s RPG.

2) SLOUGH OF DESPAIR - secret 100 %

1) Mapa má tvar ruky - v "palci" je malá loužička s kyselinou, na kterou když stoupnete, tak sjede zeď za kterou je chaingun.
2) Na začátku "prostředníku" stoupněte do louže s kyselinou, čímž se pod "ukazovákem" otevřou dveře za kterými je pár prasat, náboje a lékárna.
3) Napravo od "malíčku" je zeď ve tvaru šipky (na mapě je to dobře vidět), která ukazuje, kde jsou tajné dveře za kterými je plasmovka.

3) PANDEMONIUM - secret 100 %

1) Na nádvoří na konci kola vylezte na útvar uprostřed, čímž vpravo sjede zeď za kterou je mapa, lékárna a náboje. V symetrické pozici je další taková zeď, ale ta sjede až k ní přijdete.

4) HOUSE OF PAIN - secret 100 %

1) Hned na začátku jděte do místnosti vpravo, kde je v levém rohu tajná komůrka s brokovnicí, náboji a lékárničkou.
2) Na nádvoří kde jsou dva sloupy a pod nimi věci, musíte projít tak, aby se sloupy nezačali hýbat a zmačknout tlačítka na druhé straně nádvoří.
3) Na začátku zelené chodby co se na konci roztrojuje, jsou po pravé straně okénka a za nimi sloupy s mrtvolami - když přijdete k druhému okénku, tak se naproti němu otevře místnost s náboji a hromadou nepřátel.
4) Za modrými dveřmi jděte doleva, do místnosti se třemi dveřmi. Za těmi nalevo je místnost s několika sudy a v ní, na pravé straně, tajné dveře s náboji a lékárnou.
5) V chodbě za červenými dveřmi jsou v koutu před kyselinou jsou tajné dveře a za nimi skafandr.

5) UNHOLY CATTEDRAL - secret 100 %

1) Na začátku, za dveřmi úplně vlevo, jsou nalevo tajné dveře a za nimi brýle.
2) Stojíte-li zády k místnosti s modrým klíčem, tak jděte doprava a ve zdi vpravo otevřete tajné dveře, za kterými jsou náboje.
3) V místnosti s kyselinou, mezi dvěma znaky ve zdi napravo, je tajná místnost se skafandrem.
4) Použitím teleportu ve výše popsané místnosti se otevře komůrka se žlutým klíčem, který slouží k otevření dveří na pravé straně hlavního nádvoří (viz. mapa). Je tam supercharge a motorová pila.

6) MT. EREBUS - secret 75 %

1) V zelené budově, před kterou jsou klece s Impy, uvnitř berserk a hromada vojáků, jsou u ve zdech nalevo i napravo tajné dveře. V jedněch jsou náboje a v těch druhých teleport.
2) Výše zmíněným teleportem se dostanete na balkónek, ze kterého se dá skočit do sloupu který vede k modrému klíči a na sloup s motorovou pilou, na ten ovšem musíte skočit nejdřív, jinak vyroste a máte smůlu. Na Super Nintendu odtud jde skočit také do modré ohrady s tlačítkem tajného kola WARRENS, ale na PC jsem ještě nepřišel na to, jak se tam dostat. 3) Na Super Nintendu odtud jde skočit také do modré ohrady s tlačítkem tajného kola WARRENS. Na PC se tam dostanete pomocí "rocket jump", což znamená toto: seberte nesmrtelnost, otočte se čelem ke zdi a vystřelte raketu. Nárazová vlna vás odhodí do oné ohrady.

7) GATE TO LIMBO - secret 100 %

1) Na začátku se otočte o 180° a otevřete dveře. Je za nimi batoh.
2) Za modrými dveřmi vpravo je po pravé straně důmyslně maskovaná chodbička, ve které je tlačítko co sníží levou stranu velké místnosti, za kterou je další tlačítko, a to postaví můstek k červeným dveřím za kyselinou, za kterými je teleport k plasmovce a nábojům.
3) Postup k dokončení levelu :
Na začátku, ve velkém kyselinovém rybníku, jděte doleva a držte se u levé zdi dokud nenajdete modrý klíč, potom zmačkněte čudlík poblíž (naproti komůrce s náboji a malou lékárnou) a vraťte se do velkého rybníka, na jehož druhé straně vlezte do modrých dveří vlevo, chodbičkami se dostaňte k červenému klíči, hned ho použijte, jděte do chodby s teleportem a teleportujte se. Potom jděte doprava a pak do první kyseliny kterou potkáte, vlezte tam do teleportu, na místě přístání zmačkněte čudlík a vraťte se. Další teleport na vás čeká v hale naproti startovní pozici, vlevo, za ním je další čudlík, po jehož zmačknutí skočte do kyseliny, jděte doprava, seberete žlutý klíč a odejděte. Předposlední teleportování bude uprostřed velkého rybníka na začátku, to vás dopraví ke žlutým dveřím, za nimiž je tlačítko, které postaví most ke konci kola, kam se dostanete, když se vrátíte tam kde jste vzali modrý klíč a vlezete do druhého teleportu který tam je.

8) DIS - secret 100 %

1) V kole není nic tajného.

9) WARRENS - secret 100 % (tajné kolo)

Viz. kolo 3-1, HELL KEEP.

Epizoda 4 - THY FLESH CONSUMED

1) HELL BENEATH - secret 100 %

1) Na začátku skočte do kyseliny a sjeďte výtah naproti červeným dveřím. Najdete místnost s RPG a náboji.
2) Ve výše popsané místnůstce jsou vlevo tajné dveře a za nimi teleporty na balkónky, odkud se na začátku teleportovali brokovničáři.
3) Za červenými dveřmi jděte doleva, USEněte svícen ve výklenku a uvidíte.

2) PERFECT HATRED - secret 100 %

1) Na začátku skočte do kyseliny a hned u zdi najdete skafandr. Když půjdete doprava, dopředu a doleva, tak narazíte na supercharge. Ven z kyseliny se dostanete chodbičkou napravo od skafandru.
2) Skočte do kyseliny v místnosti vlevo-dole (viz. mapa) a šlápněte na kousíček kyseliny za plošinkou s tlačítkem, čímž se otevře úniková cesta.
3) Na konci výše popsané cesty je teleport a těsně před ním, vlevo, tajná místnost s berserkem a náboji, na jejímž konci, vpravo, jsou další tajné dveře, kterými se dostanete k výše zmíněnému teleportu, ale z druhé strany. Po teleportování se octnete u nábojů a megarmoru.
4) Až výše zmíněné místnosti vznikne cesta a otevře se místnost s Barony, tak na její levé straně najděte tajné dveře a použijte tlačítko za nimi, které v hlavní hale propojí všechny ostrůvky, na které by se jinak muselo skákat.
5) Až dojdete asi doprostřed placu na jehož levé straně je Cyberdemon, tak se dole, na ostrově v kyselině, otevře teleport, jehož použití bude Cyberzmetkovi osudné bez jediného výstřelu.
6) Až zaujmete Cyberdemonovu pozici, tak snižte zídku před vámi a rychle běžte doprava, skočte do kyseliny a držte se vpravo, až do rohu kde je otevřená tajná místnost. Tajné koloFEAR je vaše.

3) SEVER THE WICKED - secret 90 %

1) Na startovní pozici úkrokněte doprava a spadnete k berserku, batohu a neviditelnosti. Ven se dostanete tak, že skočíte do kyseliny a použijete výtah vpravo.
2) Pokud by měl někdo zájem vzít nejdřív modrý klíč, tak stačí na začátku skočit do kyseliny vpravo-vepředu od startovní pozice, použít výtah a pak ten další.
3) Když přijdete těsně před dveře od místnosti ze které je vidět červený klíč, tak se přímo za vámi otevře místnost s několika Impy, batohem, megarmorem, náboji a motorovou pilou.
4) V kulaté místnůstce vlevo-dole (viz. mapa), kde je tlačítko na levé zdi, jsou v obou zdech tajné dveře. Jedny vedou do místnosti se supercharge a náboji. Ty druhé k teleportu, co teleportuje zpět na startovní pozici.

4) UNRULY EVIL - secret 100 %

1) Když na začátku vyjedete úplně první výtahem, půjdete doleva a na konci USEnete svícen ve zdi, tak sjedete dolů, vlevo bude další výtah a po jeho levé straně místnost s berserkem a teleportem. Pokud byste nestihli do této místnosti vlézt, tak je v té s druhým výtahem také teleport.

5) THEY WILL REPENT - secret 100 %

1) Za červenými dveřmi, kterými se odchází z místnosti s červeným klíčem, jsou nalevo tajné dveře a za nimi dvě malé lékárny.
2) Když stojíte na schodech, naproti žlutým dveřím, tak jděte kyselinou doleva a na konci otevřete dveře. Za nimi je teleport, co vede k žlutému klíči a nalevo tajné dveře, za kterými je berserk.
3) Pokud si to chcete zkrátit a nebrat modrý ani žlutý klíč, tak stačí skočit do kyseliny před modrými dveřmi (dírou v zábradlí na levé straně ochozu), tam kde je supercharge jít dál, stoupnout si před okno co je nalevo od žlutých dveří, rozběhnout se a skočit do něj.
4) BFG 9000 co je na konci kola získáte tak, že výše zmíněným oknem skočíte na zeď co ohraničuje prostor za žlutými dveřmi, dojdete po ní k zídce co vede k BFG 9000 a skočíte na ní.

6) AGAINST THEE WICKEDLY - secret 100 %

1) Před hradbou s modrým klíčem jděte doleva a ve skulince před velkým stromem najdete holografickou stěnu, za kterou je plasmovka a náboje.
2) Na začátku skočte do kyseliny a jděte doleva - na plošince se skafandrem najdete tajné dveře a za nimi chodbu co vede do kyseliny za žlutým klíčem. Napravo od ní je chodbička, která výborně poslouží jako sniperská pozice (pozor na RPG). O kus dál, stále vpravo, jsou dveře a za nimi RPG. Pozor ať se za vámi nezavřou dveře!
3) Na začátku skočte do kyseliny a jděte doprava, na plošince s náboji je také tajná chodba, v ní neviditelnost a výtah, který vede k supercharge.

7) AND HELL FOLLOWED - secret 100 %

1) V kulaté místnosti vpravo dole jdou na každé straně otevřít dveře.
2) V místnosti s červeným klíčem je na zdi pentagram se Satanovým obličejem, to jsou dveře na které potřebujete modrý klíč a za nimi je teleport ke žlutému klíči.
3) Když jdete přímo proti výše zmíněným dveřím, tak šlápnete na místo, které otevře dveře co jsou v chodbě napravo od startovní pozice.
4) V místnosti dole-uprostřed (viz. mapa) jsou naproti tlačítku tajné dveře a v nich RPG, nesmrtelnost, supercharge a Imp. Imp je tam proto, aby hráče přiměl ke střelbě, což probudí Cyberdemona, který se tam pak teleportuje.
5) Na levé straně výše popsané místnosti je další komůrka a v ní ještě jedna nesmrtelnost. Můžete se snažit mít jak chcete, ale 100 % tajného se vám nepovede, protože byste si museli dát kód na procházení zdí, vylézt na plošinku kde byla ta nesmrtelnost a zase kód sundat, teprve potom by bylo možné mít 100 % tajného, jinak budete mít vždy jen 50 %.

8) UNTO THE CRUEL - secret 100 %

1) Na začátku jděte doleva, vlezte do výklenku s beznohou mrtvolou a zmačkněte USE, čímž se vlevo otevře místnost s chaingunem, náboji a lékárnami.
2) Když po schodech vlezete na hlavní nádvoří, tak naproti vám budou tajné dveře, v nich lékárna a na druhé straně sloupu také.
3) Za výstupkem se žlutým klíčem jsou tajné dveře a za nimi teleport, vedoucí na ochoz s municí.
4) V místnosti se Spiderdemonem jsou nalevo od vchodu tajné dveře a v nich teleport.
5) V místnosti se Spiderdemonem, naproti vchodu (za velkým sloupem), je tajná místnost a v ní BFG 9000 a náboje.

9) FEAR - secret 100 % (tajné kolo)

1) V levé místnosti co má bílé mříže a výtahy po stranách a uprostřed, když vejdete spodními dveřmi (viz. mapa), tak vpravo, těsně vedle dveří, otevřete místnůstku s berserkem.
2) Naproti vypínači kola je tajná místnůstka s batohem.

Súvisiace hry: DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One
DOOM Eternal
DOOM 64
DOOM: Bloodfall
DOOM: Hell Followed
DOOM: Unto The Evil
DOOM 4
Doom 3: BFG Edition
Doom 3: Resurrection of Evil
Doom 3
Doom 3: Alpha Demo
Doom: Collector's Edition
Doom 2: The Plutonia Experiment
Final Doom
Doom 2D
Doom Heaven 2
Doom 2: Master Levels
DOOM 2: Hell on Earth
DOOM
Doom 2: RemakeDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
1279 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |