HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21263
5455
5063
1438
1600
7345
6090
13015
1687

Online 30981 uživatelů

Návody > Vietcong: Fist Alpha


Zobrazení:56319
Autor návodu:Žatek Tomáš

1. mise: Bouře nad džunglí

Doporučené zbraně:
  1. zbraň: automaticky
  2. zbraň: automaticky

Se svou skupinkou se potloukáte džunglí poblíž stezky Vietcongu. Průzkumná mise se změní v záchrannou potom, co nad vašimi hlavami přeletí hořící stíhačka.

Promluvte si se stopařem a vyšlete ho hledat letce, který se stačil katapultovat. Až dojdete k vraku, začnou se na vás vrhat hordy šikmookých. Tak je až tak moc nevnímejte a rychle najděte to, co máte. Přesnou polohu letce vám neřeknu, protože pokaždé byl schovaný jinde. Stopař ho najde tak i tak. Potom se i s letcem vydejte směrem k únikové zóně. Cestou likvidujte všechno, co se hýbe. Jenom bych rád upozornil na Vietnamce schovaného na skále. Můžete ho vykouřit granátem. Až se doplazíte k únikové zóně, objeví se horda nepřátel. Po nějaké chvíli přiletí vrtulník a celou oblast pokropí M60 (pohled jako z filmu). Pak stačí už jen nastoupit a vrátit se do Pleiku.


2. mise: Operace Zlatý dar

Doporučené zbraně:
  1. zbraň: Colt M1911
  2. zbraň: M14 (M1)

Vyrážíte na misi, ve které byste měli navázat přátelské vztahy s vesničany, kteří sídlí poblíž budoucí základny na kopci Nui Pek. Vrtulník vás vysadí na mýtině poblíž vesnice. Stopař váš tým dovede do vesnice k vůdci kmene. S tím si pěkně pokecáte. Po chvíli ale zajímavý rozhovor přeruší útok Vietcongu. Rychle tedy utíkejte ke vstupu do džungle a koste co to dá. Za nějaký čas už nebude co střílet a od mladého lovce se dozvíte nějaké informace o aktivitě šikmookých v oblasti. Ti vybudovali poblíž můstek, aby nemuseli obcházet velkou rokli. Lovec vás tedy povede směrem do džungle. Tam natrefíte na tři Vietnamce. Pak prolezete nějakou dírou a objevíte se dál v džungli. Pokračujte dál k můstku. Natrefíte ještě na tři další žluťáky. Až se dostanete k roklině, můžete na druhé straně vidět vietnamský transport (můžete použít dalekohled - [B]). Transportem se nezabývejte a pokračujte směrem k můstku. Až se kněmu dostanete, narazíte na silný odpor. Před mostkem, tedy na vaší straně, jsou asi tři žluťáci. To je ale nic proti tomu, co je na straně druhé. Je tam možná mezi 7-11 Vietnamci. Jeden je u těžkého kulometu a další to kosí hlava nehlava. Dost z nich přelézá k vám přes můstek. Nejlepší je zalehnout za kládu před můstkem a střílet. Až to vystřílíte nebo až si budete myslet, že jste to vystříleli, přelezte na druhou stranu s týmem a dorazte poslední obránce můstku.

Potom stačí dát Bronsnovi rozkaz, ať odpálí můstek a můžete pokračovat. Po pár desítkách metrech chůze vám lovec oznámí, že na vás congové připravili v soutěsce past. Jenže lovec zná cestu, kudy se to dá obejít a kudy jim vběhnete rovnou do zad. Až tam dorazíte, postřílejte všechny. Hlavně si dejte pozor na granát, který hází jeden žluťák z druhé strany. Po vystřílení všech "zlých" Vietnamců pokračujte k únikové zóně, kde se rozloučíte s lovcem. Jenom mi není jasné, jak se mohl dostat zpět do vesnice, když jedinou cestu - most - jsme vyhodili do povětří (J). Tak tedy nasedněte do vrtulníku a vraťte se zpět na základnu.


3. mise: Operace Pandořina skříňka

Doporučené zbraně:
  1. zbraň: Colt M1911
  2. zbraň: M14 (Thompson)

Úkolem v této misi je zlikvidovat muniční továrnu NVA, která se nachází v jakémsi starobylém chrámu. Na začátku mise se objevíte za M60 ve vrtulníku a budete kopeček oblétávat. Takže koste NVAky co jde, abyste měli později už tak těžký postup o něco lehčí.
Vrtulník vás vysadí pár set metrů od chrámu. Vydejte se tedy k němu podle plánku a likvidujte veškerý odbor, na který narazíte. Až dorazíte k lávce, začne ta pravá párty. Šikmoocí k vám začnou přibíhat a vy je můžete kosit a kosit. Pomalu postupujte a dávejte si pozor i na granáty, které na vás hází. Až se dostanete k dlouhým schodům, vylezte po nich až k bráně. Tu vám ale NVAci zavřou, aby vám zabránili v postupu. Vy ale máte C4, takže ji ke dveřím položte a utíkejte se schovat. Po výbuchu se na nádvoří moc nehrňte, protože jsou i tu další granátníci, kteří by neváhali vás zabít. Takže občas vykoukněte a střílejte ty chodící mrtvoly.

Po dobytí se přesuňte na menší nádvoří. Ale tam by měl být odpor už menší. Hlavně pozor na Vietnamce s Dragunovem ve druhém patře budovy (můžete ho zlikvidovat už z vrtulníku). Pak stačí dojít ke schodům do podzemí, které jsou v levé zadní části nádvoří. Ženista tam hodí granát a můžete pokračovat dál do nitra továrny. Nechte Bronsna uvnitř položit nálože a mezitím si projděte chodby a vystřílejte vše žijící. Pak ho najděte, řekne vám, že bombičky jsou připraveny. Měl by být v místnosti, která vypadá jako velitelská. Tam ještě ze stolu vezměte nějakou knížku pro zpravodajce a vraťte se na povrch. Pokračujte směrem k lávce, přes kterou jste se dostali přes vodu. Kdybyste nevěděli, kde to je, stačí sledovat přistávající vrtulník a dojít tam. Cestou likvidujte zbylé congy. Pak už stačí jenom nasednout do vrtulníku a vrátit se zpět do tábora.


4. mise: Útok na Nui Pek

Doporučené zbraně:
  1. zbraň: Colt M1911
  2. zbraň: M14 (M60)

Projeďte krásné úvodní intro a jděte se stopařem ke kapitánovi. Ten vás pošle hlídat rozestavěnou část tábora. Potom už jen sledujte Nguyena a dojděte vystřídat na hlídce Hornstera.

Celou noc se nic dít nebude, ale ráno na vás vyrazí Vietnamci v plné síle. Střílejte jako o život. Kryjte se a dívejte se na pozici šikmookých na kompasu (vpravo nahoře). Až na vás začnou pálit minomety, dostanete rozkaz od kapitána, abyste se stáhli. To udělejte. Dostanete nový úkol - zničení nepřátelských minometů v lese. Vydejte se za Bronsnem. Přelezte zaminovanou část pole a dál pokračujte po lesní cestě. Po pár zatáčkách natrefíte ne jednoho Vietnamce. Toho zabijte. Teď si dávejte pozor. Snažte se opravdu rychle běžet dál po cestě. Problém je v tom, že na vás vypálí granát, který mě párkrát zabil. Doběhněte k jezeru a postupujte podél jeho břehu (už ne po cestě, ale opačným směrem na druhou stranu jezera). Dejte si pozor na přibíhající congy z lesa. Dojděte až k lávce. Tu přelezte a položte C4 k minometům. Pak už jenom stačí postřílet vracející se žluťáky a vrátit se do tábora (přes rozestavěnou část tábora). Cestou uvidíte krajinu posetou mrtvolami Vietnamců i Američanů. Nakonec se dozvíte o smrti člena vašeho týmu, Nguena.


5. mise: Operace Pěst Alfa

Doporučené zbraně:
  1. zbraň: S&W model 39!
  2. zbraň: Sten!

Poslední a taky nejtěžší část hry. Za úkol máte zničení houfnic a tábora NVA. Po intru se objevíte v džungli. V první časti mise můžete klidně střílet hlučnými zbraněmi a vyvolat poplach (vlastně nevyvolat). Rozkažte staronovému stopaři, Nhutovi, aby vás vedl. Cestou natrefíte na pěknou hordu Vietnamců. Ti budou přibíhat ze všech stran, takže můžete být pěkně zmatení. Tak i tak postupujte pořád dopředu. Až vše vystřílíte, objeví se video, jak přebíháte do další části mise.

Ta je opravdu velmi těžká. Nesmíte vyvolat poplach. Vezměte si tichého Stena a postupujte směrem k rádiu (bez ostatních členů, protože by vás prozradili). Cestou natrefíte na jednoho hlídkujícího conga, jak chodí pořád se a tam. Po jeho likvidaci pokračujte kprotileteckému kulometu. Jeho obsluhu zabijte. Potom postupujte směrem k první houfnici. Ale nechoďte až k ní. Počkejte chvíli, až kvám půjde jeden hlídkující šikmooký. Hned potom zlikvidujte ještě tři congy u houfnice. Pak jděte po takové cestě, na jejíž bocích jsou betonové panely a zlikvidujte dalšího žluťáka. Vejděte do velitelského stanoviště. Pokračujte chodbou až do místnosti s Vietnamcem. Odtamtud sejděte po schodech k rádiu, kde zlikvidujte jeho obsluhu i samotné rádio C4. Pak už jenom zavolejte všechny členy týmu. Pak zlikvidujte první houfnici. Podle mapy dojděte ke druhé houfnici (červený křížek na mapě - [M]), kterou taky zlikvidujte. Potom pošlete Nhuta, ať vám ukáže cestu do tábora NVA.

Nezapomeňte, že ani zde nesmíte vyvolat poplach. Jděte s týmem klávce. Cestou zlikvidujte jednoho conga. Dál zlikvidujte kulometčíka na stromě a přelezte přes mostek. Odtud zlikvidujte dalšího kulometčíka na stromě a pokračujte k protileteckému kulometu. U něho zabijte dva žluťáky. Pokračujte dál a sejměte další dva Vietnamce s Děktarjevy. Až je zabijete, sestřelte hlídajícího Vietnamce před vstupem do tábora. Přelezte na druhou stranu roklinky a zabijte dalšího kulometčíka. Potom se vraťte zpět na cestu a pokračujte po ní směrem od tábora. Tam zlikvidujte pětičlennou hlídku. Tím byste měli mít splněny všechny úkoly. Dojděte tedy za Defortem, Ten je u únikové zóny (velký červený kruh na mapě). Teď na vás čeká likvidace důstojníka NVA. Vejděte do tábora a zamiřte k první chýši na jeho levé straně. Cestou likvidujte congy. V chýši zabijte důstojníkovu ochranku i důstojníka samotného a seberte všechny papíry, které leží na stole i pod ním. Pak dejte C4 k nádrži s palivem a dojděte k únikové zóně. Tam za vámi kromě vašich členů týmu budou přibíhat i Vietnamci. Po chvíli přiletí vrtulník a vy můžete vidět úžasné konečné video, ve kterém hlavní roli hrají překrásné bombardéry B-59.

Související hry Vietcong 2
Vietcong: Red Dawn
Vietcong: Purple Haze
Vietcong
Vietcong: Uncensored EditionDiskusia Príspevkov: 22 Hodnotenie
1866 hlasov

100
60
20

80
40
0
51
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |