HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19271
5452
5063
1426
1599
7056
5247
10933
1687

Online 54812 uživatelů

Návody > WarCraft: Orcs & Humans


Zobrazení:30796
Autor návodu:Anh Hai Le (Cheater.cz)

Skvělý klon Dune 2, i když je stará, tak pořád má tu skvělou atmosféru, kterou už málokdy najdeme u nových her. Hra vypravuje o boj mezi lidmi a Orky, budete se přes 12 misi probojovat na různá bojiště, jako je zelená pláň nebo bažiny, ale kromě typických úkolů, tedy zničit vše, obsahuje také mise v jeskyni, kdy vašim úkolem je osvobodit někoho důležitého.


Jednotky (Lidé-Orkové)

Peasant-Peon
Základní jednotka sloužící k těžbě surovin a konstrukci budov.

Footman-Grunt
První bojová jednotka, slabá a pomalá, na počáteční mise OK, ale na ty vyšší již jsou na obtíž.

Archer-Spearman
Skvělá jednotka, postavte ji za silnější jednotky a budou ze zadu bezpečně ostřelovat nepřítele.

Knight-Raider
Rytíř je nejlepší, nejrychlejší, nejsilnější a nejskvělejší jednotka ve hře, tato jednotka by měla tvořit páteř vaši armády.

Cleric-Necrolyt
Kněží a temno kněží, u lidí je jejich funkce jasná léčí zraněné, ale u Orku jsou trochu na nic, neléčí své zraněné, mají kouzlo na oživení kostlivců, ale jsou stejně slabé.

Conjurer-Warlock
Kouzelníci jsou skvělou jednotkou, dokážou vyvolat ohnivý déšť u Orku jedovatý plyn, dále vyvolat škorpióny/ pavouci a nejlepší na konec vyvolat nejmocnější monstrům ve hře Deamon/ Water elemental.

Catapult
Brutální zbraň na dálku, jednou ranou zabije kohokoliv, ale slabinou je boj zblízka, takže pokud se někdo dostane do jeho blízkost, tak prostě nemůže útočit.


Budovy

Town Hall
Tady se trénuji rolníci, staví se cesty a přivážejí sem suroviny, proto by cesta k této budově neměla být klikatá.

Farm
Zde se pěstuje potraviny pro vaše vojáky, čím víc jich máte, tím lépe.

Barrack
Kasárna slouží k trénování všech vojenských jednotek.

Mill
Dřevařský mlýn, hlavním místem pro upgrade šípů a kopí pro vaše lučištníky a je to klíčová stavba pro vybudování pokročilejších budov.

Blacksmith
Kovárna je velmi užitečná budova, upgraduji se zde štíty a zbraně pro pěší jednotky. Po vybudování se vám zpřístupní jednotka katapult.

Stable-Kennel
Stáje, pokud chcete jízdní jednotku, pak toto je nutnost, tato budova obsahuje upgrade pro zvýšení rychlosti jezdců.

Church-Temle
Výcvik Kleriků a Necrolytů.

Tower
Toto je hlavním sídlem kouzelníku.


Human

1. mise
Rozjezdovka, postavte si farmu a několik rolníku. Vašim úkolem je postavit kasárnu a 6 farem.

2. mise
K dispozici máte lučištníka, kousek na jihu je důl se zlatem, úkol je velmi snadný, zničit všechny orky, ty jsou roztroušeny po mapě, takže až budete silní, tak je zničte.

3. mise
Zde si trochu zabojujeme, z krásné zelené louky jsme se dostali do bažin, takže začneme, na jihu je důl, postavte vše potřebné. Nepřítel je na severozápadě, sem tam na vás pošle nějakou jednotku, takže buďte připravení. Vzhledem k tomu, že okolo vás je bažinaté jezero, jste docela chránění, nepřítel vás může napadnout z jihu nebo severu. Pozor, nepřítel má nekromancery!

4. mise
Konečně změna, Lothar byl unesen a vašim úkolem je osvobodit ho z jeskyně plné OGRE. Máte k dispozici 3 Cleric, běžte k jihu, nikde nezabočujte, pak jihozápad, pak na sever, k velké místnosti, tam nalezneme Lothara a několik zraněných lučištníku, zabte nejdříve OGRE, pak vyléčte zraněného Lothara.

5. mise
Nepřítel je opět na severozápadě, k dispozici máte i nové stavby, které se zpřístupní po vybudování dřevařského mlýnu. Postavte si co nejvíce rytířů, protože nepřítel bude mít svoje vlčí jízdu. Cesta k nepřátelské bázi je jenom jediná a ta je dobře hlídaná, takže se připravte na souboj.

6. mise
Pro změnu si zabojujeme proti lidem.
Hned jak začne hra, vyjeďte se svými muži k základně. Co nejdříve zabte nepřítele ať zničí co nejméně budov, jinak byste to pak museli pracně vybudovat, ale počítejte s určitou ztrátou. Po vybití začněte trénovat rolníky. Nepřítel se usadil na severu a má docela početnou armádu, v této misi je k dispozici i katapult. Sázejte opět na sílu rytířů.

7. mise
Máte u sebe pouze 300 zlatých, což nevystačí na výcvik rolníku. Takže nezbývá než je osvobodit. Rolníci jsou uvěznění v opevnění. Vemte si rytíře a Cleric, zbytek tady nechte a jeďte směrem na východ, podél jezera, pak na se dejte na jih až k dané místě, zabte stráže a jednoho tady nechte, ať zničí zeď, pak rychle se všemi rolníky utíkejte k základně, protože odteďka nepřítel zaútočí na vaši bázi. Po odražení útoku vyléčte své rolníky a nechte je těžit. Pak vybudujte silnou armádu a dodělejte je.

8. mise
Opět v jeskyni. Vašim úkolem je zničit všechny nepřátele včetně Medivh. Běžte k jihu, u první křižovatky se dejte doprava, tam je osamocený ohnivý element, pak se dejte doleva, pak jihu, tam už budou 3 kostlivci a jeden ohnivák, pokračujte až do místa, kde vás napadnou slimáci, jsou pěkně odolní, takže rytíře nasaďte jako první. Dejte se chodbou k severu, tam pro změnu budou pavouci, pak se dostanete do velké místnosti, tam se proti vám postaví Ohnivák s několika kostlivci, ty jsou slabý, dále je zde Deamon, tak tenhle týpek zabije footmana na 2 rány a archer na jednu ránu, takže opět rytíři dopředu, v jedné místnosti je samotný Medivh, který po vás bude chrlit pavouky a pokud se k němu dostanete, tak po vás meta svoje kouzla strašlivě rychlé.

9. mise
Opět bažinatá krajina. Naštěstí do vaši základny vede pouze jedna cesta, která je v rukou nepřítele, takže běžte na sever a tam zabte trojčlennou hlídku. Pošlete tam všechny vojáky a začněte stavět zázemí. Nepřítel nyní má 2 základny, jeden je na severu a druhý je na jihozápadě. Nepřítel má nyní k dispozici kouzelníka, který vypouští jedovatý plyn, i vy máte proti váhu, ten váš, však vyvolá meteoritový déšť.

10. mise
Jste bez základny, s vojáky, které máte k dispozici musíte vyhrát. Nepřítel je na západě, do jeho základny vedou 2 mosty, jeden je hlídaný a druhý je slabě hlídaný. Slabě je více na jihu, tak tam také zamiřte, cestou na vás nepřítel pošle svoje pavouky, takže se neostýchejte a pošlete jim svoje škorpióny.

11. mise
Jste na jihu, na západě o vás je bažinaté jezero, vypadá to, že jste ze západu chránění, omyl nepřítel často s oblibou využívá malou stezku, která vede přímo zadní části vaši báze, takže doporučuji tam mít nějaké hlídky. Nepřítel se usadil na severozápad a severovýchod. Po několika útoku na vás nepřítel pošle démona, vy však musíte mít proti váhu, což je Water elemental, jenom tento tvor vás ochrání bez větší ztráty před démonem.

12. mise
Finální mise za lidi. Nepřítel má k dispozici 3 základny, všechny jsou na severu, v jedné z nich je i Black Rock a vzadu trčí protivný warlock, který hned jak to bude možné vyčaruje démona a vy zas na něho water elemental. Jste docela dobře chránění, takže začněte s těžbou surovin. Až budete silní, tak zaútočte na severovýchodní základnu, ta je ze všech nejslabší a pak už jen jednu za druhou.


Orc

1. mise
Rozjezdovka, postavte si farmu a několik rolníku. Vašim úkolem je postavit kasárnu a 6 farem.

2. mise
K dispozici máte spearman, úkol je velmi snadný, zničit všechny lidi, ty jsou roztroušeny po mapě, takže až budete silní, tak je zničte.

3. mise
Nepřítel má na jihovýchodě základnu. Opět dejte dohromady armádu a vyražte na něho.

4. mise
Jste v jeskyni, vašim úkolem je zabít všechny obludy včetně Griseldy. Takže dejte se doleva, jsou tam 2 OGRE, pak na jihu tam jsou další 2 a na konec se dejte doprava až k slimákům. Pak se dejte podél cesty až do velké haly, tady je spousta OGRE, takže se připravte na souboj. Griselda je na konci této haly.

5. mise
Ihned se svoji armádu zaútočte na lidi, kteří vám ničí základnu, zabte je co nejrychleji ať vám zbytečně nezničí nějaké budovy, počítejte se nějakou ztrátou. Po vybití nepřátel začněte se stavbou báze. Nepřítel je na severu. K němu vedou 2 mosty, obě jsou hlídaný lučištníky. Připravte se na odpor v podobě rytířů až se dostanete přes most.

6. mise
Vašim úkolem je zničit nepřátelskou základnu kromě magické věže, tu nesmíte zničit. Opět se dejte do práce. Nepřítel je na severu a vede k němu jediná cesta, která je hlídaná lučištníky.

7. mise
Vzbouřenecký náčelník Blackhand se postavil proti vám je čas zničit jeho armádu. Nepřítel je na severozápadě, k němu vede jediný most a ten je dobře hlídaný. Takže si vybudujte zázemí a pak vyrazte na něho.

8. mise
Jste ve vězení, vašim úkolem je zachránit Garonu, ta je na severovýchodě, cestou k ni se probijte přes slabé zbojníky, sem tam můžete osvobodit rolníky, ale ty jsou jednou nohou v hrobě, ale můžete oživit jejich kosti. Až se dostanete k Garoně, tak se připravte na souboj s ohnivákem.

9. mise
Nepřítel je na jihu a k dispozici má dvě základny, cesty k jeho základně vedou přes dva mosty, jeden na západ a druhý na jihu obě jsou hlídaný. Začněte s výstavbou základny, kousek na jihovýchodě je zlatý důl.

10. mise
Máte docela početnou armádu, jejich základna je na severu, běžte na východ, pak na sever je tam most hlídaný 2 footmany, zabte je, cestou na vás nepřítel bude posílat škorpióny, takže se připravte na obranu.

11. mise
Jste na jihu, nepřítel má opět dvě základny a docela silnou převahu. Obě cesty k němu jsou zablokované, jedině, že byste vytěžili dřevo na západě, čímž se dostanete do slabší opevněné části jejich první základny.

12. mise
Finální mise za Orky. Nepřítel má početnou armádu a ještě k tomu 3 základny. Postavte si zázemí, brzy na vás nepřítel pošle vojáky. Vašim úkolem je zničit všechny lidi včetně jejich báze Stormwind. Ten je bohužel schovaný mezi dvěma menšími bázemi, takže pokud chcete zničit tuto základnu, tak stejně musíte zničit nejdříve ty boční.

Súvisiace hry: WarCraft IV
Warcraft III: Reforged
WarCraft 3: Battle Chest
WarCraft 3: The Frozen Throne
WarCraft 3: Collector's Edition
WarCraft 3: Reign of Chaos
Warhazard: Return of Darkness
WarCraft 3: Reign of Chaos (BETA)
WarCraft 2: Battle.net Edition
WarCraft 2: Beyond the Dark Portal
WarCraft 2: Tides of DarknessDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
1274 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |