HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19056
5448
5063
1423
1599
6986
5161
10704
1687

Online 26246 uživatelů

Návody > Tribes: Vengeance


Zobrazení:5836
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Jestliže vám bude někdo tvrdit, že v žánru stříleček těžko najdete hru, která by vás mohla překvapit, tak s ním víceméně můžete souhlasit. Existují však výjimky, které se vymykají běžnému standardu. Takovou výjimkou je podle mého názoru Tribes: Vengeance. Hra má na hru tohoto žánru neobvykle kvalitní a propracovaný příběh. Dalším tahákem hry je používáni jetpacku a lyží. Díky jetpacku můžete totiž létat a dívat se na úrovně z ptačí perspektivy. Díky tomu jste nuceni při postupu hrou myslet ve třech rozměrech, protože ne vždy vede cesta dál skrz další dveře či chodbu. Cesta dál může vést skrz hlubokou šachtu, do které je třeba skočit, či skrz ventilaci nebo vysokou plošinu, na kterou je třeba doletět. Právě pohybové schopnosti vaší postavy dělají ze hry nevšední záležitost a tuto hru – ač není již z nejnovějších – mohu každému jedině doporučit.


Viktorie: Minulost – Počátek

Po skončení dlouhé úvodní animace zjistíte, že vaše imperiální loď byla pravděpodobně napadena. Jděte vpřed, projděte dveřmi a pokračujte přes jídelnu až k zavřeným dveřím. Tady se propadnete do země. Seskákejte až dolů a pokračujte v cestě dolní chodbou. Brzy vyjdete ve velkém sále, kde padají shora trosky. Běžte do úzké zelené nasvícené chodby a projděte na její konec. Vstupte na šipku na podlaze a stiskněte Použít. Jste u zásobovací stanice, kde si vyberte v první řadě brnění a poté tři zbraně (do tří slotů vlevo dole). Optimální volba: Blaster (má nekonečně munice), kulomet, granátomet (popř. ohňomet). Vraťte se chodbou zpět do velkého sálu. Nyní používejte klávesu Jetpack k tomu, abyste vylétli nahoru. Modrý ukazatel nahoře ukazuje kolik máte momentální energie. Po použití se energie automaticky doplňuje. Vylétněte tudíž úplně nahoru a vejděte do další chodby. Postupujte úzkou chodbou vpřed, seskočte dolů a nakonec vyjděte ve velké místnosti. Postřílejte nepřátele a vyleťte na balkón vlevo nahoře. Projděte chodbou do místnosti se zásobovací stanicí. Použijte zásobovací stanici, abyste si doplnili zdraví a munici. Vylétněte nahoru vertikální šachtou nad vaší hlavou. Pokračujte vodorovnou šachtou až k troskám, které vám blokují cestu. Rozstřelte je zbraní a pokračujte stále rovně až na most. Seskočte vpravo dolů do místnosti a postřílejte všechny nepřátele. Pokračujte v cestě dalším tunelem a brzy dojdete k další zásobovací stanici. Nyní se vám v zásobovací stanici zpřístupní těžké brnění, které si rozhodně vezměte, protože vás bude lépe chránit. Jeho nevýhodou je jeho hmotnost, což vás může trochu zpomalovat. Vyjděte do velké místnosti a postřílejte všechny nepřátele. Dejte se úzkou zelenou chodbou vpravo a brzy dojdete k velké vertikální šachtě. Seskočte dolů a dveřmi projděte do další podobné šachty, kde se tentokrát musíte dostat až nahoru. Projděte do další šachty, kde opět seskočte dolů. Jděte k zavřeným dveřím, které se však po chvíli otevřou. Projděte chodbou do jakési obrovské jídelny. Prostřílejte se směrem vpravo do druhého a nakonec do třetího oddílu jídelny. Pokračujte k pootevřeným dveřím, avšak neprojdete jimi, protože těžké brnění je příliš objemné. Jděte tudíž na opačnou stranu místnosti k zásobovací stanici a opět si vezměte střední brnění. Nyní již normálně projdete. Na konci chodby vejděte do další velké místnosti. Postřílejte nepřátele dole a poté vylétněte na terasu a pobijte další. Můžete použít kulomet v jednom z kosmických člunů proti nepřátelům. Až všechny pozabíjíte, dejte se do chodby vpravo a v chodbě se dejte vpravo a do tunelu na konci. Vyjděte po schodech nahoru a nyní jste v řídící místnosti. Přistupte ke žlutému terminálu a aktivujte ho (klávesa Použít).


Viktorie: Minulost – Zajetí, část 1.

Takže jste byli zajati a nyní máte u sebe jen nouzovou zbraň. Přeleťte na druhou stranu. Jděte až k okraji, kde je energetický panel. Ten vám na chvíli otevře dveře dole, takže se tam musíte velice rychle dostat než se zavřou. Nejlepší je trochu nadletět a pustit se, abyste dopadli na sráz a začali po něm rychle sjíždět. Zároveň tiskněte tlačítko Lyže a budete se pohybovat mnohem rychleji. Až se vám povede dveřmi proklouznout jděte ke žlutému energetickému výtahu a pomocí klávesy Jetpack/Skok vyjeďte nahoru. Pokračujte stále vpřed tunelem a brzy dojdete k dalšímu žlutému panelu. Opět musíte v časovém limitu dosáhnout dveří dole. Při jízdě držte tlačítka Vpřed a Lyže a natáčejte se pomocí myši. Budete rychle sjíždět dolů a odrážet se od mantinelů. Nakonec skočte přes „skokanský můstek“ ke dveřím a projděte jimi. Nyní musíte pomocí Jetpacku vyletět dírou o patro výš. Snažte se takto dostávat stále výš a výš. Nakonec vyjděte ven a nyní se musíte pohybovat po checkpointech, jak je máte vyznačené na radaru. Je to velice jednoduché – musíte létat od checkpointu k checkpointu a všechny je označit. Některé se nachází vysoko na konstrukcích. Poté jděte podle radaru k dalšímu zelenému checkpointu a projděte do tunelu, kde budete napadeni jakýmisi příšerami. Použijte proti nim energetický vystřelovák a snadno je zlikvidujete. Pokračujte širokou jeskyní stále vpřed a poté vpravo a dolů. Dojdete do oválného tunelu. Projděte na jeho konec a vezměte si zbraň. Vyleťte šachtou nad vaší hlavou. Vyskakujte po plošinách výš a výš. Na jedné z plošin musíte použít terminál, abyste si odblokovali energetickou bariéru. Nahoře vejděte do tunelu a na konci projděte dveřmi.


Viktorie: Minulost – Zajetí, část 2.

Počkejte až zmizí energetická zábrana před vámi a vyjděte ven. Sjeďte svah pomocí lyží a dostaňte se k první věži. Zprava je vchod, kterým vejděte do věže a aktivujte žlutý terminál. Tím jste překalibrovali první uzel. Vyjděte ven a pokračujte v cestě údolím. Brzy dorazíte k další podobné věži. Opět zprava vejděte dovnitř a použijte žlutý terminál. Vyjděte ven a pokračujte k další věži, do které je vchod tentokrát z levé strany. Opět stiskněte panel, vyjděte ven a jděte stále vpřed údolím k poslední věži, uvnitř které rovněž použijte panel. Kromě toho si tu můžete vzít další zbraň. Vyjděte ven a nyní budete napadeni nepřáteli. Všechny je postřílejte a nyní se vracejte směrem, kterým jste přišli k první věži. Pobijte všechny nepřátele, vejděte dovnitř a skočte šachtou dolů.


Julie: Současnost – Koloseum, část 1.

Vaším prvním úkolem je v časovém limitu dobýt čtyři území patřící Rudým orlům. Každé území je obehnáno sloupy. Uvnitř území musíte vydržet dokud girlanda uvnitř nezmění barvu na modrou, tedy vaší. Po dobití všech území vás čeká druhý poněkud obtížnější úkol – v časovém limitu tato čtyři území udržet. Nepřátelé vybíhají do arény z druhé strany. Je tudíž nejlepší pohybovat se v zadní části a likvidovat je hned, jak do arény nabíhají. Pokud některé ze čtyř území opět získají musíte rychle na toto území a setrvat tu dokud girlanada nezmění opět barvu. Abyste získali lepší přehled o situaci v arény, tak vždy vyleťte co nejvýše a rozhlédněte se po okolí.


Julie: Současnost – Koloseum, část 2.

Nejprve budete muset nasbírat zelené kanystry s palivem a dostat je do vašeho skladu. Poberete vždy jen jeden kanystr, tudíž musíte chodit s každým zvlášť. Začněte se sbíráním těch, které jsou nejblíž k vašemu skladišti a poté pokračujte k těm, které jsou vzdálenější. Pokud vás nepřátelé nebudou bezprostředně ohrožovat, tak si jich nevšímejte, protože souboji s nimi ztrácíte drahocenný čas. V případě, že budete mít nízké zdraví, tak se rozhlížejte po pohozených lékárničkách. Pokud budete zabiti než donesete kanystr do skladiště, tak o něj přijdete a musíte pro něj znovu na stejné místo. V pozdější fázi se některé kanystry s palivem objevují hodně daleko, takže vždy vyleťte co nejvýš a rozhlédněte se. Až bude váš sklad plný raketa odstartuje. V druhé části budete mít za úkol krást palivo z nepřátelského skladu. Vždy poberete 15 jednotek paliva. Těchto 15 jednotek musíte donést do svého skladu zhruba 4x až 5x. Teprve poté raketa odstartuje a vy budete pokračovat do dalšího kola.


Julie: Současnost – Koloseum, část 3.

V tomto krátkém kole musíte jednoduše pobít všechny nepřátele. Až se vám to podaří budete muset svést boj s kapitánem nepřátel.


Julie: Současnost – Objev, část 1.

Z děla, za kterým sedíte, likvidujte v první řadě kulomety dole na věžích. Až budete vysazeni, vyčistěte okolí od nepřátel. A poté se vydejte za likvidací střeleckých věží. Vždy vyčistěte okolí od nepřátel a poté koncentrovanou palbou zlikvidujte věže. Pečlivě sbírejte po padlých nepřátelích lékárničky. Prohledávejte i okolí a můžete občas nalézt i nějakou munici popřípadě další lékárničky. Jakmile bude poslední věž zlikvidována, vydejte se na cestu k bráně základny. Tady budete čelit opravdu mohutnému odporu. Nejlépe se někde schovejte za skálu a počkejte na nepřátele až k vám doběhnou. Najděte vchod do základny a sestupte dolů k zavřeným dveřím.


Julie: Současnost – Objev, část 2.

Sjeďte s pomocí lyží tunelem až dolů a vyčistěte okolí od nepřátel. V tomto poschodí se dál nedostanete kvůli energetickým bariérám. Seskákejte tudíž o několik pater níž, kde jsou přístupné dveře. Vejděte do chodby, dejte se vpravo a skočte dolů do šachty. Vylezte ven a vyčistěte plošinu od nepřátel. Seskočte na jinou nižší plošinu. Vejděte do dveří a pokračujte chodbou vpřed až do místa, kde jsou po stranách žluté energetické bariéry. Pozabíjejte nepřátele a pokračujte do dveří na druhé straně. Jděte stále vpřed a brzy bude před vámi další bariéra bránící vám v další cestě. Seskakujte po plošinách dolů a na jedné z plošin zničte generátor, čímž přerušíte energetické bariéry. Vyskákejte až úplně nahoru, vejděte do tunelu a pokračujte stále rovně dokud nevyjdete v obrovském sále. Vyčistěte ho od nepřátele a vejděte do tunelu, nad kterým je nápis Data Archives. Projděte chodbou a vyjděte na plošinu. Vystřílejte nepřátele v okolí a poté seskakujte po plošinách stále níž a níž. Úplně dole pobijte větší množství nepřátele a pokračujte k dalšímu tunelu, který projděte až na konec.


Julie: Současnost – Objev, část 3.

Dostaňte se na nejvyšší plošinu, kde budete muset svést poměrně obtížný souboj se superobrněncem. Poražte ho a poté se spustí dlouhé video.


Julie: Minulost – Pokrevní linie, část 1.

Běžte vlevo a vstupte do ventilační šachty. Jděte stále rovně, seskočte o něco níž a prolezte až na konec. Vstupte vlevo do otvírajících se dveří a pokračujte směrem vlevo, kde dveře vylétnou do vzduchu. Projděte do místnosti, kde střílejí nepřátelé a běžte stále vlevo až ke vchodu do chodby. Jděte chodbou stále vpřed a i dveří použijte panel, čímž dveře otevřete. Vběhněte do místnosti a pokračujte do chodby vpravo. Jděte dál jedinou možnou cestou a v místnosti seběhněte vpravo po schodech dolů. Pokračujte na druhou stranu místnosti, kde se rozbijou okna. Seskočte dolů a jděte vpravo do rohu, kde aktivujte panel. Tím si otevřete vstupu do další chodby na druhé straně. Projděte až na konec a tím máte tuto kapitolu dokončenou.


Julie: Minulost – Pokrevní linie, část 2.

Vlevo vlezte do ventilační šachty a pokračujte až na konec. Kvůli mříži se však nedostanete dál. Vraťte se o kousek zpět a po straně se po chvíli po výbuchu udělá díra. Vyběhněte do chodby a rychle pokračujte do další ventilace na druhé straně. Prolezte do přechodové komory a aktivujte terminál. Až se otevřou vrata běžte vpravo a nasedněte do bojového vznášedla. Jeďte na druhou stranu chodby a zabijte střílející nepřátele. Vleťte dolů do šachty a sestupte až dolů, kde zlikvidujte další nepřátele. Pokračujte do chodby, kde se zastavte u opravárenské stanice a nechte si dobít štíty. Vyjeďte ze stok a pobijte všechny nepřátele v okolí. Poté vertikální šachtou vystoupejte nahoru a pokračujte až k pootevřeným dveřím. Vystupte ze vznášedla a vběhněte do chodby. Na konci dostanete pokyn, abyste sebrali hák. Musíte se dostat co nejníž a tady ho u jedné z mrtvol najdete. Hák vystřeluje lano, kterým se můžete zachytit a přitáhnout se. Hák vystřelíte levým tlačítkem myši. Podržením levého tlačítka myši se přitáhnete (začnete navinovat lano). Hák odháknete krátkým stiskem levé myši. Pokud se chcete dostat například na nějakou plošinu, musíte se zaháknout ne o tuto plošinu, ale někde výš (například o strop). Poté se přitáhněte popřípadě zhoupněte a pusťte se nad plošinou, na kterou se chcete dostat. Kdo jste hráli například Spider-Mana popřípadě Bionic Commando, tak je vám asi jasné o co jde. Musíte se dostat za pomoci háku až nahoru. Choďte po úzkých římsách, které jsou po obvodě místnosti. Nahoře jděte ke dveřím a vlevo vběhněte do ventilační šachty. Projděte až na konec a nasedněte za kulomet. Zničte všechny nepřátele, kteří přibíhají z chodby. Poté opusťte pozici a běžte do chodby, ze které vybíhali nepřátelé. Na konci seberte ze země Jetpack a vyleťte až úplně nahoru. Seberte lékárničku a projděte chodbou do místnosti se schodišti. Tady dávejte pozor na miny na podlaze. Dostaňte se nad schodiště a pokračujte širokou chodbou až ke dveřím, kterými projděte.


Daniel: Minulost – Záchrana

Nejprve musíte obsadit a získat pod svoji kontrolu čtyři nepřátelská stanoviště. Vezměte to zprava. Nepřátelské kulomety zlikvidujte tak, že je obletíte a střelíte kulometčíka. Dole pod druhým stanovištěm je dobíjecí stanice. Jakmile obsadíte poslední stanoviště, tak se vám otevře vchod do základny, který je v malém tunelu nedaleko čtvrté stanice. Jestliže se vám nedaří získat stanoviště pod svoji kontrolu, znamená to, že v okolí jsou ještě nepřátelé, které je třeba odstranit. Pokud se vám nepodaří včas proklouznout, budete muset čelit útoku mnoha nepřátel a čekat až se dveře opět otevřou. Sjeďte antigravitačním výtahem dolů (tlačítko Lyže) a projděte na konec chodby.


Viktorie: Minulost – Záchrana

Jděte vpřed a projděte dveřmi. Vlevo zajděte do dalších dveří a postřílejte všechny nepřátele. Aktivujte žlutý panel a vraťte se do chodby. Dejte se vlevo a na konci projděte nově zpřístupněnými velkými dveřmi k antigravitačnímu výtahu. Seskákejte po plošinách dolů a pobijte všechny nepřátele. V další chodbě zajděte do dveří vpravo, kterou vyčistěte a opět aktivujte žlutý panel. Vyjděte ven a jděte rovně do velkých dveří. Jste u dalšího antigravitačního výtahu. Tentokrát vyskákejte po plošinách nahoru a vejděte do zeleně svítících dveří. Projděte do místnosti bezpečnosti a seskočte z plošiny dolů. Vejděte do chodby, která je vlastně zároveň šatnou a pokračujte až na konec, kde opět seskočte dolů. Dostaňte se až úplně dolů, pobijte stráže a najděte žlutý panel. Nyní se vracejte stejnou cestou, jak jste přišli. Po jeho aktivaci máte jen omezený čas dostat se k dalšímu terminálu. V místnosti bezpečnosti vejděte do zeleně osvětlených dveří a stiskněte žlutý panel. Počkejte až se vám nahoře otevřou další dveře, poté jimi projděte k dalšímu antigravitačnímu výtahu a nahoře vstupte do chodby, kterou důkladně vyčistěte od nepřátel. Pokračujte až do velké místnosti se zajatci, kde vás kdosi omráčí.


Daniel: Minulost – Záchrana

Vyčistěte celou chodbu a poté vylétněte na lávku nahoře, kde zničte střelecké věže. Otvorem nahoře se dostaňte do ventilačních šachet. Dojděte až na rozcestí, kde se pod vámi jedna z mříží propadne. Postřílejte všechny nepřátele a seskočte úplně dolů. Jděte do jedněch z dveří na konci místnosti a projděte červeně osvětlenou chodbou až k panelu, který aktivujte. Vraťte se zpět a jděte k otvoru, který byl blokovaný energetickou mříží. Proskočte dolů a postřílejte další nepřátele. Seskočte dolů a jděte k velkým dveřím. Ty se však zablokují a do místnosti začnou nabíhat noví nepřátelé. Všechny pozabíjejte, a až se dveře odblokují, projděte do místnosti s červenou kapalinou. Vyčistěte okolí a přejděte po lávce ke generátoru, který koncentrovanou palbou zničte. Poté skočte dolů do červené kapaliny a plavte do hluboké šachty směrem dolů. Proplavte až k vrtuli a vynořte se. Dostaňte se k ventilační šachtě, kterou opět vyleťte nahoru a skočte otvorem na servisní lávky. Vyskakujte po servisních lávkách stále výš a výš. Nahoře vejděte do chodby a na konci vyleťte další šachtou nahoru. Projděte velkými dveřmi a vyčistěte místnost od nepřátel. Projděte dalšími otevřenými dveřmi a aktivujte žlutý panel.


Daniel: Minulost – Slitování

Nyní jste se tedy konečně dostali k řízení auta. Sice jezdí jak angličák z tržnice, ale dá se na to zvyknout. Na zádi máte opravovací stanici, kde si můžete také vyměnit výbavu. Střelecká věž na autě bude automaticky pálit po nepřátelích, avšak pokud jich je větší počet, je lepší vystoupit a střílet normální zbraní, aby vaše auto nebylo příliš poškozováno. Pokud bude auto zničeni tak pro vás hra končí. Jeďte tedy vpřed a projeďte otevřenou bránou. Druhá brána je však zamčená. Vystupte a běžte do budovy vpravo. Vyskočte o patro výš a aktivujte panel. Seskočte dolů a nastupte opět do auta. Projeďte otevřenou bránou a pokračujte až do tunelu, kde zlikvidujte nepřátele a hlavně miny, které jsou položené na silnici. Jeďte dál a brzy dojedete k závalu, který probouráte, když podržíte levé tlačítko myši (zrychlení). Zakrátko dojedete do města, kde už začne jít opravdu do tuhého. Při vjezdu dávejte pozor na miny. Až budete u pomníku, musíte ho zleva objet. Pokračujte stále vpřed a brzy vyjedete z města a dorazíte k mostu, který však vyletí do vzduchu. Jeďte jakoby zpět do města a vyjeďte do rozvalin budovy. Dírou vlevo seskočte dolů a dostanete se k troskám druhého mostu, přes které se snadno dostanete na druhou stranu. Brzy vjedete do další části města. Na prvním rozcestí se dejte vlevo a pokračujte stále rovně dokud nedojedete k výjezdu z města. Jeďte až k bráně, kterou musíte nyní bránit proti útočícím nepřátelům. Auto nesmí být zničeno, jinak se ukončí mise. Po uplynutí časového limitu se otevřou vrata, tak do nich autem vjeďte.


Mercury: Minulost – Vražda, část 1.

Jděte na okraj srázu a odstřelovačkou zlikvidujte nepřátele dole. Nyní leťte k ovládání věží, které je na sever od vás. Zdálky zlikvidujte odstřelovačkou snipery ve věžích a poté nepříjemného kulometčíka vlevo pomocí granátů. Dostaňte se do budovy vlevo a uvnitř aktivujte panel. Vyjděte ven a pobijte obrněnce, kteří začínají vybíhat na druhé straně. Nyní se vydejte k severnímu ovladači senzorů. Probijte se až ke stavbě na druhé straně. Na robotické lodě použijte kulomet na jedné z plošin. Poté jděte doprostřed stavby a skočte na odrazový můstek, který vás vymrští do velké výšky. Přeskočte k budově, vejděte dovnitř a aktivujte další žlutý panel. Vyjděte ven a nyní směřujte k druhému ovladači senzorů. Po cestě je několik nepřátelských stanovišť, kde si můžete doplnit zásoby. Druhý ovladač senzorů je ve velké kupoli. Zdálky zlikvidujte odstřelovače a obsluhy děl. Dávejte pozor na tank, který jezdí dole a kterému je lépe se vyhnout. Je ho sice možné zničit, avšak je to dost obtížné. V kupoli aktivujte poslední panel a nyní směřujte ke vstupu do základny. Velká kulatá vrata se po chvíli otevřou a začnou na vás nabíhat nepřátelé. Další budou přibíhat z postranních chodeb a také z druhé strany. Vstupte do tunelu a projděte až na konec.


Mercury: Minulost – Vražda, část 2.

Pomocí lyží sjeďte až dolů a projděte zatopenou částí. Vyskočte nahoru na lávky a postřílejte všechny nepřátele. Na jednom z konců je protržená mříž, tak proskočte dolů do vody a poté plavte dalším otvorem stále níž. Proplavte tunelem a poté dveřmi, pod kterými je zaseklá bedna. Vyskočte nahoru na lávky a pobijte nepřátele. Pokračujte do zeleně svítících vrat vpravo a pomocí lyží sjeďte chodbou dolů. Jděte ke dveřím s nápisem Sensor Grid a použijte panel vpravo. Odblokování dveří bude však chvilku trvat, tak se chopte kulometu a postřílejte všechny nepřátele a boty, kteří na vás zaútočí. Po odblokování bariéry vejděte do chodby. Sjeďte za pomoci lyží dolů a pobijte všechny nepřátele v dosahu. Seskákejte dolů a vejděte do otevřených dveří, kterými se dostanete k antigravitačnímu výtahu. Sjeďte výtahem dolů (klávesa Lyže) a vejděte do dalšího podobného sálu, kde opět pobijte všechny nepřátele. Použijte proti nim stacionární kulomet, což vám může značně ulehčit situaci. Dále nahoře na lávkách použijte dobíjecí stanici k doplnění zdraví a munice. Projděte dveřmi k dalšímu výtahu a opět jím sjeďte dolů. I v další místnosti je kulomet, který můžete použít, avšak s nepřátelskou obsluhou. Tu zničte nejlépe pomocí granátů a poté bez problémů vyčistíte místnost. Dojděte k zavřeným dveřím a vpravo použijte panel. Poté vyjeďte dlouhou antigravitační šachtou nahoru.


Jericho: Současnost – Vysvobození, část 1.

Máte na sobě těžké brnění, díky kterému snesete víc než v jiných, avšak budete se pohybovat o něco pomaleji. Je třeba obsadit tři pozice – kasárna, dělostřeleckou pozici a doky. Podívejte se na mapu a vydejte se nejprve nejlépe ke kasárna. Minometem zlikvidujte kulometčíky a poté dveřmi vejděte dovnitř. Postřílejte všechny nepřátele a získejte do své nadvlády pozici (dokud girlanda nezmodrá). Vyjděte ven a dejte se k dělostřelecké pozici. Zničte pomocí minometu kulomety a poté vnikněte do budovy, kterou vyčistěte od nepřátele a dostaňte pod svou kontrolu. Nyní zbývají ještě doky, které jsou však zdaleka nejlépe hlídané. Zničte otravného bota a na dva těžce obrněné bojovníky použijte minomet. Vejděte do budovy, sestupte antigravitačním výtahem dolů a dostaňte panel s girlandou pod svou kontrolu. Nyní můžete použít i dobíjecí stanici vedle. Vyjděte ven z budovy vydejte se směrem ke vchodu do vězení. V okolí je několik kulometů, které zničte a nakonec dva obrněnce u vchodu. Poté již jen skočte do antigravitační šachty.


Jericho: Současnost – Vysvobození, část 2.

Projděte chodbou a vejděte do místnosti. Vyčistěte ji od nepřátel a poté použijte antigravitační výtahy po stranách. Pobijte další nepřátele a dostaňte se ke spojovací chodbě, kterou projděte do další místnosti. Tady obdržíte výzvu, abyste se vzdali. Zároveň se vchod uzavře a nyní budete čelit velkému útoku nepřátel. Abyste si počet nepřátel trochu zredukovali použijte miny, které se v okolí povalují. Pro položení miny stiskněte tlačítko Použít přenosnou nebo rozložitelnou věž, čímž minu uchopíte do ruky a poté ji levým tlačítkem myši položíte. Miny není možné deaktivovat. Dejte miny nejprve do chodby, kterou jste přiběhli, protože odtud budou nepřátelé přibíhat nejdříve. Až vybuchnou miny vběhněte do chodby. V této pozici nepřátele snáze zlikvidujete, protože vám budou nabíhat přímo do rány. Další útok nepřátel bude z chodby nahoře vpravo, kde umístěte další miny. Opět všechny nepřátele postřílejte. Poté budou nepřátelé vybíhat ze všech stran, tak nyní je už na vás jakou taktiku zvolíte. Až zmizí energetické mříž v chodbě vlevo vejděte do chodby a projděte až na konec do velké místnosti s terasami. Pobijte nepřátele a dostaňte se do nejhornějšího patra. V jedné části je prosklená místnost, do které se zprava dostaňte a najděte žlutý terminál, který aktivujte. Vyjděte zpět do velkého sálu, pobijte nově se objevivší nepřátele a tentokrát sestoupejte až dolů, kde se otevřely další dveře. Vejděte do místnosti a vzadu skočte do šachty.


Jericho: Současnost – Vysvobození

Projděte do místnosti a důkladně ji vystřílejte. Poté jděte do dveří vlevo na konci a projděte do další místnosti. Tady budete muset nějakou dobu vydržet útok nepřátel a teprve poté se vrata otevřou. Za vraty pobijte další nepřátele projděte po kolejích až k jedinému neblokovanému tunelu. Projděte tímto tunelem do přechodové komory a pokračujte vpravo. Ve velké místnosti budete muset dlouho čelit velkému útoku nepřátele a teprve poté se spustí video.


Mercury: Současnost – Vykoupení, část 1.

Jděte chodbou vpřed a brzy dojdete do zatopené části. Ve vodě jsou však toxiny, tak si dávejte pozor na kontakt s vodou. Leťte směrem k ventilátoru zablokovanému energetickou mříží. Nedaleko je vchod do chodby, kterou projděte až na konec, zajděte do dveří vlevo a skočte dolů do šachty. Projděte až do místnosti, kde je kontrolní panel. Jeho aktivací si vypnete větrák. Vyjděte z místnosti na druhé straně, pokračujte stále rovně a na konci vejděte do dveří. Vyleťte šachtou nahoru a projděte dalšími dveřmi. Jste opět pod větrákem. Projděte větrákem a pokračujte ventilační šachtou. Vyjděte do další velké místnosti, kde se musíte dostat na plošinu do prvního patra. Vejděte do kontrolní místnosti a aktivujte žlutý panel. Vrata dole se vám otevřou, takže do nich vleťte a pokračujte až na konec zatopené chodby. Nyní se musíte dostat šachtou nahoru skrz díru v mříži. Tady se lépe hodí použít hák, tak ho vystřelte nahoru a přitáhněte se. Prostřílejte se na konec chodby a vejděte do malých zelených dveří vlevo. Projděte chodbou a pokračujte až k vertikální šachtě, kterou vylétněte nahoru nebo se přitáhněte hákem.


Mercury: Současnost – Vykoupení, část 2.

Vylétněte na nejhornější plošinu nad vašimi hlavami. Jděte k malým zeleným dveřím, avšak nebude možné jimi projít. Zničte terminál vpravo od dveří a dveře se uvolní. Vyskočte antigravitační šachtou nahoru a postřílejte nepřátele v oknech. Vlevo projděte dvířky v pletivu a jděte ke stěně vpravo, kde zničte střelbou další terminál. Vyjděte po šikmé lávce o patro výš, kde se vám otevřely další dveře. Projděte servisní chodbou a vejděte do další místnosti. Tady je nutné zničit hned tři terminály. Poté vejděte malými dveřmi do další servisní chodby a na konci vyjdete ve velkém rozlehlém sálu. Ten nejprve důkladně vyčistěte od nepřátel a poté najděte tři terminály, které jsou v různých patrech. Zničte je a seskočte až dolů. Vejděte do zeleně osvětlených dveří a poté ještě do jedněch. V úzké chodbě vylétněte šachtou nahoru a vstupte do místnosti. O patro výš je vstup do antigravitačního výtahu, kterým vylétněte nahoru a pobijte všechny nepřátele. Zničte další terminály a z plošiny nahoře vstupte do dveří. Projděte na konec chodby a vystoupejte šachtou nahoru. Vejděte do další místnosti. Dostaňte se až na horní plošinu a vejděte do dlouhé rovné chodby. Na konci vejděte dveřmi do místnosti, kde postřílejte všechny nepřátele a seskočte dolů. Vejděte do malé kontrolní místnosti, kde aktivujte terminál. Dveře místnosti se zablokují, avšak otevřou se vězeňské cely. Až se otevře i mříž blokující kontrolní místnost, vyjděte a pokračujte do dveří, kterými utíkali vězni. Projděte dvířky v mříži a dostaňte se k antigravitačnímu výtahu, kterým vystoupejte nahoru. Na venkovních plošinách pobijte všechny nepřátele a nakonec zlikvidujte těžkého obrněnce.


Viktorie: Minulost – Důkaz

V této misi si zajezdíte vlastním tankem. Jeďte stále vpřed a likvidujte nepřátele. Až dojedete ke dveřím, které nejdou otevřít, vystupte a běžte vlevo do otevřených dveří. Postřílejte nepřátele a získejte pod svoji kontrolu pevnost. Poté vyskočte do prvního patra, vejděte do chodby a na konci projděte energetickou zábranou. Vystoupejte antigravitačním výtahem nahoru, kde projděte další energetickou zábranou. Nyní musíte chránit generátor proti útokům nepřátel zvenčí. V automatech máte střelecké věže, tak ke každému vchodu postavte jednu. Během boje se budete muset vrátit antigravitačním výtahem dolů, kde se budou pokoušet nepřátelé obsadit vaši stanici. Vraťte se nahoru a pokračujte v boji. Budete muset chránit vysílací antény proti útokům nepřátel. Jakmile bude některá z antén zničena, mise pro vás končí. Střílejte hlavně do létajících lodí; pěšáci nejsou tolik nebezpeční. Zdraví a munici si choďte dobíjet dovnitř, kde je opravárenská stanice. Až zničíte dvě lodě začnou přijíždět tanky. Po jejich likvidaci jděte na místo označené na mapě, kde nasedněte do lodi. Vzneste se a leťte zničit tři generátory. Přistaňte nedaleko budovy s generátorem, který máte chránit, vystupte a odrazte poslední nepřátelský útok.


Daniel: Minulost – Rozsudek

Jste opět v aréně a budete postupně čelit silnějším a silnějším útokům. Seberte si z automatu dobíjecí soupravu, která bude o trochu urychlovat vaši autoregeneraci (klávesa Q). Jako první přijdou jakási zvířata, která snadno zničíte. Poté začnou přicházet vojáci a stále silnější a silnější. Nakonec na vás zaútočí vrtulník. Snažte se mu zničit jeden z motorů a poté exploduje celý. Nakonec vyjede tank, jehož zničení je nejobtížnější záležitostí. Nejprve vystřílejte všechny náboje z granátometu. Poté střílejte z kulometu a také využívejte miny, kterých je v okolí spousta. Pokud budete příliš zraněni, skočte do šachty, ze které vyletěl vrtulník, zde se schovejte a počkejte až se vám zdraví zregeneruje. Pomáhejte si dobíjecí soupravou.


Viktorie: Minulost – Pomsta, část 1.

Jděte vpřed, projděte malými dveřmi a pokračujte do místnost. Vystoupejte vlevo nahoru a poté opět dolů k dalším dveřím. Projděte dveřmi, pokračujte skrz malou kulatou místnost a vejděte do další větší místnosti. Jděte k panelu a aktivujte terminál. Otevře se velký poklop. Skočte dolů a aktivujte další žlutý panel. Opět skočte dolů a toto ještě jednou zopakujte. Vejděte do velkých dveří, projděte krátkou chodbou, vejděte do dalších dveří a přistupte k malým zeleným dveřím vlevo.


Viktorie: Minulost – Pomsta, část 2.

Projděte do místnosti vlevo a pokračujte vpravo k dalšímu dveřnímu otvoru. Kryjte se mezi dveřmi a zničte všechny střelecké věže. Jděte na druhou stranu a projděte dalšími dveřmi. Pokračujte rovně a projděte modře osvětlenou chodbou. Jděte vlevo přes místnosti a pokračujte na druhé straně další chodbou. Vpravo v místnosti jsou dobíjecí automaty, kterých určitě využijte. Vraťte se a vejděte na železné lávky. Na druhé straně jsou nebezpeční odstřelovači. Dostaňte se po lávkách na druhou stranu a zblízka je zlikvidujte. Pokračujte dozadu k šatním skříňkám a tady se dejte vlevo. Vyjdete ve velké cihlové místnosti. Postřílejte nepřátele a vyskočte nahoru na porušenou železnou lávku. Projděte do chodeb s pletivy. Vzadu vpravo projděte skrz několik chodeb a místností a vyjdete v dalším velkém sálu, kde v první řadě pozabíjejte všechny útočící nepřátele a poté vylétněte nahoru na poškozené lávky. Projděte po lávkách do sousedního sálu, pozabíjejte další nepřátele a vylétněte ještě výš. Nahoře vpravo vzadu je vchod do chodby. Projděte chodbou k malým zeleným dveřím.


Viktorie: Minulost – Pomsta, část 3.

Projděte zelenými dveřmi vpravo a pokračujte stále vpravo a po plošinách výš a výš. Projděte dalšími dveřmi a v chodbě zničte těžkého obrněnce. Dostaňte se do řídící místnosti, kde aktivujte žlutý panel na zdi. Vraťte se zpět a vejděte do nově zpřístupněných dveří vlevo. Skočte přes zábradlí a jděte vpřed. Nad vámi je obrovská šachta vedoucí nahoru. Nyní se musíte po plošinách dostat až úplně nahoru. Na jedné z vrchních plošin je vchod k antigravitačnímu výtahu. V místnosti nahoře budete muset svést boj s Danielem. Až ho porazíte spustí se dlouhé video.


Julie: Současnost – Zkoušky

Projděte k šachtě a skočte dolů. Tunelem se dostaňte do jeskyně, kde vás čeká šest zkoušek. Po obvodu jeskyně jsou vchody do šesti tunelů a na konci každého tunelu budete muset absolvovat jednu zkoušku.

SPEED – Sejděte dolů a před vámi je široký tunel. Aktivací panelu vlevo zahájíte zkoušku. Začne odpočítávání trvající 10 vteřin. Během časového limitu se musíte dostat 3x na konec tunelu a zpět. Využívejte odrazových můstků k rychlejšímu pohybu. Musíte neustále lyžovat a to co nejrychleji. Čím rychlejší bude rozběh (resp. rozlet), tím rychleji budete po následném dopadu na zem lyžovat. Na konci tunelu vždy vyjeďte pomocí lyží co nejvýše a využijte zakřivení tunelu k tomu, aby vás to vymrštilo co nejdál zpět (nejlépe si pomozte i jetpackem). Po dopadu na zem opět lyžujte. Jedná se pravděpodobně o nejobtížnější ze všech zkoušek. Uložte si hru na začátku zkoušky a poté během zkoušky používejte rychlé uložení.

DEXTERITY – Sejděte dolů tunelem a na jeho konci aktivujte žlutý panel. Poté seskočte na plošinu dole. Na této plošině se po zahájení zkoušky objeví míč, který musíte vhodit do tří branek. Míč seberte a přepněte si na něj (standardně klávesa ř). Míč hodíte levým tlačítkem myši. Pokud toto tlačítko podržíte, hod prodloužíte. První branka krouží přímo nad vaší hlavou, takže s tou není žádný problém. Druhá branka je na úplném vrchu místnosti (ve stropě). Musíte tam vyskákat pomocí plošin. Branka se však v určitých intervalech zavírá, takže je třeba si hod dobře načasovat. Třetí branka je pod vodou. Musíte se potopit (používejte klávesu Lyže) a proplavat tunelem dovnitř a poté dolů. Branka je úplně dole nad vaší hlavou.

STAMINA – Sejděte dolů a zahajte zkoušku stisknutím panelu. Z automatu si vyberte nejlépe těžké brnění a ze zbraní pokud možno kulomet. Jděte k vlajce, kterou musíte bránit před nepřáteli. Je to jednoduchý úkol – postřílejte vždy každou vlnu nepřátel a běžte si dobít zdraví a munici do automatu, který je na okraji plošiny.

ADAPTATION – Projděte tunelem a stisknutím panelu zahajte zkoušku. Vedle panelu je automat, ze kterého si vezměte zbraně. Vstupte do haly, kde vládne beztíže. Musíte pozabíjet všechny nepřátele v hale a tím zkoušku úspěšně zakončíte.

PERCEPTION – Aktivujte zkoušku přes terminál a vyberte si zbraně do výbavy. Potřebná pro vás bude odstřelovačka. V centru sálu je generátor, který musíte chránit proti útokům nepřátel. Ti budou vybíhat z tunelů chráněných energetickými mřížemi. Vyskočte nahoru k jednomu z těchto vchodů a sledujte ostatní východy z tunelů. Jakmile se někdo z nepřátele objeví, zabijte ho odstřelovačkou.

FINESSE – Aktivujte zkoušku žlutým panelem a do výbavy si vezměte disk. Pouze s jeho pomocí musíte pozabíjet všechny nepřátele.

Po absolvování všech zkoušek budete muset svést závěrečný souboj v jeskyni. Můžete si vyskočit na jednu z plošin a použít dobíjecí automat. Souboj lze snadno absolvovat jen s vystřelovacím bodákem.


Julie: Současnost – Odhalení, část 1.

V této misi budete ovládat tank, který nesmí být v žádném případě zničen, jinak se vám ukončí mise. Jděte k tanku a nasedněte do něj. Jeďte po cestě stále vpřed a projeďte kolem prvního kontrolního stanoviště. Pokračujte k bráně, kterou střelbou zničte. Projeďte bránou, zničte kulometné věže a mnoho řadových nepřátel a brzy dojedete k mýtu. Projeďte mýtem (nejlépe nadleťte) a pokračujte po cestě stále vpřed. Brzy dorazíte k druhé bráně, kterou rovněž zničte a poté zlikvidujte dvě nepřátelská auta. Rozstřelte poté třetí bránu, která je vlastně vchodem do podzemí. Vystupte z tanku a projděte dovnitř.


Julie: Současnost – Odhalení, část 2.

Projděte červenou chodbou a vyjděte do místnosti. Seskočte o patro níž a dostaňte se k dalšímu tunelu. Projděte tunelem a v další místnosti se musíte dostat k dalšímu vchodu do chodby na druhé straně. Projděte touto chodbou až na lávku, na jejímž konci jsou zavřené dveře. Seskočte o patro níž a projděte další chodbou. V následující místnosti, která je jakousi kontrolní místností, vyskočte o patro výš a dostaňte se k antigravitačnímu výtahu. Vystoupejte jím nahoru a v místnosti najděte žlutý terminál, který aktivujte. Nyní se vraťte antigravitačním výtahem dolů, seskočte o patro níž a vejděte do nově zpřístupněné chodby. Projděte ji až na konec a vejděte do dveří.


Julie: Současnost – Odhalení

Projděte dveřmi a přistupte k oknům, za kterými jsou imperiálové. Všechny postřílejte a dole pod lávkou si můžete sebrat nějaké lékárničky. Vylétněte nahoru a potrubím se dostaňte do sousední místnosti. Místnost důkladně vyčistěte a poté skočte do temné šachty. Vejděte do další chodby a projděte do místnosti, kterou opět důkladně vyčistěte. Vlevo vstupte do další chodby a projděte až do místa, kde se chodba rozšiřuje a nahoře je chodník. Na konci vlevo vstupte do ventilace a prolezte do další široké chodby. Projděte na konec, vyskočte na plošinu a vejděte do dveří. Projděte chodbou a v místnosti na konci budete muset svést souboj s bossem.


Julie: Současnost – Pomsta, část 1.

Postupujte údolím vpřed a likvidujte nepřátele a střelecké věže. Až dorazíte k budově prvního generátoru vejděte dovnitř a dostaňte se až k antigravitačnímu výtahu, kterým sjeďte dolů. Chodbou se dostaňte do místnosti s generátorem a zničte generátor. Vraťte se stejnou cestou zpět na povrch. Jděte dál údolím směrem k dalšímu generátoru. Opět vejděte dovnitř, sestupte dolů a zničte generátor v zadní místnosti. V třetím případě udělejte totéž a poté směřujte na konec údolí, kde je výtah, do kterého nastupte a který aktivujte stisknutím žlutého terminálu.


Julie: Současnost – Pomsta, část 2.

V této závěrečné misi máte jen za úkol porazit posledního bosse. Všude kolem jsou i další nepřátelé, které rovněž zlikvidujte. Poté vás čeká již jen působivé závěrečné video.

Súvisiace hry: Tribes: Ascend
Tribes Universe
Tribes 2
Starsiege
Tribes
Starsiege: TribesDiskusia Príspevkov: 1 Hodnotenie
91 hlasov

100
60
20

80
40
0
51
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |