HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21271
5455
5063
1438
1600
7345
6091
13023
1687

Online 37859 uživatelů

Návody > Medal of Honor: Allied Assault: Spearhead


Zobrazení:53911
Autor návodu:Dychys

Mise 1. Normandy

Na začátku hry se ocitáte v letadle, ze kterého v zápětí vyskočíte. Po chvíli pádu dopadnete do stodoly. Odříznete si padák (klávesa E) a postřílíte pár němců. Poté se vydáte po rozbitých schodech nahoru a vyskočíte z okna. Nyní se zahnete doprava a půjdete pořád rovně, až dojdete na pole, na kterém stojí dělo. Postřílejte obranu a ihned sedněte za dělo. Za chvíli dorazí náklaďák, který rozstřílíte na kousky. Za cestou, po které přijel náklaďák je další dělo, které ale nevyužijete. Vydáte se po cestě nahoru, sejmete němce v kulometném hnízdě a ihned obsadíte jeho místo. Za malou chvíli k vám dorazí skupinka němců, které ihned pošlete k zemi. Až bude čistý vzduch, tak se dáte dále po cestě a brzy narazíte na své kamarády. Promluvíte s vojáky, sednete za dělo a zlikvidujete Tiger tank.

Hned na začátku vyčistíte mlýn a dva domky. U druhého domku je stodola, ve které je schovaný flak canon. Počkáte, až voják odpálí dveře, zlikvidujete němce a zničíte dělo. Půjdete dozadu za stodolu a projdete dále na pole. Vydáte se doprava, až dorazíte k mostu s pletivem. Počkáte, dokud voják pletivo nepodminuje a poté projdete dírou pod most. Vydáte se do domu, u kterého je poslední flak, ten odpálíte a rychle do loďky.
Po krátké ukázce vyskočíte z loďky, vyčistíte domek a zadním vchodem se vydáte na cestu. Zde dejte pozor, aby vás nepřejel oficír, který kolem vás profrčí na motorce. Půjdete dále po cestě, až dojdete k dalšímu domku, kde je v prvním patře schovaný oficír, kterého zastřelíte. Vyjdete z domu a půjdete dále po cestě. Nyní zde ze zdi vyjede tank, který odjede pryč, ale hned se vrátí. Projdete dírou v plotě sednete za dělo a zničíte tank. Nezapomeňte zničit dělo bombou a jděte dále do vesnice. Dojdete až k ostnatému plotu a zde se dáte k domku vpravo. Nyní projdete menším bludištěm, dáte nálože na most a shlédnete ukázku.


Mise 2. Bastogne

Po startu jděte po cestě až dojdete k jakési malé základny s dělem. Tímto dělem zničíte auto s vojáky. Poté k vám přiběhne voják dá vám bomby a hned jednu připevníte na dělo. Poté půjdete stále dál a zničíte další dělo (najdete ho podle zvuku). Projdete dále po cestě a narazíte na tank, kterému musíte ihned připevnit bombu na pásy. Až tank bouchne, tak můžete pokračovat ve své cestě. Poté půjdete pořád dále (další dvě děla a jeden tank). Až je zničíte, tak se dostanete na nějakou základnu, kde z garáže vezmete kamion.

Na této části mise není nic zajímavého. Prostě jen sedíte za dělem a střílíte.

Nyní máte za úkol dostat se ke kapitánovi z přední linie, který vám dá úkol najít medika. Vrátíte se zpět a při bombových útocích se skrývat v dírách. Až najdete medika, tak ho dovedete zpět k vojákovi a ten vám zadá další úkol.

Nyní musíte bránit přední linii. Nejdříve půjdete na pravé křídlo, kde vás za chvíli pošlou na levé křídlo. Hned na začátku LK naleznete panzerchreck a náboje. Chvíli budete likvidovat jen vojáky, ale za chvíli přijede tank, který panzerchreckem zničíte. Poté vás pošlou zpět na pravé křídlo, kde také budete odolávat náporu. U minometu si vezměte náboje a zlikvidujte přijíždějící tanky.

Na začátku této mise musíte proběhnout přes pole. Poté najdete kapitána a půjdete vyčistit kostel. Úplně nahoře uvidíte bedny, na které vyskáčete vylezete po žebříku a sejmete posledního vojáka. Nyní je na řadě hotel. Až ho vyčistíte, tak najdete kapitána a sednete za dělo. Za chvíli nad vámi začne kroužit letadlo, které musíte sestřelit.


Mise 3. Belgie - srdce německého království - Berlín

Na začátku si s partičkou vašich ruských přátel hovíte a najednou přiletí bomba. Musíte ihned přeběhnout most a jít dále do města. Nyní musíte najít sestřelené letadlo a mapu kancléřství. Tato mapa leží před náklaďákem s rozsvícenými světly. Poté musíte najít samotné kancléřství. Vydáte se po cestě stále rovně a poté se dáte doprava, přelezete sutiny budov a dáte se doprava ke kancléřství. Zde máte za úkol najít v trezoru seznam agentů. Až dorazíte k trezoru, tak musíte jít pro kombinaci, která leží v protější místnosti. Díky kombinace otevřete sejf a vezmete papíry. Nyní zlikvidujete nepřátele a velitelský tank.

Toto je poslední mise. Musíte projet tankem ke svým kamarádům. Na cestě není kde zabloudit, ale zato je zde velmi tanků. Projedete cestou až k mostu, kde dostanete za úkol zničit most. Přijeďte na most a střelte do mostu vlevo. Poté přejeďte most až ke svým kamarádům. Nyní dostanete za úkol bránit most, dokud nedorazí letecká posila. Postavte se tak, abyste viděli na most, po kterém jste přijeli i na most, který jste zničili (bude tam mnoho tanků). Pokud ubráníte most, tak přiletí letadla a most zničí.

Související hry Medal of Honor: Warfighter
Medal of Honor
Medal of Honor: Airborne
Medal of Honor: Pacific Assault
Medal of Honor: Allied Assault: Warchest
Medal of Honor: Allied Assault: BreakThrough
Medal of Honor: Allied Assault: Deluxe Edition
Medal of Honor: Allied AssaultDiskusia Príspevkov: 9 Hodnotenie
2447 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |