HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19684
5452
5063
1426
1599
7172
5426
11366
1687

Online 70641 uživatelů

Návody > NHL 2003


Zobrazení:22311
Autor návodu:Daniel Kocábek

Brankář

Aby váš gólman chytal co nejlépe, musíte mu v tom také trochu pomoct, nečekejte, že to za vás odchytá. Lépe chytí střely z větší dálky a také by měl mít na střílejícího soupeře výhled. Důležité je, abyste nenechávali u svého brankáře volného soupeře ! Musíte ho mítobsazeného, jen málokdy neskóruje, když tam dostane puk. Pokud jde na brankáře během zápasu málo střel (cca 20 a méně), naprosto vždy minimálně 3 pustí (pokud opravdu dobře nebráníte). Většinou dostane gól v závěru matche.


Obrana

Bránit své pásmo v NHL 2003 je opravdu tvrdý oříšek. Nejlepší je zastavit protiakci soupeře již v zárodku - např. pokud jede centr soupeře do vašeho obranného pásma, je samozřejmé, že (pokud nejede brejk) to nahraje najíždějícímu útočnému křídlu - tak to křídlo prostě srazte k zemi. Centr bude muset podržet puk déle, pokud tam nemá dalšího spoluhráče - to už by nemusel být pro vás problém. Horší je, když vám soupeř ujede na samostatný nájezd. Pokud nejste dostatečně rychlí (tzn. rychlejší, než najíždějící útočník), musíte hákovat. Hákování ale účinkuje jen tak z 50%. A když už účinkuje, tak se často odpíská trestné střílení, nebo 2 min. Taky se můžete pokusit soupeře srazit "hitem" ze zadu - ale to je doopravdy risk - často dostanete 5 min. + do konce za napadení ze zadu.

V obrané dvojici byste měli mít alespoň jednoho tvrdého obránce (s ikonou kladiva). Dva techničtí či slabí obránci nemohou za žádnou cenu zastavit soupeře - to si uvědomte.

Pokud vám vadí, že vaši hráči mají příliš vysoká čísla pod kolonkou trestných minut (o čemž sice silně pochybuji, ale to je jedno), tak když dojde na bitku, tak prostě nic nedělejte ! Pokud totiž vašemu boxerskému soupeři nezasadíte žádnou ránu, tak on vám také ne. Dostanete oba pouze 2 min. za hrubost a ne 5 min. za účast v bitce.


Útok

Začal bych pěkně od začátku. Akci zakládejte od obránců. S pukem na obráncově holi si v klidu zjistěte, jaké hráče máte na ledě (já osobně používám ruční střídání řad). Je velmi důležité vědět, co jaký váš hráč může a co nemůže. Je hloupost, abyste chtěli po vašem 160 cm vysokém útočníkovi s nejvyšším hodnocením u "zranění" srazit obránce soupeře, který má dva metry s agresivitou na stovce. Maximálně vám toho útočníka zraní. Tak tedy od obránce to dejte na křídlo - pokud možno na neobsazené křídlo - a zavezte puk do pásma. To je podle mě nejlehčí a nejúčinnější způsob. Snažte se střílet z první - ono to tam nějak spadne. Zkuste střílet (z první) od modré. Často se poštěstí, že se puk odrazí k vám a stačí dorazit (taktéž z první). Puk se také někdy odrazí od soupeřova hráče do branky, ale to jen opravdu málokdy.

Pak je tu jedna možnost útoku. U mne má asi 80% úspěšnost - ale jde také o to, jak ji zahrajete. Dejte si puk na svého rychlého hráče a zajeďte s ním po křídle rychle do útočného pásma (ČÍM VÍC HRÁČŮ SOUPEŘE ZŮSTANE ZA VÁMI, TÍM LÉPE !!). S hráčem jeďte pořád po křídle - nenajíždějte na branku !!! Těsně před úrovní branky to nahrajte na vašeho spoluhráče, měl by již stát před bránou (pokud ne, tak to máte blbý). Ten to většinou trefí do poloprázdné klece, protože brankář se nestačí přesunout. Když nepotřebuji zrovna nutně dát gól, protože mám velkej náskok, tak to taky někdy ještě vrátím na toho zavážejícího hráče. Brankář si totiž lehne a plácá tam sebou na zemi (je to sranda ho sledovat :-) a pak to střelím do prázdný, protože to už je na 90% gól (ale pozor, nenechte se unést, soupeř vás dojede a je to v háji).

Taky se pokoušejte si hodně nahrávat ve středním pásmu, soupeř bude zmatený a často se stane, že nechá jednoho vašeho útočníka na modré čáře volného a pak už jen stačí jet do brejku.

Těmto mým postřehům, si myslím, můžete věřit. Už jsem odehrál asi 8 sezon a mám to dobře natrénované. Tak přeji hodně vítězství a málo zraněných hráčů :-)).

Súvisiace hry: NHL 09
NHL 08
NHL 07
NHL 06
NHL 2005
NHL 2004
NHL 2002
NHL 2001
NHL Championship 2000
NHL 2000
NHL 99
NHL 98
NHL Powerplay 98
NHL 97
NHL Open Ice 2 on 2 Challenge
NHL 96
NHL 95
NHL '94Diskusia Príspevkov: 11 Hodnotenie
1065 hlasov

100
60
20

80
40
0
50
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |