HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19270
5452
5063
1426
1599
7056
5246
10931
1687

Online 9386 uživatelů

Návody > Blitzkrieg


Zobrazení:31992
Autor návodu:Anh Hai Le (Cheater.cz)

Tato hra je trochu jiná než jsme zvyklí ze série Comand&Conquer, zde vám nepomůže označit velkou skupinu jednotek a poslat je k nepřátelům, musíte hodně taktizovat a minimalizovat svoje ztráty, jednotky se nevyrábějí a posily jsou velmi zřídka. Musíte se naučit jednotky kombinovat, najít výhody a nevýhody daných jednotek, i taková pěchota dokáže zničit TIGERa, který před chvíli zlikvidoval 5 Shermanů.


Hra začíná

Velitelství vám dává 3 tanky a 3 artilerie, tyto jednotky s vámi půjdou po celé kampani a jedině oni mohou získat zkušenost, takže ztráta=LOAD, i vy získáváte zkušenost za každou vedlejší a finální misi, při povýšení dostanete další jednotky. Začínáte tradičně s těma nejhoršíma, artilerie má krátký dostřel a účinek, tanky zas pancéřování. Tanky v misích, které budete hrát jsou bohužel většinou o 1 nebo i 2 třídy vyšší než ty vaše, proto musíte plnit vedlejší mise, kde vám odměnou budou tanky, které se konečně vyrovnají.

V této hře je obrovské množství jednotek a vyznat se v tom je docela fuška.


Pěchota

Je složena ze všech druhu od samopalníků až po raketometčíky. U většiny strategii jsou k ničemu, ale zde hrají velmi významnou roli a nejednou odvrátí útoky mohutných tygrů. Je velmi slabá, proto ji chraňte.

Schopnosti


Artilerie

Skvělá podpůrná jednotka, která dokáže střílet i na neprozkoumané území. Praktický se nepohybuje, měla by zůstávat vzadu. Asi její nejlepší využití je, když na město/oblast, kterou máte dobít, pokropit pár ran, aby se trochu oslabila obrana a pak tam pustit tanky. Při každém výstřelu však odhalujete pozici vašich artilerii, totéž u nepřátel a pokud má nepřítel převahu, tak vás odstřelí první!

Pozor: při změně směru palby, musíte počkat až se dělo otočí příslušným směrem!


Proti letecká obrana

Primární úkol je odstřelování letadel, ale může to být docela účinná zbraň proti tankům. Nemusí se zdlouhavě otáčet příslušným směrem, nepohybuje se. Její využití je ochrana artilerii, před útoky shora.


Tanky

Páteř vaši armády. Velmi silný, je použitelný na všechno a proti všem. Pěchotu by si neměl pouštět moc k tělu. Jeho slabinou jsou letadla, proto byste měli při útocích brát s sebou i proti leteckou obranu. Některé tanky dokážou pojmout i pěchotu!


Samohybné dělo

Obdoba artilerii, má menší dostřel než artilerie, ale může se rychle pohybovat, takže pokud vás nepřítel detekuje, pak rychle opusťte daný prostor.


Zásobovací vozidla

K čemu vám budou nejsilnější děla a tanky, když nebudete mít střelivo. Od toho jsou zásobovací vozy, aby vás zachránili z té největší potupy, kdy prohrajete jen kvůli tomu, že vašim tankům došli náboje. Tyto vozidla dokážou přepravovat velké množství vojáku a tahat za sebou ty nejtěžší děla. Některé dokážou opravovat vaše tanky, léčit vojáky, doplňovat chybějící vojáky u děla a klást miny. Jsou velmi slabě pancéřované, i tlupa vojáku je smete.


Letadla

Letadla sice nemůžete ovládat, ale můžete přivolat podporu. Největší slabinou letadel jsou proti letecká obrana a špatné počasí.


Závěr

Súvisiace hry: Blitzkrieg 3
Panzerkrieg: Burning Horizon II
Blitzkrieg 2: Liberation
Blitzkrieg 2: Fall of the Reich
Blitzkrieg: Green Devils
Blitzkrieg: Mission Kursk
Blitzkrieg 2
Blitzkrieg Anthology
Blitzkrieg: Mission Barbarossa
Grey Tigers
Blitzkrieg: Rolling Thunder
Blitzkrieg: Burning Horizon
Blitzkrieg: Operation North
Total ChallengeDiskusia Príspevkov: 11 Hodnotenie
1498 hlasov

100
60
20

80
40
0
51
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |