HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19277
5452
5063
1426
1599
7062
5248
10939
1687

Online 42428 uživatelů

Návody > Unreal 2: The Awakening


Zobrazení:16778
Autor návodu:Anh Hai Le (Cheater.cz)

Zbraně

Dispersion pistol
PM:   rychlý sled střel
SM: střela se kumuluje
Popis: Počáteční zbraň s nekonečnou munici, proti slabším nepřátelům, jako jsou pavouci v misi Hell - OK, ale proti větším, není zase tak skvělá.

Assault rifle
PM:   rychlý sled střel
SM: střela se kumuluje - spotřeba: 5 dílků munice
Popis: Skvělá zbraň s vysokou kadenci, která vás nezklame, proti rychlým Skaarjům, velmi dobrý.

Shotgun
PM:   jeden výstřel
SM: střela zapaluje nepřátele
Popis: Zbraň výhradně pro boj zblízka, na větší vzdálenost je k ničemu. Nejlepší uplatnění je v nepřehledných terénech nebo v budovách. Pokud budete bojovat proti lidským vojákům, doporučuji zápalný mód, po zásahu nepřítel zpanikaří, což vám dá dobu potřebnou k jeho zabití.

Avanger pistol
PM:   jeden velmi přesný výstřel
SM: vystřelí dávku - spotřeba: 3 dílky munice
Popis: Na to, že jde o pistoli je velmi účinná, rána do hlavy je naprosto smrtící. Nejlepší využití je proti těžkooděncům, dávka do hlavy je naprosto zklidní.

Rocket launcher
PM:   trajektorie střely je přímka
SM: raketa je samonaváděcí
Popis: Obyčejný raketomet, proti věžím a rychlé manévrujícím obludám. Při výstřelu nestůjte poblíž střely nebo vás také zraní.

Granade launcher-hydra
PM:   vystřelí granát
SM: výběr granátů
Popis: Super zbraň, do ni lze naládovat několik druhů střel. Mezi nejpoužívanější asi budou EMP, proti vše mechanickým a INC, který zapálí monstrům.

Flamethrower-vulcan
PM:   vyšlehne plamen
SM: vystříkne benzín
Popis: Výhradně pro boj zblízka a proti velké skupině nepřátel. Nejlepší uplatnění je v misi Hell proti pavoukům, později ji vyměníte za jiné, protože munici budete zřídka kdy nacházet.

Sniper rifle-widowmaker
PM:   obyčejná střela
SM: aktivuje se digitální zoom
Popis: Zbraň, která splňuje pravidlo “Jeden výstřel, jeden mrtvý”.

Drakk laser rifle
PM:   obdoba railgunu
SM: vystřelí ohnivý jazyk, který spaluje nepřátele
Popis: Zbraň na dálku, bohužel prodleva mezi výstřelem je moc velká, takže jediné místo, kde jsem ji hojně používal byla mise NC96VIII, kde munici bylo dostatek.

Takkra
PM:   koule vás oblétne a ochrání vás
SM: koule zaútočí na nepřítele
Popis: Nejlépe je hodit všechny koule mezi nepřátelské skupiny.

Alien biogun
PM:   vystřelí pavouk na nepřítele
SM: klade pavoučí pastí
Popis: Zajímavá zbraň, spíš pro okrasu.

Artefact gun
Popis:   Nejsilnější zbraň ve hře, kapacita je 666 munic, jednou ranou zabije i tu nejsilnější obludu ve hře.

Mise

Sanctuary
Po přistání běžte ke dveřím a po schodech dolů, pak doprava až do místnosti s mřížemi na podlaze, opět další horda, pokecejte s chlapem, který vás vidí přes kameru, pak skočte do otevřeného poklopu, proplavte kanálem až mrtvole. Dejte se po schodech nahoru, až se dostanete do místnosti se sloupem, dva nepřátele se schovávají za sloupem, po jejich zabití opatrně otevřete dveře a za nimi je další horda, proběhne masakrování s dalšími nepřáteli, doběhněte k žebříku, vyšplhejte nahoru a jste v chodbě s bednami. Zatím běžte dopředu, hned jak uvidíte před sebou nepřáteli, schovejte se za jednu z beden, zabte ty co jsou před vámi, dřív než se k vám dostanou ti, co jsou za vámi. Na konci chodby jsou dveře, které vedou ven, tady proběhne mini bitka a na druhé konci chodby jsou další dveře, uvnitř najdete výtah. Během cesty se výtah zastaví, na střeše výtahu je Skaarj, počkejte až výtahu bude dole, pak utečte ven a zabte ho. Jeďte postraním výtahem nahoru. Dostanete se na volné prostranství, samopalem zlikvidujte číhající Skaarj na vrcholu skály, pak pokračujte přes most k budově, ale cestou se setkáte s elitním Skaarj, který vykryje všechny střely ze samopalu, takže nastupuje disperzní pistole nebo granátomet. Až dojdete k budově, tak se dejte doprava, pak po schodech nahoru, zde se s vámi spoji technik a běží za vámi, bohužel zemře. Pokračujte k poklopu, pak dveře a jste u generátoru, který je uzavřen. Pokračujte po mostíku k dalším dveřím, pak výtahem nahoru chodbu s bednami, pokračujte dál přes jedny dveře, uvidíte jak Skaarj bodá do technika a pak musíte v levé části chodby najít žebřík (poblíž najdete také samopal), který vede dolů, projdete to a vylezte do místnosti, zabte Skaarj, pak aktivujte 2 Emergency override a nakonec běžte k panelům a tam zmáčkněte tlačítko.Vraťte se k generátoru a postupně skákejte dolu, seberte artefakt a připravte si granátomet, je tady elitní Skaarj, po zabití naskočte na výtah.

Sanctuary-Swamp
Vojáci převážející artefakt byli sestřelení, musíte najít majáky, ty ukazují na další a další, takto postupně dojdete k lodi, tam se trochu doplňte. Následujte vojáky, cestou proběhne mini jatka až do místa, kde aktivuji obrany systém a připraví se přistání lodi. Vojáci zablokuji obě přístupové cesty, u místa kde umístí dělo, tak tam jsou útoky nejslabší, ale na opačné straně, bude maso. Takže se připravte na to nejhorší, musíte jenom přežít dokud loď nepřiletí.

Hell
Otočte se, měli byste vidět loď, od lodi sedejte doprava až mostu, připravte si disperzní pistoli a nabít na maximum, odstřelte velkou obludu, na konci mostu je výtah, takže naskočte. Výtah sjede dolu, běžte rovně. Aktivuji se laserové paprsky a provede se na vás scannig, počkejte až Aida hackne systém, pak běžte do dveří.
Běžte do nejbližších dveří, je to výtah, kousek dál jsou dveře na přístupový kód, tam zatím nechoďte, sjeďte výtahem dolu, poblíž ohniště leží plamenomet, proběhněte několik dveří až do ošetřovny, tam najdete jediného přeživší, aktivujte panel léčení, po uzdravení ho odveďte ke dveřím na přístupový kód, vlezte dovnitř a seberte munici. Aktivujte tlačítko na panelu, zjistíte co se tady stalo, pokračujte dál. Projděte dveřmi, v první chodbě naleznete mrtvé techniky, v další již se setkáte s pavouky. Probojujte se až k generátoru, dejte se ke dveřím, je to výtah, který vás zavede nahoru. Dostaňte se do místnosti s oranžovým plynem, tam nemůžete, ale běžte k nefunkční větrací šachtě, vlezte dovnitř, připravte si plamenomet, bude tady spousta pavouků, dostaňte se až k vypínači, který sepne ventilátor vlevo a ten začne odsávat plyn. Stejnou cestou se vraťte a pokračujte vlevo místem, kudy jste předtím nemohli.
Běžte dopředu, uvidíte dalšího přeživší, ale narazí na pavoučí past, kterého usmrtí. V chodbě se dejte doleva, kde si doplňte munici, pokračujte chodbou až ke dveřím. Za dveřmi je hala, na lávce další kvanta pavouků, zlikvidujte je a na druhé straně halu opusťte, pak po schodech nahoru. Následující hala je plná vajec a pavouků, takže ji pořádně vyčistěte. Na druhé straně pod schody je munice, nahoře na lávce pak další. V další hale se nejprve zbavte pavouků a pak pořádně prozkoumejte místa vlevo i vpravo, najdete tam mnoho užitečného. Na druhé straně opusťte halu a výtahem jeďte nahoru. Jedny dveře jsou zablokované, jděte do druhých.
Výtahem se dostanete do laboratoře, prolezte dírou do haly, která je prošpikována paprsky. Přeskákejte po kovových kvádrech až nahoru, nesmíte spadnout nebo tekutý kov vás spálí. Sepněte obě tlačítka, paprsky jsou vypnuté a dveře o patro níž jsou nyní otevřené. Skočte dolu a běžte do těchto dveří. Narazíte na další výtah, opět jeďte nahoru. Dostanete se do místnosti s 5 tlačítky, všechny je sepněte a měli byste vidět místnost, ve kterém je díra, tak tam běžte. Pokračujte až k dalšímu výtahu a dalšímu výtahu, který sjede dolu. Monstra si nevšímejte a raději seskočte do díry. Vypořádejte se s pavouky a po trubkách se spusťte dolů.
Jste v obrovské místnosti s pavoučí královnou a uprostřed místnosti je paprsek, který zvětšuji malé pavouky. Vrhněte se na královnu, jakmile ji zneškodníte, vypněte tlačítkem paprsek a seberte artefakt.

Acheron
Po přistáni se dejte k jeřábu, tam zabte ochranku, jeden u sebe má raketomet, běžte směrem k velkému komplexu, cestou zničte raketovou věžičku, pak po žebříku nahoru, kde proběhne bitka, seberte vysílačku, ať řeknete cokoliv, stejně oni vyjedou výtahem nahoru. Směřujte své kroky tam, a sjeďte výtahem dolů. Běžte za nosem cestou likvidujte vše až dorazíte do místa, kde si nepřátele zřídili mini bázi, dole najdete kopuli, na které jsou umístěny 3 bomby, všechny je aktivujte a ustupte, po výbuchu seberte artefakt, utíkejte zpátky, celá planeta ožívá, ze stěny vylézají obludy, v žádném případě se nezdržujte a utíkejte k lodi. Při ústupu si dávejte pozor na zelený jedovatý plyn, který vytváří i jedovatá jezírka - obejděte je po straně. Nastupte do výtahy a vyjeďte nahoru. Utíkejte k lodi, kde na vás čeká chlapík a chce si taký vzít vaši loď, zabte ho a leťte pryč.

Severnaya
Utíkejte zachránit vojáky a seberte od mrtvého vojáka sniperku, běžte k přehradě, zabte stráže na ochozu v okně. Spusťte se po žebříku dolů až do míst, kde vytéká voda. Tudy se dejte dovnitř, hned zničte raketovou věž a zlikvidujte hlídku. Z vody vylezte po žebříku a přes lávku vstupte dovnitř. Dojděte až ke schodům, pak doleva do tmavé chodby a po žebříku se dostanete do šachty. Hned tam narazíte na první výbušninu, kterou aktivujte. Lezte dál šachtou po žebřících nahoru, až se dostanete k poklopu. Poklop otevřete a naládujte tam několik ohnivých granátu, ty vyčistí místnost, pak bezpečně můžete slézt dolů. Prohledejte skříňky a aktivujte na panelu tlačítko, čímž otevřete dveře.
Vylezte ven a po schodech jděte k prvním dveřím po levé straně. Za nimi najdete druhou výbušninu, je upevněna na pravé straně nádrže. Běžte po schodech dolů a doprava, Měli byste se dostat k dvojitým dveřím, ty vedou ven, jedním výtahem se dostaňte dolů, dostanete se do místnosti s turbíny. Běžte ke schodům, ale objeví se chlápek a umístí tam laserový plot. Zabte to tady, pak běžte po schodech nahoru. Pokračujte do zadní části haly, tam přeskákejte na roury u stěny, čímž se dostanete do poslední části haly. Tam je na stěně generátoru je již poslední výbušnina.
Po aktivaci poslední výbušniny utíkejte ven, přes hlavní bránu, ale venku na vás čeká věž a několik vojáků. Zničte je a utíkejte co nejrychleji k lodi.

Kalydon
V Atlantisu bylo omylem přeneseno také malý dinosaurus z mise, kde jsme zachraňovali vojáky s artefakty. Loď přistane na Kalydon. Mariňáci vám poslali bednu s vybavením, pro postavení opevnění, takže běžte za kopcem, pak dolu na plání byste měli najít kovovou bednu, seberte vše a vraťte se před vchodem do opravny. Laserové ploty rozmístíte po okolí u skal atd.. Jedno místo však nechte bez plotu, tam po boku dejte věže ať nepřítel přijde odkudkoliv, vždy se mu zalíbí toto místo, takže projde tudy, pomožte taký svým věžím, schovejte se také na bok a připravte si brokovnici. Celkem na vás bude čekat 4 vlny útoků, až je odrazíte, můžete nastoupit na loď. Jinak nenechávejte nepřátele, aby se dostali k panelu u dveří. Pokud se tam dostanou, tak naštěstí se budou plně soustředit na hacknutí panelu, takže si na takové týpky vemte sniperku.

Sulferon
Sulferon, nádherná pouštní planeta, poblíž přistání jsou nějaké vybavení, běžte směrem k obrovským kostem, odtud se dejte k základně, cestou se setkáte pouze s jednou věží, zabte všechny vojáky, pak vstupte dovnitř, překročte místnost s bednami, za tím následuje docela tvrdý odpor, pak se dejte výtahem nahoru. V horních patrech sepněte spínač, pokud se neobjeví žádná hláška, pak musíte najít přeživší vojáky a zabit je.
Přiletí 4 vojáci a technik, vojáky nechte v místnosti s technikem a rozmístěte je u dveří, vy běžte na chodbu, nepřátele se budou snažit dostat se dovnitř, takže je zabte. Pokud se některému podaří dostat do místnosti s vojáky a technikem, tak to tvrdě odnese od raketometčíka. Po zničení všech je mise úspěšně dokončena. Jinak pokud bude technik zabit, tak mise je neúspěšná.

Janus
Po přistání sejměte snipera ve věží,pak vylezte na tu jeho věž, kde si naládujte munici. Běžte podél cesty až k mostu, nepřátele sem brzy umístí ploty a věže, takže si dejte bacha. Za mostem je pak vchod do komplexu, kde zničte poslední věže, stiskněte tlačítko u výtahu a vlezte do něj.
Promluvte si s technikem, otevře vám dveře, projděte chodbou až do místnosti s kovovými bednami. Najdete zde 2 věže, ty nejsou problémem, ale je tady těžkooděnec, nejlépe na něho účinkuje pistole Grace. Pak dál do místnosti se stolem, tam najdete dveře a za nimi je věž a další těžkooděnec. Jděte doprava a hned v další místnosti doleva do ventilační šachty. Ventilací nahoru, pak doprava a seskočte do místnosti, která byla předtím před vámi. Místnost dočistěte a dejte si pokec s Meyerem. Ten pak otevře dveře a po přemlouvání se dostane i do další místnosti. Tam sebere dva artefakty. Teďka Meyera musíte chránit svým tělem. Vraťte se do místnosti, kde jste předtím vstoupili do klimatizace, ale dejte se doprava. Pak pokračujte dalšími dveřmi dál. U dalších dveří ho nechte otevřít, pak narazíte na dveře, které i Meyer nemůže otevřít, takže půjdeme jinudy. Běžte k ochozu, musíte obejít celou budovu až k výtahu. Výtah vás zavede nahoru, ke střeše, Meyera nechte v kontrolní místnosti, opět vojáky nechte u Meyera a rozmístěte obranu. Pak běžte ven a obejděte to, musíte najít panel, čímž vysunete anténu, dejte příkaz Meyerovi, aby se dal do práce. Vy se běžte schovat dovnitř budovy, očekávejte docela tvrdý chlapíky a hodně těžkooděnců. Po zničení všech nepřátel běžte za Meyerem. Proběhne animace, kdy máte rozkaz zabít Meyera, vy ho však pustíte na svobodu.

Na Koja Abad
Od lodi sedejte doleva nahoru, kde uvidíte instalaci, před bránou stojí dva chlápkové, zabte je, pak si vemte granátomet a nastavte si EMP granáty na věžičky u brána. Obejděte to tady, vzadu najdete několik nepřátel, zbavte se jich a vejděte vlevo do místnosti. Tam si doplňte zdraví, energii a seberte věž, dále si otevřete skříňku, kde najdete tlačítko, které vypne laserový plot u brány. Běžte k bráně. Postupujte dále až ke komplexu, kde narazíte na další nepřátele, pokračujte k další bráně, tentokrát je tlačítko přímo vedle brány. Projděte bránou, pak se dejte do tunelu ve vodě. Vylezte po žebříku nahoru, pak doprava a zase po žebříku nahoru, dostanete se do laboratoře, pokračujte dveřmi vpravo, přijdete k místu, kde vlevo vidíte unikat ze zdi páru. Přeskočte na ochoz a přejděte na druhou stranu, samozřejmé musíte správně načasovat, jinak se z vás stane pařan. Na druhé straně vylezte po žebříku nahoru a pokračujte tunelem se dvěma věži. Následuje další laboratoř, seskočte dolů a seberte kouli. Dejte se prostředními dveřmi, pak po schodech nahoru do haly. Ve středu haly v poschodí pak vylezte přes dva žebříky nahoru, pak pokračujte k další laboratoři. Opět seskočte dolů a zabte vše nepotřebné, pokračujte do dveří až k výtahu. Běžte opět k další bráně, kterou otevřete. Pokračujte k dalšímu žebříku a vylezte po něm nahoru až k tunelu. Před vámi je cesta k artefaktu, nejdříve musíte překonat laserové paprsky. Až budete u artefaktu, tak si připravte něco pořádného do ruky, hned jak seberete, tak se na vás vrhnou tlupa monster zvaný Drakk. Zabte je všechny, pak se dejte cestou zpět k lodi.

NC96VIII
Jste na rodné planetě Drakků, doporučují nepřátele zabíjet pomocí kopí od Skaarj, laser od Drakků a granátomet s EMP munici, všechny tyto tvory jsou mechanického původu. Běžte rovně ke dveřím. Běžte do místnosti, kde se setkáte s Drakky, kteří mají laserový zaměřovač, pokud zčervená paprsek, tak vás zaměřili a je čas se schovat, další nepříjemnosti o těchto potvor je, že pokud je úplně nedorazíte, tak je opraví jiné obludy schované za skleněnou kopuli. Dostaňte se do místnosti s propasti, přeskočte na druhou stranu, jeďte podél tunelu až se setkáte se 2 drakky po stranách, zabte a zmáčkněte tlačítko, vyskočte na výtah (to je místo, kde vidíte utíkat bublinky nahoru), pak běžte ke dveřím.
Jste v místnosti, kde nalevo od vás je vchod zablokován silovým polem. Běžte jedinou cestou dál, cestou budou Drakkové vylézat z šachet. Dojdete do kruhové místnosti, vypořádejte se s dalšími potvorami, zadem vyjděte do centrální části a nechte se vynést nahoru. Zdola vyjede další drakk, po jeho zničení popojděte dále a ocitáte se v hlavní obrovské hale. Běžte doleva, až do místa, kde je tunel a uvnitř jsou modré lasery, přeběhněte to. Vystupte o patro výš, pokračujte opět vlevo až do míst, kde je lávka do centrální části. Poblíž je klec s jejich pokusy a okolo je spousta munic a vybavení. Vstupte po schodech nahoru ke dveřím.
Zde se setkáte s velitelem Drakku, na druhé straně se můžete kochat po posledním dílů artefaktu. Drakka nelze jen tak snadno zabít, musíte nejdříve do něho střílet, pak se rozdělí na 2 části, jeden to do vás kosí a druhý se schovává, zničte toho co se schovává, jinak se Drakk znovu opraví a vy můžete zase na novo. Po zničení obě půlky seberte artefakt.

Avalon
Skaarjové se zmocnili báze a ovládají kanóny, kterým vás sestřelili. Běžte dolu a seberte munici do sniperky, pokračujte až k velitelské věži pomocí výtahu. Cestou nahoru bude protkaná Skaarji až dorazíte do místa, kde na zemi je hromada munice do sniperky, tak si toto místo zapamatujte, ale nyní běžte do velitelské místnosti, tam se setkáte se dvěma skaarji, zabte je, pak aktivujte počítač, čímž zasunete planetární kanón. Běžte k výtahu, ozve se Mcmillan, že není proud a jde to opravit pokud mu bude krýt záda. Běžte do místa, kde byly ty hromádky munic do sniperky, podívejte se dolu, měli byste vidět vojáka, jak běží k generátoru až tam doběhne, tak po něm začnou útočit Skaarjové, takže je pomocí sniperky chraňte, okolo generátoru jsou plynové bomby ty by vám měli pomoci. Až vám voják řekne, že je výtah spraven, tak tam naskočte. Dole již na vás čeká Mcmillan. Následujte ho do přistávací plošiny, tam najdete další 2 vojáky. Rozmístí obranu, teďka očekávejte tvrdé útoky, nepřítel nasadil těžkooděnecké Skaarji, nejlepší zbraní proti nim, je granátomet se zápalnou munici (INC-incinerate). Očekávejte dvě vlny. Pak proběhne animace, kdy je zničená loď Atlantis i s jeho posádkou.

The Dorian Gray
Jste na vlajkové lodi Dorian Gray, pro znalce literatury není problém pochopit, proč se loď a poslední mise jmenuje Dorian Gray, pro ty co nevědí, nechť si přečtou knihu Obraz Doriana Graye.
Sesbírejte munici okolo vás až Hawkins nasadí poslední díl artefaktu, tak na vás vybafne obluda, vemte si na něho granátomet se zápalnou munici, během vřavy mu upadne ruka, tu seberte a použijte na ni, je to poslední a nejsilnější zbraň ve hře a má to 666 nábojů, což je přebytek. Po zničení monstra běžte k otevřeným dveřím, pak k dalším, kde si z počítače přehrajete poslední zprávu od Aidy, běžte nahoru, kde zabte Hawkinse. Po jeho zabití se otočte a běžte do těch dveří až se dostanete do místnosti se dvěma mosty a několika vojáky, jak bojuji s monstrem. Zabte monstrům, dojde ke zřícení mostu, jste v místnosti s nízkou gravitaci, takže není problém vyskočit do místa, kde stálo monstrům. Projděte dveřmi na konci chodby. Dostaňte se fáze hry, kdy loď se najednou nakloní, pak postupně se ještě nakloní. Jděte stále za nosem až do místnosti, kde je monstrům, které zrovna hoří a v podlaze uvidíte otvory, zabte ho a naskočte do posledního otvoru, je tam záchranný modul a konec.

Súvisiace hry: Unreal Tournament 2015
Unreal Tournament III
Unreal Anthology
Unreal Tournament 2004: Editor's Choice Edition
Unreal Tournament 2004: Special Edition
Unreal Tournament 2004
Unreal Tournament 2003
Unreal Tournament 2003 Demo
Unreal Tournament 2003 Beta
Totally Unreal
Unreal Tournament: Game of the Year Edition
Unreal Tournament
Unreal: Mission Pack I: Return to Na Pali
Unreal: Gold
Unreal
Unreal: Unreality Expansion Set
Unreal Tournament: Forever v2.01
Unreal Tournament: Forever v1.02
Unreal 2: AlphaDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
887 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |