HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
20806
5455
5063
1438
1600
7314
5876
12534
1687

Online 13542 uživatelů

Návody > Star Wars: Jedi Knight 2: Jedi Outcast


Zobrazení:224584
Autor návodu:Jirka Storm Nehyba (Abecedaher.cz)

TIPY


WALKTHROUGH

Level 1 – Kejim_Post

Možná jste čekali něco jiného, ale na začátku hry nemáte ani světelný meč, ani nejste mistr jedi a tudíž nemáte žádné síly, takže vám nezbude než se spolehnout na staré dobré střelné zbraně (což ale v této hře není až zas taková hračka).

Vaše první kroky směrujte ke dveřím nalevo, za nimi vyskákejte po bednách na polici a najdete Bacta canister, neboli přenosnou zásobou healthu. Za dvěma modrými paprsky je také energie, ale nedoporučoval bych tam chodit, dokud z dálky neodstřelíte nástěnné miny nastražené na zdi.

Jděte kolem vesmírné lodi, zabte první dva zmetky (připomínám, střílejte do hlavy když to jde), jděte po ochozu, nenechte se překvapit lampasákem, který vám vyběhne naproti a za rohem postřílejte menší armádu trooperů (to jsou ti bílí zmetci). Nedoporučuji se vrhat mezi ně, radši je v klidu postřílejte z dálky.

Jakmile bude klid, jděte na konec prostranství, za rohem počkejte až se otevřou dveře, pobijte další zástup nepřátel, v místnosti USEněte zeleně svítící „krabici“, což vám dobije štít, za dveřmi zastřelte lampasáka, seberte mu klíč, vyjeďte kulatým výtahem, pak tím obdélníkovým v místnosti napravo a v kukani nahoře USEněte panýlek, čímž aktivujete protileteckou obranu. Na druhém konci ochozu se otevře místnost, ze které vyběhne pár zmetků (nenamáhejte se s nimi, Jan je velmi výkonný pomocník) a kde najdete nějakou tu munici a energii.

Sedněte k laseru, otočte se o 180° a rozstřílejte vrata, které předtím komentovala vaše parťačka Jan jako zablokované.

Nyní máte dvě možnosti. Buď dole otevřete dveře a vrhnete se přímo do bitevní vřavy (lampasák na vás pustí zástup trooperů), nebo sejdete z plošiny, počkáte až vyjede zase nahoru a skočíte dolů na dno šachty, kam byste se jinak museli prostřílet.
Řekněme, že jste zvolili druhou možnost. Dole za dveřmi se otočte doleva, zničte jakýsi generátor, schovejte se před výbuchem a pak se vydejte tím směrem, zbytky přístroje obejděte, vyjeďte malým výtahem, rozstřelte mříž v podlaze, skočte dolů, zastřelte zmetka, seberte mu klíč a USEněte všechna tlačítka. Přiběhne Jan a začne cosi řešit u panelů za vámi. Nechte jí být (maximálně se pokochejte jejím hezkým počítačovým pozadím :-).
Vyjděte z místnosti, dejte se doleva a pak doprava, postřílejte troopery ve větší místnosti, projděte dveřmi napravo (nemusíte tam nutně chodit), překvapte několik nepřátel zezadu, seberte granáty a armor a vraťte se do předchozí místnosti.

USEněte svítící panel na bedně a seberte brýle pro noční vidění, načež aktivujte výtah v rohu, sjeďte dolů, zapněte právě získanou pomůcku a projděte zatemněným skladištěm. Celkem snadno byste měli najít tajné místo s náboji a energií. Na konci chodbičky otevřete dvířka, postřílejte nepřátele za nimi, USEněte dvě tlačítka na panelu (zpřístupní zelenou a červenou zónu) a podívejte se na modrý kód, čímž vám přibude úkol do inventáře.
Vypněte silové pole, vyjděte po schodech a dejte se doleva. Uprostřed velké a hluboké místnosti je zařízení pro zadávání kódů, ale je momentálně vypnuté. Jsou tu dvě cesty, jedna za zeleným kódem a druhá červeným. Dejte se tou druhou.

Od stropu místnosti po vás střílí automatický laser, který lze bez větších problémů zničit. Za dveřmi jděte nejprve doprava, do kukaně s lampasákem, vezměte si střelivo a energii, potom vyjděte po schodech, použijte výtah, nahoře USEnutím tlačítka vypněte silové pole na ochozu a zmačkněte tam další čudlík, čímž zapnete mašinu pro zadávání kódů.

Vraťte se do prosklené místnosti, zastřelte lampasáka a hoďte granát na výtah, kterým jste přijeli, protože vás tam nyní čeká slušný zástup trooperů. Dole jsou dveře, kterými jste zatím neprošli. Udělejte to nyní. Za nimi seberte ve dvou bednách Bacta kanistry a střílejte dál.
Po chvíli budete u dlouhé prosklené chodby, na jejímž konci je dost blbě sejmutelný trooper. Šikovně si stoupněte, aby vás neviděl a vy jeho ano a jakmile bude po něm, uhánějte chodbou co to dá a nelekněte se, až to tam vybuchne.

Zanedlouho narazíte na několik dronů. Opět si stoupněte tak, aby vás neviděli a vy je aspoň trochu ano a zničte je, potom vyjeďte výtahem k další prosklené chodbě, zastřelte troopera, ale v žádném případě do chodby nechoďte! Vraťte se dolů a použijte výtah za skleněnou stěnou, kde byli droni. Dostanete se na čerstvý vzduch. Zničte dalších pár dronů, přeběhněte po střeše dlouhé chodby, na konci skočte dolů a proklestěte si cestu až k červenému kódu.
Vyjděte na chodbu, již známou cestou se vraťte k mašině pro zadávání kódů a hurá pro ten zelený. Zničte stropní lasery, za dveřmi dejte pozor, je tam docela dost nepřátel. Seberte zásoby v securiťácké kukani a projděte dveřmi na konci krátkého schodiště nalevo. USEněte blikající panýlek a utíkejte směrem k začátku kola. Jan se za chvíli ozve, že potřebuje pomoct, takže postřílejte každého, na koho narazíte (jak jinak, že? :-) a až najdete svou parťačku, tak se s ní vraťte k blikajícímu panýlku. Po chvilce se jí podaří odemknout dveře na chodbě, za nimiž je místnost se zeleným kódem. Než se tam však vydáte, doporučuji jit úplně doleva na konec chodby, kde je další kukaň se zásobami a místnůstka s Bacta kanistrem.

Jakmile budete mít všechny tři kódy, víte kam máte jít. Na pořadí zadání nezáleží. U každého kódu jsou tři tlačítka, která musí být několikrát zmačknuta, aby naskočila správná kombinace.


Level 2 – Kejim_Base

Za sklem nalevo je kyslíková bomba. Sklo jde prostřelit. Je tam spousta nepřátel...
Seberte lampasákovi jeho klíč, odemkněte si, prostřílejte se až do chodby se silovým polem a USEněte čudlík, kterým otevřete okno. Rozstřelte sklo, za ním zmačkněte dvě tlačítka na dalším panelu, zbavte se odporu v chodbě napravo (jsou tam i dva droni), rozbijte okno u mrazícího boxu, skočte dovnitř a co nejrychleji vyběhněte dveřmi o patro níž. V malé místnůstce vypněte chlazení, jděte zase na chodbu a vraťte se do mrazáku.
Tentokrát neskákejte dolů ale po úzké římse se dostaňte na otočný mechanismus, vyskákejte nahoru a přejděte přes lávku (nezapomeňte skočit doleva pro granáty a dobíječku munice. Za dveřmi na vás budou čekat tři droni.

Po římse vpravo dojděte ke dvěma okénkům, ze kterých na vás útočí dva zmetci (ty samozřejmě zabte :-) a odpalte sud, čímž zničíte tlačítko a vysune se lávka, po které se dostanete do místnosti. Uvnitř USEněte čudlík, sjeďte výtahem v rohu dolů a v prosklené kukani použijte čudlík k tomu, aby se v místnosti kterou vidíte vysunuli z podlahy jakési čtverce (tuto část můžete klidně vynechat, ale jsou tam slušné zásoby).
Vraťte se do místnosti, kde na vás zaútočili droni, skočte dolů (na ochoz! Uprostřed je neviditelná kyselina či co), přes dva troopery dojděte do místnosti s již zmíněnými čtverci, zničte tři laserová děla a vyskákejte k několika Bacta kanistrům (ostatní věci jsou zatím nedostupné).
Vraťte se do místnosti s kyselinou, přes lávku vejděte do malinké komůrky uprostřed, hupsněte do díry v podlaze a proplazte se rourou. Nalevo je chodba s další kukaní. Přenastavte čtvercové výstupky, zničte další děla, seberte další věci a vraťte se do předchozí místnosti, kde USEněte tlačítko v rohu. Krom toho, že vyjedou nahoru jakési moduly, se otevřou dveře nalevo. Zlikvidujte odpor za nimi a seberte lampasákovi klíč.
Vpravo jsou nějaké zásoby, které získáte takto: na konci místnosti vyjeďte výtahem, nahoře zabte černě uniformovaného pána, vypněte silová pole a v celách posbírejte užitečné věci. Ostatních dveří a čudlíků si nevšímejte, protože vám akorát otevřou dveře do míst, kde jste již byli.
Vraťte se tam, kde jsem vás před chvílí poslal doprava a jděte tentokrát doleva (nyní to bude rovně), odemkněte si oficírským klíčem, USEněte panel v rohu a skrz prosklenou vitrínu uvidíte, jak se vám zpřístupnila dobíječka štítu, ke které se jistě rádi vydáte. V místnosti jsou ještě jedny dveře, které vedou dál.

Ocitáte se v chodbě se zamčenými dveřmi, dvěma laserovými děly a jednou otevřenou větrací šachtou. Šachta je jasná. Vlezte do securiťácké kukaně, zmačkněte obě tlačítka, projděte právě odemčenými dveřmi v chodbě napravo, zlikvidujte veškerý odpor, USEněte čudlík v poslední kukani spojené se čtvercovou místností, odemkněte si oficírským klíčem dveře poblíž, pozor na nástěnné miny (hoďte tam granát), sjeďte dolů a seberte poslední zásoby, načež se vraťte nahoru a projděte dveřmi na opačném konci místnosti, těmi s červenou clonou.
Pozor. Jakmile projdete, zaútočí na vás banda trooperů a jeden hajzl sedící na pořádném kanónu. Stoupněte si za bednu nalevo tak, aby vás viděl a střílel, ale netrefil vás, a nechte ho žít. Uvidíte co se bude dít :-). Jakmile budou všichni troopeři mrtví, zastřelte i kanonýra a čudlíkem po jeho levici vypněte silová pole, rychle zaujměte obrannou pozici na kanónu a zničte přicházející nepřátele.

Až bude po nich, tak vejděte do místnosti s jakýmsi zařízením, za sklem nalevo USEněte dvě tlačítka (nejprve si to však uložte!), skrčte se, vyhýbajíce se paprskům opatrně obejděte celou mašinu zprava a prolezte probouranými dveřmi.

Dostanete se do místnosti s bandou mrtvol, kam pouze vběhněte, seberte prvnímu lampasákovi klíč a couvněte zpátky (jinak z vás bude taky mrtvola). Odemkněte prosklené dveře u schodiště a USEněte panel, čímž se zmocníte malého pomocného robotka. Vyjděte ze dveří, zmačkněte tlačítko u malinkých dvířek naproti, v místnosti za nimi se dejte tunelem vpravo, v další místnosti USEněte další malé tlačítko a klidně robota nechte.
Nyní znovu vejděte do zamořené místnosti, teď je tam už bezpečno. Nalevo jsou dveře, za nimi několik nepřátel na porážku a pak už zbývá jen dojít na konec kola.


Level 3 – Artus_Mine

Dojděte na okraj, opatrně seskočte u levé skály, jděte podél ní až k mrtvole, kde najdete novou zbraň (není ale moc dobrá), potom vejděte do budovy, na které jsou nainstalovány reflektory a tlačítkem uvnitř je vypněte.

Na druhé straně propasti, na úplném okraji-nahoře budovy kam vede spleť trubek jsou dva lasery. Využijte vaší situace a zničte je (stačí dvě silné střely z pistole). Po zmíněných rourách přeskákejte na druhou stranu (pozor na meteority).

Na zmetky uvnitř doporučuji zaútočit zprava. Seberte lampasákovi ve druhém patře klíč a proklestěte si cestu až k výtahu, kde se otočte čelem ke vstupu na plošinu a buďte připravení vběhnout do malé chodbičky jakmile se objeví. Odsud máte možnost pobít pár šmejdů relativně bez rizika. Dostaňte se úplně dolů, odstraňte zbývající odporníky ve velké jeskyni a dejte se jedinými odemčenými dveřmi.

Výtah nejprve vyjede nahoru a když se vrátí, bude na něm několik nepřátel. Vyjeďte nahoru, dejte se doleva, na křižovatce rovně (vpravo jsou nějaké zásoby a hejno docela vytvrdlých nepřátel) a potom doprava. Vyčistěte místnost a vyjděte ven na ochoz, kde zhruba každých třicet vteřin vyjíždí zespodu roura. Jakmile se tak stane, skočte na ní, z ní pak na další ochoz, počkejte až se zasune (ta roura :-) a vklouzněte dovnitř (do roury :-). Na konci urychleně zničte čtyři cívky na stěnách a po zmizení silového pole i tu uprostřed. Počkejte až zařízení sjede dolů a použijte ho jako výtah, který vás vyveze do místnosti, kde by vás předtím zabil proud. Nyní je zde bezpečno. Vyšplhejte na věc s bílými světly na spodní straně, počkejte až sem dorazí vagónek, který dováží rudu a hupsněte na něj. Skrčte se, nechte se svézt až za první zatáčku a tam přeskočte do jeskyně nalevo.

Zapněte baterku, vběhněte do jeskyně a držte se stále u levé stěny. Je tady spousta takovým hnusných malých zrůdiček, ale bude lepší, když budete ignorovat a přeskakovat. Doběhněte ke těžebnímu stroji a vedle ležící mrtvole, USEněte tlačítko, počkejte až mašina probourá díru skrz skálu a utečte odsud.

Skrz díry v podlaze pohodlně postřílejte nepřátele pod vámi, počkejte až přijede vagónek s rudou, hupsněte na něj, z něj pak na ochoz, posbírejte zásoby a sjeďte výtahem dolů.
O místnost dál vyjeďte nahoru pomocí velkého bucharu, vejděte do velké jeskyně, pobijte protivníky (nejlepší je hezky po jednom odstřílet silnými střelami z pistole) a nakonec USEněte tlačítko u velkého zařízení v pravém rohu.

Po animaci utíkejte na druhý konec jeskyně, projděte chodbou do místa, kde jste již byli, dveřmi naproti vám k výtahu a nahoře se tentokrát dejte doprava. V poslední místnosti kam se dostanete nejprve zlikvidujte stropní lasery, potom skočte do vagónku, USEněte čudlík a hurá pryč odsud.


Level 4 – Artus_Detention

Vyskočte z vagónu na výčnělek skály vlevo, jděte po ochozu, dejte pozor na trám, který v blízké budoucnosti spadne, vylezte po něm nahoru, USEněte tlačítko a vraťte se dolů, kde budou odemčené dveře. Za nimi pozor na nepříjemně obrněné a agresivní troopery. Všechny postřílejte, pozor na zmetky, kteří na vás vyběhnou ze zamčených dveří, dostaňte se k tlačítku, kterým odemknete druhé zamčené dveře a pokračujte dál.

Nyní následuje pořádně brutální kousek. Prostřílejte se skrz zástupy nepřátel až nahoru do kontrolní místnosti, kde USEněte tlačítko u panelu se zobrazeným větrákem a potom to na druhé straně, u poličky se zásobami energie a střeliva, čímž osvobodíte zajatce.
Sejděte po schodech o patro níž a dejte se dveřmi vpravo, které jsou nyní otevřené. Vyslechněte jednoho ze zajatců, jděte za ním do hangáru, vyjeďte výtahem v levém rohu nahoru, projděte chodbou s několika troopery a na můstku hupsněte do větrací šachty.
Dolezte k díře s větrákem, nechte se snést až dolů a přistaňte na vyčnívající mříž. Pokračujte další větrací šachtou do vykopané jeskyně, kde se držte pořád vpravo a dorazíte do místnosti s trochou zásob a dalšími dveřmi.

Za nimi se dejte nejdřív doleva, posbírejte zásoby, USEněte čudlík, vraťte se do předchozí chodby a projděte druhými dveřmi. Zde také posbírejte užitečné věci, vtrhněte do místnosti v rohu a zajměte lampasáka.

Po pokecu na něj zamiřte a mějte ho stále zaměřeného, dokud nedojde k panelu dveří na konci schodiště (budete muset cestou zabít pár trooperů). Jakmile se otevřou dveře, tak urychleně zlikvidujte malé odporné zrůdičky, lampasák nesmí zemřít. Až bude v bezpečí, tak ho doveďte k dalšímu tlačítku a jakmile se otevřou dveře, klidně ho zabte (bude to v sebeobraně :-).
Projděte chodbou, ve velké místnosti (šatna či co) rozstřelte mříž a doplazte se větračkou na konec kola.


Level 5 – Artus_Topside

Začínáme hezky zdrsna. Okamžitě po animaci utíkejte do kanceláře nalevo, USEněte panel a co nejrychleji vběhněte na výtahovou plošinu v rohu. Nahoře je potřeba jednat velmi rychle. Okamžitě se chopte laserového děla za horní kanceláří a střílejte po trooperech nahoře na ochozu. Neplýtvejte zbytečně municí, ale nezdržujte se pečlivým zaměřováním, nebo zemře příliš mnoho zajatců a to pro vás bude konec. Po chvíli se otevřou vrata a vyběhne robot. Zničte ho a pravděpodobně vám akorát dojde munice. Pozabíjejte zbývající zmetky, dejte pozor na ty co k vám vyjedou výtahem, postřílejte všechny, kteří jsou odsud vidět a sjeďte zase dolů.

Za neustálé palby a uhýbání velkému robotu přeběhněte přes celé prostranství, vběhněte do otevřených vrat a okamžitě se schovejte za dveřmi vpravo.

Nahoře vykoste zmetky, přeběhněte přes ochoz vpravo a za mříží najdete tajnou místnůstku.
Pokračujte po ochozu na druhou stranu, chopte se kanónu a zničte všechno co se dá (hlavně robota), utíkejte kolem kulatého děla, chopte se dalšího kanónu, zničte zbytek zmetků, utíkejte podél dalšího děla, vběhněte do místnosti, vykoste troopery, dostaňte se do garáže, ze shora zlikvidujte co se dá a sjeďte úplně dolů (pozor na nástěnnou minu za dveřmi).
V nejnižším patře jsou jedny malé dveře a za nimi určité množství nepřátel. To množství je velké. Nechci být vulgární, ale nedá se to říct jinak, než že jich tam je jak nasráno. Až se skrz ten zástup zmetků proklestíte do další místnosti, tak tam USEněte tlačítko, kterým vypnete ochranu iontových děl (ty kulaté šmejdy venku).

Vraťte se zpátky na povrch (opět si užijete slušné kvanto nepřátel), sedněte ke kanónu a zničte obě iontová děla, potom jděte zpátky do garáže, přejděte po horním ochozu ke dveřím na druhé straně a poměrně jednoduchou cestou dojděte na místo, kde se spustí animace.
S ještěrkou Desannem bojujte jak chcete, ale tomu aby vás sejmul se stejně nevyhnete, je to totiž součást příběhu.


Level 6 – Yavin_Temple

Jděte k výtahu na konci hangáru, vyjeďte o několik pater výš a dojděte do místnosti s animací. Uvidíte pokec s Lukem Skywalkerem. Až to skončí, tak sjeďte o dvě patra níž, projděte dveřmi, které předtím nešly otevřít a jedinou možnou cestou se dostaňte na prostranství se schodištěm a vlezte do černé díry ve zdi.


Level 7 – Yavin_Trial

V tomto kole konečně získáte nějaké ty Jediovské síly a světelný meč.

Za dveřmi nalevo najdete první z nich – Force Push. O místnost dál pomocí síly otočte všechny šestiúhelníkové kameny na zdi a kvádry ležící na podlaze nastavte tak, aby byl vždy uprostřed obrázek nakreslený na zdi. Jakmile bude všechno správně, otevřou se dveře.
Druhá získaná síla je Force Pull. V místnosti s vodou jděte do rohu nalevo a vytáhněte ze zdi zastrčené kvádry (ten první vysunutý je jako vzor). Takto se dostanete až ke dveřím a pokud chcete baterku a Bacta kanistr, tak před opuštěním místnosti vyskákejte ještě výš, k tajnému místu.
Třetí je Force Speed. Skočte do probourané díry na druhé straně terasy, na křižovatce jděte doprava, stoupněte si na kvádr v rohu, jakmile se otevřou dveře, tak vejděte do místnosti a šlápněte na velký čtverec. Stůjte na něm tak dlouho, dokud se neotevřou všechny dveře v chodbě, potom zapněte rychlost a utíkejte co to dá, až do další místnosti.

Čtvrtá síla je Force Jump. Ocitáte se zase na začátku kola. Po zborcených balvanech napravo vyskákejte na terasu za vámi, dojděte do místnosti s vodou a použijte Force Pull na chrliče vlevo na zdi, pak vyskočte z bazénu a jakmile se otevřou vrata a vyjede most, tak si zapněte rychlost a přeběhněte (na konci bude potřeba skočit, ale jsem snad ani nemusel říkat :-).

U zablokovaných dveří stačí probourat naprasklou stěnu vpravo (Push) a stejnou sílu použít o něco dál, v komínové místnosti s jakýmisi okénky po stranách. Zatlačte na menší čtverce pod „okénky“ a potom vyskákejte až nahoru.

V chodbě jděte doleva, šlápněte na kámen, okamžitě si zapněte rychlost a uhánějte dopředu. Jen tak tak to vyjde, ale přeběhněte přes jedoucí most a hupsněte do chodby na druhé straně.
A konečně se dostáváte do místnosti se světelným mečem. Na sloupu uprostřed je několik válcovitých čepů – všechny je zatlačte dovnitř a jakmile bude klec s mečem u země, jděte do slepé chodby za vámi (do té horní), skočte na vyšší schod, počkejte až sjede dolů, zapněte rychlost a doběhněte k meči. Nestihnete ho sebrat normálně, takže si ho k sobě přitáhněte silou Pull.

Jakmile budete mít svého krasavce v ruce (to nebyl dvojsmysl :-D), přeřízněte s ním (to také nebyl dvojsmysl :-D) lana držící závaží u dveří, potom zničte i zámek blokující další dveře (můžete klidně zblízka, nezraní vás) a jste na konci.


Level 8 – NS_Streets

V protilehlém rohu místa kde právě stojíte je vchod do baru.

Semele se zde docela chaotická bitka, takže vám všechno vysvětlím předem. Hned při vstupu vám seberou zbraně, ale to nevadí. Podívejte se doleva a nahoru. Na tu prosklenou terasu potom bude potřeba jít a nejkratší cesta je vchodem přímo pod ní, který nyní blokuje chobotnatec s laserem v ruce.

Jděte k baru, nastane animace, po ní již zmíněná bitka a na terase je potřeba zmačknout tlačítko, které odblokuje bar. Jakmile to uděláte, jděte zase dolů, USEněte čudlík, kterým se předtím proradný barman izoloval od zbytku lokálu a po další krátké animaci jděte o patro výš, ke dveřím na ochozu (vedle menšího bárku).

Nyní nadešel čas nové zbraně: sniperovky. Těžko budu vysvětlovat přesné pozice jednotlivých odstřelovačů, takže tady to bude muset každý zjistit na vlastní pěst. Bude to něco jako ten sniperovací level v Medal of Honor, až na to, že tady se nedá chodit se zapnutým zaměřovačem, což je dost velká nevýhoda.

Vyjděte horními dveřmi z baru, dejte se doleva, přejděte přes propast a v místnosti kam se dostanete nahoru výtahem. Pozor na granátometníky. Docela sranda je, když bednu u východu v levém rohu zatlačíte. Spadne s ní i jeden zmetek :-).

Z ochozu přeskočte na balkón vedlejší budovy a jděte buď venkem, kde vás budou odstřelovat, nebo dveřmi nalevo, což je podstatně jednodušší cesta.

Za předpokladu, že jste šli dveřmi, zničte dvě žluté bedny, podívejte se nahoru do prosklené místnosti a využijte toho, že vás dva zmetci nevidí... Dojděte k výtahu, sjeďte dolů, na mostě pozor na nastraženou nálož. Přeskočte propast, jděte doleva a u zamčených dveří do domečku vyjděte na schůdek, vyskočte na výčnělek vedle dveří a z něj na střechu, kde stačí rozbít sklo (Push je efektivní) a uvnitř USEnout tlačítko pro vysunutí mostu na druhé straně.
Nyní jste u výtahu, který se spouští nášlapným tlačítkem za prosklenou stěnou. Vejděte do místnosti, stoupněte si za bednu v rohu a natlačte jí na nášlapné místo. Jakmile bude výtah dole, vlezte na něj a otevřeným okénkem bednu zase odtlačte.

Nahoře USEněte čudlík, vylezte po schodišti které se za vámi vytvoří a dojděte na střechu s okny. Zde máte dvě možnosti. Buď sjedete malým výtahem v rohu na římsu dole, zpoza rohu zabijete všechny zmetky stojící na vznášedle a půjdete rovnou tam, nebo budete důkladní a nejprve skočíte oknem do místnosti pod vámi, z ní vyjedete výtahem nahoru a postřílíte všechny, kdo se vám dostanou na mušku (ušetříte tak spoustu pozdějších komplikací). V každém případě je potřeba zlikvidovat všechny formy života na již zmíněném vznášedle, vyskočit na něj a z něj přeskočit na další římsu. Když už tady jste, tak si můžete skvěle vychutnat zmetka chodícího sem a tam v proskleném tunelu. To sklo co má pod nohama se dá zničit... :-).

Až se do zmíněného průchodu ze skla dostanete vy, tak si dejte pozor na nastraženou minu vlevo.

V místnosti za tunelem rozstřelte sud v rohu, za probouranou zdí zničte jiskřící rouru, vraťte se k probíjející vodě, která je nyní bezpečná a pomocí síly Pull vysuňte most zpod dveří na druhé straně. Vyskočte na střechu, uložte si pozici, přejděte přes tunel (nyní už asi ne příliš prosklený :-), zapněte si rychlost a skočte na římsu vpravo, je to tajné místo s několika užitečnými věcmi.

Stejným způsobem se dostaňte zpátky a USEněte čudlík u kterého stál robot. V propasti nalevo se k vám otočí jakýsi mechanický podavač (vypadá jako pádlo), skočte na něj, přitáhněte k sobě ten další, z něj pak hupsněte do kontejneru s odpadky a nechte se svézt. Použijte Push sílu na obě tlačítka, která cestou potkáte, až se před vámi otevře tunel, tak se skrčte a jste na konci kola.


Level 9 – NS_Hideout

Chvilku jeďte na kontejneru a potom přeskočte na roury vlevo, z nich nahoru a dostanete se na tajné místo s dobíječkou armoru a munice. Seskákejte odsud dolů, projděte dveřmi a budete v hlavní hale.

Projděte druhými dveřmi vpravo (první nejdou otevřít), dejte pozor na malá okénka, jsou za nimi zmetci. Rozstřelte sud a za probouranou zdí najdete tajné místo.

Pokud máte granáty, můžete si nyní trochu zkrátit práci. Hoďte jeden do druhého okénka, tam kde je tma, ale ne moc daleko. Pokud se to podaří, tak vybuchne sud, probourá zeď a vy budete moct dojít až k celám, kde najdete svého kamaráda Landa a on vám řekne kód k jedněm dveřím, tam se ale dostanete až později. Pokud jste se k Landovi nedostali nyní, nevadí, stejně to byla jen malá zkratka.

V hlavní hale je několik lisů a pod jedním z nich není přistavěn vozík. Vyskočte tou dírou nahoru, uložte si to a jakmile to půjde, tak přeběhněte přes lis na druhou stranu.
O dvě místnosti dál je skladiště beden. Hupsněte na tu pod vámi, pak na tu trochu nalevo, z té pak na malou červenou bednu, z ní na další červenou ale větší (v levém rohu), seberte armor a Bacta kanistr, vyskákejte přes další bedny až na tu vyčnívající a použijte sílu Pull na další vyčnívající bednu nad vámi. Jakmile vám přestane blokovat cestu, tak vyskočte nahoru a jděte dál.

Dostanete se do slepé chodby s vagónkem. Přitáhněte ho k sobě pomocí Pull síly a vraťte se přes lis do hlavní haly. Najděte dveře, ve kterých jste ještě nebyli (stačí obejít lis před kterým stojíte), za nimi jděte doleva a Pullněte k sobě bednu v rohu. Za ní je chodbička s vagónem na konci. Pushněte ho od sebe a zpřístupní se jezdící pás. Jděte k oknu, Pushněte tlačítko, napravo se otevřou dveře a vy budete moct jít dál.

V chodbě za rohem dejte pozor, na konci je sniper a ze shora poletí spousta granátů. V další chodbě budou také snipeři a na konci granátometník. Seskočte dolů z terasy pro pár dobrůtek (nejdřív to ale vyčistěte granáty), vraťte se nahoru a hned za terasou rozbijte mříž ve zdi. Prolezte větračkou a rozstřelte sud dole v místnosti (to je ten, o kterém jsem mluvil v rámci zkratky na začátku kola).

Vyjděte na ochoz, pobijte nepřátele a pokud jste ještě nebyli ve vězení za Landem, tak tam jděte nyní a jakmile získáte kód, tak se vraťte na ochoz, dojděte na druhou stranu, sjeďte výtahem do místnosti v rohu (na střeše je pár věcí) a přibližte se k dírce ve zdi, zadejte password a hurá výtahem do zakázané zóny.

Vyjeďte výtahem, na konci chodby šlápněte na výtah, hned zase couvněte a v rohu uvidíte tajné místečko. Dá se tam skočit nebo dojít po okraji výtahu. Dole je potřeba mečem rozseknout mříž.

V chodbě se stropními lasery je napravo dost ošemetná situace týkající se spousty malých okének se snipery. Naštěstí se tam dá prohodit granát.

Rozbijte naprasklé sklo, pomocí Push síly otevřete dveře a po chvíli konečně najdete hledaného gangstera Reelo Baruka. Připravte se na středně tuhou bitku.

Až všechny zabijete, tak dojděte do Reelovy kanceláře, USEněte tlačítko u okna, čímž osvobodíte Landa, potom dalším čudlíkem u stolu vzadu otevřete tajnou chodbu za vámi, posbírejte dobrůtky a sklouzněte se červenou rourou. Zabte zmetka od schodištěm, Pushněte tlačítko, seberte ještě pár věcí, projděte dveřmi a po animaci následujte Landa k výtahu.


Level 10 – NS_Starpad

Jděte s Landem k výtahu, nahoře za ním utíkejte do prosklené kukaně, počkejte až se vykecá a vraťte se zpátky dolů. Projděte dveřmi (jsou tam dvoje, ale jen jedny jdou otevřít), pobijte zmetky v místnosti s propastí uprostřed, na druhé straně si zapněte baterku a v zatemněné místnosti se dejte doprava, přeskočte věc která vám blokuje cestu a dostaňte se k východu na druhé straně.

Vykoste všechno co můžete (tedy všechno :-) a pokračujte jedinou možnou cestou dál až na konec chodby, kde na vás zpoza skleněného okna střílí zmetek. Na kruhové ploše na kraji ochozu vyskočte do okna se dvěma laserovými děly (které jste už jistě zničili) a dejte se levou chodbou dál.

Po chvíli dojdete do kontrolní místnosti, kde USEněte panel, jděte ven (zpátky na chodbu a levými dveřmi), dojděte ke kruhovému objektu s rourami a po výstupku přímo pod dvěma trubkami spojujícími obě kruhové věci (měly by to být nádrže) vyskočte nahoru, z trubek pak na prostřední nádrž a dojděte si do tajného místečka pro pár věcí. Skočte dolů, zapamatujte si toto místo, ještě se sem budete vracet, a vydejte se kterýmkoliv směrem po ochozu.
Dostanete se do otevřeného hangáru, kde na vás již čeká Lando. Co nejrychleji si nabijte štít a připravte se na masivní nápor zmetků. Pro někoho to bude dost náročné, protože Lando nesmí zemřít a bude se tam samozřejmě motat. Doporučuji zapnout rychlost abyste měli víc času na likvidaci nepřátel.

Jakmile bude klid, jděte za kolegou do lodi, kde vám oznámí, že je potřeba ještě doplnit palivo a otevřít střechu. Inu do toho.

Vraťte se ke kruhovým nádržím (nejrychlejší je to dveřmi u zadní části lodi), ale pozor, nyní to místo bude zamořené snipery. Vyskočte zase nahoru a u modrého a červeného panelu zadejte tento kód (nevím zda se pokaždé generuje jiný, mě fungoval tento): na modrém panelu X a na červeném jakési lomítko v závorkách, vypadající asi takto (/).

Jakmile se vám ukáže úkol splněn, tak se vraťte do hangáru. Po obou stranách jsou u zdi v podlaze mříže (na jedné straně musíte nejdřív odstrčit bednu), pod nimi větrací šachta a na její druhé straně místnost s pěti tlačítky, které je potřeba všechny USEnout a vrátit se do lodi.
Ještě před startem je potřeba zlikvidovat poslední zmetky, k čemuž poslouží tlačítko v pilotní kabině nalevo.


Level 11 – Bespin_Undercity

Kolem dokola jsou tři mříže. Rozbijte některou z nich, ale v žádném případě před ní nestůjte a nečumte tam jak trubky. Je potřeba stát těsně vedle, akorát tak, abyste viděli až se dolů přiřítí ohromný píst a vytlačí spoustu vzduchu. Rychle vlezte dovnitř, nechte se vyvézt nahoru a odejděte jedinými dveřmi v místnosti (jdou otevřít pouze pokud je píst v „horní úvrati“).
Dál jsou k nalezení dva výtahy vedoucí do místností s jakýmisi červenými vozítky a slušným množstvím zásob.

Najděte dědka stojícího za sklem a použijte na něj Mind Trick aby vám otevřel dveře do místnosti s plameny, kde je potom potřeba zničit zámek na druhých dveřích a jít dál. Nevím jistě, zda zmatení mysli na starce funguje, protože jsem ho zabil a nestihl to vyzkoušet :-). Každopádně stačí USEnout tlačítko, dát si rychlost a do ohnivé komory rychle doběhnout.
Výtah vás doveze do ohromné kruhové místnosti (jestli se tomu tak dá říct :-), kde je postup následující: v žádném případě nešlapejte na červeně svítící prstence a držte se na normální neelektrické podlaze.

Sledujte vždy výtah naproti vám a jakmile sjede dolů a zapne se silové pole, tak si dejte rychlost a přeběhněte k němu. Tímto způsobem se dostaňte až nahoru, počkejte si na další silové pole a doběhněte ke dveřím nalevo (pokud stojíte zády k výtahu, kterým jste přijeli).
Další výtah vás doveze do další ohromné místnosti. Respektive do místnosti, kde je potřeba rozbít mříž nalevo a hupsnout do díry. Zapracuje vzduchotechnika a vy se rázem octnete ve zmíněné ohromné kruhové místnosti, kde je postup takovýhle: Stůjte na plošině a jakmile začne směrem nahoru proudit vzduch, skočte do prázdna a nechte se vynést o patro výš. Takto postupujte až nahoru, kde na vás po krátké animace naběhne jakási parodie na Jediho. Stačí sekat hlava nehlava a on za chvíli padne. Přeskočte na druhou stranu a hurá chodbou dál.
Zanedlouho potkáte dalšího „rádobyjediho“, ale ten bude o něco tužší. Umí házet mečem a používat Force Grip (viz. Tipy na začátku návodu). V aréně pod schody jsou nějaké zásoby.
O místnost dál osvoboďte robotka a nechte ho dojet k výtahu.


Level 12 – Bespin_Streets

Vyskočte na terasu naproti, v kontrolní místnosti USEněte tlačítko, seberte novou zbraň, vyskočte za robotem ke dveřím a připravte se na docela tuhý kousek.

Je potřeba zničit všechny miny, které stojí malému robotovi v cestě (takže se nemusíte zdržovat těmi co brání vám, stačí se skrčit). Současně je potřeba přežít těžkou palbu zprava (těmi zmetky se nezdržujte). Abyste to všechno stihli, doporučuji si zapnout rychlost. Jakmile robot dojede na druhou stranu a otevře dveře, tak na vás naběhne další hafo blbců.

Až bude klid, klidně se vraťte a dejte těm hajzlům venku co proto.

Následuje dost dlouhý úsek, kde se klidně obejdete bez mojí asistence, takže ve zkratce: Zabte zmetka s mečem, setkejte se s kamarády, protlučte se úsekem se snipery, v baráku na konci dlouhého ochozu osvoboďte další kamarády, přejděte přes další dlouhý ochoz, sjeďte výtahem u velké díry, vyjeďte tím naproti, v místnosti na konci ochozu USEněte tlačítko, vraťte se ven a projděte vámi otevřenými vraty ke dvěma obeliskům, kde na vás zaútočí hned dva rádobyjediové najednou.

Zbavte se jich, vyjeďte výtahem vpravo na další ochoz a jděte směrem k mostu. Ale pozor! Jsou na něm miny. Opatrně postupujte a přestože nevidíte žádné paprsky, tak za každým „zubem“ je mina. Až jich zničíte několik, tak se ostatní zviditelní.

Dojděte na terasu s oknem a skočte dolů do vody a prosekejte se až na terasu, kde na vás jednak naběhne rádobyjedi a jednak tam bude lampasák s klíčem, který vám v místnosti otevře dveře, za nimiž je konec kola.


Level 13 – Bespin_Platform

V tomto levelu už máte schopnost odrážet nepřátelské střely, takže pokud na vás někdo útočí laserem, stačí stát na místě a nikdo vás nenařkne z vraždy, protože budete pouze svědky sebevraždy :-).

Jen tak cvičně zabte jednoho rádobyjediho. V další chodbě projděte místností nalevo a dejte pozor na troopery s novou zbraní – Flechette.

Ve vstupní hale jděte jedněmi ze dvou dveří a dostaňte se do místnosti s ochozem, kde je kromě pár dobrůtek také kontrolní místnůstka a v ní lampasák s klíčem. Jakmile ho získáte, vraťte se do vstupní haly a použijte výtah (nejdřív však zničte miny nastražené nahoře!).
Nahoře se dostanete do další kontrolní místnosti, kde je potřeba USEnout malé tlačítko na panelu u okna, kterým odemknete zamčené dveře nalevo od místnosti, kde jste předtím získali klíč.
Výtah si nahoře přivoláte čudlíkem u schodů, dole ve vstupní hale se vypořádejte s dalším uvítacím výborem, vemte lampasákovi klíč od dvou zamčených místnůstek a najdete trochu zásob a jednoho rádobyjediho. Dojděte ke dveřím, které jste nahoře odemkli, shlédněte animaci a pusťte se do boje s Desannovou učednicí.

Tato soupeřkyně bude mnohem tužší než všichni dosavadní trapákové s mečem, nicméně není to zas tak strašné. Osvědčil se mi boj dole v úzké chodbě, kde nemá kam uskakovat (jako třeba za vaše záda).


Level 14 – Cairn_Bay

Zlikvidujte veškerý odpor, jděte ke dveřím nalevo (pokud stojíte čelem k zadku lodi), USEněte zeleně svítící tlačítko, v místnůstce si povšimněte rampičky a dveří, dejte se však chodbičkou napravo, kde se setkáte se Skywalkerem a mezi jednou animací a druhou se zúčastníte menší bitky, při které nejspíš ztratíte orientaci, takže pro vysvětlenou: z místnosti kde se právě nacházíte vedou dva východy – jedním jste přišli a druhý je chodba, která ústí v kontrolní místnůstce.

Dojděte tam, USEněte dvě tlačítka vzadu u zdi a potom to u okna, čímž si ušetříte spoustu práce (škodolibě se usmějte, tohle byla na troopery pěkná sviňárna :-). Nedělejte si starosti, silové pole se za chvíli samo zapne.

Vraťte se tam, kde jste si povšimnuli rampičky a projděte dveřmi na ní. Pozor na hajzla nahoře na ochozu, zabte ho sniperovkou než vkročíte do ohromné haly. Přivolejte si výtah, nahoře v kontrolní místnosti USEněte nesvítící panýlek tolikrát, aby se bíle rozsvítilo políčko vpravo, potom přejděte místnost, použijte blikající panýlek a napravo se otevřou vrata. Než se tam vydáte, všimněte si nad vraty dvou výčnělků mezi nimiž je místo. Skočte tam a najdete tajné místečko. V hangáru zlikvidujte zmetky, vyskákejte z lodi na lávku a z lávky do větrací šachty nahoře u stropu.

Dostáváte se do místa, které se tváří jako bludiště, ale není tomu tak. V každém patře je jediná cesta vedoucí k silovému poli v podlaze, které stačí vypnout přiloženým tlačítkem. Až se dostanete k poli, pod nímž je v podlaze mříž, tak tam nechoďte, radši jděte do jedné z chodbiček, kde je menší díra, vedoucí do kontrolní místnůstky s jedním osamoceným lampasákem. Odsud potom lépe zlikvidujete zbytek nepřátel. USEněte panýlek, u lampasáka naproti udělejte to samé a otevřou se dveře, za nimiž jsou výtahové šachty.

Vlezte do té otevřené, rozstřelte mříž, prolezte ke druhé a až bude výtah na cestě dolů, tak vběhněte do průlezu napravo (dejte si rychlost abyste to lépe stihli). Třetím výtahem také sjeďte o pár pater níž, ale dejte si velký pozor (a taky save), protože je potřeba přeskočit propast a tím že výtah jede se to mnohdy nepovede. Doporučuji i tady použít rychlost. Poslední výtahová kabina má rozbitý strop, takže až pojede dolů, tak do ní skočte a vyčkejte na konec kola.


Level 15 – Cairn_Assembly

Zlikvidujte veškerý odpor, stoupněte si před okno kontrolní místnosti a na lampasáka použijte Mind Trick aby vám otevřel. Na křižovatce se dejte nejdřív doprava, vyjeďte do místnosti s krabicí na dobíjení armoru, potom se vraťte dolů a jděte druhou cestou.

Ve velké hale vyskočte po bednách do prvního patra podivné věci uprostřed, potom do druhého a odsud na ochoz nad okny, kde rozbijte mříž a v chodbě za ní rozstřílejte všechny čtyři roury v nichž se prohání blesk. Po explozi se vraťte dolů a vybouranými dveřmi dál.
Prosekejte si cestu až do místnosti s elektrickou podlahou, přeskákejte po bednách nalevo do věci uprostřed, vyjeďte výtahem nahoru a prolezte oknem na rampu, v v kontrolní kabině USEněte čudlíky, čímž vypnete elektriku dole, sjeďte výtahem v rohu a velkými vraty, nyní přístupnými pokračujte dál.

O něco dál zabte dva zmetky s mečem. V další dílně na vás vyběhne několik robotů, kteří jsou o něco tužší, ale žádný strach. Stačí do nich naládovat pořádnou dávku silných střel z Flechette (například) a pokud se vám to podaří, tak zkuste couvnout do předchozí haly, doprava (pokud couváte) a ty dva blbci mechaničtí se seknou o lampu, čímž vám velmi usnadní práci. Ještě jeden na vás čeká vzadu, toho nejlíp zničíte, když vyskočíte na ochoz, on za vámi nepůjde a vy mu můžete krásně házet pod nohy granáty. Po robotech na vás vyběhne ještě jeden trapák s mečem a potom je cesta dál volná.

Dostaňte se do pracovní místnosti plné lampasáků, ukažte jím, zač je toho v Pardubicích perník, seberte pár klíčů a USEněte tlačítko u okna, načež jděte zpátky po vlastních stopách až do haly, kde se střetnete s velkým robotem (stačí zaběhnout zpátky do průchodu, tak aby on byl těsně u vrat a nemohl vás trefit, no a potom už je na vás čím ho vyřadíte z provozu).
V poslední místnosti na vás vyběhne pár trooperů, po jejichž likvidaci jděte pod schodiště (je jedno na kterou stranu), skočte do díry u zdi, za sloupem si načerpejte armor a munici, odstraňte pár min a hupsněte do jámy uprostřed.


Level 16 – Cairn_Reactor

Tento level je trochu ošemetný. Musíte si dávat velký pozor, abyste se nedostali do přílišné blízkosti, nebo dokonce do přímého kontaktu s energií, která se zde vyskytuje. Nejlepší je vždy před vběhnutím do dlouhé chodby zapnout rychlost, abyste měli víc času to proběhnout.
Rádobyjediho před vámi zatlačte do paprsku energie o kterém jsem mluvil a uvidíte, co to dokáže :-).

Jedinou možnou cestou se dostaňte do slepé chodby, kde prskají paprsky křížem, zničte tři krystaly nalevo a dírou v prostředním výklenku proskočte do vedlejší chodby (pozor na elektriku), v pravý čas zapněte rychlost a utíkejte doprava. V uličce napravo je trochu energie, ale pokud jí nepotřebujete, tak se nezdržujte a klidně doběhněte až na konec, kde na vás čeká ještě jedna parodie na Jediho. Po jeho usmrcení se dejte doprava, vypněte tlačítkem všechny blesky, vraťte se tam, kde jste proskakovali probouranou zdí a po likvidaci jeditrapáka vyskákejte nahoru nyní přístupnou šachtou, v kruhové místnosti vyskočte na lávku co máte nad hlavou když vyjdete z chodbičky, vyhopsejte po dalších dvou napravo až nahoru a dírou u stropu dál.

V komoře s rotujícím jádrem jděte doprava, skočte na trubku o patro níž, projděte do druhé sekce, přes další roury dojděte na druhou stranu a v sekci tři proskočte dírou na konci chodníku, přes trubky se dostaňte opět na druhou stranu, vyskočte do chodbičky, na jejím konci si to zopakujte.

Ve velké hale hupsněte dolů, dejte se doleva a po trubkách ve výklencích vyskákejte k díře ve stropu, kudy se dostanete do místnosti s ostřelovačskými troopery a dveřmi do další sekce.
Udělejte si pohodlí, sniperovkou zabte rádobyjediho uprostřed (musíte mířit přímo mezi nohy a vypálit na plný výkon). Zničte i dva samostříly na protější straně této sekce a potom opatrně skočte na pevnou hřídel před vámi.

Abyste se odsud dostali živí, postupujte takto: zapněte si rychlost, rozeběhněte se a včas přeskočte rotující část (pozor aby vás nesejmul „zub“). Po každém úspěšném přeskoku si uložte pozici a nepokoušejte se přeskočit víc kusů na jedno rozeběhnutí. Sice to jde, ale je to zbytečně riskantní. Načasování pro skok si bude muset každý vychytat sám.

Další část kola je gigantická hala, kde nejprve zlikvidujte robota a potom si jednoduše stoupněte s mečem a čekejte až zmetci spáchají sebevraždu v sebeobraně (tedy ve vaší sebeobraně :-). Lampasák vpravo o patro níž má klíč od bedny nalevo.

U zmíněného lampasáka vstupte do vozíku, USEněte tlačítko a připravte se na dost nepříznivou situaci (pro vás). Na protější straně, na konci dráhy, za chvíli naběhne hajzl s raketometem a další bude stát nahoře na mostě. Pro jejich likvidaci je nejlepší vzít sniperovku, maximálně zvětšit a připravit si plnou dávku, zapnout rychlost jakmile vyběhne raketometník dole a prásk. Ihned po něm zabít toho nahoře, okamžitě vypnout zaměřovač a vyskočit z vozíku na záchytnou věc přidělanou ke zdi, protože se nedá stihnout zabít oba zmetky tak rychle, aby ani jednou nevypálili, a jakmile to udělají, tak vám zničí dráhu a vozík se zřítí do hlubin.

Na konec propasti tedy přeskákejte a vyjeďte výtahem nahoru.

Přejděte přes most, dojděte si po obou ochozech pro zásoby (nalevo je armor a health, napravo munice).

Za dveřmi jděte na druhou stranu místnosti, vyjeďte výtahem nahoru, zabte zmetky a USEněte tlačítko na panelu vpravo, načež se vraťte dolů, menším výtahem sjeďte ještě níž a dalším větším výtahem úplně nejníže. Zde zabte dotěrného rádobyjediho a bandu lampasáků, jednomu z nich seberte klíč a vraťte se úplně nahoru, kde jsou dveře, od nichž máte nyní klíč. Po chvilce je konec kola.


Level 17 – Cairn_Dock1

Ve druhé místnosti jsou troje dveře. Nejdřív jděte do těch nalevo a vysbírejte všechny potřebné zásoby. Potom se dejte doprava, připravte se na souboj se dvěma trochu odolnějšími rádobyjedizmetky a po jejich odstranění seberte klíč lampasákovi, kterého zabijete v kontrolní místnosti, načež se vraťte na začátek a odemkněte třetí, doposud nepřístupné dveře.
V kontrolní místnosti kam se dostanete Kyle konstatuje cosi o příliš nepřátelích a nepozorovaném prolezení následující části levelu, načež vám přibude úkol nebýt detekováni nepřítelem. Popíšu zde jak tichý „stealth“ způsob dokončení mise, tak ten nepříliš tichý, který je pro někoho jistě zajímavější :-). Nejdůležitější je, aby nebyl spuštěn poplach, jinak je s vámi konec.

USEněte tlačítko, sjeďte výtahem dolů, vyjděte ze dveří a všimněte si červeného panýlku vpravo. To je spouštěč alarmu a žádný zmetek se k němu nesmí dostat.

Pokud chcete projít nepozorovaně, tak se rychle přesuňte k větračce vpravo a vlezte do ní.
Pokud chcete všechny zlikvidovat, tak si počkejte na troopera, který přijde zleva, zabte ho a připravte se na peklo, které vám nával nepřátel přichystá. Držte se pořád u tlačítka a jakmile se k němu někdo dostane, přeřízněte ho svým mečem (světelným :-D). Až budou všichni mrtví, tak si vezměte sniperovku a zabte nejdřív troopera chodícího na mostě (dbejte na to, abyste ho sejmuli napoprvé, jinak vám s raketometem pěkně zavaří), pak toho stojícího vlevo a jděte dál.

Nyní můžete jít buď větračkou nebo přímo přes prostranství, ale jelikož se to špatně vysvětluje, popíši cestu větračkou. Prolezte jí úplně celou až na konec, přivolejte si výtah napravo, nahoře jděte doleva (všimněte si kuželovitých věci v poli s elektrickou podlahou) až na konec ochozu a skočte do otvoru vlevo. Popojděte dopředu a rychle zabte lampasáka napravo než spustí poplach. Potom doporučuji zlikvidovat blbečky dole (není to ale nutné) a nakonec USEnout panýlek. Jakmile to uděláte, rychle se vraťte na ochoz (zapněte si rychlost) v rohu skočte mezi kuželovité věci (elektrika je nyní vypnutá) a přeběhněte na druhou stranu, kde zabte pár lampasáků a jděte dál.

Držte se pořád u pravé zdi, proběhněte mezi bednami až k poplachovému tlačítku. Jistě se tudy dá projít nepozorovaně, ale mě se to nepovedlo, vždycky mě načapali, takže jsem je proste zlikvidoval. Jakmile bude klid, seberte klíč postavený na bedně, v rohu odemkněte výtah a jeďte nahoru.

Projděte chodbou až k oknu, ze kterého vidíte na několik trooperů. USEněte panel a máte od nich pokoj. Sjeďte výtahem, přejděte přes prostranství, v chodbě za dveřmi pozor na elektrické vedení a jste v další sekci.

Klidně přejděte na druhou stranu a pokud nebudete mít vyloženě smůlu, tak vás nikdo neuvidí. Vyskákejte po kabelech nahoru, na druhé straně stříšky seskákejte zase dolů, seberte zmetkům životy a projděte další elektrickou chodbou.

Třetí část je o něco komplikovanější, zde vás skutečně nesmí vidět, ale budete se muset proplížit přímo mezi nepřáteli. Máte jen jeden pokus, takže si to radši uložte. Pokud chcete, tak vpravo v rohu je nahoře za mříží tajné místečko s Bacta kanistrem a granáty. Pokud jste to ještě neudělali, tak to udělejte nyní: zandejte ho (tím myslím váš meč. Světelný :-). Světlo by zmetky vyplašilo. Vyskočte po lampě na římsu, prolezte otvorem ve zdi, buďte stále skrčení aby vás nikdo neviděl a USEněte panýlek, čímž vypněte světlo. Skočte dolů, samozřejmě ne na hlavu některého lampasáka, tiše jako myška proklouzněte ke dveřím naproti a zůstaňte v mezichodbě dokud se za vámi nezavřou dveře. Pokud někdo vykřikoval slova jako Jedi nebo tak podobně, tak před uložením pozice počkejte a ujistěte se, že nebude spuštěn poplach. Jakmile bude klid, jděte dál.

Za dalšími dveřmi bleskurychle zlikvidujte lampasáky a potom se vypořádejte s parodiemi na Jedi, načež projděte mezi bednami na druhou stranu skladiště, vyjeďte výtahem nahoru, přejděte přes most k prosklené kabině, obejděte jí a odemčenými dveřmi vstupte dovnitř.


Level 18 – Doom_Comm

Prosekejte si cestu k výtahu, sjeďte dolů, pozabíjejte další hordu trooperů, tlačítkem na druhé straně místnosti otevřete dveře, zlikvidujte ještě jednu vlnu, v postranních místnůstkách seberte zásoby a otevřete třetí dveře, za nimiž je kromě výtahu dolů jedna parodie na Jediho.
Ve spodním patře jděte do dveří vpravo, rozbijte mříž ve stropě a vyskočte nahoru, zničte několik dronů a seberte zásoby. To samé udělejte ve druhé místnosti, ovšem zde kromě sebrání zásob rozbijte další mříž, skočte do místnosti, zabte lampasáka, otevřete dveře a USEněte červeně blikající panýlek, čímž převezmete kontrolu nad jedním z robotů.
S mechanickým kamarádem dojeďte na konec chodby, tam kde jste předtím vylezli z výtahu, jděte buď doprava nebo doleva, projděte otvorem se silovým polem, držte se buď u pravé nebo u levé zdi, podle toho kam se vydáte, a otevřete malým tlačítkem dveře, u nichž stojí hlídky. Stačí otevřít jedny, ale když už jste v tom, proč neotevřít oboje?
Jakmile bude cesta volná, nechte robota robotem, buďte zase sami sebou a sjeďte jedním z výtahů v otevřených místnostech.

Následující situace je zcela symetrická. Otevřete velkou místnost plnou mechanických ošklivostí, ale nechoďte tam nebo je po vás. Nechte roboty přijít až ke dveřím, stoupněte si tak, aby vás neviděli a vy je ano a palte do nich. Jsou tu také dvě stropní děla a nějací malí zmetci, kteří ale nebudou dělat problémy. Jakmile bude čisto, jděte doprostřed místnosti, za řadou kruhových sloupů rozbijte sklo v podlaze, skočte dolů, zlikvidujte drony, vyjeďte výtahem, v kontrolní místnosti pomačkejte tlačítka u okna (nejlépe všechna) a vyjděte ven z místnosti.

Jděte doprava nebo doleva, to je jedno, každopádně vstupte do vagónku tramvaje a svezte se. Na druhé cílové zastávce se připravte na hromadné přivítání.

Lampasáckým klíčem se dostanete do místnosti s oknem a ovládacím panelem, který je ale vypnutý. Je potřeba ho tedy zapnout. Odejděte dveřmi napravo nebo nalevo, v místnosti s barevnými kabinkami najděte výtah (pod oknem) a sjeďte dolů.

Nacházíte se v podivné místnosti se spoustou terminálů, které aktivují určitý kód. Podívejte se do tabulky úkolů a uvidíte tři barevné značky, které je potřeba aktivovat, takže najděte ty správné terminály a USEněte je. Blbě se vysvětluje přesná lokace hledaných tlačítek, takže to tu všechno prolezte. Každopádně jsou to ty, ke kterým se nejhůř dostanete :-).

Až budete hotovi, vraťte se výtahem nahoru, ve všech třech kabinách USEněte terminál se správným symbolem a jděte k ovládacímu panelu, který byl vypnutý. Nyní ho můžete použít.
U modrého terminálu byly zamčené dveře, kterými se nyní dostanete na konec kola.


Level 19 – Doom_Detention

Ve velké místnosti s velkým oknem vezměte lampasákovi klíč, odemkněte výtah na lávce, dole seberte další klíč a vypořádejte se s falešným Jedim. USEnutím červeného panelu se chopíte ovládání nad lodním laserem a budete moct zlikvidovat pár nepřátelských stíhaček. Ukořistěný klíč je od bedny nahoře ve velké místnosti. Všechny tyto věci nejsou povinné.
Vyčistěte hangár, na jeho druhém konci otevřete dveře, jděte do místnosti vlevo a USEněte tlačítko na panelu, čímž otevřete výtah v podlaze.

To samé udělejte ve vedlejší místnůstce a nezapomeňte zmačknout i tlačítko, které otvírá vrata do vesmíru. Troopeři budou mít letecký den a piloti se proletí bez stíhaček :-).
Sjeďte výtahem uprostřed hangáru dolů, vypořádejte se s dvěma roboty, z dálky (tedy z tunelu) zničte stropní děla uprostřed velké kruhové místnosti a dojděte k osobnímu výtahu. Nahoře vlezte do kontrolní kabinky a USEněte tlačítko, čímž dole otevřete druhá vrata. Jděte tam.

V následujících hangárech udělejte to samé co v tom předchozím (v tom posledním ale nejezděte výtahem dolů, je to zbytečné) a jděte vesele dál.

Až se dostanete do slepé místnosti se zamčenými dveřmi, tak vyskočte nahoru na trubky, rozbijte mříž a prolezte dopředu. Pozor, podhledy na kterých stojíte se rozpadají. Vřele doporučuji zde použít taktiku zmíněnou v TIPECH – všem vytrhat z rukou zbraně a kochat se pohledem na bandu splašených imperialistů, vypadajících jako slepice, kterým do kurníku vlítla kuna nebo liška :-).

Otevřete si dveře a prosekávejte se až do dalšího velkého hangáru, na jehož protilehlé straně (pokud jste přišli zprava) jsou odemčené dveře. Jděte tam, na lampasáka za sklem aplikujte Mind Trick aby vám otevřel zbytek chodby a konečně se dostáváte k cele, kde drží Jan. Po animaci zabte lampasáka a poslechněte vaší kolegyni – jděte k tlačítku v chodbě kterou ona otevře a držte ho tak dlouho, dokud se Jan nedostane do další části, pak ho pusťte, ona otevře, vy projdete, a takhle se dostanete zase do hangáru, kde už stačí jen k zamčeným dveřím naproti.


Level 20 – Doom_Shields

Vyjděte z místnosti, zmetkům venku udělejte letecký den a prvními dveřmi vejděte do chodby. Pozor na stádo robotů uvnitř. Na konci chodby vyjděte po schodech, v kontrolní místnosti jednak USEněte tlačítko u okna a jednak seberte lampasákovi klíč.

Po zmačknutí čudlíku je oknem vidět jak se napravo vysouvá roura – dojděte k ní, přelezte k budově uprostřed, vyskočte nahoru, otevřete si tlačítkem vpravo, vevnitř vyskočte nahoru na ochoz, vysbírejte zásoby, seberte lampasákovi klíč, přejděte přes rouru zpátky a projděte dveřmi, ze kterých na vás vyběhli zmetci. Hned za nimi je vpravo místnost, kde si odemkněte prosklenou clonu, USEněte tlačítko za ní a vraťte se přes rouru zpátky.

Otevřely se čtyři poklopy, ale pouze pod tím vlevo vzadu je cesta dál, ostatní díry jsou slepé.
Dojděte na konec tunelu, silou Push otevřete poklop ve stropě a jděte dál. Zabte falešného Jediho, pár trooperů a ušetřete si do budoucna práci tím, že zničíte i drony schované za elektrickou clonou (stačí prohodit meč). Vyjeďte výtahem nahoru, seberte lampasákovi klíč, vyjděte na ochoz, skočte o patro výš (pozor na miny), v místnosti rozbijte okno a hupsněte dolů, zabte zmetky s mečem, vyjeďte výtahem nahoru, vypořádejte se s dvěma roboty a konečně se dostáváte ke generátoru silového pole.

Zničte červené pojistky v rozích místnosti a potom modře blikající roury.

Jakmile to uděláte, naskočí animace a souboj s trochu odolnějším zmetkem (naštěstí to konečně není žádný Jedi, ani falešný). Nejlepší způsob jak se ho zbavit je tento: přibližte se na bezpečnou vzdálenost (to si musíte vyzkoušet) a sekněte ho mečem (neházet, pouze sekat), po několika ranách se mu vypne štít a budete do něj moct mydlit o něco víc (pozor na rozmachy jeho ruky). Párkrát to takhle zopakujte a je po něm.

Jakmile ho zabijete, loď se začne rozpadat a nastane stav beztíže. Úplně nahoře je tajné místečko. Vracejte se po vlastních stopách dokud neuvidíte otevřené dveře, zničte všechny drony, vyplujte do velké centrální místnosti, zničte tady taky všechny a vraťte se dovnitř. Stav beztíže pomine, vy budete moct vejít do otevřených dveří v chodbě a to je konec kola.


Level 20 – Yavin_Swamp

Tenhle level je dost nepříjemný, protože ve vodě nefunguje meč a většina nepřátel používá zbraně, jejichž střely jsou pouze vykrývat, ale ne odrážet, navíc je zde hafo blbců s mečem a skoro všichni jsou tak maskovaní, že skoro nejsou vidět. Další špatná věc je ta, že se to tady dost špatně popisuje, takže se předem omlouvám.

Držte se pořád u levé skály a dojděte na konec bažiny, vyskočte na balvan a vyběhne na vás zmetek s mečem. Já osobně mu potupně zdrhám a tomu co je schovaný vlevo v další části bažiny taky.

Udělejte tedy co uznáte za vhodné a ve druhé části se držte vpravo, projděte kolem přistávacího modulu, v místě kde zurčí voda se ponořte a proplavte do třetí části, tam vyskákejte po balvanech to další, tedy čtvrté.

Dejte se buď doprava pro nějaké zásoby, nebo rovnou doleva, kudy vede cesta dál.
Za chvíli uvidíte nalevo díru ve zdi, vlezte tam, na jejím konci se dejte doleva, za kameny doprava a dál. Držte se stále u pravé skály, po nějaké době potkáte velkého robota, kterému utečte, zase doprava a rychle do přistávacího modulu.


Level 21 – Yavin_Canion

Skočte na velkého robota, USEněte ho a vzhůru do akce. Moc se s tím nemažte, postřílejte co stihnete a jděte kupředu bez zastavení. Držte se pořád vpravo a až bude mít robot namále, vyskočte z něj.

Za velkou zdí na vás čeká další mechanický pomocník, se kterým se držte pořád vlevo, dokud nedojdete k přistávacímu modulu. Tam vyskočte, projděte jím, trochu si zaplavte, vyskočte do jeskyně, zmetka falešného Jediho klidně ignorujte a hupsněte do propasti na konci jeskyně.


Level 22 – Yavin_Courtyard

Skočte do jeskyně před vámi, dojděte do garáže, pomožte republikánům zlikvidovat imperialisty, probouranou zdí na druhé straně jděte dál, vyskákejte nahoru, v místnosti si odemkněte dveře a dostanete se do arény plné Jediů, jak falešných tak pravých. Nechte je ať bojují (tedy pokud je vyloženě chcete zabít, klidně můžete, ale mě tyto mečové souboje moc nebaví, když už tak radši Blade of Darkness :-), skočte do probourané vitríny nalevo, dejte pozor na troopera s raketometem za vámi a jděte dál.

Stejný ignorovací postup aplikujte na všechny ostatní bytosti s mečem, které potkáte cestou. Utíkejte tak dlouho, dokud nenaskočí animace Desanna jak utíká tajnou chodbou pod schodištěm. Zabte dva falešné Jedi a jděte ke schodům.


Level 23 – Yavin_Final

A poslední kolo je tu. Zanedlouho se střetnete s tím zmetkem Desannem a uděláte s ním krátký proces.
Vyskočte na terasu, seberte armor, potom dole zničte kameny blokující vchod, v místnosti s padajícím stropem se rozhodně nezdržujte a na křižovatce, ačkoliv by se zdálo, že je potřeba jít doprava, není tomu tak, protože zeď nalevo je holografická (stačí jí chvilku pozorovat a uvidíte sami.
Za ní silou Push sfoukněte šlehající plameny a proběhněte (pomožte si rychlostí, protože poslední flambáče mají velmi krátké intervaly).
Nenechte se zmást roztrojeným Desannem, jděte doleva, v chodbě rozbijte trubku u stropu abyste zhasli plameny a skočte do díry v podlaze.
Pushněte znak na zdi vlevo, potom ten před vámi, jděte rovně, pak za roh a před další zatáčkou (tou s ohněm v rohu) se podívejte doleva a uvidíte další znak na zdi. Zatlačte ho, vraťte se pod díru kterou jste sem skočili a jděte nově otevřenou chodbou dál.
Projít drtící balvany by neměl být žádný problém, jděte pořád dopředu, natlačte se na ně a jakmile se zasunou, projděte. Dejte si pozor akorát na ten poslední.
Jakmile překonáte i tuhle překážku, jste ve finální aréně, kde se konečně střetnete s Desannem.

Finální boss se dá zabít následujícími způsoby:

  1. Po pokecu máte dost času předtím, něž se Desann rozhýbe, takže se co nejrychleji snažte mečem zničit všechny tři velké sloupy v dolní části arény a s ním vůbec nebojujte, naopak se mu vyhýbejte obloukem. V ideálním případě rozbijete dva, potom po vás zmetek začne jít, vy se dostanete ke třetímu pilíři a jakmile ho rozdrtíte, tak je po Desannovi, protože na něj spadne kamení, což už nerozchodí ani nerozdýchá.
  2. Druhý, o něco obtížnější způsob, spočívá v tom ho prostě sejmout mečem. V tomto případě vám to bude komplikovat jeho Grip force a věčné padání meče na zem. Použijte všechny vaše schopnosti a využijte chvil, kdy spadne na zem jeho meč a on bude na pár vteřin neozbrojený.

Je to tu, dopařili jste Jedi Knight 2. Gratuluji a těším se zase u nějaké skvělé pařby.

Související hry Star Wars Outlaws
Star Wars Jedi: Survivor
Star Wars: The Old Republic - Legacy of the Sith
Star Wars: Squadrons
Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars: The Old Republic - Onslaught
Star Wars: Battlefront II
Star Wars Battlefront: Rogue One - Scarif
Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne
Star Wars Battlefront: Death Star
Star Wars Battlefront: Bespin
Star Wars Battlefront: Outer Rim
Star Wars Battlefront: Battle of Jakku
Star Wars: BattleFront
Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire
Star Wars: The Old Republic - Shadow of Revan
Star Wars: The Old Republic - Galactic Strongholds
Star Wars: The Old Republic - Rise of the Hutt Cartel
Star Wars: The Old Republic
Star Wars: Clone Wars Adventures - Battle of Umbara
Star Wars: The Force Unleashed 2
Star Wars: Clone Wars Adventures
Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition
Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
Star Wars Galaxies - Trading Card Game: Agents of Deception
Star Wars Galaxies - Trading Card Game: Galactic Hunters
Star Wars Galaxies - Trading Card Game: Squadrons Over Corellia
Star Wars Galaxies - Trading Card Game: Champions of the Force
Star Wars: Empire At War - Forces of Corruption
Star Wars: Empire At War
Star Wars: BattleFront 2
Star Wars Galaxies: Trials of Obi-Wan
Star Wars Galaxies: The Total Experience
Star Wars: Episode III: Revenge of the Sith
Star Wars Galaxies: Episode III Rage of the Wookiees
Star Wars: Republic Commando
Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords
Star Wars Galaxies: Jump to Lightspeed
Star Wars: BattleFront (2004)
Star Wars: Knights of the Old Republic
Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars Galaxies: An Empire Divided
Star Wars: Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns
Star Wars: Starfighter
Star Wars: Galactic Battlegrounds
Star Wars: Battle for Naboo
Star Wars: Force Commander
Star Wars: Jar Jar's Journey Adventure Book
Star Wars Episode I: The Phantom Menace
Star Wars Episode I: Racer
Star Wars: X-Wing Alliance
Star Wars: Yoda's Challenge
Star Wars: Pit Droids
Star Wars: Jeopardy
Star Wars: Episode I - The Gungan Frontier
Star Wars: Anakin's Speedway
Star Wars: Rogue Squadron 3D
Star Wars: Rebellion
Star Wars: Jedi Knight - Mysteries of the Sith
Star Wars: DroidWorks
Star Wars: X-Wing vs. Tie Fighter: Balance of Power - Campaigns
Star Wars: Jedi Knight: Dark Forces 2
Star Wars: Shadows of the Empire
Star Wars: Yoda Stories
Star Wars: X-Wing vs. Tie Fighter
Star Wars: Monopoly
Star Wars: Jedi Knight
Star Wars: Rebel Assault 2: The Hidden Empire
Star Wars: Tie Fighter
Star Wars: Dark Forces
Star Wars: X-Wing Imperial Pursuit
Star Wars: X-Wing
Star Wars: Rebel Assault
Star Wars
Super Star Wars: Return of the Jedi
Super Star Wars
Star Wars: X-Wing Farlander
Star Wars: X-Wing Collector Series
Star Wars: Tie Fighter - Collector's Edition
Star Wars: The Empire Strikes Back
Star Wars: Rebel Assault & X-Wing Collector's CD
Star Wars: Jedi Knight: Gold
Star Wars: Galactic Battleground: Saga
Star Wars: Behind the Magic
Star Wars Episode I: Insider's Guide
Star Wars - Trilogy
Star Wars - Proti Císari
Rogue Squadron
Star Wars: Attack Squadrons
Star Wars 1313Diskusia Príspevkov: 71 Hodnotenie
2469 hlasov

100
60
20

80
40
0
51
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |