HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21241
5455
5063
1438
1600
7336
6070
12989
1687

Online 27142 uživatelů

Návody > Urban Chaos


Zobrazení:15577
Autor návodu:Radim Sobotka (www.urbanchaos.wz.cz)

Pár užitečných rad ke hře:

V misích všeobecně doporučuji dávat si velký pozor na zabíjení civilistů. Pokud jich za hru pár zabijete, nebo zraníte objeví se Vám po skončení mise varování o vysokém počtu zraněných civilistů. Pokud na to nebudete brát zřetel, tak po další "civilistovražedné" misi se zobrazí další a poslední varování. Jestliže ale úspěšně dokončíte další misi, kde ale opět zraníte velké množství civilistů, ukáže se po skončení mise zpráva, že jste byli vyhozeni od policie, čili neúspěšná mise. Je to velmi nepříjemné, zvlášť, když jste dokončili např. těžkou misi nebo kde jste se otravovali s hledáním a sbíráním bonusů atp. Takže doporučuji vybíjet zlost na gangsterech.

Dále Vám doporučuji, aby jste byli všímaví. Ve hře se dá objevit spousta bonusů, které velmi pomáhají. Jsou to bonusy pro zlepšení reflexů, síly, výdrže a tělesného stavu. Nejvíce se bonusy vyskytují na střechách. Nemluvě o tom, že při lepším pátrání lze lehce najít náboje, lékárničky a zbraně, které se vždy hodí. Taktéž prohledávejte každého zabitého gangstera, mívají u sebe opravdu všechno možné.


Tipy a rady ohledně ovládání, co dělat když...

Co se týče ovládání, nejvíce mi vyhovovalo ovládání, které bylo nastaveno standartně:

Když potřebujete slézt ze žebříku a nevíte jak: Stoupněte si zády co nejblíže k žebříku a stiskněte C, pak už jen šipkou dolů slezete.
Když se dostanete do křížku s osobou, která má střelnou zbraň vždy na Vás chvíli míří a až poté vystřelí. Lze to dobře poznat podle zabarvování terče ze zelené do červena, který se kolem Vás utvoří, pokud na Vás někdo míří. Aby jste nebyli zasaženi, asi půl sekundy před výstřelem uskočte na některou stranu (provede se zmáčknutím šipky do boku, podle toho kam chcete uskočit a hned po tom mezerníku) Lepší gangsteři, kteří se v průběhu hry vyskytují častěji taktéž uskakují, takže místo tří střel z revolveru vystřílíte třeba celý zásobník, než je zabijete.
Uskakujte též když víte, že by jste boj nepřežili. Úskok je také jediná možnost, jak předčasně ukončit souboj.
Při souboji si přepínejte klávesou C protivníky, vždy na toho, který vás nejvíce ohrožuje. Někdy ani na to přepínání nezbude čas. Toto používejte hlavně při větším počtu gangsterů a větším nebezpečí.
Když budete potřebovat auto a všechny auta kolem budou zamčená, tak se postavte do silnice,vyberte si zbraň, třeba brokovnici a střelte několikrát do nějakého auta. Často se podaří, že z auta vystoupí řidič a začne utíkat pryč. No a máte auto sehnaný. Pokud po několika výstřelech z auta nikdo nevyleze, tak zkuste další auto. Řekl bych že u každého druhého auta či dodávky se to podaří.
Darci se umí i posadit! Otočte se zády k lavičce a couvněte.
A s tím souvisí i další velice užitečný tip: Jste se zdravím na štíru, zůstávají po vás krvavé stopy a lékárnička nikde? Jednoduchá pomoc: Sedněte si na lavičku a čekejte: Darci se začne postupně uzdravovat. :o)

!!! TENTO NÁVOD JE ZAKÁZÁNO ŠÍŘIT BEZ SOUHLASU AUTORA !!!

Ve hře je celkem 33 misí, z toho 7 misí je výcvik boje, fyzičky a dovedností v řízení auta a 3 mise jsou bonusové, kde si vyzkoušíte hru za jednoho člena gangu Wild Cats. Hra je to hlavně akční, ale celkem často se musí zapojit i mozkovna.


Výcvikové mise:

1) Fyzický trénink:

V první misi jde o naprosto jednoduchý úkol: Dorazit do cíle za určený časový limit (2 minuty) a překonat cestou různé překážky. Přeskočit pár stěn, vylézt po žebříku, přelézt plot, překonat zátarasy beden, sklouznout po laně a pak docestovat po plošině až k věžičce, vylézt o dvě patra výš a zmáčknout tlačítko. Jednoduché, že? Stačilo mi 55 sekund, kolik Vám?


2) Bojový výcvik:

V tomto výcviku se naučíte základy boje. Zde je opravdu důležité dobré načasování úderů, aby se Vám povedlo kvalitní kombo. Po něm, ať je to trojitý kop nohou či trojitý úder pěstmi, útočník vždy lehne a stačí ho jen zatknout. Můžete všelijak kombinovat Zkuste se rozběhnout proti útočníkovi, vyskočit a ve vzduchu zmáčknout tlačítko pro kop. Párkrát si to vyzkoušejte a určitě brzy vychytáte vzdálenost,kdy se odrazit. Po tomto úkolu se určitě naučíte Darci dobře ovládat.


3) Boj stříbro:

V tomto výcviku již budete čelit útoku. Pokud toto zvládnete, tak se již budete umět dobře bránit. První tři chlapíky na střeše zdoláte jedině tak, že je kopnete,když budou stát za vámi. Takže skolíte je výkopem buď do strany nebo dozadu. Posledního na střeše zdoláte tak, že se k němu přiblížíte, stále držte šipku dopředu a přitom stiskněte Y, neboli tlačítko úderu,chcete-li výstřelu a tím protivníka chytnete a přehodíte na zem. Stiskem tlačítka C jej zatknete. Doporučuju používat skluzy k podrážení nohou.


4) Jízda bronz:

Velice jednoduchý úkol a to objet tři kola za 1:30 . Do auta nasednete akční klávesou (C) jezdí se klasicky šipkami. Mezerníkem spustíte sirénu.


5) Jízda stříbro:

musíte objet dvě kola v autě. Čas 2 minuty, je dostačující, ale hlavně se nesmíte nikde zdržovat.V jednom místě se musíte otočit a do připraveného "chlívečku" zacouvat. Pak musíte udělat ještě jedno kolo, ovšem v průběhu druhého kola Vám bude oznámeno,že jedno kolo není. Nenechte se zmást a pokračujte v jízdě, opět zacouvejte a vyrazte do třetího kola, jakmile Vám ale oznámí, vraťte se na místo, kde jste začínali. Tak a je hotovo.


6) Boj zlato:

Tento výcvik je dostupný až po absolvování misí RTA a SKOK. Neplýtvejte časem, je ho málo. Vždy po eliminování skupiny se vám čas prodlouží. Je to již celkem obtížné, budete muset čelit hodně lidem, někteří budou mít již pistoli. A času není příliš nazbyt. Zde opět doporučuji používat podrážení nohou skluzem. Když se vám tato mise povede, odblokuje se BONUS MISSION NITRO VŮZ. Popis této mise najdete v sekci BONUSOVÉ MISE.


7) Jízda zlato:

Musíte ujet 2 kola během 2 minut a 20 sekund. Postup stejný jako v Jízdě stříbro. Šipky vám napovídají, kudy jet. Dá se to bezproblémů stihnout. Od Jízdy stříbro se liší, dvěmi místy, kde se budete muset otočit a zastavit.


Vlastní mise hry:

1) RTA:

V první misi "naostro" máš za úkol dovézt havarovaný taxík na policejní parkoviště a zatknout alespoň jednoho gangstera. Dovezení auta na parkáč doporučuju nechat až na konec, dá se udělat hodně věcí, najít dost bonusů a zatknout více gangsterů. Zde je návod: Vyjdi ze stanice a za parkovištěm vlevo stojí člověk, promluv s ním, začne utíkat, dohoň ho, zatkni ho. Získáš nůž a po prohledání lékárničku. Pokračuj vlevo a jdi pořád po silnici až najdeš mezi domy uličku. Pokračuj uličkou, dozvíš se o vraždě, jdi ke Clunton projekty, což je místo vraždy. Dozvíš se, že vrah je poblíž Cleetus avenue. Hned se tam vydej, (dvě nové šipky). Je na střeše, jak se k němu přiblížíš, automaticky s ním Darci promluví a hajzl seskočí dolů. Zatkni ho. Pokračuj pořád rovně až po pravé straně objevíš žebřík, (již poblíž lupiče-zelená šipka) Vylez na ten žebřík. Poté ho poblíž objevíš. Zneškodni jej. Poté upaluj na nové místo, které ti oznámí operátor. Blízko žebříku, po kterém vylezls a opět slezl najdeš bonus. Doběhni k výtržníkovi a zatkni ho. Člověk,který byl mlácen gangsterem ti poděkuje. Ty seber bonus,který se tu objevil a val zpět ke Clunton projekty. U popelnic v rohu clunton projektů je bonus. Od místa vraždy běž do parku,park se nachází hned vedle místa,kde stojí havarovaný taxík. Uprostřed parku najdeš bonus a též močícího mladíka, promluv s ním a hned poté ho zatkni, získáš bonus. Teď jdi k taxíku, nech si něco říct od policajtů, jestli chceš pokecej s lidmi co stojí kolem včetně sjetýho řidiče. Ještě než skončíš misi doporučuju si zajít do restaurace, která je na úplném konci mapy,dostaneš se k ní když půjdeš od policejní stanice doprava a pořád rovno až bude silnice zahýbat doprava, je poblíž i restaurace s zahrádkou,kde stojí muž. Promluv si s ním. Je to dobré do dalších misí, aby jsi líp pochopil hru.Pak můžeš nasednout do auta a dovézt jej na parkoviště před policejní stanicí.

Místa dalších bonusů:
Poblíž místa, kde jsi lezl na žebřík za druhým lupičem, je ulička, spojující dvě ulice, je v ní bonus. Vylez na žebřík, kterým jsi lezl za druhým lupičem a obejdi budovu, najdeš další žebř, vylez na něj,nalezneš bonus, stoupej vzhůru po dalších žebřících. Úplně navrchu se sklouzni po laně. Tak kam dojedeš najdeš bonus. Bonus najdeš také, když u dveří policejní stanice přelezeš plot a vylezeš na žebřík. Pokračuj dozadu kde vylezeš na další žebřík a tam jej najdeš. Přímo před tebou je restaurace se zahrádkou, kde stojí muž. Když si s ním promluvíš, že se jedná o Deekse, starého přítele Darcinýho otce, až s ním dokecáš, najdeš u něj další bonus. U místa vraždy je poblíž i žebřík,vylez na něj, běž rovně pak doprava,hned najdeš další žebřík a navrchu je další bonus. Vrať se zpět,ale neskákej zpátky dolů,ale pokračuj podél okraje střechy (vpravo) až najdeš výčnělek. Vylez na něj,pak na žebřík a poté na výčnělky přímo před tebou. Skoč a zachyť se nalevo a pak přeskoč na protější dům přes "propast" tak kde je žebřík,na ten pak vylez a po pravé straně máš bonus.Ještě další bonusy jsou: U clunton projektů je jeden na výčnělku. :U místa kde najdeš Deekse na střeše. Jsou všude kolem,stačí hledat a prohledávat.


2) SKOK:

Zde musíš zabránit sebevrahovi ve skoku z budovy na Keating avenue. Je to psychicky labilní člověk, kterého nepřijali na UCPD. Před stanicí stojí opět týpek, který měl v misi RTA nůž a lékárničku. Promluv si s ním :-) Za několik málo okamžiků hry se ozve hláška a malý filmeček, že tě postrádá Důstojník Miles. Chce si s tebou dát schůzku v Cleatus avenue. Jdi za ním. V clunton projektech si můžeš promluvit s policisty, kteří hlídají místo vraždy. Až dojdeš k Milesovi, zjistíš co se děje; Milesovi šlohly auto. Dozvíš se, že poblíž byla děvka. Jdi tedy opačným směrem, než jakým bys šel ke skokanovi. V rohu ulice u sloupu stojí žlutě oděná šlapka. Promluv s ní. Zjistíš,že něco viděla. Běž na nově označené místo (zelený bod Lime ulice) V uličce je zloděj auta, promluv si s ním, zneškodni a prohledej ho. Jdi do této uličky a najdeš Milesovo auto. Běž k autu a pak ven, najdeš Milese, poděkuje ti a podaruje tě dvěma bonusy. Jdi do parku na jedné lavičce sedí šílená hulička cracku, promluv s ní a zatkni ji. Získáš bonus + náboje do brokovnice. V hlavním vchodu do parku je lékárnička. Nyní běž k Brooks Tower a promluv si se všemi postávajícími lidmi okolo. Stojí to za to! Mají zaručeně dobrý kecy. Běž k místu, kde Darci mluvila s děvkou. Cestou narazíš na žebřík u kterého stojí policista. Vylez na nejvyšší místo této budovy, podívej se pořádně kolem, je tu spousta bonusů. 3 v prvním patře, 1 v druhým patře a jeden úplně navrchu, přesně v místě, kde je lano po kterém se sklouzni. Vřele doporučuji se chytnout a nepouštět, protože pád určitě nepřežiješ. Stačí vyskočit a chytnout se. Sjedeš přímo ke skokanovi. Promluv s ním. Blahopřeji, mise dokončena.

Místa dalších bonusů v misi SKOK:
2 bonusy jsou na střeše domu vedle policejní stanice (Přelez plot vedle dveří UCPD a vylez na žebřík. Jdi vlevo a na 1 žebřík vylez),je tu i gangster, když ho zatkneš získáš lékárničku. 1 bonus je i vzadu, na stejném místě jak v misi RTA, je tu i gangster. Vylez ještě na střechu, kde byly ty dva bonusy a gangster s lékárničkou. Hned jak vylezeš se dej doleva, doprava, doleva a zas doleva. dojdeš na konec střechy, zde je lano. Sklouzni se po něm. (Stačí si jen stoupnout co nejblíže ke zdi a zároveň co nejvíc dopředu a vyskočit) Vytáhni se na vyvýšeninu vlevo, najdeš tam bonus, vrať se na místo dopadu a za rohem máš žebřík, překonej vyvýšeninu, skoč dolů do zahrady na střeše. Ve křoví je schován další bonus. Z této zahrady seskoč opatrně do ulice a zajdi do uličky. Na jejím konci je další bonus. Další bonusy najdeš, když prohledáš střechy kolem místa vraždy (v Clunton projektech)


3) ZBRAŇ:

V této misi máš za úkol najít zbraň, která má s největší pravděpodobností spojitost v první misi-RTA. Práskač Deeks má pro tebe novinky v místním parku. Jdi tedy za ním. Najdi ho a promluv s ním. Poví ti, že je někde v centru města. Jdi tedy za novou šipkou Cestou (v uličce do Clunton projekt) se ti spustí video v němž seskočí ze střechy dědek slitej jak slíva. Promluv s ním, získáš lékárničku :-) pořádně se rozhlédni kolem, je tu zbraň, je za některou popelnicí v rohu. Jak ji najdeš, červený bod na tvém GPS zmizí a po pár okamžicích se zobrazí zpráva o výskytu ozbrojeného muže. Jdi ho zatknout. Další zpráva informuje o výtržnostech v restauraci, jdi to eliminovat. Po úspěšném odstranění výtržníků máš před restaurací 2 bonusy. Před UCPD stanicí si všimni starého známého, s kterým když promluvíš, získáš lékárničku. Pokud již nechceš hledat bonusy, běž do areálu stanice a mise skončí.

Další bonusy jsou:
Klasicky se nacházejí na střeše budovy vedle UCPD, v nižším patře je 1 bonus až v zadu a v druhém patře tentokrát nejsou, přesto tam běž a od žebříku zahni doleva,doprava,doleva a pak zas doleva. Dojdeš k lanu, sklouzni se po něm. dojedeš přímo ke gangsterovi. Dostaň se do zahrady na střeše (překonej žebřík a vyvýšeniny) a čeká tu na tebe velké překvapení. Za prvé gangster a děvka, po zneškodnění je prohledej, mají u sebe baseballové pálky a náboje do brokovnice. No a za druhé je tu rozmístěno celkem 6 (!!!) bonusů. Seskoč do ulice a zapluj do uličky, ne jejím konci je lékárnička. Vyběhni z uličky a dej se doleva, kde po pár metrech najdeš další uličku. Skrývá se tam bonus. Další je na střechách kolem místa vraždy v misi RTA. Bonus je též zde: Jdi od stanice doleva a pořád rovně až narazíš na místo s trávníkem,lavičkami a dvěma stromy. Je tu u pravého stromu bonus. Po obouch stranách jsou žebříky a na konci toho vpravo je gangster s pálkou, po eliminaci a prohledání získáš lékárničku.


4) POTÍŽE V PARKU:

V této misi máš za úkol sjednat pořádek v parku. Jdi hned do parku, kde na tebe již čeká skupinka tří gangsterů. Jak je dostaneš, poprvé se setkáš Roperem, který ti pomůže s další skupinkou. Pak si s tebou promluví a mise je hotová. Bonusy v této misi jsou, je jich 6. Pokud je chceš najít, tak musíš ještě před tím než půjdeš do parku. Jen dodám, že jsou dobře schovaný.


5) NEZVANÝ HOST:

V této misi máš za úkol zatknout jednoho ze šéfů gangu, kteří mají schůzku v místním baseballovém stadionu. Počítejte s tím, že gangsteři se zde vyskytují již mnohem více a jsou téměř vždy něčím vyzbrojeni a jsou rozhodně agresivnější. Hned na začátku se otoč a běž mezírkou mezi domem a plotem. Je tam bonus. Běž zpět a dej se k šipce zadní vchod. Když půjdeš na hranici mapy, kolem budov, co chvíli narazíš na uličku, kde se skrývá nějaká výtržnost, bonus, lékárnička nebo náboje. Když dojdeš k zadnímu vchodu, hlídač ti domluví schůzku s Divokým Billem v místním klubu, (nový bod na mapě) Jdi do klubu, klidně si můžeš promluvit s lidmi čekajícími před vchodem a rozhodně si promluv s lidmi v klubu (jen s těmi co netančí se dá promluvit.) Zvlášť s lidmi kolem baru. TIP: Na chvíli se zastav a stůj. Po chvíli začne Darci tancovat a když se zastavíš u nějakého tancujiícího člověka, začne tancovat s ním a tak jak on :-)) Najdi chlapa v montérkách (dělníka) stojícího u placu u zábradlí a prohoď s ním pár slov. Jakmile ho trochu slovně zmáčkneš, poví ti, že Bill je v restauraci. Tak se tam vydej. Zde promluv s Billem, dej do tlamy přítomnému gangsterovi a děvce. Zatkni je, před restaurací pak najdeš bonus. Za okamžik se ozve hláška, že ti Bill poslal gangstera naproti. Jakmile se ti ho podaří zatknout, pozorně si poslechni, co ti poví operátor, dobré, ne? ;-) Nyní máš otevřené dveře zadního vchodu - vejdi jím a pořádně prozkoumej okolí a hlavně střechy, dostaneš se na ně po kontejneru. Odtud se dá přeskákat a projít všechny střechy kolem stadionu. A věř že je tu hodně bonusů. Pak se přibliž k místu schůzky, )pokud tedy nechceš jít povraždit okolí,které je fakt plný gangsterů) u jejich dodávek jsou 2 bonusy, jak se přiblížíš, tak uslyšíš co si povídají a pak se na ně vrhni. Musíš jednoho zatknout. Když se ti to podaří tak mise skončí. Jen tak pro zajímavost se mi povedlo skóre 63 zločinců zabitých, 14 zatčených, 3 na svobodě, z toho 2 jsou ti zbylí šéfové, takže pouze jen jeden mi unikl. 11 bonusů nalezených, 6 vynechaných No a to vše za čas 00:29:48.

Bonusy, výtržnosti atp.
Obejdi blok domu u kterého začínáš, najdeš žebřík, prohledej střechy 3 domů na které se snadno dostaneš přeskočením Najdeš bonusy a gangstery,kteří mají něco u sebe. Od místa začátku běž vpravo, až najdeš uličku, je v ní lékárnička. Jdi dál a najdeš dvůr s hustou mlhou, kde stojí auto,když se k tý káře přiblížíš, majitel auta tě důrazně vyzve, ať vypadneš, když kolem auta budeš ještě chvíli pobíhat, majitel tě seřve a pustí se s tebou do boje. Zatkni ho a získáš zbraň+granáty. Vyjdi ven z dvoru a dej se doprava a pak zas doprava a rovně až dorazíš k policejním vozům, promluv s policisty a vtrhni do uličky ale zásadně se zbraní v ruce, policisté tě budou následovat. Tam zastřel dva gangstery a prohledej je včetně mrtvých policistů. Za okamžik přiběhne další divoká kočka, zab ji. Promluv si s policisty, pochválí tě! Na druhé straně tohoto dvoru teď máš 2 bonusy a též kontejner, vyšplhej na něj a pak se vytáhni na stříšku, je tam lékárnička. Vyjdi ven a vlez do uličky opodál (po levé straně) najdeš tam 3 divoký kočky zadržující 2 dělníky. Když budeš chodit kolem stěn domů, každou chvíli objevíš zákoutí nebo uličku, kde se určitě něco skrývá. Např. za restaurací je trávník a kromě 2 divokejch koček tu je lékárnička a za budovou, která stojí uprostřed tohoto trávníku je taky schovanej bonus. Na U-rampě před hlavním vchodem do stadionu je lékárnička. Na stříšce u hlavního vchodu je též bonus.


6) SKLAD ZBRANÍ:

V této misi máš za úkol zlikvidovat dva sklady zbraní, prvně je však budeš muset najít... Hned na začátku tě kontaktuje Rooper, že pro tebe něco má. Tam kde začínaš, přímo za tebou šikovně za stromem je schovaná lékárnička. Jdi za Roperem. Promluv s Roperem a vezmi si výbušniny. Teď běž ke skladu koček, k modře označenému. Za rohem, kousek od brány močí muž, promluv s ním, vyruší tě dva gangsteři, kteří přijeli v dodávce. Až je zlikviduješ, tak dodávku přistav ke zdi přímo pod žebřík vedle brány. Vyskoč na auto a pak na žebřík. A máš přístup k oběma skladům. Druhý způsob, jak se dostat ke skladům- na místě kde chcal mladík běž na terasu, vem náboje, vytáhni se na zeď, přejdi, pokračuj stále výš, pak zas po plošině přejdi na jinou střechu, na který zas vystoupej co nejvýše, na poslední patro vylezeš žebříkem. Dostaneš se zase k další plošině, po který přejdeš přímo k skladu označenýho červenou šipkou. Vyhoď sklad do povětří. Pak znič modrý sklad. Wild cats si přijeli s dodávkama pro zbraně, běž k třem novým bodům na mapě, nezkoušej se je dostat pěstmi, vtrhni tam nejlíp s M16 a rychle je pokos. Hotovka. Moje skóre: 41 zabitých, 28 zatčených, 4 mi unikli, 11 bonusů objeveno, 2 vynechány. Čas 00:44:16.

Další bonusy+výtržnosti:
Od místa začátku běž rovno k restauraci, za rohem je hledaná "Krvavá" Mary Schwarz, tak ji zatkni. Dej se od restaurace doleva (opačným směrem než k Roperovi) a prohledej budovy a střechy, trávník kolem. Pár bonusů a nábojů tu je. Od místa, kde si se potkal s Roperem běž hned za roh, jsou tam 2 policisté-zrádci, zatknout nebo zabít, získáš dva bonusy. Za rohem je žebřík a navrchu bonus, na vedlejší střeše, kam přeskočíš je další. Vyběhni z uličky, kde byli ti 2 zrádci a jdi pořád rovno, doběhneš do uličky, Darci pronese opravdu kvalitní hlášku a ty seber bonus. Když budeš vycházet, zahni doprava a pak hned doprava do další uličky. Je tu útok na občana, eliminuj hrozbu. vylez na žebřík, který tu je a seber bonus. V této misi hledejte hlavně na STŘECHÁCH, prozkoumávejte všechny zákoutí. Na střeše, poblíž místa, kdy byli ti dva policisté s W.C. je na střeše M16 a také náboje do M16,ale ty jsou před uličkou zrádců, ne na střeše.


7) MÉDIA PROBLÉMY:

Gordanská čmuchala moc blízko divokejch koček a zajali ji, musíš ji vysvobodit. Gordanská je vězněna za domem na pláži. Začínáš netradičně na střeše domu. Vezmi si bonus a sklouzni se po laně. Dojedeš na střechu domu.Otoč se doleva a přeskoč na vedlejší barák,pak zas přeskoč na další v popředí. Vylez výš a staneš se svědkem sebevraždy.. Na vedlejší střeše, tak kde je plot s ostnatým drátem je bonus., doprav se na místo kde Darci sjela po laně a odtud slez do dvora ke třem wild cats. Sjednej pořádek. podívej se na místo, kam dopadl sebevrah a prohledej ho. Má u sebe granáty. Běž za Roperem. Dostaneš od něj náboje a granáty. Vylez na žebřík hned vedle vytáhni se výš, otoč se , vylez na další žebřík a odtud se ještě jednou vytáhni,ale nevylézej úplně navrch. (Můžeš, je tam lékárnička,ale pak se vrť na toto místo.) Otoč se, rozběhni se a přeskoč na vyříznuté místo vlevo, obejdi budovu, dostaň se výš až k gangsterovi, který tu hlídkuje (červený bod na mapě) Zneškodni ho a vem si bonus + lékárničku. Dostaň se bezpečně dolů a pak už běž k domu na pláži. Pokos všechny na pláži, opatrně až budeš střílet kočku co hlídá Gordanskou, abys místo něj nezastřelil Gordanskou. Navrchu baráčku je bonus. Běž s Gordanskou do stanice, po cestě bude hodně moc divokejch koček, tak měj pořád M16 nebo brokovnici v rukách. Když se ti ji podaří bezpečně dopravit před stanici, máš misi hotovou. Moje poslední skóre: 61 zabitých, 13 zatčených a 5 nechycených wild cats, 8 objevených bonusů, 2 vynechány.

Bonusy:
V parku s hořícími auty a v blízkosti parku se nacházejí 2 bonusy. Jeden na kopečku uprostřed parku a druhý je za plotem parku u baráčku za kontejnerem. Vylez na žebřík v parku (v rohu) až navrch, jsou tam 2x výbušniny a lékárnička. U benzínové stanice vylez na nízký domek (ten s dvěma cedulema USA gas mogul) a přeskoč na domek vedle, vytáhni se a objevíš brokovnici. Před UCPD stanicí si promluv s oběma flojdama,od jednoho získáš klíče k autu. Vyjdi ze stanice doleva a koukej furt vlevo, najdeš bonus.


8) MĚSTSKÝ KOKTEJL:

Tato mise je na čas, není ho zas tak moc, takže je dobrý se nezdržovat. Za úkol zde máte povraždit divoký kočky, který se rozhodly ovládnout tuto oblast. Před stanicí stojí policista, důstojník Schwartz, promluv s ním, bude ti pomáhat. První 2 adepti jsou vpravo vedle stanice. Přímo před stanicí je bonus. Další skupinky jsou šikovně rozmístěny v okolí parku, ve dvoře, kde se stala vražda v první misi RTA,a jedna skupinka se nachází zde na střeše. V poslední skupince je jedna div. kočka v uličce, kde jsou 2 lékárničky a 3 bonusy. Moje poslední skóre: 25 zabito, 3 zatčeni, 0 na svobodě, 5 nalezených a 7 vynechaných, čas 7:11 bonusů. Na bonusy v této misi není moc času. Ani já jsem je moc nehledal,tak že nevím, kde ostatní bonusy jsou. 1 bonus je v zahradě na střeše. (Jak se tam dostat viz mise SKOK nebo ZBRAŇ)


9) AUTO-DESTRUKCE:

Opět mise na čas. Zde musíš dostat dvě vozidla k pyrotechnikům,než vyprší čas a auta explodují. Jakmile mise začne, velmi rychle utíkej ke žluté šipce, nezatěžuj se gangstery,jen když kolem nich probíháš, tak si dávej bacha aby ti nepodrazili nohy, ale jinak se jimi vůbec nerozptyluj, rozutíkají se za tebou,ale nedohoní tě. Hned nastup do auta a jeď,.jeď rovno až dorazíš na T křižovatku tak doleva a pak už nikam jinam zahnout nepůjde, zaparkuj mezi dvěma policejními auty a vystup. Za okamžik si vyslechneš, že teroristé mají druhý auto s bombou. Dej se opět během k šipce, nezastavuj se. Budou po tobě střílet,ale pořád utíkej. Nastup do auta a vyraz, hned na první křižovatce jeď doprava a pak už zatáčej doleva a pak zas zajeď mezi auta. Vystup a běž zatknout 2 kočky do jejich úkrytu. NESMÍŠ JE ZABÍT!!! Zatkni je a pak budeš vyzván,abys prohledal oblast,ale nic nenajdeš, tak běž za šipkou Sarge. Mise skončí. Moje skóre: 50 zabito, 6 zatčeno, 1 na svobodě, 9 bonusů nalezeno, 3 vynechány.

Bonusy:
Je jich tu poměrně dost, jsou dobře umístěny většinou na střechách tudíž doporučuju lozit po střechách, dají se opravdu lehce najít.


10) CHMURNÉ ZAHRADY:

Zde budeš ničit drogové zásoby v botanických zahradách. V průběhu hry se objeví hláška o ozbrojeném překupníku drog, který právě zabil policistu. Běž ho tedy zatknout, na místě mrtvého policisty bude potom bonus. Ještě se objeví jedna hláška o ozbrojené osobě podezřelé ze znásilnění. U benzínové pumpy, tam kde začínáš stojí odemčená dodávka. Budeš ji potřebovat. Před hlavním vchodem do zahrad stojí Gordanská, promluv si s ní. Vezmi si tu dodávku a přistav si ji ke zdi vedle vchodu (tam jak stojí Gordanská), vylez na ní, přeskoč zeď stiskni červené tlačítko na zdi. Otevře se ti brána. Vyběhni po schodech s něčím schopným v rukách, protože tu bude bezpočet wild cats. Běž na konec vlevo ,najdi výtah, stiskni tlačítko. Zjistíš, že není šťáva. Běž najít vypínač. Rovnou si vezmi výbušniny označené žlutou šipkou.. Až najdeš vypínač, stiskni ho a vylez na žebřík pro bonus. Teď se vrať ke zprovozněnému výtahu a vyjeď po něm. NESTŮJ POD VÝTAHEM!!! Na patře zabij dva gangstery, vylez po žebříku běž dopředu a počkej na výtah. Sjeď dolů, zabij zdivočelý kočky a vyhoď do povětří zásoby. Vyjeď znovu výtahem zpět navrch. Běž doprava a sklouzni se po laně. (Doporučuju se trefit :-)) Pro jistotu si nařiď pohled klávesou A a vyskoč dopředu. Neměl by být problém se chytit. Až sjedeš, prozkoumej ještě střechu, najdeš gangstera a bonus. Pak se dostaň k zásobám a znič je. HOTOVO.


11) SEMTEX:

Základním úkolem v této misi je prohledávat oblast a sejít se s čmuchalem Deeksem. Jdi od stanice pořád rovno, potkáš pár divokejch koček,, dej jim samozřejmě na prdel. Na konci silnice doleva a jak budeš procházet kolem vysokého domu vlevo, spustí se filmeček, ve kterém uvidíš civilistu zadržovaného gangsterem stojícího u hrany střechy domu. Máš 1:30 na to, aby jsi se k němu dostal a osvobodil ho. Takže hned po skončení filmečku se otoč a utíkej zpátky. Za barákem vpravo je žebřík,vystoupej úplně vzhůru. Na každým patýrku je divoká kočka. Na vrcholu zabij dotyčného hajzla držícího civilistu jako rukojmí. Promluv s mužem a zabij gangstery, co se tu vyjeví. seber tu dva nové bonusy a běž za Deeksem. Promluv si s ním, ale vyruší tě banda wild cats. Všechny je dostaň, ale dávej si bacha, ať neodpráskneš Deekse. Po eliminaci parchantů znovu promluv s Deeksem a dej se na new místo na mapě. Je to pohybující se policista. Dostihni ho a promluv si s ním. Objeví se Roper, promluv si s ním a vem si brokovnici a následuj ho. Bude opravdová řežba. Až je všechny pokosíš, milej Rooper se ti ztratí, ale jak budeš procházet bránou (poznáš kterou) kontaktuje tě znovu, že je na střeše. Nemusíš za ním jít. Půjdeš-li ale za ním, získáš náboje do revolveru a brokovnice, takže můžeš,ale pokud máš dostatek nábojů, určitě nemusíš. Běž k novým šipkám a všechny Wild cats cestou povraždi. Buď na pozoru a zavčas to do nich pal, je jich fakt hodně. dojdi k sudům, střel do nich,ale z uctivé vzdálenosti. Mise skončí. V této misi je špatný překlad češtiny, tak se nenech šokovat nesmyslnými hláškami, které k příběhu absolutně nepatří. Mé skóre: Zabito zločinců: 64 Zatčeno zločinců: 14, uniklo: 9. Bonusů nalezeno: !!! 24 !!! , vynechány: 3. A čas? Úplně přesně 0:40:00

Další bonusy v misi SEMTEX:
Tam,kde jsi zachraňoval rukojmího sestup o jeden "schodek", rozběhni se, zachyť se a vytáhni se o dům vedle. Oběhni ho a vzhůru vzhůru. Úplně navrchu je bonus. Přeskoč o dům vedle,pozor, namiř si dobře (!) Až přeskočíš, slez o jednu úroveň níže vpravo a vezmi si tu 3 bonusy. Vrať se a přeskoč roklinku zpět. Pozor- přeskočíš jen s rozběhem. Jeden bonus je též na pláži, stačí se jen rozhlédnout. Nechoď moc daleko do moře. U benzínové stanice vylez na nízký domek (ten s dvěma cedulema USA gas mogul) a přeskoč na domek vedle, vytáhni se a objevíš brokovnici. (?možná jinou zbraň nebo jiné náboje?) Na vrcholu Motelu vedle benzinky je bonus. Bonus je vedle parku u moře. V samotném parku jsou 2 bonusy. Jeden na střeše domu uprostřed parku, druhý získáš po bitce s Wild cats v jedné krajní části parku. Střechy kolem parku - 5 bonusů a když vylezeš na žebřík v parku uvidíš ozbrojenou děvku a 2 bonusy. Taky je jeden vzadu za Motelem. Bonus je také v závěrečné části mise, jak půjdeš k barelům, na stříšce ještě než slezeš ze žebříku. Další kus je na budově vedle parkoviště (pro upřesnění, parkoviště vedle benzinky :o)) A 2 kusance jsou na střeše stanice příměstské dráhy.


12) VRAHOVÉ POLDŮ:

V této misi budeš poprvé hrát i s Roperem. Máš za úkol osvobodit 2 policisty, které Wild cats zajali. S Darci půjdeš za Johnsonem. Běž tedy ke žluté šipce a po cestě zlikviduj Wild cats co se ti připletou do cesty. Běž rovno až narazíš na strom v ohrádce, ve které je bonus a lékárnička. poblíž tu j i výtržnost. Až vběhneš do uličky, dej si velkej pozor na gangstera, co se znenadání objeví za tebou s brokovnicí v pazourách. Postřílej to tam. Odteď hraješ s Roperem. Najdi Becka a vrať se s ním do bezpečné zóny. Je zraněný, takže ho budeš muset nést. Provedeš stejně, jako když budeš chtít někoho prohledat. Ale když budeš chtít střílet, budeš ho muset položit (opět stiskni C, nebo nadefinovanou akční klávesu) a pak pálit. Když se ti ho podaří dostat do bezpečné zóny, je to zas na Darci, zde je to značně jednodušší, protože ti Johnson aktivně pomáhá. Kolem bezpečné zóny se to hemží strašnou spoustou koček, tak pozor. Mé skóre: 97 koček zabito, 15 zatčeno, na svobodě: 4, bonusů nalezeno: 17, vynechány 3 bonusy. No a čas? 01:09:00

Jó... bonusy, bonusy...
Na začátku se otoč, prohledej domeček, jeho střechy a prohledej to i za baráček. Najdeš 3 bonusy a 1x náboje. Prohledej střechy domu vpravo od místa začátku. Najdeš 2 bonusy, náboje do brokovnice a kudlu. Od místa začátku pořád rovno, doběhneš do uličky (od stromu s lékárničkou a bonusem doleva) najdeš bránu, otevři ji tlačítkem ,je tu 1 bonus a po prolezení střech, na které se tudy taky dostaneš nalezneš dost bonusů. Např. na střeše motelu (v místě kde jsi začínal v misi sklad zbraní) je hnedle jeden. V místě, kde se nacházely schované zbraně v misi sklad zbraní, jsou bonusy včetně okolních střech. V restauraci je bonus a 2 agresivní gangsteři. Vstup se zbraní a okamžitě pal.


13) JIŽNÍ OFENSÍVA:

V této misi máš za úkol snížit kriminalitu na 10%. Máš možnost, jestli budeš hrát s důstojníkem Greenem, nebo sám. Když budeš hrát bez něj, nebudeš mít sice podporu, ale dá se to naprosto bez problému zvládnout bez opory,ale jak Green chcípne, máš po misi. Já osobně hraju sám. Jak se rozhodneš, záleží jen a jen na tobě. Pokud tedy chceš hrát sám, tak se ke Greenovi nepřibližuj a rovnou vyraz, v opačném případě jdi k němu a promluv s ním. Takže oběhej gangstery a výtržníky a zatýkej nebo zabíjej do té doby, než budeš mít na počítadle 10% kriminality. Hodně štěstí. Mé skóre: 27 zabito, 1 zatčen, 15 na svobodě. 9 bonusů nalezeno, 6 vynecháno, a čas 00:17:02

Bonusky v této misi:
Např. hned na začátku v bazénu, 3 bonusy jsou na střechách kolem parku. Je tu i Rooper, pomůže ti likvidovat kočky. Vedle parku blíž k moři jsou dva civilisté. Jeden z nich tam toho druhého upálí. Zatkni nebo zabij toho žháře! - získáš bonus.No jinak se bonusy nacházejí na stejných místech jako v předchozích misích v této oblasti. Dobrá, prozradím ještě další místo, protože je nové. Na sloupu u policejní stanice.


14) PSYCHOPARK:

V této části města musíš sjednat pořádek! Jsou tu všude kolem vrahové, ozbrojení lupiči, všechno to tady hoří.Hned na začátku val do parku, je tu skupinka 4 koček vraždící 4 civilisty. Povedlo se mi zachránit 3 ze 4 civilistů, všechny sem nezachránil nikdy. Jak vodděláš vraždící gangstery, potkáš se s Roperem. Promluv s ním a bude tě doprovázet, kousek od místa vražd je bonus. Pak běž s Roperem za osamělým psychopatem. Toho zneškodněte. Nyní se dej za modrou šipkou falcon skupina. Zneškodni ji a jdi rovnou za novou skupinou. Nalož s ní jaksepatří! Jakmile ji vyřídíš, vůbec ničím se nezdržuj, a okamžitě běž ke stanici a ochraň ji před třemi skupinkami divokejch koček.. Dvě skupinky to maj' namířený ke hlavnímu vchodu, třetí skupinka čítající jednoho člena jde zadem. Tím je mise hotova. Moje skóre: Zločinci zabití: 44, zločinci zatčení: 9 Na svobodě: 0. Bonusů nalezeno:11, vynechány:4 Čas 01:19:52 Po této misi uvidíte filmeček, kde Bane představí gangsterům mafiány v černém.

Dobrý tip, jak se dostat ke spoustě bonusů v misi psychopark:
Jdi do slepé ulice, která je na opačné straně, než kam ukazuje modrá šipka. Na konci po levé straně je zeleň, takovej oplocený parčík, se stromy. Jsou tu mimochodem náboje do brokovnice. Projdi kolem tohoto oplocení až za kontejner. Najdeš lékárničku a hlavně žebřík. Vylez na žebřík. Teď se ti otevírá cesta k mnoha bonusům a také lanům ,která tě dopraví skoro do každého koutu této čtvrti. Bonus je v areálu policejní stanice-vejdi hlavním vchodem, tak po levé straně je prohlubeň s trubkami a uzávěry. Tady je bonus. Bonusy také hledej ve výklencích mezi domy. Ale hlavně na těch střechách.


15) PADLÍ:

Tato mise je pro mne jednou z nejzajímavějších. V této misi musíš najít 5 předmětů - důkazů k vyjasnění vraždy. Tak tedy běž k místu vraždy, promluv si s policisty. Všimni si muže v černém na budově. Dobrej tip, jak ho sejmout abys to nemusel potom dělat obtížněji: Vylez si na nižší budovu hned tady u místa vraždy, postav se čelem k mafiózo. Dej si pohled navrch, tím na něj zamíříš. Nech si pořád pohled, a šij to do něj. No a máš to vyřešený. :-) Jdi na střechu domu, tam kde stál mafián v černém. Kdybys ještě nevěděl jak se tam dostat, tak např. žebříkem vzadu na této budově. Najdeš tělo piráta Al Hainese a u něj první důkaz-ubrousek z restaurace. Teď když jsi na střeše doporučuju si ty střechy projít kvůli bonusům. Nyní běž opět k místu vraždy a obejdi tu nízkou budovu, ze které jsi pálil na muže v černém obleku. Najdeš děvku s nějakým mužem. Promluv s ní, zjistíš, že postrádá svého manžela Peeta. Měl se sejít se zavražděným mužem na pláži před třemi hodinami. Jdi tedy na pláž. U vchodu narazíš na nepříjemnou ochranku, nalož s ní jaksepatří! Každý z ochranky má M16 a lékárničku. Jdi na místo a budeš svědkem vraždy Peeta.. Jakmile zabiješ vraha Peeta (Braddocka) uvidíš filmeček, kde zjistíš, že jsi zabil sluhu "mužů v černém" Záhadný muž vyjede v dodávce a zastaví na parkovišti vedle motelu hned vedle benzinky,jakmile si vyřídíš záležitosti na pláži, běž ho zabít. OPATRNĚ! U mrtvého Peeta najdeš důkaz číslo 2 - leták z Night clubu s napsanou adresou. Pozabíjej kočky na pláži, mají M16, takže pozor a běž zabít "záhadného muže" Teď si to namiř do nočního klubu. Jdi za noční kluba budeš svědkem další popravy "nevěřícího". Chudák si nestihne říct ani NÉÉÉ... Zabij vraha a objevíš u něj důkaz číslo 3, tentokrát kus papíru s poznačenou s Calaavusem v parku. Ty jdi ovšem do uličky kde muž volal tísňové volání, protože na střeše svého domu slyšel výstřely. Podle filmečku poznáš, že na střeše budou 2 mafiání, jdi tedy na tuto střechu, v jiných misích v této oblasti jsme tu už několikrát byli. Je to skutečně záhul, není j ich tu zrovna nejmíň a špatně se tu bojuje. Prvně si v klidu vyřiď Wild Cats, nikam se nehrň, oni si většinou přijdou sami. a až je zmůžeš, tak si nachystej M16 a běž za roh, ještě trošku popojdi a jakmile jednoho z nich zamíříš, tak pal. Po úspěšné eliminaci u nich najdeš důkaz č.4 Teď upaluj do parku. Tam uvidíš přestřelku, prvně Wild cats zabijí 2 spolčené civilisty a pak 2 mafiání zabijí 2 wild cats. No a ty zabij ty 2 mafióza a u jednoho z nich najdeš poslední pátý důkaz. Je to videokazeta. The end of mission. Moje skóre: 55 zabito, 3 zatčeni, 11 furt na svobodě, 12 nalezenejch bonusů, 1 bonus vynechán, čas 00:28:45

Bonusy jsou v této misi na známých místech jako v jiných misích v této oblasti.


16) POMSTA STERN:

Další mise s Roperem. Wild Cats zajali Darci a tak ji musíš najít, osvobodit a s ní i ostatní rukojmí. Začínáš na hřbitově :-), otoč se a běž na molo pro bonus. Pokračuj k východu, tam si to vyřiď s gangsterem a jdi k jedné ze tří šipek. Nezáleží na pořadí, můžeš jít třeba hned osvobodit Darci. Na postavených bedýnkách + v okolí je lékárnička. Teď se tedy společně s Darci vydej osvobodit dvě skupinky rukojmích, hlavně až je budeš osvobozovat, tak je nezabij. Po těchto dvou skupinkách se objeví nová na památném náměstí-víš co máš dělat... Posledním úkolem je zničit kolonu dodávek, co si přijela pro rukojmí. Jestliže nevíš jak je zničit, tak na vůz jednoduše nějakou zbraní namíříš a střílej, do té doby, než vybouchne. Tím mise skončí. V této misi je 9 bonusů, jsou různě nepravidelně schovány, hodně v uličkách. Na střechy se zde těžko dostává.


17) PŘERUŠENÝ PŘENOS:

V této docela zajímavé misi musíš zničit TV vysílač, protože starosta Mack Bane má tajnou technologii zkříženou s digitálním kódováním, které chce využít při dnešních večerních zprávách. K tomu ještě divoký kočky obsadí továrnu, kde zadržují rukojmí, ty musíš vysvobodit. Dostaň se před vchod do továrny, tam promluv s policisty, jeden z nich tě podaruje brokovnicí. Jsou dva způsoby, jak se tam dostat. Jdi před bránu, zabij tam jednu kočku hlídkující před touto bránou. Zkus vypínač, nepůjde, je rozbitý. Chvilku tam zevluj, zkus se vrátit a jak se ozve. "Ona jde chlapi, jdem!!" Tak s tebou půjdou k bráně 2 policisté a prorazí bránu. Druhý způsob: Dostaneš se tam také, když u policisty, který ti dal tu brokovnici, půjdeš doprava a vylezeš na žebřík a pak přeskočíš zeď. Dostaneš se do areálu, zabij zde gangstery a stiskni vypínač, otevře se brána do druhého areálu, kam bys vtrhnul s policisty, pokud by jsi využil první varianty. Odteď je to opět pro oba způsoby stejné. Pokosit kočky, vzít bonus a lékárničku, která tu je schovaná. Jdi do otevřených dveří, zabij Wild cats, a pozor, je tu i jeden mafián.Za bednami na kterých stál mafián jsou schody po kterých se dostaneš na střechu továrny, jdi doprava, do otevřených dveří, kde sejmeš poslední kočku zadržující jednoho rukojmího. Tím máš továrnu z krku. V této malé boudě je i výbušnina, vem si ji, je důležitá. Ještě jedna nálož je v areálu (přímo v budově) továrny v jednom rohu navrchu na dřevěných bednách. Dostat snajpra (modrá šipka) je nepovinná součást mise, proč ji ale neudělat, ne? K němu se dostaneš následující cestou: Opět z místa začátku jdi doprava, pořád kolem moře, až to nepůjde dále zahni doleva, a sleduj pravou stranu. Až narazíš na uličku, kde stojí dodávka, vlez do ní, přelez plot, promluv s dělníkem ,ale nedbej jeho slov, vylez po bednách až navrch. Tam přejdi plošinu, vylez na žebřík a odstraň snajpra. Získáš bonus, u sebe má M16 a taky tu jsou granáty. (I ty stačí k vyhození vysílače do povětří) Klidně pokračuj dál po plošině. Prohledej přilehlé střech y. Je tu lékárnička, bonus, náboje do M16. Až se dostatečně "vynahledáš" jdi k tomu vysílači. Takhle se k němu dostaneš: Od místa začátku jdi doprava a vlez do první uličky po levé straně. Běž do ní, až ke dvoum gangsterům, těm dej na prdel. Jsou tu 3 kontejnery. Na jeden z nich vylez, a vytáhni se na stříšku. Zde postupuj doprava, zabij dva panáčky, co za tebou seskočí, po schodech, přeskoč zídku, zabij tu zde stojícího gangstera s brokovnicí, získáš bonus. Vylez po schodech, pak požebříku a svez se po laně na vedlejší baráček (Motel) Tady vylez na žebřík, běž k rohu k dalšímu lanu a svez se po něm. Dlóóóho pojedeš, přes celou silnici, jak dojedeš jdi doprava, na žebřík, odtuď přeskoč doprava a po krychlích vzhůru úplně navrchol. Po dalším laně se opět svez přes ulici na vedlejší dům. Zde zas doprava, na žebřík, přeskočit doprava, po krychlích kolem roury vzhůru, na žebřík a zase k dalšímu lanu. Hop na něj a už konečně jsi na té budově, áááž navrchu je vysílač, takže stoupej vzhůru. Cestou potkáš gangstery a úplně navrchu i mafióza. Na stejným patře je i bonus. Pak vylez k vysílači, umísti k němu výbušninu a schovej se. Hotovo. Moje skóre: 37 zabito, 22 zatčeno, 8 na svobodě, 7 bonusů nalezeno, 4 bonusy nenalezeny. Čas: 00:37:16


18) STAV OHROŽENÍ:

Mack Bane se dal na útěk, před svým plánovaným odletem do teplých krajin se zdržuje ve svém sídle na konci města. Máš za úkol ho zatknout, ale ještě před tím vyřadit poplašný systém jeho maxi sídla. Na začátku jdi rovně, po cestě nekompromisně střílej gangstery, co se ti připletou do cesty. Na konci ulice projdi mezi domy a postupuj dál. Pozor na bezpečnostní zařízení. Jsou to takový nenápadný paprsky. Podlézej je. Až se dostaneš k druhému žebříku, co je připevněn k živému plotu, tak na něj vylez a odtud se vytáhni na jinak oplocenou zeď. Zrovinka zde kus oplocení chybí. Postupuj doleva pořád po zídce až k místu, kde po pravé straně bude kus plotu chybět. Seskoč dolů a jdi za šipkou vypínače bezpečnostního systému. Cestou si dávej velký pozor na onen bezpečnostní systém. Vždy jej podlez, nebo přeskoč. V budově, kterou hlídají 2 wild cats s M16 zmáčkni tlačítko a tím i vyřadíš bezp. systém. Jdi k nové šipce, do hlavní budovy, tam se dej doleva, na konci baráčku vem bonus a vrať se zpět a pokračuj dál do domu. Najdeš Banea, ale trošku se nám otočí funkce. Místo aby jsi ty zadržel Banea, zadrží on tebe a vezme Darci jako rukojmí. Na scénu nastupuje Roper. Kromě výše zmiňovaného způsobu je ještě jeden jak se dostat do areálu Baneova sídla. Tímto způsobem tam vemem Ropera. Jdi na druhou stranu, než si šel s Darci, tudíž doleva. Na konci silnice doprava a pořád rovně dokuď to půjde. Posledním možným koutem u areálu vlez a najdeš žebřík- to je druhá cesta do objektu. (Jen tak pro orientaci tu stojí na střeše jedna kočka s brokovnicí. Jak přelezeš žebřík a přeskočíš obdivuhodně pevný živý plot, dej co proto přítomnejm wild cats. Vylez na plot (živý) po pravý straně, vytáhni se na zídku a seskoč do tenisovýho kurtu. Zde čapni bonus a jdi ke hlavní budově za Draci. Vtrhni tam, rychle pozabíjej kočky za zadržují Darci, promluv s ní a podle nového filmečku zjistíš, že máš 3 minuty, abys našel Banea, než nám odletí vrtulník a Bane s ním. Hlavně ho nesmíš zabít, dej si také pozor, protože tu bude poblíž i mafián. Taky si dávej pozor na to, aby ti neumřel Rooper. Moje skóre: 75 zločinců zabito, 11 zatčeno, 13 stále na svobodě, 11 bonusů nalezeno a 3 bonusy jsem vynechal. Čas: 00:45:06.


19) NAJDI A SEBER:

(Druhá moje velmi oblíbená mise) Touto misí tě pověří sám Roper. Je nutné, abys mu našel druhou půlku hesla k souboru, který dokazuje, že Bane je spojen s opravdu vyššími silami. Tato mise je hodně nebezpečná na začátku, kdy máš totiž jen 15 ran z revolveru. Dá se to zvládnout i když jsou hoši celkem tvrdí a hodně rádi uskakují. Projdi areálem a najdi bránu. Stiskem zeleného tlačítka ji otevřeš.Postřílej gangstříky včetně jednoho "amíga". V zadní budově jsou otevřené dvoje dveře. Do jednich z nich vtrhni, zabij zde přítomné wild cats a najdi v ní ten disk. Pak se seber a vypadni k hlavnímu vchodu, kde na tebe bude čekat Roper v autě. Moje skóre: 26 zločinců zabito, 0 zatčeno, 0 na svobodě, 10 bonusů nalezeno, 0 bonusů vynecháno. Čas: 00:07:48

Bonusy:
V této misi se dají najít krásně všechny bonusy. Jeden je mimo areál a dalších devět je roztroušeno různě po celým areálu. Hlavně teda za budovama a taky v křoví.


20) CÍL UNION CITY:

(Moje nejoblíbenější mise ve hře.) Jediná mise mimo město a ještě k tomu na sněhu. Velmi zajímavý úkol - zničit 3 rakety, které jsou namířeny na Union City a jsou připraveny k vypálení. Máš 8 minut na to, aby jsi je všechny zničil. Utíkej zmlátit parchanty kolem, hlavně si nezapomeň vzít výbušniny, utíkej dopředu, za pozorovatelnou, na které je gangster je brokovnice a na ní jsou do ní náboje. Další výbušniny jsou u dřevěnýho srubu a jsou i u stanoviště raket. Běž k raketě. Pamatuj, že vždy nejdůležitější je zabít dělníka, který hned jak tě uvidí běží k ovládacímu panelu odpálit raketu. Pak umísti přímo k raketě výbušninu a uteč. pokračuj k druhé raketě, tam už na tebe čeká mafián-postup je stejný. Třetí raketa je už na budově, kde se ochomejtá více koček a zas jeden mafián. Moje skóre: 28 zabito, 0 zatčeno, 0 na svobodě, 7 bonusů nalezeno, 4 vynechány a čas: 00:07:35

Bonusy:
Bonusy jsou různě rozmístěny po celé mapě. Např. Jeden je hned na začátku-otoč se o 45° a hnedle kousek vedle tebe je. Nevýhodou je, že bonusy jsou bílý a podklad je taky bílej. Co ale vidíš vždy, tak je stín. 2 bonusy jsou u druhé raketové základny, jeden na pláni cestou k 1. raketový základně, jeden je za srubem, další na něm, další je vzadu za budovou třetí raketový základny atd. Pravda je, že zde moc času na hledání bonusů není a musím říct, že já osobně, když jsem tuto misi hrál poprvé, tak mě čas vypršel za druhou raketovou základnou.


21) TITULEK - RUKOJMÍ

Mise, kde opravdu není času nazbyt, teda než se zastaví počítadlo. Ano, další mise na čas. Úkol opravdu hektický. Wild cats opět chytli novinářku Gordanskou a ty máš pouze jen 2 minuty na to, abys Gordanskou zachránil. z předčasného odchodu ze světa. Takže jakmile budeš moci, velice rychle utíkej ulicí, zastřel 2 wild cats na křižovatce, vem jen náboje, zase rychle pokračuj doleva. Cestou zabíjej wild cats, obzvlášť rychle ty s brokovnicí. ,projdi zatáčku doleva a před zatáčkou doleva stojí u zdi hořící dodávka. Schovej si zbraň a vyber si jen pěsti. Vyskoč na dodávku a bez rozběhu (bez C) se odraz, zachyť za hranu a vytáhni se přes zeď.Peláši doprava, hned za rohem doleva a rovně, po schodech, pak doleva, zastřel gangstera, pokračuj rovně (dávej si velkej pozor na miny, jsou tu všude, obzvláště zákeřný jsou ty pod schodama.) Pokračuj, po schodech dolů přibliž se a zabij 2 gangstery. Počítadlo se zastaví. Dá se to stihnout, ale čas je neúprosný, takže je důležité se nikde nezdržovat. Promluv si s ní a jděte s Gordanskou k místu, kde jsi přelezl plot a zmáčkni vypínač na stěně. Otevřou se ti dveře ven z areálu. Druhým tlačítkem si otevřeš dveře na druhé straně, po vyběhnutí schodů na tebe čekají dva bonusy. Vyjdi ven z areálu a jdi 1) chceš-li již skončit misi, tak jdi k modré šipce bezpečná zóna, neboli jdi na místo, odkud jsi vyšel. 2)chceš li prohledávat bonusy tak jdi doprava do prostoru mezi domy. Najdeš civilistu, s kterým když promluvíš, získáš 3 bonusy. Půjde s tebou. U benzínové stanice je žebřík, navrchu je bonus. Hodně bonusů najdeš, když budeš procházet po silnici kolem areálu botanických zahrad, vždycky nakoukni do zákoutí, za kontejnery a do uliček. Když tam nenajdeš bonus tak alespoň nějaké ty náboje určitě. Až se dostatečně vynahledáš tak jdi za modrou šipkou bezpečná zóna, jinak řečeno jdi na místo, odkud jsi vyšel. KONEC. Moje skóre: Zabito: 40 Zatčeno: 0 Na svobodě: 0 Bonusů nalezeno: 10 Bonusy vynechány: 3 Čas: 00:19:54


22) ŠÍLENÝ ÚTOK:

Celkem zajímavá a ne zas tak těžká mise. Máš za úkol zjistit co se děje v této oblasti.Jdi na místo označené na mapě, vrhnou se na tebe tři gangsteři (doporučuji je zdolat ručně jak jen to bude možné, protože střelivo zde bude více než vzácné). Po jejich úspěšné eliminaci se zjeví Baalrog, jakási ohnivo-lávová potvora, 3x větší než Darci, vyvolávající zvuky záchodu, vypouštěného umyvadla a skřeky splašeného prasete dohromady. Tvým "jednoduchým" úkolem je tuto žhnoucí potvoru házející ohnivé koule zničit. Vždycky si dej odstup, láduj to do něj, dokud se nepřiblíží moc blízko, ustup a opakuj to znovu, dokud se nesloží. Bude problém s municí, ale měj strpení, wild cats si sami přiběhnou a skoro vždy u sebe mají nějakou munici, nějaký náboje se dají najít, povětšinou v uličkách. A všiml sis, jak je Baalrog v xichtě podobnej Baneovi? :o) Moje skóre: Zabito: 6, Zatčeno: 8, Na svobodě: 0, Bonusů nalezeno: 7, Vynecháno: 0, Čas: 00:23:22

Bonusy:
Střechy, zákoutí. Např.: tam kde začínáš se otoč a běž do nejzadnějšího areálu, za kontejnerem je bonus, prozkoumej střechy okolo tohoto areálu, pár pokladů najdeš. Poté střecha motelu a různě jak se dostaneš přeskočením, tak to prohledej. V uličce vedle motelu jsou náboje, jedny jsou též za kontejnerem v mezeře mezi domy na konci mapy. Toto je malá mapa, takže najít všechny bonusy není problém.


23) DEN ZÚČTOVÁNÍ:

Úplně poslední mise ve hře. To nám to uteklo... I tato poslední mise je na čas. Máme na všechno 8 minut. Prvním úkolem je zachránit tři zraněné civilisty. To uděláš s Roperem. Takže se do toho pustíme. Na začátku zavři kohout vlevo (provedeš tak, že se přiblížíš a stiskneš akční klávesu (C)) Pak prohledej mrtvýho policistu, druhého nejvzdálenějšího, vem si jeho M16 co měl u sebe. Oběhni blok pravou stranou a postřílej 2 gangstery, můžeš nechat a zbraně náboje které po nich zůstanou pro Darci, což vřele doporučuju. Vem rukojimího a běž na místo začátku, tam ho polož a jdi uličkou, kde jsi otočením kohoutu zastavil zraňující páru a teď běž doleva, střel do min. Zůstaň stát, přijdou 2 gangsteři, zastřel je. Zas můžeš nechat pro Darci zbraně, ale revolver si vem. Za bednami je další zraněný, dones ho zas do bezpečí a zase se vrať a jdi opět dál, pro třetího. Střel do min , zastřel další 2 gangstery, jdi k zraněnému, ale ještě ho neber, otoč se a vyčkej vteřinku, než se objeví další bastardi, zabij je a vem zraněného opět do bezpečí. Nyní přichází na řadu Darci. Vezmi si výbušniny, který se tu teď objevily. Jdi s Darci pro náboje, které zůstaly po mrtvých gangsterech. Jdi na plácek, kde byl druhý zraněný, zastřel dva gangstery a zmáčkni červené tlačítko za plotem, který byl dosud zavřený, otoč se o 90° a popojdi malý kousek dopředu a vlevo ti přijede plošina, nastup na ni a zůstaň na ni tak jak jsi na ni nastoupil. Plošina se dá za malou chvíli do pohybu a jak se zastaví, zabij kočku naproti. Teď můžeš:

  1. Přejdi z plošiny na výstupek, místo zbraně vyber pěsti, otoč se počkej, až ti přijede druhá plošina a pak na ni s rozběhem přeskoč, a nebo
  2. Zůstaň na plošině a vyčkej okamžiku až se ty dvě plošiny setkají a pak na ni přeskoč. Doporučuji první způsob, protože je to rychlejší, ale záleží jen na tobě co si vybereš. Až budeš na druhé straně, kam plošina dojede, buď připraven, páč jsou tam 2 wild cats. Ozbrojený. RYCHLE je zastřel a okamžitě slez z plošiny, vem si jejich náboje a jdi za roh, kolem plotu a až dojdeš ke schodům zneškodni mafióza, pozor na výbuch jeho těla. Vyjdi po schodech a na tomto plácku zneškodni velké množství koček. Bacha na miny. Jdi doprava přes plošinu a stiskni tlačítko. Shlédneš krátký filmeček-stiskem jsi aktivoval palivové čerpadlo 1. Vrať se po plošině, ale dej si pozor na páru. Obcházej ji, nebo ji přeskakuj. Odtud pokračuj doprava ke druhému čerpadlu. Zas projdi po plošině, stiskni tlačítko, tím aktivuješ druhé palivové čerpadlo. Popojdi k pumpě- (červený bod na mapě), umísti k němu výbušninu, jakmile to vybouchne, tak máš jen 55 vteřin na to aby ses dostal do bezpečné zóny, tzn. že nemáš vůbec žádný čas nazbyt - otoč se a jdi a běž do mezírky mezi domy (aby jsi to nemusel obcházet původní cestou) 2x se vytáhni, navrchu je mimochodem bonus. Val k plošině, počkej až přijede, hlavně z nich nespadni, přeskoč na druhou plošinu a vrať se do bezpečné zóny, tedy na místo začátku.

Shlédneš závěrečný filmeček. moc pěkný. Tak a nejlepší hra na světě je dohrána. Blahopřeji!!!


Bonusové mise:

Když se Vám podaří dohrát všechny mise včetně všech výcvikových budete mít odblokovány 3 bonusové mise. V těchto misích se můžeš dosyta vyřádit na civilistech, protože jako gangster to máš "v popisu práce" ;-)


Nitro vůz:

Tato mise je zajímavá tím, že se podíváš na misi, kterou jsi hrál jako policistka z druhé strany, tedy ze strany gangstera Wild Cats. Jmenuješ se Maco a odehraješ s ním všechny tři bonusový mise. Je to mise, kde jsi pověřen úkolem umístit auťák našlapaný výbušninama před federální banku. Jdi pro auto a dovez ho před banku. Vylez a vzdal se. Pak jdi za kolegama Zittem a Cliffim. Promluv si s nimi a jdi zabít pár policistů k policejnímu kordonu. Poté si dojdi pro druhé auto a umísti ho na určené místo. Poté, co vyletí do povětří uvidíš, že Zitta a Chiffa zadržuje jeden poliš, běž ho zastřelit a je to hotový.


Krysa:

V této misi jen shromáždíš své lidi včetně jednoho civilisty, který se s vámi po menším nátlaku spojí. Je důležité, abys ho nezabil, ale podraz mu nohy a on pak již bude spolupracovat Pak dojděte všichni společně do své skrýše a hotovka.


Vrah:

Najdi na střechách kolegu a promluv si s ním, odkáže tě na zrádce Corrolu. Najdi ho v ulicích, je to civilista v bílé mikině, odpráskni ho a vrať se do úkrytu. Pozor na velké převelké množství ozbrojených policistů.


Já osobně jsem za celou dobu hraní a sepisování těchto misí našel celkem 221 bonusů, z toho je 56 tělesných stavů, 64 výdrží, 55 sil, a 46 reflexů. Chcete-li mi poslat nějakou připomínku, či máte-li nějakou nesnáz, s kterou chcete poradit, není nic jednoduššího, než mi napsat RadimSobotka@seznam.cz a já Vám rád poradím, teda pokud to budu vědět, jak jinak. Stejně tak se nebojte mi napsat připomínku, pochvalu i kritiku. Děkuji za návštěvu stránek a přečtení tohoto návodu. Dalo mi to zabrat! Ale Vám určitě taky... Dále se omlouvám za chyby. Dnes, 9. 4. 2003 skoro půl roku od uvedení jsem si to jen tak procházel a kolik jsem ještě opravil chyb... úff, až jsem se styděl :o)
Diskusia Príspevkov: 1 Hodnotenie
779 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |