HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20234
5454
5063
1430
1599
7256
5627
11940
1687

Online 42861 uživatelů

Návody > Star Trek: Bridge Commander


Zobrazení:28198
Autor návodu:Preax, Species8472

Tento návod by vám měl tento simulátor pomoci perfektně zvládnout. Já vím, asi si říkáte, co může být těžkého na simulátoru kapitánského křesla, avšak pokud někdo dobře neovládá anglický jazyk, mohou se zde vyskytnout i nepřekonatelné obtíže. Doufám, že vám tento návod pomůže na cestě mezi hvězdami a že si již Bridge Commandera opravdu naplno užijete.


Epizoda 1

Návod odmítám psát, jelikož vás provede sám kapitán Picard. Doporučuji se naučit ovládání lodi, budete ho potřebovat. Taktéž i zaměřování cílů a poškozování specifických systémů lodí. Taktéž se naučte přidělovat systémům více energie, bude se to hodit.


Epizoda 2

Mise 1:

Po příletu do systému Vesuvi zamiřte ke Geki Colony. Poté, co předáte zásoby (Orbit a Hail), obdržíte volání o pomoc. Po nudném rozhovoru zamiřte do systému Beol. Ihned zaměřte přátelskou loď (Karoon), zapněte Tractor Beam a dejte Intercept. V průběhu letu dejte Red Alert. Chvíli poté, co chytnete Karoon do vleku, na vás zaútočí romulanský Warbird. Až odletí pryč, shlédnete další nudný rozhovor a dostanete další úkol. Zamiřte z pole ven a leťte do systému Serris.

Mise 2:

Až dorazíte do systému Serris, dejte Scan Area. Udržujte Green Alert, jinak vás odhalí. Nastavte kurs k Serris 2 a leťte tam. Opět dejte Scan Area. Nastavte Orbit Moon1. Ve vzdálenosti asi 47km zastavte (zmáčknutím nuly). (Přesněji řečeno poté, až vám oznámí, že interference už nebudou). Opět Scan Area. Vyberte ferengijský Krayvis. Konečně můžete dát Red Alert. Vyberte cíl Warp Engines. Dejte Disable. Až zničíte warp motory, shlédněte rozhovor s ferengijským kapitánem. Objeví se Cardassiané, které zničte. Po skončení boje a rozhovorech s Ferengem a Admirálem Liu, zamiřte k Biranu Station

Mise 3:

Po příletu k Biranu Station shlédněte menší animaci (jak rád bych zabil Brexe). Až Cardassiané zaútočí na stanici, dejte Target at Will a Destroy. Poté, co je zničíte, zavolejte Biranu Station. Za chvíli se objeví další Cardassiané, i ty zničte. Rada pro tento boj: jakmile bude jeden z nich poškozen tak, že bude mít "zdraví" přibližně na 20%, zaútočte na druhý a po jeho zničení dodělejte ten první. Pokud se objeví další Cardassiané, zničte je. Shlédněte nudnou animaci s kapitánem Picardem a gratuluji, právě jste zakončili druhou epizodu.


Epizoda 3

Mise 1:

Svěří vám velení na Sovereign a celá tato mise bude jen jeho test. Pro milovníky quantových torpéd, máte je omezené, takže s nima šetřte. (Toto omezení platí i pro další mise až do určité doby). Poté, co vyslechnete Admirála Liu, dejte Undock. Leťte do systému Savoy. Leťte na Savoy1. Proskenujte Asteroid. Nastavte Phasers Only. Vyberte Destroy. Až přiletí U.S.S. Geronimo, přestaňte pálit na Asteroid. Přijměte nabídku na souboj a zničte U.S.S. Geronimo. Jde jen o simulaci, takže se nebojte. Když budete zničeni, mise nekončí. Poté přiletí dva Birds Of Prey. Připojí se k souboji. Po skončení boje leťte do systému Vesuvi. Poznámka pro boj - Quantová torpéda se po skončení simulovaného boje NEDOPLNÍ, ale fotonová ANO.

Mise 2:

Po příletu leťte k Dust Cloud (Warp). Zavolejte U.S.S. Berkeley. Dejte Yellow Alert. Zamiřte si to pomocí Nav Points do oblaku prachu a skenujte jednotlivé zbytky. Musíte se ke zbytku dostat na vzdálenost 20km a proskenovat ho. Já sám jsem našel hledaný zbytek hvězdy v Nav Points 2. Leťte k U.S.S. Berkeley (Nav Points). Kontaktujte Hvězdnou flotilu. Dejte Nav Alpha. Proskenujte Sondu. Poté dejte Nav Beta. Až zaútočí Romulané, promluvte si s Datem (Report). Dejte Nav Dust Cloud. Za chvíli dejte Nav Beta. Leťte k Starbase 12. Po ukončení hovoru s Admirálem Liu doporučuji nechat se opravit (Dock). Poté leťte k systému Itari.

Mise 3:

Až vás o to Romulani požádají, sklopte štíty. Popovídáte si a zamíříte do systému Voltair. Poletíte k Volatir 1 a zaútočíte na Cardassiany. Po dalším rozhovoru zamiřte do systému Xi Entrades. Opět zaútočte na Cardassiany. Až skončí boj, vyslechněte další nudný rozhovor a leťte do sytému Belarus.

Mise 4:

Po rozhovoru s klingonskou lodí proskenujte oblast. Zamiřte ke zničenému Bird of Prey a proskenujte ho. Přiletí Cardassiané, tak na ně zaútočte. Až odletí (zbabělci), proskenujte oblast a leťte k Belaruz 2. Opět zaútočte na Cardassiany. Až bude po boji, zamiřte ke Starbase 12. Gratuluji, další epizoda je hotová.


Epizoda 4

Mise 1 a 2:

Obě tyto mise se mohou prolínat, záleží na pořadí systémů, jak je navštěvujete. Pokud zvolíte jiné pořadí, můžete zažít jiné věci než já. Leťte do systému Riha. Setkáte se s Cardassiany, tak je zničte. Leťte do systému Celebrai. (Po příletu se hra uloží). Opět uvidíte Cardassiany a hádejte, co máte dělat. Až to s nimi vyřídíte, leťte do systému Belaruz. (Po příletu se hra uloží). Leťte do sytému Voltair. Proskenujte oblast. Leťte k Voltair 1. Proskenujte cizí loď. Zaútočí na vás Cardassiané, takže jim vysvětlete, kdo je tady pánem. Až je zničíte, leťte do systému Nepenthe. (Po příletu se hra uloží). Skryjte se ve středu pole asteroidů a vyslechněte zajímavý rozhovor. Až vás objeví Cardassiané, braňte se. Jakmile přiletí cardassijské posily, je dobré utéct (pozn. Kovi: říká se, takticky ustoupit) na Starbase 12.

Mise 3:

Na této misi vás bude doprovázet U.S.S. Enterprise, takže se snažte vytáhnout. Leťte do systému Chambana. V systému se nachází několik lodí Cardassianů a jeden jejich Shipyard. Vaším úkolem je zničit Shipyard, takže hurá do toho. Až bude vše hotovo, vraťte se na Starbase 12. Gratuluju, epizodu 4 máte hotovou.


Epizoda 5

Mise 1:

Až se admirál vykecá, stáhněte si záznam U.S.S. Geronimo (Data to rád udělá). Leťte do systému Prendel. Musíte najít Outpost, který se tu někde nachází. Já vám neřeknu, u které planety je, takže si je hezky projděte jednu po druhé. Nezapomeňte u každé planety proskenovat oblast. Až najdete divné údaje (Strange Readings), leťte na jejich pozici. Najdete tam hledaný Outpost. Když se přiblížíte blíž a proskenujete ho, začne po vás pálit. Tak mu vyřaďte zdroj energie (Power Plant). Outpost nesmíte zničit!!!!!!! Poté nechte Data, ať se vypovídá. Za chvíli přiletí Cardassiané a zaútočí na Outpost, tak je zničte. Až si to s nima vyřídíte a Data dokončí svou práci, zničte Outpost. Leťte ke Starbase 12.

Mise 2:

Dostanete za úkol najít určité zařízení, tak s chutí do toho. Leťte do systému Alioth. Zařízení je opět v tomto systému na některé planetě. Já vám opět neřeknu na jaké, takže opět procházejte planety jednu po druhé. Uvědomte si, že Cardassiané vás NESMÍ najít, takže se skrývejte. Dám vám jen jednu indicii, zařízení je tam, kde jsou dva satelity na orbitě. Nejsou ale vidět hned po příletu, ale až se přiblížíte k planetě. Až se dostanete na orbitu této planety, proskenujte ji. Shlédnete delší animaci, a až přiletí Cardassiané, zničte oba dva satelity. Po jejich zničení leťte ke Starbase 12. Ano, Komandér Data opravdu zůstane na planetě, ale vy jste dokončili pátou epizodu.


Epizoda 6

Mise 1:

Podle rozkazu leťte do systému Artrus. Pokuď objevíte nějaké Cardassiany, tak je také dle rozkazu zničit. Poté leťte do systému Ona. Opět se střetnete s Cardassiany - přicházejí jim v průběhu boje posily. Až je vyřídíte, leťte do systému Savoy. Tam se střetnete s Cardassiany (už zase). Až utečou, leťte na Savoy 1. Zde bojujte s Cardassiany tak dlouho, dokud bezpečně neodletí všechny transporty. Až budou transporty v bezpečí, leťte na Starbase 12.

Mise 2:

Leťte do systému Gable. Poté na Gable 3. Musíte ochránit U.S.S. Nightingale před Cardassiany, takže jakmile se objeví, hurá do nich. Až budou všechny lodě Cardassianů zničeny a všechny záchranné moduly naloděny, leťte na Serris. Pak na Serris 1. Zde musíte ochránit U.S.S. Nightingale a U.S.S. Dauntless (nezdá se vám těch Cardassianů trochu moc?) Až skončí boj, shlédněte emotivní scénu zničení U.S.S. Dauntless. Vraťte se na Starbase 12.

Mise 3:

Zavolejte U.S.S. Khitomer Leťte do systému Savoy. Až zničíte Cardassiany, leťte na Savoy 1. Zaútočte na Cardassiany (Khitomer a Savoy station musí přežít). Až Khitomer obsadí Savoy Station, přiletí Cardassiané. Nejdřív zničte transportéry a pak zbytek. Až oblast vyčistíte, vraťte se na Starbase 12.

Mise 4:

Máte za úkol najít základnu a dostanete pár systémů na průzkum. Já sice vím, kde je základna, ale neřeknu vám to. Hezky hledejte. Až najdete planetu, kde je velké podezření na základnu, vypusťe sondu. Bojujte s Cardassiany, dokuď vám sonda nepředá potřebné údaje. (Mají přesilu). Pak se vraťte na Starbase 12.

Mise 5:

Tahle mise navazuje na předchozí, takže opět nezmíním jména systémů. Zavolá vám U.S.S. Khitomer a sdělí vám, kam máte letět. Tak ji poslechněte. Až tam doletíte, zničte Cardassiany. Pak leťte do systému, kde jste našli v předchozí misi základnu. Pokud cestou potkáte Cardassiany, zničit. Bojujte s Cardassiany a s Kessoky do té doby, než dostanete rozkaz odletět do sytému Beol. Tak tam leťte - a máte 6. epizodu hotovou.


Epizoda 7

Mise 1:

V průběhu cesty dostanete rozkaz letět ke Starbase 12. Až tam doletíte, nechte se opravit. Sice vás neopraví, ale dostanete čerstvou zásilku torpéd. Od této mise se při každé opravě v doku doplní i Quantová torpéda. Takže s nimi nemusíte šetřit. Jinak mise je jednoduchá. Až přiletí Cardassiané, zničit. Až to uděláte, tak za chvíli přiletí několik freighterů. Opět zničit. Po rozhovoru s admirálem se nechte opravit. Dostanete zásilku experimentálních torpéd. Leťte do systému Albirea.

Mise 2:

Shlédněte nudný rozhovor. Až přiletí Cardassiané, zničte je. Vaším dalším úkolem je ochránit základnu. A zajistit, aby se Klingoni a Romulané nerozstříleli navzájem. Až vás stanice zavolá, máte vyhráno.

Mise 3:

V této misi musíte zničit čtyři senzory ve čtyřech různých systémech. Pak ještě základnu doplňující zásoby. Jak budete systémy procházet, nechám na vás. Nikde není tak silná obrana, abych musel psát podrobnější návod. Po prvním systému obdržíte volání o pomoc, tak leťte do systému Xi Entrades. Až zničíte Cardassiany, zachráněná loď se k vám přidá. Až zničíte všechny senzory, leťte do sytému Ascella. Zde musíte zničit obranu Cardassianů a samotnou stanici. Vraťte se na starbase 12.

Mise 4:

Leťte do sytému Alioth. Až zničíte Cardassiany na okraji systému, leťte na Alioth 6. Vaším úkolem je zničit stanici, tak směle do toho. Až ji zničíte, zvyšte energii do senzorů a zavolejte planetu. Mise končí a s ní i 7. epizoda.


Epizoda 8

Tady vás opustím a předám slovo Species 8472. Upozornění pro všechny - poslední epizoda není žádná sranda.

Misia 1:

Po prílete ku Starbase 12 odporúčam opraviť svoju loďku, a potom keď sa od Admirála Liu dozvieme detaily o ďalšej misii, kde nám dá vybrať si ďalšie dve lode podľa vlastného výberu [máme možnosť si vybrať z týchto 4 lodí - Akira Class, Galaxy Class, Romulan D´Deridex Class alias Warbird, a Klingon Vor´cha Class] pre poslednú epizódu. Ja osobne som si vybral pri prvých pokusoch najprv Romulana a Klingona ako svoj doprovod, ale potom po prvých neúspechoch som Klingona vymenil za Akiru. Z akých dôvodov? Klingonská Vor´cha je v tejto hre z nejakých dôvodov hrozne slabá, a rýchlo ju zničia, a Akira je rýchla, dobre manévrovateľná, má quantum torpéda a vydrží o trocha viacej. Romulana hlavne kvôli jeho silným disruptorom, je to síce asi najpomalšia a najlenivejšia loď v celej hre, ale aj dosť silná pri čelných útokoch kde využíva už spomenuté disruptory a ostatné zbrane, a dokonca aj veľa výdrží v bitke, pokiaľ sa do neho nepustí viacej lodí naraz. A osobne moc neodporúčam vyberať si ako jednu zo svojich lodí Galaxy Class, so svojimi fotónovými torpédami toho veľa nenarobí, a verte mi, silné zbrane budete ochvíľu potrebovať tak moc, ako nikdy predtým. Takže po výbere doprovodu sa warpujte do systému Omega Draconis. V ciele našej cesty natrafíme na cca 5-6 Cardassianských lodí triedy Keldon. Stačí zničiť jednu alebo dve lode a ostatné odletia ku tretej planéte systému Omega Draconis (pozor, odporúčam šetriť quantum torpéda na misiu č.2 kde ich budete potrebovať určite viacej), a potom zničte tachyon emitter, ktorý znemožňuje komunikáciu dlhého dosahu a warpovanie. Potom bude vhodné vrátiť sa na Starbase 12, kde poopravovať škody ak ste nejaké utrpeli pri bitke s Cardassianmi. Po dokončení opráv sa presuňte ku tretej planéte systému Omega Draconis.

Misia 2:

Po prílete ku planéte vás určite nepoteší flotila ktorá tam už na vás čaká. Je to zmeska Cardassianských lodí triedy Keldon a Kessokských Heavy Cruiserov. Ale kľud najhoršie ešte len príde. Takže najprv zničte tachyon emitter - stále s fotónovými torpédami (4 torpéda zničia celé zariadenie), a následne začnite unikať ako najrýchlejšie viete pred flotilou Cardassianských a Kessokských lodí, ktoré po vás budú síce strieľať, ale na diaľku vám moc neublížia (vlastne Kessokské lode trocha hej). Ako budete pred nimi unikať, Data zatiaľ kontaktuje zo strojovne vodcu Kessokov na planéte. Po chvíľke keď vás Data znovu kontaktuje zo strojovne, že jeho rozhovor s vodcom Kessokov bol úspešný, a po skončení jeho slov sa Kessokské lode obrátia proti Cardassianom. Môžete im pomôcť, ale radšej sa venujte opravám poškodených systémov ktoré mohli poškodiť Kessokovia pri svojej streľbe na diaľku. Tiež je dobré prejsť na GREEN ALERT a tým si dobiť zásoby energie do plného stavu, verte mi, zíde sa to. Po zničení ostávajúcich Cardassianských Keldonov sa tam navtírajú ďalší štyria Cardassiani, tentokrát však už o niečo silnejšie Hybridy, ktoré sú kombináciou Kessokskej a Cardassianskej techniky. Teraz je čas prepnúť na quantum torpéda, a Brexovy v strojovni zaveliť aby zvýšil prísun energie pre zbrane a štíty na 125% a senzory môže stiahnuť na 50%-75%, aby zbytočne nežrali potrebnú energiu. Zamerajte sa na jedného Hybrida. Je dobré zapojiť do útoku na váš cieľ aj svoje doprovodné lode (keďže Kessokské lode krátko po prílete Hybridov odletia brániť svoju kolóniu, ostávate na to sám so svojou malou eskortou) cez príkazy HAILloď ktorú chcete zavolaťATTACK TARGET im prikážte aby útočili na váš cieľ, a spoločne im začnite ničiť nejaký dôležitý podsystém, ako napr. WARP CORE alebo WARP ENGINES. Odporúčam ničiť takéto dôležité systémy, ktoré následne po svojom zničení zničia aj celú loď. Behom útokov vám tam na pomoc priletí aj Enterprise, a tak spoločne zničte ostávajúce Hybridy. Bude to vela práce, keďže sú to veľmi silné lode, a kľudne sa môže stať že zničia obe doprovodné lode, čo už, majú smolu. Po zničení Hybridov a krátkom rozhovore s Picardom sa warpujte priamo ku slnku (alebo inak aj prvá planéta systému Omega Draconis).

Misia 3:

Tu na vás už bude čakať posledný SolarFormer, ktorý treba vyradiť/nezničiť. Medzitým tam ešte bude otravovať hlavný "vodca" Cardassianov - Matan, ktorého treba zabiť. Je tu ale menší problém. Jeho loď používa maskovacie zariadenie. Keďže dôstojníci na vašom mostíku sú šikovný, tak sami prídu na nápad vystopovať jeho maskovanú loď pomocou signálu ktorý vysiela jeho loď pri vašej spoločnej komunikácii. Medzitým sa Data presunie na SolarFormer aby ho deaktivoval, a vy môžete zatiaľ zničiť odhalenú Matanovu loď. Data zatiaľ úspešne deaktivuje SolarFormer a zbytok už je ľahký.

Súvisiace hry: Star Trek Prodigy: Supernova
Star Trek: Bridge Crew
Star Trek: The Video Game
Star Trek Online
Star Trek: D-A-C
Star Trek: Legacy
Star Trek: Elite Force 2
Star Trek: Starfleet Command 3
Star Trek: Action Pack
Star Trek: Armada 2
Star Trek: Starfleet Command: Orion Pirates
Star Trek: Deep Space Nine: Dominion Wars
Star Trek: Voyager: Elite Force: Expansion Pack
Star Trek: Away Team
Gamefest Star Trek Classics
Star Trek: Starfleet Command 2: Empires at War
Star Trek: Deep Space Nine: The Fallen
Star Trek: Voyager: Elite Force
Star Trek: New Worlds
Star Trek: Conquest Online
Star Trek: Klingon Academy
Star Trek: Armada
Star Trek: Starship Creator: Warp 2
Star Trek: Deep Space Nine: The Fallen (Demo)
Star Trek: Hidden Evil
Star Trek: Starfleet Command
Star Trek: The Next Generation: Birth of the Federation
Star Trek: The Federation Compilation
Star Trek: Klingon Honor Guard
Star Trek: The Game Show
Star Trek: The Next Generation: Klingon Honor Guard
Star Trek: Starship Creator
Star Trek: Deep Space Nine
Star Trek Pinball
Star Trek: Starfleet Academy
Star Trek: Generations
Star Trek: Klingon
Star Trek: Deep Space Nine: Harbinger
Star Trek: Borg
Star Trek: The Next Generation: A Final Unity
Star Trek: Judgement Rites
Star Trek: 25th Anniversary
Star Trek: The Next Generation: Trivia
Star Trek: The Next Generation: The Transinium Challenge
Star Trek V: The Final Frontier
Star Trek: The Rebel Universe
Star Trek: First Contact
Star Trek: The Promethean Prophecy
Star Trek: The Kobayashi Alternative
Voyager: Trek in the Flesh
Star Trek: Voyager: Search for Kes
Star Trek: Starfleet Command Gold
Star Trek: Starfleet Academy: Chekov's Lost Missions
Star Trek: Neutral Zone
Star Trek: Final War
Star Trek: Captain's Chair
Star Trek: Armada 2 - Babylon 5
Star Flek
BlekTrek: The Last Generation
Star Trek: Secret of Vulcan Fury
Star Trek: Infinite Space
Star Trek: Borg AssimilatorDiskusia Príspevkov: 5 Hodnotenie
1566 hlasov

100
60
20

80
40
0
52
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |