HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21143
5455
5063
1438
1600
7336
6025
12889
1687

Online 29759 uživatelů

Návody > Beneath a Steel Sky


Zobrazení:11572
Autor návodu:Ing. Miroslav Moucha (Cheater.cz)

1) 2. patro
Vlevo seber kovovou tyč a použij ji jako páčidlo na dveře vpravo. Vyjdi ven na plošinu. Počkej, až vyjde a zase odejde policajt a vrať se dovnitř. Sejdi po schodech dolů a jdi doprava. Na ponku v popředí najdi zbytky robota (Robot Shell) a pomocí desky z inventáře (Circuit Board) zkompletuj robotka Joeyho. Promluv s ním. Potom se postav na výtah uprostřed místnosti a pokus se ho použít. Spustí se alarm a přijde dělník, aby ho vypnul. Rychle jdi do místnosti vpravo, otevři skříňku a seber klíč a sendvič. Promluv s mužem a promluv s Joeym. Vrať se k výtahu. Promluv opět s Joeym a řekni mu, aby zprovoznil dopravního robota. Až robot přiveze náklad a výtah se rozjede, spusť se rychle do výtahové šachty. Prohlédni si zámek vedle dveří vpravo. Promluv s Joeym, jestli by ho nemohl otevřít. Přijde strážce a bude záhadně zabit. Prohledej jeho tělo (najdeš jeho ID a tmavé brýle), a jdi ven.
Jdi doprava a v další obrazovce do dveří vpravo. Jsi v továrně. Promluv s dívkou Anitou. Až přijde Lamb a vyhodí tě, vrať se zpátky a jdi doprava. Hoď klíč mezi ozubená kola (cogs). Po mezihře si ho vezmi zpátky a jdi doleva. Použij klíč na demontáž robota a řekni Joeymu, aby si vzal nový kryt. Jdi doprava a zkus jít do dveří vlevo. Potom promluv s Joeym a pošli ho do dveří
místo sebe. Pokud chceš, můžeš ho pozorovat okénkem. Až se Joey vrátí, promluv s ním znova a řekni mu, ať ve skladiští zkratuje pojistky vedle dveří. Až to Joey udělá, běž do skladiště, zvedni mřížku na podlaze a seber hrudku kytu pod ní. Jdi ven ze skladiště, nyní jdi 4x doleva a dojdeš do obrazovky, kde jsou dvoje dveře, vlevo a vpravo. Jdi do levých dveří. Použij klíč na uvolnění tlačítek na panelu vpravo. Domluv se Joeym a stiskněte současně obě tlačítka. Muž odejde, ty stiskni vypínač na druhém panelu vlevo, odšroubuj žárovku a na její místo vlož tmel (plastická trhavina). Opět stiskni vypínač, spodní kryt se otevře a obě velké páky přehoď dolů.
Jdi zpět k výtahu (3x doprava) a prohlédni si červený kabel vpravo. Řekni Joeymu,aby ho přeštípnul. Použij ID do slotu u výtahu a sjeď výtahem o patro níž.

2) 1. patro
Seber červený kabel vpravo a jdi doleva. Vstup do zelených dveří a použij ID na další dveře vlevo. Seber časopis pod polštářem. Nyní jdi do cestovní kanceláře (ven ze zelených dveří, 2x doprava a nahoru). Promluv s mužem, dej mu časopis a dostaneš lístek. Jdi najít Lamba. Nejspíš ho najdeš v zelených dveřích (atrium před apartmány). Promluv s ním a dej mu lístek. Jako odměnu ti
slíbí prohlídku továrny. Vrať se výtahem o patro výš a jdi doprava do továrny. Počkej na Lamba, promluv s ním a vyber si slíbenou exkurzi. Potom jdi doprava a promluv si s Anitou. Dej jí ID a ona ti rozšíří přístupová práva. Ještě si s ní promluv o Schriebmanově portu. 
Nyní se vrať k výtahu, sjeď o patro níž a jdi 3x doleva. Promluv do projektoru a potom řekni Joeymu, aby to zkusil on a zjednal ti přístup k doktorovi. Musíš to zkusit aspoň 3x, než se dveře konečně otevřou. Promluv s doktorem a mluv do něj tak dlouho, až ti dá implantát. Pak s ním promluv znovu a on tě pošle za svým přítelem. Jdi stále doprava až k cestovní kanceláři, ale
tentokrát jdi do dveří vpravo. Muži za pultem řekni, že tě posílá doktor. Až konečně odejde k telefonu, řekni Joeymu, aby odmontoval kotvu ze sochy vpravo.
Kotvu seber a v inventáři na ni uvaž kabel. Nyní se musíš vrátit až tam, kde jsi začínal: jdi k výtahu, jeď o patro výš, jdi 2x doleva, do dveří vpravo, po schodech nahoru a do dveří vpravo. Hoď kotvu na znak na protější budově. Skříněk si nevšímej a jdi doprava, kde je interface pro přímé spojení s počítačem. Použij svoje ID do slotu a použij interface.

3) Poprvé v počítači
Seber kouli a jdi doprava. Otevři tašku a vezmi si lupu a balíček. V inventáři použij dekompresní program na komprimovaná data a získáš dvě hesla. Jdi doprava. Používej obě hesla na otvory v plošinách tak, aby se ti vždy otevřela cesta na další plošinu. Musíš se vždy vrátit pro předchozí heslo a použít ho dál tak, aby jsi nakonec mohl odejít z obrazovky horním východem. Seber oba předměty (bustu a knihu) a v inventáři si lupou přečti všechny tři dokumenty. Nyní se odpoj od počítače (ikona "Disconnect" v inventáři).

4) Do Lambova apartmá
Se svým ID nyní použij terminál vpravo. Najdi a aktivuj program phoenix a přečti si všechny dokumenty, které budeš moci otevřít, zejména v menu bezpečnostní služby (security services). Teď si můžeš jít znovu promluvit s Lambem. Použij výtah vpravo, jdi doleva a potom doprava k dalšímu výtahu.
Pokud tam Lamb nebude, počkej na něho. Mluv s ním tak dlouho, až získáš přístup do jeho apartmá. Jeď výtahem o patro níž, jdi doleva, do zelených dveří a do dveří vpravo. Jestli chceš, nakrm kočku, ale hlavně seber videokazetu na polici. Jdi ven ze zelených dveří a hned do výtahu směrem dolů, na ulici.

5) Na ulici
Joey se bohužel rozbil pádem. Vyndej z něho desku a jdi doleva a promluv s portýrem. Zjistíš, že aby ses dostal do klubu, musí se za tebe zaručit některý stálý člen klubu. Portýr ti doporučí Mrs. Pierdmanovou. Někde tady pobíhá s čoklem. Promluv s ní a jdi za ní k jejímu apartmá. Zazvoň na ní a ona tě pustí dovnitř. Znovu s ní promluv a ona půjde telefonovat. Vlož kazetu do přehrávače, abys upoutal pozornost psiska a mohl mu uzmout pár psích sucharů. Jdi ven a do obrazovky s výtahem. Vlevo od něj je takové zajímavé zařízení. Na prkénko polož psí suchary a počkej až zas půjde okolo Pierdmanová se psem. Pes zavětří suchary a začne u prkénka ňafat. Zatahej za provaz, prkénko se zhoupne a psisko si půjde pro suchárek. Pustíš provaz a čokl se půjde koupat. Stráž od vchodu se půjde podívat, co se děje a ty zatím rychle vklouzni do katedrály. Jdi do levých dveří a otevři prostřední skříňku. Najdeš v ní Anitu. Jdi z katedrály ven.
Vyjeď výtahy až do druhého patra a jdi do Lambovy továrny. Jdi doprava až před reaktor, otevři prostřední skříňku a oblékni si ochranný oblek. Jdi doprava, použij panel, abys otevřel dveře reaktoru a vstup dovnitř. Na podlaze najdeš Anitinu ID kartu. Jdi ven, u skříněk se opět převlékni do svých šatů a jdi do místnosti s interfacem (4x doleva, do dveří vpravo a výtahem vpravo). Nyní pro vstup do počítače použij Anitino ID.

6) Podruhé v počítači
Nejprve oslep oko (ikona blind v inventáři) a jdi rychle doprava. Oslep druhé oko a ihned jdi nahoru, ještě jednou nahoru a doprava. Pokud jsi byl dost rychlý, je první oko ještě slepé a můžeš rychle sebrat ladičku. Pokud už oko vidí, musíš se vrátit a zkusit to znova. Jdi doleva a na studnu (well) použij "playback" (ikona v inventáři) a odpoj se od počítače. Sjeď až dolů na ulici.

7) Klubem do metra
Jdi doprava, promluv si se zahradníkem Eduardem, potom s klukem na lavičce a opět se zahradníkem. Mluv s ním tak dlouho, jak to půjde. Jdi 2x doleva ke vchodu do klubu. Dveře vlevo budou nyní otevřené (pokud jsi probral se zahradníkem všechno, co je třeba). Jdi dovnitř a u soudu pomoz osvobodit Hobbinse (mluv co chceš, osvobozující rozsudek je nevyhnutelný). Jdi do klubu (nebav se s dveřníkem, vedle něj se ti objeví šipka EXIT). Jdi k jukeboxu a pusť na něm první písničku. Až to hráč karet nevydrží a zvedne se, seber jeho sklenici a jdi ven. Výtahem vyjeď do prvního patra a jdi za doktorem (až úplně doleva). Dej mu sklenici, aby zkopíroval otisky prstů na tebe. Řekne ti, abys dal sklenici do stroje vlevo a ruce do otvorů nahoře. Sjeď zpátky na ulici, jdi doleva ke klubu a kolem bazénu opět spodem doprava ke kůlně. Zámek (lock) odemkni svým ID a uvnitř vezmi nůžky na plech. Jdi do klubu a ťukni na kovovou desku vedle dveří vpravo dole pod pódiem. Použij páčidlo na velkou bednu, vezmi víko a polož ho na malou bednu u zdi. Vylez na malou bednu a použij páčidlo na mřížku ventilace na zdi. Potom použij na mřížku kleště a otvorem prolez do metra.

8) Podzemní laboratoře
Jdi doprava, odboč do levého tunelu a potom znovu doprava. V díře ve zdi je nebezpečné monstrum. Zneškodníš ho tak, že do objímky (socket) vlevo od díry našroubuješ žárovku a můžeš klidně projít dál doprava. Svažujícím se tunelem rychle proběhni, nebo tě zavalí padající strop. Použij páčidlo na nafouklou omítku mezi žílami. Omítka spadne a použij páčidlo ještě jednou na cihly. Jedna cihla vypadne, tu seber a páčidlo použij na bouli o něco níž (swelling). Potom do páčidla uhoď cihlou a opět ho vyndej. Dveře vpravo by se měly otevřít. Až vyjde opravářský robot, jdi dovnitř a hned do dalších dveří vlevo. Použij kontrolní panel vpravo u zdi na snížení teploty, vylez na kotel a zatáhni za kovovou tyč (metal bar) u mřížky na stropě. Musíš to stihnout dřív, než teplota opět stoupne a kryt se opět otevře. Jdi po schodech ven a doprava. Projdi dveřmi a najdi opravářského robota. Vlož Joeyovu desku do jeho slotu a promluv s ním tak dlouho, jak to půjde. Jdi zpět doleva do chodby a podívej se mřížkou na zdi do laboratoře. Řekni Joeymu, aby se pokusil do místnosti dostat a sleduj ho mřížkou. Až se vrátí, přemluv ho, aby tam šel znovu a aby otevřel kohoutek na cisterně s výživným roztokem. Sleduj ho opět mřížkou a až to udělá, jdi do laboratoře za ním (doprava a horními dveřmi doleva). Android uklouzne a spadne mříží kamsi do kanálu. Jdi doprava ne dveřmi, ale východem nad nimi a potom znovu do horních dveří vpravo. Použij svoje ID do terminálu, abys otevřel dveře. Jdi ven z místnosti a po mezihře prohledej tělo (najdeš červené ID) a zbytky robota a vezmi si zpět Joeyovu desku. Vrať se k terminálu a použij interface vpravo červeným ID.

9) Potřetí a naposledy v počítači
Jdi doprava, oslep oko a rychle jdi nahoru. Křižáckého rytíře krásně zlikviduješ použitím hněvu (ikona "devine wrath" v inventáři). Odpoj se a znovu použij interface s Anitiným ID. Jdi tam, kde křižák blokoval cestu a jdi doprava. Na krystal použij oscilátor a seber spirálu (helix) a odpoj se.

10) Finále
Jdi ven z místností a do otevřených dveří vpravo. Použij Anitino ID na konzoli. Vedle dveří vpravo najdeš kleště (tongs). Použij je na vylovení kousku tkáně z tanku u dveří a rychle ho vlož do mrazicího tanku uprostřed. Jdi doprava, otevři dvířka pod konzolí u prostředního androida a vlož dovnitř Joeyovu desku. Použij konzoli na stažení dat (download data). Spusť probouzecí
program (startup program) a promluv si s androidem tak dlouho, dokud to půjde. Jdi doprava. Řekni Kenovi (android) aby položil ruku na senzor vedle dveří vpravo. Současně polož ruku na druhý senzor a dveře se otevřou. Ken - Joey zůstane dočasně uvězněný u senzoru a ty projdi dveřmi doprava. Přivaž kabel k podpěře trubky (pipe support) a slez dolů po příčlích (rungs) na konci
trubky. Dole použij kleště se zmrazenou tkání do ústí potrubí (orifice) a chyť visící kabel (vlevo). Po něm se zhoupneš do poslední místnosti, kde je tvůj otec. Přiběhne sem i Ken. Až tvůj otec spadne ze židle, řekni rychle Kenovi, ať se posadí na jeho místo.

Související hry Beyond a Steel SkyDiskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
775 hlasov

100
60
20

80
40
0
50
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |