HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19277
5452
5063
1426
1599
7062
5248
10939
1687

Online 37958 uživatelů

Návody > Útěk

 Hra  Cheaty
Návod

Zobrazení:9489
Autor návodu:Ing. Miroslav Moucha (Cheater.cz)

1. část: Penzión

Z koše vlevo seber minci. Jdi dveřmi vlevo na chodbu a hned do dveří naproti (1. vlevo). Mincí otevři velkou skříň a na dně seber zelené papuče. Otevři spodní šuple u stolku vpravo a vezmi klíček. Pak jdi opět na chodbu a použij papuče na místo u zábradlí, kde se ti objeví hláška "PRIZEMIE". V pokoji (1. dveře vpravo) otevři sekretář vzadu vlevo (má jinou barvu, než ostatní nábytek). Uvnitř najdeš klíček. Opět na chodbu a do druhých dveří zprava (kuchyně). Z poličky vpravo nahoře vezmi trochu koření a ze špajzu vlevo vzadu stehno. Použij koření na stehno a jdi do patra. Ve druhých dveřích napravo najdeš akvárium s piraňami. Použij okořeněné stehno na VODU v akváriu (nikoliv na akváriuim samotné) a budeš moct ze dne vylovit rezavý klíč. Pak jdi ještě do pokoje naproti, kde je vzadu hifi souprava a ze stolku u zdi (ze šuplíku) seber držadlo. Jdi dolů a na první dveře vlevo (kabinet) použij klíč. Až se dostaneš dovnitř, najdi vypínač. Je velice špatně vidět, je víc než napůl skrytý za sloupkem poličky vpravo. Až rozsvítíš, použij rezavý klíč na skříň v rohu. Podívej se na haraburdí a najdeš v něm šroubovák. Ještě si všimni poklopu na zemi u skříně a jdi ven. V kuchyni nyní použij držadlo na místo vlevo na skříni, kde je původní držadlo ulomené, získáš okenu. Pak jdi do vedlejšího pokoje s telefonem a použij ho. Vytoč nulu a promluv si s recepčním o bordelu v kabinetu. Jdi opět do kabinetu, bude už znova uklizený a skříň už nebude překážet v otevření poklopu. Takže jím sestoupíš do sklepa, kde sebereš z poličky láhev vína a "dochutíš" ho okenou. Toto speciální pití nabídni recepčnímu a až bude mimo hru, vyjdi hlavními dveřmi na ulici. Zkus utéct do města, ale znova tě chytí.


2. část: Dům

Odtrhni kus plakátu ze zdi a z poličky vlevo seber drátek. Získaný kus papíru použij na práh pode dveřmi a drátek na zámek. Opět seber papír pode dveřmi a získáš klíč. Nyní už můžeš vyjít ven na chodbu. Jdi dál doprava na chodbu a potom do prvních dveří vpravo. Prozkoumej obraz na zdi vpravo a zjistíš, že je za ním - kupodivu odemčený - trezor. Vezmi z něj peníze. Budou se později hodit na taxíka. Vzadu vlevo jsou dveře do kuchyně. Tam v šuplíku vpravo najdeš vývrtku. Vrať se na chodbu. Dveře naproti vedou do záchoda, kde můžeš sebrat roličku toaletního papíru. Nyní se vrať na chodbu až ke dveřím pokoje, kde jsi byl uvězněn a hledej u spodního okraje obrazovky místo, kde se ti objeví ikonka s nápisem "DOLE". Tak se dostaneš do spodního patra domu. Jdi do prvních dveří vpravo. Pokojem projdeš do jídelny, kde na stole sebereš ubrousek. Odtud se dá projít dále do kuchyně, kde najdeš na lince vlevo nůž. Vrať se na chodbu a podívej se ještě do prvních dveří vlevo (šatna). Zde na botníku najdeš kliku. Jdi do patra a použij kliku na dveře bez kliky (hned vedle prvního pokoje, kliku použij na místo, které se hlásí jako "DIERA"). Uvnitř použij vývrtku na stolek a získáš nůžky. Nyní se opět podívej na záchod a nůžkama odstřihni kousek šňůrky od splachovače. Nyní jdi do přízemí a potom ještě dále dolů do sklepa. V místnosti napravo použij ubrousek na zaolejovanou bednu na polici, najdeš v ní kleště, olejničku a utahovací klíč. Pak jdi 2x doleva a nožem uřízni kousek hadice pod žebříkem. Jd nahoru a použij olejničku na dveře naproti tobě. Přestanou skřípat a ty se dostaneš na záchod. Zde seber hadr pod umyvadlem vpravo a vrať se na chodbu. Hadrem ucpi škvíru pod druhými dveřmi vlevo, kde jsou únosci, pak otevři skříňku na zdi vlevo a použij hadici na rouru pod displejem. Nyní musíš ještě jednou nahoru do patra. V koupelně klikni na kohoutek u umyvadla a objeví se pramínek vody. Namoč do něho toaletní papír a na mokrý papír pak použij šňůrku - získáš provizorní plynovou masku. Opět jsi do přízemí, otevři skříňku a na žlutou trubku použij kleště. Hotovo, únosci jsou mimo hru. Teď už můžeš prvními dveřmi vlevo do předsíně a hlavními dveřmi ven k čekajícímu taxíku.


3. část: Hotel

Klikni na vrátnici, dozvíš se, že jsi ve správném hotelu. Pak už je všechno jednoduché. Tlačítkem přivolej výtah a nastup do něj. Nahoře v patře jdi do levých dveří a máme tu šťastné shledání s rodiči a konec téhle adventurky.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
506 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |