HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19277
5452
5063
1426
1599
7062
5248
10939
1687

Online 36176 uživatelů

Návody > Under The Ash

 Hra 
Návod

Zobrazení:7488
Autor návodu:underash (www.volny.cz/underash)

O čem je Underash?

Kdesi v Izraeli, žije palestinský mladík Ahmed. Už se ale nemůže dívat na to, jak Izraelci terorizují jeho lid a rozhodne se přidat svůj díl k intifádě. Chopí se kamenů, zabije izr. vojáka, zmocní se jeho zbraně a v té chvíli se z něj stává svatý bojovník bojující za svobodnou Palestinu, mudžaheddín. Bojuje proti vojákům, tankům, osadníkům, ničí jejich auta, stroje a buldozery. Bojuje za mír, za svobodu. Vraždí ve jménu Alláha a svobodné Palestiny…


Level 1

Lokalita: jakési město na územích pod palestinskou správou (momentálně obsazené izraelskou armádou), ve kterém probíhá menší potyčka mezi palestinskými chlapci (ti házejí kamení) a izraelskými vojáky (ti po Palestincích střílejí z M 16).

Cíl: zmocnit se zbraně jakéhokoliv izraelského vojáka a ten zbytek vojáků postřílet

Způsob provedení: prakticky ubít kameny prvního izr. vojáka, který se přichomýtne, zmocnit se jeho zbraně a …

Prostředky: pěsti, kameny, později M 16


Level 2

Lokalita: Chrámová hora, Jeruzalém – izraelská armáda a osadníci (???) střílí do bezbranných pobíhajících Palestinců – mužů, žen a mladíků. Jeden ze staříků zůstává ležet na zemi.

Cíl: najít ležícího staříka, dopravit ho k sanitnímu vozu, získat zbraň a pozabíjet co nejvíce vojáků a (asi) osadníků (je to divné, ale ti samí lidé vystupují později jako osadníci – jsou v civilu a jsou vyzbrojeni UZI).

Způsob provedení: po dopravení staříka k ambulanci ukamenovat kohokoli se zbraní v ruce.

Prostředky: pěsti, kameny, později M 16 nebo UZI


Level 3

Lokalita: palestinské město obsazené izraelskou armádou

Cíl: během cesty z jednoho konce města na druhý průběžně likvidovat izraelské vojáky a zničit dva izraelské tanky

Prostředky: pěsti, ruční granáty, M 16 a UZI


Level 4

Lokalita: vesnice poblíž Jeruzaléma, ve které izr. osadníci pod ochranou armády boří dům hlavního hrdiny (v té době už prakticky aktivního teroristy).

Cíl: zabít osadníky a vojáky. Po splnění tohoto úkolu do města vjedou dva tanky a vojenské posily. Tak ty taky zničit a zabít. Všechny.

Způsob provedení: po zabití osadníků se může hlavní hrdina uchýlit na ochoz minaretu místní mešity a z výšky ostřelovat vojáky, kteří nemají možnost úkrytu.

Prostředky: pěsti, ruč. granáty, pistole, AK 47, později M 16 a UZI, raketomet


Level 5

Lokalita: izraelská osada

Cíl: na každý dům vylepit obrázek malého Muhammada a jeho otce (možná si pamatujete, že před pár lety obletěly celý svět záběry otce a syna, jak se skrývají v koutě u zdi před kulkami izraelských vojáků. Malý Muhammad to tenkrát nepřežil, jeho otec byl zraněn. Palestinci tuto událost použili jako ukázku zvěrstev izraelské armády. Teprve nedávno vyšlo po přezkoumání televizních záběrů najevo, že malého Muhammada zabili s největší pravděpodobností střely samotných Palestinců. Celá záležitost tenkrát nebyla ze strany Palestinců nijak vyšetřována, tělo nebylo podrobeno pitvě, nebyly vyjmuty kulky, které by na 100% určily, zda se střílelo z M 16 nebo AK 47. Nicméně Palestincům tato událost dodnes slouží jako důkaz bezcitnosti izraelské politiky a malý Muhammad je považován za mučedníka.), dále stáhnout ze stožáru izraelskou vlajku a vyvěsit na její místo vlajku palestinskou a nakonec opět postřílet všechno co se hýbe a zničit tank.

Prostředky: pěsti, pistole, později UZI, M 16 a raketomet


Level 6

Lokalita: vojenská posádka na Golanských výšinách

Cíl: zničit všechny izraelské tanky na základně

Způsob: v této epizodě se poprvé objevuje přítel hlavního hrdiny Khaled (až na to, že postřílí spoustu vojáků, nehraje výraznější roli). Jde o to, se dostat průběžným zabíjením vojáků do skladišť zbraní, najít raketomety a zničit tanky. Zde poprvé se objevuje ostřelovačská kulovnice.

Prostředky: pěsti, granáty, pistole, AK 47, později M 16 a UZI, ostřelovačská kulovnice a raketomet.


Level 7

Lokalita: izraelská věznice ve městě Ramla

Cíl: osvobodit Khaleda a najít cestu ven

Způsob: předchozí akce na Golanech se nezdařila, a protože Stát Izrael nemá trest smrti, tak hlavní hrdina bručí o samotě ve vězení v Ramle. Ale stýská se mu po kamarádech mudžaheddínech a tak se rozhodne utéct. A protože je samotnému smutno, tak s sebou vezme i kumpána Khaleda. V praxi to znamená: vyskočit z kobky (záhadně odemčené – jako všechny dveře v celé věznici), šáhnout po M 16 a začít si klestit cestu ven. Opět se tu na scénu dostává ostřelovačská kulovnice.

Prostředky: M 16, ostřelovačská kulovnice


Level 8

Lokalita: radarová základna v Izraeli

Cíl: vyřadit radar z provozu a přidat se ke skupině mudžaheddínů, číhající za bukem (nějak mi není jasné na co ti chlapci čekají a proč nepomůžou hlavnímu hrdinovi ve špinavé práci).

Způsob: všechno zničit, všechny zabít

Prostředky: pěsti, granáty, pistole, AK 47, později M 16, ostřelovačská kulovnice a raketomet


Co napsat závěrem?

Araby a muslimy mám svým způsobem rád. Nic proti nim nemám, nevadí mi ani lidsky, ani nábožensky. Fanatismus je ale hrozná věc, ať je jakýkoliv – křesťanský, arabský, židovský nebo hinduistický. Hrozné jsou i hry na něm založené. To co se děje na Blízkém východě, to už není jen náboženský fanatismus. To je fanatismus spojený s neochotou dělat ústupky a se strachem z budoucnosti. Z budoucnosti ve formě samostatné Palestiny. Jen si představte tu fůru teroristů (někdo jim říká radikálové), co přijdou najednou o nepřítele a budou se muset začít živit něčím jiným. Budou muset dodržovat zákony vlastní země, budou muset (asi) začít pracovat. Je přece mnohem jednodušší udržovat konflikt v chodu, sem tam zastřelit nějakou rodinu na cestě autem a dostávat za to peníze od Saddáma a spol.

Vlastně jsem chtěl říct jen jedno: ne všichni Arabové chtějí mír a vyřešení konfliktu. Rozhodně ne ti, kteří stvořili Underash, kteří ho prodávají, kupují, hrají a tolerují.
Diskusia Príspevkov: 1 Hodnotenie
389 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |