HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19275
5452
5063
1426
1599
7062
5248
10933
1687

Online 3234 uživatelů

Návody > Emergency 2: The Ultimate Fight for Life


Zobrazení:24536
Autor návodu:Glass (www.sweb.cz/emergency2)

Doporučuji posílat do každé mise F101 - Satelitní vůz


Mise 1 (Nehoda na železničním přejezdu)

Nejdříve pošli F102 s posádkou dvou obyčejných hasičů, dvě F201 se saniťákama a F110. První, co musíš udělat po příjezdu na místo zásahu, je to, že přepneš semafor pro vlaky na červenou, je pár metrů před lokomotivou. Dále dej jednomu hasiči do ruky hydraulické nůžky a pošli ho vyprostit řidiče z vraku auta, druhému dej motorovou pilu, ať uřízne strom u vraku. Nalož raněného, který leží na louce a odvez.. Po vyproštění, řidiče nalož a odvez.. Nalož vrak auta a také ho odvez. Pošli techniku domů.


Mise 2 (Elitní voják ohrožuje rodinu)

Pošli F304 s psychologem a jedním pochůzkářem k místu nasazení. Po doletu na místo zásahu, pošli psychologa za vojákem. Řekne ti, že jeho žena je s jiným a že jí chce zpátky, jinak použije granát. Pošli F304 na ostrov a zeptej se po jeho ženě. Dámy u bazénu ti řeknou, že je na jachtě. Pomocí vrtulníku a tlampače donuť jachtu přistát. Sedni s vrtulníkem u mola, ale nechoď na něj, nech ženu dojít k tobě a zatkni jí. Nastupte do vrtulníku a leť k vojákovi, doveď k němu ženu.


Mise 3 (Přepadení banky)

Pošli F305 s psychologem, střelcem a třemi pochůzkáři. Psychologa pošli do banky a zbytek pošli ke garáži na jihovýchodě. Střelci dej oslepující granát. Zaparkuj před banku F307. Únosci auto nepoužijí, utečou tunelem ke garáži. Až se lupiči objeví u garáže, střelec na ně musí hodit oslepující granát a pochůzkáři je zatknou. Musíš si pospíšit se zatýkáním, jinak zastřelí rukojmí. Měl by jsi to stihnout dříve, než pomine účinek granátu. Jinak musíš použít další. Nalož lupiče do auta a odvez..


Mise 4 (Nehoda v mlze)

Nejdříve pošli F301 se dvěma pochůzkáři, také F102 s kompletní posádkou, pošli i několik F201 s kompletní posádkou. Po dojezdu policie sniž maximální rychlost na dálnici, musíš najít skříň s ovladačem, je kousek po směru jízdy. Potom pošli policistu k parkovišti, aby odkláněl dopravu. Současně vyprošťuj, ošetřuj a odvážej raněné. Pozor, jeden je v lese! Potom, co odvezeš raněné, jsou na řadě vraky. Nesmíš zapomenout ani na okolo stojící, jsou v šoku, a potřebují pomoc psychologa. Pošli je v F302 a také si nalož nějaké pochůzkáře. Musíš je zatknout, aby nepřekáželi. Na odvoz zatčených si pošli ještě jeden F302, ale prázdný. Až odvezeš raněné, "pomatené" a vraky aut, zvyš rychlost na dálnici, zruš objížďku a pošli techniku domů.


Mise 5 (Výbuch ropovodu)

Pošli F203 s kompletní posádkou, 4 - 5 F104 nebo F105, jedno F102 s kompletní posádkou a F113. Nejprve pošli vrtulník nad místo výbuchu a pomocí navijáku přemísti raněného na bezpečné místo. Pak přistaň, ošetři ho a odvez. Dvě cisterny pošli k horní části ropovodu, další dvě pošli dolů. Dolů pošli také F102,. U vjezdu je malý dům, pošli tam jednoho hasiče a nech ho zavřít ropovod. Neustále kontroluj, aby cisterny hasily. Nesměj být moc blízko plamenům, jinak vybouchnou!! Na mapě máš kolečko, tam pošli F113 a F102. Postav pontonový most, ale před tím musíš porazit strom, který překáží stavbě. Pak pošli F102, aby hasiči pomocí hadic chladili nádrže v horní části. Po mostě pošli na druhý břeh cisterny, které nemají co hasit, ať zlikvidují oheň. Až uhasíš oheň, ošetříš a odvezeš raněné, pošli techniku domů.


Mise 6 (Exploze plynu)

Nejprve pošli F304 s jedním pochůzkářem a chyť uprchlého vězně v oranžovém obleku. Pak pošli dva F105, F104, F106 a několik F201 s kompletní posádkou na místo zásahu a uhas oheň. Zároveň pošli F102 s kompletní posádkou. Po dojezdu na místo F102, pošli jednoho hasiče uzavřít přívod plynu, je v domku u hřiště. Pak pošli hasiče s hadicemi, ať hasí park. Na pomoc jim pošli F104. pošli také F110 a odtáhni zaparkovaná auta vedle hořící budovy, dřív než explodují. Až uhasíš budovu, pomocí plošiny vyprosti raněné z budovy. Ošetři a odvez všechny raněné a pošli techniku domů.


Mise 7 (Útěk pokusné opice)

Nejdříve pošli dvoje F109 s kompletní posádkou hasičů v ochranných oblecích, F108, troje F110, F102 s posádkou, F301 se třemi pochůzkáři na místo zásahu. Pomocí hasičů chyť všechny nakažené a drž je stranou od zdravých!! Policii pošli do středu města, aby zkonfiskovali (prostě ukradli) v zelenině banány. Banány vlož do klece u laboratoře. Klece nalož na F110 a dojeď k opicím. První je u dětského hřiště. Klec sundej z auta, až tam opice vleze, tak musí policista zavřít klec. Klec nalož a odvez do laboratoře. Druhá je na západ od laboratoře na stromě. Po odchytu i jí odvez do laboratoře. Se třetí je potíž, je na skále vedle řeky. Vystraš jí vrtulníkem, klec dej na druhý břeh řeky, ale dej spíše k silnici a ne k řece. Pošli jednoho hasiče se sekyrou k řece, aby porazil strom jako lávku, po té přejde opice na druhý břeh. Pak jí chyť a odvez do laboratoře. Tímto jsi získal anti-sérum. To odvez do všech F109 a všechny dekontaminuj. Kontaminované a dekontaminované lidi drž daleko od sebe, mohli by se znovu nakazit!!! Poté pošli techniku domů.


Mise 8 (Atentát jedovatým plynem)

V této misi se hraje na čas. Nejdříve zadrž prchající teroristy, poznáš je podle symbolu nákazy nad hlavou. Potom musíš co nejrychleji všechny dekontaminovat a zachránit a odvézt na základnu. Teď jeď k parlamentu a pokus se pomocí F110 odtáhnout auto s plynem před parlamentem, přitom dva teroristé vystoupí a pustí plyn. Zlikviduj je a co nejrychleji vypni plyn. Snaž se nezničit žádné auto! Všechny dekontaminuj a odvez. Je čas přivést presidenta (čeká za domem v místě prvního atentátu) k parlamentu. Jestliže jsi zlikvidoval všechny teroristy, zachránil všechny nakažené a raněné, pak máš vyhráno. Ale pozor, F110 nesmíš posílat na základnu, vybouchli by!!


Mise 9 (Vykolejení magnetického rychlovlaku)

Pomocí F107 uhas všechny požáry. Pošli nejméně dva F102 s kompletní posádkou hasičů s dýchacími přístroji. Nezapomeň na záchranky, pošli dva F204 s dvěma doktory a nosítky (v každém) a alespoň tři F202 s doktory. Pomocí jednoho hasiče otevři bránu pro vjezd na letiště. Na ploše musíš chladit letadlo. Dávej pozor, aby se požár nevymkl kontrole. Pomocí hasičů s hasícími přístroji zachraň lidi z terminálu. Někteří zranění jsou zavaleni věcmi z terminálu, takže nejdříve je z nich musíš sundat. Pomocí hydraulických nůžek zachraň cestující z vagonů a autobusu. Jeden vagon musíš pomocí F112 dát stranou. Zraněné ošetři a odvez! Nezapomeň, že se ti požár nesmí šířit!


Mise 10 (vyděrač na dálnici)

Vyšli F102 s posádkou, 2-3 F105, dvě F201 s doktorem a nosítky a F110-tky. Uhas požáry, pomocí hydraulických nůžek vyprosti raněné, ošetři je a odvez. Odtáhni vraky. Nyní vyšli F304s pochůzkářem, ale neposílej ho k mostu!! Čekej na vyděrače, který přijde na druhý most. Nejdříve kouká z mostu dolů, pak se vrátí na ulici, bere poklop kanálu. A teď zasáhni a zatkni ho, dříve než poklop hodí z mostu. Nesmíš ho zastřelit!!! jen ho zatkni.


Mise 11 (Pokus o převrat)

Pozor, tank po tobě střílí!! Všechny policejní jednotky pošli k vládnímu paláci zleva. Pošli dvoje hasiče ulicí vlevo dolů od paláce, tank musí jet okolo. Střílej na cisternu dokud neexploduje. Po explozi vznikne v plotě díra, kterou se dostaneš k paláci. Běž k hlavnímu vchodu. Zaútoč střelcem na hlavní vchod budovy a zastřel strážného. Jdi se střelci a odstřelovačem k pokoji generála (je až nahoře) a zatkni ho.


Mise 12 (Vzpoura ve vězení)

Na začátku mise prchnou tři vězni. Jeden západním směrem, do lovecké chaty v lese. Druhý na jih, chce prchnout co nejrychleji pryč z hlídané oblasti. Třetí na východ k východní ulici, vedoucí do města. Tam stopuje projíždějící auta (je dobré ho chytit ještě před tím). Třetí uprchlík přijde na lesní pěšinu blízko ke čtvrtému, který se skrývá na kraji malého průseku za stromem. K vyplašení ti pomůže F304, při přeletu nad průsekem vězen opustí úkryt. Pátý stojí u lovecké chaty na západě lesa, šestý se schovává na malém ostrůvku uprostřed řeky severozápadně od vězení. Musíš dávat pozor, aby ti neutekli další (zkoušejí to ve skupince po pěti). Takže blokuj východ z věznice!!

Postup:

  1. Nejdříve pošli F304 se čtyřmi policisty nebo střelci a chyť čtyři uprchlíky. prvního na jihozápadě, dalšího na jihovýchodě, třetí je u lovecké chaty a 4. je na jihu v lesím průseku za stromem (k jeho nalezení použij zoom). Pošli F302 s odstřelovači a zlikviduj trestance na strážních věžích. Pak bude volná cesta pro zásahové vozidlo.
  2. Na likvidaci ohně pošli dvě F105-tky. Nejezdi úplně do dvora. Počkej a požár zraní vzbouřence, ušetříš si komplikace. Zraněné bachaře doprav stranou mimo věznici a ošetři je. Doporučuji vyslat F204 + dva doktory a nosítka. Mezitím můžeš zlikvidovat uprchlíka u lovecké chaty.
  3. Až dostaneš požár pod kontrolu, jdi se střelci a odstřelovači na vězeňský dvůr a zlikviduj další vězně, ale pozor jsou ozbrojeni.
  4. Zlikviduj vězně na věžích a osvoboď rukojmí.
  5. Až zlikviduješ ozbrojence, přistav nějaké F302 a pozatýkej všechny "pomeranče". Nakonec pošli F117 a pomocí člunu dojeď na ostrov a zatkni posledního.
  6. Mise 13 (Únos softwarového magnáta)
  7. Pošli F117 + F301 s odstřelovači a jeď člunem s odstřelovači k západnímu ostrovu. Zastřel hlídku a protilehlé straně. potom zajisti kostel zátarasem. K jeskyni nahoře přistav F307. Pojde-li někdo přes zátaras, zastřel ho. Za chvíli jde únosce k z jeskyně vyřiť ho a zachraň magnáta. Ošetři a odvez raněné.


Mise 14 (Požár na atomové ponorce)

Jeď člunem k ponorce a pokus se zajistit rakety. Dostaneš zprávu, že potřebuješ kód, jeď na ruskou ambasádu (dům z vlajkou). Pak zajisti rakety. Uhas požár a zachraň raněné dřív než bouchnou rakety. Potom všechny dekontaminuj a demontuj jaderné hlavice.


Mise 15 (Transport teroristy k soudu)

Prohledej domy po cestě k soudu a všechny teroristy postřílej. Pozor, před soudní budovou je přenosový vůz ve kterém jsou tři teroristé. Eskortovaného vězně doprav k soudu. Cestou můžeš píchnout, gumu může vyměnit policista nebo hasič. Na misi máš 45 minut!


Mise 16 (Výbuch atomového reaktoru)

Na začátku zablokuj vnější silnice, potom chyť prchajícího nakaženého. Nejprve uhas oranžové budovy. Pomocí F117 a hasiče v "atombordelu" NBC uzavři odtok kontaminované vody do řeky. V oranžových budovách vypni reaktory! Uhas všechny požáry, dekontaminuj všechny a ošetři raněné.


Mise 17 (Nepřátelský satelit spadl z nebe)

Pošli F117 a F302 s odstřelovačem a střelci k místu nasazení. Jeď člunem na ostrov. V první řadě vyřaď semafor (stůj u ovladače a nenech ho nikým ovládat), aby neodjel vlak. U semaforu je stráž - zastřelit. Totéž udělej s ostatními ozbrojenci, pak zkontroluj kontejnery.


Mise 18 (Pád vzducholodi)

Pomocí policistů vykliď přistávací plochu před pádem vzducholodi. Po jejím pádu jí uhas a zabraň požáru nádrží s pohonnými hmotami. Hydraulickými nůžkami vyprosti raněné ze vzducholodi. Vše uhas, všechny ošetři a vyprosti a doprav do nemocnice. Pomocí jednoho hasiče uvolni provazy další vzducholodi. Nezapomeň, nesmí ti chytit nic, kromě vzducholodi.


Mise 19 (Hořící tanker v přístavu)

Pošli hodně požárních cisteren do rafinerie. Uhas požár lodi pomocí dvou F115. Pomocí F117 a F203 zachraň posádku lodě. Zřítí se část budovy na molu, tam jsou také ranění. K jejich záchraně použij F205 a hasiče. Po uhašení požárů a záchraně lidí je konec mise.


Mise 20 (Pád mostu na vlak)

Na tuto misi vyšli v podstatě vše, co má kola a vrtuli. Nejprve vypni proud, pak otevři stavidlo. Pomocí hydraulických nůžek začni vyprošťovat raněné, zároveň je doktory ošetřuj. Jeden vagon musíš dát stanou pomocí F112. S pomocí psychologů a policistů odveď neraněné do bezpečné vzdálenosti. Pozor: v průběhu mise se zřítí část mostu!! Raněné nakládej do F204. Na vagon v řece se dostaneš člunem z F117, vezmi hasiče s hydraulickými nůžkami. Až naložíš raněné, pošli ještě psa, aby našel případné zapomenuté oběti. Všechny ošetři a odvez.


Mise 21 (Erupce sopky)

Mise je na čas a toho je málo. Všechny z města evakuuj. Zvlášť důležité jsou rodinné domky vlevo-nahoře, vychází tam jedovatý dým. Neméně důležitý je kostel a parkoviště na jihu města. Když budeš mít čas, evakuuj i lidi z ulice. Nezapomeň ani na továrnu. Po výbuchu začni hasit požáry, nejdříve v továrně. Okolo místa výbuchu můžou být zamoření lidé. Zkontroluj město a ošetřuj a odvážej raněné. Použij i psa na vyhledávání obětí. Všechny zachraň, uhas požáry.


Mise 22 (Protržení hráze)

Pomocí F110 navez pytle s pískem na hráz na horní straně řeky, tak aby vydržela elektrárna. U elektrárny zavři protipovodňová vrata. Na druhém břehu udělej totéž. Po povodni se budou všichni topit, pomocí člunů je zachraň.


Mise 23 (Pád meteoritu)

Nejdříve pomocí čtyř F204 evakuuj dvě nemocnice ve městě. Potom uzavři oba hlavní příjezdy do města. Pak postav hodně F107 k nádraží, sem spadne část meteoritu. Další část spadne na jižní nebo severní nemocnici. Techniku proto pošli na silnici mezi obě nemocnice. Po pádu meteoritu ihned začni hasit všechny požáry. pro úspěšné dovršení mise použij na hašení lesa a kráteru několik F111! Až vše splníš je konec mise.


Mise 24 (Únos letadla)

Uhas nejdříve všechny požáry, ošetři a odvez raněné. Prchají ti dva teroristé, jeden jde do lesa za letadlem, druhý ke staveništi. Dojeď pro velvyslance do domu s vyvěšenou vlajkou a on odjede ve svém autě na místo. Odvez presidenta, stojícího před Říšským sněmem, do bezpečí. Pomocí žebříku vyzdvihni velvyslance k letadlu. Přistav F307. Jak teroristi půjdou ven, tak je zastřel.


Mise 25 (Útok UFO na Zemi)

Vezmi všechny hasiče a pomocí motorových pil rozřež UFO. Musíš být stále v přesile. Zabraň jim návratu do lodi! Až zlikviduješ posledního je konec mise.

Súvisiace hry: Emergency 2017
Emergency 2016
Emergency 5
Emergency 2014: Meteor Rescue
Emergency 2013
Emergency 2012 Deluxe
Emergency 2012
911: First Responders
Emergency 4: Deluxe Edition
Emergency 4: Global Fighters for Life
Fire Department 3
Emergency 3: Mission Life
Fire Department 2
Firefighter 259
Fire Chief
Fire Department
Emergency: Fire Response
Emergency: Fighters For Life
Emergency Rescue: FirefightersDiskusia Príspevkov: 11 Hodnotenie
887 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |